Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 68
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 0,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    256 Yzara van der Born AAV `36 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m AAV `36 MD Team 1 ------- 491
    257 Nerena Brunt AAV `36 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AAV `36 MD Team 2 ------ 345
    258 Sterre Heemskerk AAV `36 4x60m
    Discus
    Ver
    MJD - DiscusMJD - Ver AAV `36 MD Team 1 ------ 0
    259 Jolie Heemskerk AAV `36 4x60m
    Discus
    Ver
    MJD - DiscusMJD - Ver AAV `36 MD Team 2 ------ 284
    260 Anouk Heemskerk AAV `36 60mH
    Speer
    Ver
    MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Ver AAV `36 MD Team 2 ------ 184
    261 Marijn Kieft AAV `36 1000m
    60mH
    Speer
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer AAV `36 MD Team 1 ------ 593
    262 Silke Lamberst AAV `36 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog Groep B AAV `36 MD Team 2 ------ 462
    263 Jana Nagtegaal AAV `36 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog Groep A AAV `36 MD Team 1 ------ 912
    264 Jasmijn Oskam AAV `36 60m
    60mH
    Discus
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Discus AAV `36 MD Team 1 ------ 268
    265 Merel van Reen AAV `36 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel AAV `36 MD Team 2 ------ 526
    266 Joyce Rijsdam AAV `36 60m
    60mH
    Discus
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Discus AAV `36 MD Team 2 ------ 858
    267 Floortje Tromp AAV `36 Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - KogelMJD - Hoog Groep BMJD - Ver AAV `36 MD Team 1 ------ 1427
    268 Emma Vreijling AAV `36 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer AAV `36 MD Team 1 ------ 499
    269 Oliwia Warchol AAV `36 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel AAV `36 MD Team 1 ------ 528
    270 Femke van der Zanden AAV `36 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - Hoog Groep A AAV `36 MD Team 2 ------ 447
    271 Noadja van...ruinhorst Clytoneus 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog Groep A AV Clytoneus MD ------ 361
    272 Joanne van Ommeren Clytoneus 60mH
    4x60m
    Discus
    MJD - 60mHMJD - Discus AV Clytoneus MD ------ 378
    273 Anne Maaike van Selm Clytoneus 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV Clytoneus MD ------ 625
    274 Anniek van Triest Clytoneus 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer AV Clytoneus MD ------ 714
    275 Dille Zimnik Clytoneus 60m
    1000m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Kogel AV Clytoneus MD ------ 882
    276 Tinka Klatten AV Gouda 4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - KogelMJD - Hoog Groep A AV Gouda MD ------ 483
    277 Anna Kooij AV Gouda 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer AV Gouda MD ------ 0
    278 Femke Moelker AV Gouda 60m
    1000m
    Discus
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Discus AV Gouda MD ------ 868
    279 Suzanne Moons AV Gouda 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Hoog Groep BMJD - Ver AV Gouda MD ------ 1411
    280 Liv van Rinsum AV Gouda 60mH
    4x60m
