Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 59
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:05 Discus Uitslagen
    12:40 Ver Uitslagen
    13:10 80mH Uitslagen
    13:50 Hoog
    Bak 2
    Uitslagen
    14:30 1000m Uitslagen
    15:50 Kogel Uitslagen
    16:15 80m Uitslagen


    Tijdschema

    11:05u16:40u
    Jongens Junior D
    Discus
    Hoog - Bak 2
    80m

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mDiscusKogelHoogVerTeam punten
    700 Frank de Bloeme ACHL 80m
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mJJD - HoogJJD - Ver ARV Achilles JD ----- 1313
    701 Roy van den Broek ACHL Discus
    Kogel
    Ver
    JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Ver ARV Achilles JD ----- 540
    702 Merijn van den Berg Groene Ster 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog AV Groene Ster JD ----- 125
    703 Tim Bijvoet Groene Ster 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver AV Groene Ster JD ----- 358
    704 Stein Heuvelink Groene Ster 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog AV Groene Ster JD ----- 472
    705 Bas Noordermeer Groene Ster 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - KogelJJD - Ver AV Groene Ster JD ----- 1455
    706 Quinten Vermaas Groene Ster 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel AV Groene Ster JD ----- 362
    707 Lukas Dobbelaar SCSP 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Scheldesport JD ----- 820
    708 Fabian de Maat SCSP 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m AV Scheldesport JD ------ 521
    709 Benjamin Pijnen SCSP 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver AV Scheldesport JD ----- 805
    710 Daan Schuit SCSP 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog AV Scheldesport JD ----- 1009
    711 Niels Verschuren SCSP 1000m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver AV Scheldesport JD ------ 0
    712 Remco de Baar AV `56 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog AV `56 JD Team 1 ----- 880
    713 Nino van den Berg AV `56 80m
    Discus
    Hoog
    JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Hoog AV `56 JD Team 1 ----- 315
    714 Silas Broeksma AV `56 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog AV `56 JD Team 2 ----- 581
    715 Rody Dees AV `56 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel AV `56 JD Team 2 ----- 320
    716 Mart Kapteijn AV `56 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - DiscusJJD - Kogel AV `56 JD Team 1 ----- 607
    717 Sil Leenknegt AV `56 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver AV `56 JD Team 2 ----- 421
    718 Quinten Mertens AV `56 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver AV `56 JD Team 1 ----- 814
    719 Simon Smids AV `56 4x80m
    Discus
    Hoog
    JJD - DiscusJJD - Hoog AV `56 JD Team 2 ----- 0
    720 Aaron Smit AV `56 80m
    1000m
    Discus
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Discus AV `56 JD Team 2 ----- 653
    721 Koen Steenblok AV `56 1000m
    80mH
    Ver
