Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 36
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter halve finale
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 600 meter
  • 1 x 4 x 60m
  • 3 x Discuswerpen
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 1 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Kogel
    Bak 2
    Uitslagen
    11:55 60m Uitslagen
    12:45 Speer Uitslagen
    14:15 Hoog
    Bak 3
    Uitslagen
    14:25 600m Uitslagen
    14:55 60m_hf Uitslagen
    15:45 Discus Uitslagen
    16:15 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    16:15 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    16:30 60m_f Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u17:00u
    Meisjes Junior D
    Kogel - Bak 2
    60m
    Speer
    Hoog - Bak 3
    600m
    60m_hf
    Discus
    Ver - Bak 1
    60m_f

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m4x60mDiscusKogelSpeerHoogVer
    19 Celine Dijkstra AAC `61 60m
    600m
    4x60m
    Discus
    Kogel
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - 600mMJD - DiscusMJD - KogelMJD - SpeerMJD - Ver groep2 ---
    20 Samarijn Pluijmert AAC `61 60m
    60m_hf
    Discus
    Speer
    MJD - 60m60m_hfMJD - DiscusMJD - Speer ------
    21 Lotte Slomp AAC `61 60m
    60m_f
    60m_hf
    Discus
    Kogel
    Speer
    MJD - 60mMJD - 60_f60m_hfMJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer ----
    69 Merel Beekman De Gemzen 60m
    Speer
    Hoog
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Hoog -------
    70 Suusje Berkenbosch De Gemzen 60m
    4x60m
    Discus
    Kogel
    MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Kogel ------
    71 Bente Hanekamp De Gemzen Discus
    Kogel
    Speer
    MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer -------
    72 Renske Hanekamp De Gemzen 60m
    600m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 600mMJD - HoogMJD - Ver groep2 ------
    73 Isabel van Houweling De Gemzen 60m
    60m_f
    60m_hf
    4x60m
    Discus
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60_f60m_hfMJD - DiscusMJD - KogelMJD - Hoog ---
    74 Luena Spijkerboer De Gemzen 600m
    4x60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 600mMJD - HoogMJD - Ver groep 1 ------
    75 Francine V...der Stoop De Gemzen 60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver groep2 -------
    76 Nienke Wagenaar De Gemzen 60m
    60m_hf
    Hoog
    Ver
    MJD - 60m60m_hfMJD - HoogMJD - Ver groep 1 ------
    81 Jill Uilhoorn Fivelstreek 60m
    60m_f
    60m_hf
    Discus
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60_f60m_hfMJD - DiscusMJD - SpeerMJD - Ver groep 1 ----
    93 Nanou Hofmann Heerenveen 60m
    Discus
    Kogel
    MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Kogel -------
    94 Ruth Zijlstra Heerenveen 60m
    60m_hf
    600m
    Ver
    MJD - 60m60m_hfMJD - 600mMJD - Ver groep2 ------
    105 Annamarijn... Ginneken HRRR 60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver groep 1 -------
    106 Tess Jaarsma HRRR 600m
    4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 600mMJD - KogelMJD - Ver groep2 ------
    107 Noortje Sieperda HRRR 60m
    60m_hf
    4x60m
    Discus
    Ver
    MJD - 60m60m_hfMJD - DiscusMJD - Ver groep 1 -----
    108 Baudien Venema HRRR 60m
    60m_f
    60m_hf
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60_f60m_hf ------
    109 Welmoed va...der Windt HRRR 4x60m
    ---------
    110 Femke Yska HRRR 600m
    MJD - 600m ---------
    139 Hannah Moll AV Jahn II 60m
    60m_f
    60m_hf
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60_f60m_hfMJD - KogelMJD - Ver groep2 -----
    140 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 60m
    60m_hf
    Discus
    Kogel
    Speer
    MJD - 60m60m_hfMJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer -----
    141 Carleen Trip AV Jahn II Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver groep 1 -------
    142 Helen de Vries AV Jahn II 60m
    Kogel
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - SpeerMJD - Ver groep 1 ------
    156 Mayke Ruige AV Lionitas 60m
    60m_hf
    Kogel
    Speer
    Ver
    MJD - 60m60m_hfMJD - KogelMJD - SpeerMJD - Ver groep 1 -----
    157 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 60m
    60m_f
    60m_hf
    Discus
    Kogel
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60_f60m_hfMJD - DiscusMJD - KogelMJD - SpeerMJD - Ver groep2 ---
    161 Naömi Gooijer AV PEC 1910 60m
    60m_f
    60m_hf
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60_f60m_hfMJD - KogelMJD - Ver groep 1 -----
    175 Tess Gerdes SPWS 60m
    60m_hf
    600m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60m60m_hfMJD - 600mMJD - KogelMJD - Ver groep 1 -----
    176 Lisa Komduur SPWS 60m
    600m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 600mMJD - HoogMJD - Ver groep2 ------
    177 Esmée de Vries SPWS Kogel
    Speer
    Ver
    MJD - KogelMJD - SpeerMJD - Ver groep 1 -------
    220 Sascha Keukenkamp Groningen 60m
    60m_hf
    4x60m
    Speer
    Hoog
    Ver
    MJD - 60m60m_hfMJD - SpeerMJD - HoogMJD - Ver groep2 ----
    221 Juliette Oudekerk Groningen 60m
    600m
    4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - 600mMJD - SpeerMJD - Ver groep2 -----
    222 Tessa van ...aalduinen Groningen 60m
    600m
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - 600mMJD - SpeerMJD - Ver groep2 ------
    223 Nina Thomas Groningen 60m
    600m
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - 600mMJD - SpeerMJD - Ver groep2 ------
    224 Maud Visscher Groningen Discus
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - DiscusMJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver groep 1 ------
    253 Jinte Braas SAV 60m
    60m_f
    60m_hf
    600m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60_f60m_hfMJD - 600mMJD - Ver groep 1 -----

