Categorie 'Jongens Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 26
Categorie afkorting: JPC
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • 600 meter ( 1 pogingen )
  • Balwerpen ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 1 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Jongens Pupil C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:05 40m Uitslagen
    10:55 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    12:15 Hoog
    Bak 4
    Uitslagen
    12:15 Hoog
    Bak 3
    Uitslagen
    14:00 600m Uitslagen
    14:15 Bal Uitslagen


    Tijdschema

    10:05u14:45u
    Jongens Pupil C
    40m
    Ver - Bak 2
    Hoog - Bak 3
    600m
    Bal

    Atleten 'Jongens Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M
    13 Samuel Sturing AAC `61 Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a
    32 Daan Kempkens ATC `75 Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a
    47 Jesse Leeuwerke AV Aquilo Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a
    48 Remco Loer AV Aquilo Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a
    49 Roan van Loo AV Aquilo Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a
    85 Daimy van Beek AV Fortuna Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a
    87 Kevin Davids Haaksbergen Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    91 Liam de Lang Heerenveen Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    104 Jari Heppener HRRR Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a
    135 Remco Germs AV Jahn II Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a
    136 Roan Hulshof AV Jahn II Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a
    153 Tieme Muller AV Lionitas Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a
    160 Joshua Gooijer AV PEC 1910 Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a
    173 Melle De Jong SPWS Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    174 Thijmen Misker SPWS Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    201 Storm Kievit Groningen Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    202 Matthijs Kruizinga Groningen Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    203 Job Mulder Groningen Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    204 Reinier Sibeijn Groningen Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    205 Silvijn Smit Groningen Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    206 Kian Sportel Groningen Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    207 Sander van...aalduinen Groningen Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    208 Samuel Ui...roeneveld Groningen Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    209 Hugo Wijnholds Groningen Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2JPC - Meerkamp 1 a
    245 Niels Eefting HAC `63 Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a
    246 Jurgen Eefting HAC `63 Meerkamp
    JPC - Meer...p groep 2 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 1
    ATC `75 AT75 1
    AV Aquilo AQLO 3
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Haaksbergen HKBG 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Jahn II JAHN 2
    AV Lionitas LNTS 1
    AV PEC 1910 PEC 1
    EAC De Sperwers SPWS 2
    Groningen Atletiek GRNG 9
    HAC `63 HC63 2
  • Meerkamp
  • 40m
  • 600m
  • Bal
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    1 Jari Heppener HRRR 7,12 2:06,56 20,32 0,90 3,25 1940
    2 Joshua Gooijer AV PEC 1910 7,32 2:18,69 16,72 1,00 3,03 1764
    3 Liam de Lang Heerenveen 7,31 2:44,19 25,34 0,95 3,14 1691
    4 Samuel Ui...roeneveld Groningen 7,71 2:14,37 20,45 0,95 2,75 1689
    5 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 6,86 2:21,24 10,65 0,85 3,15 1652
    6 Kevin Davids Haaksbergen 7,63 2:29,58 19,91 0,90 3,10 1607
    7 Job Mulder Groningen 7,47 2:30,68 18,85 0,85 3,01 1560
    8 Kian Sportel Groningen 7,57 2:13,52 15,70 0,65 2,83 1448
    9 Niels Eefting HAC `63 7,78 2:27,15 13,32 0,75 2,49 1264
    10 Roan Hulshof AV Jahn II 8,16 2:36,35 20,88 0,75 2,54 1261
    11 Thijmen Misker SPWS 8,61 2:36,95 13,88 0,95 2,61 1242
    12 Storm Kievit Groningen 8,24 2:37,00 13,20 0,85 2,39 1168
    13 Remco Loer AV Aquilo 7,59 4:34,08 11,43 0,90 2,75 1148
    14 Daan Kempkens ATC `75 7,90 2:45,73 11,70 0,70 2,36 1028
    15 Reinier Sibeijn Groningen 9,00 2:38,72 14,38 0,80 2,24 1000
    16 Melle De Jong SPWS 8,36 2:46,89 10,49 0,75 2,41 970
    17 Tieme Muller AV Lionitas 8,13 2:49,71 13,27 0,70 2,13 949
    18 Hugo Wijnholds Groningen 8,75 2:38,79 15,05 0,75 1,84 929
    19 Sander van...aalduinen Groningen 8,87 2:47,12 10,10 0,75 2,31 866
    20 Roan van Loo AV Aquilo 9,01 2:52,02 14,10 0,60 1,96 713
    21 Matthijs Kruizinga Groningen 8,80 2:54,50 8,24 0,70 1,88 675
    22 Jurgen Eefting HAC `63 9,09 2:54,76 10,20 0,65 1,95 651
    23 Remco Germs AV Jahn II 7,91 DNS DNS DNS 2,36 563
    24 Silvijn Smit Groningen 9,55 DNS DNS DNS 2,17 290
    25 Samuel Sturing AAC `61 DNS DNS DNS DNS DNS 0
    25 Daimy van Beek AV Fortuna DNS DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

