Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 188
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 100 meter finale
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Kogelslingeren
  • 6 x Speerwerpen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f400m800m3000mDiscusKogelKogelslSpeerPolshoogVer
    1 Tim Bolink AAC 3000m
    Mannen Senioren ----------
    2 Patrick Cronie AAC Kogel
    Mannen Senioren ----------
    3 Tom Disveld AAC 800m
    Mannen Senioren ----------
    4 Muus Evers AAC 100m
    Mannen Senioren ----------
    6 Dennis Hemelaar AAC Kogel
    Kogelsl
    Mannen SeniorenMannen/Vro...rogramma) ---------
    8 Sven Poelmann AAC Kogel
    Mannen Senioren ----------
    9 Leon Versluijs AAC Speer
    Mannen Senioren ----------
    10 Kevin Viezee AAC 400m
    Mannen Senioren ----------
    11 Stefan De Vries AAC 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    12 Martin Wijand AAC Kogelsl
    Mannen/Vro...rogramma) ----------
    15 Nick Marsman ACO 800m
    Mannen Senioren ----------
    16 Thijs Heemskerk AKU 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    18 Tom de Leeuw Almere `81 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    21 Stephan Dekker ARV Ilion Discus
    Mannen Senioren ----------
    23 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
    Mannen Senioren ----------
    25 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
    Mannen Senioren ----------
    26 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
    Mannen Senioren ----------
    27 Kenny Janssen Helden 3000m
    Mannen Senioren ----------
    29 Geert Geytenbeek AU 100m
    400m
    Mannen SeniorenMannen Sen...rogramma) ---------
    31 Elvis Afrifa AV 1923 100m
    Mannen Senioren ----------
    32 Gianluca Assorgia AV 1923 3000m
    Mannen Senioren ----------
    35 Jon Schouwenaar AV 1923 400m
    Mannen Senioren ----------
    38 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    42 Glenn van Hamond AV Attila Ver
    Mannen Senioren ----------
    44 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 100m
    Mannen Senioren ----------
    47 Pablo Velt AV Atverni 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    48 Brian Versluis AV Atverni 400m
    Mannen Senioren ----------
    49 Ryan Clarke Castricum 800m
    Mannen Senioren ----------
    50 Mats Heine Castricum 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    51 Jurjen Polderman Clytoneus 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    54 Daan Reintjes De Liemers 800m
    Mannen Senioren ----------
    55 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    56 Ruud van Noort De Spartaan Discus
    Kogel
    Mannen Senioren ---------
    58 Joris Pals AV Feniks Kogelsl
    Mannen/Vro...rogramma) ----------
    59 Daniël va...der Stege Flevo Delta Speer
    Mannen Senioren ----------
    61 Miljo Felter AV Haarlem 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    62 Vester Van...eijningen AV Haarlem 400m
    Mannen Senioren ----------
    64 Stefan Scholte AV Haarlem 100m
    Mannen Senioren ----------
    65 Jurgen Wielart AV Haarlem 800m
    Mannen Senioren ----------
    66 Marijn van...er Putten HLLM 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    67 Ibrahim Abdi Ali Hanzesport 3000m
    Mannen Senioren ----------
    68 Bram Rouwen Hanzesport 3000m
    Mannen Senioren ----------
    71 Jens van Gelderen AV Lycurgus 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    73 Remco Kramer AV Lycurgus 3000m
    Mannen Senioren ----------
    75 Menno Schouten AV Lycurgus 800m
    Mannen Senioren ----------
    76 Menno Sch... - Haas A AV Lycurgus 3000m
    Mannen Senioren ----------
    81 Lars Janssen AV Phoenix 100m
    Ver
    Mannen SeniorenMannen Senioren ---------
    83 Dimitri Jonkers AV Sprint Speer
    ----------
