Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 98
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m800m80mH4x80mDiscusKogelHoogVerTeam punten
    156 Azual Jok Agok AAV `36 800m
    Kogel
    Hoog
    MJC - KogelMJC - Hoog Groep 1 AAV `36 MC Team 1 ----- 470
    157 Maud van Beest AAV `36 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AAV `36 MC Team 1 ----- 1058
    158 Robin Bishop AAV `36 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus Groep B AAV `36 MC Team 1 ----- 827
    159 Laura Gaarthuis AAV `36 Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep AMJC - Kogel AAV `36 MC Team 1 ------ 0
    160 Bodie de Haas AAV `36 800m
    Kogel
    Ver
    MJC - 800mMJC - KogelMJC - Ver Groep A AAV `36 MC Team 2 ----- 376
    161 Hilal Karadirek AAV `36 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AAV `36 MC Team 1 ----- 338
    162 Vera van der Nagel AAV `36 4x80m
    Discus
    Hoog
    MJC - Discus Groep BMJC - Hoog Groep 1 AAV `36 MC Team 2 ----- 426
    163 Elise Spijkers AAV `36 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Groep B AAV `36 MC Team 2 ----- 871
    164 Noor Verduin AAV `36 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH AAV `36 MC Team 2 ----- 787
    165 Sofie Visser AAV `36 Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep AMJC - Kogel AAV `36 MC Team 2 ------ 557
    166 Daphne Zintel AAV `36 80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - Hoog Groep BMJC - Ver Groep B AAV `36 MC Team 1 ----- 1710
    167 Annika Zornig AAV `36 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AAV `36 MC Team 2 ----- 672
    168 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Groep A AAV `36 MC Team 1 ----- 482
    169 Mara Donker Clytoneus 4x80m
    Kogel
    MJC - Kogel AV Clytoneus MC ------ 0
    170 Hannah Garritsen Clytoneus 800m
    4x80m
    MJC - 800m AV Clytoneus MC ------ 0
    171 Tamara Gorter Clytoneus 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Groep B AV Clytoneus MC ------ 0
    172 Rosalie van Kakum Clytoneus Discus
    MJC - Discus Groep A AV Clytoneus MC ------- 268
    173 Renee van der Marel Clytoneus 80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel AV Clytoneus MC ------ 815
    174 Laure Roelofs Clytoneus 80mH
    4x80m
    MJC - 80mH AV Clytoneus MC ------ 0
    175 Eva van Schaik Clytoneus 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Groep A AV Clytoneus MC ------ 966
    176 Ilse Tabak Clytoneus 80mH
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog Groep B AV Clytoneus MC ------ 858
    177 Rixt Vos Clytoneus 800m
    80mH
    Discus
    MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Discus Groep B AV Clytoneus MC ----- 807
    178 Luna Zimnik Clytoneus 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog Groep 1 AV Clytoneus MC ----- 502
    179 Pien van Berk AV Gouda 4x80m
    Hoog
    Ver
    MJC - Hoog Groep 1MJC - Ver Groep A AV Gouda MC ----- 1099
    180 Rianne Buijs AV Gouda 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m AV Gouda MC ----- 842
    181 Kate van Elswijk AV Gouda 800m
    4x80m
    Discus
    MJC - 800mMJC - Discus Groep A AV Gouda MC ----- 0
    182 Dieuwertje Janssen AV Gouda Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep BMJC - Kogel AV Gouda MC ------ 845
    183 Katie Postma AV Gouda 80m
    80mH
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Hoog Groep B AV Gouda MC ----- 713
    184 Isabel van Steenwijk AV Gouda 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AV Gouda MC ----- 425