    MJD - 60mH AV Gouda MD ------- 0
    281 Romaissa Tatou AV Gouda Discus
    Kogel
    Ver
    MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Ver AV Gouda MD ------ 254
    282 Renske de Wilde AV Gouda 1000m
    60mH
    Speer
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer AV Gouda MD ------ 601
    283 Puck van der Wolf AV Gouda 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Gouda MD ------ 795
    284 Lieke Bakker Triathlon 60mH
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Kogel AV Triathl...MD Team 2 ------ 624
    285 Joyce Bakker Schut Triathlon 1000m
    Speer
    Discus
    MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Discus AV Triathl...MD Team 2 ------ 869
    286 Lutein Bisschop Triathlon Speer
    Kogel
    Ver
    MJD - SpeerMJD - KogelMJD - Ver AV Triathl...MD Team 2 ------ 0
    287 Marlieke Castelein Triathlon 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Triathl...MD Team 2 ------ 552
    288 Silke van de Grint Triathlon 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Triathl...MD Team 1 ------ 258
    289 Jacobien Hoyng Triathlon 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog Groep B AV Triathl...MD Team 2 ------ 442
    290 Indyra Jonkers Triathlon 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog Groep A AV Triathl...MD Team 1 ------ 193
    291 Fay Kuipers Triathlon Speer
    Kogel
    Ver
    MJD - SpeerMJD - KogelMJD - Ver AV Triathl...MD Team 1 ------ 65
    292 Emma Landman Triathlon 60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - Hoog Groep AMJD - Ver AV Triathl...MD Team 2 ------ 702
    293 Ereza Plochg Triathlon 1000m
    4x60m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - Discus AV Triathl...MD Team 2 ------ 270
    294 Jikke van der Ploeg Triathlon 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Triathl...MD Team 1 ------ 773
    295 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 60mH
    Speer
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Hoog Groep B AV Triathl...MD Team 1 ------ 989
    296 Ireen Stoter Triathlon 1000m
    Discus
    Ver
    MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Ver AV Triathl...MD Team 1 ------ 504
    297 Danne Teeuwisse Triathlon 4x60m
    Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel AV Triathl...MD Team 1 ------ 610
    298 Tiara de Beet HLLS 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Hellas Utr...MD Team 3 ------ 687
    299 Lidewij Boddeke HLLS 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m Hellas Utr...MD Team 2 ------ 792
    300 Floor Bomer HLLS 1000m
    Hoog
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Hoog Groep AMJD - Ver Hellas Utr...MD Team 1 ------ 715
    301 Lies van Bommel HLLS 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Hellas Utr...MD Team 2 ------ 747
    302 Froukje Bootsma HLLS Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel Hellas Utr...MD Team 2 ------- 0
    303 Danique Brons HLLS 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver Hellas Utr...MD Team 3 ------ 266
    304 Maya Clark HLLS 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Hellas Utr...MD Team 1 ------ 1230
    305 Israe Elmakkaoui HLLS 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m Hellas Utr...MD Team 1 ------ 0
