Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 68
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:20 Ver Uitslagen
    12:30 60mH Uitslagen
    12:50 Speer Uitslagen
    14:15 Kogel Uitslagen
    14:15 1000m Uitslagen
    15:35 Hoog
    Bak 2
    Uitslagen
    15:55 60m Uitslagen


    Tijdschema

    15:55u16:15u
    Meisjes Junior D
    60m

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    826 Meike van Arendonk ACHL Speer
    Kogel
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - KogelMJD - Hoog ARV Achilles MD ----- 1280
    827 Sophie van Gurp ACHL 60m
    1000m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog ARV Achilles MD ----- 865
    828 Eline Luteijn ACHL 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver ARV Achilles MD ----- 652
    829 Vera Scholtus ACHL 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver ARV Achilles MD ----- 313
    830 Loïs van Daalen AV `56 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog AV `56 MD Team 2 ----- 496
    831 Inke van d...ikkenberg AV `56 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV `56 MD Team 1 ----- 788
    832 Lotte Elstgeest AV `56 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog AV `56 MD Team 2 ----- 312
    833 Amy de Graaf AV `56 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH AV `56 MD Team 1 ----- 1403
    834 Tirza Hulstein AV `56 60m
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Kogel AV `56 MD Team 1 ----- 187
    835 Yara Karelse AV `56 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog AV `56 MD Team 1 ----- 900
    836 Mila Kramer AV `56 Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel AV `56 MD Team 2 ------ 458
    837 Zoe van Luijk AV `56 1000m
    60mH
    Speer
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer AV `56 MD Team 1 ----- 0
    838 Rachel Paul AV `56 1000m
    60mH
    Speer
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer AV `56 MD Team 2 ----- 455
    839 Fenne Pellaers AV `56 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - KogelMJD - Ver AV `56 MD Team 1 ----- 483
    840 Marit Simonse AV `56 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver AV `56 MD Team 2 ----- 334
    841 Femke van Sluijs AV `56 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel AV `56 MD Team 2 ----- 319
    842 Karlijn Steenhart AV `56 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog AV `56 MD Team 1 ----- 224
    843 Marit Wisse AV `56 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver AV `56 MD Team 2 ----- 192
    844 Anouk Boomaerts DJA 1000m
    Speer
    Ver
    MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Ver DJA MD ----- 861
    845 Lore Goetschalckx DJA 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog DJA MD ----- 1039
    846 Benedicte Kimwanga DJA 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver DJA MD ----- 850
    847 Sofie Klein DJA 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel DJA MD ----- 1351
    848 Faye Adriaensen DNMC 60m
    4x60m
    MJD - 60m Dynamica ADSV MD ------ 0
    849 Loïs van den Berge DNMC 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver Dynamica ADSV MD ----- 1357
    850 Daphne Blaas DNMC 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - KogelMJD - Hoog Dynamica ADSV MD ----- 0