    185 Sanne Bakker Schut Triathlon 80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel AV Triathl...MC Team 2 ------ 867
    186 Valerie Bernasco Triathlon 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog Groep B AV Triathl...MC Team 2 ------ 462
    187 Lena Broere Triathlon 4x80m
    AV Triathl...MC Team 1 ------- 0
    188 Maura te Grotenhuis Triathlon 80mH
    4x80m
    MJC - 80mH AV Triathl...MC Team 2 ------ 221
    189 Janneke van Hofslot Triathlon 800m
    MJC - 800m AV Triathl...MC Team 2 ------- 469
    190 Marit Jansons Triathlon 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groep A AV Triathl...MC Team 2 ------ 355
    191 Yara Janssen Triathlon 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groep B AV Triathl...MC Team 2 ------ 430
    192 Nora Kwakman Triathlon Discus
    Hoog
    MJC - Discus Groep BMJC - Hoog Groep 1 AV Triathl...MC Team 1 ------ 0
    193 Hanna Latour Triathlon 800m
    4x80m
    MJC - 800m AV Triathl...MC Team 1 ------ 0
    194 Kendra Limburg Triathlon Discus
    Hoog
    MJC - Discus Groep BMJC - Hoog Groep 1 AV Triathl...MC Team 2 ------ 0
    195 Lise Mayer Triathlon 4x80m
    AV Triathl...MC Team 2 ------- 0
    196 Silke Mensink Triathlon 80mH
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog Groep B AV Triathl...MC Team 1 ------ 793
    197 Chaja Plochg Triathlon 4x80m
    Discus
    MJC - Discus Groep A AV Triathl...MC Team 2 ------ 431
    198 Annelou Praas Triathlon 4x80m
    Kogel
    MJC - Kogel AV Triathl...MC Team 1 ------ 469
    199 Eeske Roex Triathlon 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Groep B AV Triathl...MC Team 1 ------ 0
    200 Jolijn Stemerdink Triathlon 80m
    80mH
    MJC - 80mMJC - 80mH AV Triathl...MC Team 2 ------ 625
    201 Meike Stoter Triathlon 800m
    80mH
    MJC - 800mMJC - 80mH AV Triathl...MC Team 1 ------ 914
    202 Kaixin Tensen Triathlon 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Groep A AV Triathl...MC Team 1 ------ 742
    203 Nina van der Vat Triathlon 800m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel AV Triathl...MC Team 1 ----- 409
    204 Emma te Winkel Triathlon 80m
    Discus
    MJC - 80mMJC - Discus Groep A AV Triathl...MC Team 1 ------ 670
    205 Maya van den Bosch AV `47 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Groep B AV `47 MC ------ 0
    206 Roosa van Luijken AV `47 80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog Groep 1 AV `47 MC ------ 248
    207 Annika van Luijken AV `47 800m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel AV `47 MC ------ 358
    208 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH AV `47 MC ----- 484
    209 Alieke van...wenhuizen AV `47 Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep BMJC - Kogel AV `47 MC ------ 692
    210 Dieke van Veen AV `47 80mH
    4x80m
    MJC - 80mH AV `47 MC ------ 317
    211 Anouk Werkman AV `47 800m
    Discus
    MJC - 800mMJC - Discus Groep A AV `47 MC ------ 0
    212 Kato van Wilgen AV `47 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog Groep B AV `47 MC ----- 865
    213 Lisa van der Willik AV `47 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groep A AV `47 MC ----- 841
    214 Meike Grube Avantri 80m
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mMJC - Discus Groep B Avantri MC ----- 648
    217 Anouk Luiken Avantri 4x80m
    Kogel
    Hoog
    MJC - KogelMJC - Hoog Groep 1 Avantri MC ----- 827
    218 Annabel Rem Avantri 80mH
    Discus
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Discus Groep AMJC - Ver Groep A Avantri MC ----- 487
