Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 60
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 4 x 80m
  • 3 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 3 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Hoog
    Bak 1 - 1,26m +5cm
    Uitslagen
    11:15 80m Uitslagen
    12:15 Discus Uitslagen
    12:50 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    14:15 Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    14:25 800m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u14:35u
    Meisjes Junior C
    Hoog - Bak 1 - 1,26m +5cm
    Ver - Bak 1
    800m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m800m4x80mDiscusKogelHoogVer
    36 Shanti van Aart SPOB Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel Dordrecht MC -----
    37 Eline van Gameren SPOB 800m
    4x80m
    MJC - 800m Dordrecht MC -----
    38 Puck Malais SPOB 80m
    800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver Dordrecht MC ---
    39 Hannah Reijenga Fortius 800m
    4x80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 800mMJC - HoogMJC - Ver Dordrecht MC ---
    40 Michaëla Donk Typhoon 80m
    4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Kogel Dordrecht MC ---
    41 Julia Veldman Typhoon 80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - HoogMJC - Ver Dordrecht MC ----
    239 Kaylee Damen ACHL 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver West-Brabant MC ----
    240 Fleur Verwijmeren ACHL Kogel
    MJC - Kogel West-Brabant MC ------
    241 Wisterlande Kouters DJA 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver West-Brabant MC ----
    242 Aniek van Opstal DJA Discus
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - Hoog West-Brabant MC -----
    243 Isis Bakx Spado 800m
    MJC - 800m West-Brabant MC ------
    244 Enna van den Boom Spado 800m
    MJC - 800m West-Brabant MC ------
    245 Yanniek va...roekhoven Spado 800m
    MJC - 800m West-Brabant MC ------
    246 Noelle Oirbans Spado 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver West-Brabant MC -----
    247 Emma Meulblok SV Diomedon Hoog
    MJC - Hoog West-Brabant MC ------
    248 Sanna van der Veeken SV Diomedon Kogel
    MJC - Kogel West-Brabant MC ------
    249 Eline van Vugt SV Diomedon Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel West-Brabant MC -----
    250 Eva van Mook THOR 4x80m
    Discus
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - Hoog West-Brabant MC ----
    440 Suzanne Verschuren SCSP Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel Zeeland MC -----
    441 Sanne de Baar AV `56 Hoog
    MJC - Hoog Zeeland MC ------
    442 Fenna Gelderblom AV `56 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel Zeeland MC ----
    443 Iza Nijsse AV `56 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel Zeeland MC ----
    444 Ilse Goudswaard Delta Sport 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Zeeland MC -----
    445 Ruchama Houtzager Delta Sport 80m
    800m
    Ver
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver Zeeland MC ----
    446 Fleur Leenheer Delta Sport 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog Zeeland MC -----
    447 Dana ter Haar DNMC 800m
    MJC - 800m Zeeland MC ------
    449 Katja van Eetvelt RK HAV 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog Zeeland MC ----
    450 Xenia Kroonen RK HAV Ver
    MJC - Ver Zeeland MC ------
    643 Amber Bosman CAV Energie 800m
    4x80m
    MJC - 800m Rijnmond MC -----
    644 Lotte van Lieshout CAV Energie 800m
    MJC - 800m Rijnmond MC ------
    645 Maaike van Rijswijk CAV Energie Hoog
    MJC - Hoog Rijnmond MC ------
    646 Steffie Seher CAV Energie 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog Rijnmond MC -----
    647 Ilse Stok CAV Energie 80m
    4x80m
    MJC - 80m Rijnmond MC -----
    648 Britt de Blaauw PAC 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Rijnmond MC -----
    649 Sara Bossché PAC 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Rijnmond MC ----
    650 Hagar Bruil PAC Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel Rijnmond MC -----
    651 Emily vd Hoef PAC Ver
    MJC - Ver Rijnmond MC ------
    652 Meike Kroon PAC Kogel
    MJC - Kogel Rijnmond MC ------
    653 Merel Pijnenburg PAC Kogel
    MJC - Kogel Rijnmond MC ------
    654 Fabienne van der Tak PAC Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel Rijnmond MC -----
    655 Sofie Thomas PAC Ver
    MJC - Ver Rijnmond MC ------
    656 Nathalie Meurs Voorne Hoog
    MJC - Hoog Rijnmond MC ------
    657 Maud van S...rtensdijk Voorne 800m
    MJC - 800m Rijnmond MC ------
    658 Emma Verhoef Voorne Discus
    MJC - Discus Rijnmond MC ------
    690 Anouk Spronk Spark Hoog
