Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 70
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m800m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    1 Siep van Amsterdam AAV `36 100mH
    4x100m
    Discus
    JJC - 100mHJJC - Discus Groep B AAV `36 JC Team 2 ------ 679
    2 Lyam Binsbergen AAV `36 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m AAV `36 JC Team 2 ------ 944
    3 Boudewijn ...den Broek AAV `36 800m
    Speer
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Speer Groep BJJC - Hoog Groep A AAV `36 JC Team 2 ------ 0
    4 Marc Dullemond AAV `36 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel AAV `36 JC Team 1 ------ 1159
    5 Djanou Giesbergen AAV `36 800m
    Hoog
    Ver
    JJC - 800mJJC - Hoog Groep BJJC - Ver Groep A AAV `36 JC Team 2 ------ 1418
    6 Jop van Harten AAV `36 100mH
    4x100m
    Speer
    JJC - 100mHJJC - Speer Groep A AAV `36 JC Team 2 ------ 934
    7 Thijs Hijman AAV `36 100m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mJJC - Kogel AAV `36 JC Team 2 ------ 636
    8 Sebastiaan Keijzer AAV `36 Discus
    Kogel
    Ver
    JJC - Discus Groep BJJC - KogelJJC - Ver Groep A AAV `36 JC Team 1 ------ 398
    9 Kyan Krol AAV `36 Speer
    Discus
    Hoog
    JJC - Speer Groep AJJC - Discus Groep AJJC - Hoog Groep A AAV `36 JC Team 1 ------ 0
    10 Jesse Lamberst AAV `36 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog Groep B AAV `36 JC Team 1 ------ 1520
    11 Max van Leeuwen AAV `36 800m
    JJC - 800m AAV `36 JC Team 1 -------- 609
    12 Twan van Rijn AAV `36 100m
    100mH
    Speer
    JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Speer Groep B AAV `36 JC Team 1 ------ 2180
    13 Julian Roedoe AAV `36 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver Groep B AAV `36 JC Team 1 ------ 702
    14 Heiko Rotteveel AAV `36 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AAV `36 JC Team 1 ------ 693
    15 Joppe Bakker Clytoneus 800m
    JJC - 800m AV Clytoneus JC -------- 403
    16 Joop Epping Clytoneus Kogel
    Ver
    JJC - KogelJJC - Ver Groep B AV Clytoneus JC ------- 0
    17 Stefan Francken Clytoneus 100m
    4x100m
    Speer
    JJC - 100mJJC - Speer Groep A AV Clytoneus JC ------ 540
    18 Hugo Jansen Clytoneus 100mH
    4x100m
    Speer
    JJC - 100mHJJC - Speer Groep B AV Clytoneus JC ------ 1429
    19 Duuk Jaspers Faijer Clytoneus 4x100m
    Kogel
    JJC - Kogel AV Clytoneus JC ------- 432
    20 Sven Keler Clytoneus Discus
    Hoog
    JJC - Discus Groep BJJC - Hoog Groep A AV Clytoneus JC ------- 0
    21 Antonie Killestijn Clytoneus Discus
    Ver
    JJC - Discus Groep AJJC - Ver Groep A AV Clytoneus JC ------- 582
    22 Steven van Luinen Clytoneus 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AV Clytoneus JC ------ 1234
    23 Storm Schifflers Clytoneus 100m
    800m
    100mH
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - 100mH AV Clytoneus JC ------ 0
    24 Anton van Triest Clytoneus 800m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog Groep B AV Clytoneus JC ------- 934
    25 Elmar van Erkel AV Gouda 100mH
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - Kogel AV Gouda JC ------- 1086
