Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 56
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Speer Uitslagen
    12:25 Kogel Uitslagen
    13:35 Hoog
    Bak 1
    Uitslagen
    13:40 100mH Uitslagen
    15:20 800m Uitslagen
    15:35 Ver Uitslagen
    16:55 150m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u17:10u
    Jongens Junior C
    150m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m100mH4x100mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    643 Mark de Bloeme ACHL 150m
    Hoog
    Ver
    JJC - 150mJJC - HoogJJC - Ver ARV Achilles JC ----- 1840
    645 Lucas van den Berg Groene Ster 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV Groene Ster JC ----- 627
    646 Arnoud Lagerwaard Groene Ster Speer
    Hoog
    Ver
    JJC - SpeerJJC - HoogJJC - Ver AV Groene Ster JC ----- 149
    647 Cas Overzier Groene Ster 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver AV Groene Ster JC ----- 983
    648 Dion van Run Groene Ster 150m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog AV Groene Ster JC ----- 1164
    649 Thijs van Wassenaar Groene Ster 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel AV Groene Ster JC ----- 743
    650 Jamal Abdallah SCSP 800m
    4x100m
    JJC - 800m AV Scheldesport JC ------ 741
    651 Jonathan Dobbelaar SCSP 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver AV Scheldesport JC ----- 690
    652 Ralph de Maat SCSP 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV Scheldesport JC ----- 1012
    653 Rens Schuit SCSP Speer
    Kogel
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Hoog AV Scheldesport JC ----- 1583
    654 Chris Wieles SCSP 150m
    100mH
    Ver
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver AV Scheldesport JC ----- 2223
    655 Tobias de Zeeuw SCSP 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel AV Scheldesport JC ----- 0
    656 Jesse Dikkenberg AV `56 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver AV `56 JC ----- 535
    657 Bowen Geense AV `56 800m
    100mH
    JJC - 800mJJC - 100mH AV `56 JC ------ 693
    658 Roan Hekkers AV `56 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver AV `56 JC ----- 981
    659 Ryan Karelse AV `56 Kogel
    Hoog
    JJC - KogelJJC - Hoog AV `56 JC ------ 623
    660 Jovi Koens AV `56 150m
    100mH
    JJC - 150mJJC - 100mH AV `56 JC ------ 321
    661 Sven Kramer AV `56 Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel AV `56 JC ------ 1124
    662 Sven Oele AV `56 100mH
    Speer
    JJC - 100mHJJC - Speer AV `56 JC ------ 0
    663 Luc Westen AV `56 150m
    4x100m
    JJC - 150m AV `56 JC ------ 489
    664 Ben Weststrate AV `56 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog AV `56 JC ----- 0
    665 Daan van Dessel DJA 150m
    800m
    Ver
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Ver DJA JC ----- 945
    666 Mels Hillemans DJA Speer
    Kogel
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Hoog DJA JC ----- 994
    667 Daan Moelands DJA 150m
    800m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Kogel DJA JC ----- 1550
    668 Daan Vermeeren DJA 800m
    Speer
    Ver
    JJC - 800mJJC - SpeerJJC - Ver DJA JC ----- 0
    669 Youri de Wit DJA 150m
    100mH
    JJC - 150mJJC - 100mH DJA JC ------ 1072