    219 Kyra Terlouw Avantri 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH Avantri MC ----- 388
    220 Luca Verhagen Avantri 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog Groep B Avantri MC ----- 396
    221 Lisanne Boot HLLS 800m
    Discus
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Discus Groep AMJC - Kogel Hellas Utr...MC Team 1 ----- 388
    222 Kim Brouwer HLLS 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH Hellas Utr...MC Team 1 ----- 1067
    223 Luus Bruijn HLLS 80m
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mMJC - Discus Groep A Hellas Utr...MC Team 3 ----- 758
    224 Maartje de Gruijl HLLS 800m
    MJC - 800m Hellas Utr...MC Team 1 ------- 377
    225 Isa Haaksma HLLS 80m
    80mH
    MJC - 80mMJC - 80mH Hellas Utr...MC Team 3 ------ 243
    226 Maud Hamoen HLLS 80m
    Discus
    Ver
    MJC - 80mMJC - Discus Groep BMJC - Ver Groep B Hellas Utr...MC Team 2 ----- 916
    227 Isis Hordijk HLLS 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver Groep A Hellas Utr...MC Team 1 ----- 1080
    228 Meike van Ieperen HLLS Discus
    Kogel
    Ver
    MJC - Discus Groep BMJC - KogelMJC - Ver Groep B Hellas Utr...MC Team 3 ----- 568
    229 Emma Jacobs HLLS 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog Groep B Hellas Utr...MC Team 3 ----- 876
    230 Fay Jonkers HLLS 80m
    800m
    80mH
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - 80mH Hellas Utr...MC Team 3 ----- 644
    231 Roos Kortekaas HLLS 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groep A Hellas Utr...MC Team 3 ----- 0
    232 Nienke Leck HLLS 80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - Hoog Groep BMJC - Ver Groep B Hellas Utr...MC Team 1 ----- 426
    233 Leonie Mariën HLLS 80m
    80mH
    Kogel
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Kogel Hellas Utr...MC Team 2 ----- 1285
    234 Maaike Meewisse HLLS Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep AMJC - Kogel Hellas Utr...MC Team 2 ------ 0
    235 Nienke Overgoor HLLS 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep BMJC - Kogel Hellas Utr...MC Team 1 ----- 889
    236 Coos Veldpaus HLLS 80m
    4x80m
    MJC - 80m Hellas Utr...MC Team 1 ------ 685
    237 Christine de Waal HLLS 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog Groep 1 Hellas Utr...MC Team 3 ----- 389
    238 Thyra de Bruin SC Antilope 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH SC Antilope MC ----- 896
    239 Julie van Driel SC Antilope 800m
    80mH
    Discus
    MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Discus Groep A SC Antilope MC ----- 526
    240 Lynn Duiker SC Antilope 80m
    80mH
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Hoog Groep B SC Antilope MC ----- 0
    241 Roos Idema SC Antilope 80m
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mMJC - Discus Groep B SC Antilope MC ----- 442
    242 Anouk de Ruiter SC Antilope 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groep B SC Antilope MC ----- 354
    243 Romeé Spek SC Antilope 800m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 800mMJC - KogelMJC - Hoog Groep 1 SC Antilope MC ----- 897
    244 Chantal ten Tije SC Antilope 4x80m
    Kogel
    Ver
    MJC - KogelMJC - Ver Groep A SC Antilope MC ----- 416
    245 Loes van der Berg SC Reeuwijk 800m
    80mH
    Kogel
    MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Kogel SC Reeuwijk MC ----- 785
