Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 47
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
  • 150 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Speerwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:30 Speer Uitslagen
    18:30 Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    18:30 Kogel
    Bak 2
    Uitslagen
    19:05 150m Uitslagen
    19:20 Speer Uitslagen
    19:20 150m Uitslagen
    19:45 Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    19:45 Kogel
    Bak 2
    Uitslagen
    20:15 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    20:15 Ver
    Bak 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    18:30u20:55u
    Meisjes Junior C
    150m
    Kogel - Bak 1
    Ver - Bak 1

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Startgroep M
    385 Amber Renses AV Hera MJC - Groep 2a a
    386 Amber Bakker AV Lycurgus MJC - Groep 2a a
    387 Aniek van Schie HLLM MJC - Groep 2aMJC - Groep 2b a
    388 Anna Hovinga AV Haarlem MJC - Groep 2a a
    389 Arwen de Wit NEAV MJC - Groep 1aMJC - Groep 1b a
    390 Babs Koeman AV Haarlem MJC - Groep 2a a
    391 Britt Nederveen Hollandia MJC - Groep 1a a
    392 Ciara van Dongeren SAV MJC - Groep 1a a
    393 Danique Schram DEM MJC - Groep 1aMJC - Groep 1b a
    394 Danique Visser DEM MJC - Groep 1aMJC - Groep 1b a
    395 Daphne van Os HLLM MJC - Groep 2aMJC - Groep 2b a
    396 Eliene van der Veer AV Lycurgus MJC - Groep 2a a
    397 Eline Brouwer DEM MJC - Groep 1aMJC - Groep 1b a
    398 Ella Mosselman SAV MJC - Groep 1a a
    399 Fee Eising AV Lycurgus MJC - Groep 2a a
    401 Femke van Stiphout HLLM MJC - Groep 2aMJC - Groep 2b a
    402 Femke Jonker AV Hera MJC - Groep 2a a
    403 Ilse Hogeveen HLLM MJC - Groep 2aMJC - Groep 2b a
    404 Jetske Zuurbier AV Trias MJC - Groep 1aMJC - Groep 1b a
    405 Joyce Menick HLLM MJC - Groep 2aMJC - Groep 2b a
    406 Julia Boeijen HLLM MJC - Groep 2aMJC - Groep 2b a
    407 Julia Jongejeugd NEAV MJC - Groep 1aMJC - Groep 1b a
    408 Julia Hoekstra AV Aalsmeer MJC - Groep 2aMJC - Groep 2b a
    409 Kyra Agasi AV Trias MJC - Groep 1aMJC - Groep 1b a
    410 Lara Smits SV Noordkop MJC - Groep 1aMJC - Groep 1b a
    411 Laura Wilde NEAV MJC - Groep 1aMJC - Groep 1b a
    412 Lian Kuijken AV Lycurgus MJC - Groep 2a a
    413 Lianka Wit Hollandia MJC - Groep 1a a
    414 Lieke Radsma AV Trias MJC - Groep 1aMJC - Groep 1b a
    415 Loïs Lessing HLLM MJC - Groep 2aMJC - Groep 2b a
    417 Luna Zimnik Clytoneus MJC - Groep 1a a
    418 Lynn van der Meij DEM MJC - Groep 1a a
    419 Mette Borsboom KAV Holland MJC - Groep 1a a
    420 Natalie van Mil KAV Holland MJC - Groep 1a a
    421 Nikki van Tienderen HLLM MJC - Groep 2aMJC - Groep 2b a
    422 Noa Claus AV Haarlem MJC - Groep 2a a
    423 Noah Verduin AV Hera MJC - Groep 2a a
    424 Noëlle Visser HLLM MJC - Groep 2aMJC - Groep 2b a
    425 Robin Kuller NEAV MJC - Groep 1aMJC - Groep 1b a
    426 Sanne Munford KAV Holland MJC - Groep 1a a
    427 Shevandy Tjon Akon HLLM MJC - Groep 2aMJC - Groep 2b a
