Categorie 'Jongens Junior C'

Atleten 'Jongens Junior C'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m1000m5000m400mH2000m SCOlym-estDiscusKogelHoogHSSPolshoogVer
252 Bram Blokhuis AV Iphitos Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten Mannen -----------
255 Julian van den Belt AV Rijssen HSS
Ver
Hink-stap-...en MannenVerspringen Mannen -----------
278 Floris Smink AC TION Discus
Discuswerpen mannen ------------
283 Jonas Phijffers ATNY 400m
Hoog
400 meterHoogspringen Mannen -----------
284 Wouter Seppenwoolde ATNY 1000m
1000 meter ------------
293 Martijn van der Lecq AV34 1000m
1000 meter ------------
301 Tim ter Linde AC TION Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten Mannen -----------
302 Roy Schol... van Mast AV Goor `75 Kogel
Hoog
Ver
Kogelstoten MannenHoogspringen MannenVerspringen Mannen ----------
332 Bjorn Kottink MPM 100m
Polshoog
Ver
100 meter MannenPolsstokhoogspringenVerspringen Mannen ----------

Verenigingen 'Jongens Junior C'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AC TION TION 2
AV Atletics Nijverdal ATNY 2
AV Goor `75 GOOR 1
AV Iphitos IPHS 1
AV Rijssen RSSN 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
Marathon Pim Mulier MPM 1

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
Bjorn Kottink MPM DNS ---

Uitslagen 400 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Jonas Phijffers ATNY 55,51 ---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Martijn van der Lecq AV34 3:05,22 2:57,34
2 Wouter Seppenwoolde ATNY 3:05,91 3:07,00

Uitslagen 5000 meter Jongens Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 400 meter horden Jongens Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 2000 meter steeple Jongens Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Olympische estafette Jongens Junior C

Er bestaan nog geen estafette teams.

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Floris Smink AC TION X 41,01 X 33,80 41,21 39,87 41,21 ---
2 Bram Blokhuis AV Iphitos 29,65 27,19 X X 27,93 31,31 31,31 ---
3 Tim ter Linde AC TION 18,55 25,74 27,32 25,54 25,38 24,63 27,32 ---

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Bram Blokhuis AV Iphitos 9,59 8,95 9,06 8,79 8,32 X 9,59 ---
2 Roy Schol... van Mast AV Goor `75 6,99 7,36 7,28 7,55 7,35 6,78 7,55 ---
3 Tim ter Linde AC TION X 6,57 X 6,85 6,56 6,96 6,96 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Jonas Phijffers ATNY 1,55 1,65
2 Roy Schol... van Mast AV Goor `75 1,30 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Julian van den Belt AV Rijssen 10,75 10,15 10,26 10,58 10,50 10,75 10,75 +3.9 m/s---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
Bjorn Kottink MPM DNS ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Julian van den Belt AV Rijssen 4,74 4,12 4,49 4,40 - - 4,74 +1.9 m/s---
2 Roy Schol... van Mast AV Goor `75 4,36 X X - - - 4,36 +2.7 m/s---
Bjorn Kottink MPM - - - - - - DNS ---