    84 Julian de Leeuw AV Sprint Speer
    Mannen Senioren ----------
    86 Lennart de Looze Startbaan 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    87 Daan Molleman AV Suomi 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    88 Jelle Venema AV Suomi 400m
    Mannen Senioren ----------
    89 Dennis Barnhoorn AV Trias Discus
    Mannen Senioren ----------
    90 Owen Westerhout AV Trias 400m
    Mannen Senioren ----------
    91 Rik Goethals Triathlon 3000m
    Mannen Senioren ----------
    92 Michiel L... - Haas B Triathlon 3000m
    Mannen Senioren ----------
    93 Tom Corstjens AV Unitas Kogel
    Mannen Senioren ----------
    94 Etiènne Orbons AV Unitas Discus
    Kogelsl
    ---------
    95 Twan Evers AV Wijchen Ver
    Mannen Senioren ----------
    96 Twan Porm... - Haas C AV Zaanland 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    97 Sven Schoonebeek AV Zaanland 3000m
    Mannen Senioren ----------
    98 Max Duijs AV Zuidwal 400m
    Ver
    Mannen Sen...rogramma)Mannen Senioren ---------
    99 Chakir Ib... el Farok AV Zuidwal 100m
    Mannen Senioren ----------
    100 Jelle Kriek AV Zuidwal 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    101 Julian Krijnen AV Zuidwal 100m
    Mannen Senioren ----------
    102 Daan Meyer AV34 Speer
    ----------
    103 Eelco Sintnicolaas AV34 100m
    400m
    ---------
    104 Alex van den Boom AV `47 Speer
    Mannen Senioren ----------
    105 Bereket Petersen AV `56 3000m
    Mannen Senioren ----------
    106 Bezuayehu Petersen AV `56 3000m
    Mannen Senioren ----------
    107 Patrick de Vos AV `56 3000m
    Mannen Senioren ----------
    108 Jeroen van Harmelen Avantri Speer
    ----------
    109 Matthias Gombeer Belgie 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    110 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
    Mannen Senioren ----------
    111 Tom Egbers Ciko `66 Speer
    ----------
    114 Rivelino v...der Vloot DEM 100m
    Mannen Senioren ----------
    115 Oliver Bjørnslev Denemarken 3000m
    Mannen Senioren ----------
    116 Karl-Gusta...rockdorff Denemarken 800m
    Mannen Senioren ----------
    117 Nick Ekelund Denemarken 400m
    Mannen Senioren ----------
    118 Rasmus Jørgensen Denemarken Polshoog
    Mannen Senioren ----------
    119 Benedikt Stienen Duitsland Discus
    ----------
    120 Tim van den Broeke DNMC 3000m
    Mannen Senioren ----------
    121 Ronnie Overgaauw DNMC 3000m
    Mannen Senioren ----------
    125 Siem ter Braake GACH Polshoog
    Mannen Senioren ----------
    127 Gabriël ...rnelissen GACH 100m
    Mannen Senioren ----------
    132 Tjalling Galema GACH 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    133 Eduard Grob GACH 3000m
    Mannen Senioren ----------
    134 Max van Groeningen GACH 800m
    3000m
    Senioren M...rogramma)Mannen Senioren ---------
    136 Erik Kallenberg GACH 3000m
    Mannen Senioren ----------
    137 Bram van der Laan GACH Speer
    Mannen Senioren ----------
    140 Cas Lutz GACH 3000m
    Mannen Senioren ----------
    141 Pieter Mijnhout GACH 800m
    Mannen Senioren ----------
    142 Lars Mol GACH 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    143 Roman Monte GACH Polshoog
    Mannen Senioren ----------
    144 Christian ...berdorfer GACH Polshoog
    Mannen Senioren ----------
    146 Skip Renders GACH 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    147 Boris Schram GACH 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    149 David Vonk - Haas D GACH 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    150 Aldo Vree GACH Polshoog
    Mannen Senioren ----------
    151 Yarán Wienneke GACH 100m
    Ver
    Mannen Senioren ---------
    152 Bram Buigel Groningen 800m
    Mannen Senioren ----------
    153 Wilfred van Holst Groningen 800m
    Mannen Senioren ----------