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver AV `56 JD Team 1 ----- 676
    722 Ipe Verbrugge AV `56 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel AV `56 JD Team 1 ----- 561
    723 Finn Hillemans DJA 80mH
    Discus
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - DiscusJJD - Hoog DJA JD ----- 1218
    724 Joris Klein DJA 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - KogelJJD - Ver DJA JD ----- 328
    725 Bart Mol DJA 80mH
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mHJJD - KogelJJD - Ver DJA JD ----- 1423
    726 Louis van Oorschot DJA 80m
    1000m
    Discus
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Discus DJA JD ----- 632
    727 Sem Euser DNMC 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Dynamica ADSV JD ----- 704
    728 Stijn Koole DNMC 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel Dynamica ADSV JD ----- 373
    729 Kasper Koopman DNMC 1000m
    Discus
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - Hoog Dynamica ADSV JD ----- 903
    730 Stein Rietberg DNMC 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver Dynamica ADSV JD ----- 140
    731 Jeffrey Rijkhals DNMC 80mH
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - DiscusJJD - Kogel Dynamica ADSV JD ----- 1564
    732 Luca Vael DNMC 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m Dynamica ADSV JD ----- 224
    733 Maarten Franken Spado 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - DiscusJJD - Kogel Spado JD Team 1 ----- 0
    734 Thijmen Gladdinés Spado Hoog
    JJD - Hoog Spado JD Team 1 ------- 426
    735 Tomas Hop...nbrouwers Spado 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver Spado JD Team 1 ----- 216
    736 Jorrit Kessels Spado 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH Spado JD Team 1 ----- 321
    737 Felix Linders Spado 1000m
    JJD - 1000m Spado JD Team 1 ------- 0
    738 Pim Nuijten Spado 80m
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Kogel Spado JD Team 1 ----- 1281
    739 Joris Oosterveld Spado 80m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mJJD - KogelJJD - Hoog Spado JD Team 2 ----- 969
    740 Quinten Steijns Spado 1000m
    Hoog
    Ver
    JJD - 1000mJJD - HoogJJD - Ver Spado JD Team 1 ----- 843
    741 Sjors van der Wal Spado 80m
    Discus
    Ver
    JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Ver Spado JD Team 2 ----- 455
    742 Luc van de Werfhorst Spado 80m
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Kogel Spado JD Team 2 ----- 129
    743 Tim Withagen Spado 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m Spado JD Team 1 ----- 937
    744 Rick van der Linden SV Diomedon 80mH
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver SV Diomedon JD ------ 539
    745 Julian Nijssen SV Diomedon 80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog SV Diomedon JD ------ 341
    746 David de Vos SV Diomedon Discus
    Hoog
    JJD - DiscusJJD - Hoog SV Diomedon JD ------ 889
    747 Marc van den Boom THOR 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - KogelJJD - Ver THOR JD Team 1 ----- 295
