Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 49
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 4 x 60m
  • 3 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    12:10 Kogel
    Bak 2
    Uitslagen
    12:10 60m Uitslagen
    12:35 Hoog
    Bak 2 - 1,16m +5cm
    Uitslagen
    14:45 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u14:50u
    Meisjes Junior D
    Ver - Bak 1
    Hoog - Bak 2 - 1,16m +5cm
    1000m

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m4x60mKogelHoogVer
    42 Merel Dielissen Fortius 1000m
    4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - KogelMJD - Hoog Dordrecht MD --
    43 Anniek de Lange Fortius 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Dordrecht MD ---
    44 Yoni Markesteijn Fortius 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog Dordrecht MD ---
    45 Floor Zebel Fortius 1000m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Kogel Dordrecht MD ----
    46 Erin Doornhof Typhoon 1000m
    4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 1000mMJD - KogelMJD - Ver Dordrecht MD --
    47 Britt van Lopik Typhoon Hoog
    MJD - Hoog Dordrecht MD -----
    48 Lucelle va...r Meijden Typhoon 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Dordrecht MD ----
    251 Meike van Arendonk ACHL Kogel
    Hoog
    MJD - KogelMJD - Hoog West-Brabant MD ----
    252 Stara Carmelia Spado Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver West-Brabant MD ---
    253 Selena Jansen Spado 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver West-Brabant MD ----
    254 Eefke Leeuwis Spado 1000m
    MJD - 1000m West-Brabant MD -----
    255 Amber Aertssen SV Diomedon 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver West-Brabant MD ----
    256 Nicole Banka SV Diomedon Kogel
    MJD - Kogel West-Brabant MD -----
    257 Milou Hensen SV Diomedon Hoog
    MJD - Hoog West-Brabant MD -----
    258 Ancia van den Bos THOR 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m West-Brabant MD ----
    259 Brittany Cools THOR 1000m
    MJD - 1000m West-Brabant MD -----
    432 Femke Maranus DNMC 1000m
    MJD - 1000m Zeeland MD -----
    451 Charlene Kommers SCSP Hoog
    MJD - Hoog Zeeland MD -----
    452 Inke van d...ikkenberg AV `56 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Zeeland MD ---
    453 Amy de Graaf AV `56 1000m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Kogel Zeeland MD ---
    454 Yara Karelse AV `56 1000m
    Hoog
    Ver
    MJD - 1000mMJD - HoogMJD - Ver Zeeland MD ---
    455 Fenne Pellaers AV `56 Kogel
    MJD - Kogel Zeeland MD -----
    456 Loïs van den Berge DNMC 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Zeeland MD ---
    457 Yasmine de Kraker DNMC 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog Zeeland MD ---
    459 Georgette Thilleman RK HAV Kogel
    MJD - Kogel Zeeland MD -----
    659 Emma Dekker CAV Energie Hoog
    Ver
    MJD - HoogMJD - Ver Rijnmond MD ----
    660 Tess Jack CAV Energie 60m
    4x60m
    MJD - 60m Rijnmond MD ----
    661 Froukje Mons CAV Energie 1000m
    MJD - 1000m Rijnmond MD -----
    662 Nathalia Montijn CAV Energie Kogel
    MJD - Kogel Rijnmond MD -----
    663 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 1000m
    MJD - 1000m Rijnmond MD -----
    664 Isa de Bode PAC Hoog
    MJD - Hoog Rijnmond MD -----
    665 Najila Donata PAC 60m
    4x60m
    MJD - 60m Rijnmond MD ----
    666 Anne Hoomoedt PAC 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - KogelMJD - Ver Rijnmond MD ---
    667 Rachel Ivo PAC 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel Rijnmond MD ---
    668 Paula Simons PAC 1000m
    MJD - 1000m Rijnmond MD -----
    669 Dunya van den Tooren PAC Hoog
    Ver
    MJD - HoogMJD - Ver Rijnmond MD ----
    859 Yzara van der Born AAV `36 1000m
    MJD - 1000m Zuid-Holland Midden MD -----
    860 Jana Nagtegaal AAV `36 1000m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog Zuid-Holland Midden MD ----
    861 Floortje Tromp AAV `36 Kogel
    Hoog
    MJD - KogelMJD - Hoog Zuid-Holland Midden MD ----
    862 Oliwia Warchol AAV `36 60m
    4x60m
    MJD - 60m Zuid-Holland Midden MD ----
    863 Juliette Donker ARV Ilion 4x60m
    Zuid-Holland Midden MD -----
    864 Lies Kneppers ARV Ilion 1000m
    MJD - 1000m Zuid-Holland Midden MD -----
    865 Noga Piepenbroek ARV Ilion Kogel
    Hoog
    MJD - KogelMJD - Hoog Zuid-Holland Midden MD ----
    866 Tinka Klatten AV Gouda Kogel
    MJD - Kogel Zuid-Holland Midden MD -----
    867 Femke Moelker AV Gouda Ver
    MJD - Ver Zuid-Holland Midden MD -----
    868 Suzanne Moons AV Gouda Hoog
    Ver
    MJD - HoogMJD - Ver Zuid-Holland Midden MD ----
    869 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 4x60m
    Zuid-Holland Midden MD -----
    870 Kato van Wilgen AV `47 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m Zuid-Holland Midden MD ---
    871 Carolina Ricci Leiden 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Zuid-Holland Midden MD ---

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 4
    ARV Achilles ACHL 1
    ARV Ilion ILIO 3
    AV Gouda GOUD 3
    AV Scheldesport SCSP 1
    AV `47 AV47 2
    AV `56 AV56 4
    CAV Energie ENRG 5
    Dynamica ADSV DNMC 3
    Fortius FORT 4
    Leiden Atletiek LATL 1
    PAC PAC 6
    RK HAV RKHV 1
    Spado SPDO 3
    SV Diomedon DMDN 3
    THOR THOR 2
    Typhoon TPHN 3
    # Team Leden Punten
    1 Zuid-Holland Midden JPA2 - JPA2 5 3696
    2 West-Brabant JPA2 - JPA2
    Jurylid: Raoul Kanters
    5 3577
    3 Dordrecht JPA2 - JPA2 5 3438
    4 Zeeland JPA2 - JPA2
    Begeleider: Cees-Jan Berman
    5 3362
    5 West-Brabant MPA2 - MPA2
    Jurylid: Roald van der Laan
    5 3343
    6 Dordrecht MPA2 - MPA2 5 3331
    7 Zuid-Holland Midden JPA1 - JPA1 5 3329
    8 Rijnmond JPA2 - JPA2 5 3311
    9 Rijnmond JPA1 - JPA1 5 3291
    10 Zuid-Holland Midden MPA2 - MPA2 5 3288
    11 Rijnmond MPA2 - MPA2 5 3175
