Categorie 'Meisjes Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 55
Categorie afkorting: MPB
Berekeningswijze: Pupillen B - Meisjes
Meerkamp:
  • 40 meter ( 3 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • Slingeren ( 10 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 10 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 10 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 3 x Hindernis pendelestafette
  • 1 x Teamestafette (rang)
  • Atleten 'Meisjes Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team M PendelTeam-est-r
    4100 Milou Heidinga De Spartaan Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 41 Team 41 a
    4101 Rosanne Bruggeman De Spartaan Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 41 Team 41 a
    4105 Bibi de Geest SC Antilope Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 41 Team 41 a
    4106 Fayah Bosman SC Antilope Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 41 Team 41 a
    4107 Sara Bos SC Antilope Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 41 Team 41 a
    4200 Jasmijn Zwirs AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 42 Team 42 a
    4201 Noor van de Meent AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 42 Team 42 a
    4202 Valerie Wong AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 42 Team 42 a
    4203 Jasmijn Hoornweg AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 42 Team 42 a
    4206 Imme Zandstra VS97 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 42 Team 42 a
    4208 Lisa Schuurman VS97 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 42 Team 42 a
    4304 Alyssia Hoornweg AV Gouda Meerkamp
    Team 43 Team 43 a --
    4305 Donna van Dijk AV Gouda Meerkamp
    Team 43 Team 43 a --
    4306 Elize Timmers AV Gouda Meerkamp
    Team 43 Team 43 a --
    4307 Emma Wissing AV Gouda Meerkamp
    Team 43 Team 43 a --
    4400 Lotte Kruit De Spartaan Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 44 Team 44 a
    4401 Michelle Gilissen De Spartaan Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 44 Team 44 a
    4404 Karlijn de Leeuw Trackstars Meerkamp
    Team 44 Team 44 a --
    4405 Lisanne Tijdgat Trackstars Meerkamp
    Team 44 Team 44 a --
    5102 Sophie Rens De Spartaan Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 51 Team 51 a
    5103 Anna Rens De Spartaan Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 51 Team 51 a
    5104 Eva Swinkels De Spartaan Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 51 Team 51 a
    5200 Anne Faaij Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 52 Team 52 a
    5201 Evi Versluis Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 52 Team 52 a
    5202 Olivia van der Waals Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 52 Team 52 a
    5203 Sara Faaij Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 52 Team 52 a
    5204 Vera Koevoets Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 52 Team 52 a
    5208 Ilse Vooijs Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 52 Team 52 a
    5300 Cynthia Grundmann AV `47 Meerkamp
    Team 53 Team 53 a --
    5301 Renée Veeningen AV `47 Meerkamp
    Team 53 Team 53 a --
    5304 Nelle Kraamer AV Gouda Meerkamp
    Team 53 Team 53 a --
    5305 Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Meerkamp
    Team 53 Team 53 a --
    5404 Esther Groenewoud AV Gouda Meerkamp
    Team 54 Team 54 a --
    5405 Laura Bolmers AV Gouda Meerkamp
    Team 54 Team 54 a --
    5406 Lieke Dekker AV Gouda Meerkamp
    Team 54 Team 54 a --
    6100 Bente den Hollander Rijnsoever Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 61 Team 61 a
    6101 Evi Aanhane Rijnsoever Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 61 Team 61 a
    6102 Jacey-Lynn Went Rijnsoever Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 61 Team 61 a
    6105 Celeste Ottes ARV Ilion Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 61 Team 61 a
    6106 Emma Tamminga ARV Ilion Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 61 Team 61 a
    6200 Aelin Smits SC Reeuwijk Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 62 Team 62 a
    6204 Evy Eising ARV Ilion Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 62 Team 62 a
    6205 Julia Crins ARV Ilion Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 62 Team 62 a
    6206 Roos Langelaan ARV Ilion Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 62 Team 62 a
    6300 Alyshia Flamand Avantri Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 63 Team 63 a
    6301 Rosalie Verhoef Avantri Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 63 Team 63 a
    6302 Suzanne Bulle Avantri Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 63 Team 63 a
    6303 Zoë Stolk Avantri Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 63 Team 63 a
    6304 Karlien Lippits Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 63 Team 63 a
    6305 Norah van Dijk Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 63 Team 63 a
    6309 Wikke Wieringa Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 63 Team 63 a
    6400 Eva Stelling AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 64 Team 64 a
    6401 Indy van Tol AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 64 Team 64 a
    6402 Inge de Heij AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 64 Team 64 a
    6405 Isa Philipse De Spartaan Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team 64 Team 64 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 7
    ARV Ilion ILIO 5
    AV De Spartaan SPTN 8
    AV Gouda GOUD 9
    AV Rijnsoever RYNS 3
    AV `47 AV47 2
    Avantri AVTR 4
    Leiden Atletiek LATL 9
    SC Antilope ANTL 3
    SC Reeuwijk SCRW 1
    Trackstars TSNL 2
    Voorschoten `97 VS97 2