    851 Hilde Koole DNMC 4x60m
    Speer
    MJD - Speer Dynamica ADSV MD ------ 0
    852 Yasmine de Kraker DNMC 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - KogelMJD - Hoog Dynamica ADSV MD ----- 1106
    853 Lisanne Lorier DNMC 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer Dynamica ADSV MD ----- 752
    854 Femke Maranus DNMC 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver Dynamica ADSV MD ----- 859
    855 Kyra van de Voorde DNMC 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m Dynamica ADSV MD ------ 0
    857 Alexandra Elias RK HAV 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog RK HAV MD ----- 753
    858 Ann den Exter RK HAV 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver RK HAV MD ----- 410
    859 Merel de Kerf RK HAV 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel RK HAV MD ----- 468
    860 Stefanie Ooms RK HAV 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver RK HAV MD ----- 240
    861 Esmee de Baat Spado 60mH
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog Spado MD Team 1 ------ 0
    862 Stara Carmelia Spado Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver Spado MD Team 1 ----- 956
    863 Vera Hultermans Spado Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel Spado MD Team 2 ------ 492
    864 Selena Jansen Spado 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Spado MD Team 1 ----- 1016
    865 Bodhin Kreefft Spado 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m Spado MD Team 1 ----- 1064
    866 Carlijn van Kuik Spado 4x60m
    Ver
    MJD - Ver Spado MD Team 2 ------ 330
    867 Eefke Leeuwis Spado 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m Spado MD Team 1 ------ 587
    868 Lieke Lucassen Spado 1000m
    MJD - 1000m Spado MD Team 2 ------- 341
    869 Ella Marquet Spado 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m Spado MD Team 2 ------ 837
    870 Saar van der Muuren Spado 60m
    4x60m
    MJD - 60m Spado MD Team 2 ------ 283
    871 Lotte van Pul Spado 60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog Spado MD Team 2 ------ 426
    872 Orla de Ruiter Spado 4x60m
    Ver
    MJD - Ver Spado MD Team 2 ------ 0
    873 Leonie Schepers Spado 4x60m
    Kogel
    MJD - Kogel Spado MD Team 2 ------ 0
    874 Solane Schepers Spado Speer
    MJD - Speer Spado MD Team 2 ------- 0
    875 Alysa Sheppard Spado Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel Spado MD Team 1 ------ 447
    876 Daphne Stok Spado 1000m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog Spado MD Team 2 ------ 0
    877 Anouk Verdaasdonk Spado 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver Spado MD Team 1 ----- 851
    878 Floor Verkaart Spado 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer Spado MD Team 1 ----- 0
    879 Amber Aertssen SV Diomedon 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver SV Diomedon MD ----- 986
    880 Nicole Banka SV Diomedon 4x60m
    Speer
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Hoog SV Diomedon MD ----- 691
    881 Milou Hensen SV Diomedon 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog SV Diomedon MD ----- 243
    882 Roos Janssen SV Diomedon 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver SV Diomedon MD ----- 376