    MJC - Hoog Rijnmond MC ------
    811 Jana Nagt...htHzestig AAV `36 800m
    MJC - 800m Zuid-Holla...Midden MC ------
    845 Morgann de Jong ARV Ilion 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Zuid-Holla...Midden MC ----
    846 Alysée Lester ARV Ilion 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel Zuid-Holla...Midden MC ----
    847 Franka Pouwels ARV Ilion Hoog
    MJC - Hoog Zuid-Holla...Midden MC ------
    848 Isa van der Valk ARV Ilion 800m
    MJC - 800m Zuid-Holla...Midden MC ------
    849 Pien van Berk AV Gouda Hoog
    Ver
    MJC - HoogMJC - Ver Zuid-Holla...Midden MC -----
    850 Sacha Goedhart AV Gouda Ver
    MJC - Ver Zuid-Holla...Midden MC ------
    851 Mieke van de Pasch AV Gouda Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel Zuid-Holla...Midden MC -----
    852 Rebekah Bourne Leiden 800m
    MJC - 800m Zuid-Holla...Midden MC ------
    853 Faya Donders Leiden 80m
    4x80m
    MJC - 80m Zuid-Holla...Midden MC -----
    854 Lucie Krijgsman Leiden 4x80m
    Zuid-Holla...Midden MC ------
    855 Mette Nuijen Leiden 800m
    MJC - 800m Zuid-Holla...Midden MC ------
    856 Loïs Steenbeek Leiden 800m
    Discus
    Kogel
    MJC - 800mMJC - DiscusMJC - Kogel Zuid-Holla...Midden MC ----
    857 Myrthe Steenbeek Leiden Discus
    MJC - Discus Zuid-Holla...Midden MC ------
    858 Madelief de Jong SC Reeuwijk Hoog
    MJC - Hoog Zuid-Holla...Midden MC ------

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 1
    ARV Achilles ACHL 2
    ARV Ilion ILIO 4
    AV Gouda GOUD 3
    AV Scheldesport SCSP 1
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 3
    AV `56 AV56 3
    CAV Energie ENRG 5
    Delta Sport DLSP 3
    DJA DJA 2
    Dynamica ADSV DNMC 1
    Fortius FORT 1
    Leiden Atletiek LATL 6
    PAC PAC 8
    RK HAV RKHV 2
    SC Reeuwijk SCRW 1
    Spado SPDO 4
    Spark SPRK 1
    SV Diomedon DMDN 3
    THOR THOR 1
    Typhoon TPHN 2
    Voorne Atletiek VRNE 3
    # Team Leden Punten
    1 Zuid-Holland Midden JPA2 - JPA2 5 3696
    2 West-Brabant JPA2 - JPA2
    Jurylid: Raoul Kanters
    5 3577
    3 Dordrecht JPA2 - JPA2 5 3438
    4 Zeeland JPA2 - JPA2
    Begeleider: Cees-Jan Berman
    5 3362
    5 West-Brabant MPA2 - MPA2
    Jurylid: Roald van der Laan
    5 3343
    6 Dordrecht MPA2 - MPA2 5 3331
    7 Zuid-Holland Midden JPA1 - JPA1 5 3329
    8 Rijnmond JPA2 - JPA2 5 3311
    9 Rijnmond JPA1 - JPA1 5 3291
    10 Zuid-Holland Midden MPA2 - MPA2 5 3288
    11 Rijnmond MPA2 - MPA2 5 3175
    12 Rijnmond MPA1 - MPA1 5 3103
    13 Zeeland MPA2 - MPA2
    Begeleider: Robin de Vos
    Jurylid: Frank Visser
    5 3089
    14 West-Brabant JPA1 - JPA1 5 3045
    15 Zuid-Holland Midden MPB - MPB 5 2999
    16 Dordrecht JPA1 - JPA1 5 2958
    17 Zuid-Holland Midden MPA1 - MPA1 5 2887
    18 West-Brabant MPA1 - MPA1 5 2886
    19 Rijnmond MPB - MPB 5 2874
    20 Zuid-Holland Midden JPB - JPB 5 2851
    21 Dordrecht JPB - JPB 5 2814
    22 Zeeland JPB - JPB
    Begeleider: Suzan Hoek
    4 2763
    23 Rijnmond JPB - JPB 5 2739
    24 Dordrecht JPC - JPC 5 2720
    25 Dordrecht MPB - MPB 5 2633
    26 Zeeland JPA1 - JPA1
    Begeleider: Wilco Boogaard
    5 2628
    27 Zuid-Holland Midden JPC - JPC 5 2618
    28 Dordrecht MPA1 - MPA1 5 2611
    29 Zuid-Holland Midden MPC - MPC 5 2600
    30 West-Brabant MPB - MPB 5 2524
    31 Rijnmond JPC - JPC 5 2519
    31 Zeeland MPB - MPB
    Begeleider: Jane Wolrabe
    5 2519
    33 Rijnmond MPC - MPC 5 2415
    34 Zeeland JPC - JPC
    Begeleider: Ruben van Luijk
    4 2411
    35 West-Brabant JPC - JPC 5 2399
    36 Zeeland MPA1 - MPA1
    Begeleider: Wesley Zaharadnik
    5 2281
    37 West-Brabant JPB - JPB
    Jurylid: Madelinde Schepers
    5 2236
    38 Dordrecht MPC - MPC 5 2074
    39 Zeeland MPC - MPC
    Begeleider: Etienne Schuit
    5 1928
    40 West-Brabant MPC - MPC 5 1630
    41 Rijnmond JC - JJC 13 85
    42 Zuid-Holland Midden JC - JJC 13 53
    43 Zuid-Holland Midden JD - JJD 11 47
    44 Rijnmond MD - MJD 11 37
    45 Dordrecht JC - JJC 9 31
    46 Rijnmond JD - JJD 10 22
    47 Zeeland JD - JJD
    Begeleider: Harold de Maat
    10 19
    48 Zeeland JC - JJC
    Begeleider: Geen
    Jurylid: Dennis Hekkers
    10 18
    49 Zeeland MD - MJD
    Begeleider: Vivian Karelse
    9 16
    50 Rijnmond MC - MJC 17 14
    50 Zuid-Holland Midden MC - MJC 15 14
    52 Dordrecht MD - MJD 7 12
    53 Zuid-Holland Midden MD - MJD 13 11
    54 West-Brabant JC - JJC 11 9
    55 Zeeland MC - MJC
    Begeleider: Nicole van Eetvelt
    10 7
    56 Dordrecht MC - MJC 6 2
    56 West-Brabant JD - JJD 8 2
    58 Dordrecht JD - JJD 7 1
    58 West-Brabant MC - MJC 12 1
    58 West-Brabant MD - MJD
    Jurylid: Josetta van den Bos
    9 1

    Uitslagen Meerkamp Teams

