Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 19
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 100 meter finale
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 4 x 100m
  • 3 x Discuswerpen
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 1 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    14:15 Discus Uitslagen
    15:00 Hoog
    Bak 1
    Uitslagen
    15:10 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    15:30 Speer Uitslagen
    16:20 1000m Uitslagen
    16:50 100m Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u17:20u
    Jongens Junior C
    Kogel - Bak 1
    Discus
    Hoog - Bak 1
    Ver - Bak 1
    Speer
    1000m
    100m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f1000m4x100mDiscusKogelSpeerHoogVer
    2 Sweder Visser AAC `61 1000m
    JJC - 1000m --------
    27 Iwan Wever AC TION Discus
    Kogel
    Ver
    JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Ver ------
    33 Ramon Aukes AV Aquilo 100m
    Discus
    Kogel
    Speer
    Hoog
    Ver
    JJC - 100mJJC - DiscusJJC - KogelJJC - SpeerJJC - HoogJJC - Ver ---
    34 Luuk Knossen AV Aquilo 1000m
    Speer
    Hoog
    JJC - 1000mJJC - SpeerJJC - Hoog ------
    35 David Pronk AV Aquilo 100m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Hoog -------
    64 Wouter Seppenwoolde ATNY 1000m
    JJC - 1000m --------
    88 Rutger Hoekstra Heerenveen 100m
    Discus
    Speer
    Ver
    JJC - 100mJJC - DiscusJJC - SpeerJJC - Ver -----
    114 Piter Nijboer AV Impala Discus
    Kogel
    Speer
    JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer ------
    119 Bram Blokhuis AV Iphitos Discus
    Kogel
    Speer
    JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer ------
    120 Gerben Heis AV Jahn II 100m
    Speer
    Ver
    JJC - 100mJJC - SpeerJJC - Ver ------
    121 Loek Sijpkes AV Jahn II Discus
    Kogel
    Speer
    JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer ------
    122 Stijn Wilting AV Jahn II Discus
    Kogel
    Speer
    Hoog
    Ver
    JJC - DiscusJJC - KogelJJC - SpeerJJC - HoogJJC - Ver ----
    181 Wu Ping Kuiper Groningen 1000m
    JJC - 1000m --------
    182 Ronald Mulder Groningen 100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver -------
    183 Leroy Oostman Groningen 1000m
    JJC - 1000m --------
    184 Mejias Rosario Groningen 100m
    JJC - 100m --------
    185 Anton Sarnatskiy Groningen 100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver -------
    186 Robin van Wijk Groningen 100m
    Speer
    Ver
    JJC - 100mJJC - SpeerJJC - Ver ------
    255 Dylan Adriaansen SV Noordkop Speer
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - Hoog -------

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 1
    AC TION TION 1
    AV Aquilo AQLO 3
    AV Atletics Nijverdal ATNY 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Impala IMPL 1
    AV Iphitos IPHS 1
    AV Jahn II JAHN 3
    Groningen Atletiek GRNG 6
    SV Noordkop NRDK 1

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam 100m OBP
    1 Anton Sarnatskiy Groningen 12,13 +0.7 m/s12,41
    2 Mejias Rosario Groningen 12,50 +0.7 m/s12,41
    3 Rutger Hoekstra Heerenveen 13,00 +0.7 m/s12,82
    4 Robin van Wijk Groningen 13,27 +0.7 m/s13,35
    5 Ramon Aukes AV Aquilo 14,29 +0.7 m/s---
    6 Gerben Heis AV Jahn II 14,52 +0.7 m/s---
    7 David Pronk AV Aquilo 15,12 +0.7 m/s---
    Ronald Mulder Groningen DNS ---

    Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior C

    # Naam 1000mOBP
    1 Sweder Visser AAC `61 2:58,83 3:02,00
    2 Wu Ping Kuiper Groningen 2:59,96 3:00,93
    3 Leroy Oostman Groningen 3:08,56 3:09,36
    4 Wouter Seppenwoolde ATNY 3:10,41 3:07,00
    Luuk Knossen AV Aquilo DNS ---

    Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior C

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    Aac 61, jongens c AAC `61 - JJC 0 ---
    Groningen atletiek Groningen Atletiek - JJC 0 ---

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

    # Naam DiscusOBP
    1 Rutger Hoekstra Heerenveen 38,34 ---
    2 Piter Nijboer AV Impala 37,49 ---
    3 Bram Blokhuis AV Iphitos 29,90 ---
    4 Iwan Wever AC TION 29,51 ---
    5 Stijn Wilting AV Jahn II 23,82 ---
    6 Loek Sijpkes AV Jahn II 22,64 ---
    7 Ramon Aukes AV Aquilo 20,20 ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

    # Naam KogelOBP
    1 Piter Nijboer AV Impala 13,31 ---
    2 Iwan Wever AC TION 10,80 ---
    3 Bram Blokhuis AV Iphitos 9,48 ---
    4 Loek Sijpkes AV Jahn II 8,10 ---
    5 Stijn Wilting AV Jahn II 7,80 ---
    6 Ramon Aukes AV Aquilo 7,35 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam HoogOBP
    1 Dylan Adriaansen SV Noordkop 1,50 ---
    2 Stijn Wilting AV Jahn II 1,40 ---
    3 David Pronk AV Aquilo 1,35 ---
    4 Ramon Aukes AV Aquilo 1,30 ---
    5 Luuk Knossen AV Aquilo 1,30 ---