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

    Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    Aelin Smits SC Reeuwijk Team 62 8,07 825,00 10,00 15,00 0,75 239 0
    Alyshia Flamand Avantri Team 63 7,31 900,00 12,00 15,00 0,95 317 317
    Alyssia Hoornweg AV Gouda Team 43 10,01 650,00 7,00 7,50 DNS 72 0
    Anna Rens De Spartaan Team 51 8,59 850,00 9,50 8,50 0,70 191 0
    Anne Faaij Leiden Team 52 6,95 1000,00 10,50 20,00 1,00 367 367
    Bente den Hollander Rijnsoever Team 61 7,10 1000,00 13,00 23,00 0,90 380 380
    Bibi de Geest SC Antilope Team 41 7,38 1000,00 11,00 22,00 0,90 352 352
    Celeste Ottes ARV Ilion Team 61 7,67 900,00 9,00 15,50 0,85 271 175
    Cynthia Grundmann AV `47 Team 53 7,86 875,00 9,00 12,50 0,75 233 146
    Donna van Dijk AV Gouda Team 43 8,01 775,00 10,50 16,00 0,75 240 205
    Elize Timmers AV Gouda Team 43 8,00 900,00 8,50 14,50 0,85 254 217
    Emma Tamminga ARV Ilion Team 61 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Emma Wissing AV Gouda Team 43 7,65 975,00 10,00 18,50 0,95 323 323
    Esther Groenewoud AV Gouda Team 54 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Eva Stelling AAV `36 Team 64 7,79 925,00 10,50 16,50 0,85 288 288
    Eva Swinkels De Spartaan Team 51 8,18 850,00 10,00 12,50 0,85 243 154
    Evi Versluis Leiden Team 52 7,42 875,00 12,00 19,50 0,90 321 321
    Evi Aanhane Rijnsoever Team 61 7,81 900,00 9,50 20,00 0,75 278 187
    Evy Eising ARV Ilion Team 62 7,53 900,00 12,50 18,00 0,85 313 196
    Fayah Bosman SC Antilope Team 41 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Ilse Vooijs Leiden Team 52 8,50 850,00 9,50 16,00 0,65 220 58
    Imme Zandstra VS97 Team 42 8,21 750,00 8,50 8,50 0,70 177 81
    Indy van Tol AAV `36 Team 64 7,27 950,00 11,00 18,00 0,85 319 319
    Inge de Heij AAV `36 Team 64 7,43 900,00 10,00 13,00 0,80 267 223
    Isa Philipse De Spartaan Team 64 7,40 925,00 10,00 19,50 0,85 310 262
    Jacey-Lynn Went Rijnsoever Team 61 7,70 900,00 11,50 20,00 0,85 310 310
    Jasmijn Hoornweg AAV `36 Team 42 7,64 700,00 5,50 12,00 0,75 186 146
    Jasmijn Zwirs AAV `36 Team 42 8,39 825,00 13,00 21,50 0,80 290 251
    Julia Crins ARV Ilion Team 62 6,48 975,00 13,00 21,50 0,95 396 396
    Karlien Lippits Leiden Team 63 7,45 925,00 13,00 22,50 0,90 351 351
    Karlijn de Leeuw Trackstars Team 44 8,06 775,00 6,00 6,00 0,80 168 54
    Laura Bolmers AV Gouda Team 54 7,67 800,00 9,50 10,00 0,70 212 58
    Lieke Dekker AV Gouda Team 54 8,08 800,00 9,00 12,00 0,75 213 39
    Lisa Schuurman VS97 Team 42 8,40 750,00 8,50 9,50 0,65 169 31
    Lisanne Tijdgat Trackstars Team 44 7,54 850,00 10,00 16,00 0,80 269 222
    Lotte Kruit De Spartaan Team 44 8,06 850,00 9,50 9,50 0,75 214 47
    Michelle Gilissen De Spartaan Team 44 8,29 800,00 9,50 18,50 0,60 223 70
    Milou Heidinga De Spartaan Team 41 8,18 875,00 9,50 14,00 0,70 230 96
    Nelle Kraamer AV Gouda Team 53 7,73 975,00 1,50 13,00 0,90 238 238
    Noor van de Meent AAV `36 Team 42 7,77 975,00 9,00 15,50 0,80 275 275
    Norah van Dijk Leiden Team 63 7,47 850,00 13,50 18,50 0,70 296 255
    Olivia van der Waals Leiden Team 52 8,25 850,00 10,50 22,50 0,60 258 230
    Renée Veeningen AV `47 Team 53 8,22 850,00 10,00 11,50 0,80 230 102
    Roos Langelaan ARV Ilion Team 62 7,44 925,00 12,00 18,00 0,90 323 255
    Rosalie Verhoef Avantri Team 63 7,24 1000,00 11,00 22,50 0,95 366 311