    12 Rijnmond MPA1 - MPA1 5 3103
    13 Zeeland MPA2 - MPA2
    Begeleider: Robin de Vos
    Jurylid: Frank Visser
    5 3089
    14 West-Brabant JPA1 - JPA1 5 3045
    15 Zuid-Holland Midden MPB - MPB 5 2999
    16 Dordrecht JPA1 - JPA1 5 2958
    17 Zuid-Holland Midden MPA1 - MPA1 5 2887
    18 West-Brabant MPA1 - MPA1 5 2886
    19 Rijnmond MPB - MPB 5 2874
    20 Zuid-Holland Midden JPB - JPB 5 2851
    21 Dordrecht JPB - JPB 5 2814
    22 Zeeland JPB - JPB
    Begeleider: Suzan Hoek
    4 2763
    23 Rijnmond JPB - JPB 5 2739
    24 Dordrecht JPC - JPC 5 2720
    25 Dordrecht MPB - MPB 5 2633
    26 Zeeland JPA1 - JPA1
    Begeleider: Wilco Boogaard
    5 2628
    27 Zuid-Holland Midden JPC - JPC 5 2618
    28 Dordrecht MPA1 - MPA1 5 2611
    29 Zuid-Holland Midden MPC - MPC 5 2600
    30 West-Brabant MPB - MPB 5 2524
    31 Rijnmond JPC - JPC 5 2519
    31 Zeeland MPB - MPB
    Begeleider: Jane Wolrabe
    5 2519
    33 Rijnmond MPC - MPC 5 2415
    34 Zeeland JPC - JPC
    Begeleider: Ruben van Luijk
    4 2411
    35 West-Brabant JPC - JPC 5 2399
    36 Zeeland MPA1 - MPA1
    Begeleider: Wesley Zaharadnik
    5 2281
    37 West-Brabant JPB - JPB
    Jurylid: Madelinde Schepers
    5 2236
    38 Dordrecht MPC - MPC 5 2074
    39 Zeeland MPC - MPC
    Begeleider: Etienne Schuit
    5 1928
    40 West-Brabant MPC - MPC 5 1630
    41 Rijnmond JC - JJC 13 85
    42 Zuid-Holland Midden JC - JJC 13 53
    43 Zuid-Holland Midden JD - JJD 11 47
    44 Rijnmond MD - MJD 11 37
    45 Dordrecht JC - JJC 9 31
    46 Rijnmond JD - JJD 10 22
    47 Zeeland JD - JJD
    Begeleider: Harold de Maat
    10 19
    48 Zeeland JC - JJC
    Begeleider: Geen
    Jurylid: Dennis Hekkers
    10 18
    49 Zeeland MD - MJD
    Begeleider: Vivian Karelse
    9 16
    50 Rijnmond MC - MJC 17 14
    50 Zuid-Holland Midden MC - MJC 15 14
    52 Dordrecht MD - MJD 7 12
    53 Zuid-Holland Midden MD - MJD 13 11
    54 West-Brabant JC - JJC 11 9
    55 Zeeland MC - MJC
    Begeleider: Nicole van Eetvelt
    10 7
    56 Dordrecht MC - MJC 6 2
    56 West-Brabant JD - JJD 8 2
    58 Dordrecht JD - JJD 7 1
    58 West-Brabant MC - MJC 12 1
    58 West-Brabant MD - MJD
    Jurylid: Josetta van den Bos
    9 1

    Uitslagen Meerkamp Teams

    Naam Team Categorie 40m60mBalKogelHoogVerPunten totaalTeam punten
    Abel Melse AV `56 Zeeland JPB JPB 7,61 --- --- 4,84 --- 2,92 1059 0
    Abel Molenaar Leiden Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- 9,64 --- 5,83 1,31 --- 1500 0
    Aiden Schenk PAC Rijnmond JPA2 JPA2 --- 9,18 --- 6,04 1,31 --- 1593 1185
    Aiden Dictus DJA West-Brabant JPA2 JPA2 --- 9,99 --- 7,91 1,06 --- 1382 516
    Alyshia Flamand Avantri Zuid-Holland Midden MPB MPB 7,44 --- --- 4,69 --- 3,16 1130 0
    Alyssah Bailey Fortius Dordrecht MPB MPB 7,02 --- --- 5,62 --- 3,45 1337 1337
    Anne Faaij Leiden Zuid-Holland Midden MPB MPB 6,99 --- --- 4,63 --- 3,39 1265 949
    Annelin va...Biggelaar THOR West-Brabant MPC MPC 7,78 --- 10,64 --- --- 2,71 821 656
    Anouk Govers AV `56 Zeeland MPB MPB 7,07 --- --- 5,39 --- 3,09 1239 903
    Anouk Taks ACHL West-Brabant MPA2 MPA2 --- 9,82 --- 6,48 1,11 --- 1364 0
    Bente den Hollander Rijnsoever Zuid-Holland Midden MPB MPB 7,17 --- --- 3,77 --- 3,32 1149 0
    Bente Commandeur Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC 7,43 --- 17,50 --- --- 2,99 1059 281
    Benthe den Hamer SCSP Zeeland MPA2 MPA2 --- 9,96 --- 5,25 1,11 --- 1265 0
    Bibi van 't Veld CAV Energie Rijnmond MPA2 MPA2 --- 9,48 --- 6,08 1,26 --- 1506 533
    Bjarne Maas Spado West-Brabant JPA2 JPA2 --- 9,61 --- 6,95 1,06 --- 1389 0
    Bjarne van Valen AV Passaat Dordrecht JPA1 JPA1 --- 9,65 19,75 --- --- 3,35 1236 0
    Bowien Schletterer DNMC Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,09 13,20 --- --- 3,25 1044 464
    Brigitte de Geus AV `56 Zeeland MPA2 MPA2 --- 9,10 --- 6,99 1,21 --- 1591 1591
    Charlotte Visser DNMC Zeeland MPA2 MPA2 --- 9,77 --- 6,03 1,16 --- 1382 460
    Chayenne van Galen AV Passaat Dordrecht MPC MPC DNS --- DNS --- --- DNS 0 0
    Chelsia Carlos Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 --- 9,56 --- 8,02 1,21 --- 1567 522
    Chivanny ...ugwandass PAC Rijnmond MPA2 MPA2 --- 9,54 --- 6,09 1,16 --- 1424 460
    Chloe Zerbib DNMC Zeeland MPA2 MPA2 --- 9,40 --- 6,90 1,16 --- 1496 1036
    Christina van Tiel CAV Energie Rijnmond MPB MPB 6,84 --- --- 4,63 --- 3,37 1295 316
    Daan van de Sande ACHL West-Brabant JPC JPC 8,07 --- 19,92 --- --- 2,53 886 0
    Daan Van Luijk AV `56 Zeeland JPC JPC 7,42 --- 24,23 --- --- 2,83 1122 374
    Daimy van Beek AV Fortuna Rijnmond JPC JPC 7,27 --- 26,39 --- --- 3,27 1267 773
    Danine Markesteijn Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 --- 9,08 --- 5,25 1,21 --- 1488 634
    Davey Ouwehand Rijnsoever Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- 9,20 --- 6,87 1,31 --- 1640 570
    David van der Velden Rotterdam Rijnmond JPA1 JPA1 --- 9,48 30,74 --- --- 3,80 1493 453
    Demi Peeters SCSP Zeeland MPA2 MPA2 --- 9,89 --- 6,57 1,06 --- 1322 0
    Denise Saly AV Passaat Dordrecht MPA1 MPA1 --- 9,47 13,12 --- --- 4,01 1294 1084
    Diablo de Grave RK HAV Zeeland JPA2 JPA2 --- 10,16 --- 5,65 1,06 --- 1224 0
    Dorehte Schletterer DNMC Zeeland MPC MPC 7,74 --- 9,15 --- --- 2,70 796 661
    Eduardo Fernandes CAV Energie Rijnmond JPC JPC 7,24 --- 11,17 --- --- 2,77 947 500
    Elianne Hopman ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- 9,80 --- 6,33 1,21 --- 1431 0
    Elin van der Laan AAV `36 Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- 10,81 18,45 --- --- 3,25 1026 0
    Elize Bogers ACHL West-Brabant MPB MPB 7,24 --- --- 4,15 --- 3,17 1133 0
    Eloise van...r Meijden Typhoon Dordrecht MPA1 MPA1 --- 10,42 13,53 --- --- 3,65 1081 0
    Elyn Stoop AV Fortuna Rijnmond MPC MPC 7,54 --- 20,38 --- --- 3,14 1109 323
    Emily Kerpel Spado West-Brabant MPC MPC 8,54 --- 9,88 --- --- 2,09 558 0