    748 Jason Brouwers THOR Discus
    Kogel
    JJD - DiscusJJD - Kogel THOR JD Team 2 ------ 474
    749 Roland van Dijk THOR 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog THOR JD Team 2 ----- 222
    750 Max van Engelen THOR 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver THOR JD Team 2 ----- 234
    751 Alex Franssen THOR 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver THOR JD Team 2 ----- 281
    752 Jelle van Geel THOR 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m THOR JD Team 1 ------ 594
    753 Dani Goorden THOR 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog THOR JD Team 2 ----- 690
    754 Jude Khalil THOR 80m
    Discus
    Hoog
    JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Hoog THOR JD Team 1 ----- 229
    755 Pim van der Maale THOR 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver THOR JD Team 1 ----- 970
    756 Mink Tebbens THOR 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog THOR JD Team 1 ----- 838
    758 Cas van Wesel THOR 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH THOR JD Team 1 ----- 1272
    759 Sjors van Zomeren THOR 1000m
    Discus
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - Kogel THOR JD Team 1 ----- 0

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 2
    AV Groene Ster GRST 5
    AV Scheldesport SCSP 5
    AV `56 AV56 11
    DJA DJA 4
    Dynamica ADSV DNMC 6
    Spado SPDO 11
    SV Diomedon DMDN 3
    THOR THOR 12
  • Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 THOR JD Team 1 THOR - JJD
    Begeleider: Marco Lodiers
    7 4715
    2 Spado JD Team 1 Spado - JJD
    Begeleider: Nancy Nijkamp
    Jurylid: Spado lid
    8 4484
    3 AV `56 JD Team 1 AV `56 - JJD
    Begeleider: Rachid Guigui/Patrick de Vos/Vivian Karelse
    Jurylid: Remco Kapteijn
    6 4310
    4 Dynamica ADSV JD Dynamica ADSV - JJD
    Begeleider: Annemiek Koopman
    Jurylid: Jan Willem Rietberg
    6 4214
    5 AV Scheldesport JD AV Scheldesport - JJD 5 3714
    6 DJA JD DJA - JJD
    Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
    4 3601
    7 AV Groene Ster JD AV Groene Ster - JJD
    Begeleider: Rico Stroobant
    Jurylid: Natasja Bijvoet
    5 3097
    8 AV `56 JD Team 2 AV `56 - JJD
    Begeleider: Rachid Guigui/Patrick de Vos/Vivian Karelse
    Jurylid: Remco Kapteijn
    5 2295
    9 THOR JD Team 2 THOR - JJD
    Begeleider: Marco Lodiers
    5 2217
    10 ARV Achilles JD ARV Achilles - JJD
    Begeleider: Annelies Sijben
    Jurylid: Wilco Verwijmeren
    2 1853
    11 SV Diomedon JD SV Diomedon - JJD 3 1769
    12 Spado JD Team 2 Spado - JJD
    Begeleider: Nancy Nijkamp
    Jurylid: Spado lid
    3 1553

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Pim van der Maale THOR THOR JD Team 1 11,42 -1.5 m/s11,45 552
    2 Lukas Dobbelaar SCSP AV Scheldesport JD 11,83 -1.5 m/s11,54 491
    3 Bas Noordermeer Groene Ster AV Groene Ster JD 11,85 -1.6 m/s--- 489
    4 Pim Nuijten Spado Spado JD Team 1 11,89 -1.5 m/s11,99 483
    5 Cas van Wesel THOR THOR JD Team 1 12,12 -1.5 m/s11,83 451