    Rosanne Bruggeman De Spartaan Team 41 8,29 875,00 12,50 16,50 0,90 288 246
    Sara Faaij Leiden Team 52 6,97 950,00 14,50 14,00 1,00 358 358
    Sara Bos SC Antilope Team 41 7,53 975,00 11,50 15,00 0,95 321 321
    Sophie Rens De Spartaan Team 51 8,73 875,00 8,50 10,50 0,75 200 98
    Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Team 53 7,45 1050,00 9,00 11,00 0,80 279 244
    Suzanne Bulle Avantri Team 63 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Valerie Wong AAV `36 Team 42 7,56 850,00 11,00 20,00 0,85 301 301
    Vera Koevoets Leiden Team 52 7,68 875,00 9,00 10,00 0,85 240 170
    Wikke Wieringa Leiden Team 63 7,48 800,00 11,50 12,00 0,80 256 177
    Zoë Stolk Avantri Team 63 8,90 675,00 8,00 9,00 0,70 149 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Aelin Smits SC Reeuwijk Team 62 8,07 --- 47
    Alyshia Flamand Avantri Team 63 7,31 --- 69
    Alyssia Hoornweg AV Gouda Team 43 10,01 --- 9
    Anna Rens De Spartaan Team 51 8,59 --- 35
    Anne Faaij Leiden Team 52 6,95 --- 80
    Bente den Hollander Rijnsoever Team 61 7,10 --- 75
    Bibi de Geest SC Antilope Team 41 7,38 --- 67
    Celeste Ottes ARV Ilion Team 61 7,67 --- 58
    Cynthia Grundmann AV `47 Team 53 7,86 --- 53
    Donna van Dijk AV Gouda Team 43 8,01 --- 49
    Elize Timmers AV Gouda Team 43 8,00 --- 49
    Emma Tamminga ARV Ilion Team 61 DNS --- 0
    Emma Wissing AV Gouda Team 43 7,65 --- 59
    Esther Groenewoud AV Gouda Team 54 DNS --- 0
    Eva Stelling AAV `36 Team 64 7,79 --- 55
    Eva Swinkels De Spartaan Team 51 8,18 --- 45
    Evi Versluis Leiden Team 52 7,42 --- 65
    Evi Aanhane Rijnsoever Team 61 7,81 --- 54
    Evy Eising ARV Ilion Team 62 7,53 --- 62
    Fayah Bosman SC Antilope Team 41 DNS --- 0
    Ilse Vooijs Leiden Team 52 8,50 --- 37
    Imme Zandstra VS97 Team 42 8,21 --- 44
    Indy van Tol AAV `36 Team 64 7,27 --- 70
    Inge de Heij AAV `36 Team 64 7,43 --- 65
    Isa Philipse De Spartaan Team 64 7,40 --- 66
    Jacey-Lynn Went Rijnsoever Team 61 7,70 --- 57
    Jasmijn Hoornweg AAV `36 Team 42 7,64 --- 59
    Jasmijn Zwirs AAV `36 Team 42 8,39 --- 39
    Julia Crins ARV Ilion Team 62 6,48 --- 96
    Karlien Lippits Leiden Team 63 7,45 --- 64
    Karlijn de Leeuw Trackstars Team 44 8,06 --- 48
    Laura Bolmers AV Gouda Team 54 7,67 --- 58
    Lieke Dekker AV Gouda Team 54 8,08 --- 47
    Lisa Schuurman VS97 Team 42 8,40 --- 39
    Lisanne Tijdgat Trackstars Team 44 7,54 --- 62
    Lotte Kruit De Spartaan Team 44 8,06 --- 48
    Michelle Gilissen De Spartaan Team 44 8,29 --- 42
    Milou Heidinga De Spartaan Team 41 8,18 --- 45
    Nelle Kraamer AV Gouda Team 53 7,73 --- 56
    Noor van de Meent AAV `36 Team 42 7,77 --- 55
    Norah van Dijk Leiden Team 63 7,47 --- 64
    Olivia van der Waals Leiden Team 52 8,25 --- 43
    Renée Veeningen AV `47 Team 53 8,22 --- 44
    Roos Langelaan ARV Ilion Team 62 7,44 --- 65
    Rosalie Verhoef Avantri Team 63 7,24 --- 71
    Rosanne Bruggeman De Spartaan Team 41 8,29 --- 42
    Sara Faaij Leiden Team 52 6,97 --- 79
    Sara Bos SC Antilope Team 41 7,53 --- 62
    Sophie Rens De Spartaan Team 51 8,73 --- 32
    Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Team 53 7,45 --- 64
    Suzanne Bulle Avantri Team 63 DNS --- 0
    Valerie Wong AAV `36 Team 42 7,56 --- 61
    Vera Koevoets Leiden Team 52 7,68 --- 58
    Wikke Wieringa Leiden Team 63 7,48 --- 64
    Zoë Stolk Avantri Team 63 8,90 --- 28