    156 Wessel van Veenen Groningen 800m
    Mannen Senioren ----------
    158 Fabian ten Kate VTLS 3000m
    Mannen Senioren ----------
    159 Khalid Choukoud Haag 3000m
    Mannen Senioren ----------
    160 Jordi Mim...ero Palop Haag 100m
    Mannen Senioren ----------
    161 Yunis abu Stitan Haag 800m
    3000m
    Mannen SeniorenMannen Senioren ---------
    162 Thijs Koers HLLS 400m
    Mannen Senioren ----------
    164 Jurriaan Wouters HLLS Speer
    Mannen Senioren ----------
    165 Robert Szikszai Hongarije Discus
    Mannen Senioren ----------
    167 Mark Jonker Isala `96 Speer
    Mannen Senioren ----------
    168 Deuce Carter Jamaica 100m
    Mannen Senioren ----------
    171 Tyler Mason Jamaica 100m
    100m_f
    Mannen SeniorenMannen Senioren ---------
    172 Jamari Rose Jamaica 400m
    ----------
    173 Shawn Rowe Jamaica 400m
    Mannen Senioren ----------
    175 Chad Wright Jamaica Discus
    Kogel
    Mannen SeniorenMannen Senioren ---------
    176 Brimin Kiprotich Kenia 800m
    Mannen Senioren ----------
    177 Lawi Kosgei Kenia 800m
    Mannen Senioren ----------
    178 Yousef Karam Koeweit 400m
    Mannen Senioren ----------
    179 Jelte Van Atten Leiden 800m
    Mannen Senioren ----------
    181 Jamiro Elabeidi Leiden 100m
    Mannen Senioren ----------
    182 Max van Gerrevink Leiden 3000m
    Mannen Senioren ----------
    183 Benjamin Janssen Leiden Discus
    Mannen Senioren ----------
    185 Björn Koreman Leiden 3000m
    Mannen Senioren ----------
    188 Luuk Vos Leiden Kogelsl
    Mannen/Vro...rogramma) ----------
    189 Seppe van t Westende Leiden 3000m
    Mannen Senioren ----------
    190 Thomas Zaw Leiden Discus
    Mannen Senioren ----------
    191 Paul Zwama Leiden 3000m
    Mannen Senioren ----------
    192 Patriks Gailums Letland Speer
    Mannen Senioren ----------
    193 Mohamed L... - Haas A Marokko 800m
    Mannen Senioren ----------
    194 Kamali Majdoubi Marokko 800m
    Mannen Senioren ----------
    195 Moad Zahafi Marokko 800m
    Mannen Senioren ----------
    197 Dani Nivillac Nijmegen 100m
    Mannen Senioren ----------
    198 Cameron Assmann PAC 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    199 Ignisious Gaisah PAC Ver
    Mannen Senioren ----------
    201 Yoram Polak PAC 3000m
    Mannen Senioren ----------
    202 Max Polak PAC 3000m
    Mannen Senioren ----------
    204 Rik Bataille Phanos 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    206 Kaj Emanuel Phanos 100m
    400m
    Mannen SeniorenMannen Sen...rogramma) ---------
    207 Caspar Hattink Phanos Discus
    Mannen Senioren ----------
    208 Vincent Hazeleger Phanos 3000m
    Mannen Senioren ----------
    209 Erik Huij...Carretero Phanos Speer
    ----------
    210 Thomas Le... - Haas B Phanos 800m
    Mannen Senioren ----------
    211 Daniël de Looze Phanos 800m
    Mannen Senioren ----------
    212 Meseret M...om Tsegay Phanos 3000m
    Mannen Senioren ----------
    214 Henrik Pröpper Phanos Speer
    Mannen Senioren ----------
    216 Cain Rutgers Phanos 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    217 Remly Vry Phanos 100m
    Mannen Senioren ----------
    218 Luuk Wagenaar Phanos 800m
    Mannen Senioren ----------
    220 Erik Cadée PH Discus
    Kogel
    Mannen Senioren ---------
    222 Koen Koenders PH Polshoog
    Mannen Senioren ----------
    224 Lars Timmerman PH Speer
    Mannen Senioren ----------
    225 Ioan Andre...elnicescu Roemenië 100m
    100m_f
    Mannen SeniorenMannen Senioren ---------
    226 Alexandru Terpezan Roemenië 100m
    100m_f
    Mannen SeniorenMannen Senioren ---------
    227 Bjarne Aelbers Rotterdam Kogelsl
    Mannen/Vro...rogramma) ----------
    228 Shuraimy Bito Rotterdam 100m
    Mannen Senioren ----------
    229 Dudley Boeldak Rotterdam Ver
    Mannen Senioren ----------