    6 Quinten Mertens AV `56 AV `56 JD Team 1 12,19 -1.5 m/s11,98 442
    7 Tim Withagen Spado Spado JD Team 1 12,26 -1.5 m/s12,01 432
    8 Frank de Bloeme ACHL ARV Achilles JD 12,38 -1.6 m/s--- 417
    9 Jorrit Kessels Spado Spado JD Team 1 12,40 -1.5 m/s12,15 0
    10 Jude Khalil THOR THOR JD Team 1 12,58 -1.5 m/s11,97 0
    11 Sem Euser DNMC Dynamica ADSV JD 12,65 -1.9 m/s12,32 382
    12 Tim Bijvoet Groene Ster AV Groene Ster JD 12,85 -1.6 m/s--- 358
    13 Julian Nijssen SV Diomedon SV Diomedon JD 12,99 -1.6 m/s--- 341
    14 Joris Klein DJA DJA JD 13,10 -1.9 m/s12,60 328
    15 Nino van den Berg AV `56 AV `56 JD Team 1 13,21 -1.6 m/s--- 315
    16 Louis van Oorschot DJA DJA JD 13,45 -1.9 m/s13,00 289
    17 Alex Franssen THOR THOR JD Team 2 13,52 -1.9 m/s13,48 281
    18 Aaron Smit AV `56 AV `56 JD Team 2 13,61 -1.6 m/s--- 271
    19 Joris Oosterveld Spado Spado JD Team 2 13,87 -1.9 m/s13,62 244
    20 Sjors van der Wal Spado Spado JD Team 2 13,99 -1.9 m/s13,98 231
    21 Luca Vael DNMC Dynamica ADSV JD 14,06 -1.9 m/s13,37 224
    22 Roland van Dijk THOR THOR JD Team 2 14,08 -1.9 m/s13,66 222
    23 Luc van de Werfhorst Spado Spado JD Team 2 14,26 -1.6 m/s14,62 0
    24 Max van Engelen THOR THOR JD Team 2 15,07 -1.6 m/s--- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jelle van Geel THOR THOR JD Team 1 3:13,30 3:15,88 594
    2 Ipe Verbrugge AV `56 AV `56 JD Team 1 3:17,73 3:17,08 561
    3 Fabian de Maat SCSP AV Scheldesport JD 3:23,64 3:15,20 521
    4 Tim Withagen Spado Spado JD Team 1 3:25,96 3:30,18 505
    5 Quinten Steijns Spado Spado JD Team 1 3:28,59 3:42,28 489
    6 Kasper Koopman DNMC Dynamica ADSV JD 3:30,42 3:37,46 477
    7 Benjamin Pijnen SCSP AV Scheldesport JD 3:33,93 3:35,10 455
    8 Koen Steenblok AV `56 AV `56 JD Team 1 3:37,25 3:31,67 436
    9 Cas van Wesel THOR THOR JD Team 1 3:38,78 3:48,70 427
    10 Stijn Koole DNMC Dynamica ADSV JD 3:48,49 3:39,11 373
    11 Quinten Vermaas Groene Ster AV Groene Ster JD 3:50,52 --- 362
    12 Niels Verschuren SCSP AV Scheldesport JD 3:53,68 3:47,40 0
    13 Louis van Oorschot DJA DJA JD 3:54,31 3:50,00 343
    14 Felix Linders Spado Spado JD Team 1 3:55,89 4:02,75 0
    15 Dani Goorden THOR THOR JD Team 2 4:02,99 4:01,65 301
    16 Luca Vael DNMC Dynamica ADSV JD 4:05,70 3:52,73 0
    17 Sjors van Zomeren THOR THOR JD Team 1 4:08,55 4:26,04 0
    18 Aaron Smit AV `56 AV `56 JD Team 2 4:14,59 --- 249
    19 Rody Dees AV `56 AV `56 JD Team 2 4:54,06 --- 103

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jeffrey Rijkhals DNMC Dynamica ADSV JD 12,98 +0.5 m/s13,27 589
    2 Daan Schuit SCSP AV Scheldesport JD 13,76 +0.5 m/s16,15 510
    3 Bart Mol DJA DJA JD 14,32 +0.5 m/s14,50 459
    4 Finn Hillemans DJA DJA JD 14,88 +0.5 m/s15,50 411
    5 Cas van Wesel THOR THOR JD Team 1 15,10 -0.9 m/s--- 394
    6 Remco de Baar AV `56 AV `56 JD Team 1 15,82 -1.3 m/s16,97 339
    7 Lukas Dobbelaar SCSP AV Scheldesport JD 15,96 +0.5 m/s16,12 329
    8 Jorrit Kessels Spado Spado JD Team 1 16,08 +0.5 m/s16,45 321