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil B

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aelin Smits SC Reeuwijk Team 62 825,00 --- 43
    Alyshia Flamand Avantri Team 63 900,00 --- 56
    Alyssia Hoornweg AV Gouda Team 43 650,00 --- 18
    Anna Rens De Spartaan Team 51 850,00 --- 47
    Anne Faaij Leiden Team 52 1000,00 --- 75
    Bente den Hollander Rijnsoever Team 61 1000,00 --- 75
    Bibi de Geest SC Antilope Team 41 1000,00 --- 75
    Celeste Ottes ARV Ilion Team 61 900,00 --- 56
    Cynthia Grundmann AV `47 Team 53 875,00 --- 51
    Donna van Dijk AV Gouda Team 43 775,00 --- 35
    Elize Timmers AV Gouda Team 43 900,00 --- 56
    Emma Tamminga ARV Ilion Team 61 DNS --- 0
    Emma Wissing AV Gouda Team 43 975,00 --- 70
    Esther Groenewoud AV Gouda Team 54 DNS --- 0
    Eva Stelling AAV `36 Team 64 925,00 --- 60
    Eva Swinkels De Spartaan Team 51 850,00 --- 47
    Evi Versluis Leiden Team 52 875,00 --- 51
    Evi Aanhane Rijnsoever Team 61 900,00 --- 56
    Evy Eising ARV Ilion Team 62 900,00 --- 56
    Fayah Bosman SC Antilope Team 41 DNS --- 0
    Ilse Vooijs Leiden Team 52 850,00 --- 47
    Imme Zandstra VS97 Team 42 750,00 --- 31
    Indy van Tol AAV `36 Team 64 950,00 --- 65
    Inge de Heij AAV `36 Team 64 900,00 --- 56
    Isa Philipse De Spartaan Team 64 925,00 --- 60
    Jacey-Lynn Went Rijnsoever Team 61 900,00 --- 56
    Jasmijn Hoornweg AAV `36 Team 42 700,00 --- 24
    Jasmijn Zwirs AAV `36 Team 42 825,00 --- 43
    Julia Crins ARV Ilion Team 62 975,00 --- 70
    Karlien Lippits Leiden Team 63 925,00 --- 60
    Karlijn de Leeuw Trackstars Team 44 775,00 --- 35
    Laura Bolmers AV Gouda Team 54 800,00 --- 39
    Lieke Dekker AV Gouda Team 54 800,00 --- 39
    Lisa Schuurman VS97 Team 42 750,00 --- 31
    Lisanne Tijdgat Trackstars Team 44 850,00 --- 47
    Lotte Kruit De Spartaan Team 44 850,00 --- 47
    Michelle Gilissen De Spartaan Team 44 800,00 --- 39
    Milou Heidinga De Spartaan Team 41 875,00 --- 51
    Nelle Kraamer AV Gouda Team 53 975,00 --- 70
    Noor van de Meent AAV `36 Team 42 975,00 --- 70
    Norah van Dijk Leiden Team 63 850,00 --- 47
    Olivia van der Waals Leiden Team 52 850,00 --- 47
    Renée Veeningen AV `47 Team 53 850,00 --- 47
    Roos Langelaan ARV Ilion Team 62 925,00 --- 60
    Rosalie Verhoef Avantri Team 63 1000,00 --- 75
    Rosanne Bruggeman De Spartaan Team 41 875,00 --- 51
    Sara Faaij Leiden Team 52 950,00 --- 65
    Sara Bos SC Antilope Team 41 975,00 --- 70
    Sophie Rens De Spartaan Team 51 875,00 --- 51
    Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Team 53 1050,00 --- 86
    Suzanne Bulle Avantri Team 63 DNS --- 0
    Valerie Wong AAV `36 Team 42 850,00 --- 47
    Vera Koevoets Leiden Team 52 875,00 --- 51
    Wikke Wieringa Leiden Team 63 800,00 --- 39
    Zoë Stolk Avantri Team 63 675,00 --- 21