    Eva Bouman Spark Rijnmond MPA1 MPA1 --- 9,51 21,61 --- --- 4,07 1429 0
    Eva van Rijswijk CAV Energie Rijnmond MPB MPB 6,71 --- --- 4,46 --- 3,64 1367 446
    Eva Lips ACHL West-Brabant MPB MPB 7,40 --- --- 3,54 --- 3,18 1055 0
    Evy Wessels Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 --- 8,91 --- 6,74 1,21 --- 1613 666
    Ezra Boogaard DNMC Zeeland JPA1 JPA1 --- 9,70 21,55 --- --- 3,71 1325 986
    Faith Tujeehut Rotterdam Rijnmond MPB MPB 6,92 --- --- 5,02 --- 3,61 1352 343
    Febe Goossens AV Passaat Dordrecht MPB MPB 7,13 --- --- 5,11 --- 3,25 1240 717
    Fenne Viskil SPOB Dordrecht MPA1 MPA1 --- 10,16 12,86 --- --- 3,43 1064 0
    Fien Visser AV Passaat Dordrecht MPA1 MPA1 --- 9,46 16,99 --- --- 3,71 1299 1299
    Finn van Zomeren THOR West-Brabant JPA2 JPA2 --- 10,26 --- 7,10 1,11 --- 1333 0
    Fleur Favre Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC 6,80 --- 25,12 --- --- 3,82 1465 1465
    Fleur Rietveld Avantri Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- 9,28 --- 5,11 1,26 --- 1479 1130
    Geert Kanters Groene Ster West-Brabant JPA2 JPA2 --- 9,30 --- 7,38 1,36 --- 1688 1201
    Georgina Taylor Rotterdam Rijnmond MPA1 MPA1 --- 9,59 27,43 --- --- 3,94 1464 414
    Georgina Blaine Spado West-Brabant MPA2 MPA2 --- 8,90 --- 8,13 1,26 --- 1729 1729
    Gift Achigwe AV Fortuna Rijnmond MPA1 MPA1 --- 9,15 25,38 --- --- 4,15 1558 1558
    Gijs de Bruijn AV `47 Zuid-Holland Midden JPB JPB 7,09 --- --- 5,53 --- 3,23 1272 376
    Gio Kromokario ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- 9,36 27,91 --- --- 4,02 1525 420
    Givenchy ...ugwandass PAC Rijnmond MPA1 MPA1 --- 9,30 17,69 --- --- 4,07 1410 1126
    Gyani Biekram Rotterdam Rijnmond JPA1 JPA1 --- 8,85 29,28 --- --- 4,00 1632 1196
    Hjalmar van Valen AV Passaat Dordrecht JPA2 JPA2 --- 8,95 --- 5,74 1,16 --- 1508 658
    Hugo Vink Fortius Dordrecht JPC JPC 6,87 --- 24,38 --- --- 3,58 1391 1391
    Hugo Molenaar Leiden Zuid-Holland Midden JPB JPB 7,33 --- --- 4,75 --- 3,21 1166 0
    Imke Euser DNMC Zeeland MPC MPC 7,86 --- 13,02 --- --- 2,25 759 209
    Indy de Jong Typhoon Dordrecht JPB JPB 7,44 --- --- 3,92 --- 3,12 1065 0
    Indy Brinkman ACHL West-Brabant MPA1 MPA1 --- 9,37 15,29 --- --- 3,48 1242 581
    Iris Zahradnik SCSP Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,43 17,82 --- --- 3,30 1079 378
    Isa Versluis Typhoon Dordrecht MPB MPB 7,40 --- --- 4,30 --- 3,11 1100 0
    Isa Ong Leiden Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- 9,36 --- 5,42 1,11 --- 1375 0
    Jasper Boonman DNMC Zeeland JPB JPB 6,86 --- --- 5,13 --- 3,64 1379 1379
    Jayden Jeras AV Passaat Dordrecht JPC JPC 7,36 --- 17,15 --- --- 2,89 1048 0
    Jemuel Lie DNMC Zeeland JPA1 JPA1 --- 9,80 19,61 --- --- 3,53 1245 933
    Jens van K...kelberghe SCSP Zeeland JPA2 JPA2 --- 10,75 --- 6,38 1,01 --- 1150 0
    Jens Beuns AV `56 Zeeland JPA1 JPA1 --- 10,54 23,73 --- --- 3,35 1155 368
    Jeremiah Puroja DNMC Zeeland JPA2 JPA2 --- 9,10 --- 9,07 1,21 --- 1703 1703
    Jeroen Luijsterburg THOR West-Brabant JPB JPB 7,33 --- --- 4,46 --- 3,19 1141 1141
    Jesse Zirkzee Typhoon Dordrecht JPA2 JPA2 --- 9,77 --- 8,18 1,16 --- 1505 531
    Jet Jasperse AV `56 Zeeland MPB MPB 7,08 --- --- 4,12 --- 3,25 1181 902
    Jim Putter DJA West-Brabant JPA2 JPA2 --- 8,59 --- 9,40 1,26 --- 1856 1856
    Joan Zwakenberg Spado West-Brabant MPB MPB 6,96 --- --- 4,55 --- 3,25 1238 928
    Joost Epping THOR West-Brabant JPC JPC 7,66 --- 19,26 --- --- 2,74 991 0
    Jop Gründmann AAV `36 Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- 9,43 34,89 --- --- 3,75 1537 498
    Jorie van der Laan Spado West-Brabant MPA2 MPA2 --- 9,58 --- 5,51 1,16 --- 1380 460
    Julia Crins ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPB MPB 6,28 --- --- 6,06 --- 4,28 1713 1713
    Julius Schletterer DNMC Zeeland JPA2 JPA2 --- 9,33 --- 7,33 1,21 --- 1568 484
    Juna Kortleever Leiden Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- 9,00 22,00 --- --- 4,09 1530 1530
    Karlijn Jansz Leiden Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- 9,50 --- 6,90 1,26 --- 1552 993
    Kaylah Almeida CAV Energie Rijnmond MPC MPC 7,28 --- 17,66 --- --- 3,18 1129 775
    Kelvin Mol AV Passaat Dordrecht JPB JPB 6,70 --- --- 4,85 --- 3,47 1364 1033
    Kevin van Boxtel SPOB Dordrecht JPA1 JPA1 --- 9,32 22,62 --- --- 3,84 1429 1076
    Koen Bouman Spark Rijnmond JPB JPB 6,92 --- --- 4,19 --- 3,67 1305 452
    Kyara Grims DNMC Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,39 21,34 --- --- 3,33 1140 1140
    Lars Engel CAV Energie Rijnmond JPC JPC 7,16 --- 22,18 --- --- 3,10 1202 517
    Lars Koole DNMC Zeeland JPA1 JPA1 --- 10,66 19,01 --- --- 2,97 998 0
    Leensey Bilkerdijk Fortius Dordrecht JPB JPB 6,78 --- --- 4,93 --- 3,91 1437 1437
    Leon Sloot AV Fortuna Rijnmond JPA2 JPA2 --- 9,36 --- 7,53 1,11 --- 1501 1078
    Levin Vestergaard Spark Rijnmond JPB JPB 6,88 --- --- 4,76 --- 3,43 1307 982
    Lieke Boshuizen AV Passaat Dordrecht MPA1 MPA1 --- 10,18 14,01 --- --- 3,24 1043 226
    Liss de Wild Typhoon Dordrecht MPC MPC 7,88 --- 13,25 --- --- 2,57 823 213
    Liv Fortuin SPOB Dordrecht MPB MPB 7,19 --- --- DNS --- 2,87 802 0
    Liv-Grete Diem Typhoon Dordrecht MPA2 MPA2 --- 9,35 --- 7,20 1,26 --- 1595 1010
    Loa Diem Typhoon Dordrecht MPC MPC 7,31 --- 14,77 --- --- 3,01 1044 1044
    Loets Kortleever Leiden Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,05 --- 19,47 --- --- 3,49 1266 956
    Lois van der Zanden AV Gouda Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- 10,44 22,81 --- --- 3,58 1203 790
    Lorijn Kessels Spado West-Brabant MPA1 MPA1 --- 10,24 14,25 --- --- 3,57 1104 0
    Luca Hoek WLNG Zeeland JPB JPB 6,95 --- --- 4,99 --- 3,19 1258 562
    Luca Ton DNMC Zeeland JPA2 JPA2 --- 9,05 --- 7,12 1,26 --- 1644 1172
    Lucius van...er Velden Rotterdam Rijnmond JPC JPC 7,53 --- 24,20 --- --- 3,12 1158 342