    428 Sietske de Bruin AV Aalsmeer MJC - Groep 2aMJC - Groep 2b a
    429 Silke de Haas DEM MJC - Groep 1a a
    430 Sofie van der Kamp AV Trias MJC - Groep 1aMJC - Groep 1b a
    431 Sophie van Ekeris KAV Holland MJC - Groep 1a a
    432 Tessa van Herp AV Lycurgus MJC - Groep 2a a
    433 Zoë Lammertink DEM MJC - Groep 1a a

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Aalsmeer ALSM 2
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV Haarlem HRLM 3
    AV Haarlemmermeer HLLM 10
    AV Hera HERA 3
    AV Hollandia HLLD 2
    AV Lycurgus LYCG 5
    AV NEA-Volharding NEAV 4
    AV Trias TRAS 4
    DEM DEM 6
    KAV Holland KAVH 4
    SAV SAV 2
    SV Noordkop NRDK 1
  • Meerkamp
  • 150m
  • Kogel
  • Speer
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior C

    # Naam 150mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Ilse Hogeveen HLLM 19,40 9,82 28,19 4,75 2226
    2 Julia Jongejeugd NEAV 21,13 10,18 29,74 4,53 2068
    3 Babs Koeman AV Haarlem 20,73 8,89 26,92 4,79 2046
    4 Joyce Menick HLLM 20,53 9,03 26,97 4,61 2036
    5 Lara Smits SV Noordkop 21,43 10,93 26,25 4,58 2033
    6 Ella Mosselman SAV 20,66 8,75 30,31 4,35 2008
    7 Silke de Haas DEM 20,76 8,97 23,97 4,62 1964
    8 Femke Jonker AV Hera 20,33 7,23 21,19 5,03 1941
    9 Britt Nederveen Hollandia 20,79 9,92 22,29 4,39 1930
    10 Lianka Wit Hollandia 20,58 9,30 18,58 4,76 1923
    11 Shevandy Tjon Akon HLLM 21,38 8,99 22,52 4,73 1911
    12 Aniek van Schie HLLM 21,84 9,58 26,86 4,14 1858
    13 Eline Brouwer DEM 20,42 7,56 19,19 4,72 1850
    14 Nikki van Tienderen HLLM 21,17 8,86 22,45 4,26 1823
    15 Sophie van Ekeris KAV Holland 21,87 9,31 23,13 4,10 1771
    16 Mette Borsboom KAV Holland 20,96 7,76 19,46 4,35 1745
    17 Lynn van der Meij DEM 21,40 7,28 20,82 4,51 1742
    18 Danique Visser DEM 21,81 9,07 21,64 3,97 1712
    19 Laura Wilde NEAV 20,50 7,14 17,44 4,18 1676
    20 Danique Schram DEM 21,25 7,75 16,76 4,30 1658
    21 Tessa van Herp AV Lycurgus 21,04 6,69 16,22 4,53 1650
    22 Anna Hovinga AV Haarlem 20,31 6,19 16,36 4,29 1636
    23 Ciara van Dongeren SAV 21,94 8,16 24,34 3,55 1619
    24 Daphne van Os HLLM 22,50 7,59 18,76 4,18 1569
    25 Zoë Lammertink DEM 23,65 6,87 23,52 3,96 1494
    26 Sanne Munford KAV Holland 21,79 6,54 16,15 3,95 1463
    27 Fee Eising AV Lycurgus 21,30 6,43 12,56 4,13 1449
    28 Kyra Agasi AV Trias 21,86 7,96 17,15 3,35 1439
    29 Noah Verduin AV Hera DNS 8,54 32,61 4,05 1413
    30 Arwen de Wit NEAV 21,80 6,04 13,32 4,09 1396
    31 Noa Claus AV Haarlem 21,93 5,71 14,55 4,08 1392
    32 Luna Zimnik Clytoneus 22,18 6,10 15,48 3,93 1388
    33 Amber Bakker AV Lycurgus 22,50 5,89 17,44 3,81 1369
    34 Lian Kuijken AV Lycurgus 21,75 6,04 13,17 3,88 1354
    35 Femke van Stiphout HLLM 22,29 5,20 17,09 3,68 1307
    36 Lieke Radsma AV Trias 22,36 6,01 15,09 3,59 1294
    37 Sofie van der Kamp AV Trias 21,50 5,52 9,89 3,95 1274
    38 Jetske Zuurbier AV Trias 23,81 6,42 16,45 3,57 1244
    39 Natalie van Mil KAV Holland 24,47 6,46 16,09 3,66 1215
    40 Noëlle Visser HLLM 21,19 6,35 10,86 3,04 1193