    26 Hugo Habraken AV Gouda 800m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog Groep B AV Gouda JC ------- 661
    27 Ewan ter Hennepe AV Gouda 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver Groep B AV Gouda JC ------ 0
    28 Robbin Hoogendoorn AV Gouda Speer
    Discus
    JJC - Speer Groep BJJC - Discus Groep A AV Gouda JC ------- 0
    29 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 100m
    4x100m
    JJC - 100m AV Gouda JC ------- 717
    30 Jurre van Oosten AV Gouda Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep BJJC - Kogel AV Gouda JC ------- 453
    31 Sjoerd Peeters AV Gouda 800m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer Groep A AV Gouda JC ------- 514
    32 Frank Ruegg AV Gouda 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AV Gouda JC ------ 576
    33 Stan van Tilburg AV Gouda 800m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog Groep A AV Gouda JC ------- 1253
    34 Bart Veltman AV Gouda 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver Groep A AV Gouda JC ------ 1424
    35 Ties van Bakel Triathlon 4x100m
    Kogel
    Hoog
    JJC - KogelJJC - Hoog Groep A AV Triathl...JC Team 1 ------ 582
    36 Jonah Broer Triathlon 100m
    800m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Ver Groep A AV Triathl...JC Team 2 ------ 1536
    37 Gijs Broere Triathlon 100m
    800m
    Speer
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Speer Groep A AV Triathl...JC Team 2 ------ 673
    38 Mark Hollestelle Triathlon 100m
    Discus
    JJC - 100mJJC - Discus Groep A AV Triathl...JC Team 1 ------- 288
    39 Pier van der Ploeg Triathlon 800m
    4x100m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer Groep A AV Triathl...JC Team 1 ------ 504
    40 Jibbe Teeuwisse Triathlon 800m
    4x100m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer Groep B AV Triathl...JC Team 1 ------ 972
    41 Geert Uljee Triathlon 100m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mJJC - Kogel AV Triathl...JC Team 1 ------ 1102
    42 Jesse van der Veen Triathlon 100m
    Discus
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Discus Groep BJJC - Hoog Groep A AV Triathl...JC Team 2 ------ 1470
    43 Hugo van Westerneng Triathlon 100mH
    Speer
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Speer Groep BJJC - Hoog Groep B AV Triathl...JC Team 2 ------ 323
    44 Sven Breedveld AV `47 800m
    Discus
    Ver
    JJC - 800mJJC - Discus Groep BJJC - Ver Groep A AV `47 JC ------ 561
    45 Stefan de Groot AV `47 800m
    100mH
    Speer
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Speer Groep A AV `47 JC ------ 1259
    46 Twan Hogerbrugge AV `47 100m
    100mH
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Ver Groep B AV `47 JC ------ 1617
    47 Douwe Konijn AV `47 Discus
    Kogel
    Hoog
    JJC - Discus Groep AJJC - KogelJJC - Hoog Groep A AV `47 JC ------ 1152
    48 Stan Atsma HLLS 100mH
    Speer
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Speer Groep BJJC - Ver Groep B Hellas Utr...JC Team 1 ------ 2061
    49 Tim Consemulder HLLS 100m
    100mH
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Ver Groep A Hellas Utr...JC Team 2 ------ 1682
    50 Stefan Dijkstra HLLS 100mH