    # Naam 40m OBPPunten totaal
    1 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 6,86 +1.1 m/s--- 583
    2 Jari Heppener HRRR 7,12 +1.0 m/s7,06 525
    3 Liam de Lang Heerenveen 7,31 +1.0 m/s--- 486
    4 Joshua Gooijer AV PEC 1910 7,32 +1.0 m/s--- 484
    5 Job Mulder Groningen 7,47 +0.3 m/s--- 454
    6 Kian Sportel Groningen 7,57 +0.7 m/s--- 435
    7 Remco Loer AV Aquilo 7,59 +1.1 m/s--- 431
    8 Kevin Davids Haaksbergen 7,63 +1.1 m/s--- 423
    9 Samuel Ui...roeneveld Groningen 7,71 +0.7 m/s--- 409
    10 Niels Eefting HAC `63 7,78 +0.7 m/s--- 396
    11 Daan Kempkens ATC `75 7,90 +1.1 m/s--- 375
    12 Remco Germs AV Jahn II 7,91 +1.0 m/s--- 373
    13 Tieme Muller AV Lionitas 8,13 +1.0 m/s--- 336
    14 Roan Hulshof AV Jahn II 8,16 +1.0 m/s--- 331
    15 Storm Kievit Groningen 8,24 +0.3 m/s--- 318
    16 Melle De Jong SPWS 8,36 +1.0 m/s--- 299
    17 Thijmen Misker SPWS 8,61 +0.3 m/s--- 262
    18 Hugo Wijnholds Groningen 8,75 +0.7 m/s--- 242
    19 Matthijs Kruizinga Groningen 8,80 +0.3 m/s--- 235
    20 Sander van...aalduinen Groningen 8,87 +0.7 m/s--- 225
    21 Reinier Sibeijn Groningen 9,00 +0.3 m/s--- 207
    22 Roan van Loo AV Aquilo 9,01 +1.1 m/s--- 206
    23 Jurgen Eefting HAC `63 9,09 +0.7 m/s--- 195
    24 Silvijn Smit Groningen 9,55 +0.3 m/s--- 138
    Daimy van Beek AV Fortuna DNS 7,30 0
    Samuel Sturing AAC `61 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil C

    # Naam 600mOBPPunten totaal
    1 Jari Heppener HRRR 2:06,56 2:12,70 456
    2 Kian Sportel Groningen 2:13,52 --- 390
    3 Samuel Ui...roeneveld Groningen 2:14,37 --- 382
    4 Joshua Gooijer AV PEC 1910 2:18,69 --- 345
    5 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 2:21,24 --- 324
    6 Niels Eefting HAC `63 2:27,15 --- 279
    7 Kevin Davids Haaksbergen 2:29,58 --- 261
    8 Job Mulder Groningen 2:30,68 --- 253
    9 Roan Hulshof AV Jahn II 2:36,35 --- 215
    10 Thijmen Misker SPWS 2:36,95 --- 211
    11 Storm Kievit Groningen 2:37,00 --- 210
    12 Reinier Sibeijn Groningen 2:38,72 --- 199
    13 Hugo Wijnholds Groningen 2:38,79 --- 199
    14 Liam de Lang Heerenveen 2:44,19 --- 165
    15 Daan Kempkens ATC `75 2:45,73 --- 156
    16 Melle De Jong SPWS 2:46,89 --- 150
    17 Sander van...aalduinen Groningen 2:47,12 --- 148
    18 Tieme Muller AV Lionitas 2:49,71 --- 134
    19 Roan van Loo AV Aquilo 2:52,02 --- 121
    20 Matthijs Kruizinga Groningen 2:54,50 --- 108
    21 Jurgen Eefting HAC `63 2:54,76 --- 106
    22 Remco Loer AV Aquilo 4:34,08 --- 0
    Daimy van Beek AV Fortuna DNS 2:08,48 0
    Samuel Sturing AAC `61 DNS --- 0
    Remco Germs AV Jahn II DNS --- 0
    Silvijn Smit Groningen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Balwerpen Jongens Pupil C