    246 Madelief de Jong SC Reeuwijk 80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - Hoog Groep BMJC - Ver Groep A SC Reeuwijk MC ----- 1313
    247 Tess Berghout Trackstars 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH Trackstars...elande MC ----- 508
    248 Sietske Evovo Trackstars 80mH
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog Groep B Trackstars...elande MC ------ 0
    249 Ymke Evovo Trackstars Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep AMJC - Kogel Trackstars...elande MC ------ 692
    250 Charleen v...der Heide Trackstars Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep BMJC - Kogel Trackstars...elande MC ------ 0
    251 Daphne Legerstee Trackstars 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver Groep A Trackstars...elande MC ----- 546
    252 Jente van der Lugt Trackstars 80m
    800m
    MJC - 80mMJC - 800m Trackstars...elande MC ------ 136
    253 Esmée de Rijke Trackstars 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groep B Trackstars...elande MC ------ 0
    254 Rebecca Spiering Trackstars 800m
    4x80m
    MJC - 800m Trackstars...elande MC ------ 239
    255 Marije Tijdgat Trackstars 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog Groep 1 Trackstars...elande MC ----- 807

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 13
    AV Clytoneus CLYT 10
    AV Gouda GOUD 6
    AV Triathlon Triathlon 20
    AV `47 AV47 9
    Avantri AVTR 5
    Hellas Utrecht HLLS 17
    SC Antilope ANTL 7
    SC Reeuwijk SCRW 2
    Trackstars TSNL 9
  • Teams
  • 80m
  • 800m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 Hellas Utrecht - MJC 7 5615
    2 AAV `36 MC Team 1 AAV `36 - MJC
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
    7 5508
    3 AV Clytoneus MC AV Clytoneus - MJC
    Begeleider: Lars van Golstein
    10 4678
    4 AV Triathlon MC Team 1 AV Triathlon - MJC
    Begeleider: Jeroen Bol
    10 4491
    5 AV Gouda MC AV Gouda - MJC
    Begeleider: Laura Molenaar
    6 4432
    6 AV Triathlon MC Team 2 AV Triathlon - MJC
    Begeleider: Albert Post
    10 4397
    7 AV `47 MC AV `47 - MJC
    Begeleider: Yvonne
    9 4321
    8 AAV `36 MC Team 2 AAV `36 - MJC
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
    6 4188
    9 SC Antilope MC SC Antilope - MJC
    Begeleider: Vincent Kruit
    7 3986
    10 Hellas Utrecht MC Team 3 Hellas Utrecht - MJC 7 3954
    11 Trackstars Nesselande MC Trackstars - MJC
    Begeleider: Ingrid Evovo
    Jurylid: Peter Spiering
    9 3368
    12 Avantri MC Avantri - MJC
    Begeleider: Marillion Zwijnenburg
    5 3226
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 Hellas Utrecht - MJC 3 2201
    14 SC Reeuwijk MC SC Reeuwijk - MJC
    Begeleider: Daphne Droog
    Jurylid: Martin de Haan
    2 2098

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Coos Veldpaus HLLS Hellas Utr...MC Team 1 10,61 +0.1 m/s10,90 685
    2 Kim Brouwer HLLS Hellas Utr...MC Team 1 11,00 +0.1 m/s11,00 619
    3 Daphne Zintel AAV `36 AAV `36 MC Team 1 11,43 +0.1 m/s11,39 550
    4 Leonie Mariën HLLS Hellas Utr...MC Team 2 11,56 +1.3 m/s--- 531
    5 Thyra de Bruin SC Antilope SC Antilope MC 11,63 +1.3 m/s--- 520
    6 Noor Verduin AAV `36 AAV `36 MC Team 2 11,67 +0.0 m/s12,91 515
    7 Eva van Schaik Clytoneus AV Clytoneus MC 11,69 +1.3 m/s--- 512
    7 Luus Bruijn HLLS Hellas Utr...MC Team 3 11,69 +1.3 m/s--- 512
    9 Nienke Leck HLLS Hellas Utr...MC Team 1 11,82 +0.1 m/s11,50 0
    10 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 AV `47 MC 11,88 +0.7 m/s12,00 484
    11 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 AAV `36 MC Team 1 11,90 +0.1 m/s11,69 482