    41 Julia Hoekstra AV Aalsmeer 25,05 6,82 14,74 3,32 1105
    42 Robin Kuller NEAV DNS 7,97 17,47 3,66 1043
    43 Julia Boeijen HLLM DNS 6,76 16,80 3,63 956
    44 Eliene van der Veer AV Lycurgus 24,33 4,67 13,52 3,05 930
    45 Loïs Lessing HLLM DNS 6,87 17,74 DNS 638
    46 Amber Renses AV Hera DNS DNS DNS DNS 0
    46 Sietske de Bruin AV Aalsmeer DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 150 meter Meisjes Junior C

    # Naam 150m OBPPunten totaal
    1 Ilse Hogeveen HLLM 19,40 +1.2 m/s19,63 675
    2 Anna Hovinga AV Haarlem 20,31 +0.1 m/s--- 591
    3 Femke Jonker AV Hera 20,33 -0.2 m/s--- 589
    4 Eline Brouwer DEM 20,42 +0.6 m/s--- 581
    5 Laura Wilde NEAV 20,50 +0.7 m/s--- 574
    6 Joyce Menick HLLM 20,53 +0.1 m/s--- 572
    7 Lianka Wit Hollandia 20,58 +1.3 m/s21,55 567
    8 Ella Mosselman SAV 20,66 +0.7 m/s--- 560
    9 Babs Koeman AV Haarlem 20,73 +1.2 m/s--- 554
    10 Silke de Haas DEM 20,76 +0.4 m/s--- 552
    11 Britt Nederveen Hollandia 20,79 +0.4 m/s--- 549
    12 Mette Borsboom KAV Holland 20,96 +0.7 m/s--- 535
    13 Tessa van Herp AV Lycurgus 21,04 +0.2 m/s--- 529
    14 Julia Jongejeugd NEAV 21,13 +1.3 m/s21,09 521
    15 Nikki van Tienderen HLLM 21,17 -0.2 m/s--- 518
    16 Noëlle Visser HLLM 21,19 +0.1 m/s23,19 516
    17 Danique Schram DEM 21,25 +0.7 m/s21,69 512
    18 Fee Eising AV Lycurgus 21,30 +1.2 m/s--- 507
    19 Shevandy Tjon Akon HLLM 21,38 -0.2 m/s--- 501
    20 Lynn van der Meij DEM 21,40 +0.6 m/s--- 500
    21 Lara Smits SV Noordkop 21,43 +0.7 m/s--- 497
    22 Sofie van der Kamp AV Trias 21,50 +0.7 m/s--- 492
    23 Lian Kuijken AV Lycurgus 21,75 +0.2 m/s22,54 472
    24 Sanne Munford KAV Holland 21,79 +1.3 m/s--- 469
    25 Arwen de Wit NEAV 21,80 +1.3 m/s--- 468
    26 Danique Visser DEM 21,81 +0.4 m/s22,07 468
    27 Aniek van Schie HLLM 21,84 +0.1 m/s--- 465
    28 Kyra Agasi AV Trias 21,86 +1.3 m/s--- 464
    29 Sophie van Ekeris KAV Holland 21,87 +0.4 m/s--- 463
    30 Noa Claus AV Haarlem 21,93 +0.1 m/s--- 458
    31 Ciara van Dongeren SAV 21,94 +0.6 m/s21,54 458
    32 Luna Zimnik Clytoneus 22,18 +0.4 m/s--- 440
    33 Femke van Stiphout HLLM 22,29 +0.2 m/s--- 432
    34 Lieke Radsma AV Trias 22,36 +0.6 m/s--- 427
    35 Daphne van Os HLLM 22,50 +1.2 m/s--- 416
    35 Amber Bakker AV Lycurgus 22,50 +1.2 m/s--- 416
    37 Zoë Lammertink DEM 23,65 +0.4 m/s22,95 338
    38 Jetske Zuurbier AV Trias 23,81 +1.3 m/s--- 327
    39 Eliene van der Veer AV Lycurgus 24,33 +0.1 m/s--- 295
    40 Natalie van Mil KAV Holland 24,47 +0.6 m/s--- 286
    41 Julia Hoekstra AV Aalsmeer 25,05 -0.2 m/s--- 252
    Loïs Lessing HLLM DNS 21,10 0
    Julia Boeijen HLLM DNS --- 0
    Robin Kuller NEAV DNS --- 0
    Sietske de Bruin AV Aalsmeer DNS --- 0
    Amber Renses AV Hera DNS --- 0
    Noah Verduin AV Hera DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Junior C

    # Naam KogelOBPPunten totaal
    1 Lara Smits SV Noordkop 10,93 --- 566
    2 Julia Jongejeugd NEAV 10,18 --- 531
    3 Britt Nederveen Hollandia 9,92 --- 519