    Luuk Ouwehand AAV `36 Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- 9,85 25,38 --- --- 3,73 1354 0
    Mae van den Berg Leiden Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- 8,78 --- 7,05 1,21 --- 1656 1160
    Makeni Turay PAC Rijnmond MPB MPB 6,41 --- --- 4,28 --- 3,64 1430 1140
    Malia Donata PAC Rijnmond MPB MPB 6,68 --- --- 4,05 --- 3,56 1328 625
    Manne Baan Leiden Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- 8,50 --- 8,00 1,31 --- 1840 1270
    Manuel Heij AV Fortuna Rijnmond JPC JPC 7,35 --- 24,98 --- --- 3,06 1192 384
    Marit van Damme SCSP Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,78 18,66 --- --- 3,15 1013 298
    Marit Verschuren THOR West-Brabant MPB MPB 7,13 --- --- 5,29 --- 3,29 1260 1260
    Marjolein ...roeneveld RK HAV Zeeland MPB MPB 7,72 --- --- 4,99 --- 2,86 1037 340
    Matthieu Afognon ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- 8,59 26,55 --- --- 4,14 1679 1276
    Matthijs Buijsen Spado West-Brabant JPA1 JPA1 --- 9,20 26,74 --- --- 4,03 1542 1542
    Max van den Boom THOR West-Brabant JPA1 JPA1 --- 10,00 33,05 --- --- 3,45 1364 478
    Merijn Laban SPOB Dordrecht JPA2 JPA2 --- 9,13 --- 7,99 1,21 --- 1641 1145
    Merlijn Piepenbroek ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- 9,02 --- 8,69 1,41 --- 1851 1851
    Micha Teunissen AV `56 Zeeland JPC JPC 7,84 --- 20,79 --- --- 2,68 968 0
    Mila van Mook THOR West-Brabant MPA1 MPA1 --- 9,08 20,24 --- --- 4,01 1475 1475
    Milan van Tiggelen Fortius Dordrecht JPA2 JPA2 --- 9,23 --- 6,38 1,26 --- 1568 533
    Mina Chokri Rotterdam Rijnmond MPC MPC 7,15 --- 13,55 --- --- 3,47 1149 931
    Nadine Witjes Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC 7,69 --- 8,86 --- --- 2,49 757 0
    Naomi Reiziger Fortius Dordrecht MPC MPC 7,51 --- 10,82 --- --- 2,75 882 0
    Nathan Kuster Spado West-Brabant JPB JPB 7,76 --- --- 4,04 --- 2,88 966 0
    Nicole Furtado Rotterdam Rijnmond MPA2 MPA2 --- 8,78 --- 6,57 1,11 --- 1556 692
    Nigel Kerpel Spado West-Brabant JPC JPC 7,00 --- 21,16 --- --- 3,42 1287 1287
    Noa Sling...and Rodal Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC 7,11 --- 7,31 --- --- 3,03 946 851
    Noa Rikkelman Typhoon Dordrecht MPC MPC 7,35 --- 13,18 --- --- 3,08 1023 812
    Nora Suijkerbuijk THOR West-Brabant MPB MPB 7,50 --- --- 4,91 --- 2,96 1093 335
    Norah de Bruijn Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 --- 9,41 --- 6,39 1,21 --- 1500 496
    Olivier de Jager ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,40 --- 20,52 --- --- 2,98 1107 0
    Otto Fuhring AV Fortuna Rijnmond JPA2 JPA2 --- 9,37 --- 7,18 1,31 --- 1627 1046
    Pien Lips ACHL West-Brabant MPC MPC 7,81 --- 10,79 --- --- 2,32 741 741
    Puk Noot Delta Sport Zeeland MPB MPB 7,98 --- --- 4,05 --- 2,40 832 0
    Quentin Bos PAC Rijnmond JPA2 JPA2 --- 9,53 --- 6,29 1,21 --- 1474 0
    Raf Malais SPOB Dordrecht JPA1 JPA1 --- 9,40 23,30 --- --- 3,90 1436 1074
    Ramon Vaandrager CAV Energie Rijnmond JPB JPB 7,28 --- --- 5,34 --- 2,82 1138 364
    Ravael Tj...Liep Shie AV Passaat Dordrecht JPC JPC 7,39 --- 22,26 --- --- 2,86 1108 0
    Ròbin Martha PAC Rijnmond MPA2 MPA2 --- 9,29 --- 6,65 1,11 --- 1463 1040
    Rens de Zwart ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,32 --- 26,25 --- --- 3,28 1258 774
    Rianne Hilferink Voorne Rijnmond MPC MPC 7,34 --- 15,29 --- --- 3,32 1109 382
    Richard de Kort Leiden Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- 9,25 --- 6,50 1,21 --- 1535 0
    Roan van Veen SPOB Dordrecht JPA2 JPA2 --- 9,69 --- 5,98 1,31 --- 1502 570
    Robin van Haaften AV Fortuna Rijnmond MPA2 MPA2 --- 9,64 --- 6,67 1,16 --- 1441 446
    Roos Jansen THOR West-Brabant MPA2 MPA2 --- 9,76 --- 3,93 1,11 --- 1203 0
    Ruben Driessens ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPB JPB 7,03 --- --- 4,67 --- 3,44 1269 0
    Ruben Pelle Spado West-Brabant JPB JPB 8,11 --- --- 3,86 --- 2,48 812 0
    Ruben van Roosmalen Fortius Dordrecht JPA1 JPA1 --- 9,80 26,92 --- --- 3,64 1363 408
    Sabine van der Vloet RK HAV Zeeland MPB MPB 7,19 --- --- 4,24 --- 3,27 1169 372
    Sam Bergman ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,13 --- 18,26 --- --- 3,22 1177 523
    Sam Boelen AV Fortuna Rijnmond JPA1 JPA1 --- 9,42 31,38 --- --- 4,04 1559 986
    Sara den Hollander Groene Ster West-Brabant MPA1 MPA1 --- 10,02 17,31 --- --- 3,40 1151 0
    Sara Faaij Leiden Zuid-Holland Midden MPB MPB 7,05 --- --- 4,87 --- 3,34 1258 332
    Sarah Daems PAC Rijnmond MPA1 MPA1 --- 9,82 18,83 --- --- 3,61 1247 0
    Senna van der Kruit Spark Rijnmond MPC MPC 7,29 --- 14,74 --- --- 2,71 988 0
    Senna Schuit SCSP Zeeland MPC MPC 8,14 --- 9,85 --- --- 2,29 659 0
    Shurwendri... Martina PAC Rijnmond JPA1 JPA1 --- 8,99 21,81 --- --- 3,71 1453 651
    Sieb van Manen THOR West-Brabant JPA1 JPA1 --- 10,67 17,24 --- --- 3,03 983 0
    Simon Dammingh PAC Rijnmond JPA1 JPA1 --- 9,22 24,71 --- --- 3,94 1494 0
    Sofie Versteeg Typhoon Dordrecht MPB MPB 6,89 --- --- 4,78 --- 3,23 1266 576
    Stein van Eijmeren Rotterdam Rijnmond JPB JPB 7,04 --- --- 4,84 --- 3,37 1264 0
    Stijn Bolders Spado West-Brabant JPB JPB 7,32 --- --- 4,16 --- 2,97 1077 796
    Tara Castenmiller SV Diomedon West-Brabant MPC MPC 8,20 --- 7,43 --- --- 2,32 604 0
    Tess van Dolder AAV `36 Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- 10,37 15,63 --- --- 3,32 1057 0
    Tessa - Noom Spado West-Brabant MPA1 MPA1 --- 9,57 22,97 --- --- 3,75 1373 826
    Tessa Kuster Spado West-Brabant MPC MPC 8,62 --- 14,40 --- --- 2,30 670 232
    Tesse de Kooter ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPC MPC 7,73 --- 13,87 --- --- 2,91 928 0
    Teun Verpalen DJA West-Brabant JPC JPC 7,37 --- 21,41 --- --- 2,91 1111 1111
    Thijmen Post SCSP Zeeland JPC JPC 7,26 --- 10,37 --- --- 3,20 1014 854
    Thijs Verschuren THOR West-Brabant JPC JPC 7,72 --- 18,95 --- --- 2,69 965 0