    Speer
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - Speer Groep AJJC - Kogel Hellas Utr...JC Team 1 ------ 509
    51 Rens Fontein HLLS 800m
    Speer
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Speer Groep BJJC - Kogel Hellas Utr...JC Team 2 ------ 1301
    52 Sven Herber HLLS 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep BJJC - Kogel Hellas Utr...JC Team 2 ------ 0
    53 William Knol HLLS 800m
    JJC - 800m Hellas Utr...JC Team 1 -------- 631
    54 Lucca Marks HLLS 100m
    Kogel
    Ver
    JJC - 100mJJC - KogelJJC - Ver Groep A Hellas Utr...JC Team 3 ------ 1320
    55 Martijn Pos HLLS 100m
    Discus
    Ver
    JJC - 100mJJC - Discus Groep AJJC - Ver Groep A Hellas Utr...JC Team 1 ------ 0
    56 Michael Quirk HLLS 100m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Hoog Groep A Hellas Utr...JC Team 1 ------ 1308
    57 Joeri Steenman HLLS 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH Hellas Utr...JC Team 1 ------ 670
    58 Ivo Straten HLLS 800m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer Groep A Hellas Utr...JC Team 2 ------- 178
    59 Jesse van der Veken HLLS 100m
    4x100m
    Discus
    JJC - 100mJJC - Discus Groep A Hellas Utr...JC Team 2 ------ 316
    60 Bjorn van der Velden HLLS 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep BJJC - Kogel Hellas Utr...JC Team 1 ------ 1091
    61 Tygo Versteegh HLLS 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver Groep B Hellas Utr...JC Team 2 ------ 0
    62 Meijne Viersen HLLS 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH Hellas Utr...JC Team 2 ------ 648
    63 Tim de Wild HLLS 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog Groep B Hellas Utr...JC Team 1 ------ 708
    64 Noah Bosman SC Antilope 100m
    100mH
    Hoog
    JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Hoog Groep A SC Antilope JC ------ 747
    65 Niek Esveldt SC Antilope 100m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mJJC - Kogel SC Antilope JC ------ 402
    66 Milan Esveldt SC Antilope 800m
    Speer
    Discus
    JJC - 800mJJC - Speer Groep BJJC - Discus Groep B SC Antilope JC ------ 557
    67 Thomas de Kort SC Antilope 4x100m
    Discus
    Ver
    JJC - Discus Groep AJJC - Ver Groep A SC Antilope JC ------ 190
    68 Olaf Moons SC Antilope 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog Groep B SC Antilope JC ------ 1140
    69 Thijs van ...hoonhoven SC Antilope 4x100m
    Kogel
    Ver
    JJC - KogelJJC - Ver Groep B SC Antilope JC ------ 743
    70 David Sterkenburg SC Antilope 100m
    800m
    Speer
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Speer Groep A SC Antilope JC ------ 396

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 14
    AV Clytoneus CLYT 10
    AV Gouda GOUD 10
    AV Triathlon Triathlon 9
    AV `47 AV47 4
    Hellas Utrecht HLLS 16
    SC Antilope ANTL 7
    Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AAV `36 JC Team 1 AAV `36 - JJC
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
    8 8005
    2 Hellas Utrecht JC Team 1 Hellas Utrecht - JJC 8 7674
    3 AV Gouda JC AV Gouda - JJC
    Begeleider: Laura Molenaar
    10 7423
    4 AV Clytoneus JC AV Clytoneus - JJC
