Categorie 'Senioren mannen'

Tijdschema 'Senioren mannen'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
18:30 Polshoog Uitslagen
18:30 Kogel Uitslagen
18:45 1000m Uitslagen
19:15 100m Uitslagen
19:30 Discus Uitslagen
19:30 Ver Uitslagen
19:45 400m Uitslagen
20:05 5000m Uitslagen
21:00 2000m SC Uitslagen


Tijdschema

18:30u21:30u
Senioren mannen
Kogel
1000m
100m
Ver
400m
5000m
2000m SC

Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m1000m5000m400mH2000m SCOlym-estDiscusKogelHoogHSSPolshoogVer
253 Lars van der Pluijm MPM Discus
Polshoog
Discuswerpen mannenPolsstokhoogspringen -----------
266 Martin Platenkamp MPM Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten Mannen -----------
268 Yasin Sahhar MPM 5000m
5000 meter ------------
276 Ronald Kuin DVTR Olym-est
Polshoog
Polsstokhoogspringen -----------
285 Michael Herijgers MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen ------------
288 Sven van Munster AC TION 5000m
5000 meter ------------
290 Eelco Sintnicolaas AV34 Discus
Kogel
Polshoog
Discuswerpen mannenKogelstoten MannenPolsstokhoogspringen ----------
295 Thijs Roskamp DAV Kronos Discus
Ver
Discuswerpen mannenVerspringen Mannen -----------
297 Twan Wildeboer DAV Kronos Polshoog
Polsstokhoogspringen ------------
299 Roy van Zijl DAV Kronos Olym-est
Discus
Discuswerpen mannen -----------
315 Mark Vlutters AV Iphitos 5000m
Olym-est
5000 meter -----------
322 Danny Lef...p Reinink MPM 1000m
2000m SC
1000 meter2000 meter steeple -----------
327 Mart Uit het Broek AV Iphitos 5000m
5000 meter ------------
344 Wouter van Lith MPM 100m
Polshoog
100 meter MannenPolsstokhoogspringen -----------
347 Huub Koster LAAC Twente 5000m
5000 meter ------------
348 Gijs Wensink DAV Kronos 100m
Olym-est
Ver
100 meter MannenVerspringen Mannen ----------
357 Even Tjiviju Namibië 100m
100 meter Mannen ------------
358 Ananias Shikongo Namibië 100m
100 meter Mannen ------------
359 Johannes Nambala Namibië 400m
400 meter ------------
362 Tom Benerink MPM 1000m
1000 meter ------------
363 Arne te Nienhuis MPM 1000m
1000 meter ------------
365 Tom Wouda Haaksbergen Ver
Verspringen Mannen ------------
378 Wouter Doesburg LAAC Twente 5000m
5000 meter ------------
381 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 5000m
5000 meter ------------
386 Rick Hoitzing LAAC Twente 5000m
5000 meter ------------
393 Erwin Brinks LAAC Twente 5000m
5000 meter ------------
397 Wim Molenberg LAAC Twente 5000m
5000 meter ------------
398 Fabian Pelgröm DAV Kronos 2000m SC
Olym-est
2000 meter steeple -----------
399 Niels te Pas LAAC Twente 5000m
5000 meter ------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AC TION TION 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV Haaksbergen HKBG 1
AV Iphitos IPHS 2
AV `34 Apeldoorn AV34 1
DAV Kronos KRNS 6
LAAC Twente LAAC 6
Marathon Pim Mulier MPM 8
Namibië NAM 3

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Even Tjiviju Namibië 11,13 +1.6 m/s10,54
2 Ananias Shikongo Namibië 11,51 +3.5 m/s11,11
3 Gijs Wensink DAV Kronos 12,18 +3.5 m/s12,77
Wouter van Lith MPM DNS ---

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Johannes Nambala Namibië 50,64 48,49

Uitslagen 1000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Tom Benerink MPM 2:37,27 2:35,00
2 Danny Lef...p Reinink MPM 3:22,11 3:15,37
Arne te Nienhuis MPM DNF 2:35,00

Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 2000 meter steeple Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Fabian Pelgröm DAV Kronos 8:50,58 8:00,00
2 Danny Lef...p Reinink MPM 10:26,67 ---

Uitslagen Olympische estafette Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Kronos DAV Kronos - Msen 4 4:02,50 4
2 Iphi mix AV Iphitos - Msen 4 5:12,89 3
3 De Kikkervisjes Marathon Pim Mulier - Msen 4 5:34,69 2
4 MPM Marathon Pim Mulier - Msen 4 DNS 0

Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Eelco Sintnicolaas AV34 39,68 40,30 41,10 37,72 40,32 42,13 42,13 ---
2 Lars van der Pluijm MPM 35,68 33,67 34,82 X - - 35,68 ---
3 Roy van Zijl DAV Kronos 32,24 32,60 31,23 31,22 33,03 29,99 33,03 ---
4 Thijs Roskamp DAV Kronos X X X - X 30,49 30,49 ---
5 Martin Platenkamp MPM 17,50 19,62 X X X 18,53 19,62 22,14

Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Eelco Sintnicolaas AV34 13,80 13,78 X 13,35 X 13,36 13,80 ---
2 Martin Platenkamp MPM 8,33 8,25 8,14 8,21 7,90 8,19 8,33 8,93

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Tom Wouda Haaksbergen 5,45 5,78 5,59 5,80 5,78 5,88 5,88 +1.7 m/s---
2 Gijs Wensink DAV Kronos 5,16 5,17 4,82 4,99 5,23 5,16 5,23 +1.3 m/s5,24
3 Thijs Roskamp DAV Kronos 5,04 X - - - - 5,04 +1.2 m/s---