Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 66
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Kogel Uitslagen
    12:35 Discus Uitslagen
    12:55 80mH Uitslagen
    14:00 Ver Uitslagen
    14:55 800m Uitslagen
    15:25 Speer Uitslagen
    15:30 Hoog
    Bak 1
    Uitslagen
    16:40 150m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u16:55u
    Meisjes Junior C
    Kogel
    150m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    760 Kaylee Damen ACHL 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver ARV Achilles MC ------ 758
    761 Sabine Dirven ACHL 150m
    4x80m
    Discus
    MJC - 150mMJC - Discus ARV Achilles MC ------ 348
    762 Nine Gelderblom ACHL 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog ARV Achilles MC ------ 802
    763 Fleur Verwijmeren ACHL 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel ARV Achilles MC ------ 696
    764 Maud van de Wouw ACHL Speer
    MJC - Speer ARV Achilles MC -------- 221
    765 Myrthe Keijmel SCSP 150m
    800m
    MJC - 150mMJC - 800m AV Scheldesport MC ------- 712
    766 Suzanne Verschuren SCSP Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel AV Scheldesport MC ------ 1236
    767 Merel Baaijens AV `56 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH AV `56 MC Team 1 ------ 959
    768 Sanne Baar AV `56 800m
    Speer
    Hoog
    MJC - 800mMJC - SpeerMJC - Hoog AV `56 MC Team 1 ------ 896
    769 Yara Burg AV `56 Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel AV `56 MC Team 1 ------- 0
    770 Tamar Daalen AV `56 150m
    Kogel
    Ver
    MJC - 150mMJC - KogelMJC - Ver AV `56 MC Team 1 ------ 834
    771 Fenna Gelderblom AV `56 80mH
    4x80m
    Speer
    MJC - 80mHMJC - Speer AV `56 MC Team 1 ------ 850
    772 Iza Nijse AV `56 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH AV `56 MC Team 1 ------ 513
    773 Tessa Schets AV `56 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver AV `56 MC Team 1 ------ 468
    774 Mette Verbrugge AV `56 800m
    Discus
    Hoog
    MJC - 800mMJC - DiscusMJC - Hoog AV `56 MC Team 1 ------ 182
    775 Ilse Goudswaard Delta Sport 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Delta Sport MC ------ 844
    776 Ruchama Houtzager Delta Sport 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m Delta Sport MC ------ 1077
    777 Isabella Hulsken Delta Sport 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH Delta Sport MC ------ 609
    778 Eva Kievits Delta Sport Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel Delta Sport MC ------ 0
    779 Anouk Leenheer Delta Sport Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel Delta Sport MC ------ 726
    780 Fleur Leenheer Delta Sport 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog Delta Sport MC ------ 827
    781 Britt van der Maas Delta Sport 150m
    800m
    Ver
    MJC - 150mMJC - 800mMJC - Ver Delta Sport MC ------ 0
    782 Isabel van Otzel Delta Sport 80mH
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog Delta Sport MC ------- 0
    783 Wisterlande Kouters DJA 150m
    Kogel
    Ver
    MJC - 150mMJC - KogelMJC - Ver DJA MC ------ 1233
    784 Tessa Mertens DJA 800m
    80mH
    Discus
    MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Discus DJA MC ------ 1226
    785 Evi Noorland DJA 800m
    Speer
    Ver
    MJC - 800mMJC - SpeerMJC - Ver DJA MC ------ 507
    786 Aniek van Opstal DJA 150m
    Discus
    Hoog
    MJC - 150mMJC - DiscusMJC - Hoog DJA MC ------ 952
    787 Indy Vermeiren DJA 150m