    Begeleider: Lars van Golstein
    10 6185
    5 AAV `36 JC Team 2 AAV `36 - JJC
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
    6 5120
    6 Hellas Utrecht JC Team 2 Hellas Utrecht - JJC 7 4684
    7 SC Antilope JC SC Antilope - JJC
    Begeleider: Vincent Kruit
    7 4654
    8 AV `47 JC AV `47 - JJC
    Begeleider: Justin
    4 4589
    9 AV Triathlon JC Team 1 AV Triathlon - JJC
    Begeleider: Jeroen Bol
    5 4035
    10 AV Triathlon JC Team 2 AV Triathlon - JJC
    Begeleider: Albert Post
    4 4002
    11 Hellas Utrecht JC Team 3 Hellas Utrecht - JJC 1 1320

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Bart Veltman AV Gouda AV Gouda JC 12,46 +0.2 m/s12,50 750
    2 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JC Team 1 12,60 +0.2 m/s12,38 728
    3 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda AV Gouda JC 12,67 +0.2 m/s12,51 717
    4 Heiko Rotteveel AAV `36 AAV `36 JC Team 1 12,83 +0.2 m/s12,67 693
    4 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytoneus JC 12,83 -0.9 m/s--- 693
    6 Joeri Steenman HLLS Hellas Utr...JC Team 1 12,99 -0.4 m/s13,20 670
    7 Twan Hogerbrugge AV `47 AV `47 JC 13,04 +0.2 m/s12,80 663
    8 Michael Quirk HLLS Hellas Utr...JC Team 1 13,16 +0.2 m/s13,00 645
    9 Julian Roedoe AAV `36 AAV `36 JC Team 1 13,27 -0.4 m/s13,11 0
    10 Tim Consemulder HLLS Hellas Utr...JC Team 2 13,43 -0.5 m/s13,80 608
    11 Geert Uljee Triathlon AV Triathl...JC Team 1 13,51 -0.4 m/s13,34 597
    12 Frank Ruegg AV Gouda AV Gouda JC 13,67 -0.4 m/s13,39 0
    13 Jesse van der Veen Triathlon AV Triathl...JC Team 2 13,79 -0.5 m/s13,74 561
    14 Stefan Francken Clytoneus AV Clytoneus JC 13,95 +12.0 m/s--- 540
    15 Martijn Pos HLLS Hellas Utr...JC Team 1 14,09 -0.4 m/s13,50 0
    16 Jonah Broer Triathlon AV Triathl...JC Team 2 14,27 -0.5 m/s14,58 501
    17 Lucca Marks HLLS Hellas Utr...JC Team 3 14,58 -0.9 m/s--- 464
    18 Gijs Broere Triathlon AV Triathl...JC Team 2 14,75 -0.5 m/s14,00 0
    19 Noah Bosman SC Antilope SC Antilope JC 15,00 +12.0 m/s--- 418
    20 Lyam Binsbergen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 15,06 -0.5 m/s14,68 411
    21 Niek Esveldt SC Antilope SC Antilope JC 15,14 +12.0 m/s--- 402
    22 Meijne Viersen HLLS Hellas Utr...JC Team 2 15,64 -0.9 m/s--- 351
    23 Thijs Hijman AAV `36 AAV `36 JC Team 2 15,88 -0.9 m/s16,05 327
    24 David Sterkenburg SC Antilope SC Antilope JC 15,97 -0.9 m/s15,70 0
    25 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytoneus JC 16,05 +12.0 m/s--- 0
    Mark Hollestelle Triathlon AV Triathl...JC Team 1 DNS 13,40 0
    Jesse van der Veken HLLS Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tim de Wild HLLS Hellas Utr...JC Team 1 2:15,99 2:15,00 708
    2 Marc Dullemond AAV `36 AAV `36 JC Team 1 2:17,57 2:23,79 690
    3 Hugo Habraken AV Gouda AV Gouda JC 2:20,12 2:23,99 661
    4 William Knol HLLS Hellas Utr...JC Team 1 2:22,87 2:22,00 631
    5 Max van Leeuwen AAV `36 AAV `36 JC Team 1 2:24,94 2:28,00 609
    6 Rens Fontein HLLS Hellas Utr...JC Team 2 2:28,44 2:30,00 574
    7 Jonah Broer Triathlon AV Triathl...JC Team 2 2:29,56 2:36,85 563
    8 Stan van Tilburg AV Gouda AV Gouda JC 2:30,88 2:32,79 551
