Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 32
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 60 meter ( 3 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • Slingeren ( 10 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 10 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 3 x Hindernis pendelestafette
  • 1 x Teamestafette (rang)
  • Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team M PendelTeam-est-r
    1112 Edith van den Berg ARV Ilion Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A11 Team A11 a
    1113 Elisabeth ...oekestijn ARV Ilion Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A11 Team A11 a
    1114 Tessa Jansen ARV Ilion Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A11 Team A11 a
    1115 Toni Ligeon ARV Ilion Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A11 Team A11 a
    1116 Isolde de Koster Avantri Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A11 Team A11 a
    1117 Susanne Van der Spek Avantri Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A11 Team A11 a
    1118 Anais van der Meer SC Antilope Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A11 Team A11 a
    1119 Destiny Berruezo Trackstars Meerkamp
    Team A11 Team A11 a --
    1212 Amber Nuis De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team A12 Team A12 a -
    1213 Evi Bakker De Spartaan Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A12 Team A12 a
    1214 Tessa Verhoeven De Spartaan Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A12 Team A12 a
    1215 Anna Blok AV Gouda Meerkamp
    Team A12 Team A12 a --
    1216 Anouk van Tol AV Gouda Meerkamp
    Team A12 Team A12 a --
    1217 Giamingga Orsini AV Gouda Meerkamp
    Team A12 Team A12 a --
    1218 Lois van der Zanden AV Gouda Meerkamp
    Team A12 Team A12 a --
    1219 Mara Marree AV Gouda Meerkamp
    Team A12 Team A12 a --
    1312 Jara de Heij AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A13 Team A13 a
    1313 Linn Uithol AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A13 Team A13 a
    1314 Tess van Dolder AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A13 Team A13 a
    1315 Pam van Ni...wenhuizen AV `47 Meerkamp
    Team A13 Team A13 a --
    1316 Clarice Sikken Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A13 Team A13 a
    1317 Iris Kuijt Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A13 Team A13 a
    1318 Juna Kortleever Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A13 Team A13 a
    1319 Lotte Bogaard Leiden Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A13 Team A13 a
    1412 Nora Caba... den Boer AV Gouda Meerkamp
    Team A14 Team A14 a --
    1413 Safae Barboucha AV Gouda Meerkamp
    Team A14 Team A14 a --
    1414 Sara Liebrechts AV Gouda Meerkamp
    Team A14 Team A14 a --
    1415 Sarah Aret AV Gouda Meerkamp
    Team A14 Team A14 a --
    1416 Daria Martina AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A14 Team A14 a
    1417 Dominique ... Beusekom AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A14 Team A14 a
    1418 Elin van der Laan AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A14 Team A14 a
    1419 Floor Mank AAV `36 Pendel
    Team-est-r
    Meerkamp
    Team A14 Team A14 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 7
    ARV Ilion ILIO 4
    AV De Spartaan SPTN 3
    AV Gouda GOUD 9
    AV `47 AV47 1
    Avantri AVTR 2
    Leiden Atletiek LATL 4
    SC Antilope ANTL 1
    Trackstars TSNL 1