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Meisjes Pupil B

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aelin Smits SC Reeuwijk Team 62 10,00 --- 48
    Alyshia Flamand Avantri Team 63 12,00 --- 62
    Alyssia Hoornweg AV Gouda Team 43 7,00 --- 26
    Anna Rens De Spartaan Team 51 9,50 --- 44
    Anne Faaij Leiden Team 52 10,50 --- 51
    Bente den Hollander Rijnsoever Team 61 13,00 --- 70
    Bibi de Geest SC Antilope Team 41 11,00 --- 55
    Celeste Ottes ARV Ilion Team 61 9,00 --- 40
    Cynthia Grundmann AV `47 Team 53 9,00 --- 40
    Donna van Dijk AV Gouda Team 43 10,50 --- 51
    Elize Timmers AV Gouda Team 43 8,50 --- 37
    Emma Tamminga ARV Ilion Team 61 DNS --- 0
    Emma Wissing AV Gouda Team 43 10,00 --- 48
    Esther Groenewoud AV Gouda Team 54 DNS --- 0
    Eva Stelling AAV `36 Team 64 10,50 --- 51
    Eva Swinkels De Spartaan Team 51 10,00 --- 48
    Evi Versluis Leiden Team 52 12,00 --- 62
    Evi Aanhane Rijnsoever Team 61 9,50 --- 44
    Evy Eising ARV Ilion Team 62 12,50 --- 66
    Fayah Bosman SC Antilope Team 41 DNS --- 0
    Ilse Vooijs Leiden Team 52 9,50 --- 44
    Imme Zandstra VS97 Team 42 8,50 --- 37
    Indy van Tol AAV `36 Team 64 11,00 --- 55
    Inge de Heij AAV `36 Team 64 10,00 --- 48
    Isa Philipse De Spartaan Team 64 10,00 --- 48
    Jacey-Lynn Went Rijnsoever Team 61 11,50 --- 59
    Jasmijn Hoornweg AAV `36 Team 42 5,50 --- 16
    Jasmijn Zwirs AAV `36 Team 42 13,00 --- 70
    Julia Crins ARV Ilion Team 62 13,00 --- 70
    Karlien Lippits Leiden Team 63 13,00 --- 70
    Karlijn de Leeuw Trackstars Team 44 6,00 --- 19
    Laura Bolmers AV Gouda Team 54 9,50 --- 44
    Lieke Dekker AV Gouda Team 54 9,00 --- 40
    Lisa Schuurman VS97 Team 42 8,50 --- 37
    Lisanne Tijdgat Trackstars Team 44 10,00 --- 48
    Lotte Kruit De Spartaan Team 44 9,50 --- 44
    Michelle Gilissen De Spartaan Team 44 9,50 --- 44
    Milou Heidinga De Spartaan Team 41 9,50 --- 44
    Nelle Kraamer AV Gouda Team 53 1,50 --- 0
    Noor van de Meent AAV `36 Team 42 9,00 --- 40
    Norah van Dijk Leiden Team 63 13,50 --- 74
    Olivia van der Waals Leiden Team 52 10,50 --- 51
    Renée Veeningen AV `47 Team 53 10,00 --- 48
    Roos Langelaan ARV Ilion Team 62 12,00 --- 62
    Rosalie Verhoef Avantri Team 63 11,00 --- 55
    Rosanne Bruggeman De Spartaan Team 41 12,50 --- 66
    Sara Faaij Leiden Team 52 14,50 --- 81
    Sara Bos SC Antilope Team 41 11,50 --- 59
    Sophie Rens De Spartaan Team 51 8,50 --- 37
    Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Team 53 9,00 --- 40
    Suzanne Bulle Avantri Team 63 DNS --- 0
    Valerie Wong AAV `36 Team 42 11,00 --- 55
    Vera Koevoets Leiden Team 52 9,00 --- 40
    Wikke Wieringa Leiden Team 63 11,50 --- 59
    Zoë Stolk Avantri Team 63 8,00 --- 33