    Thijs van der Vegt Delta Sport Zeeland JPB JPB 7,17 --- --- 6,49 --- 3,33 1335 820
    Tijmen Immerzeel AAV `36 Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,28 --- 23,16 --- --- 3,13 1196 360
    Tijn Janvier Spado West-Brabant JPB JPB 7,79 --- --- 4,39 --- 2,91 992 298
    Tijn den Duijn ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- 9,25 23,70 --- --- 4,05 1498 1131
    Tim Zweedijk Delta Sport Zeeland JPC JPC 7,20 --- 22,43 --- --- 3,01 1179 1179
    Timo de Vos Fortius Dordrecht JPC JPC 7,34 --- 28,24 --- --- 3,02 1226 424
    Tinka Fokke Spado West-Brabant MPA2 MPA2 --- 9,03 --- 7,79 1,11 --- 1576 1153
    Tommy Zirkzee Typhoon Dordrecht JPB JPB 7,01 --- --- 5,00 --- 3,29 1266 341
    Toni Ligeon ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- 9,47 20,79 --- --- 3,49 1309 564
    Tristan Demmers PAC Rijnmond JPA2 JPA2 --- 9,52 --- 5,79 1,16 --- 1408 0
    Tristan Bruins Slot DNMC Zeeland JPA1 JPA1 --- 9,85 21,52 --- --- 3,17 1192 339
    Tristan van Meer Spado West-Brabant JPA1 JPA1 --- 9,76 22,20 --- --- 3,45 1272 0
    Twan Gils AV Passaat Dordrecht JPC JPC 7,12 --- 22,10 --- --- 3,30 1249 903
    Valerie Pijnen SCSP Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,92 14,42 --- --- 3,12 923 0
    Victor Demmers PAC Rijnmond JPB JPB 6,79 --- --- 4,96 --- 3,42 1339 937
    Vivian Westerweele AV `56 Zeeland MPC MPC 7,90 --- 12,46 --- --- 2,58 808 0
    Wies Jasperse AV `56 Zeeland MPC MPC 7,31 --- 14,97 --- --- 3,05 1056 1056
    Wouter Hagenaar Typhoon Dordrecht JPB JPB 7,45 --- --- 3,20 --- 3,40 1061 0
    Xinian Vermond Leiden Zuid-Holland Midden JPB JPB 6,82 --- --- 5,30 --- 3,48 1367 1367
    Yari Peetermans DJA West-Brabant JPA1 JPA1 --- 9,32 15,27 --- --- 3,58 1270 1024
    Yerne Biesterveld Fortius Dordrecht JPA1 JPA1 --- 10,06 26,01 --- --- 3,57 1298 397
    Yuko Paulzen AV Gouda Zuid-Holland Midden JPB JPB 6,57 --- --- 4,57 --- 3,66 1414 1103

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Teams

    Naam Team Categorie 40m OBPPunten totaal
    Abel Melse AV `56 Zeeland JPB JPB 7,61 +1.3 m/s--- Gemeld 427
    Abel Molenaar Leiden Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Aiden Schenk PAC Rijnmond JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Aiden Dictus DJA West-Brabant JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Alyshia Flamand Avantri Zuid-Holland Midden MPB MPB 7,44 +1.6 m/s--- Gemeld 460
    Alyssah Bailey Fortius Dordrecht MPB MPB 7,02 -0.5 m/s6,92 Gemeld 547
    Anne Faaij Leiden Zuid-Holland Midden MPB MPB 6,99 +0.4 m/s7,09 Gemeld 553
    Annelin va...Biggelaar THOR West-Brabant MPC MPC 7,78 +0.7 m/s7,40 Gemeld 396
    Anouk Govers AV `56 Zeeland MPB MPB 7,07 -0.5 m/s--- Gemeld 536
    Anouk Taks ACHL West-Brabant MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Bente den Hollander Rijnsoever Zuid-Holland Midden MPB MPB 7,17 +0.9 m/s--- Gemeld 515
    Bente Commandeur Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC 7,43 +0.4 m/s7,66 Gemeld 462
    Benthe den Hamer SCSP Zeeland MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Bibi van 't Veld CAV Energie Rijnmond MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Bjarne Maas Spado West-Brabant JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Bjarne van Valen AV Passaat Dordrecht JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Bowien Schletterer DNMC Zeeland MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Brigitte de Geus AV `56 Zeeland MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Charlotte Visser DNMC Zeeland MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Chayenne van Galen AV Passaat Dordrecht MPC MPC DNS 7,74 Gemeld 0
    Chelsia Carlos Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Chivanny ...ugwandass PAC Rijnmond MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Chloe Zerbib DNMC Zeeland MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Christina van Tiel CAV Energie Rijnmond MPB MPB 6,84 +1.6 m/s7,03 Gemeld 587
    Daan van de Sande ACHL West-Brabant JPC JPC 8,07 -0.1 m/s7,60 Gemeld 346
    Daan Van Luijk AV `56 Zeeland JPC JPC 7,42 +0.5 m/s--- Gemeld 464
    Daimy van Beek AV Fortuna Rijnmond JPC JPC 7,27 -0.1 m/s7,29 Gemeld 494
    Danine Markesteijn Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Davey Ouwehand Rijnsoever Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    David van der Velden Rotterdam Rijnmond JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Demi Peeters SCSP Zeeland MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Denise Saly AV Passaat Dordrecht MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Diablo de Grave RK HAV Zeeland JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Dorehte Schletterer DNMC Zeeland MPC MPC 7,74 +0.7 m/s--- Gemeld 403
    Eduardo Fernandes CAV Energie Rijnmond JPC JPC 7,24 +2.9 m/s7,44 Gemeld 500
    Elianne Hopman ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Elin van der Laan AAV `36 Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Elize Bogers ACHL West-Brabant MPB MPB 7,24 +0.4 m/s7,20 Gemeld 500
    Eloise van...r Meijden Typhoon Dordrecht MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Elyn Stoop AV Fortuna Rijnmond MPC MPC 7,54 +1.0 m/s7,57 Gemeld 440
    Emily Kerpel Spado West-Brabant MPC MPC 8,54 +0.2 m/s8,10 Gemeld 272
    Eva Bouman Spark Rijnmond MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Eva van Rijswijk CAV Energie Rijnmond MPB MPB 6,71 +0.7 m/s6,84 Gemeld 618
    Eva Lips ACHL West-Brabant MPB MPB 7,40 +0.9 m/s7,40 Gemeld 468
    Evy Wessels Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Ezra Boogaard DNMC Zeeland JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Faith Tujeehut Rotterdam Rijnmond MPB MPB 6,92 -0.5 m/s6,97 Gemeld 569
    Febe Goossens AV Passaat Dordrecht MPB MPB 7,13 +1.6 m/s7,22 Gemeld 523