    # Naam BalOBPPunten totaal
    1 Liam de Lang Heerenveen 25,34 --- 388
    2 Roan Hulshof AV Jahn II 20,88 --- 330
    3 Samuel Ui...roeneveld Groningen 20,45 --- 324
    4 Jari Heppener HRRR 20,32 --- 322
    5 Kevin Davids Haaksbergen 19,91 --- 316
    6 Job Mulder Groningen 18,85 --- 301
    7 Joshua Gooijer AV PEC 1910 16,72 --- 269
    8 Kian Sportel Groningen 15,70 --- 253
    9 Hugo Wijnholds Groningen 15,05 --- 243
    10 Reinier Sibeijn Groningen 14,38 --- 232
    11 Roan van Loo AV Aquilo 14,10 --- 227
    12 Thijmen Misker SPWS 13,88 --- 223
    13 Niels Eefting HAC `63 13,32 --- 214
    14 Tieme Muller AV Lionitas 13,27 --- 213
    15 Storm Kievit Groningen 13,20 --- 212
    16 Daan Kempkens ATC `75 11,70 --- 185
    17 Remco Loer AV Aquilo 11,43 --- 180
    18 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 10,65 --- 165
    19 Melle De Jong SPWS 10,49 --- 162
    20 Jurgen Eefting HAC `63 10,20 --- 156
    21 Sander van...aalduinen Groningen 10,10 --- 154
    22 Matthijs Kruizinga Groningen 8,24 --- 116
    Daimy van Beek AV Fortuna DNS 31,47 0
    Samuel Sturing AAC `61 DNS --- 0
    Remco Germs AV Jahn II DNS --- 0
    Silvijn Smit Groningen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil C

    # Naam HoogOBPPunten totaal
    1 Joshua Gooijer AV PEC 1910 1,00 --- 342
    2 Thijmen Misker SPWS 0,95 --- 306
    3 Liam de Lang Heerenveen 0,95 --- 306
    4 Samuel Ui...roeneveld Groningen 0,95 --- 306
    5 Jari Heppener HRRR 0,90 --- 269
    6 Remco Loer AV Aquilo 0,90 --- 269
    7 Kevin Davids Haaksbergen 0,90 --- 269
    8 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 0,85 --- 232
    9 Job Mulder Groningen 0,85 --- 232
    10 Storm Kievit Groningen 0,85 --- 232
    11 Reinier Sibeijn Groningen 0,80 --- 196
    12 Roan Hulshof AV Jahn II 0,75 --- 159
    13 Niels Eefting HAC `63 0,75 --- 159
    14 Melle De Jong SPWS 0,75 --- 159
    15 Sander van...aalduinen Groningen 0,75 --- 159
    16 Hugo Wijnholds Groningen 0,75 --- 159
    17 Tieme Muller AV Lionitas 0,70 --- 122
    18 Daan Kempkens ATC `75 0,70 --- 122
    19 Matthijs Kruizinga Groningen 0,70 --- 122
    20 Kian Sportel Groningen 0,65 --- 86
    21 Jurgen Eefting HAC `63 0,65 --- 86
    22 Roan van Loo AV Aquilo 0,60 --- 49
    Daimy van Beek AV Fortuna DNS 1,00 0
    Samuel Sturing AAC `61 DNS --- 0
    Remco Germs AV Jahn II DNS --- 0
    Silvijn Smit Groningen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

    # Naam Ver OBPPunten totaal
    1 Jari Heppener HRRR 3,25 m/s--- 368
    2 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 3,15 m/s--- 348
    3 Liam de Lang Heerenveen 3,14 m/s--- 346
    4 Kevin Davids Haaksbergen 3,10 m/s--- 338
    5 Joshua Gooijer AV PEC 1910 3,03 m/s--- 324
    6 Job Mulder Groningen 3,01 m/s--- 320
    7 Kian Sportel Groningen 2,83 m/s--- 284
    8 Samuel Ui...roeneveld Groningen 2,75 m/s--- 268
    9 Remco Loer AV Aquilo 2,75 m/s--- 268
    10 Thijmen Misker SPWS 2,61 m/s--- 240
    11 Roan Hulshof AV Jahn II 2,54 m/s--- 226
    12 Niels Eefting HAC `63 2,49 m/s--- 216
    13 Melle De Jong SPWS 2,41 m/s--- 200
    14 Storm Kievit Groningen 2,39 m/s--- 196
    15 Daan Kempkens ATC `75 2,36 m/s--- 190
    16 Remco Germs AV Jahn II 2,36 m/s--- 190
    17 Sander van...aalduinen Groningen 2,31 m/s--- 180
    18 Reinier Sibeijn Groningen 2,24 m/s--- 166
    19 Silvijn Smit Groningen 2,17 m/s--- 152
    20 Tieme Muller AV Lionitas 2,13 m/s--- 144
    21 Roan van Loo AV Aquilo 1,96 m/s--- 110
    22 Jurgen Eefting HAC `63 1,95 m/s--- 108
    23 Matthijs Kruizinga Groningen 1,88 m/s--- 94
    24 Hugo Wijnholds Groningen 1,84 m/s--- 86
    Daimy van Beek AV Fortuna DNS 3,33 0
    Samuel Sturing AAC `61 DNS --- 0