    9 Mink Tebbens THOR THOR JD Team 1 17,06 -1.3 m/s17,75 256
    10 Koen Steenblok AV `56 AV `56 JD Team 1 17,32 -1.3 m/s17,09 240
    11 Rick van der Linden SV Diomedon SV Diomedon JD 17,43 -0.9 m/s--- 233
    12 Tomas Hop...nbrouwers Spado Spado JD Team 1 17,72 -1.3 m/s17,79 216
    13 Silas Broeksma AV `56 AV `56 JD Team 2 18,16 -0.9 m/s--- 192
    14 Sil Leenknegt AV `56 AV `56 JD Team 2 18,82 -0.9 m/s--- 157
    15 Stein Heuvelink Groene Ster AV Groene Ster JD 18,83 -1.3 m/s--- 156
    16 Stein Rietberg DNMC Dynamica ADSV JD 19,16 -0.9 m/s--- 140
    17 Merijn van den Berg Groene Ster AV Groene Ster JD 19,46 -1.3 m/s--- 125

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jeffrey Rijkhals DNMC Dynamica ADSV JD 27,43 28,48 28,48 --- 451
    2 David de Vos SV Diomedon SV Diomedon JD 22,28 19,42 18,93 22,28 --- 348
    3 Pim Nuijten Spado Spado JD Team 1 17,06 16,36 15,58 20,58 20,58 --- 318
    4 Mart Kapteijn AV `56 AV `56 JD Team 1 15,74 16,33 18,05 15,41 18,05 --- 270
    5 Finn Hillemans DJA DJA JD 17,70 13,25 17,86 17,86 --- 266
    6 Jude Khalil THOR THOR JD Team 1 15,64 13,49 16,06 16,06 --- 229
    7 Kasper Koopman DNMC Dynamica ADSV JD 14,93 13,40 14,06 14,93 --- 0
    8 Nino van den Berg AV `56 AV `56 JD Team 1 12,66 13,82 13,00 14,16 14,16 --- 0
    9 Roy van den Broek ACHL ARV Achilles JD 13,94 13,94 --- 184
    10 Maarten Franken Spado Spado JD Team 1 13,28 12,41 13,28 --- 0
    11 Sjors van Zomeren THOR THOR JD Team 1 12,60 12,70 12,06 13,00 13,00 --- 0
    12 Jason Brouwers THOR THOR JD Team 2 10,07 12,61 11,16 12,61 --- 153
    13 Louis van Oorschot DJA DJA JD 11,34 11,72 12,51 12,51 --- 0
    14 Aaron Smit AV `56 AV `56 JD Team 2 11,62 11,27 11,78 11,78 --- 133
    15 Luc van de Werfhorst Spado Spado JD Team 2 11,39 11,59 11,59 --- 129
    16 Simon Smids AV `56 AV `56 JD Team 2 7,63 10,57 10,57 --- 0
    17 Sjors van der Wal Spado Spado JD Team 2 9,96 10,05 10,31 8,90 10,31 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jeffrey Rijkhals DNMC Dynamica ADSV JD 9,01 9,58 9,93 10,03 10,03 --- 524
    2 Pim Nuijten Spado Spado JD Team 1 9,14 7,68 8,88 8,66 9,14 --- 480
    3 Bas Noordermeer Groene Ster AV Groene Ster JD 8,97 8,87 8,43 7,93 8,97 --- 472
    4 Bart Mol DJA DJA JD 7,82 7,90 7,49 7,45 7,90 --- 416
    5 Roy van den Broek ACHL ARV Achilles JD 6,00 6,83 5,95 5,65 6,83 --- 356
    6 Maarten Franken Spado Spado JD Team 1 5,48 5,38 5,74 6,77 6,77 --- 0
    7 Mart Kapteijn AV `56 AV `56 JD Team 1 6,51 5,79 6,03 6,19 6,51 --- 337
    8 Joris Oosterveld Spado Spado JD Team 2 6,50 6,20 5,96 6,11 6,50 --- 336
    9 Joris Klein DJA DJA JD 5,76 6,35 6,33 6,17 6,35 --- 0
    10 Jason Brouwers THOR THOR JD Team 2 6,25 5,88 5,70 5,96 6,25 --- 321
    11 Marc van den Boom THOR THOR JD Team 1 5,19 5,83 5,64 5,57 5,83 --- 295
    12 Ipe Verbrugge AV `56 AV `56 JD Team 1 5,64 4,63 4,89 5,15 5,64 --- 0
    13 Luc van de Werfhorst Spado Spado JD Team 2 5,56 5,30 5,13 5,44 5,56 --- 0
    14 Quinten Vermaas Groene Ster AV Groene Ster JD 5,15 5,52 5,55 5,55 --- 0
    15 Sjors van Zomeren THOR THOR JD Team 1 5,34 4,83 5,41 5,48 5,48 --- 0