    12 Maud Hamoen HLLS Hellas Utr...MC Team 2 12,16 +1.3 m/s--- 446
    13 Sanne Bakker Schut Triathlon AV Triathl...MC Team 2 12,18 +0.7 m/s12,22 443
    14 Elise Spijkers AAV `36 AAV `36 MC Team 2 12,21 +0.0 m/s12,31 439
    14 Katie Postma AV Gouda AV Gouda MC 12,21 +0.7 m/s12,29 439
    16 Rianne Buijs AV Gouda AV Gouda MC 12,22 +0.7 m/s12,30 438
    17 Meike Grube Avantri Avantri MC 12,23 +1.3 m/s--- 436
    18 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 12,37 +0.0 m/s12,34 418
    19 Renee van der Marel Clytoneus AV Clytoneus MC 12,46 +1.3 m/s--- 406
    20 Fay Jonkers HLLS Hellas Utr...MC Team 3 12,53 +1.3 m/s--- 397
    21 Isa Haaksma HLLS Hellas Utr...MC Team 3 12,66 +1.3 m/s--- 0
    22 Marije Tijdgat Trackstars Trackstars...elande MC 12,66 +0.7 m/s12,25 381
    23 Jolijn Stemerdink Triathlon AV Triathl...MC Team 2 12,75 +0.0 m/s12,81 370
    24 Kaixin Tensen Triathlon AV Triathl...MC Team 1 12,78 +0.0 m/s12,70 366
    25 Emma te Winkel Triathlon AV Triathl...MC Team 1 12,80 +0.0 m/s12,74 364
    26 Tess Berghout Trackstars Trackstars...elande MC 12,81 +0.1 m/s9,36 363
    27 Roos Idema SC Antilope SC Antilope MC 13,44 +1.3 m/s--- 290
    28 Eeske Roex Triathlon AV Triathl...MC Team 1 13,46 +1.3 m/s--- 0
    29 Jente van der Lugt Trackstars Trackstars...elande MC 13,54 +1.3 m/s--- 0
    30 Roosa van Luijken AV `47 AV `47 MC 13,83 +1.3 m/s13,50 248
    Tamara Gorter Clytoneus AV Clytoneus MC DNS --- 0
    Maya van den Bosch AV `47 AV `47 MC DNS --- 0
    Lynn Duiker SC Antilope SC Antilope MC DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 MC Team 1 2:27,18 2:29,13 587
    2 Luna Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MC 2:36,13 --- 502
    3 Meike Stoter Triathlon AV Triathl...MC Team 1 2:37,35 2:41,00 492
    4 Janneke van Hofslot Triathlon AV Triathl...MC Team 2 2:39,95 2:29,00 469
    5 Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus MC 2:40,95 --- 461
    6 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 MC 2:46,68 2:50,00 415
    7 Annika Zornig AAV `36 AAV `36 MC Team 2 2:46,71 --- 414
    8 Nina van der Vat Triathlon AV Triathl...MC Team 1 2:47,34 2:44,00 409
    9 Rianne Buijs AV Gouda AV Gouda MC 2:48,03 2:45,00 404
    10 Luca Verhagen Avantri Avantri MC 2:49,13 --- 396
    11 Christine de Waal HLLS Hellas Utr...MC Team 3 2:50,02 --- 389
    12 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...MC Team 1 2:50,15 2:40,00 388
    13 Maartje de Gruijl HLLS Hellas Utr...MC Team 1 2:51,63 2:30,00 377
    14 Bodie de Haas AAV `36 AAV `36 MC Team 2 2:51,77 --- 376
    15 Hannah Garritsen Clytoneus AV Clytoneus MC 2:51,98 --- 0
    16 Hanna Latour Triathlon AV Triathl...MC Team 1 2:52,91 3:00,00 0
    17 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda MC 2:53,02 2:45,00 367
    18 Annika van Luijken AV `47 AV `47 MC 2:54,28 2:45,00 358
    19 Marit Jansons Triathlon AV Triathl...MC Team 2 2:54,69 --- 355
    20 Anouk de Ruiter SC Antilope SC Antilope MC 2:54,76 4:02,00 354
    21 Hilal Karadirek AAV `36 AAV `36 MC Team 1 2:57,11 --- 338
    22 Loes van der Berg SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 2:57,24 --- 337
    23 Kate van Elswijk AV Gouda AV Gouda MC 2:57,47 2:55,00 0
    24 Julie van Driel SC Antilope SC Antilope MC 2:58,27 4:08,00 330
    25 Anouk Werkman AV `47 AV `47 MC 2:58,31 3:00,00 0
    26 Yara Janssen Triathlon AV Triathl...MC Team 2 2:59,00 --- 0
    27 Romeé Spek SC Antilope SC Antilope MC 3:04,48 --- 0
    28 Kyra Terlouw Avantri Avantri MC 3:08,43 --- 265