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A1

    Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    Amber Nuis De Spartaan Team A12 10,43 1125,00 16,50 15,50 2,90 240 209
    Anais van der Meer SC Antilope Team A11 11,30 1325,00 10,50 16,00 2,65 204 130
    Anna Blok AV Gouda Team A12 10,33 1250,00 16,00 18,00 3,30 273 273
    Anouk van Tol AV Gouda Team A12 11,46 1125,00 10,00 10,50 2,45 151 31
    Clarice Sikken Leiden Team A13 10,50 1300,00 11,50 13,50 2,75 217 57
    Daria Martina AAV `36 Team A14 11,12 1350,00 14,00 14,00 2,85 227 154
    Destiny Berruezo Trackstars Team A11 11,46 850,00 10,50 12,00 2,45 136 35
    Dominique ... Beusekom AAV `36 Team A14 10,90 1475,00 14,50 16,50 2,95 263 263
    Edith van den Berg ARV Ilion Team A11 9,94 1400,00 16,00 18,00 3,15 297 297
    Elin van der Laan AAV `36 Team A14 10,53 1375,00 14,50 20,00 2,80 266 266
    Elisabeth ...oekestijn ARV Ilion Team A11 10,52 1400,00 11,00 12,50 2,75 224 224
    Evi Bakker De Spartaan Team A12 11,22 1075,00 12,00 11,50 2,80 174 85
    Floor Mank AAV `36 Team A14 10,71 1350,00 13,00 17,00 2,45 230 148
    Giamingga Orsini AV Gouda Team A12 10,32 1250,00 14,50 18,00 3,05 257 257
    Iris Kuijt Leiden Team A13 10,98 1300,00 10,50 17,50 2,75 216 181
    Isolde de Koster Avantri Team A11 10,68 1275,00 9,50 8,00 2,60 175 99
    Jara de Heij AAV `36 Team A13 11,52 1475,00 12,50 17,00 2,50 228 158
    Juna Kortleever Leiden Team A13 8,97 1375,00 18,00 24,50 3,80 381 381
    Linn Uithol AAV `36 Team A13 11,14 1325,00 11,50 9,00 2,75 189 95
    Lois van der Zanden AV Gouda Team A12 10,45 1325,00 17,00 26,50 3,35 320 320
    Lotte Bogaard Leiden Team A13 11,96 1300,00 14,00 13,50 2,60 195 102
    Mara Marree AV Gouda Team A12 12,08 1100,00 10,50 13,50 2,45 150 0
    Nora Caba... den Boer AV Gouda Team A14 11,10 1300,00 13,50 14,00 2,75 215 50
    Pam van Ni...wenhuizen AV `47 Team A13 10,97 1275,00 15,00 18,00 2,90 243 197
    Safae Barboucha AV Gouda Team A14 11,07 1125,00 12,00 22,50 2,90 229 155
    Sara Liebrechts AV Gouda Team A14 10,48 1350,00 14,00 21,50 3,00 276 276
    Sarah Aret AV Gouda Team A14 11,43 1100,00 9,00 8,50 2,30 131 0
    Susanne Van der Spek Avantri Team A11 11,24 1175,00 13,00 17,00 2,60 202 127
    Tess van Dolder AAV `36 Team A13 10,29 1275,00 13,50 24,00 2,90 275 229
    Tessa Jansen ARV Ilion Team A11 10,99 1300,00 8,50 10,00 2,40 167 95
    Tessa Verhoeven De Spartaan Team A12 11,19 1275,00 17,50 23,00 2,75 266 182
    Toni Ligeon ARV Ilion Team A11 9,87 1150,00 19,00 24,00 3,35 317 284

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A1

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Amber Nuis De Spartaan Team A12 10,43 --- 59
    Anais van der Meer SC Antilope Team A11 11,30 --- 39
    Anna Blok AV Gouda Team A12 10,33 --- 61
    Anouk van Tol AV Gouda Team A12 11,46 --- 36
    Clarice Sikken Leiden Team A13 10,50 --- 57
    Daria Martina AAV `36 Team A14 11,12 --- 43
    Destiny Berruezo Trackstars Team A11 11,46 --- 36
    Dominique ... Beusekom AAV `36 Team A14 10,90 --- 48
    Edith van den Berg ARV Ilion Team A11 9,94 --- 71
    Elin van der Laan AAV `36 Team A14 10,53 --- 56
    Elisabeth ...oekestijn ARV Ilion Team A11 10,52 --- 57
    Evi Bakker De Spartaan Team A12 11,22 --- 41
    Floor Mank AAV `36 Team A14 10,71 --- 52
    Giamingga Orsini AV Gouda Team A12 10,32 --- 61
    Iris Kuijt Leiden Team A13 10,98 --- 46
    Isolde de Koster Avantri Team A11 10,68 --- 53
    Jara de Heij AAV `36 Team A13 11,52 --- 35
    Juna Kortleever Leiden Team A13 8,97 --- 99
    Linn Uithol AAV `36 Team A13 11,14 --- 43
    Lois van der Zanden AV Gouda Team A12 10,45 --- 58
    Lotte Bogaard Leiden Team A13 11,96 --- 27
    Mara Marree AV Gouda Team A12 12,08 --- 25
    Nora Caba... den Boer AV Gouda Team A14 11,10 --- 43
    Pam van Ni...wenhuizen AV `47 Team A13 10,97 --- 46
    Safae Barboucha AV Gouda Team A14 11,07 --- 44
    Sara Liebrechts AV Gouda Team A14 10,48 --- 58
    Sarah Aret AV Gouda Team A14 11,43 --- 37
    Susanne Van der Spek Avantri Team A11 11,24 --- 40
    Tess van Dolder AAV `36 Team A13 10,29 --- 62
    Tessa Jansen ARV Ilion Team A11 10,99 --- 46
    Tessa Verhoeven De Spartaan Team A12 11,19 --- 41
    Toni Ligeon ARV Ilion Team A11 9,87 --- 73