    9 Sjoerd Peeters AV Gouda AV Gouda JC 2:32,08 2:33,51 0
    10 Lyam Binsbergen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 2:32,79 2:34,65 533
    11 Jibbe Teeuwisse Triathlon AV Triathl...JC Team 1 2:33,22 2:40,00 529
    12 Pier van der Ploeg Triathlon AV Triathl...JC Team 1 2:35,89 --- 504
    13 Anton van Triest Clytoneus AV Clytoneus JC 2:39,67 --- 472
    14 Stefan de Groot AV `47 AV `47 JC 2:40,07 2:31,00 468
    15 Djanou Giesbergen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 2:45,07 2:42,66 427
    16 Joppe Bakker Clytoneus AV Clytoneus JC 2:48,19 --- 403
    17 David Sterkenburg SC Antilope SC Antilope JC 2:49,13 3:00,00 396
    18 Sven Breedveld AV `47 AV `47 JC 2:52,89 2:40,00 368
    19 Milan Esveldt SC Antilope SC Antilope JC 2:53,37 --- 364
    20 Gijs Broere Triathlon AV Triathl...JC Team 2 2:54,70 --- 355
    21 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytoneus JC 3:07,28 --- 0
    22 Boudewijn ...den Broek AAV `36 AAV `36 JC Team 2 3:12,29 3:10,27 0
    23 Ivo Straten HLLS Hellas Utr...JC Team 2 3:23,83 2:40,00 178

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JC Team 1 14,72 -0.2 m/s15,12 753
    2 Hugo Jansen Clytoneus AV Clytoneus JC 15,18 +2.2 m/s--- 709
    3 Jesse Lamberst AAV `36 AAV `36 JC Team 1 15,24 -0.2 m/s16,62 703
    4 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...JC Team 1 15,30 -0.2 m/s15,00 697
    5 Heiko Rotteveel AAV `36 AAV `36 JC Team 1 16,58 -0.3 m/s18,09 0
    6 Elmar van Erkel AV Gouda AV Gouda JC 16,66 -0.2 m/s15,50 581
    7 Frank Ruegg AV Gouda AV Gouda JC 16,72 -0.3 m/s17,25 576
    8 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JC 17,05 -0.2 m/s15,50 0
    9 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytoneus JC 17,19 --- 541
    10 Stefan Dijkstra HLLS Hellas Utr...JC Team 1 17,63 +2.2 m/s--- 509
    11 Joeri Steenman HLLS Hellas Utr...JC Team 1 17,68 --- 0
    12 Tim Consemulder HLLS Hellas Utr...JC Team 2 18,04 -0.2 m/s16,70 481
    13 Jop van Harten AAV `36 AAV `36 JC Team 2 18,14 -0.3 m/s19,80 474
    14 Olaf Moons SC Antilope SC Antilope JC 18,70 +2.2 m/s--- 438
    15 Siep van Amsterdam AAV `36 AAV `36 JC Team 2 19,40 -0.3 m/s20,21 396
    16 Twan Hogerbrugge AV `47 AV `47 JC 19,50 -0.3 m/s18,30 390
    17 Stefan de Groot AV `47 AV `47 JC 20,00 -0.3 m/s17,80 363
    18 Noah Bosman SC Antilope SC Antilope JC 20,64 +2.2 m/s--- 329
    19 Hugo van Westerneng Triathlon AV Triathl...JC Team 2 20,76 --- 323
    20 Meijne Viersen HLLS Hellas Utr...JC Team 2 21,27 --- 297
    21 Tygo Versteegh HLLS Hellas Utr...JC Team 2 21,40 --- 0
    22 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytoneus JC 23,31 +2.2 m/s--- 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Hugo Jansen Clytoneus AV Clytoneus JC X X 46,17 45,62 46,17 --- 720
    2 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JC Team 1 42,27 44,52 42,54 41,17 44,52 35,35 699
    3 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...JC Team 1 40,43 37,21 39,00 40,39 40,43 --- 645
    4 Sjoerd Peeters AV Gouda AV Gouda JC 30,57 31,21 29,27 29,85 31,21 --- 514
    5 Kyan Krol AAV `36 AAV `36 JC Team 1 25,58 27,22 25,33 29,48 29,48 26,27 0
    6 Jop van Harten AAV `36 AAV `36 JC Team 2 27,80 26,44 23,61 26,66 27,80 --- 460