    4 Ilse Hogeveen HLLM 9,82 --- 514
    5 Aniek van Schie HLLM 9,58 --- 502
    6 Sophie van Ekeris KAV Holland 9,31 --- 489
    7 Lianka Wit Hollandia 9,30 --- 488
    8 Danique Visser DEM 9,07 8,59 477
    9 Joyce Menick HLLM 9,03 --- 475
    10 Shevandy Tjon Akon HLLM 8,99 --- 473
    11 Silke de Haas DEM 8,97 --- 472
    12 Babs Koeman AV Haarlem 8,89 --- 468
    13 Nikki van Tienderen HLLM 8,86 --- 466
    14 Ella Mosselman SAV 8,75 --- 460
    15 Noah Verduin AV Hera 8,54 --- 450
    16 Ciara van Dongeren SAV 8,16 8,38 430
    17 Robin Kuller NEAV 7,97 --- 419
    18 Kyra Agasi AV Trias 7,96 --- 419
    19 Mette Borsboom KAV Holland 7,76 --- 408
    20 Danique Schram DEM 7,75 --- 408
    21 Daphne van Os HLLM 7,59 --- 399
    22 Eline Brouwer DEM 7,56 --- 397
    23 Lynn van der Meij DEM 7,28 --- 382
    24 Femke Jonker AV Hera 7,23 --- 379
    25 Laura Wilde NEAV 7,14 --- 374
    26 Loïs Lessing HLLM 6,87 --- 358
    27 Zoë Lammertink DEM 6,87 6,72 358
    28 Julia Hoekstra AV Aalsmeer 6,82 --- 355
    29 Julia Boeijen HLLM 6,76 --- 352
    30 Tessa van Herp AV Lycurgus 6,69 --- 348
    31 Sanne Munford KAV Holland 6,54 --- 339
    32 Natalie van Mil KAV Holland 6,46 --- 334
    33 Fee Eising AV Lycurgus 6,43 --- 332
    34 Jetske Zuurbier AV Trias 6,42 --- 332
    35 Noëlle Visser HLLM 6,35 6,75 327
    36 Anna Hovinga AV Haarlem 6,19 --- 318
    37 Luna Zimnik Clytoneus 6,10 --- 312
    38 Arwen de Wit NEAV 6,04 --- 308
    39 Lian Kuijken AV Lycurgus 6,04 5,86 308
    40 Lieke Radsma AV Trias 6,01 --- 307
    41 Amber Bakker AV Lycurgus 5,89 --- 299
    42 Noa Claus AV Haarlem 5,71 --- 288
    43 Sofie van der Kamp AV Trias 5,52 --- 276
    44 Femke van Stiphout HLLM 5,20 5,89 255
    45 Eliene van der Veer AV Lycurgus 4,67 --- 218
    Sietske de Bruin AV Aalsmeer DNS --- 0
    Amber Renses AV Hera DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen Meisjes Junior C

    # Naam SpeerOBPPunten totaal
    1 Noah Verduin AV Hera 32,61 --- 535
    2 Ella Mosselman SAV 30,31 --- 500
    3 Julia Jongejeugd NEAV 29,74 --- 491
    4 Ilse Hogeveen HLLM 28,19 --- 467
    5 Joyce Menick HLLM 26,97 --- 447
    6 Babs Koeman AV Haarlem 26,92 --- 446
    7 Aniek van Schie HLLM 26,86 --- 445
    8 Lara Smits SV Noordkop 26,25 --- 435
    9 Ciara van Dongeren SAV 24,34 21,66 403
    10 Silke de Haas DEM 23,97 --- 396
    11 Zoë Lammertink DEM 23,52 23,85 388
    12 Sophie van Ekeris KAV Holland 23,13 --- 381
    13 Shevandy Tjon Akon HLLM 22,52 --- 371
    14 Nikki van Tienderen HLLM 22,45 --- 369
    15 Britt Nederveen Hollandia 22,29 --- 366
    16 Danique Visser DEM 21,64 21,28 355
    17 Femke Jonker AV Hera 21,19 --- 346
    18 Lynn van der Meij DEM 20,82 --- 339
    19 Mette Borsboom KAV Holland 19,46 --- 314
    20 Eline Brouwer DEM 19,19 --- 308
    21 Daphne van Os HLLM 18,76 --- 300
    22 Lianka Wit Hollandia 18,58 --- 296
    23 Loïs Lessing HLLM 17,74 --- 280
    24 Robin Kuller NEAV 17,47 --- 274
    25 Amber Bakker AV Lycurgus 17,44 --- 274
    25 Laura Wilde NEAV 17,44 --- 274
    27 Kyra Agasi AV Trias 17,15 --- 268