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil A1

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Amber Nuis De Spartaan Team A12 1125,00 --- 31
    Anais van der Meer SC Antilope Team A11 1325,00 --- 52
    Anna Blok AV Gouda Team A12 1250,00 --- 43
    Anouk van Tol AV Gouda Team A12 1125,00 --- 31
    Clarice Sikken Leiden Team A13 1300,00 --- 49
    Daria Martina AAV `36 Team A14 1350,00 --- 55
    Destiny Berruezo Trackstars Team A11 850,00 --- 9
    Dominique ... Beusekom AAV `36 Team A14 1475,00 --- 72
    Edith van den Berg ARV Ilion Team A11 1400,00 --- 62
    Elin van der Laan AAV `36 Team A14 1375,00 --- 58
    Elisabeth ...oekestijn ARV Ilion Team A11 1400,00 --- 62
    Evi Bakker De Spartaan Team A12 1075,00 --- 26
    Floor Mank AAV `36 Team A14 1350,00 --- 55
    Giamingga Orsini AV Gouda Team A12 1250,00 --- 43
    Iris Kuijt Leiden Team A13 1300,00 --- 49
    Isolde de Koster Avantri Team A11 1275,00 --- 46
    Jara de Heij AAV `36 Team A13 1475,00 --- 72
    Juna Kortleever Leiden Team A13 1375,00 --- 58
    Linn Uithol AAV `36 Team A13 1325,00 --- 52
    Lois van der Zanden AV Gouda Team A12 1325,00 --- 52
    Lotte Bogaard Leiden Team A13 1300,00 --- 49
    Mara Marree AV Gouda Team A12 1100,00 --- 28
    Nora Caba... den Boer AV Gouda Team A14 1300,00 --- 49
    Pam van Ni...wenhuizen AV `47 Team A13 1275,00 --- 46
    Safae Barboucha AV Gouda Team A14 1125,00 --- 31
    Sara Liebrechts AV Gouda Team A14 1350,00 --- 55
    Sarah Aret AV Gouda Team A14 1100,00 --- 28
    Susanne Van der Spek Avantri Team A11 1175,00 --- 35
    Tess van Dolder AAV `36 Team A13 1275,00 --- 46
    Tessa Jansen ARV Ilion Team A11 1300,00 --- 49
    Tessa Verhoeven De Spartaan Team A12 1275,00 --- 46
    Toni Ligeon ARV Ilion Team A11 1150,00 --- 33

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Meisjes Pupil A1

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Amber Nuis De Spartaan Team A12 16,50 --- 66
    Anais van der Meer SC Antilope Team A11 10,50 --- 35
    Anna Blok AV Gouda Team A12 16,00 --- 63
    Anouk van Tol AV Gouda Team A12 10,00 --- 33
    Clarice Sikken Leiden Team A13 11,50 --- 40
    Daria Martina AAV `36 Team A14 14,00 --- 53
    Destiny Berruezo Trackstars Team A11 10,50 --- 35
    Dominique ... Beusekom AAV `36 Team A14 14,50 --- 55
    Edith van den Berg ARV Ilion Team A11 16,00 --- 63
    Elin van der Laan AAV `36 Team A14 14,50 --- 55
    Elisabeth ...oekestijn ARV Ilion Team A11 11,00 --- 38
    Evi Bakker De Spartaan Team A12 12,00 --- 43
    Floor Mank AAV `36 Team A14 13,00 --- 48
    Giamingga Orsini AV Gouda Team A12 14,50 --- 55
    Iris Kuijt Leiden Team A13 10,50 --- 35
    Isolde de Koster Avantri Team A11 9,50 --- 30
    Jara de Heij AAV `36 Team A13 12,50 --- 45
    Juna Kortleever Leiden Team A13 18,00 --- 74
    Linn Uithol AAV `36 Team A13 11,50 --- 40
    Lois van der Zanden AV Gouda Team A12 17,00 --- 68
    Lotte Bogaard Leiden Team A13 14,00 --- 53
    Mara Marree AV Gouda Team A12 10,50 --- 35
    Nora Caba... den Boer AV Gouda Team A14 13,50 --- 50
    Pam van Ni...wenhuizen AV `47 Team A13 15,00 --- 58
    Safae Barboucha AV Gouda Team A14 12,00 --- 43
    Sara Liebrechts AV Gouda Team A14 14,00 --- 53
    Sarah Aret AV Gouda Team A14 9,00 --- 28
    Susanne Van der Spek Avantri Team A11 13,00 --- 48
    Tess van Dolder AAV `36 Team A13 13,50 --- 50
    Tessa Jansen ARV Ilion Team A11 8,50 --- 25
    Tessa Verhoeven De Spartaan Team A12 17,50 --- 71
    Toni Ligeon ARV Ilion Team A11 19,00 --- 79