    29 Fay Jonkers HLLS Hellas Utr...MC Team 3 3:11,43 --- 247
    30 Rebecca Spiering Trackstars Trackstars...elande MC 3:12,68 --- 239
    31 Roos Kortekaas HLLS Hellas Utr...MC Team 3 3:14,17 --- 0
    32 Jente van der Lugt Trackstars Trackstars...elande MC 3:32,05 --- 136
    33 Esmée de Rijke Trackstars Trackstars...elande MC 3:36,76 --- 0
    Azual Jok Agok AAV `36 AAV `36 MC Team 1 --- 2:40,15

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isis Hordijk HLLS Hellas Utr...MC Team 1 13,31 +2.4 m/s13,00 555
    2 Robin Bishop AAV `36 AAV `36 MC Team 1 13,72 +0.8 m/s16,21 514
    3 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 MC Team 1 14,19 +2.4 m/s14,03 471
    4 Kim Brouwer HLLS Hellas Utr...MC Team 1 14,44 +2.4 m/s13,20 448
    5 Meike Stoter Triathlon AV Triathl...MC Team 1 14,75 +2.4 m/s15,36 422
    6 Hilal Karadirek AAV `36 AAV `36 MC Team 1 14,79 +0.8 m/s15,83 0
    7 Thyra de Bruin SC Antilope SC Antilope MC 15,33 +0.1 m/s--- 376
    8 Kato van Wilgen AV `47 AV `47 MC 15,46 +0.8 m/s15,50 366
    9 Leonie Mariën HLLS Hellas Utr...MC Team 2 15,59 +0.3 m/s--- 356
    10 Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus MC 15,72 +0.4 m/s--- 346
    11 Emma Jacobs HLLS Hellas Utr...MC Team 3 15,88 +0.3 m/s--- 335
    12 Ilse Tabak Clytoneus AV Clytoneus MC 16,13 +0.4 m/s--- 317
    12 Dieke van Veen AV `47 AV `47 MC 16,13 +0.8 m/s16,70 317
    14 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 AV `47 MC 16,37 +0.8 m/s16,60 0
    15 Silke Mensink Triathlon AV Triathl...MC Team 1 16,47 +0.2 m/s--- 294
    16 Katie Postma AV Gouda AV Gouda MC 16,78 +0.2 m/s--- 274
    17 Noor Verduin AAV `36 AAV `36 MC Team 2 16,80 +0.2 m/s16,85 272
    18 Annika Zornig AAV `36 AAV `36 MC Team 2 17,03 +0.4 m/s--- 258
    19 Jolijn Stemerdink Triathlon AV Triathl...MC Team 2 17,07 +0.2 m/s--- 255
    20 Isa Haaksma HLLS Hellas Utr...MC Team 3 17,27 +0.3 m/s--- 243
    21 Loes van der Berg SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 17,39 +0.2 m/s--- 236
    22 Maura te Grotenhuis Triathlon AV Triathl...MC Team 2 17,64 +0.8 m/s16,55 221
    23 Annabel Rem Avantri Avantri MC 17,75 +0.3 m/s--- 215
    24 Laure Roelofs Clytoneus AV Clytoneus MC 18,06 +0.4 m/s--- 0
    25 Julie van Driel SC Antilope SC Antilope MC 18,09 +0.1 m/s--- 196
    26 Daphne Legerstee Trackstars Trackstars...elande MC 18,20 +2.4 m/s13,55 190
    27 Tess Berghout Trackstars Trackstars...elande MC 19,05 +0.1 m/s--- 145
    28 Kyra Terlouw Avantri Avantri MC 19,51 +0.4 m/s--- 123
    29 Sietske Evovo Trackstars Trackstars...elande MC 19,58 +0.1 m/s--- 0
    30 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda MC 20,98 +2.4 m/s14,50 58
    31 Fay Jonkers HLLS Hellas Utr...MC Team 3 21,90 +0.3 m/s--- 0
    Lynn Duiker SC Antilope SC Antilope MC DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Chaja Plochg Triathlon AV Triathl...MC Team 2 27,01 25,40 25,89 27,22 27,22 --- 431
    2 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utr...MC Team 1 24,63 17,34 21,03 22,18 24,63 --- 389
    3 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda MC 23,56 21,26 X X 23,56 --- 371
    4 Robin Bishop AAV `36 AAV `36 MC Team 1 20,35 16,48 19,60 18,07 20,35 --- 313
    5 Emma te Winkel Triathlon AV Triathl...MC Team 1 19,96 19,01 17,22 19,96 --- 306
    6 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...MC Team 1 18,04 18,70 17,41 19,76 19,76 --- 0
    7 Kate van Elswijk AV Gouda AV Gouda MC 15,01 18,12 14,79 X 18,12 --- 0
    8 Rosalie van Kakum Clytoneus AV Clytoneus MC 17,97 16,84 X 15,24 17,97 --- 268
