Categorie 'Jongens Junior B'

Atleten 'Jongens Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m1000m5000m400mH2000m SCOlym-estDiscusKogelHoogHSSPolshoogVer
256 Luc Kappert DVTR 1000m
1000 meter ------------
264 Frank Seppenwoolde ATNY HSS
Ver
Hink-stap-...en MannenVerspringen Mannen -----------
281 Sven van Leeuwen MPM 100m
400m
100 meter Mannen400 meter -----------
287 Marco Sietmann Duitsland 2000m SC
2000 meter steeple ------------
300 Luc ter Linde AC TION Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten Mannen -----------
319 Jasper Leverink MPM 100m
400m
100 meter Mannen400 meter -----------
328 Milo Lammertink MPM Hoog
Polshoog
Hoogspringen MannenPolsstokhoogspringen -----------
330 Nick Zweers MPM 100m
400m
Polshoog
100 meter Mannen400 meterPolsstokhoogspringen ----------
353 Simon Raudzus Duitsland 2000m SC
2000 meter steeple ------------
366 Thijmen Trouw MPM 1000m
1000 meter ------------
373 Gert Tijhuis ATNY 1000m
1000 meter ------------
377 Maarten Kreijkes AV Rijssen 100m
100 meter Mannen ------------

Verenigingen 'Jongens Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AC TION TION 1
AV Atletics Nijverdal ATNY 2
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV Rijssen RSSN 1
Duitsland GER 2
Marathon Pim Mulier MPM 5

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Sven van Leeuwen MPM 11,59 +3.5 m/s12,38
2 Jasper Leverink MPM 12,02 +3.5 m/s13,00
3 Nick Zweers MPM 12,70 +1.6 m/s---
4 Maarten Kreijkes AV Rijssen 13,48 +3.5 m/s14,00

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Jasper Leverink MPM 58,60 1:00,00
2 Sven van Leeuwen MPM 59,07 59,69
3 Nick Zweers MPM 1:01,93 ---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Gert Tijhuis ATNY 2:41,90 2:40,00
2 Thijmen Trouw MPM 3:01,37 3:00,00
3 Luc Kappert DVTR 3:09,22 3:20,03

Uitslagen 5000 meter Jongens Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 400 meter horden Jongens Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 2000 meter steeple Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Marco Sietmann Duitsland 6:36,44 ---
2 Simon Raudzus Duitsland 7:55,31 ---

Uitslagen Olympische estafette Jongens Junior B

Er bestaan nog geen estafette teams.

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Luc ter Linde AC TION 28,89 31,49 28,90 X X 27,28 31,49 ---

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Luc ter Linde AC TION 10,52 10,76 X 9,53 9,78 9,87 10,76 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Milo Lammertink MPM 1,75 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Frank Seppenwoolde ATNY 11,57 11,51 11,20 11,03 11,41 X 11,57 +2.4 m/s11,80

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Milo Lammertink MPM 2,60 ---
2 Nick Zweers MPM 2,50 ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Frank Seppenwoolde ATNY X 5,38 X X X X 5,38 +3.4 m/s5,80