    Fenne Viskil SPOB Dordrecht MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Fien Visser AV Passaat Dordrecht MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Finn van Zomeren THOR West-Brabant JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Fleur Favre Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC 6,80 +0.9 m/s6,79 Gemeld 597
    Fleur Rietveld Avantri Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Geert Kanters Groene Ster West-Brabant JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Georgina Taylor Rotterdam Rijnmond MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Georgina Blaine Spado West-Brabant MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Gift Achigwe AV Fortuna Rijnmond MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Gijs de Bruijn AV `47 Zuid-Holland Midden JPB JPB 7,09 +0.9 m/s--- Gemeld 532
    Gio Kromokario ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Givenchy ...ugwandass PAC Rijnmond MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Gyani Biekram Rotterdam Rijnmond JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Hjalmar van Valen AV Passaat Dordrecht JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Hugo Vink Fortius Dordrecht JPC JPC 6,87 -0.6 m/s6,90 Gemeld 581
    Hugo Molenaar Leiden Zuid-Holland Midden JPB JPB 7,33 +0.0 m/s7,50 Gemeld 482
    Imke Euser DNMC Zeeland MPC MPC 7,86 +0.4 m/s--- Gemeld 382
    Indy de Jong Typhoon Dordrecht JPB JPB 7,44 +0.0 m/s7,28 Gemeld 460
    Indy Brinkman ACHL West-Brabant MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Iris Zahradnik SCSP Zeeland MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Isa Versluis Typhoon Dordrecht MPB MPB 7,40 +0.9 m/s7,47 Gemeld 468
    Isa Ong Leiden Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Jasper Boonman DNMC Zeeland JPB JPB 6,86 +2.6 m/s--- Gemeld 583
    Jayden Jeras AV Passaat Dordrecht JPC JPC 7,36 +2.9 m/s7,42 Gemeld 476
    Jemuel Lie DNMC Zeeland JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Jens van K...kelberghe SCSP Zeeland JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Jens Beuns AV `56 Zeeland JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Jeremiah Puroja DNMC Zeeland JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Jeroen Luijsterburg THOR West-Brabant JPB JPB 7,33 +0.9 m/s7,20 Gemeld 482
    Jesse Zirkzee Typhoon Dordrecht JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Jet Jasperse AV `56 Zeeland MPB MPB 7,08 +0.9 m/s--- Gemeld 534
    Jim Putter DJA West-Brabant JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Joan Zwakenberg Spado West-Brabant MPB MPB 6,96 -0.5 m/s7,00 Gemeld 560
    Joost Epping THOR West-Brabant JPC JPC 7,66 +0.8 m/s7,30 Gemeld 418
    Jop Gründmann AAV `36 Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Jorie van der Laan Spado West-Brabant MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Julia Crins ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPB MPB 6,28 +0.7 m/s--- Gemeld 729
    Julius Schletterer DNMC Zeeland JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Juna Kortleever Leiden Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Karlijn Jansz Leiden Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Kaylah Almeida CAV Energie Rijnmond MPC MPC 7,28 +0.4 m/s7,36 Gemeld 492
    Kelvin Mol AV Passaat Dordrecht JPB JPB 6,70 +1.3 m/s6,51 Gemeld 621
    Kevin van Boxtel SPOB Dordrecht JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Koen Bouman Spark Rijnmond JPB JPB 6,92 +0.0 m/s7,16 Gemeld 569
    Kyara Grims DNMC Zeeland MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Lars Engel CAV Energie Rijnmond JPC JPC 7,16 -0.6 m/s7,23 Gemeld 517
    Lars Koole DNMC Zeeland JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Leensey Bilkerdijk Fortius Dordrecht JPB JPB 6,78 +0.9 m/s6,63 Gemeld 601
    Leon Sloot AV Fortuna Rijnmond JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Levin Vestergaard Spark Rijnmond JPB JPB 6,88 +2.6 m/s7,16 Gemeld 578
    Lieke Boshuizen AV Passaat Dordrecht MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Liss de Wild Typhoon Dordrecht MPC MPC 7,88 +0.4 m/s7,98 Gemeld 378
    Liv Fortuin SPOB Dordrecht MPB MPB 7,19 +0.4 m/s7,13 Gemeld 510
    Liv-Grete Diem Typhoon Dordrecht MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Loa Diem Typhoon Dordrecht MPC MPC 7,31 +0.9 m/s7,24 Gemeld 486
    Loets Kortleever Leiden Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,05 -0.6 m/s7,10 Gemeld 540
    Lois van der Zanden AV Gouda Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Lorijn Kessels Spado West-Brabant MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Luca Hoek WLNG Zeeland JPB JPB 6,95 +0.0 m/s--- Gemeld 562
    Luca Ton DNMC Zeeland JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Lucius van...er Velden Rotterdam Rijnmond JPC JPC 7,53 +0.8 m/s7,63 Gemeld 442
    Luuk Ouwehand AAV `36 Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Mae van den Berg Leiden Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Makeni Turay PAC Rijnmond MPB MPB 6,41 +0.9 m/s--- Gemeld 694
    Malia Donata PAC Rijnmond MPB MPB 6,68 +0.4 m/s6,80 Gemeld 625
    Manne Baan Leiden Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Manuel Heij AV Fortuna Rijnmond JPC JPC 7,35 +0.5 m/s7,49 Gemeld 478
    Marit van Damme SCSP Zeeland MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Marit Verschuren THOR West-Brabant MPB MPB 7,13 +1.6 m/s7,30 Gemeld 523
    Marjolein ...roeneveld RK HAV Zeeland MPB MPB 7,72 +0.7 m/s--- Gemeld 407
    Matthieu Afognon ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Matthijs Buijsen Spado West-Brabant JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Max van den Boom THOR West-Brabant JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Merijn Laban SPOB Dordrecht JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Merlijn Piepenbroek ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Micha Teunissen AV `56 Zeeland JPC JPC 7,84 -0.6 m/s--- Gemeld 385