    9 Laura Gaarthuis AAV `36 AAV `36 MC Team 1 17,65 17,75 15,30 15,17 17,75 --- 0
    10 Sofie Visser AAV `36 AAV `36 MC Team 2 15,61 16,07 17,12 X 17,12 --- 251
    11 Ymke Evovo Trackstars Trackstars...elande MC 17,04 X 13,56 13,23 17,04 --- 250
    12 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 MC 15,35 14,86 X 16,93 16,93 --- 247
    13 Vera van der Nagel AAV `36 AAV `36 MC Team 2 11,27 16,03 16,87 16,43 16,87 --- 0
    14 Luus Bruijn HLLS Hellas Utr...MC Team 3 16,85 14,79 14,22 X 16,85 --- 246
    15 Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus MC 13,37 15,40 15,86 14,32 15,86 --- 0
    16 Meike van Ieperen HLLS Hellas Utr...MC Team 3 15,34 14,99 15,39 14,20 15,39 --- 0
    17 Meike Grube Avantri Avantri MC 13,43 15,25 X 11,21 15,25 --- 212
    18 Maud Hamoen HLLS Hellas Utr...MC Team 2 X 13,51 13,32 14,96 14,96 --- 206
    19 Nora Kwakman Triathlon AV Triathl...MC Team 1 13,91 13,64 14,04 12,63 14,04 --- 0
    20 Anouk Werkman AV `47 AV `47 MC X 12,89 12,86 13,32 13,32 --- 0
    21 Kendra Limburg Triathlon AV Triathl...MC Team 2 X 11,79 12,81 11,82 12,81 --- 0
    22 Charleen v...der Heide Trackstars Trackstars...elande MC 12,58 10,40 X 9,32 12,58 --- 0
    23 Roos Idema SC Antilope SC Antilope MC 11,77 12,56 11,00 10,96 12,56 --- 152
    24 Maaike Meewisse HLLS Hellas Utr...MC Team 2 12,25 11,78 11,10 11,22 12,25 --- 0
    25 Annabel Rem Avantri Avantri MC 12,08 10,95 11,63 X 12,08 --- 0
    26 Julie van Driel SC Antilope SC Antilope MC 9,91 10,63 X X 10,63 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utr...MC Team 1 9,14 9,33 X 9,53 9,53 --- 500
    2 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda MC 8,80 9,01 8,74 8,24 9,01 --- 474
    3 Azual Jok Agok AAV `36 AAV `36 MC Team 1 8,15 8,94 7,95 8,48 8,94 --- 470
    4 Annelou Praas Triathlon AV Triathl...MC Team 1 8,58 8,92 7,57 8,52 8,92 --- 469
    5 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...MC Team 1 8,79 8,62 8,53 8,16 8,79 --- 0
    6 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 MC 7,99 X 8,15 8,45 8,45 --- 445
    7 Ymke Evovo Trackstars Trackstars...elande MC 8,39 7,58 6,52 7,75 8,39 --- 442
    8 Sanne Bakker Schut Triathlon AV Triathl...MC Team 2 8,05 7,87 7,90 7,98 8,05 --- 424
    9 Renee van der Marel Clytoneus AV Clytoneus MC 7,78 7,76 X 7,44 7,78 --- 409
    10 Romeé Spek SC Antilope SC Antilope MC 7,39 7,48 7,58 7,47 7,58 --- 398
    11 Leonie Mariën HLLS Hellas Utr...MC Team 2 7,57 6,84 7,29 7,32 7,57 --- 398
    12 Laura Gaarthuis AAV `36 AAV `36 MC Team 1 7,07 7,51 7,51 7,25 7,51 --- 0
    13 Maaike Meewisse HLLS Hellas Utr...MC Team 2 5,84 6,39 6,77 7,20 7,20 --- 0
    14 Anouk Luiken Avantri Avantri MC 6,82 6,99 X 5,67 6,99 --- 365
    15 Nina van der Vat Triathlon AV Triathl...MC Team 1 X 6,88 6,07 6,66 6,88 --- 0
    16 Mara Donker Clytoneus AV Clytoneus MC 6,77 6,06 4,41 6,76 6,77 --- 0
    17 Charleen v...der Heide Trackstars Trackstars...elande MC 5,49 6,08 5,32 5,46 6,08 --- 0
    18 Sofie Visser AAV `36 AAV `36 MC Team 2 5,30 6,00 5,89 5,31 6,00 --- 306
    19 Bodie de Haas AAV `36 AAV `36 MC Team 2 5,27 5,79 5,99 5,91 5,99 --- 0
    20 Chantal ten Tije SC Antilope SC Antilope MC 5,65 5,45 5,21 4,65 5,65 --- 0
    21 Annika van Luijken AV `47 AV `47 MC 5,42 5,43 5,32 5,61 5,61 --- 0
    22 Meike van Ieperen HLLS Hellas Utr...MC Team 3 4,89 4,75 X - 4,89 --- 234
    23 Loes van der Berg SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 4,40 4,56 X 4,58 4,58 --- 212