    Naam Team 40m60mBalKogelHoogVerPunten totaalTeam punten
    Abel Melse JPB - AV `56 Zeeland JPB 7,61 --- --- 4,84 --- 2,92 1059 0
    Abel Molenaar JPA2 - Leiden Zuid-Holla...dden JPA2 --- 9,64 --- 5,83 1,31 --- 1500 0
    Aiden Schenk JPA2 - PAC Rijnmond JPA2 --- 9,18 --- 6,04 1,31 --- 1593 1185
    Aiden Dictus JPA2 - DJA West-Brabant JPA2 --- 9,99 --- 7,91 1,06 --- 1382 516
    Alyshia Flamand MPB - Avantri Zuid-Holla...idden MPB 7,44 --- --- 4,69 --- 3,16 1130 0
    Alyssah Bailey MPB - Fortius Dordrecht MPB 7,02 --- --- 5,62 --- 3,45 1337 1337
    Anne Faaij MPB - Leiden Zuid-Holla...idden MPB 6,99 --- --- 4,63 --- 3,39 1265 949
    Annelin va...Biggelaar MPC - THOR West-Brabant MPC 7,78 --- 10,64 --- --- 2,71 821 656
    Anouk Govers MPB - AV `56 Zeeland MPB 7,07 --- --- 5,39 --- 3,09 1239 903
    Anouk Taks MPA2 - ACHL West-Brabant MPA2 --- 9,82 --- 6,48 1,11 --- 1364 0
    Bente den Hollander MPB - Rijnsoever Zuid-Holla...idden MPB 7,17 --- --- 3,77 --- 3,32 1149 0
    Bente Commandeur MPC - Leiden Zuid-Holla...idden MPC 7,43 --- 17,50 --- --- 2,99 1059 281
    Benthe den Hamer MPA2 - SCSP Zeeland MPA2 --- 9,96 --- 5,25 1,11 --- 1265 0
    Bibi van 't Veld MPA2 - CAV Energie Rijnmond MPA2 --- 9,48 --- 6,08 1,26 --- 1506 533
    Bjarne Maas JPA2 - Spado West-Brabant JPA2 --- 9,61 --- 6,95 1,06 --- 1389 0
    Bjarne van Valen JPA1 - AV Passaat Dordrecht JPA1 --- 9,65 19,75 --- --- 3,35 1236 0
    Bowien Schletterer MPA1 - DNMC Zeeland MPA1 --- 10,09 13,20 --- --- 3,25 1044 464
    Brigitte de Geus MPA2 - AV `56 Zeeland MPA2 --- 9,10 --- 6,99 1,21 --- 1591 1591
    Charlotte Visser MPA2 - DNMC Zeeland MPA2 --- 9,77 --- 6,03 1,16 --- 1382 460
    Chayenne van Galen MPC - AV Passaat Dordrecht MPC DNS --- DNS --- --- DNS 0 0
    Chelsia Carlos MPA2 - Fortius Dordrecht MPA2 --- 9,56 --- 8,02 1,21 --- 1567 522
    Chivanny ...ugwandass MPA2 - PAC Rijnmond MPA2 --- 9,54 --- 6,09 1,16 --- 1424 460
    Chloe Zerbib MPA2 - DNMC Zeeland MPA2 --- 9,40 --- 6,90 1,16 --- 1496 1036
    Christina van Tiel MPB - CAV Energie Rijnmond MPB 6,84 --- --- 4,63 --- 3,37 1295 316
    Daan van de Sande JPC - ACHL West-Brabant JPC 8,07 --- 19,92 --- --- 2,53 886 0
    Daan Van Luijk JPC - AV `56 Zeeland JPC 7,42 --- 24,23 --- --- 2,83 1122 374
    Daimy van Beek JPC - AV Fortuna Rijnmond JPC 7,27 --- 26,39 --- --- 3,27 1267 773
    Danine Markesteijn MPA2 - Fortius Dordrecht MPA2 --- 9,08 --- 5,25 1,21 --- 1488 634
    Davey Ouwehand JPA2 - Rijnsoever Zuid-Holla...dden JPA2 --- 9,20 --- 6,87 1,31 --- 1640 570
    David van der Velden JPA1 - Rotterdam Rijnmond JPA1 --- 9,48 30,74 --- --- 3,80 1493 453
    Demi Peeters MPA2 - SCSP Zeeland MPA2 --- 9,89 --- 6,57 1,06 --- 1322 0
    Denise Saly MPA1 - AV Passaat Dordrecht MPA1 --- 9,47 13,12 --- --- 4,01 1294 1084
    Diablo de Grave JPA2 - RK HAV Zeeland JPA2 --- 10,16 --- 5,65 1,06 --- 1224 0
    Dorehte Schletterer MPC - DNMC Zeeland MPC 7,74 --- 9,15 --- --- 2,70 796 661
    Eduardo Fernandes JPC - CAV Energie Rijnmond JPC 7,24 --- 11,17 --- --- 2,77 947 500
    Elianne Hopman MPA2 - ARV Ilion Zuid-Holla...dden MPA2 --- 9,80 --- 6,33 1,21 --- 1431 0
    Elin van der Laan MPA1 - AAV `36 Zuid-Holla...dden MPA1 --- 10,81 18,45 --- --- 3,25 1026 0
    Elize Bogers MPB - ACHL West-Brabant MPB 7,24 --- --- 4,15 --- 3,17 1133 0
    Eloise van...r Meijden MPA1 - Typhoon Dordrecht MPA1 --- 10,42 13,53 --- --- 3,65 1081 0
    Elyn Stoop MPC - AV Fortuna Rijnmond MPC 7,54 --- 20,38 --- --- 3,14 1109 323
    Emily Kerpel MPC - Spado West-Brabant MPC 8,54 --- 9,88 --- --- 2,09 558 0
    Eva Bouman MPA1 - Spark Rijnmond MPA1 --- 9,51 21,61 --- --- 4,07 1429 0
    Eva van Rijswijk MPB - CAV Energie Rijnmond MPB 6,71 --- --- 4,46 --- 3,64 1367 446
    Eva Lips MPB - ACHL West-Brabant MPB 7,40 --- --- 3,54 --- 3,18 1055 0
    Evy Wessels MPA2 - Fortius Dordrecht MPA2 --- 8,91 --- 6,74 1,21 --- 1613 666
    Ezra Boogaard JPA1 - DNMC Zeeland JPA1 --- 9,70 21,55 --- --- 3,71 1325 986
    Faith Tujeehut MPB - Rotterdam Rijnmond MPB 6,92 --- --- 5,02 --- 3,61 1352 343
    Febe Goossens MPB - AV Passaat Dordrecht MPB 7,13 --- --- 5,11 --- 3,25 1240 717
    Fenne Viskil MPA1 - SPOB Dordrecht MPA1 --- 10,16 12,86 --- --- 3,43 1064 0
    Fien Visser MPA1 - AV Passaat Dordrecht MPA1 --- 9,46 16,99 --- --- 3,71 1299 1299
    Finn van Zomeren JPA2 - THOR West-Brabant JPA2 --- 10,26 --- 7,10 1,11 --- 1333 0
    Fleur Favre MPC - Leiden Zuid-Holla...idden MPC 6,80 --- 25,12 --- --- 3,82 1465 1465
    Fleur Rietveld MPA2 - Avantri Zuid-Holla...dden MPA2 --- 9,28 --- 5,11 1,26 --- 1479 1130
    Geert Kanters JPA2 - Groene Ster West-Brabant JPA2 --- 9,30 --- 7,38 1,36 --- 1688 1201
    Georgina Taylor MPA1 - Rotterdam Rijnmond MPA1 --- 9,59 27,43 --- --- 3,94 1464 414
