Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 85
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    71 Raúl Brandhorst AAV `36 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m AAV `36 JD Team 1 ------ 580
    72 Henrik Drost AAV `36 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep B AAV `36 JD Team 2 ----- 797
    73 Twan Dullemond AAV `36 Kogel
    Hoog
    JJD - KogelJJD - Hoog Groep A AAV `36 JD Team 1 ------ 930
    74 Merijn Hoogerdijk AAV `36 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep A AAV `36 JD Team 1 ----- 1406
    75 Mylan van der Houwen AAV `36 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m AAV `36 JD Team 1 ------ 597
    76 Jelmer de Leeuw AAV `36 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog Groep A AAV `36 JD Team 2 ----- 0
    77 Nick van Leeuwen AAV `36 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - Speer Groep BJJD - Hoog Groep B AAV `36 JD Team 2 ----- 426
    78 Sander Niemans AAV `36 80mH
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel AAV `36 JD Team 2 ----- 486
    79 Lennart Prein AAV `36 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep A AAV `36 JD Team 2 ----- 825
    80 Stan Reedijk AAV `36 80m
    80mH
    Speer
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer Groep B AAV `36 JD Team 1 ----- 1003
    81 Lickson Renting AAV `36 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AAV `36 JD Team 1 ----- 522
    82 Huub Roose AAV `36 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver Groep B AAV `36 JD Team 1 ----- 0
    83 Vincent Tjia AAV `36 4x80m
    Speer
    JJD - Speer Groep A AAV `36 JD Team 2 ------ 294
    84 Siemen Visser AAV `36 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AAV `36 JD Team 2 ----- 376
    85 Joost van der Wal AAV `36 Speer
    Kogel
    Hoog
    JJD - Speer Groep AJJD - KogelJJD - Hoog Groep B AAV `36 JD Team 1 ----- 0
    86 Hugo Brunt Clytoneus 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog Groep A AV Clytoneus JD ----- 899
    87 Yoran ter Haar Clytoneus 80m
    1000m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel AV Clytoneus JD ----- 885
    88 Lars Mostert Clytoneus 80m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - Speer Groep BJJD - Ver Groep B AV Clytoneus JD ----- 849
    89 Naut Carol AV Gouda 1000m
    80mH
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Kogel AV Gouda JD ----- 373
    90 Abel Derksen AV Gouda 80mH
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep AJJD - Hoog Groep A AV Gouda JD ----- 843
    91 Mats van Husen AV Gouda 4x80m
    Speer
    JJD - Speer Groep B AV Gouda JD ------ 0
    92 Jack Lavrijsen AV Gouda 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel AV Gouda JD ----- 0
    93 Arjuno Orsini AV Gouda 4x80m
    Hoog
    JJD - Hoog Groep B AV Gouda JD ------ 499
    94 Heiko Ribberink AV Gouda 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m AV Gouda JD ------ 442
    95 Tim van Tilburg AV Gouda 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep A AV Gouda JD ----- 1464
    96 Thom de Weger AV Gouda 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep B AV Gouda JD ----- 808
    97 Djorden Andrea Triathlon 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Hoog Groep BJJD - Ver Groep A AV Triathl...JD Team 1 ----- 1246
    98 Boet van Bakel Triathlon Kogel
    Hoog
    JJD - KogelJJD - Hoog Groep A AV Triathl...JD Team 1 ------ 0
    99 Joost Berkhof Triathlon 80m
    1000m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel AV Triathl...JD Team 1 ----- 1511
    100 Stijn Beverwijk Triathlon 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer Groep A AV Triathl...JD Team 1 ----- 0
    101 Teun Bisschops Triathlon 4x80m
    Speer
    Kogel
    JJD - Speer Groep AJJD - Kogel AV Triathl...JD Team 2 ----- 0
    102 Rhune van Doorn Triathlon 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Triathl...JD Team 2 ----- 916
    103 Nathan Houwaard Triathlon 1000m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel AV Triathl...JD Team 2 ------ 723
    104 Arvid Jansons Triathlon 80mH
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep BJJD - Hoog Groep B AV Triathl...JD Team 2 ----- 816
    105 Kalle Kok Triathlon 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Triathl...JD Team 1 ----- 318
    106 Julian Kwakman Triathlon 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep B AV Triathl...JD Team 2 ----- 837