    883 Amy van der Linden SV Diomedon Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel SV Diomedon MD ------ 0
    884 Yvanka Wesdorp SV Diomedon 60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel SV Diomedon MD ------ 329
    885 Ancia van den Bos THOR 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH THOR MD Team 1 ----- 780
    886 Noa Casparie THOR 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver THOR MD Team 1 ----- 447
    887 Brittany Cools THOR 1000m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver THOR MD Team 1 ------ 915
    888 Babet van Dommele THOR 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver THOR MD Team 2 ----- 292
    889 Amarah Garcia THOR 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH THOR MD Team 1 ----- 604
    890 Julot Hendriks THOR 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog THOR MD Team 2 ----- 335
    891 Rikke Knobel THOR 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel THOR MD Team 1 ----- 0
    892 Zosja Knobel THOR 4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - KogelMJD - Hoog THOR MD Team 2 ----- 738
    893 Loïs Konings THOR 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver THOR MD Team 2 ----- 609
    894 Noortje Lambregts THOR Speer
    Kogel
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - KogelMJD - Hoog THOR MD Team 1 ----- 757

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 4
    AV `56 AV56 14
    DJA DJA 4
    Dynamica ADSV DNMC 8
    RK HAV RKHV 4
    Spado SPDO 18
    SV Diomedon DMDN 6
    THOR THOR 10
  • Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Spado MD Team 1 Spado - MJD
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: Spado lid
    8 5505
    2 Dynamica ADSV MD Dynamica ADSV - MJD
    Begeleider: Niels Koole
    8 4494
    3 DJA MD DJA - MJD
    Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
    Jurylid: Monique Rennen
    4 4101
    4 THOR MD Team 1 THOR - MJD
    Begeleider: Marco Lodiers
    6 3988
    5 AV `56 MD Team 1 AV `56 - MJD
    Begeleider: Rachid Guigui/Patrick de Vos/Vivian Karelse
    Jurylid: Martin de Graaf/Eline van Daalen
    7 3985
    6 SV Diomedon MD SV Diomedon - MJD 6 3167
    7 ARV Achilles MD ARV Achilles - MJD
    Begeleider: Annelies Sijben
    Jurylid: Wilco Verwijmeren
    4 3110
    8 Spado MD Team 2 Spado - MJD
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: Spado lid
    10 3071
    9 AV `56 MD Team 2 AV `56 - MJD
    Begeleider: Rachid Guigui/Patrick de Vos/Vivian Karelse
    Jurylid: Marielle Simonse/Eline van Daalen
    7 2900
    10 THOR MD Team 2 THOR - MJD
    Begeleider: Marco Lodiers
    4 2388
    11 RK HAV MD RK HAV - MJD
    Begeleider: Nicole Van Eetvelt
    Jurylid: ouders rouleren
    4 2221
    12 AV Groene Ster MD AV Groene Ster - MJD 0 0
    12 Delta Sport MD Delta Sport - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Amber Aertssen SV Diomedon SV Diomedon MD 8,94 -0.2 m/s--- 560
    2 Loïs van den Berge DNMC Dynamica ADSV MD 8,97 -2.2 m/s8,90 554
    2 Bodhin Kreefft Spado Spado MD Team 1 8,97 -2.2 m/s8,83 554
    4 Selena Jansen Spado Spado MD Team 1 9,01 -2.2 m/s8,91 547
    5 Amy de Graaf AV `56 AV `56 MD Team 1 9,05 -2.2 m/s9,03 539