    232 Christopher Garia Rotterdam 100m
    100m_f
    Mannen SeniorenMannen Senioren ---------
    233 Ranki Oberoi Rotterdam Ver
    ----------
    234 Hensley Paulina Rotterdam 100m
    100m_f
    Mannen SeniorenMannen Senioren ---------
    235 José Per...do Freire Rotterdam 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    237 Jeremy Dodson Samoa 100m
    100m_f
    Mannen SeniorenMannen Senioren ---------
    240 Andres Perez Spanje 800m
    Senioren M...rogramma) ----------
    242 Filmon Tesfu SPLT 3000m
    Mannen Senioren ----------
    243 Joeri Slagter TAS `82 800m
    Mannen Senioren ----------
    244 Luuk Maas TRR 3000m
    Mannen Senioren ----------
    245 Jak Ali Harvey Turkije 100m
    Mannen Senioren ----------
    247 Rafael Bouts U-Track 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    248 Bram van Hastenberg U-Track 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    250 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
    Mannen Senioren ----------
    251 Wilbert van Vliet VRT 3000m
    Mannen Senioren ----------
    253 Reuben Arthur GBR 100m
    Mannen Senioren ----------
    256 Youcef Zatat GBR Kogel
    ----------
    257 Austin Anaya USA 800m
    Mannen Senioren ----------
    258 Mason Ferlic USA 3000m
    Mannen Senioren ----------
    259 Nick Harris USA 800m
    Mannen Senioren ----------
    260 George Kelly USA 3000m
    Mannen Senioren ----------
    262 Vernon Norwood USA 400m
    Mannen Senioren ----------
    263 Champ Page USA 400m
    Mannen Senioren ----------
    265 Andrew Barnes Zuid-Afrika 400m
    Mannen Senioren ----------
    266 Marcus Evan Bornman Zuid-Afrika 400m
    ----------
    267 Marko Bucarizza Zuid-Afrika 3000m
    Mannen Senioren ----------
    268 Theuns Ehlers Zuid-Afrika 800m
    ----------
    269 Tobie Holtzhausen Zuid-Afrika Speer
    ----------
    270 Simon Magakwe Zuid-Afrika 100m
    ----------
    271 Maurice Mathabela Zuid-Afrika Ver
    ----------
    272 Ryan Mphahlele Zuid-Afrika 3000m
    Mannen Senioren ----------
    275 Sjoerd Dekker AV Haarlem 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 10
    ACO / Van Elderen ACO 1
    AKU AKU 1
    Almere `81 AM81 1
    ARV Ilion ILIO 4
    Atletiek Helden HLDN 1
    Atletiekunie AU 1
    AV 1923 AV23 3
    AV Aalsmeer ALSM 1
    AV Attila ATTL 1
    AV Atverni ATVN 3
    AV Castricum CSTR 2
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV De Liemers LMRS 1
    AV De Spartaan SPTN 2
    AV Feniks FNKS 1
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Haarlem HRLM 5
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Hanzesport HNZS 2
    AV Lycurgus LYCG 4
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Sprint SPRN 2
    AV Startbaan STBN 1
    AV Suomi SOMI 2
    AV Trias TRAS 2
    AV Triathlon Triathlon 2
    AV Unitas UNTS 2
    AV Wijchen WYCH 1
    AV Zaanland ZNLD 2
    AV Zuidwal ZDWL 4
    AV `34 Apeldoorn AV34 2
    AV `47 AV47 1
    AV `56 AV56 3
    Avantri AVTR 1
    Belgie BEL 1
    CAV Energie ENRG 1
    Ciko `66 CIKO 1
    DEM DEM 1
    Denemarken DEN 4
    Duitsland GER 1
    Dynamica ADSV DNMC 2
    GAC Hilversum GACH 17
    Groningen Atletiek GRNG 3
    GSAV Vitalis VTLS 1
    Haag Atletiek HAAG 3
    Hellas Utrecht HLLS 2
    Hongarije HUN 1
    Isala `96 ISLA 1
    Jamaica JAM 5
    Kenia KEN 2
    Koeweit KUW 1
    Leiden Atletiek LATL 9
    Letland LAT 1
    Marokko MAR 3
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    PAC PAC 4
    Phanos PHNS 12
    Prins Hendrik PH 3
    Roemenië ROU 2
    Rotterdam Atletiek RDAM 7
    Samoa SAM 1
    Spanje ESP 1
    SV Sportlust SPLT 1
    TAS `82 TS82 1
    Tilburg Road Runners TRR 1
    Turkije TUR 1
    U-Track UTRK 2
    VAV VAV 1
    Venloop Running Team VRT 1
    Verenigd Koninkrijk GBR 2
    Verenigde Staten USA 6
    Zuid-Afrika RSA 8