    670 Matthijs de Brouwer RK HAV 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver RK HAV JC ----- 656
    671 Tim de Bruijn RK HAV 150m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog RK HAV JC ----- 1277
    672 Jules de Witte RK HAV 800m
    4x100m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer RK HAV JC ----- 217
    673 Tijl de Witte RK HAV 150m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel RK HAV JC ----- 109
    674 Joep Bovée Spado 150m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog Spado JC Team 2 ----- 511
    675 Fabio Dudink Spado 800m
    JJC - 800m Spado JC Team 1 ------- 0
    676 Kaj Hoornweg Spado 4x100m
    Spado JC Team 1 ------- 0
    677 Jochem Huijbregts Spado 150m
    Speer
    Hoog
    JJC - 150mJJC - SpeerJJC - Hoog Spado JC Team 2 ----- 1071
    678 Daan Hultermans Spado 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver Spado JC Team 1 ----- 655
    679 Largo de Leeuw Spado 150m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel Spado JC Team 1 ----- 0
    680 Axel Linders Spado 800m
    JJC - 800m Spado JC Team 1 ------- 544
    681 Robbert Maas Spado Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel Spado JC Team 1 ------ 1290
    682 Jesper van Meer Spado 150m
    100mH
    Hoog
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Hoog Spado JC Team 1 ----- 1370
    683 Jeroen Schepers Spado 4x100m
    Ver
    JJC - Ver Spado JC Team 2 ------ 0
    684 Jonathan Schrauwen Spado Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel Spado JC Team 2 ------ 713
    685 Rick Stolp Spado 100mH
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver Spado JC Team 1 ------ 537
    686 Delano Ververs Spado 150m
    4x100m
    JJC - 150m Spado JC Team 2 ------ 0
    687 Tijn Visscher Spado 4x100m
    Ver
    JJC - Ver Spado JC Team 2 ------ 488
    688 Ravi Watzeels Spado 800m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog Spado JC Team 1 ------ 1286
    689 Jelle van der Wel Spado 150m
    4x100m
    JJC - 150m Spado JC Team 1 ------ 676
    690 Roel van den Boer THOR 800m
    4x100m
    JJC - 800m THOR JC ------ 0
    691 Ernson van den Bos THOR 800m
    4x100m
    JJC - 800m THOR JC ------ 797
    692 Andrew Garcia Costa THOR 100mH
    4x100m
    JJC - 100mH THOR JC ------ 416
    693 Gijs Houben THOR 150m
    100mH
    JJC - 150mJJC - 100mH THOR JC ------ 540
    694 Tim van Iersel THOR Speer
    Ver
    JJC - SpeerJJC - Ver THOR JC ------ 0
    695 Roan Knobel THOR 100mH
    Speer
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - SpeerJJC - Kogel THOR JC ----- 793
    696 Gijs Machielse THOR 150m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver THOR JC ------ 388
    697 Sander van Mansfeld THOR Kogel
    Hoog
    JJC - KogelJJC - Hoog THOR JC ------ 415
    698 Rafiq el Morabit THOR 800m
    4x100m
    JJC - 800m THOR JC ------ 771
    699 Obbe Voorderhaak THOR 150m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog THOR JC ------ 1151

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 1
    AV Groene Ster GRST 5
    AV Scheldesport SCSP 6
    AV `56 AV56 9
    DJA DJA 5
    RK HAV RKHV 4
    Spado SPDO 16
    THOR THOR 10
  • Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Spado JC Team 1 Spado - JJC
    Begeleider: Nancy Nijkamp
    Jurylid: Jacqueline v/d Werfhorst