    Georgina Blaine MPA2 - Spado West-Brabant MPA2 --- 8,90 --- 8,13 1,26 --- 1729 1729
    Gift Achigwe MPA1 - AV Fortuna Rijnmond MPA1 --- 9,15 25,38 --- --- 4,15 1558 1558
    Gijs de Bruijn JPB - AV `47 Zuid-Holla...idden JPB 7,09 --- --- 5,53 --- 3,23 1272 376
    Gio Kromokario JPA1 - ARV Ilion Zuid-Holla...dden JPA1 --- 9,36 27,91 --- --- 4,02 1525 420
    Givenchy ...ugwandass MPA1 - PAC Rijnmond MPA1 --- 9,30 17,69 --- --- 4,07 1410 1126
    Gyani Biekram JPA1 - Rotterdam Rijnmond JPA1 --- 8,85 29,28 --- --- 4,00 1632 1196
    Hjalmar van Valen JPA2 - AV Passaat Dordrecht JPA2 --- 8,95 --- 5,74 1,16 --- 1508 658
    Hugo Vink JPC - Fortius Dordrecht JPC 6,87 --- 24,38 --- --- 3,58 1391 1391
    Hugo Molenaar JPB - Leiden Zuid-Holla...idden JPB 7,33 --- --- 4,75 --- 3,21 1166 0
    Imke Euser MPC - DNMC Zeeland MPC 7,86 --- 13,02 --- --- 2,25 759 209
    Indy de Jong JPB - Typhoon Dordrecht JPB 7,44 --- --- 3,92 --- 3,12 1065 0
    Indy Brinkman MPA1 - ACHL West-Brabant MPA1 --- 9,37 15,29 --- --- 3,48 1242 581
    Iris Zahradnik MPA1 - SCSP Zeeland MPA1 --- 10,43 17,82 --- --- 3,30 1079 378
    Isa Versluis MPB - Typhoon Dordrecht MPB 7,40 --- --- 4,30 --- 3,11 1100 0
    Isa Ong MPA2 - Leiden Zuid-Holla...dden MPA2 --- 9,36 --- 5,42 1,11 --- 1375 0
    Jasper Boonman JPB - DNMC Zeeland JPB 6,86 --- --- 5,13 --- 3,64 1379 1379
    Jayden Jeras JPC - AV Passaat Dordrecht JPC 7,36 --- 17,15 --- --- 2,89 1048 0
    Jemuel Lie JPA1 - DNMC Zeeland JPA1 --- 9,80 19,61 --- --- 3,53 1245 933
    Jens van K...kelberghe JPA2 - SCSP Zeeland JPA2 --- 10,75 --- 6,38 1,01 --- 1150 0
    Jens Beuns JPA1 - AV `56 Zeeland JPA1 --- 10,54 23,73 --- --- 3,35 1155 368
    Jeremiah Puroja JPA2 - DNMC Zeeland JPA2 --- 9,10 --- 9,07 1,21 --- 1703 1703
    Jeroen Luijsterburg JPB - THOR West-Brabant JPB 7,33 --- --- 4,46 --- 3,19 1141 1141
    Jesse Zirkzee JPA2 - Typhoon Dordrecht JPA2 --- 9,77 --- 8,18 1,16 --- 1505 531
    Jet Jasperse MPB - AV `56 Zeeland MPB 7,08 --- --- 4,12 --- 3,25 1181 902
    Jim Putter JPA2 - DJA West-Brabant JPA2 --- 8,59 --- 9,40 1,26 --- 1856 1856
    Joan Zwakenberg MPB - Spado West-Brabant MPB 6,96 --- --- 4,55 --- 3,25 1238 928
    Joost Epping JPC - THOR West-Brabant JPC 7,66 --- 19,26 --- --- 2,74 991 0
    Jop Gründmann JPA1 - AAV `36 Zuid-Holla...dden JPA1 --- 9,43 34,89 --- --- 3,75 1537 498
    Jorie van der Laan MPA2 - Spado West-Brabant MPA2 --- 9,58 --- 5,51 1,16 --- 1380 460
    Julia Crins MPB - ARV Ilion Zuid-Holla...idden MPB 6,28 --- --- 6,06 --- 4,28 1713 1713
    Julius Schletterer JPA2 - DNMC Zeeland JPA2 --- 9,33 --- 7,33 1,21 --- 1568 484
    Juna Kortleever MPA1 - Leiden Zuid-Holla...dden MPA1 --- 9,00 22,00 --- --- 4,09 1530 1530
    Karlijn Jansz MPA2 - Leiden Zuid-Holla...dden MPA2 --- 9,50 --- 6,90 1,26 --- 1552 993
    Kaylah Almeida MPC - CAV Energie Rijnmond MPC 7,28 --- 17,66 --- --- 3,18 1129 775
    Kelvin Mol JPB - AV Passaat Dordrecht JPB 6,70 --- --- 4,85 --- 3,47 1364 1033
    Kevin van Boxtel JPA1 - SPOB Dordrecht JPA1 --- 9,32 22,62 --- --- 3,84 1429 1076
    Koen Bouman JPB - Spark Rijnmond JPB 6,92 --- --- 4,19 --- 3,67 1305 452
    Kyara Grims MPA1 - DNMC Zeeland MPA1 --- 10,39 21,34 --- --- 3,33 1140 1140
    Lars Engel JPC - CAV Energie Rijnmond JPC 7,16 --- 22,18 --- --- 3,10 1202 517
    Lars Koole JPA1 - DNMC Zeeland JPA1 --- 10,66 19,01 --- --- 2,97 998 0
    Leensey Bilkerdijk JPB - Fortius Dordrecht JPB 6,78 --- --- 4,93 --- 3,91 1437 1437
    Leon Sloot JPA2 - AV Fortuna Rijnmond JPA2 --- 9,36 --- 7,53 1,11 --- 1501 1078
    Levin Vestergaard JPB - Spark Rijnmond JPB 6,88 --- --- 4,76 --- 3,43 1307 982
    Lieke Boshuizen MPA1 - AV Passaat Dordrecht MPA1 --- 10,18 14,01 --- --- 3,24 1043 226
    Liss de Wild MPC - Typhoon Dordrecht MPC 7,88 --- 13,25 --- --- 2,57 823 213
    Liv Fortuin MPB - SPOB Dordrecht MPB 7,19 --- --- DNS --- 2,87 802 0
    Liv-Grete Diem MPA2 - Typhoon Dordrecht MPA2 --- 9,35 --- 7,20 1,26 --- 1595 1010
    Loa Diem MPC - Typhoon Dordrecht MPC 7,31 --- 14,77 --- --- 3,01 1044 1044
    Loets Kortleever JPC - Leiden Zuid-Holla...idden JPC 7,05 --- 19,47 --- --- 3,49 1266 956
    Lois van der Zanden MPA1 - AV Gouda Zuid-Holla...dden MPA1 --- 10,44 22,81 --- --- 3,58 1203 790
    Lorijn Kessels MPA1 - Spado West-Brabant MPA1 --- 10,24 14,25 --- --- 3,57 1104 0
    Luca Hoek JPB - WLNG Zeeland JPB 6,95 --- --- 4,99 --- 3,19 1258 562
    Luca Ton JPA2 - DNMC Zeeland JPA2 --- 9,05 --- 7,12 1,26 --- 1644 1172
    Lucius van...er Velden JPC - Rotterdam Rijnmond JPC 7,53 --- 24,20 --- --- 3,12 1158 342
    Luuk Ouwehand JPA1 - AAV `36 Zuid-Holla...dden JPA1 --- 9,85 25,38 --- --- 3,73 1354 0
    Mae van den Berg MPA2 - Leiden Zuid-Holla...dden MPA2 --- 8,78 --- 7,05 1,21 --- 1656 1160