    Uitslagen 100 meter finale Senioren mannen

    # Naam 100m_f Qm
    1 Hensley Paulina Rotterdam 10,32 +1.4 m/s10,42
    2 Christopher Garia Rotterdam 10,46 +1.4 m/s10,58
    3 Jeremy Dodson Samoa 10,56 +1.4 m/s10,61
    4 Alexandru Terpezan Roemenië 10,68 +1.4 m/s10,61
    5 Ioan Andre...elnicescu Roemenië 10,83 +1.4 m/s10,65
    Tyler Mason Jamaica DNS 10,76

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam 400mOBP
    1 Vernon Norwood USA 46,14 44,47
    2 Champ Page USA 47,11 45,54
    3 Nick Ekelund Denemarken 47,62 46,88
    4 Andrew Barnes Zuid-Afrika 47,90 46,52
    5 Jelle Venema AV Suomi 49,00 48,20
    6 Kevin Viezee AAC 49,21 49,60
    7 Vester Van...eijningen AV Haarlem 49,52 49,15
    8 Thijs Koers HLLS 50,08 49,24
    9 Sjoerd Dekker AV Haarlem 50,08 49,12
    10 Lennart de Looze Startbaan 50,27 50,62
    11 Guido de Bruijn CAV Energie 50,49 49,53
    12 Brian Versluis AV Atverni 50,80 49,18
    13 Rik Bataille Phanos 50,86 51,23
    14 Skip Renders GACH 51,27 51,44
    15 Jens van Gelderen AV Lycurgus 51,30 50,99
    16 Stefan De Vries AAC 51,61 50,76
    17 Thijs Heemskerk AKU 52,65 51,48
    18 Marijn van...er Putten HLLM 53,95 53,10
    19 Bram van Hastenberg U-Track 54,23 50,91
    20 Jelle Kriek AV Zuidwal 54,84 53,68
    21 Max Duijs AV Zuidwal 58,44 1:00,24
    Shawn Rowe Jamaica DQ 47,66
    Jon Schouwenaar AV 1923 DNF 47,66

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam 800mOBP
    1 Moad Zahafi Marokko 1:47,92 1:46,80
    2 Mohamed L... - Haas A Marokko 1:48,64 1:47,90
    3 Bram Buigel Groningen 1:49,87 1:50,60
    4 Jurgen Wielart AV Haarlem 1:50,87 1:48,08
    5 Brimin Kiprotich Kenia 1:51,03 3:35,81
    6 Ryan Clarke Castricum 1:51,09 1:50,86
    7 Menno Schouten AV Lycurgus 1:51,31 1:53,19
    8 Wessel van Veenen Groningen 1:51,66 1:50,28
    9 Nick Harris USA 1:52,22 1:48,77
    10 Austin Anaya USA 1:52,37 1:49,17
    11 Daniël de Looze Phanos 1:52,83 1:52,26
    12 Nick Marsman ACO 1:53,13 1:52,69
    13 Jelte Van Atten Leiden 1:53,69 1:53,72
    14 Wilfred van Holst Groningen 1:53,83 1:51,16
    15 Daan Reintjes De Liemers 1:54,03 1:53,22
    16 Cain Rutgers Phanos 1:54,84 1:54,86
    17 Tom de Leeuw Almere `81 1:55,00 1:55,15
    18 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 1:55,01 1:55,40
    19 Joeri Slagter TAS `82 1:55,01 1:50,18
    20 Lawi Kosgei Kenia 1:56,00 3:38,28
    21 Pieter Mijnhout GACH 1:56,11 1:53,19
    22 Yunis abu Stitan Haag 1:56,80 1:53,81
    23 Matthias Gombeer Belgie 1:59,25 1:56,66
    24 Mats Heine Castricum 2:00,25 1:59,00
    25 Cameron Assmann PAC 2:00,26 1:59,45
    26 Daan Molleman AV Suomi 2:02,05 2:02,46
    27 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 2:03,29 2:05,39
    28 Miljo Felter AV Haarlem 2:04,37 2:01,62
    29 Pablo Velt AV Atverni 2:05,17 2:11,16
    30 Tjalling Galema GACH 2:17,44 2:17,47
    31 Lars Mol GACH 2:17,97 2:15,61
    Thomas Le... - Haas B Phanos DNF ---
    David Vonk - Haas D GACH DNF ---
    Twan Porm... - Haas C AV Zaanland DNF ---