    10 7114
    2 AV Scheldesport JC AV Scheldesport - JJC
    Begeleider: Karin de Nijs
    Jurylid: P. Dobbelaar
    6 6906
    3 THOR JC THOR - JJC
    Begeleider: Erwin de Vrind
    10 5949
    4 AV `56 JC AV `56 - JJC
    Begeleider: Jerrel Biswane
    Jurylid: Rudi Koens
    9 5221
    5 DJA JC DJA - JJC
    Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
    5 4561
    6 AV Groene Ster JC AV Groene Ster - JJC
    Begeleider: Laura van Haaften
    Jurylid: Natasja Bijvoet
    5 4153
    7 Spado JC Team 2 Spado - JJC
    Begeleider: Nancy Nijkamp
    Jurylid: Marianne Withagen
    6 3204
    8 RK HAV JC RK HAV - JJC
    Begeleider: Nicole Van Eetvelt
    Jurylid: ouders rouleren
    4 2655
    9 ARV Achilles JC ARV Achilles - JJC
    Begeleider: Annelies Sijben
    Jurylid: Wilco Verwijmeren
    1 1840
    10 Delta Sport JC Delta Sport - JJC 0 0

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Chris Wieles SCSP AV Scheldesport JC 18,37 -1.4 m/s18,50 780
    2 Jesper van Meer Spado Spado JC Team 1 18,84 -1.4 m/s19,20 730
    3 Jonathan Dobbelaar SCSP AV Scheldesport JC 19,24 -1.4 m/s18,80 690
    4 Jelle van der Wel Spado Spado JC Team 1 19,39 -1.4 m/s19,20 676
    5 Largo de Leeuw Spado Spado JC Team 1 19,43 -1.4 m/s--- 0
    6 Youri de Wit DJA DJA JC 19,72 -1.4 m/s18,50 644
    7 Tim de Bruijn RK HAV RK HAV JC 20,05 -2.4 m/s--- 614
    8 Mark de Bloeme ACHL ARV Achilles JC 20,30 -0.2 m/s--- 592
    9 Obbe Voorderhaak THOR THOR JC 20,56 -0.2 m/s--- 569
    10 Dion van Run Groene Ster AV Groene Ster JC 20,89 -0.2 m/s--- 541
    11 Gijs Houben THOR THOR JC 20,90 -2.4 m/s--- 540
    12 Gijs Machielse THOR THOR JC 21,04 -0.2 m/s--- 0
    13 Daan Moelands DJA DJA JC 21,07 -1.4 m/s19,00 526
    14 Cas Overzier Groene Ster AV Groene Ster JC 21,11 -0.2 m/s--- 523
    15 Joep Bovée Spado Spado JC Team 2 21,26 -1.0 m/s22,10 511
    16 Luc Westen AV `56 AV `56 JC 21,53 -2.4 m/s--- 489
    16 Jochem Huijbregts Spado Spado JC Team 2 21,53 -1.0 m/s21,20 489
    18 Roan Hekkers AV `56 AV `56 JC 21,83 -1.0 m/s22,86 466
    19 Delano Ververs Spado Spado JC Team 2 22,51 -1.0 m/s21,30 0
    20 Jovi Koens AV `56 AV `56 JC 23,26 -2.4 m/s--- 0
    21 Daan van Dessel DJA DJA JC 23,61 -1.0 m/s22,00 0
    22 Matthijs de Brouwer RK HAV RK HAV JC 24,50 -2.4 m/s--- 284
    23 Tijl de Witte RK HAV RK HAV JC 27,08 -2.4 m/s--- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ernson van den Bos THOR THOR JC 2:08,80 2:07,06 797
    2 Rafiq el Morabit THOR THOR JC 2:10,79 2:12,04 771
    3 Jamal Abdallah SCSP AV Scheldesport JC 2:13,22 2:13,99 741
    4 Ravi Watzeels Spado Spado JC Team 1 2:23,67 2:23,19 623
    5 Ralph de Maat SCSP AV Scheldesport JC 2:24,58 2:26,99 613
    6 Daan van Dessel DJA DJA JC 2:25,99 2:25,00 599
    7 Axel Linders Spado Spado JC Team 1 2:31,54 2:44,58 544
    8 Daan Moelands DJA DJA JC 2:32,09 2:30,00 539
    9 Jesse Dikkenberg AV `56 AV `56 JC 2:32,57 2:32,00 535
    10 Roel van den Boer THOR THOR JC 2:33,08 --- 0
    11 Daan Vermeeren DJA DJA JC 2:35,71 2:45,00 0
    12 Bowen Geense AV `56 AV `56 JC 2:49,60 2:41,00 392
    13 Lucas van den Berg Groene Ster AV Groene Ster JC 2:50,91 --- 382
    14 Ben Weststrate AV `56 AV `56 JC 2:54,21 2:51,00 0
    15 Thijs van Wassenaar Groene Ster AV Groene Ster JC 2:57,00 --- 339