    6 Anouk Verdaasdonk Spado Spado MD Team 1 9,06 -2.2 m/s8,74 0
    7 Sofie Klein DJA DJA MD 9,17 -2.2 m/s8,90 517
    8 Benedicte Kimwanga DJA DJA MD 9,38 -2.2 m/s8,90 480
    9 Ella Marquet Spado Spado MD Team 2 9,43 +0.1 m/s9,71 471
    10 Noa Casparie THOR THOR MD Team 1 9,57 -2.2 m/s9,46 447
    11 Femke Maranus DNMC Dynamica ADSV MD 9,64 +0.1 m/s9,96 435
    12 Inke van d...ikkenberg AV `56 AV `56 MD Team 1 9,65 +0.1 m/s9,50 434
    13 Sophie van Gurp ACHL ARV Achilles MD 9,69 -1.2 m/s--- 427
    14 Amarah Garcia THOR THOR MD Team 1 9,82 +0.1 m/s10,27 406
    15 Faye Adriaensen DNMC Dynamica ADSV MD 9,85 +0.1 m/s9,60 0
    16 Loïs Konings THOR THOR MD Team 2 9,94 -1.2 m/s--- 387
    17 Roos Janssen SV Diomedon SV Diomedon MD 10,01 -0.2 m/s--- 376
    18 Alexandra Elias RK HAV RK HAV MD 10,09 -1.2 m/s--- 364
    19 Tirza Hulstein AV `56 AV `56 MD Team 1 10,29 -0.2 m/s--- 0
    20 Eline Luteijn ACHL ARV Achilles MD 10,33 -1.2 m/s--- 329
    21 Femke van Sluijs AV `56 AV `56 MD Team 2 10,40 +0.1 m/s9,80 319
    22 Lotte Elstgeest AV `56 AV `56 MD Team 2 10,45 -0.2 m/s--- 312
    23 Babet van Dommele THOR THOR MD Team 2 10,59 -1.2 m/s10,41 292
    24 Vera Scholtus ACHL ARV Achilles MD 10,62 -1.2 m/s--- 0
    25 Saar van der Muuren Spado Spado MD Team 2 10,66 +0.1 m/s9,48 283
    26 Stefanie Ooms RK HAV RK HAV MD 10,99 -0.2 m/s--- 240
    27 Marit Wisse AV `56 AV `56 MD Team 2 11,47 -0.2 m/s--- 0
    Lotte van Pul Spado Spado MD Team 2 DNS 9,79 0
    Yvanka Wesdorp SV Diomedon SV Diomedon MD DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eefke Leeuwis Spado Spado MD Team 1 3:14,21 3:13,72 587
    2 Amy de Graaf AV `56 AV `56 MD Team 1 3:21,64 3:20,49 534
    3 Bodhin Kreefft Spado Spado MD Team 1 3:25,25 3:27,48 510
    4 Brittany Cools THOR THOR MD Team 1 3:25,41 3:20,00 509
    5 Anouk Boomaerts DJA DJA MD 3:30,67 3:27,00 475
    6 Lisanne Lorier DNMC Dynamica ADSV MD 3:32,36 3:31,15 465
    7 Ancia van den Bos THOR THOR MD Team 1 3:36,65 3:35,98 439
    8 Sophie van Gurp ACHL ARV Achilles MD 3:36,77 --- 438
    9 Yara Karelse AV `56 AV `56 MD Team 1 3:36,81 3:36,00 438
    10 Femke Maranus DNMC Dynamica ADSV MD 3:39,27 3:37,29 424
    11 Floor Verkaart Spado Spado MD Team 1 3:46,15 3:40,43 0
    12 Kyra van de Voorde DNMC Dynamica ADSV MD 3:49,63 3:52,79 0
    13 Ella Marquet Spado Spado MD Team 2 3:49,74 3:54,95 366
    14 Zoe van Luijk AV `56 AV `56 MD Team 1 3:51,16 3:52,91 0
    15 Lieke Lucassen Spado Spado MD Team 2 3:54,72 4:04,06 341
    16 Julot Hendriks THOR THOR MD Team 2 3:55,96 3:57,35 335
    17 Marit Simonse AV `56 AV `56 MD Team 2 3:56,11 3:59,80 334
    18 Lore Goetschalckx DJA DJA MD 3:57,26 3:50,00 328
    19 Vera Scholtus ACHL ARV Achilles MD 4:00,46 --- 313
    20 Daphne Stok Spado Spado MD Team 2 4:02,53 4:06,00 0
    21 Rachel Paul AV `56 AV `56 MD Team 2 4:08,19 --- 277
    22 Ann den Exter RK HAV RK HAV MD 4:15,79 --- 244
    23 Marit Wisse AV `56 AV `56 MD Team 2 4:15,90 --- 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Selena Jansen Spado Spado MD Team 1 11,11 -0.2 m/s11,15 469
    2 Loïs van den Berge DNMC Dynamica ADSV MD 11,82 -0.2 m/s12,47 393
    3 Sofie Klein DJA DJA MD 12,13 -0.2 m/s11,70 362
    4 Anouk Verdaasdonk Spado Spado MD Team 1 12,23 -0.2 m/s11,97 353