    Mila van Mook THOR West-Brabant MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Milan van Tiggelen Fortius Dordrecht JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Mina Chokri Rotterdam Rijnmond MPC MPC 7,15 +0.2 m/s7,37 Gemeld 519
    Nadine Witjes Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC 7,69 +0.2 m/s7,60 Gemeld 412
    Naomi Reiziger Fortius Dordrecht MPC MPC 7,51 +0.2 m/s7,62 Gemeld 446
    Nathan Kuster Spado West-Brabant JPB JPB 7,76 +0.0 m/s7,80 Gemeld 400
    Nicole Furtado Rotterdam Rijnmond MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Nigel Kerpel Spado West-Brabant JPC JPC 7,00 -0.6 m/s6,70 Gemeld 551
    Noa Sling...and Rodal Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC 7,11 +0.7 m/s7,51 Gemeld 527
    Noa Rikkelman Typhoon Dordrecht MPC MPC 7,35 +0.7 m/s7,37 Gemeld 478
    Nora Suijkerbuijk THOR West-Brabant MPB MPB 7,50 +0.7 m/s7,40 Gemeld 448
    Norah de Bruijn Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Olivier de Jager ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,40 +0.5 m/s--- Gemeld 468
    Otto Fuhring AV Fortuna Rijnmond JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Pien Lips ACHL West-Brabant MPC MPC 7,81 +0.9 m/s6,50 Gemeld 391
    Puk Noot Delta Sport Zeeland MPB MPB 7,98 +1.6 m/s--- Gemeld 361
    Quentin Bos PAC Rijnmond JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Raf Malais SPOB Dordrecht JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Ramon Vaandrager CAV Energie Rijnmond JPB JPB 7,28 +1.3 m/s7,11 Gemeld 492
    Ravael Tj...Liep Shie AV Passaat Dordrecht JPC JPC 7,39 -0.1 m/s7,53 Gemeld 470
    Ròbin Martha PAC Rijnmond MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Rens de Zwart ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,32 +0.8 m/s--- Gemeld 484
    Rianne Hilferink Voorne Rijnmond MPC MPC 7,34 +0.9 m/s7,29 Gemeld 480
    Richard de Kort Leiden Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Roan van Veen SPOB Dordrecht JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Robin van Haaften AV Fortuna Rijnmond MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Roos Jansen THOR West-Brabant MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Ruben Driessens ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPB JPB 7,03 +1.0 m/s--- Gemeld 545
    Ruben Pelle Spado West-Brabant JPB JPB 8,11 +1.0 m/s--- Gemeld 339
    Ruben van Roosmalen Fortius Dordrecht JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Sabine van der Vloet RK HAV Zeeland MPB MPB 7,19 +0.4 m/s--- Gemeld 510
    Sam Bergman ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,13 -0.1 m/s--- Gemeld 523
    Sam Boelen AV Fortuna Rijnmond JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Sara den Hollander Groene Ster West-Brabant MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Sara Faaij Leiden Zuid-Holland Midden MPB MPB 7,05 -0.5 m/s7,02 Gemeld 540
    Sarah Daems PAC Rijnmond MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Senna van der Kruit Spark Rijnmond MPC MPC 7,29 +0.7 m/s7,37 Gemeld 490
    Senna Schuit SCSP Zeeland MPC MPC 8,14 +0.9 m/s--- Gemeld 334
    Shurwendri... Martina PAC Rijnmond JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Sieb van Manen THOR West-Brabant JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Simon Dammingh PAC Rijnmond JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Sofie Versteeg Typhoon Dordrecht MPB MPB 6,89 +0.7 m/s6,98 Gemeld 576
    Stein van Eijmeren Rotterdam Rijnmond JPB JPB 7,04 +0.9 m/s7,12 Gemeld 542
    Stijn Bolders Spado West-Brabant JPB JPB 7,32 +1.3 m/s7,00 Gemeld 484
    Tara Castenmiller SV Diomedon West-Brabant MPC MPC 8,20 +1.0 m/s8,00 Gemeld 325
    Tess van Dolder AAV `36 Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Tessa - Noom Spado West-Brabant MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Tessa Kuster Spado West-Brabant MPC MPC 8,62 +0.4 m/s8,40 Gemeld 260
    Tesse de Kooter ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPC MPC 7,73 +1.0 m/s--- Gemeld 405
    Teun Verpalen DJA West-Brabant JPC JPC 7,37 +0.5 m/s7,20 Gemeld 474
    Thijmen Post SCSP Zeeland JPC JPC 7,26 +0.8 m/s--- Gemeld 496
    Thijs Verschuren THOR West-Brabant JPC JPC 7,72 +2.9 m/s7,60 Gemeld 407
    Thijs van der Vegt Delta Sport Zeeland JPB JPB 7,17 +0.9 m/s--- Gemeld 515
    Tijmen Immerzeel AAV `36 Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,28 +2.9 m/s--- Gemeld 492
    Tijn Janvier Spado West-Brabant JPB JPB 7,79 +2.6 m/s8,00 Gemeld 394
    Tijn den Duijn ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Tim Zweedijk Delta Sport Zeeland JPC JPC 7,20 +2.9 m/s--- Gemeld 508
    Timo de Vos Fortius Dordrecht JPC JPC 7,34 +0.8 m/s7,83 Gemeld 480
    Tinka Fokke Spado West-Brabant MPA2 MPA2 --- --- Gemeld
    Tommy Zirkzee Typhoon Dordrecht JPB JPB 7,01 +2.6 m/s7,13 Gemeld 549
    Toni Ligeon ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Tristan Demmers PAC Rijnmond JPA2 JPA2 --- --- Gemeld
    Tristan Bruins Slot DNMC Zeeland JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Tristan van Meer Spado West-Brabant JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Twan Gils AV Passaat Dordrecht JPC JPC 7,12 +0.5 m/s7,29 Gemeld 525
    Valerie Pijnen SCSP Zeeland MPA1 MPA1 --- --- Gemeld
    Victor Demmers PAC Rijnmond JPB JPB 6,79 +1.0 m/s7,12 Gemeld 599
    Vivian Westerweele AV `56 Zeeland MPC MPC 7,90 +0.2 m/s--- Gemeld 375
    Wies Jasperse AV `56 Zeeland MPC MPC 7,31 +1.0 m/s--- Gemeld 486
    Wouter Hagenaar Typhoon Dordrecht JPB JPB 7,45 +1.0 m/s7,41 Gemeld 458
    Xinian Vermond Leiden Zuid-Holland Midden JPB JPB 6,82 +1.3 m/s6,88 Gemeld 592
    Yari Peetermans DJA West-Brabant JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Yerne Biesterveld Fortius Dordrecht JPA1 JPA1 --- --- Gemeld
    Yuko Paulzen AV Gouda Zuid-Holland Midden JPB JPB 6,57 +2.6 m/s--- Gemeld 653

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Teams