    Speer
    Kogel
    MJC - 150mMJC - SpeerMJC - Kogel DJA MC ------ 0
    788 Dana ter Haar DNMC 800m
    80mH
    MJC - 800mMJC - 80mH Dynamica ADSV MC ------- 0
    789 Noa van Tuijl DNMC Speer
    Hoog
    Ver
    MJC - SpeerMJC - HoogMJC - Ver Dynamica ADSV MC ------ 0
    790 Luna Dijkens RK HAV Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel RK HAV MC ------ 371
    791 Katja van Eetvelt RK HAV 150m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Hoog RK HAV MC ------ 1159
    792 Eva den Exter RK HAV 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m RK HAV MC ------ 820
    793 Xenia Kroonen RK HAV 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver RK HAV MC ------ 849
    794 Georgette Thilleman RK HAV 4x80m
    Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel RK HAV MC ------ 366
    795 Isis Bakx Spado 800m
    MJC - 800m Spado MC Team 1 -------- 534
    796 Yanniek va...roekhoven Spado 800m
    Speer
    MJC - 800mMJC - Speer Spado MC Team 1 ------- 449
    797 Trijntje v... Elzakker Spado 150m
    80mH
    Hoog
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Hoog Spado MC Team 1 ------ 1230
    798 Gwen Franken Spado Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel Spado MC Team 2 ------ 462
    799 Aimée Gladdinés Spado 800m
    MJC - 800m Spado MC Team 2 -------- 214
    800 Lotte Haest Spado Discus
    Kogel
    Ver
    MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Ver Spado MC Team 1 ------ 1641
    801 Cindy Jansen Spado 150m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Hoog Spado MC Team 1 ------ 1019
    802 Amber van ... Klundert Spado 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver Spado MC Team 1 ------ 482
    803 Daphne Lambregts Spado 4x80m
    Speer
    Discus
    MJC - SpeerMJC - Discus Spado MC Team 2 ------ 283
    804 Renske Luijnenburg Spado 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog Spado MC Team 2 ------ 646
    805 Britt van ...gdenbergh Spado 150m
    4x80m
    MJC - 150m Spado MC Team 1 ------- 0
    806 Lois Michielsen Spado 80mH
    4x80m
    MJC - 80mH Spado MC Team 1 ------- 0
    807 Renske Nuijten Spado Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel Spado MC Team 1 ------ 367
    808 Noelle Oirbans Spado 150m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Hoog Spado MC Team 2 ------ 469
    809 Lisa Verkaart Spado 800m
    MJC - 800m Spado MC Team 1 -------- 0
    810 Gwen Versluijs Spado 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver Spado MC Team 2 ------ 548
    811 Merel Janssen SV Diomedon 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus SV Diomedon MC ------ 204
    812 Emma Meulblok SV Diomedon 4x80m
    Speer
    Hoog
    MJC - SpeerMJC - Hoog SV Diomedon MC ------ 841
    813 Sanna van der Veeken SV Diomedon 4x80m
    Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel SV Diomedon MC ------ 0
    814 Eline van Vugt SV Diomedon 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel SV Diomedon MC ------ 786
    815 Fenna van Amen THOR 150m
    Discus
    Kogel
    MJC - 150mMJC - DiscusMJC - Kogel THOR MC Team 1 ------ 0
    816 Lindsey va...Batenburg THOR Discus
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - Hoog THOR MC Team 1 ------- 238
    817 Do van den Broek THOR 800m
    Kogel
    Ver
    MJC - 800mMJC - KogelMJC - Ver THOR MC Team 1 ------ 1003
    818 Amber Broeren THOR 150m
    Hoog
    Ver
    MJC - 150mMJC - HoogMJC - Ver THOR MC Team 2 ------ 917