    306 Charissa Flierman HLLS Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel Hellas Utr...MD Team 1 ------ 258
    307 Sanne Geurtsen HLLS 1000m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver Hellas Utr...MD Team 1 ------- 429
    308 Anoek van Hal HLLS 60m
    1000m
    Discus
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Discus Hellas Utr...MD Team 2 ------ 176
    309 Fardo de Jong HLLS 1000m
    Speer
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Hoog Groep A Hellas Utr...MD Team 2 ------ 648
    310 Tyka van der Klein HLLS 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer Hellas Utr...MD Team 3 ------ 277
    311 Aaya Lazaar HLLS 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog Groep B Hellas Utr...MD Team 3 ------ 1110
    312 Aisha Meijer HLLS 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel Hellas Utr...MD Team 2 ------ 638
    313 Anouk Overgoor HLLS Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel Hellas Utr...MD Team 1 ------ 782
    314 Naomi Ruitenburg HLLS 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Hellas Utr...MD Team 3 ------ 0
    315 Madelief van Schaick HLLS Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel Hellas Utr...MD Team 3 ------ 490
    316 Meike Tan HLLS 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver Hellas Utr...MD Team 2 ------ 244
    317 Ilse Van Veenendaal HLLS 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog Groep B Hellas Utr...MD Team 1 ------ 654
    318 Aimee Vriesman HLLS 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Hellas Utr...MD Team 1 ------ 521
    319 Feline Boon ATHL 4x60m
    Hoog
    Ver
    MJD - Hoog Groep AMJD - Ver Jeugd Atle...ATHLOI MD ------ 0
    320 Lucie Feenstra ATHL 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer Jeugd Atle...ATHLOI MD ------ 540
    321 Merlijn Henderson ATHL 4x60m
    Hoog
    Ver
    MJD - Hoog Groep BMJD - Ver Jeugd Atle...ATHLOI MD ------ 666
    322 Eva Krooder ATHL 60m
    4x60m
    Discus
    MJD - 60mMJD - Discus Jeugd Atle...ATHLOI MD ------ 522
    323 Nienke Wa...oeskerken ATHL 60m
    Discus
    Kogel
    MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Kogel Jeugd Atle...ATHLOI MD ------ 310

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 15
    AV Clytoneus CLYT 5
    AV Gouda GOUD 8
    AV Triathlon Triathlon 14
    Hellas Utrecht HLLS 21
    Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI ATHL 5
    Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 Hellas Utrecht - MJD
    Begeleider: Theo Mulder
    8 5233
    2 AAV `36 MD Team 1 AAV `36 - MJD
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
    8 5175
    3 AV Gouda MD AV Gouda - MJD
    Begeleider: Eric Pols
    Jurylid: Ouder
    8 4871
    4 AV Triathlon MD Team 2 AV Triathlon - MJD
    Begeleider: Peter Jansons
    7 4036
    5 AV Triathlon MD Team 1 AV Triathlon - MJD
    Begeleider: Peter Jansons
    7 3782
    6 Hellas Utrecht MD Team 2 Hellas Utrecht - MJD
    Begeleider: Theo Mulder
    7 3779
    7 AAV `36 MD Team 2 AAV `36 - MJD
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
    7 3537
    8 AV Clytoneus MD AV Clytoneus - MJD
    Begeleider: Niels Warnaar
    Jurylid: Van Triest