    107 Max Rijkers Triathlon 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Hoog Groep AJJD - Ver Groep A AV Triathl...JD Team 2 ----- 548
    108 Rick Snijder Triathlon 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Triathl...JD Team 2 ----- 0
    109 Tobias de Wit Triathlon 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep B AV Triathl...JD Team 1 ----- 417
    110 Ivo Zoomer Triathlon 80mH
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep B AV Triathl...JD Team 1 ----- 351
    111 Maurits Blinkhof AV `47 80mH
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mHJJD - KogelJJD - Ver Groep A AV `47 JD ----- 1419
    112 Bram de Bruijn AV `47 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - Speer Groep AJJD - Hoog Groep A AV `47 JD ----- 856
    113 Roy Gijsen AV `47 80mH
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep B AV `47 JD ----- 150
    114 Lucas Huisman AV `47 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep B AV `47 JD ----- 671
    115 Boas van Vemde AV `47 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog Groep B AV `47 JD ----- 440
    116 Mauro van Vliet AV `47 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel AV `47 JD ----- 354
    117 Berto Anker Avantri 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog Groep B Avantri JD ----- 605
    118 Tijmen van der Hek Avantri 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog Groep A Avantri JD ----- 0
    119 Alexander Kentie Avantri 80m
    Speer
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Speer Groep BJJD - Kogel Avantri JD ----- 583
    120 Michano va...der Krogt Avantri 80m
    80mH
    Speer
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer Groep A Avantri JD ----- 1003
    121 Stijn Maaskant Avantri 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Groep B Avantri JD ----- 0
    122 Henri Vennix Avantri 80m
    1000m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel Avantri JD ----- 338
    123 Axel Warmenhoven Avantri 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Groep A Avantri JD ----- 710
    124 Sydney Albertzoon HLLS 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH Hellas Utr...JD Team 1 ----- 1163
    125 Hugo van den Bogaart HLLS 4x80m
    Speer
    Kogel
    JJD - Speer Groep BJJD - Kogel Hellas Utr...JD Team 2 ----- 0
    126 Gijs Bomer HLLS 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH Hellas Utr...JD Team 2 ----- 766
    127 Meije Bosma HLLS 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog Groep A Hellas Utr...JD Team 1 ----- 1347
    128 Tobias Boxman HLLS Kogel
    Ver
    JJD - KogelJJD - Ver Groep A Hellas Utr...JD Team 3 ------ 0
    129 Finn van Ek HLLS 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep A Hellas Utr...JD Team 2 ----- 931
    130 Casper Evelein HLLS 80m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mJJD - KogelJJD - Hoog Groep A Hellas Utr...JD Team 2 ----- 1180
    131 David Fontein HLLS 4x80m
    Hoog
    Ver
    JJD - Hoog Groep BJJD - Ver Groep B Hellas Utr...JD Team 1 ----- 478
    132 Olaf van der Hidde HLLS 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep B Hellas Utr...JD Team 2 ----- 1288
    133 Ryan van Oudheusden HLLS 1000m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog Groep B Hellas Utr...JD Team 2 ------ 0
    134 Mehdi Rmouj HLLS 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH Hellas Utr...JD Team 3 ----- 1333
    135 Tjerk Schoppert HLLS 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH Hellas Utr...JD Team 2 ----- 0
    136 Neo Thijssen HLLS Speer
    Kogel
    JJD - Speer Groep BJJD - Kogel Hellas Utr...JD Team 1 ------ 717
    137 Willem van...eenendaal HLLS Speer
    Kogel
    Hoog
    JJD - Speer Groep AJJD - KogelJJD - Hoog Groep A Hellas Utr...JD Team 3 ----- 571
    138 Stan van der Veken HLLS 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep B Hellas Utr...JD Team 3 ----- 726
    139 Floris van der Vijgh HLLS 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep A Hellas Utr...JD Team 1 ----- 512
    140 Jan Pieter de Waal HLLS 80m
    1000m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Hoog Groep B Hellas Utr...JD Team 3 ----- 639
    141 Max van der Weerd HLLS 80m
    JJD - 80m Hellas Utr...JD Team 1 ------- 0