    819 Iris Coljee THOR 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC - SpeerMJC - Ver THOR MC Team 1 ------ 251
    820 Megan Danen THOR 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH THOR MC Team 1 ------ 307
    821 Marit van der Klugt THOR 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH THOR MC Team 1 ------ 820
    822 Zenna Knobel THOR 150m
    Hoog
    Ver
    MJC - 150mMJC - HoogMJC - Ver THOR MC Team 2 ------ 802
    823 Eva van Mook THOR 80mH
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog THOR MC Team 1 ------- 1080
    824 Romy van Rijswijk THOR 150m
    4x80m
    Speer
    MJC - 150mMJC - Speer THOR MC Team 1 ------ 394
    825 Noortje ten Voorden THOR 150m
    Speer
    Discus
    MJC - 150mMJC - SpeerMJC - Discus THOR MC Team 2 ------ 258

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 5
    AV Scheldesport SCSP 2
    AV `56 AV56 8
    Delta Sport DLSP 8
    DJA DJA 5
    Dynamica ADSV DNMC 2
    RK HAV RKHV 5
    Spado SPDO 16
    SV Diomedon DMDN 4
    THOR THOR 11
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Spado MC Team 1 Spado - MJC
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: Spado lid
    10 6323
    2 AV `56 MC Team 1 AV `56 - MJC
    Begeleider: Jerrel Biswane
    Jurylid: Rudi Koens
    8 5333
    3 Delta Sport MC Delta Sport - MJC
    Begeleider: Joel Hillebrand
    8 4674
    4 THOR MC Team 1 THOR - MJC
    Begeleider: Erwin De Vrind
    8 4612
    5 RK HAV MC RK HAV - MJC
    Begeleider: Nicole Van Eetvelt
    Jurylid: ouders rouleren
    5 4156
    6 DJA MC DJA - MJC
    Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
    Jurylid: Ilse Mertens
    5 3918
    7 ARV Achilles MC ARV Achilles - MJC
    Begeleider: Annelies Sijben
    Jurylid: Wilco Verwijmeren
    5 3230
    8 Spado MC Team 2 Spado - MJC
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: Spado lid
    6 3124
    9 SV Diomedon MC SV Diomedon - MJC 4 2240
    10 THOR MC Team 2 THOR - MJC
    Begeleider: Erwin de Vrind
    3 1977
    11 AV Scheldesport MC AV Scheldesport - MJC 2 1948
    12 AV Groene Ster MC AV Groene Ster - MJC 0 0
    12 AV `56 MC Team 2 AV `56 - MJC 0 0
    12 Dynamica ADSV MC Dynamica ADSV - MJC
    Begeleider: Niels Koole
    2 0

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    1 Katja van Eetvelt RK HAV RK HAV MC 20,01 -1.3 m/s20,85 618
    2 Trijntje v... Elzakker Spado Spado MC Team 1 20,51 -1.3 m/s19,70 573
    3 Ruchama Houtzager Delta Sport Delta Sport MC 20,56 -1.3 m/s20,61 569
    4 Cindy Jansen Spado Spado MC Team 1 21,15 -1.3 m/s20,50 520
    5 Iza Nijse AV `56 AV `56 MC Team 1 21,23 -1.1 m/s--- 513
    6 Britt van ...gdenbergh Spado Spado MC Team 1 21,64 -1.3 m/s21,01 0
    7 Noelle Oirbans Spado Spado MC Team 2 21,79 -2.1 m/s22,40 469
    8 Merel Baaijens AV `56 AV `56 MC Team 1 21,95 -1.1 m/s--- 457
    9 Amber Broeren THOR THOR MC Team 2 22,16 -0.8 m/s--- 441
    10 Marit van der Klugt THOR THOR MC Team 1 22,26 -1.1 m/s--- 434
    11 Tamar Daalen AV `56 AV `56 MC Team 1 22,34 -1.3 m/s21,41 0
    12 Isabella Hulsken Delta Sport Delta Sport MC 22,59 -2.1 m/s23,14 410
    13 Eva den Exter RK HAV RK HAV MC 22,66 -1.1 m/s--- 405
    14 Romy van Rijswijk THOR THOR MC Team 1 22,82 -0.8 m/s--- 394
    15 Wisterlande Kouters DJA DJA MC 23,03 -2.1 m/s22,00 379
    16 Sabine Dirven ACHL ARV Achilles MC 23,49 -0.8 m/s--- 348
    17 Aniek van Opstal DJA DJA MC 23,78 -2.1 m/s23,00 329
    18 Zenna Knobel THOR THOR MC Team 2 24,19 -0.8 m/s--- 303
    19 Myrthe Keijmel SCSP AV Scheldesport MC 24,42 -2.1 m/s24,17 289