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil B

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aelin Smits SC Reeuwijk Team 62 15,00 --- 54
    Alyshia Flamand Avantri Team 63 15,00 --- 54
    Alyssia Hoornweg AV Gouda Team 43 7,50 --- 19
    Anna Rens De Spartaan Team 51 8,50 --- 24
    Anne Faaij Leiden Team 52 20,00 --- 77
    Bente den Hollander Rijnsoever Team 61 23,00 --- 92
    Bibi de Geest SC Antilope Team 41 22,00 --- 87
    Celeste Ottes ARV Ilion Team 61 15,50 --- 56
    Cynthia Grundmann AV `47 Team 53 12,50 --- 42
    Donna van Dijk AV Gouda Team 43 16,00 --- 58
    Elize Timmers AV Gouda Team 43 14,50 --- 51
    Emma Tamminga ARV Ilion Team 61 DNS --- 0
    Emma Wissing AV Gouda Team 43 18,50 --- 70
    Esther Groenewoud AV Gouda Team 54 DNS --- 0
    Eva Stelling AAV `36 Team 64 16,50 --- 61
    Eva Swinkels De Spartaan Team 51 12,50 --- 42
    Evi Versluis Leiden Team 52 19,50 --- 75
    Evi Aanhane Rijnsoever Team 61 20,00 --- 77
    Evy Eising ARV Ilion Team 62 18,00 --- 68
    Fayah Bosman SC Antilope Team 41 DNS --- 0
    Ilse Vooijs Leiden Team 52 16,00 --- 58
    Imme Zandstra VS97 Team 42 8,50 --- 24
    Indy van Tol AAV `36 Team 64 18,00 --- 68
    Inge de Heij AAV `36 Team 64 13,00 --- 44
    Isa Philipse De Spartaan Team 64 19,50 --- 75
    Jacey-Lynn Went Rijnsoever Team 61 20,00 --- 77
    Jasmijn Hoornweg AAV `36 Team 42 12,00 --- 40
    Jasmijn Zwirs AAV `36 Team 42 21,50 --- 84
    Julia Crins ARV Ilion Team 62 21,50 --- 84
    Karlien Lippits Leiden Team 63 22,50 --- 89
    Karlijn de Leeuw Trackstars Team 44 6,00 --- 12
    Laura Bolmers AV Gouda Team 54 10,00 --- 30
    Lieke Dekker AV Gouda Team 54 12,00 --- 40
    Lisa Schuurman VS97 Team 42 9,50 --- 28
    Lisanne Tijdgat Trackstars Team 44 16,00 --- 58
    Lotte Kruit De Spartaan Team 44 9,50 --- 28
    Michelle Gilissen De Spartaan Team 44 18,50 --- 70
    Milou Heidinga De Spartaan Team 41 14,00 --- 49
    Nelle Kraamer AV Gouda Team 53 13,00 --- 44
    Noor van de Meent AAV `36 Team 42 15,50 --- 56
    Norah van Dijk Leiden Team 63 18,50 --- 70
    Olivia van der Waals Leiden Team 52 22,50 --- 89
    Renée Veeningen AV `47 Team 53 11,50 --- 37
    Roos Langelaan ARV Ilion Team 62 18,00 --- 68
    Rosalie Verhoef Avantri Team 63 22,50 --- 89
    Rosanne Bruggeman De Spartaan Team 41 16,50 --- 61
    Sara Faaij Leiden Team 52 14,00 --- 49
    Sara Bos SC Antilope Team 41 15,00 --- 54
    Sophie Rens De Spartaan Team 51 10,50 --- 33
    Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Team 53 11,00 --- 35
    Suzanne Bulle Avantri Team 63 DNS --- 0
    Valerie Wong AAV `36 Team 42 20,00 --- 77
    Vera Koevoets Leiden Team 52 10,00 --- 30
    Wikke Wieringa Leiden Team 63 12,00 --- 40
    Zoë Stolk Avantri Team 63 9,00 --- 26