    5 3435
    9 Hellas Utrecht MD Team 3 Hellas Utrecht - MJD
    Begeleider: Theo Mulder
    6 2997
    10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD
    Begeleider: Mirjam Henderson
    Jurylid: Agnes Smits/ Dhr. Boon
    5 2457

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Maya Clark HLLS Hellas Utr...MD Team 1 8,48 +0.2 m/s8,51 653
    2 Oliwia Warchol AAV `36 AAV `36 MD Team 1 9,11 +0.2 m/s9,42 528
    3 Aimee Vriesman HLLS Hellas Utr...MD Team 1 9,15 +0.3 m/s--- 521
    4 Femke Moelker AV Gouda AV Gouda MD 9,24 +0.2 m/s9,23 504
    5 Emma Vreijling AAV `36 AAV `36 MD Team 1 9,27 +0.2 m/s9,43 499
    6 Tiara de Beet HLLS Hellas Utr...MD Team 3 9,42 +0.1 m/s--- 473
    7 Jasmijn Oskam AAV `36 AAV `36 MD Team 1 9,51 +2.1 m/s9,63 0
    8 Puck van der Wolf AV Gouda AV Gouda MD 9,52 +0.2 m/s9,32 455
    9 Femke van der Zanden AAV `36 AAV `36 MD Team 2 9,57 +1.0 m/s--- 447
    10 Jacobien Hoyng Triathlon AV Triathl...MD Team 2 9,60 +0.1 m/s--- 442
    11 Joyce Rijsdam AAV `36 AAV `36 MD Team 2 9,63 +1.0 m/s--- 437
    12 Aaya Lazaar HLLS Hellas Utr...MD Team 3 9,71 +0.1 m/s--- 424
    13 Silke Lamberst AAV `36 AAV `36 MD Team 2 9,85 +2.1 m/s10,21 0
    14 Lidewij Boddeke HLLS Hellas Utr...MD Team 2 9,85 +0.3 m/s--- 401
    15 Lies van Bommel HLLS Hellas Utr...MD Team 2 9,88 +0.3 m/s--- 397
    16 Eva Krooder ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,89 +1.0 m/s--- 395
    17 Lucie Feenstra ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 10,01 +1.0 m/s--- 376
    18 Anne Maaike van Selm Clytoneus AV Clytoneus MD 10,03 +2.1 m/s--- 373
    19 Anna Kooij AV Gouda AV Gouda MD 10,05 +2.1 m/s10,10 0
    20 Marlieke Castelein Triathlon AV Triathl...MD Team 2 10,06 +0.1 m/s--- 369
    21 Nienke Wa...oeskerken ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 10,12 +1.0 m/s--- 0
    22 Naomi Ruitenburg HLLS Hellas Utr...MD Team 3 10,17 +0.3 m/s--- 0
    23 Emma Landman Triathlon AV Triathl...MD Team 2 10,21 +0.1 m/s--- 0
    24 Dille Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MD 10,38 +2.1 m/s--- 322
    25 Anoek van Hal HLLS Hellas Utr...MD Team 2 10,47 +0.3 m/s--- 0
    26 Silke van de Grint Triathlon AV Triathl...MD Team 1 10,85 +0.1 m/s--- 258
    27 Indyra Jonkers Triathlon AV Triathl...MD Team 1 11,37 +2.1 m/s--- 193
    Israe Elmakkaoui HLLS Hellas Utr...MD Team 1 DNS 9,02 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jikke van der Ploeg Triathlon AV Triathl...MD Team 1 3:17,58 --- 563
    2 Jana Nagtegaal AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3:19,98 3:28,90 546
    3 Yzara van der Born AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3:28,14 3:33,30 491
    4 Marijn Kieft AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3:33,11 3:38,70 0
    5 Anniek van Triest Clytoneus AV Clytoneus MD 3:34,76 --- 450
    6 Sanne Geurtsen HLLS Hellas Utr...MD Team 1 3:38,34 --- 429
    7 Lidewij Boddeke HLLS Hellas Utr...MD Team 2 3:45,12 --- 391
    8 Floor Bomer HLLS Hellas Utr...MD Team 1 3:48,82 --- 371
    9 Femke Moelker AV Gouda AV Gouda MD 3:50,16 3:56,62 364
    10 Joyce Bakker Schut Triathlon AV Triathl...MD Team 2 3:50,21 --- 364
    11 Nerena Brunt AAV `36 AAV `36 MD Team 2 3:53,83 3:51,40 345