    20 Fenna van Amen THOR THOR MC Team 1 25,51 -1.1 m/s--- 0
    21 Indy Vermeiren DJA DJA MC 26,18 -2.1 m/s24,00 0
    22 Noortje ten Voorden THOR THOR MC Team 2 27,17 -0.8 m/s--- 0
    Britt van der Maas Delta Sport Delta Sport MC DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Isis Bakx Spado Spado MC Team 1 2:32,67 2:33,72 534
    2 Ruchama Houtzager Delta Sport Delta Sport MC 2:35,44 2:31,00 508
    3 Tessa Mertens DJA DJA MC 2:38,14 2:30,00 485
    4 Tessa Schets AV `56 AV `56 MC Team 1 2:40,13 2:44,00 468
    5 Yanniek va...roekhoven Spado Spado MC Team 1 2:42,40 2:51,49 449
    6 Ilse Goudswaard Delta Sport Delta Sport MC 2:43,24 2,34 442
    7 Sanne Baar AV `56 AV `56 MC Team 1 2:44,21 2:43,00 434
    8 Myrthe Keijmel SCSP AV Scheldesport MC 2:45,60 2:45,60 423
    9 Mette Verbrugge AV `56 AV `56 MC Team 1 2:45,81 --- 0
    10 Eva den Exter RK HAV RK HAV MC 2:46,64 --- 415
    11 Kaylee Damen ACHL ARV Achilles MC 2:59,47 --- 322
    12 Megan Danen THOR THOR MC Team 1 3:01,73 --- 307
    13 Do van den Broek THOR THOR MC Team 1 3:02,29 --- 303
    14 Evi Noorland DJA DJA MC 3:04,66 3:00,00 288
    15 Aimée Gladdinés Spado Spado MC Team 2 3:17,01 3:02,52 214
    Dana ter Haar DNMC Dynamica ADSV MC DNS 2:42,84 0
    Britt van der Maas Delta Sport Delta Sport MC DNS --- 0
    Lisa Verkaart Spado Spado MC Team 1 DNS 2:43,14 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    1 Trijntje v... Elzakker Spado Spado MC Team 1 12,38 -0.4 m/s12,31 657
    2 Merel Baaijens AV `56 AV `56 MC Team 1 13,85 +0.2 m/s16,20 502
    3 Amber van ... Klundert Spado Spado MC Team 1 14,06 -0.4 m/s13,84 482
    4 Tessa Mertens DJA DJA MC 14,70 -0.4 m/s14,50 426
    5 Eva van Mook THOR THOR MC Team 1 14,81 -0.4 m/s14,52 417
    6 Fenna Gelderblom AV `56 AV `56 MC Team 1 15,08 -0.4 m/s15,19 395
    7 Xenia Kroonen RK HAV RK HAV MC 15,13 -0.2 m/s--- 391
    8 Marit van der Klugt THOR THOR MC Team 1 15,20 -0.4 m/s15,16 386
    9 Megan Danen THOR THOR MC Team 1 15,90 -0.2 m/s--- 0
    10 Fleur Leenheer Delta Sport Delta Sport MC 15,98 +0.2 m/s15,85 328
    11 Iza Nijse AV `56 AV `56 MC Team 1 16,70 +0.2 m/s16,00 0
    12 Gwen Versluijs Spado Spado MC Team 2 16,87 +0.2 m/s17,87 268
    13 Nine Gelderblom ACHL ARV Achilles MC 16,98 -0.2 m/s--- 261
    14 Lois Michielsen Spado Spado MC Team 1 17,61 +0.2 m/s16,19 0
    15 Renske Luijnenburg Spado Spado MC Team 2 17,66 -0.2 m/s17,87 220
    16 Merel Janssen SV Diomedon SV Diomedon MC 17,94 -0.2 m/s--- 204
    17 Isabella Hulsken Delta Sport Delta Sport MC 18,03 +0.2 m/s17,03 199
    Dana ter Haar DNMC Dynamica ADSV MC DNS 15,73 0
    Isabel van Otzel Delta Sport Delta Sport MC DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Fenna Gelderblom AV `56 AV `56 MC Team 1 27,49 --- 455
    2 Renske Nuijten Spado Spado MC Team 1 22,32 --- 367
    3 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MC 21,33 21,44 349
    4 Emma Meulblok SV Diomedon SV Diomedon MC 18,75 --- 300
    5 Yanniek va...roekhoven Spado Spado MC Team 1 16,48 --- 0
    6 Sanna van der Veeken SV Diomedon SV Diomedon MC 16,46 --- 0
    7 Iris Coljee THOR THOR MC Team 1 16,37 --- 251
    8 Anouk Leenheer Delta Sport Delta Sport MC 15,76 --- 238
    9 Romy van Rijswijk THOR THOR MC Team 1 15,72 --- 0
    10 Maud van de Wouw ACHL ARV Achilles MC 14,95 --- 221
    11 Evi Noorland DJA DJA MC 14,88 --- 219
    12 Sanne Baar AV `56 AV `56 MC Team 1 13,93 --- 0
    13 Gwen Franken Spado Spado MC Team 2 13,91 --- 197