    28 Femke van Stiphout HLLM 17,09 15,29 266
    29 Julia Boeijen HLLM 16,80 --- 260
    30 Danique Schram DEM 16,76 --- 260
    31 Jetske Zuurbier AV Trias 16,45 --- 253
    32 Anna Hovinga AV Haarlem 16,36 --- 251
    33 Tessa van Herp AV Lycurgus 16,22 --- 248
    34 Sanne Munford KAV Holland 16,15 --- 247
    35 Natalie van Mil KAV Holland 16,09 --- 245
    36 Luna Zimnik Clytoneus 15,48 --- 232
    37 Lieke Radsma AV Trias 15,09 --- 224
    38 Julia Hoekstra AV Aalsmeer 14,74 --- 216
    39 Noa Claus AV Haarlem 14,55 --- 212
    40 Eliene van der Veer AV Lycurgus 13,52 --- 189
    41 Arwen de Wit NEAV 13,32 --- 184
    42 Lian Kuijken AV Lycurgus 13,17 8,29 180
    43 Fee Eising AV Lycurgus 12,56 --- 166
    44 Noëlle Visser HLLM 10,86 10,52 124
    45 Sofie van der Kamp AV Trias 9,89 --- 98
    Sietske de Bruin AV Aalsmeer DNS --- 0
    Amber Renses AV Hera DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Ver OBPPunten totaal
    1 Femke Jonker AV Hera 5,03 m/s--- 627
    2 Babs Koeman AV Haarlem 4,79 m/s--- 578
    3 Lianka Wit Hollandia 4,76 m/s--- 572
    4 Ilse Hogeveen HLLM 4,75 m/s--- 570
    5 Shevandy Tjon Akon HLLM 4,73 m/s--- 566
    6 Eline Brouwer DEM 4,72 m/s--- 564
    7 Silke de Haas DEM 4,62 m/s--- 544
    8 Joyce Menick HLLM 4,61 m/s--- 542
    9 Lara Smits SV Noordkop 4,58 m/s--- 535
    10 Julia Jongejeugd NEAV 4,53 m/s--- 525
    11 Tessa van Herp AV Lycurgus 4,53 m/s--- 525
    12 Lynn van der Meij DEM 4,51 m/s--- 521
    13 Britt Nederveen Hollandia 4,39 m/s--- 496
    14 Mette Borsboom KAV Holland 4,35 m/s--- 488
    15 Ella Mosselman SAV 4,35 m/s--- 488
    16 Danique Schram DEM 4,30 m/s--- 478
    17 Anna Hovinga AV Haarlem 4,29 m/s--- 476
    18 Nikki van Tienderen HLLM 4,26 m/s--- 470
    19 Laura Wilde NEAV 4,18 m/s--- 454
    20 Daphne van Os HLLM 4,18 m/s--- 454
    21 Aniek van Schie HLLM 4,14 m/s--- 446
    22 Fee Eising AV Lycurgus 4,13 m/s--- 444
    23 Sophie van Ekeris KAV Holland 4,10 m/s--- 438
    24 Arwen de Wit NEAV 4,09 m/s--- 436
    25 Noa Claus AV Haarlem 4,08 m/s--- 434
    26 Noah Verduin AV Hera 4,05 m/s--- 428
    27 Danique Visser DEM 3,97 m/s4,21 412
    28 Zoë Lammertink DEM 3,96 m/s4,29 410
    29 Sofie van der Kamp AV Trias 3,95 m/s--- 408
    30 Sanne Munford KAV Holland 3,95 m/s--- 408
    31 Luna Zimnik Clytoneus 3,93 m/s--- 404
    32 Lian Kuijken AV Lycurgus 3,88 m/s3,30 394
    33 Amber Bakker AV Lycurgus 3,81 m/s--- 380
    34 Femke van Stiphout HLLM 3,68 m/s3,59 354
    35 Robin Kuller NEAV 3,66 m/s--- 350
    36 Natalie van Mil KAV Holland 3,66 m/s--- 350
    37 Julia Boeijen HLLM 3,63 m/s--- 344
    38 Lieke Radsma AV Trias 3,59 m/s--- 336
    39 Jetske Zuurbier AV Trias 3,57 m/s--- 332
    40 Ciara van Dongeren SAV 3,55 m/s4,28 328
    41 Kyra Agasi AV Trias 3,35 m/s--- 288
    42 Julia Hoekstra AV Aalsmeer 3,32 m/s--- 282
    43 Eliene van der Veer AV Lycurgus 3,05 m/s--- 228
    44 Noëlle Visser HLLM 3,04 m/s3,96 226
    Loïs Lessing HLLM DNS --- 0
    Sietske de Bruin AV Aalsmeer DNS --- 0
    Amber Renses AV Hera DNS --- 0