    12 Puck van der Wolf AV Gouda AV Gouda MD 3:54,89 4:04,48 340
    13 Renske de Wilde AV Gouda AV Gouda MD 3:56,15 4:03,87 0
    14 Fardo de Jong HLLS Hellas Utr...MD Team 2 3:56,52 --- 332
    15 Ireen Stoter Triathlon AV Triathl...MD Team 1 3:58,15 --- 324
    16 Anoek van Hal HLLS Hellas Utr...MD Team 2 4:05,26 --- 0
    17 Tyka van der Klein HLLS Hellas Utr...MD Team 3 4:08,08 --- 277
    18 Ereza Plochg Triathlon AV Triathl...MD Team 2 4:09,63 --- 270
    19 Dille Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MD 4:14,89 --- 247
    20 Silke van de Grint Triathlon AV Triathl...MD Team 1 4:20,03 --- 0
    Israe Elmakkaoui HLLS Hellas Utr...MD Team 1 DNS 3:39,75 0
    Danique Brons HLLS Hellas Utr...MD Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Maya Clark HLLS Hellas Utr...MD Team 1 10,23 +0.7 m/s10,21 577
    2 Isa van Si...rtensdijk Triathlon AV Triathl...MD Team 1 11,29 +0.6 m/s--- 448
    3 Jana Nagtegaal AAV `36 AAV `36 MD Team 1 12,09 +0.9 m/s10,66 366
    4 Suzanne Moons AV Gouda AV Gouda MD 12,27 +0.7 m/s11,92 349
    5 Marijn Kieft AAV `36 AAV `36 MD Team 1 12,40 +0.7 m/s11,34 337
    6 Renske de Wilde AV Gouda AV Gouda MD 12,69 +0.6 m/s--- 311
    7 Ilse Van Veenendaal HLLS Hellas Utr...MD Team 1 12,80 +0.7 m/s11,99 302
    8 Aimee Vriesman HLLS Hellas Utr...MD Team 1 13,00 +1.1 m/s--- 0
    9 Joyce Rijsdam AAV `36 AAV `36 MD Team 2 13,10 +1.1 m/s--- 277
    10 Liv van Rinsum AV Gouda AV Gouda MD 13,17 +0.9 m/s--- 0
    11 Jasmijn Oskam AAV `36 AAV `36 MD Team 1 13,20 +0.9 m/s14,28 0
    12 Aaya Lazaar HLLS Hellas Utr...MD Team 3 13,31 +0.9 m/s--- 260
    13 Meike Tan HLLS Hellas Utr...MD Team 2 13,51 +1.1 m/s--- 244
    14 Lieke Bakker Triathlon AV Triathl...MD Team 2 13,57 +0.6 m/s--- 239
    15 Tiara de Beet HLLS Hellas Utr...MD Team 3 13,91 +1.1 m/s--- 214
    16 Jikke van der Ploeg Triathlon AV Triathl...MD Team 1 13,97 +0.6 m/s--- 210
    17 Joanne van Ommeren Clytoneus AV Clytoneus MD 14,02 +0.9 m/s--- 206
    18 Anouk Heemskerk AAV `36 AAV `36 MD Team 2 14,34 +1.1 m/s--- 184
    19 Marlieke Castelein Triathlon AV Triathl...MD Team 2 14,35 +0.6 m/s--- 183
    20 Noadja van...ruinhorst Clytoneus AV Clytoneus MD 14,77 +1.1 m/s--- 155
    21 Nerena Brunt AAV `36 AAV `36 MD Team 2 15,55 +0.6 m/s--- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Renske de Wilde AV Gouda AV Gouda MD X 18,23 X X 18,23 16,19 290
    2 Anniek van Triest Clytoneus AV Clytoneus MD 16,98 15,55 16,77 16,11 16,98 --- 264
    3 Marijn Kieft AAV `36 AAV `36 MD Team 1 16,60 11,65 13,69 15,56 16,60 --- 256
    4 Merel van Reen AAV `36 AAV `36 MD Team 2 12,76 14,62 15,91 13,35 15,91 --- 242
    5 Anouk Overgoor HLLS Hellas Utr...MD Team 1 13,82 X 15,77 X 15,77 --- 239
    6 Anouk Heemskerk AAV `36 AAV `36 MD Team 2 14,52 13,90 15,51 X 15,51 --- 0
    7 Emma Vreijling AAV `36 AAV `36 MD Team 1 14,90 4,53 13,55 X 14,90 --- 0
    8 Aisha Meijer HLLS Hellas Utr...MD Team 2 X 10,04 10,79 14,19 14,19 --- 204
    9 Joyce Bakker Schut Triathlon AV Triathl...MD Team 2 X 13,95 X X 13,95 --- 198
    10 Lucie Feenstra ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 12,50 11,99 9,94 12,26 12,50 --- 164
    11 Lutein Bisschop Triathlon AV Triathl...MD Team 2 X 11,85 10,18 10,55 11,85 --- 0
    12 Madelief van Schaick HLLS Hellas Utr...MD Team 3 X 11,61 7,65 X 11,61 --- 143