    16 Rody Dees AV `56 AV `56 JD Team 2 4,40 4,47 4,31 4,65 4,65 --- 217
    17 Stijn Koole DNMC Dynamica ADSV JD 3,22 3,97 3,85 3,97 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mink Tebbens THOR THOR JD Team 1 1,45 --- 582
    2 David de Vos SV Diomedon SV Diomedon JD 1,40 --- 541
    3 Remco de Baar AV `56 AV `56 JD Team 1 1,40 --- 541
    3 Finn Hillemans DJA DJA JD 1,40 --- 541
    5 Nino van den Berg AV `56 AV `56 JD Team 1 1,35 --- 0
    6 Daan Schuit SCSP AV Scheldesport JD 1,35 1,05 499
    7 Frank de Bloeme ACHL ARV Achilles JD 1,30 --- 462
    8 Julian Nijssen SV Diomedon SV Diomedon JD 1,30 --- 0
    9 Kasper Koopman DNMC Dynamica ADSV JD 1,25 --- 426
    10 Jude Khalil THOR THOR JD Team 1 1,25 --- 0
    11 Thijmen Gladdinés Spado Spado JD Team 1 1,25 --- 426
    12 Silas Broeksma AV `56 AV `56 JD Team 2 1,20 --- 389
    13 Dani Goorden THOR THOR JD Team 2 1,20 --- 389
    14 Joris Oosterveld Spado Spado JD Team 2 1,20 --- 389
    15 Simon Smids AV `56 AV `56 JD Team 2 1,15 --- 0
    15 Quinten Steijns Spado Spado JD Team 1 1,15 --- 0
    17 Stein Heuvelink Groene Ster AV Groene Ster JD 1,10 --- 316
    18 Merijn van den Berg Groene Ster AV Groene Ster JD 1,10 --- 0
    18 Roland van Dijk THOR THOR JD Team 2 1,10 --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Bart Mol DJA DJA JD - 4,64 4,52 - 4,64 -0.3 m/s--- 548
    2 Bas Noordermeer Groene Ster AV Groene Ster JD 4,35 4,38 4,36 4,11 4,38 -0.3 m/s--- 494
    3 Frank de Bloeme ACHL ARV Achilles JD 3,64 3,90 4,08 3,64 4,08 -0.9 m/s--- 434
    4 Pim van der Maale THOR THOR JD Team 1 3,15 4,00 3,65 3,77 4,00 -0.3 m/s--- 418
    5 Quinten Mertens AV `56 AV `56 JD Team 1 3,77 3,56 3,55 3,37 3,77 -0.8 m/s--- 372
    6 Marc van den Boom THOR THOR JD Team 1 3,48 3,73 - 3,64 3,73 -0.4 m/s--- 0
    7 Quinten Steijns Spado Spado JD Team 1 3,43 - 3,51 3,68 3,68 -0.7 m/s--- 354
    8 Benjamin Pijnen SCSP AV Scheldesport JD 3,26 3,66 3,46 3,64 3,66 -1.0 m/s3,91 350
    9 Koen Steenblok AV `56 AV `56 JD Team 1 3,65 3,20 3,34 - 3,65 -0.9 m/s--- 0
    10 Roy van den Broek ACHL ARV Achilles JD 3,14 3,00 3,25 3,63 3,63 -0.7 m/s--- 0
    11 Tomas Hop...nbrouwers Spado Spado JD Team 1 3,43 - 3,62 3,47 3,62 -0.4 m/s--- 0
    12 Sem Euser DNMC Dynamica ADSV JD 3,52 3,46 3,41 3,44 3,52 -0.2 m/s--- 322
    13 Stein Rietberg DNMC Dynamica ADSV JD 1,61 3,15 3,40 3,46 3,46 -0.4 m/s--- 0
    14 Rick van der Linden SV Diomedon SV Diomedon JD 3,39 3,23 3,44 3,29 3,44 -0.1 m/s--- 306
    15 Joris Klein DJA DJA JD 3,37 - 3,10 3,07 3,37 -0.8 m/s--- 0
    16 Niels Verschuren SCSP AV Scheldesport JD 2,92 3,26 3,19 - 3,26 -1.2 m/s3,33 0
    17 Sil Leenknegt AV `56 AV `56 JD Team 2 3,23 2,92 3,23 2,82 3,23 -1.7 m/s--- 264
    18 Max van Engelen THOR THOR JD Team 2 3,08 2,74 2,77 2,63 3,08 -0.3 m/s--- 234
    19 Sjors van der Wal Spado Spado JD Team 2 3,03 2,98 3,00 2,95 3,03 -0.8 m/s--- 224
    20 Tim Bijvoet Groene Ster AV Groene Ster JD 2,90 2,85 2,86 2,72 2,90 -0.1 m/s--- 0
    21 Alex Franssen THOR THOR JD Team 2 2,71 2,70 2,51 2,53 2,71 -0.3 m/s--- 0