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil A1

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Amber Nuis De Spartaan Team A12 15,50 --- 36
    Anais van der Meer SC Antilope Team A11 16,00 --- 38
    Anna Blok AV Gouda Team A12 18,00 --- 45
    Anouk van Tol AV Gouda Team A12 10,50 --- 17
    Clarice Sikken Leiden Team A13 13,50 --- 28
    Daria Martina AAV `36 Team A14 14,00 --- 30
    Destiny Berruezo Trackstars Team A11 12,00 --- 22
    Dominique ... Beusekom AAV `36 Team A14 16,50 --- 39
    Edith van den Berg ARV Ilion Team A11 18,00 --- 45
    Elin van der Laan AAV `36 Team A14 20,00 --- 53
    Elisabeth ...oekestijn ARV Ilion Team A11 12,50 --- 24
    Evi Bakker De Spartaan Team A12 11,50 --- 20
    Floor Mank AAV `36 Team A14 17,00 --- 41
    Giamingga Orsini AV Gouda Team A12 18,00 --- 45
    Iris Kuijt Leiden Team A13 17,50 --- 43
    Isolde de Koster Avantri Team A11 8,00 --- 8
    Jara de Heij AAV `36 Team A13 17,00 --- 41
    Juna Kortleever Leiden Team A13 24,50 --- 71
    Linn Uithol AAV `36 Team A13 9,00 --- 11
    Lois van der Zanden AV Gouda Team A12 26,50 --- 79
    Lotte Bogaard Leiden Team A13 13,50 --- 28
    Mara Marree AV Gouda Team A12 13,50 --- 28
    Nora Caba... den Boer AV Gouda Team A14 14,00 --- 30
    Pam van Ni...wenhuizen AV `47 Team A13 18,00 --- 45
    Safae Barboucha AV Gouda Team A14 22,50 --- 63
    Sara Liebrechts AV Gouda Team A14 21,50 --- 59
    Sarah Aret AV Gouda Team A14 8,50 --- 9
    Susanne Van der Spek Avantri Team A11 17,00 --- 41
    Tess van Dolder AAV `36 Team A13 24,00 --- 69
    Tessa Jansen ARV Ilion Team A11 10,00 --- 15
    Tessa Verhoeven De Spartaan Team A12 23,00 --- 65
    Toni Ligeon ARV Ilion Team A11 24,00 --- 69

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil A1

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Amber Nuis De Spartaan Team A12 2,90 --- 48
    Anais van der Meer SC Antilope Team A11 2,65 --- 40
    Anna Blok AV Gouda Team A12 3,30 --- 61
    Anouk van Tol AV Gouda Team A12 2,45 --- 34
    Clarice Sikken Leiden Team A13 2,75 --- 43
    Daria Martina AAV `36 Team A14 2,85 --- 46
    Destiny Berruezo Trackstars Team A11 2,45 --- 34
    Dominique ... Beusekom AAV `36 Team A14 2,95 --- 49
    Edith van den Berg ARV Ilion Team A11 3,15 --- 56
    Elin van der Laan AAV `36 Team A14 2,80 --- 44
    Elisabeth ...oekestijn ARV Ilion Team A11 2,75 --- 43
    Evi Bakker De Spartaan Team A12 2,80 --- 44
    Floor Mank AAV `36 Team A14 2,45 --- 34
    Giamingga Orsini AV Gouda Team A12 3,05 --- 53
    Iris Kuijt Leiden Team A13 2,75 --- 43
    Isolde de Koster Avantri Team A11 2,60 --- 38
    Jara de Heij AAV `36 Team A13 2,50 --- 35
    Juna Kortleever Leiden Team A13 3,80 --- 79
    Linn Uithol AAV `36 Team A13 2,75 --- 43
    Lois van der Zanden AV Gouda Team A12 3,35 --- 63
    Lotte Bogaard Leiden Team A13 2,60 --- 38
    Mara Marree AV Gouda Team A12 2,45 --- 34
    Nora Caba... den Boer AV Gouda Team A14 2,75 --- 43
    Pam van Ni...wenhuizen AV `47 Team A13 2,90 --- 48
    Safae Barboucha AV Gouda Team A14 2,90 --- 48
    Sara Liebrechts AV Gouda Team A14 3,00 --- 51
    Sarah Aret AV Gouda Team A14 2,30 --- 29
    Susanne Van der Spek Avantri Team A11 2,60 --- 38
    Tess van Dolder AAV `36 Team A13 2,90 --- 48
    Tessa Jansen ARV Ilion Team A11 2,40 --- 32
    Tessa Verhoeven De Spartaan Team A12 2,75 --- 43
    Toni Ligeon ARV Ilion Team A11 3,35 --- 63

    Uitslagen Hindernis pendelestafette Meisjes Pupil A1

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team A13 (Pendel) - MPA1 8 1:39,78 6
    2 Team A11 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
    2 Team A12 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
    4 Team A14 (Pendel) - MPA1 8 1:44,15 3
    5 Team A21 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0
    5 Team A22 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0

    Uitslagen Teamestafette (rang) Meisjes Pupil A1

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team A11 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,31 6
    2 Team A13 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,97 5
    3 Team A12 (Team-est-r) - MPA1 8 2:53,75 4
    4 Team A14 (Team-est-r) - MPA1 8 2:54,69 3
    5 Team A21 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0
    5 Team A22 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0