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Pien van Berk AV Gouda AV Gouda MC 1,50 --- 623
    2 Daphne Zintel AAV `36 AAV `36 MC Team 1 1,45 --- 582
    3 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 1,40 --- 541
    3 Ilse Tabak Clytoneus AV Clytoneus MC 1,40 --- 541
    3 Emma Jacobs HLLS Hellas Utr...MC Team 3 1,40 --- 541
    6 Azual Jok Agok AAV `36 AAV `36 MC Team 1 1,35 --- 0
    7 Silke Mensink Triathlon AV Triathl...MC Team 1 1,35 --- 499
    7 Kato van Wilgen AV `47 AV `47 MC 1,35 --- 499
    7 Romeé Spek SC Antilope SC Antilope MC 1,35 --- 499
    10 Valerie Bernasco Triathlon AV Triathl...MC Team 2 1,30 --- 462
    10 Anouk Luiken Avantri Avantri MC 1,30 --- 462
    12 Luna Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MC 1,30 --- 0
    13 Vera van der Nagel AAV `36 AAV `36 MC Team 2 1,25 --- 426
    14 Kendra Limburg Triathlon AV Triathl...MC Team 2 1,25 --- 0
    14 Nora Kwakman Triathlon AV Triathl...MC Team 1 1,25 --- 0
    16 Nienke Leck HLLS Hellas Utr...MC Team 1 1,25 --- 426
    17 Christine de Waal HLLS Hellas Utr...MC Team 3 1,25 --- 0
    18 Marije Tijdgat Trackstars Trackstars...elande MC 1,25 1,40 426
    19 Luca Verhagen Avantri Avantri MC 1,20 --- 0
    19 Roosa van Luijken AV `47 AV `47 MC 1,20 --- 0
    19 Katie Postma AV Gouda AV Gouda MC 1,20 --- 0
    22 Sietske Evovo Trackstars Trackstars...elande MC 1,05 --- 0
    Lynn Duiker SC Antilope SC Antilope MC DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Daphne Zintel AAV `36 AAV `36 MC Team 1 4,79 X 4,43 4,07 4,79 --- 578
    2 Isis Hordijk HLLS Hellas Utr...MC Team 1 4,38 4,53 4,41 4,26 4,53 +1.3 m/s--- 525
    3 Pien van Berk AV Gouda AV Gouda MC 3,80 4,19 4,29 - 4,29 +2.3 m/s--- 476
    4 Nienke Leck HLLS Hellas Utr...MC Team 1 4,25 4,26 4,06 4,26 4,26 +0.7 m/s--- 0
    5 Eva van Schaik Clytoneus AV Clytoneus MC 4,14 4,18 3,90 3,99 4,18 +2.3 m/s--- 454
    6 Elise Spijkers AAV `36 AAV `36 MC Team 2 4,07 3,63 3,76 3,75 4,07 +1.0 m/s--- 432
    7 Yara Janssen Triathlon AV Triathl...MC Team 2 4,06 3,82 3,92 3,99 4,06 +0.9 m/s--- 430
    8 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 MC 3,99 4,03 3,88 4,04 4,04 +0.8 m/s--- 426
    9 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 AAV `36 MC Team 1 X 3,98 3,99 3,75 3,99 +1.0 m/s--- 0
    10 Chantal ten Tije SC Antilope SC Antilope MC 3,23 3,66 3,99 3,99 -0.3 m/s3,84 416
    11 Marit Jansons Triathlon AV Triathl...MC Team 2 3,71 3,59 3,66 3,80 3,80 +2.2 m/s--- 0
    12 Kaixin Tensen Triathlon AV Triathl...MC Team 1 3,79 3,58 3,73 X 3,79 +1.1 m/s--- 376
    13 Bodie de Haas AAV `36 AAV `36 MC Team 2 3,61 3,72 2,74 3,08 3,72 +0.8 m/s--- 0
    14 Daphne Legerstee Trackstars Trackstars...elande MC 3,40 3,46 2,50 3,69 3,69 +2.4 m/s--- 356
    15 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 3,63 2,82 3,16 3,68 3,68 +0.2 m/s--- 354
    16 Anouk de Ruiter SC Antilope SC Antilope MC 3,52 3,65 3,62 3,44 3,65 +0.2 m/s--- 0
    17 Meike van Ieperen HLLS Hellas Utr...MC Team 3 X 3,52 3,58 X 3,58 -0.7 m/s--- 334
    18 Roos Kortekaas HLLS Hellas Utr...MC Team 3 2,77 3,44 3,13 3,42 3,44 +2.2 m/s--- 0
    19 Annabel Rem Avantri Avantri MC 3,24 2,12 3,27 3,27 +1.1 m/s--- 272
    20 Maud Hamoen HLLS Hellas Utr...MC Team 2 X 3,21 3,23 2,74 3,23 -1.0 m/s--- 264
    21 Eeske Roex Triathlon AV Triathl...MC Team 1 2,60 2,97 2,87 2,97 +0.2 m/s--- 0
    22 Esmée de Rijke Trackstars Trackstars...elande MC 2,31 2,14 2,56 2,56 -0.2 m/s--- 0
    Tamara Gorter Clytoneus AV Clytoneus MC - - - - DNS --- 0
    Maya van den Bosch AV `47 AV `47 MC - - - - DNS --- 0