    14 Daphne Lambregts Spado Spado MC Team 2 13,80 --- 0
    15 Indy Vermeiren DJA DJA MC 13,16 --- 0
    16 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MC 12,38 --- 162
    17 Noortje ten Voorden THOR THOR MC Team 2 8,70 --- 65
    18 Eva Kievits Delta Sport Delta Sport MC 8,61 --- 0
    Georgette Thilleman RK HAV RK HAV MC NM --- 0
    Noa van Tuijl DNMC Dynamica ADSV MC DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 34,86 --- 546
    2 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MC 24,04 23,78 379
    3 Eline van Vugt SV Diomedon SV Diomedon MC 21,43 --- 333
    4 Tessa Mertens DJA DJA MC 20,43 --- 315
    5 Aniek van Opstal DJA DJA MC 19,25 --- 0
    6 Daphne Lambregts Spado Spado MC Team 2 18,72 --- 283
    7 Fleur Verwijmeren ACHL ARV Achilles MC 17,73 --- 263
    8 Renske Nuijten Spado Spado MC Team 1 17,41 --- 0
    9 Lindsey va...Batenburg THOR THOR MC Team 1 16,46 --- 238
    10 Merel Janssen SV Diomedon SV Diomedon MC 15,18 --- 0
    11 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MC 15,10 --- 209
    12 Anouk Leenheer Delta Sport Delta Sport MC 14,63 --- 199
    13 Noortje ten Voorden THOR THOR MC Team 2 14,37 --- 193
    14 Fenna van Amen THOR THOR MC Team 1 14,29 --- 0
    15 Mette Verbrugge AV `56 AV `56 MC Team 1 13,87 --- 182
    16 Sabine Dirven ACHL ARV Achilles MC 12,76 --- 0
    17 Yara Burg AV `56 AV `56 MC Team 1 12,17 --- 0
    18 Gwen Franken Spado Spado MC Team 2 10,80 --- 0
    19 Eva Kievits Delta Sport Delta Sport MC 9,98 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 12,10 --- 619
    2 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MC 9,71 10,02 508
    3 Eline van Vugt SV Diomedon SV Diomedon MC 8,61 --- 453
    4 Fleur Verwijmeren ACHL ARV Achilles MC 8,23 --- 433
    5 Wisterlande Kouters DJA DJA MC 7,86 --- 414
    6 Sanna van der Veeken SV Diomedon SV Diomedon MC 7,64 --- 0
    7 Indy Vermeiren DJA DJA MC 7,05 --- 0
    8 Georgette Thilleman RK HAV RK HAV MC 7,00 --- 366
    9 Renske Nuijten Spado Spado MC Team 1 6,94 --- 0
    10 Do van den Broek THOR THOR MC Team 1 6,42 --- 332
    11 Tamar Daalen AV `56 AV `56 MC Team 1 6,36 --- 328
    12 Fenna van Amen THOR THOR MC Team 1 6,04 --- 0
    13 Yara Burg AV `56 AV `56 MC Team 1 5,92 --- 0
    14 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MC 5,90 --- 0
    15 Anouk Leenheer Delta Sport Delta Sport MC 5,73 --- 289
    16 Gwen Franken Spado Spado MC Team 2 5,36 --- 265
    17 Eva Kievits Delta Sport Delta Sport MC 4,79 --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Tamar Daalen AV `56 AV `56 MC Team 1 4,44 -0.5 m/s--- 506
    2 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 4,29 -0.1 m/s--- 476
    3 Amber Broeren THOR THOR MC Team 2 4,29 -1.3 m/s--- 476
    4 Xenia Kroonen RK HAV RK HAV MC 4,20 -0.8 m/s--- 458
    5 Tessa Schets AV `56 AV `56 MC Team 1 4,16 -1.1 m/s--- 0
    6 Wisterlande Kouters DJA DJA MC 4,11 -0.5 m/s--- 440
    7 Kaylee Damen ACHL ARV Achilles MC 4,09 -0.1 m/s--- 436
    8 Amber van ... Klundert Spado Spado MC Team 1 4,08 -1.5 m/s--- 0
    9 Ilse Goudswaard Delta Sport Delta Sport MC 3,92 -1.7 m/s--- 402
    10 Do van den Broek THOR THOR MC Team 1 3,75 -1.1 m/s--- 368
    11 Zenna Knobel THOR THOR MC Team 2 3,58 -1.4 m/s--- 0
    12 Gwen Versluijs Spado Spado MC Team 2 3,31 -0.1 m/s--- 280
    13 Iris Coljee THOR THOR MC Team 1 3,27 -1.8 m/s--- 0
    14 Evi Noorland DJA DJA MC 3,04 -1.3 m/s--- 0
    Noa van Tuijl DNMC Dynamica ADSV MC DNS --- 0
    Britt van der Maas Delta Sport Delta Sport MC DNS --- 0