    13 Tyka van der Klein HLLS Hellas Utr...MD Team 3 6,21 7,86 10,31 9,53 10,31 --- 0
    14 Anna Kooij AV Gouda AV Gouda MD 9,61 9,04 X X 9,61 14,00 0
    15 Fardo de Jong HLLS Hellas Utr...MD Team 2 8,47 8,11 7,85 9,15 9,15 --- 0
    16 Fay Kuipers Triathlon AV Triathl...MD Team 1 5,30 8,73 X 6,09 8,73 --- 65
    Isa van Si...rtensdijk Triathlon AV Triathl...MD Team 1 X X X X NM --- 0
    Charissa Flierman HLLS Hellas Utr...MD Team 1 X X X X NM --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Joyce Bakker Schut Triathlon AV Triathl...MD Team 2 14,61 19,33 17,71 20,01 20,01 --- 307
    2 Jasmijn Oskam AAV `36 AAV `36 MD Team 1 16,71 14,81 17,98 15,47 17,98 --- 268
    3 Charissa Flierman HLLS Hellas Utr...MD Team 1 17,47 X 15,36 15,73 17,47 --- 258
    4 Romaissa Tatou AV Gouda AV Gouda MD X 13,58 X 17,26 17,26 --- 254
    5 Sterre Heemskerk AAV `36 AAV `36 MD Team 1 X 16,28 16,18 X 16,28 --- 0
    6 Danne Teeuwisse Triathlon AV Triathl...MD Team 1 15,51 X 13,27 16,00 16,00 --- 228
    7 Femke Moelker AV Gouda AV Gouda MD X 14,43 16,00 X 16,00 17,86 0
    8 Ereza Plochg Triathlon AV Triathl...MD Team 2 14,97 13,18 12,46 11,82 14,97 --- 0
    9 Anouk Overgoor HLLS Hellas Utr...MD Team 1 14,06 X X 12,97 14,06 --- 0
    10 Anoek van Hal HLLS Hellas Utr...MD Team 2 12,53 X 12,90 13,58 13,58 --- 176
    11 Joanne van Ommeren Clytoneus AV Clytoneus MD 12,02 11,82 13,42 X 13,42 --- 172
    12 Froukje Bootsma HLLS Hellas Utr...MD Team 2 X 13,41 12,06 11,18 13,41 --- 0
    13 Joyce Rijsdam AAV `36 AAV `36 MD Team 2 X 11,11 12,21 12,22 12,22 --- 144
    14 Jolie Heemskerk AAV `36 AAV `36 MD Team 2 11,76 X 11,80 X 11,80 --- 0
    15 Eva Krooder ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 11,14 11,53 X X 11,53 --- 127
    16 Nienke Wa...oeskerken ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,94 10,85 X X 10,85 --- 0
    17 Ireen Stoter Triathlon AV Triathl...MD Team 1 X 10,52 9,20 8,47 10,52 --- 0
    18 Madelief van Schaick HLLS Hellas Utr...MD Team 3 X 7,07 8,95 8,85 8,95 --- 60

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Anouk Overgoor HLLS Hellas Utr...MD Team 1 9,52 8,45 8,55 10,44 10,44 --- 543
    2 Floortje Tromp AAV `36 AAV `36 MD Team 1 9,82 8,92 8,69 8,94 9,82 --- 514
    3 Tinka Klatten AV Gouda AV Gouda MD 9,20 9,03 8,48 8,62 9,20 9,59 483
    4 Charissa Flierman HLLS Hellas Utr...MD Team 1 8,94 - - - 8,94 --- 0
    5 Aisha Meijer HLLS Hellas Utr...MD Team 2 7,26 8,25 7,84 8,03 8,25 --- 434
    6 Oliwia Warchol AAV `36 AAV `36 MD Team 1 X 7,12 6,71 7,45 7,45 --- 0
    7 Romaissa Tatou AV Gouda AV Gouda MD 6,53 7,45 6,65 6,92 7,45 6,59 0
    8 Lieke Bakker Triathlon AV Triathl...MD Team 2 7,05 6,78 6,35 7,35 7,35 --- 385
    9 Danne Teeuwisse Triathlon AV Triathl...MD Team 1 7,29 6,72 6,47 6,26 7,29 --- 382
    10 Lutein Bisschop Triathlon AV Triathl...MD Team 2 6,46 6,68 X 6,83 6,83 --- 0
    11 Dille Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MD 5,78 6,12 5,80 5,71 6,12 --- 313
    12 Nienke Wa...oeskerken ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,61 6,07 5,43 - 6,07 --- 310
    13 Froukje Bootsma HLLS Hellas Utr...MD Team 2 5,47 5,45 5,86 5,31 5,86 --- 0
    14 Madelief van Schaick HLLS Hellas Utr...MD Team 3 5,22 5,64 5,69 5,40 5,69 --- 287