    Makeni Turay MPB - PAC Rijnmond MPB 6,41 --- --- 4,28 --- 3,64 1430 1140
    Malia Donata MPB - PAC Rijnmond MPB 6,68 --- --- 4,05 --- 3,56 1328 625
    Manne Baan JPA2 - Leiden Zuid-Holla...dden JPA2 --- 8,50 --- 8,00 1,31 --- 1840 1270
    Manuel Heij JPC - AV Fortuna Rijnmond JPC 7,35 --- 24,98 --- --- 3,06 1192 384
    Marit van Damme MPA1 - SCSP Zeeland MPA1 --- 10,78 18,66 --- --- 3,15 1013 298
    Marit Verschuren MPB - THOR West-Brabant MPB 7,13 --- --- 5,29 --- 3,29 1260 1260
    Marjolein ...roeneveld MPB - RK HAV Zeeland MPB 7,72 --- --- 4,99 --- 2,86 1037 340
    Matthieu Afognon JPA1 - ARV Ilion Zuid-Holla...dden JPA1 --- 8,59 26,55 --- --- 4,14 1679 1276
    Matthijs Buijsen JPA1 - Spado West-Brabant JPA1 --- 9,20 26,74 --- --- 4,03 1542 1542
    Max van den Boom JPA1 - THOR West-Brabant JPA1 --- 10,00 33,05 --- --- 3,45 1364 478
    Merijn Laban JPA2 - SPOB Dordrecht JPA2 --- 9,13 --- 7,99 1,21 --- 1641 1145
    Merlijn Piepenbroek JPA2 - ARV Ilion Zuid-Holla...dden JPA2 --- 9,02 --- 8,69 1,41 --- 1851 1851
    Micha Teunissen JPC - AV `56 Zeeland JPC 7,84 --- 20,79 --- --- 2,68 968 0
    Mila van Mook MPA1 - THOR West-Brabant MPA1 --- 9,08 20,24 --- --- 4,01 1475 1475
    Milan van Tiggelen JPA2 - Fortius Dordrecht JPA2 --- 9,23 --- 6,38 1,26 --- 1568 533
    Mina Chokri MPC - Rotterdam Rijnmond MPC 7,15 --- 13,55 --- --- 3,47 1149 931
    Nadine Witjes MPC - Leiden Zuid-Holla...idden MPC 7,69 --- 8,86 --- --- 2,49 757 0
    Naomi Reiziger MPC - Fortius Dordrecht MPC 7,51 --- 10,82 --- --- 2,75 882 0
    Nathan Kuster JPB - Spado West-Brabant JPB 7,76 --- --- 4,04 --- 2,88 966 0
    Nicole Furtado MPA2 - Rotterdam Rijnmond MPA2 --- 8,78 --- 6,57 1,11 --- 1556 692
    Nigel Kerpel JPC - Spado West-Brabant JPC 7,00 --- 21,16 --- --- 3,42 1287 1287
    Noa Sling...and Rodal MPC - Leiden Zuid-Holla...idden MPC 7,11 --- 7,31 --- --- 3,03 946 851
    Noa Rikkelman MPC - Typhoon Dordrecht MPC 7,35 --- 13,18 --- --- 3,08 1023 812
    Nora Suijkerbuijk MPB - THOR West-Brabant MPB 7,50 --- --- 4,91 --- 2,96 1093 335
    Norah de Bruijn MPA2 - Fortius Dordrecht MPA2 --- 9,41 --- 6,39 1,21 --- 1500 496
    Olivier de Jager JPC - ARV Ilion Zuid-Holla...idden JPC 7,40 --- 20,52 --- --- 2,98 1107 0
    Otto Fuhring JPA2 - AV Fortuna Rijnmond JPA2 --- 9,37 --- 7,18 1,31 --- 1627 1046
    Pien Lips MPC - ACHL West-Brabant MPC 7,81 --- 10,79 --- --- 2,32 741 741
    Puk Noot MPB - Delta Sport Zeeland MPB 7,98 --- --- 4,05 --- 2,40 832 0
    Quentin Bos JPA2 - PAC Rijnmond JPA2 --- 9,53 --- 6,29 1,21 --- 1474 0
    Raf Malais JPA1 - SPOB Dordrecht JPA1 --- 9,40 23,30 --- --- 3,90 1436 1074
    Ramon Vaandrager JPB - CAV Energie Rijnmond JPB 7,28 --- --- 5,34 --- 2,82 1138 364
    Ravael Tj...Liep Shie JPC - AV Passaat Dordrecht JPC 7,39 --- 22,26 --- --- 2,86 1108 0
    Ròbin Martha MPA2 - PAC Rijnmond MPA2 --- 9,29 --- 6,65 1,11 --- 1463 1040
    Rens de Zwart JPC - ARV Ilion Zuid-Holla...idden JPC 7,32 --- 26,25 --- --- 3,28 1258 774
    Rianne Hilferink MPC - Voorne Rijnmond MPC 7,34 --- 15,29 --- --- 3,32 1109 382
    Richard de Kort JPA2 - Leiden Zuid-Holla...dden JPA2 --- 9,25 --- 6,50 1,21 --- 1535 0
    Roan van Veen JPA2 - SPOB Dordrecht JPA2 --- 9,69 --- 5,98 1,31 --- 1502 570
    Robin van Haaften MPA2 - AV Fortuna Rijnmond MPA2 --- 9,64 --- 6,67 1,16 --- 1441 446
    Roos Jansen MPA2 - THOR West-Brabant MPA2 --- 9,76 --- 3,93 1,11 --- 1203 0
    Ruben Driessens JPB - ARV Ilion Zuid-Holla...idden JPB 7,03 --- --- 4,67 --- 3,44 1269 0
    Ruben Pelle JPB - Spado West-Brabant JPB 8,11 --- --- 3,86 --- 2,48 812 0
    Ruben van Roosmalen JPA1 - Fortius Dordrecht JPA1 --- 9,80 26,92 --- --- 3,64 1363 408
    Sabine van der Vloet MPB - RK HAV Zeeland MPB 7,19 --- --- 4,24 --- 3,27 1169 372
    Sam Bergman JPC - ARV Ilion Zuid-Holla...idden JPC 7,13 --- 18,26 --- --- 3,22 1177 523
    Sam Boelen JPA1 - AV Fortuna Rijnmond JPA1 --- 9,42 31,38 --- --- 4,04 1559 986
    Sara den Hollander MPA1 - Groene Ster West-Brabant MPA1 --- 10,02 17,31 --- --- 3,40 1151 0
    Sara Faaij MPB - Leiden Zuid-Holla...idden MPB 7,05 --- --- 4,87 --- 3,34 1258 332
    Sarah Daems MPA1 - PAC Rijnmond MPA1 --- 9,82 18,83 --- --- 3,61 1247 0
    Senna van der Kruit MPC - Spark Rijnmond MPC 7,29 --- 14,74 --- --- 2,71 988 0
    Senna Schuit MPC - SCSP Zeeland MPC 8,14 --- 9,85 --- --- 2,29 659 0
    Shurwendri... Martina JPA1 - PAC Rijnmond JPA1 --- 8,99 21,81 --- --- 3,71 1453 651
    Sieb van Manen JPA1 - THOR West-Brabant JPA1 --- 10,67 17,24 --- --- 3,03 983 0
    Simon Dammingh JPA1 - PAC Rijnmond JPA1 --- 9,22 24,71 --- --- 3,94 1494 0
    Sofie Versteeg MPB - Typhoon Dordrecht MPB 6,89 --- --- 4,78 --- 3,23 1266 576
    Stein van Eijmeren JPB - Rotterdam Rijnmond JPB 7,04 --- --- 4,84 --- 3,37 1264 0