    7 Robbin Hoogendoorn AV Gouda AV Gouda JC 25,84 27,23 X 23,26 27,23 --- 0
    8 Jibbe Teeuwisse Triathlon AV Triathl...JC Team 1 19,00 26,73 25,52 26,70 26,73 --- 443
    9 Stefan de Groot AV `47 AV `47 JC X 25,82 X 23,80 25,82 --- 428
    10 Stefan Dijkstra HLLS Hellas Utr...JC Team 1 22,31 X 24,57 X 24,57 --- 0
    11 Stefan Francken Clytoneus AV Clytoneus JC 23,34 20,14 20,23 23,46 23,46 --- 0
    12 Gijs Broere Triathlon AV Triathl...JC Team 2 17,17 19,71 16,16 18,58 19,71 --- 318
    13 Pier van der Ploeg Triathlon AV Triathl...JC Team 1 18,48 14,20 15,78 19,41 19,41 17,00 0
    14 Rens Fontein HLLS Hellas Utr...JC Team 2 16,24 19,12 16,85 13,42 19,12 --- 307
    15 Hugo van Westerneng Triathlon AV Triathl...JC Team 2 17,91 14,45 18,63 18,61 18,63 --- 0
    16 Ivo Straten HLLS Hellas Utr...JC Team 2 11,78 14,27 13,90 12,57 14,27 --- 0
    17 Milan Esveldt SC Antilope SC Antilope JC 9,53 10,81 13,71 10,22 13,71 --- 193
    18 Boudewijn ...den Broek AAV `36 AAV `36 JC Team 2 13,45 13,04 11,85 13,31 13,45 --- 0
    19 David Sterkenburg SC Antilope SC Antilope JC 10,40 9,88 10,48 11,55 11,55 --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Bjorn van der Velden HLLS Hellas Utr...JC Team 1 24,07 X 33,69 33,21 33,69 --- 529
    2 Jurre van Oosten AV Gouda AV Gouda JC 28,57 22,26 23,60 25,22 28,57 --- 453
    3 Sebastiaan Keijzer AAV `36 AAV `36 JC Team 1 24,19 X 22,77 25,17 25,17 24,53 398
    4 Kyan Krol AAV `36 AAV `36 JC Team 1 22,64 20,49 X 17,49 22,64 24,00 0
    5 Jesse van der Veken HLLS Hellas Utr...JC Team 2 X X 18,18 20,50 20,50 --- 316
    6 Mark Hollestelle Triathlon AV Triathl...JC Team 1 17,95 18,32 19,01 15,67 19,01 --- 288
    7 Jesse van der Veen Triathlon AV Triathl...JC Team 2 X 15,00 18,89 18,56 18,89 --- 286
    8 Siep van Amsterdam AAV `36 AAV `36 JC Team 2 15,38 16,19 18,74 15,25 18,74 --- 283
    9 Antonie Killestijn Clytoneus AV Clytoneus JC 18,56 15,54 16,47 16,08 18,56 --- 280
    10 Robbin Hoogendoorn AV Gouda AV Gouda JC X 18,22 16,37 X 18,22 --- 0
    11 Martijn Pos HLLS Hellas Utr...JC Team 1 X X X 17,53 17,53 --- 0
    12 Sven Herber HLLS Hellas Utr...JC Team 2 15,54 X 14,80 17,39 17,39 --- 0
    13 Sven Breedveld AV `47 AV `47 JC X X X 14,37 14,37 --- 193
    14 Thomas de Kort SC Antilope SC Antilope JC 12,24 13,02 11,62 14,23 14,23 --- 190
    15 Sven Keler Clytoneus AV Clytoneus JC 11,93 12,33 14,05 13,78 14,05 --- 0
    16 Milan Esveldt SC Antilope SC Antilope JC X 9,89 X X 9,89 --- 0
    Douwe Konijn AV `47 AV `47 JC - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Bjorn van der Velden HLLS Hellas Utr...JC Team 1 10,65 10,15 10,04 10,83 10,83 --- 562
    2 Geert Uljee Triathlon AV Triathl...JC Team 1 9,34 9,30 9,06 9,64 9,64 --- 505
    3 Elmar van Erkel AV Gouda AV Gouda JC 8,58 9,02 8,43 9,63 9,63 --- 505
    4 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JC 8,93 8,73 9,07 9,31 9,31 --- 489
    5 Jurre van Oosten AV Gouda AV Gouda JC 8,85 8,93 8,77 6,94 8,93 --- 0
    6 Marc Dullemond AAV `36 AAV `36 JC Team 1 8,92 7,58 X 7,89 8,92 9,27 469
    7 Stefan Dijkstra HLLS Hellas Utr...JC Team 1 8,81 X 7,30 7,62 8,81 --- 0
    8 Ties van Bakel Triathlon AV Triathl...JC Team 1 8,80 8,13 X 8,30 8,80 --- 0