    15 Merel van Reen AAV `36 AAV `36 MD Team 2 5,65 5,33 5,19 4,41 5,65 --- 284
    16 Femke van der Zanden AAV `36 AAV `36 MD Team 2 4,75 4,20 4,57 X 4,75 --- 0
    17 Fay Kuipers Triathlon AV Triathl...MD Team 1 3,67 4,27 4,14 4,42 4,42 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Suzanne Moons AV Gouda AV Gouda MD 1,45 1,40 582
    2 Isa van Si...rtensdijk Triathlon AV Triathl...MD Team 1 1,40 --- 541
    3 Floortje Tromp AAV `36 AAV `36 MD Team 1 1,35 --- 499
    4 Silke Lamberst AAV `36 AAV `36 MD Team 2 1,30 --- 462
    5 Jana Nagtegaal AAV `36 AAV `36 MD Team 1 1,30 --- 0
    6 Emma Landman Triathlon AV Triathl...MD Team 2 1,25 --- 426
    7 Jacobien Hoyng Triathlon AV Triathl...MD Team 2 1,25 --- 0
    8 Aaya Lazaar HLLS Hellas Utr...MD Team 3 1,25 --- 426
    9 Tinka Klatten AV Gouda AV Gouda MD 1,20 1,27 0
    10 Ilse Van Veenendaal HLLS Hellas Utr...MD Team 1 1,15 --- 352
    10 Merlijn Henderson ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,15 --- 352
    12 Indyra Jonkers Triathlon AV Triathl...MD Team 1 1,10 --- 0
    12 Floor Bomer HLLS Hellas Utr...MD Team 1 1,10 --- 0
    14 Fardo de Jong HLLS Hellas Utr...MD Team 2 1,10 --- 316
    15 Feline Boon ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,10 --- 0
    16 Noadja van...ruinhorst Clytoneus AV Clytoneus MD 0,95 --- 206
    Femke van der Zanden AAV `36 AAV `36 MD Team 2 NM --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Suzanne Moons AV Gouda AV Gouda MD 4,02 4,21 3,92 4,31 4,31 +1.9 m/s4,50 480
    2 Floortje Tromp AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3,79 3,98 3,80 3,98 +2.6 m/s--- 414
    3 Sterre Heemskerk AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3,63 3,70 3,64 3,68 3,70 +1.6 m/s--- 0
    4 Lies van Bommel HLLS Hellas Utr...MD Team 2 3,05 3,66 3,46 3,61 3,66 +1.4 m/s--- 350
    5 Floor Bomer HLLS Hellas Utr...MD Team 1 3,53 3,63 X 3,24 3,63 +2.3 m/s--- 344
    6 Merlijn Henderson ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 3,20 3,48 3,02 3,37 3,48 +1.3 m/s--- 314
    7 Romaissa Tatou AV Gouda AV Gouda MD 3,38 3,42 X 3,27 3,42 +0.6 m/s3,71 0
    8 Sanne Geurtsen HLLS Hellas Utr...MD Team 1 3,05 3,39 3,37 3,25 3,39 +2.6 m/s--- 0
    9 Jolie Heemskerk AAV `36 AAV `36 MD Team 2 3,25 3,31 3,33 3,11 3,33 +1.1 m/s--- 284
    10 Meike Tan HLLS Hellas Utr...MD Team 2 3,30 3,14 3,27 3,20 3,30 +0.9 m/s--- 0
    11 Emma Landman Triathlon AV Triathl...MD Team 2 3,29 3,26 2,29 3,05 3,29 +1.4 m/s--- 276
    12 Danique Brons HLLS Hellas Utr...MD Team 3 3,24 2,99 2,92 3,12 3,24 +1.5 m/s--- 266
    13 Anne Maaike van Selm Clytoneus AV Clytoneus MD 3,10 3,11 2,88 3,17 3,17 +1.7 m/s--- 252
    14 Naomi Ruitenburg HLLS Hellas Utr...MD Team 3 2,85 3,12 2,92 3,02 3,12 +0.6 m/s--- 0
    15 Anouk Heemskerk AAV `36 AAV `36 MD Team 2 2,90 3,02 2,99 2,85 3,02 +1.1 m/s--- 0
    16 Ireen Stoter Triathlon AV Triathl...MD Team 1 2,81 2,74 2,55 2,81 +0.6 m/s--- 180
    17 Feline Boon ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 2,78 X 2,75 2,77 2,78 +0.9 m/s--- 0
    18 Fay Kuipers Triathlon AV Triathl...MD Team 1 2,14 2,37 2,05 2,16 2,37 +1.6 m/s--- 0
    19 Lutein Bisschop Triathlon AV Triathl...MD Team 2 2,09 2,35 2,35 X 2,35 +1.6 m/s--- 0