    Stijn Bolders JPB - Spado West-Brabant JPB 7,32 --- --- 4,16 --- 2,97 1077 796
    Tara Castenmiller MPC - SV Diomedon West-Brabant MPC 8,20 --- 7,43 --- --- 2,32 604 0
    Tess van Dolder MPA1 - AAV `36 Zuid-Holla...dden MPA1 --- 10,37 15,63 --- --- 3,32 1057 0
    Tessa - Noom MPA1 - Spado West-Brabant MPA1 --- 9,57 22,97 --- --- 3,75 1373 826
    Tessa Kuster MPC - Spado West-Brabant MPC 8,62 --- 14,40 --- --- 2,30 670 232
    Tesse de Kooter MPC - ARV Ilion Zuid-Holla...idden MPC 7,73 --- 13,87 --- --- 2,91 928 0
    Teun Verpalen JPC - DJA West-Brabant JPC 7,37 --- 21,41 --- --- 2,91 1111 1111
    Thijmen Post JPC - SCSP Zeeland JPC 7,26 --- 10,37 --- --- 3,20 1014 854
    Thijs Verschuren JPC - THOR West-Brabant JPC 7,72 --- 18,95 --- --- 2,69 965 0
    Thijs van der Vegt JPB - Delta Sport Zeeland JPB 7,17 --- --- 6,49 --- 3,33 1335 820
    Tijmen Immerzeel JPC - AAV `36 Zuid-Holla...idden JPC 7,28 --- 23,16 --- --- 3,13 1196 360
    Tijn Janvier JPB - Spado West-Brabant JPB 7,79 --- --- 4,39 --- 2,91 992 298
    Tijn den Duijn JPA1 - ARV Ilion Zuid-Holla...dden JPA1 --- 9,25 23,70 --- --- 4,05 1498 1131
    Tim Zweedijk JPC - Delta Sport Zeeland JPC 7,20 --- 22,43 --- --- 3,01 1179 1179
    Timo de Vos JPC - Fortius Dordrecht JPC 7,34 --- 28,24 --- --- 3,02 1226 424
    Tinka Fokke MPA2 - Spado West-Brabant MPA2 --- 9,03 --- 7,79 1,11 --- 1576 1153
    Tommy Zirkzee JPB - Typhoon Dordrecht JPB 7,01 --- --- 5,00 --- 3,29 1266 341
    Toni Ligeon MPA1 - ARV Ilion Zuid-Holla...dden MPA1 --- 9,47 20,79 --- --- 3,49 1309 564
    Tristan Demmers JPA2 - PAC Rijnmond JPA2 --- 9,52 --- 5,79 1,16 --- 1408 0
    Tristan Bruins Slot JPA1 - DNMC Zeeland JPA1 --- 9,85 21,52 --- --- 3,17 1192 339
    Tristan van Meer JPA1 - Spado West-Brabant JPA1 --- 9,76 22,20 --- --- 3,45 1272 0
    Twan Gils JPC - AV Passaat Dordrecht JPC 7,12 --- 22,10 --- --- 3,30 1249 903
    Valerie Pijnen MPA1 - SCSP Zeeland MPA1 --- 10,92 14,42 --- --- 3,12 923 0
    Victor Demmers JPB - PAC Rijnmond JPB 6,79 --- --- 4,96 --- 3,42 1339 937
    Vivian Westerweele MPC - AV `56 Zeeland MPC 7,90 --- 12,46 --- --- 2,58 808 0
    Wies Jasperse MPC - AV `56 Zeeland MPC 7,31 --- 14,97 --- --- 3,05 1056 1056
    Wouter Hagenaar JPB - Typhoon Dordrecht JPB 7,45 --- --- 3,20 --- 3,40 1061 0
    Xinian Vermond JPB - Leiden Zuid-Holla...idden JPB 6,82 --- --- 5,30 --- 3,48 1367 1367
    Yari Peetermans JPA1 - DJA West-Brabant JPA1 --- 9,32 15,27 --- --- 3,58 1270 1024
    Yerne Biesterveld JPA1 - Fortius Dordrecht JPA1 --- 10,06 26,01 --- --- 3,57 1298 397
    Yuko Paulzen JPB - AV Gouda Zuid-Holla...idden JPB 6,57 --- --- 4,57 --- 3,66 1414 1103

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Teams

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Abel Melse JPB - AV `56 Zeeland JPB 7,61 +1.3 m/s--- 427
    Abel Molenaar JPA2 - Leiden Zuid-Holla...dden JPA2 --- ---
    Aiden Schenk JPA2 - PAC Rijnmond JPA2 --- ---
    Aiden Dictus JPA2 - DJA West-Brabant JPA2 --- ---
    Alyshia Flamand MPB - Avantri Zuid-Holla...idden MPB 7,44 +1.6 m/s--- 460
    Alyssah Bailey MPB - Fortius Dordrecht MPB 7,02 -0.5 m/s6,92 547
    Anne Faaij MPB - Leiden Zuid-Holla...idden MPB 6,99 +0.4 m/s7,09 553
    Annelin va...Biggelaar MPC - THOR West-Brabant MPC 7,78 +0.7 m/s7,40 396
    Anouk Govers MPB - AV `56 Zeeland MPB 7,07 -0.5 m/s--- 536
    Anouk Taks MPA2 - ACHL West-Brabant MPA2 --- ---
    Bente den Hollander MPB - Rijnsoever Zuid-Holla...idden MPB 7,17 +0.9 m/s--- 515
    Bente Commandeur MPC - Leiden Zuid-Holla...idden MPC 7,43 +0.4 m/s7,66 462
    Benthe den Hamer MPA2 - SCSP Zeeland MPA2 --- ---
    Bibi van 't Veld MPA2 - CAV Energie Rijnmond MPA2 --- ---
    Bjarne Maas JPA2 - Spado West-Brabant JPA2 --- ---
    Bjarne van Valen JPA1 - AV Passaat Dordrecht JPA1 --- ---
    Bowien Schletterer MPA1 - DNMC Zeeland MPA1 --- ---
    Brigitte de Geus MPA2 - AV `56 Zeeland MPA2 --- ---
    Charlotte Visser MPA2 - DNMC Zeeland MPA2 --- ---
    Chayenne van Galen MPC - AV Passaat Dordrecht MPC DNS 7,74 0
    Chelsia Carlos MPA2 - Fortius Dordrecht MPA2 --- ---
    Chivanny ...ugwandass MPA2 - PAC Rijnmond MPA2 --- ---
    Chloe Zerbib MPA2 - DNMC Zeeland MPA2 --- ---
    Christina van Tiel MPB - CAV Energie Rijnmond MPB 6,84 +1.6 m/s7,03 587
    Daan van de Sande JPC - ACHL West-Brabant JPC 8,07 -0.1 m/s7,60 346
    Daan Van Luijk JPC - AV `56 Zeeland JPC 7,42 +0.5 m/s--- 464
    Daimy van Beek JPC - AV Fortuna Rijnmond JPC 7,27 -0.1 m/s7,29 494
    Danine Markesteijn MPA2 - Fortius Dordrecht MPA2 --- ---
    Davey Ouwehand JPA2 - Rijnsoever Zuid-Holla...dden JPA2 --- ---
    David van der Velden JPA1 - Rotterdam Rijnmond JPA1 --- ---
    Demi Peeters MPA2 - SCSP Zeeland MPA2 --- ---