    5 Ancia van den Bos THOR THOR MD Team 1 12,36 -1.2 m/s13,22 341
    6 Amy de Graaf AV `56 AV `56 MD Team 1 12,48 -0.2 m/s11,93 330
    7 Lore Goetschalckx DJA DJA MD 12,57 -1.2 m/s13,50 322
    8 Yasmine de Kraker DNMC Dynamica ADSV MD 13,18 -0.2 m/s12,65 270
    9 Esmee de Baat Spado Spado MD Team 1 13,29 -1.2 m/s14,35 0
    10 Daphne Blaas DNMC Dynamica ADSV MD 13,48 -0.9 m/s--- 0
    11 Milou Hensen SV Diomedon SV Diomedon MD 13,52 -0.9 m/s--- 243
    12 Karlijn Steenhart AV `56 AV `56 MD Team 1 13,77 -1.2 m/s13,59 224
    13 Amarah Garcia THOR THOR MD Team 1 14,14 -1.2 m/s13,80 198
    14 Rachel Paul AV `56 AV `56 MD Team 2 14,43 -0.9 m/s--- 178
    15 Eline Luteijn ACHL ARV Achilles MD 14,83 -0.9 m/s--- 151
    16 Loïs van Daalen AV `56 AV `56 MD Team 2 14,95 -1.2 m/s15,01 144
    17 Zoe van Luijk AV `56 AV `56 MD Team 1 15,48 -0.9 m/s15,13 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Alysa Sheppard Spado Spado MD Team 1 24,32 26,90 26,98 24,31 26,98 --- 447
    2 Anouk Boomaerts DJA DJA MD 19,20 18,92 20,52 23,37 23,37 --- 386
    3 Meike van Arendonk ACHL ARV Achilles MD 16,55 19,78 17,77 22,41 22,41 --- 369
    4 Noortje Lambregts THOR THOR MD Team 1 17,38 19,00 17,36 20,66 20,66 --- 336
    5 Lisanne Lorier DNMC Dynamica ADSV MD 14,63 15,65 18,10 17,56 18,10 --- 287
    6 Floor Verkaart Spado Spado MD Team 1 15,98 13,37 12,62 14,79 15,98 --- 0
    7 Nicole Banka SV Diomedon SV Diomedon MD 15,32 12,86 13,97 15,32 --- 229
    8 Rikke Knobel THOR THOR MD Team 1 14,81 13,79 14,81 --- 0
    9 Tirza Hulstein AV `56 AV `56 MD Team 1 13,47 11,54 12,93 13,47 --- 187
    10 Vera Hultermans Spado Spado MD Team 2 11,80 12,77 12,54 12,77 --- 171
    11 Solane Schepers Spado Spado MD Team 2 10,59 12,42 12,46 12,46 --- 0
    12 Merel de Kerf RK HAV RK HAV MD 12,22 12,22 --- 158
    13 Mila Kramer AV `56 AV `56 MD Team 2 11,68 7,89 11,68 --- 144
    14 Hilde Koole DNMC Dynamica ADSV MD 7,33 8,53 9,53 10,30 10,30 --- 0
    15 Amy van der Linden SV Diomedon SV Diomedon MD 9,85 8,39 9,85 --- 0
    16 Zoe van Luijk AV `56 AV `56 MD Team 1 8,24 7,09 8,40 8,91 8,91 --- 0
    17 Rachel Paul AV `56 AV `56 MD Team 2 7,45 5,70 7,67 6,51 7,67 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Fenne Pellaers AV `56 AV `56 MD Team 1 9,19 9,14 8,59 9,16 9,19 --- 483
    2 Sofie Klein DJA DJA MD 8,97 8,71 8,93 8,16 8,97 --- 472
    3 Stara Carmelia Spado Spado MD Team 1 6,67 7,97 8,40 8,69 8,69 --- 457
    4 Meike van Arendonk ACHL ARV Achilles MD 8,10 8,52 8,49 8,26 8,52 --- 449
    5 Alysa Sheppard Spado Spado MD Team 1 8,37 7,69 8,28 7,63 8,37 --- 0
    6 Benedicte Kimwanga DJA DJA MD 7,15 7,98 8,35 8,04 8,35 --- 0
    7 Noortje Lambregts THOR THOR MD Team 1 7,31 7,99 7,34 7,12 7,99 --- 421
    8 Rikke Knobel THOR THOR MD Team 1 7,44 7,21 6,85 7,18 7,44 --- 0
    9 Yasmine de Kraker DNMC Dynamica ADSV MD 6,79 6,89 7,15 6,88 7,15 --- 374
    10 Tirza Hulstein AV `56 AV `56 MD Team 1 6,85 6,48 6,63 5,81 6,85 --- 0
    11 Yvanka Wesdorp SV Diomedon SV Diomedon MD 5,86 5,99 6,37 5,76 6,37 --- 329
    12 Vera Hultermans Spado Spado MD Team 2 6,20 5,18 6,21 6,24 6,24 --- 321
    13 Mila Kramer AV `56 AV `56 MD Team 2 5,88 5,94 6,13 5,77 6,13 --- 314
    14 Zosja Knobel THOR THOR MD Team 2 5,35 4,30 6,09 5,66 6,09 --- 312