    Naam Team Categorie 60m OBPPunten totaal
    Abel Melse AV `56 Zeeland JPB JPB --- --- Gemeld
    Abel Molenaar Leiden Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 9,64 -0.2 m/s9,90 Gemeld 535
    Aiden Schenk PAC Rijnmond JPA2 JPA2 9,18 +0.0 m/s9,33 Gemeld 615
    Aiden Dictus DJA West-Brabant JPA2 JPA2 9,99 -0.2 m/s9,90 Gemeld 480
    Alyshia Flamand Avantri Zuid-Holland Midden MPB MPB --- --- Gemeld
    Alyssah Bailey Fortius Dordrecht MPB MPB --- --- Gemeld
    Anne Faaij Leiden Zuid-Holland Midden MPB MPB --- --- Gemeld
    Annelin va...Biggelaar THOR West-Brabant MPC MPC --- --- Gemeld
    Anouk Govers AV `56 Zeeland MPB MPB --- --- Gemeld
    Anouk Taks ACHL West-Brabant MPA2 MPA2 9,82 +0.6 m/s9,90 Gemeld 506
    Bente den Hollander Rijnsoever Zuid-Holland Midden MPB MPB --- --- Gemeld
    Bente Commandeur Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC --- --- Gemeld
    Benthe den Hamer SCSP Zeeland MPA2 MPA2 9,96 +0.3 m/s--- Gemeld 484
    Bibi van 't Veld CAV Energie Rijnmond MPA2 MPA2 9,48 +0.8 m/s9,52 Gemeld 562
    Bjarne Maas Spado West-Brabant JPA2 JPA2 9,61 -0.2 m/s9,50 Gemeld 540
    Bjarne van Valen AV Passaat Dordrecht JPA1 JPA1 9,65 +1.3 m/s9,67 Gemeld 534
    Bowien Schletterer DNMC Zeeland MPA1 MPA1 10,09 +0.2 m/s--- Gemeld 464
    Brigitte de Geus AV `56 Zeeland MPA2 MPA2 9,10 +1.7 m/s--- Gemeld 630
    Charlotte Visser DNMC Zeeland MPA2 MPA2 9,77 +0.8 m/s--- Gemeld 514
    Chayenne van Galen AV Passaat Dordrecht MPC MPC --- --- Gemeld
    Chelsia Carlos Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 9,56 +0.8 m/s9,80 Gemeld 549
    Chivanny ...ugwandass PAC Rijnmond MPA2 MPA2 9,54 +0.6 m/s9,55 Gemeld 552
    Chloe Zerbib DNMC Zeeland MPA2 MPA2 9,40 +0.8 m/s--- Gemeld 576
    Christina van Tiel CAV Energie Rijnmond MPB MPB --- --- Gemeld
    Daan van de Sande ACHL West-Brabant JPC JPC --- --- Gemeld
    Daan Van Luijk AV `56 Zeeland JPC JPC --- --- Gemeld
    Daimy van Beek AV Fortuna Rijnmond JPC JPC --- --- Gemeld
    Danine Markesteijn Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 9,08 +1.7 m/s9,39 Gemeld 634
    Davey Ouwehand Rijnsoever Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 9,20 -0.2 m/s--- Gemeld 612
    David van der Velden Rotterdam Rijnmond JPA1 JPA1 9,48 +0.2 m/s9,80 Gemeld 562
    Demi Peeters SCSP Zeeland MPA2 MPA2 9,89 +0.6 m/s--- Gemeld 495
    Denise Saly AV Passaat Dordrecht MPA1 MPA1 9,47 +1.1 m/s9,44 Gemeld 564
    Diablo de Grave RK HAV Zeeland JPA2 JPA2 10,16 -0.2 m/s--- Gemeld 454
    Dorehte Schletterer DNMC Zeeland MPC MPC --- --- Gemeld
    Eduardo Fernandes CAV Energie Rijnmond JPC JPC --- --- Gemeld
    Elianne Hopman ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 9,80 +0.6 m/s--- Gemeld 509
    Elin van der Laan AAV `36 Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 10,81 +1.1 m/s--- Gemeld 363
    Elize Bogers ACHL West-Brabant MPB MPB --- --- Gemeld
    Eloise van...r Meijden Typhoon Dordrecht MPA1 MPA1 10,42 -1.6 m/s10,09 Gemeld 416
    Elyn Stoop AV Fortuna Rijnmond MPC MPC --- --- Gemeld
    Emily Kerpel Spado West-Brabant MPC MPC --- --- Gemeld
    Eva Bouman Spark Rijnmond MPA1 MPA1 9,51 +1.5 m/s9,74 Gemeld 557
    Eva van Rijswijk CAV Energie Rijnmond MPB MPB --- --- Gemeld
    Eva Lips ACHL West-Brabant MPB MPB --- --- Gemeld
    Evy Wessels Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 8,91 +0.3 m/s8,89 Gemeld 666
    Ezra Boogaard DNMC Zeeland JPA1 JPA1 9,70 -1.1 m/s--- Gemeld 526
    Faith Tujeehut Rotterdam Rijnmond MPB MPB --- --- Gemeld
    Febe Goossens AV Passaat Dordrecht MPB MPB --- --- Gemeld
    Fenne Viskil SPOB Dordrecht MPA1 MPA1 10,16 +1.5 m/s10,10 Gemeld 454
    Fien Visser AV Passaat Dordrecht MPA1 MPA1 9,46 +0.2 m/s9,36 Gemeld 566
    Finn van Zomeren THOR West-Brabant JPA2 JPA2 10,26 +0.4 m/s10,50 Gemeld 439
    Fleur Favre Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC --- --- Gemeld
    Fleur Rietveld Avantri Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 9,28 +0.8 m/s--- Gemeld 597
    Geert Kanters Groene Ster West-Brabant JPA2 JPA2 9,30 +0.1 m/s9,40 Gemeld 594
    Georgina Taylor Rotterdam Rijnmond MPA1 MPA1 9,59 -1.6 m/s9,72 Gemeld 544
    Georgina Blaine Spado West-Brabant MPA2 MPA2 8,90 +0.3 m/s9,10 Gemeld 668
    Gift Achigwe AV Fortuna Rijnmond MPA1 MPA1 9,15 +0.2 m/s9,12 Gemeld 621
    Gijs de Bruijn AV `47 Zuid-Holland Midden JPB JPB --- --- Gemeld
    Gio Kromokario ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 9,36 -1.1 m/s--- Gemeld 583
    Givenchy ...ugwandass PAC Rijnmond MPA1 MPA1 9,30 -0.7 m/s9,72 Gemeld 594
    Gyani Biekram Rotterdam Rijnmond JPA1 JPA1 8,85 +1.0 m/s8,94 Gemeld 678
    Hjalmar van Valen AV Passaat Dordrecht JPA2 JPA2 8,95 +0.1 m/s8,90 Gemeld 658
    Hugo Vink Fortius Dordrecht JPC JPC --- --- Gemeld
    Hugo Molenaar Leiden Zuid-Holland Midden JPB JPB --- --- Gemeld
    Imke Euser DNMC Zeeland MPC MPC --- --- Gemeld
    Indy de Jong Typhoon Dordrecht JPB JPB --- --- Gemeld
    Indy Brinkman ACHL West-Brabant MPA1 MPA1 9,37 +1.1 m/s9,80 Gemeld 581
    Iris Zahradnik SCSP Zeeland MPA1 MPA1 10,43 +1.5 m/s--- Gemeld 415
    Isa Versluis Typhoon Dordrecht MPB MPB --- --- Gemeld
    Isa Ong Leiden Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 9,36 +1.7 m/s9,75 Gemeld 583
    Jasper Boonman DNMC Zeeland JPB JPB --- --- Gemeld
    Jayden Jeras AV Passaat Dordrecht JPC JPC --- --- Gemeld
    Jemuel Lie DNMC Zeeland JPA1 JPA1 9,80 +1.3 m/s--- Gemeld 509
    Jens van K...kelberghe SCSP Zeeland JPA2 JPA2 10,75 -0.2 m/s--- Gemeld 371
    Jens Beuns AV `56 Zeeland JPA1 JPA1 10,54 -0.9 m/s--- Gemeld 399
    Jeremiah Puroja DNMC Zeeland JPA2 JPA2 9,10 +0.4 m/s--- Gemeld 630
    Jeroen Luijsterburg THOR West-Brabant JPB JPB --- --- Gemeld
    Jesse Zirkzee Typhoon Dordrecht JPA2 JPA2 9,77 -0.2 m/s9,75 Gemeld 514
    Jet Jasperse AV `56 Zeeland MPB MPB --- --- Gemeld
    Jim Putter DJA West-Brabant JPA2 JPA2 8,59 +0.0 m/s8,90</