    9 Sebastiaan Keijzer AAV `36 AAV `36 JC Team 1 8,18 8,46 8,12 8,34 8,46 8,24 0
    10 Duuk Jaspers Faijer Clytoneus AV Clytoneus JC 7,50 7,49 8,20 8,02 8,20 --- 432
    11 Rens Fontein HLLS Hellas Utr...JC Team 2 7,98 7,39 7,49 7,81 7,98 --- 420
    12 Lucca Marks HLLS Hellas Utr...JC Team 3 6,52 6,62 6,80 6,66 6,80 --- 354
    13 Thijs van ...hoonhoven SC Antilope SC Antilope JC 6,47 6,24 6,56 6,72 6,72 7,44 349
    14 Sven Herber HLLS Hellas Utr...JC Team 2 6,37 6,39 6,42 6,43 6,43 --- 0
    15 Thijs Hijman AAV `36 AAV `36 JC Team 2 6,05 5,82 5,04 5,82 6,05 --- 309
    16 Niek Esveldt SC Antilope SC Antilope JC 5,42 4,83 5,50 4,80 5,50 --- 0
    Joop Epping Clytoneus AV Clytoneus JC - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jesse Lamberst AAV `36 AAV `36 JC Team 1 1,75 1,60 817
    2 Stan van Tilburg AV Gouda AV Gouda JC 1,60 1,55 702
    2 Olaf Moons SC Antilope SC Antilope JC 1,60 1,60 702
    4 Michael Quirk HLLS Hellas Utr...JC Team 1 1,55 --- 663
    4 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JC 1,55 --- 663
    6 Jesse van der Veen Triathlon AV Triathl...JC Team 2 1,50 --- 623
    7 Tim de Wild HLLS Hellas Utr...JC Team 1 1,50 --- 0
    7 Hugo Habraken AV Gouda AV Gouda JC 1,50 --- 0
    9 Ties van Bakel Triathlon AV Triathl...JC Team 1 1,45 --- 582
    10 Kyan Krol AAV `36 AAV `36 JC Team 1 1,40 --- 0
    11 Djanou Giesbergen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 1,35 --- 499
    12 Hugo van Westerneng Triathlon AV Triathl...JC Team 2 1,30 --- 0
    13 Anton van Triest Clytoneus AV Clytoneus JC 1,30 --- 462
    14 Sven Keler Clytoneus AV Clytoneus JC 1,25 --- 0
    14 Noah Bosman SC Antilope SC Antilope JC 1,25 --- 0
    Boudewijn ...den Broek AAV `36 AAV `36 JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...JC Team 1 X 5,51 5,22 5,24 5,51 +1.5 m/s--- 719
    2 Julian Roedoe AAV `36 AAV `36 JC Team 1 5,18 5,14 5,42 5,07 5,42 +1.3 m/s5,08 702
    3 Bart Veltman AV Gouda AV Gouda JC 5,21 4,98 5,27 X 5,27 +1.4 m/s--- 674
    4 Tim Consemulder HLLS Hellas Utr...JC Team 2 X X 3,72 4,86 4,86 -0.4 m/s--- 593
    5 Martijn Pos HLLS Hellas Utr...JC Team 1 4,82 X 4,57 4,62 4,82 +0.3 m/s--- 0
    6 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JC X 4,70 4,72 X 4,72 +0.1 m/s--- 0
    7 Twan Hogerbrugge AV `47 AV `47 JC 4,34 4,55 4,40 4,72 4,72 -0.7 m/s--- 564
    8 Lucca Marks HLLS Hellas Utr...JC Team 3 4,42 4,14 3,81 - 4,42 +1.6 m/s--- 502
    9 Tygo Versteegh HLLS Hellas Utr...JC Team 2 4,28 3,84 4,28 4,39 4,39 +1.5 m/s--- 0
    10 Djanou Giesbergen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 4,09 4,17 4,02 4,37 4,37 +0.4 m/s--- 492
    11 Jonah Broer Triathlon AV Triathl...JC Team 2 3,93 4,27 3,99 4,26 4,27 +1.3 m/s--- 472
    12 Sebastiaan Keijzer AAV `36 AAV `36 JC Team 1 3,95 3,84 2,47 3,95 3,95 -0.3 m/s--- 0
    13 Thijs van ...hoonhoven SC Antilope SC Antilope JC 3,88 3,45 X 3,66 3,88 +2.4 m/s--- 394
    14 Sven Breedveld AV `47 AV `47 JC 3,81 X 3,73 - 3,81 +2.1 m/s--- 0
    15 Thomas de Kort SC Antilope SC Antilope JC 3,74 3,72 3,73 3,68 3,74 -0.1 m/s--- 0
    16 Antonie Killestijn Clytoneus AV Clytoneus JC 3,42 3,39 X 3,26 3,42 +1.9 m/s--- 302
    Joop Epping Clytoneus AV Clytoneus JC - - - - DNS --- 0