    16 Jules de Witte RK HAV RK HAV JC 3:16,59 --- 217
    Fabio Dudink Spado Spado JC Team 1 DNF 2:30,93 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Robbert Maas Spado Spado JC Team 1 46,76 43,60 40,86 38,51 46,76 --- 727
    2 Sven Kramer AV `56 AV `56 JC 30,17 25,78 27,17 30,01 30,17 --- 498
    3 Rens Schuit SCSP AV Scheldesport JC 28,76 22,93 25,08 28,76 --- 476
    4 Roan Knobel THOR THOR JC 24,06 24,14 25,92 25,92 --- 429
    5 Mels Hillemans DJA DJA JC 19,73 19,07 20,35 22,52 22,52 --- 371
    6 Tobias de Zeeuw SCSP AV Scheldesport JC 22,34 22,21 22,34 --- 0
    7 Tim van Iersel THOR THOR JC 15,89 16,82 17,54 16,50 17,54 --- 0
    8 Jonathan Schrauwen Spado Spado JC Team 2 14,90 17,33 16,03 17,33 --- 271
    9 Jochem Huijbregts Spado Spado JC Team 2 16,08 13,85 14,98 16,08 --- 0
    10 Sven Oele AV `56 AV `56 JC 12,29 11,19 12,36 12,36 --- 0
    11 Arnoud Lagerwaard Groene Ster AV Groene Ster JC 11,85 11,12 11,81 11,59 11,85 --- 149
    12 Daan Vermeeren DJA DJA JC 8,55 11,21 11,37 11,66 11,66 --- 0
    Jules de Witte RK HAV RK HAV JC X NM --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Sven Kramer AV `56 AV `56 JC 11,16 12,28 12,28 12,38 626
    2 Robbert Maas Spado Spado JC Team 1 10,05 10,66 10,86 10,78 10,86 --- 563
    3 Rens Schuit SCSP AV Scheldesport JC 9,81 9,35 10,06 10,06 --- 525
    4 Ryan Karelse AV `56 AV `56 JC 9,47 9,63 9,40 9,15 9,63 --- 0
    5 Daan Moelands DJA DJA JC 9,23 9,04 8,98 9,08 9,23 --- 485
    6 Tobias de Zeeuw SCSP AV Scheldesport JC 8,59 8,22 8,34 8,23 8,59 --- 0
    7 Largo de Leeuw Spado Spado JC Team 1 8,02 8,25 8,47 8,30 8,47 --- 0
    8 Jonathan Schrauwen Spado Spado JC Team 2 8,01 6,78 8,39 8,39 --- 442
    9 Sander van Mansfeld THOR THOR JC 7,81 7,88 7,66 6,63 7,88 --- 415
    10 Thijs van Wassenaar Groene Ster AV Groene Ster JC 7,60 7,34 7,29 7,69 7,69 --- 404
    11 Mels Hillemans DJA DJA JC 6,49 6,72 6,98 7,07 7,07 --- 0
    12 Roan Knobel THOR THOR JC 6,82 6,43 6,64 6,82 --- 0
    13 Tijl de Witte RK HAV RK HAV JC 3,24 2,25 2,90 1,96 3,24 --- 109

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Chris Wieles SCSP AV Scheldesport JC 5,28 5,51 - 5,37 5,51 -1.2 m/s--- 719
    2 Mark de Bloeme ACHL ARV Achilles JC 4,10 4,63 4,51 4,63 -2.2 m/s--- 546
    3 Rick Stolp Spado Spado JC Team 1 4,44 4,59 4,43 3,79 4,59 -1.0 m/s--- 537
    4 Roan Hekkers AV `56 AV `56 JC 4,46 4,43 4,48 4,48 -0.9 m/s--- 515
    5 Tijn Visscher Spado Spado JC Team 2 3,51 4,35 - - 4,35 -1.3 m/s--- 488
    6 Jesse Dikkenberg AV `56 AV `56 JC - 4,26 4,00 4,26 -1.3 m/s--- 0
    7 Cas Overzier Groene Ster AV Groene Ster JC 4,15 4,21 4,09 4,21 -2.2 m/s--- 460
    8 Daan Hultermans Spado Spado JC Team 1 3,76 3,99 4,20 4,20 -1.2 m/s--- 0
    9 Gijs Machielse THOR THOR JC 3,63 3,73 3,85 3,84 3,85 -0.9 m/s--- 388
    10 Matthijs de Brouwer RK HAV RK HAV JC 3,43 3,69 3,54 3,77 3,77 -1.1 m/s--- 372
    11 Daan van Dessel DJA DJA JC 3,49 3,47 3,64 3,53 3,64 -1.7 m/s--- 346
    12 Daan Vermeeren DJA DJA JC 3,56 3,43 3,22 3,56 -1.1 m/s--- 0
    13 Arnoud Lagerwaard Groene Ster AV Groene Ster JC 3,42 3,51 3,28 3,28 3,51 -1.6 m/s--- 0
    14 Tim van Iersel THOR THOR JC 3,47 3,35 3,44 3,45 3,47 -1.2 m/s--- 0
    15 Jeroen Schepers Spado Spado JC Team 2 3,39 3,27 3,19 3,39 3,39 -1.2 m/s--- 0
    16 Jonathan Dobbelaar SCSP AV Scheldesport JC 3,31 - 3,31 -1.7 m/s--- 0