    Uitslagen 3000 meter Senioren mannen

    # Naam 3000mOBP
    1 Ryan Mphahlele Zuid-Afrika 7:53,96 7:59,77
    2 George Kelly USA 8:09,67 8:08,03
    3 Marko Bucarizza Zuid-Afrika 8:12,91 8:10,61
    4 Luuk Maas TRR 8:19,18 8:25,91
    5 Seppe van t Westende Leiden 8:22,28 8:32,78
    6 Max Polak PAC 8:23,73 8:29,47
    7 Vincent Hazeleger Phanos 8:26,77 ---
    8 Sven Schoonebeek AV Zaanland 8:31,25 8:13,59
    9 Filmon Tesfu SPLT 8:35,23 8:30,06
    10 Gianluca Assorgia AV 1923 8:37,37 8:23,14
    11 Björn Koreman Leiden 8:39,26 8:39,21
    12 Bram Rouwen Hanzesport 8:43,98 ---
    13 Ibrahim Abdi Ali Hanzesport 8:44,64 8:54,53
    14 Cas Lutz GACH 8:45,49 8:30,55
    15 Wilbert van Vliet VRT 8:51,98 8:35,89
    16 Yoram Polak PAC 8:55,82 8:49,99
    17 Patrick de Vos AV `56 8:59,65 8:54,12
    18 Yunis abu Stitan Haag 9:02,25 8:45,00
    19 Meseret M...om Tsegay Phanos 9:02,48 9:12,68
    20 Max van Gerrevink Leiden 9:13,70 9:01,40
    21 Remco Kramer AV Lycurgus 9:21,66 9:23,65
    22 Max van Groeningen GACH 9:22,48 ---
    23 Erik Kallenberg GACH 9:26,11 8:58,83
    Menno Sch... - Haas A AV Lycurgus DNF ---
    Michiel L... - Haas B Triathlon DNF ---
    Eduard Grob GACH DNF 8:39,80
    Fabian ten Kate VTLS DNF 8:33,22

    Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

    # Naam DiscusOBP
    1 Robert Szikszai Hongarije 61,11 64,37
    2 Chad Wright Jamaica 60,54 62,89
    3 Caspar Hattink Phanos 57,03 58,45
    4 Stephan Dekker ARV Ilion 53,33 56,52
    5 Ruud van Noort De Spartaan 46,11 44,50
    6 Dennis Barnhoorn AV Trias 44,15 45,21
    7 Thomas Zaw Leiden 42,25 47,91
    8 Benjamin Janssen Leiden 40,19 41,88
    Erik Cadée PH quit 64,93

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam KogelOBP
    1 Patrick Cronie AAC 19,28 19,00
    2 Sven Poelmann AAC 16,73 17,75
    3 Chad Wright Jamaica 16,23 17,63
    4 Dennis Hemelaar AAC 15,53 15,18
    Tom Corstjens AV Unitas DNS 16,16

    Uitslagen Kogelslingeren Senioren mannen

    # Naam KogelslOBP
    1 Dennis Hemelaar AAC 58,25 60,05
    2 Luuk Vos Leiden 54,86 56,54
    3 Bjarne Aelbers Rotterdam 50,10 50,92
    4 Joris Pals AV Feniks 48,78 50,82
    5 Martin Wijand AAC 46,90 50,45

    Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

    # Naam SpeerOBP
    1 Patriks Gailums Letland 73,62 81,91
    2 Jurriaan Wouters HLLS 72,54 73,56
    3 Lars Timmerman PH 69,32 78,04
    4 Mark Jonker Isala `96 65,38 66,01
    5 Henrik Pröpper Phanos 64,13 67,63
    6 Leon Versluijs AAC 61,57 65,89
    7 Alex van den Boom AV `47 57,89 67,29
    8 Daniël va...der Stege Flevo Delta 57,43 60,45
    9 Julian de Leeuw AV Sprint 57,30 61,69
    10 Bram van der Laan GACH 52,59 54,16

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

    # Naam PolshoogOBP
    1 Koen Koenders PH 4,80 4,95
    2 Christian ...berdorfer GACH 4,30 4,73
    3 Maurits van der Ziel VAV 4,30 4,35
    Timo de Water ARV Ilion NM 5,21
    Koen Stapel ARV Ilion NM 4,90
    Aldo Vree GACH NM 4,31

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Ver OBP
    1 Ignisious Gaisah PAC 7,37 +0.8 m/s7,93
    2 Dudley Boeldak Rotterdam 7,36 -0.6 m/s7,60
    3 Glenn van Hamond AV Attila 6,42 -0.6 m/s6,90
    4 Twan Evers AV Wijchen 6,16 -1.1 m/s6,52
    5 Lars Janssen AV Phoenix 5,55 -0.6 m/s6,23
    Max Duijs AV Zuidwal NM 5,56