    15 Merel de Kerf RK HAV RK HAV MD 6,01 5,84 6,06 6,00 6,06 --- 310
    16 Femke van Sluijs AV `56 AV `56 MD Team 2 5,62 5,93 6,04 5,34 6,04 --- 0
    17 Daphne Blaas DNMC Dynamica ADSV MD 4,83 4,75 4,50 5,55 5,55 --- 0
    18 Leonie Schepers Spado Spado MD Team 2 4,99 5,05 4,19 5,05 --- 0
    19 Amy van der Linden SV Diomedon SV Diomedon MD 4,69 4,53 4,04 4,58 4,69 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Stara Carmelia Spado Spado MD Team 1 1,35 --- 499
    2 Yasmine de Kraker DNMC Dynamica ADSV MD 1,30 --- 462
    2 Yara Karelse AV `56 AV `56 MD Team 1 1,30 --- 462
    4 Esmee de Baat Spado Spado MD Team 1 1,30 --- 0
    5 Meike van Arendonk ACHL ARV Achilles MD 1,30 --- 462
    5 Nicole Banka SV Diomedon SV Diomedon MD 1,30 --- 462
    7 Zosja Knobel THOR THOR MD Team 2 1,25 --- 426
    8 Lotte van Pul Spado Spado MD Team 2 1,25 --- 426
    9 Karlijn Steenhart AV `56 AV `56 MD Team 1 1,20 --- 0
    10 Alexandra Elias RK HAV RK HAV MD 1,20 --- 389
    11 Daphne Stok Spado Spado MD Team 2 1,20 --- 0
    11 Milou Hensen SV Diomedon SV Diomedon MD 1,20 --- 0
    13 Lore Goetschalckx DJA DJA MD 1,20 --- 389
    14 Loïs van Daalen AV `56 AV `56 MD Team 2 1,15 --- 352
    15 Lotte Elstgeest AV `56 AV `56 MD Team 2 1,10 --- 0
    16 Daphne Blaas DNMC Dynamica ADSV MD 1,10 --- 0
    Sophie van Gurp ACHL ARV Achilles MD NM --- 0
    Julot Hendriks THOR THOR MD Team 2 NM --- 0
    Noortje Lambregts THOR THOR MD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Anouk Verdaasdonk Spado Spado MD Team 1 4,40 4,29 4,36 4,39 4,40 -0.5 m/s--- 498
    2 Amber Aertssen SV Diomedon SV Diomedon MD 3,96 3,87 4,00 4,04 4,04 -1.5 m/s--- 426
    3 Stara Carmelia Spado Spado MD Team 1 4,01 3,58 3,83 4,01 4,01 -1.2 m/s--- 0
    4 Loïs van den Berge DNMC Dynamica ADSV MD 3,54 3,80 3,93 3,96 3,96 -0.9 m/s--- 410
    5 Brittany Cools THOR THOR MD Team 1 3,57 3,79 3,87 3,94 3,94 -0.6 m/s--- 406
    6 Benedicte Kimwanga DJA DJA MD 3,61 3,46 3,14 3,76 3,76 -1.5 m/s--- 370
    7 Noa Casparie THOR THOR MD Team 1 3,57 3,48 3,67 3,71 3,71 -1.2 m/s--- 0
    8 Inke van d...ikkenberg AV `56 AV `56 MD Team 1 3,58 3,68 3,63 3,59 3,68 -1.5 m/s--- 354
    9 Roos Janssen SV Diomedon SV Diomedon MD 3,62 3,63 3,63 - 3,63 -1.4 m/s--- 0
    10 Femke Maranus DNMC Dynamica ADSV MD 3,59 - 3,53 - 3,59 -1.0 m/s--- 0
    11 Anouk Boomaerts DJA DJA MD 3,39 3,38 3,58 3,40 3,58 -1.5 m/s--- 0
    12 Carlijn van Kuik Spado Spado MD Team 2 3,56 3,33 3,48 3,33 3,56 -0.3 m/s--- 330
    13 Fenne Pellaers AV `56 AV `56 MD Team 1 3,30 3,26 3,49 - 3,49 -0.9 m/s--- 0
    14 Orla de Ruiter Spado Spado MD Team 2 3,16 3,01 2,93 2,95 3,16 -0.7 m/s--- 0
    15 Loïs Konings THOR THOR MD Team 2 2,91 3,02 2,91 2,82 3,02 -1.0 m/s--- 222
    16 Babet van Dommele THOR THOR MD Team 2 2,90 2,98 - - 2,98 -0.6 m/s--- 0
    17 Marit Wisse AV `56 AV `56 MD Team 2 2,61 2,87 - 2,75 2,87 -1.1 m/s--- 192
    18 Eline Luteijn ACHL ARV Achilles MD 2,77 - 2,69 2,55 2,77 -0.6 m/s--- 172
    19 Ann den Exter RK HAV RK HAV MD 2,59 - - 2,74 2,74 -1.4 m/s--- 166
    20 Vera Scholtus ACHL ARV Achilles MD 2,53 2,43 2,55 2,65 2,65 -1.3 m/s--- 0
    21 Marit Simonse AV `56 AV `56 MD Team 2 2,46 2,38 2,45 2,53 2,53 -1.2 m/s--- 0
    22 Stefanie Ooms RK HAV RK HAV MD 2,33 2,19 2,15 2,10 2,33 -0.1 m/s--- 0