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 3
    AV De Gemzen GMZN 8
    AV Fivelstreek FVLS 1
    AV Heerenveen HRVN 2
    AV Horror Sneek HRRR 6
    AV Jahn II JAHN 4
    AV Lionitas LNTS 2
    AV PEC 1910 PEC 1
    EAC De Sperwers SPWS 3
    Groningen Atletiek GRNG 5
    SAV SAV 1

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam 60m QOBP
    1 Baudien Venema HRRR 8,42 +2.1 m/sQ8,38
    2 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,60 +1.6 m/sQ8,52
    3 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,71 +2.1 m/sQ8,73
    4 Lotte Slomp AAC `61 8,75 +0.3 m/sQ8,81
    5 Jinte Braas SAV 8,88 +0.7 m/sQ8,93
    6 Ruth Zijlstra Heerenveen 8,90 +1.6 m/sQ9,00
    7 Hannah Moll AV Jahn II 8,92 +2.1 m/sQ---
    8 Isabel van Houweling De Gemzen 8,94 +0.3 m/sQ---
    9 Samarijn Pluijmert AAC `61 8,98 +0.3 m/sQ---
    10 Nienke Wagenaar De Gemzen 9,21 +1.6 m/sQ---
    11 Mayke Ruige AV Lionitas 9,22 +2.1 m/sq9,11
    12 Sascha Keukenkamp Groningen 9,25 +0.7 m/sQ---
    13 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,42 +2.1 m/sq---
    14 Noortje Sieperda HRRR 9,44 +1.6 m/sq9,18
    15 Naömi Gooijer AV PEC 1910 9,48 +2.1 m/sq---
    16 Nanou Hofmann Heerenveen 9,49 +1.6 m/s----
    17 Francine V...der Stoop De Gemzen 9,51 +1.6 m/s-9,70
    18 Suusje Berkenbosch De Gemzen 9,53 +0.3 m/s----
    19 Tess Gerdes SPWS 9,61 +0.7 m/sQ9,79
    20 Celine Dijkstra AAC `61 9,66 +0.3 m/s----
    21 Annamarijn... Ginneken HRRR 9,78 +1.6 m/s-10,00
    22 Nina Thomas Groningen 10,19 +0.7 m/s----
    23 Merel Beekman De Gemzen 10,19 +0.3 m/s----
    24 Renske Hanekamp De Gemzen 10,23 +0.3 m/s----
    25 Helen de Vries AV Jahn II 10,38 +2.1 m/s----
    26 Lisa Komduur SPWS 10,85 +0.7 m/s----
    27 Tessa van ...aalduinen Groningen 11,48 +0.7 m/s----
    Juliette Oudekerk Groningen DNS ----

    Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D

    # Naam 60m_f Qm
    1 Baudien Venema HRRR 8,39 +2.7 m/s8,48
    2 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,43 +2.7 m/s8,62
    3 Jinte Braas SAV 8,69 +2.7 m/s8,70
    4 Lotte Slomp AAC `61 8,72 +2.7 m/s8,81
    5 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,75 +2.7 m/s8,71
    6 Hannah Moll AV Jahn II 8,90 +2.7 m/s8,87
    7 Isabel van Houweling De Gemzen 8,94 +2.7 m/s8,97
    8 Naömi Gooijer AV PEC 1910 8,96 +2.7 m/s8,82

    Uitslagen 4 x 60m Meisjes Junior D

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Horror girls AV Horror Sneek - MJD 4 33,43 2
    2 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD 4 34,08 1

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Ver OBP
    1 Ruth Zijlstra Heerenveen 4,32 m/s4,03
    2 Jinte Braas SAV 4,28 m/s4,30
    3 Tess Jaarsma HRRR 4,24 m/s---
    4 Hannah Moll AV Jahn II 4,16 m/s---
    5 Maud Visscher Groningen 4,14 m/s4,35
    6 Sascha Keukenkamp Groningen 4,11 m/s---
    7 Luena Spijkerboer De Gemzen 4,05 m/s4,25
    8 Mayke Ruige AV Lionitas 3,93 m/s---
    9 Celine Dijkstra AAC `61 3,75 m/s---
    10 Naömi Gooijer AV PEC 1910 3,66 m/s---
    11 Francine V...der Stoop De Gemzen 3,47 m/s3,85
    12 Lisa Komduur SPWS 3,38 m/s---
    13 Tess Gerdes SPWS 3,36 m/s4,02
    13 Esmée de Vries SPWS 3,36 m/s---
    15 Annamarijn... Ginneken HRRR 3,33 m/s3,58
    16 Nina Thomas Groningen 3,23 m/s---
    17 Helen de Vries AV Jahn II 3,18 m/s---
    18 Carleen Trip AV Jahn II 2,58 m/s---
    19 Tessa van ...aalduinen Groningen 2,50 m/s---
    Jill Uilhoorn Fivelstreek DNS 4,00
    Renske Hanekamp De Gemzen DNS ---
    Nienke Wagenaar De Gemzen DNS ---
    Noortje Sieperda HRRR DNS ---
    Shanara va...Zandvoort AV Lionitas DNS ---
    Juliette Oudekerk Groningen DNS ---