    Denise Saly MPA1 - AV Passaat Dordrecht MPA1 --- ---
    Diablo de Grave JPA2 - RK HAV Zeeland JPA2 --- ---
    Dorehte Schletterer MPC - DNMC Zeeland MPC 7,74 +0.7 m/s--- 403
    Eduardo Fernandes JPC - CAV Energie Rijnmond JPC 7,24 +2.9 m/s7,44 500
    Elianne Hopman MPA2 - ARV Ilion Zuid-Holla...dden MPA2 --- ---
    Elin van der Laan MPA1 - AAV `36 Zuid-Holla...dden MPA1 --- ---
    Elize Bogers MPB - ACHL West-Brabant MPB 7,24 +0.4 m/s7,20 500
    Eloise van...r Meijden MPA1 - Typhoon Dordrecht MPA1 --- ---
    Elyn Stoop MPC - AV Fortuna Rijnmond MPC 7,54 +1.0 m/s7,57 440
    Emily Kerpel MPC - Spado West-Brabant MPC 8,54 +0.2 m/s8,10 272
    Eva Bouman MPA1 - Spark Rijnmond MPA1 --- ---
    Eva van Rijswijk MPB - CAV Energie Rijnmond MPB 6,71 +0.7 m/s6,84 618
    Eva Lips MPB - ACHL West-Brabant MPB 7,40 +0.9 m/s7,40 468
    Evy Wessels MPA2 - Fortius Dordrecht MPA2 --- ---
    Ezra Boogaard JPA1 - DNMC Zeeland JPA1 --- ---
    Faith Tujeehut MPB - Rotterdam Rijnmond MPB 6,92 -0.5 m/s6,97 569
    Febe Goossens MPB - AV Passaat Dordrecht MPB 7,13 +1.6 m/s7,22 523
    Fenne Viskil MPA1 - SPOB Dordrecht MPA1 --- ---
    Fien Visser MPA1 - AV Passaat Dordrecht MPA1 --- ---
    Finn van Zomeren JPA2 - THOR West-Brabant JPA2 --- ---
    Fleur Favre MPC - Leiden Zuid-Holla...idden MPC 6,80 +0.9 m/s6,79 597
    Fleur Rietveld MPA2 - Avantri Zuid-Holla...dden MPA2 --- ---
    Geert Kanters JPA2 - Groene Ster West-Brabant JPA2 --- ---
    Georgina Taylor MPA1 - Rotterdam Rijnmond MPA1 --- ---
    Georgina Blaine MPA2 - Spado West-Brabant MPA2 --- ---
    Gift Achigwe MPA1 - AV Fortuna Rijnmond MPA1 --- ---
    Gijs de Bruijn JPB - AV `47 Zuid-Holla...idden JPB 7,09 +0.9 m/s--- 532
    Gio Kromokario JPA1 - ARV Ilion Zuid-Holla...dden JPA1 --- ---
    Givenchy ...ugwandass MPA1 - PAC Rijnmond MPA1 --- ---
    Gyani Biekram JPA1 - Rotterdam Rijnmond JPA1 --- ---
    Hjalmar van Valen JPA2 - AV Passaat Dordrecht JPA2 --- ---
    Hugo Vink JPC - Fortius Dordrecht JPC 6,87 -0.6 m/s6,90 581
    Hugo Molenaar JPB - Leiden Zuid-Holla...idden JPB 7,33 +0.0 m/s7,50 482
    Imke Euser MPC - DNMC Zeeland MPC 7,86 +0.4 m/s--- 382
    Indy de Jong JPB - Typhoon Dordrecht JPB 7,44 +0.0 m/s7,28 460
    Indy Brinkman MPA1 - ACHL West-Brabant MPA1 --- ---
    Iris Zahradnik MPA1 - SCSP Zeeland MPA1 --- ---
    Isa Versluis MPB - Typhoon Dordrecht MPB 7,40 +0.9 m/s7,47 468
    Isa Ong MPA2 - Leiden Zuid-Holla...dden MPA2 --- ---
    Jasper Boonman JPB - DNMC Zeeland JPB 6,86 +2.6 m/s--- 583
    Jayden Jeras JPC - AV Passaat Dordrecht JPC 7,36 +2.9 m/s7,42 476
    Jemuel Lie JPA1 - DNMC Zeeland JPA1 --- ---
    Jens van K...kelberghe JPA2 - SCSP Zeeland JPA2 --- ---
    Jens Beuns JPA1 - AV `56 Zeeland JPA1 --- ---
    Jeremiah Puroja JPA2 - DNMC Zeeland JPA2 --- ---
    Jeroen Luijsterburg JPB - THOR West-Brabant JPB 7,33 +0.9 m/s7,20 482
    Jesse Zirkzee JPA2 - Typhoon Dordrecht JPA2 --- ---
    Jet Jasperse MPB - AV `56 Zeeland MPB 7,08 +0.9 m/s--- 534
    Jim Putter JPA2 - DJA West-Brabant JPA2 --- ---
    Joan Zwakenberg MPB - Spado West-Brabant MPB 6,96 -0.5 m/s7,00 560
    Joost Epping JPC - THOR West-Brabant JPC 7,66 +0.8 m/s7,30 418
    Jop Gründmann JPA1 - AAV `36 Zuid-Holla...dden JPA1 --- ---
    Jorie van der Laan MPA2 - Spado West-Brabant MPA2 --- ---
    Julia Crins MPB - ARV Ilion Zuid-Holla...idden MPB 6,28 +0.7 m/s--- 729
    Julius Schletterer JPA2 - DNMC Zeeland JPA2 --- ---
    Juna Kortleever MPA1 - Leiden Zuid-Holla...dden MPA1 --- ---
    Karlijn Jansz MPA2 - Leiden Zuid-Holla...dden MPA2 --- ---
    Kaylah Almeida MPC - CAV Energie Rijnmond MPC 7,28 +0.4 m/s7,36 492
    Kelvin Mol JPB - AV Passaat Dordrecht JPB 6,70 +1.3 m/s6,51 621
    Kevin van Boxtel JPA1 - SPOB Dordrecht JPA1 --- ---
    Koen Bouman JPB - Spark Rijnmond JPB 6,92 +0.0 m/s7,16 569
    Kyara Grims MPA1 - DNMC Zeeland MPA1 --- ---
    Lars Engel JPC - CAV Energie Rijnmond JPC 7,16 -0.6 m/s7,23 517
    Lars Koole JPA1 - DNMC Zeeland JPA1 --- ---
    Leensey Bilkerdijk JPB - Fortius Dordrecht JPB 6,78 +0.9 m/s6,63 601
    Leon Sloot JPA2 - AV Fortuna Rijnmond JPA2 --- ---
    Levin Vestergaard JPB - Spark Rijnmond JPB 6,88 +2.6 m/s7,16 578
    Lieke Boshuizen MPA1 - AV Passaat Dordrecht MPA1 --- ---
    Liss de Wild MPC - Typhoon Dordrecht MPC 7,88 +0.4 m/s7,98 378
    Liv Fortuin MPB - SPOB Dordrecht MPB 7,19 +0.4 m/s7,13 510
    Liv-Grete Diem MPA2 - Typhoon Dordrecht MPA2 --- ---
    Loa Diem MPC - Typhoon Dordrecht MPC 7,31 +0.9 m/s7,24 486
    Loets Kortleever JPC - Leiden Zuid-Holla...idden JPC 7,05 -0.6 m/s7,10 540
    Lois van der Zanden MPA1 - AV Gouda Zuid-Holla...dden MPA1 --- ---
    Lorijn Kessels MPA1 - Spado West-Brabant MPA1 --- ---
    Luca Hoek JPB - WLNG Zeeland JPB 6,95 +0.0 m/s--- 562
