Categorie 'Meisjes Junior C'

Atleten 'Meisjes Junior C'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m1000m5000m400mH2000m SCOlym-estDiscusKogelHoogHSSPolshoogVer
263 Mileen Bruinewoud Start `78 100m
400m
100 meter Vrouwen400 meter -----------
273 Lena Nijhof MPM 400mH
2000m SC
Olym-est
Discus
400 meter horden2000 meter steepleDiscuswerpen Vrouwen ---------
274 Janne Nijhof MPM 400m
2000m SC
Olym-est
400 meter2000 meter steeple ----------
292 Suzan Schippers MPM 400m
400 meter ------------
310 Tessa Filart ATNY 100m
Ver
100 meter VrouwenVerspringen Vrouwen -----------
321 Liselot Nekkers ATNY 100m
Ver
100 meter VrouwenVerspringen Vrouwen -----------
324 Karlien Lensink ASV 1000m
1000 meter ------------
333 Lotte Pierik MPM 100m
Olym-est
Discus
Kogel
100 meter VrouwenDiscuswerpen VrouwenKogelstoten Vrouwen ---------
334 Fien Schuurman MPM Olym-est
Hoog
Ver
Hoogspringen VrouwenVerspringen Vrouwen ----------
335 Lucy Zweers MPM 100m
Hoog
Ver
100 meter VrouwenHoogspringen VrouwenVerspringen Vrouwen ----------
367 Annemarie Gosselink AC TION 2000m SC
HSS
2000 meter steepleHinkstapsp...n Vrouwen -----------
375 Tess Hassink AC TION 100m
Kogel
100 meter VrouwenKogelstoten Vrouwen -----------
380 Lisa Hulst AV Iphitos 100m
Olym-est
Ver
100 meter VrouwenVerspringen Vrouwen ----------

Verenigingen 'Meisjes Junior C'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AC TION TION 2
Achterhoekse Sport Vereniging ASV 1
AV Atletics Nijverdal ATNY 2
AV Iphitos IPHS 1
AV Start `78 ST78 1
Marathon Pim Mulier MPM 6

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior C

# Naam 100m OBP
1 Mileen Bruinewoud Start `78 12,80 m/s10,56
2 Lisa Hulst AV Iphitos 13,64 +0.5 m/s---
3 Liselot Nekkers ATNY 13,75 m/s---
4 Tessa Filart ATNY 14,01 m/s---
5 Tess Hassink AC TION 14,97 +0.5 m/s---
6 Lotte Pierik MPM 15,21 +0.5 m/s---
7 Lucy Zweers MPM 15,79 +0.5 m/s---

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior C

# Naam 400mOBP
1 Suzan Schippers MPM 1:06,65 ---
2 Mileen Bruinewoud Start `78 1:09,60 ---
3 Janne Nijhof MPM 1:14,95 1:22,00

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

# Naam 1000mOBP
1 Karlien Lensink ASV 3:36,48 ---

Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 400 meter horden Meisjes Junior C

# Naam 400mHOBP
1 Lena Nijhof MPM 1:25,16 ---

Uitslagen 2000 meter steeple Meisjes Junior C

# Naam 2000m SCOBP
1 Janne Nijhof MPM 9:00,90 ---
2 Annemarie Gosselink AC TION 9:00,99 ---
3 Lena Nijhof MPM 16:20,28 ---

Uitslagen Olympische estafette Meisjes Junior C

Er bestaan nog geen estafette teams.

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior C

# Naam DiscusOBP
1 Lotte Pierik MPM 23,32 ---
2 Lena Nijhof MPM 17,53 ---

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

# Naam KogelOBP
1 Lotte Pierik MPM 9,44 ---
2 Tess Hassink AC TION 7,45 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam HoogOBP
1 Lucy Zweers MPM 1,30 ---
2 Fien Schuurman MPM 1,25 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior C

# Naam HSS OBP
1 Annemarie Gosselink AC TION 8,97 +2.9 m/s---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Ver OBP
1 Tessa Filart ATNY 4,39 +0.8 m/s---
2 Liselot Nekkers ATNY 4,30 +2.5 m/s4,38
3 Lisa Hulst AV Iphitos 4,29 +2.5 m/s---
4 Fien Schuurman MPM 3,98 +3.8 m/s---
5 Lucy Zweers MPM 3,69 +1.7 m/s---