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Meisjes Pupil B

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aelin Smits SC Reeuwijk Team 62 0,75 --- 47
    Alyshia Flamand Avantri Team 63 0,95 --- 76
    Alyssia Hoornweg AV Gouda Team 43 DNS --- 0
    Anna Rens De Spartaan Team 51 0,70 --- 41
    Anne Faaij Leiden Team 52 1,00 --- 84
    Bente den Hollander Rijnsoever Team 61 0,90 --- 68
    Bibi de Geest SC Antilope Team 41 0,90 --- 68
    Celeste Ottes ARV Ilion Team 61 0,85 --- 61
    Cynthia Grundmann AV `47 Team 53 0,75 --- 47
    Donna van Dijk AV Gouda Team 43 0,75 --- 47
    Elize Timmers AV Gouda Team 43 0,85 --- 61
    Emma Tamminga ARV Ilion Team 61 DNS --- 0
    Emma Wissing AV Gouda Team 43 0,95 --- 76
    Esther Groenewoud AV Gouda Team 54 DNS --- 0
    Eva Stelling AAV `36 Team 64 0,85 --- 61
    Eva Swinkels De Spartaan Team 51 0,85 --- 61
    Evi Versluis Leiden Team 52 0,90 --- 68
    Evi Aanhane Rijnsoever Team 61 0,75 --- 47
    Evy Eising ARV Ilion Team 62 0,85 --- 61
    Fayah Bosman SC Antilope Team 41 DNS --- 0
    Ilse Vooijs Leiden Team 52 0,65 --- 34
    Imme Zandstra VS97 Team 42 0,70 --- 41
    Indy van Tol AAV `36 Team 64 0,85 --- 61
    Inge de Heij AAV `36 Team 64 0,80 --- 54
    Isa Philipse De Spartaan Team 64 0,85 --- 61
    Jacey-Lynn Went Rijnsoever Team 61 0,85 --- 61
    Jasmijn Hoornweg AAV `36 Team 42 0,75 --- 47
    Jasmijn Zwirs AAV `36 Team 42 0,80 --- 54
    Julia Crins ARV Ilion Team 62 0,95 --- 76
    Karlien Lippits Leiden Team 63 0,90 --- 68
    Karlijn de Leeuw Trackstars Team 44 0,80 --- 54
    Laura Bolmers AV Gouda Team 54 0,70 --- 41
    Lieke Dekker AV Gouda Team 54 0,75 --- 47
    Lisa Schuurman VS97 Team 42 0,65 --- 34
    Lisanne Tijdgat Trackstars Team 44 0,80 --- 54
    Lotte Kruit De Spartaan Team 44 0,75 --- 47
    Michelle Gilissen De Spartaan Team 44 0,60 --- 28
    Milou Heidinga De Spartaan Team 41 0,70 --- 41
    Nelle Kraamer AV Gouda Team 53 0,90 --- 68
    Noor van de Meent AAV `36 Team 42 0,80 --- 54
    Norah van Dijk Leiden Team 63 0,70 --- 41
    Olivia van der Waals Leiden Team 52 0,60 --- 28
    Renée Veeningen AV `47 Team 53 0,80 --- 54
    Roos Langelaan ARV Ilion Team 62 0,90 --- 68
    Rosalie Verhoef Avantri Team 63 0,95 --- 76
    Rosanne Bruggeman De Spartaan Team 41 0,90 --- 68
    Sara Faaij Leiden Team 52 1,00 --- 84
    Sara Bos SC Antilope Team 41 0,95 --- 76
    Sophie Rens De Spartaan Team 51 0,75 --- 47
    Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Team 53 0,80 --- 54
    Suzanne Bulle Avantri Team 63 DNS --- 0
    Valerie Wong AAV `36 Team 42 0,85 --- 61
    Vera Koevoets Leiden Team 52 0,85 --- 61
    Wikke Wieringa Leiden Team 63 0,80 --- 54
    Zoë Stolk Avantri Team 63 0,70 --- 41

    Uitslagen Hindernis pendelestafette Meisjes Pupil B

    Er bestaan nog geen estafette teams.

    Uitslagen Teamestafette (rang) Meisjes Pupil B

    Er bestaan nog geen estafette teams.