    Luca Ton JPA2 - DNMC Zeeland JPA2 --- ---
    Lucius van...er Velden JPC - Rotterdam Rijnmond JPC 7,53 +0.8 m/s7,63 442
    Luuk Ouwehand JPA1 - AAV `36 Zuid-Holla...dden JPA1 --- ---
    Mae van den Berg MPA2 - Leiden Zuid-Holla...dden MPA2 --- ---
    Makeni Turay MPB - PAC Rijnmond MPB 6,41 +0.9 m/s--- 694
    Malia Donata MPB - PAC Rijnmond MPB 6,68 +0.4 m/s6,80 625
    Manne Baan JPA2 - Leiden Zuid-Holla...dden JPA2 --- ---
    Manuel Heij JPC - AV Fortuna Rijnmond JPC 7,35 +0.5 m/s7,49 478
    Marit van Damme MPA1 - SCSP Zeeland MPA1 --- ---
    Marit Verschuren MPB - THOR West-Brabant MPB 7,13 +1.6 m/s7,30 523
    Marjolein ...roeneveld MPB - RK HAV Zeeland MPB 7,72 +0.7 m/s--- 407
    Matthieu Afognon JPA1 - ARV Ilion Zuid-Holla...dden JPA1 --- ---
    Matthijs Buijsen JPA1 - Spado West-Brabant JPA1 --- ---
    Max van den Boom JPA1 - THOR West-Brabant JPA1 --- ---
    Merijn Laban JPA2 - SPOB Dordrecht JPA2 --- ---
    Merlijn Piepenbroek JPA2 - ARV Ilion Zuid-Holla...dden JPA2 --- ---
    Micha Teunissen JPC - AV `56 Zeeland JPC 7,84 -0.6 m/s--- 385
    Mila van Mook MPA1 - THOR West-Brabant MPA1 --- ---
    Milan van Tiggelen JPA2 - Fortius Dordrecht JPA2 --- ---
    Mina Chokri MPC - Rotterdam Rijnmond MPC 7,15 +0.2 m/s7,37 519
    Nadine Witjes MPC - Leiden Zuid-Holla...idden MPC 7,69 +0.2 m/s7,60 412
    Naomi Reiziger MPC - Fortius Dordrecht MPC 7,51 +0.2 m/s7,62 446
    Nathan Kuster JPB - Spado West-Brabant JPB 7,76 +0.0 m/s7,80 400
    Nicole Furtado MPA2 - Rotterdam Rijnmond MPA2 --- ---
    Nigel Kerpel JPC - Spado West-Brabant JPC 7,00 -0.6 m/s6,70 551
    Noa Sling...and Rodal MPC - Leiden Zuid-Holla...idden MPC 7,11 +0.7 m/s7,51 527
    Noa Rikkelman MPC - Typhoon Dordrecht MPC 7,35 +0.7 m/s7,37 478
    Nora Suijkerbuijk MPB - THOR West-Brabant MPB 7,50 +0.7 m/s7,40 448
    Norah de Bruijn MPA2 - Fortius Dordrecht MPA2 --- ---
    Olivier de Jager JPC - ARV Ilion Zuid-Holla...idden JPC 7,40 +0.5 m/s--- 468
    Otto Fuhring JPA2 - AV Fortuna Rijnmond JPA2 --- ---
    Pien Lips MPC - ACHL West-Brabant MPC 7,81 +0.9 m/s6,50 391
    Puk Noot MPB - Delta Sport Zeeland MPB 7,98 +1.6 m/s--- 361
    Quentin Bos JPA2 - PAC Rijnmond JPA2 --- ---
    Raf Malais JPA1 - SPOB Dordrecht JPA1 --- ---
    Ramon Vaandrager JPB - CAV Energie Rijnmond JPB 7,28 +1.3 m/s7,11 492
    Ravael Tj...Liep Shie JPC - AV Passaat Dordrecht JPC 7,39 -0.1 m/s7,53 470
    Ròbin Martha MPA2 - PAC Rijnmond MPA2 --- ---
    Rens de Zwart JPC - ARV Ilion Zuid-Holla...idden JPC 7,32 +0.8 m/s--- 484
    Rianne Hilferink MPC - Voorne Rijnmond MPC 7,34 +0.9 m/s7,29 480
    Richard de Kort JPA2 - Leiden Zuid-Holla...dden JPA2 --- ---
    Roan van Veen JPA2 - SPOB Dordrecht JPA2 --- ---
    Robin van Haaften MPA2 - AV Fortuna Rijnmond MPA2 --- ---
    Roos Jansen MPA2 - THOR West-Brabant MPA2 --- ---
    Ruben Driessens JPB - ARV Ilion Zuid-Holla...idden JPB 7,03 +1.0 m/s--- 545
    Ruben Pelle JPB - Spado West-Brabant JPB 8,11 +1.0 m/s--- 339
    Ruben van Roosmalen JPA1 - Fortius Dordrecht JPA1 --- ---
    Sabine van der Vloet MPB - RK HAV Zeeland MPB 7,19 +0.4 m/s--- 510
    Sam Bergman JPC - ARV Ilion Zuid-Holla...idden JPC 7,13 -0.1 m/s--- 523
    Sam Boelen JPA1 - AV Fortuna Rijnmond JPA1 --- ---
    Sara den Hollander MPA1 - Groene Ster West-Brabant MPA1 --- ---
    Sara Faaij MPB - Leiden Zuid-Holla...idden MPB 7,05 -0.5 m/s7,02 540
    Sarah Daems MPA1 - PAC Rijnmond MPA1 --- ---
    Senna van der Kruit MPC - Spark Rijnmond MPC 7,29 +0.7 m/s7,37 490
    Senna Schuit MPC - SCSP Zeeland MPC 8,14 +0.9 m/s--- 334
    Shurwendri... Martina JPA1 - PAC Rijnmond JPA1 --- ---
    Sieb van Manen JPA1 - THOR West-Brabant JPA1 --- ---
    Simon Dammingh JPA1 - PAC Rijnmond JPA1 --- ---
    Sofie Versteeg MPB - Typhoon Dordrecht MPB 6,89 +0.7 m/s6,98 576
    Stein van Eijmeren JPB - Rotterdam Rijnmond JPB 7,04 +0.9 m/s7,12 542
    Stijn Bolders JPB - Spado West-Brabant JPB 7,32 +1.3 m/s7,00 484
    Tara Castenmiller MPC - SV Diomedon West-Brabant MPC 8,20 +1.0 m/s8,00 325
    Tess van Dolder MPA1 - AAV `36 Zuid-Holla...dden MPA1 --- ---
    Tessa - Noom MPA1 - Spado West-Brabant MPA1 --- ---
    Tessa Kuster MPC - Spado West-Brabant MPC 8,62 +0.4 m/s8,40 260
    Tesse de Kooter MPC - ARV Ilion Zuid-Holla...idden MPC 7,73 +1.0 m/s--- 405
    Teun Verpalen JPC - DJA West-Brabant JPC 7,37 +0.5 m/s7,20 474
    Thijmen Post JPC - SCSP Zeeland JPC 7,26 +0.8 m/s--- 496
    Thijs Verschuren JPC - THOR West-Brabant JPC 7,72 +2.9 m/s7,60 407
    Thijs van der Vegt JPB - Delta Sport Zeeland JPB 7,17 +0.9 m/s--- 515
    Tijmen Immerzeel JPC - AAV `36 Zuid-Holla...idden JPC 7,28 +2.9 m/s--- 492
    Tijn Janvier JPB - Spado West-Brabant JPB 7,79 +2.6 m/s8,00 394
    Tijn den Duijn JPA1 - ARV Ilion