    142 Harm Welleweerd HLLS 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep A Hellas Utr...JD Team 1 ----- 0
    143 Sam de Wild HLLS 1000m
    80mH
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Kogel Hellas Utr...JD Team 1 ----- 1050
    144 Tim Broerse ATHL 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH Jeugd Atle...JD Team 1 ----- 287
    145 Luuk Brunt ATHL 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - KogelJJD - Ver Groep A Jeugd Atle...JD Team 2 ----- 0
    146 Devin Gesser ATHL 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - Speer Groep BJJD - Hoog Groep B Jeugd Atle...JD Team 2 ----- 426
    147 Daan Pasterkamp ATHL 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - KogelJJD - Ver Groep B Jeugd Atle...JD Team 2 ----- 36
    148 Timo Slot ATHL 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer Groep B Jeugd Atle...JD Team 1 ----- 921
    149 Mischa Smits ATHL 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH Jeugd Atle...JD Team 1 ----- 729
    150 Casper Van den Brom ATHL 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer Groep A Jeugd Atle...JD Team 1 ----- 0
    151 Jelle Wanders ATHL 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep A Jeugd Atle...JD Team 2 ----- 588
    152 Wessel Baas SC Reeuwijk 4x80m
    Speer
    Kogel
    JJD - Speer Groep BJJD - Kogel SC Reeuwijk JD ----- 904
    153 Robin de Haan SC Reeuwijk 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog Groep B SC Reeuwijk JD ----- 1080
    154 Sjoerd de Keijser SC Reeuwijk 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep A SC Reeuwijk JD ----- 656
    155 Milan Tol SC Reeuwijk 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer Groep A SC Reeuwijk JD ----- 345

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 15
    AV Clytoneus CLYT 3
    AV Gouda GOUD 8
    AV Triathlon Triathlon 14
    AV `47 AV47 6
    Avantri AVTR 7
    Hellas Utrecht HLLS 20
    Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI ATHL 8
    SC Reeuwijk SCRW 4
  • Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 Hellas Utrecht - JJD
    Begeleider: Theo Mulder
    8 5832
    2 AAV `36 JD Team 1 AAV `36 - JJD
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
    8 5591
    3 AV Gouda JD AV Gouda - JJD
    Begeleider: Eric Pols
    Jurylid: Ouder
    8 4830
    4 Hellas Utrecht JD Team 2 Hellas Utrecht - JJD
    Begeleider: Theo Mulder
    7 4502
    5 AV `47 JD AV `47 - JJD
    Begeleider: Tara
    6 4340
    6 AV Triathlon JD Team 2 AV Triathlon - JJD
    Begeleider: Isabel Struik
    7 4215
    7 AV Triathlon JD Team 1 AV Triathlon - JJD
    Begeleider: Isabel Struik
    7 4140
    8 Avantri JD Avantri - JJD
    Begeleider: Marillion Zwijnenburg
    Jurylid: Pascal vd Hek
    7 3621
    9 AAV `36 JD Team 2 AAV `36 - JJD
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
    7 3589
    10 SC Reeuwijk JD SC Reeuwijk - JJD
    Begeleider: Daphne Droog
    Jurylid: Martin de Haan
    4 3439
    11 Hellas Utrecht JD Team 3 Hellas Utrecht - JJD
    Begeleider: Theo Mulder
    5 3269
    12 AV Clytoneus JD AV Clytoneus - JJD
    Begeleider: Niels Warnaar
    Jurylid: Van Triest
    3 2633
    13 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD
    Begeleider: Judith Kerste
    Jurylid: Agnes Smits/ Dhr. Boon
    4 1937
    14 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD
    Begeleider: Dhr. Wanders
    Jurylid: Agnes Smits/ Dhr. Boon
    4 1355

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sydney Albertzoon HLLS Hellas Utr...JD Team 1 11,02 +0.1 m/s11,80 615
    2 Joost Berkhof Triathlon AV Triathl...JD Team 1 11,22 +0.5 m/s--- 583
    3 Merijn Hoogerdijk AAV `36 AAV `36 JD Team 1 11,25 +0.1 m/s11,42 578
    4 Olaf van der Hidde HLLS Hellas Utr...JD Team 2 11,27 +1.0 m/s--- 575
    5 Lickson Renting AAV `36 AAV `36 JD Team 1 11,62 +0.1 m/s11,40 522
    6 Floris van der Vijgh HLLS Hellas Utr...JD Team 1 11,69 +0.1 m/s12,10 512
    7 Mehdi Rmouj HLLS Hellas Utr...JD Team 3 11,79 +1.0 m/s--- 497
    8 Stan Reedijk AAV `36 AAV `36 JD Team 1 11,87 +0.1 m/s11,96 0
    9 Timo Slot ATHL Jeugd Atle...JD Team 1 11,90 +2.1 m/s--- 482
    10 Tim van Tilburg AV Gouda AV Gouda JD 11,91 +0.1 m/s11,57 480
    11 Mischa Smits ATHL Jeugd Atle...JD Team 1 11,92 +2.1 m/s--- 479
    12 Michano va...der Krogt Avantri Avantri JD 11,99 +2.1 m/s--- 469
    13 Thom de Weger AV Gouda AV Gouda JD 12,06 +0.4 m/s12,16 459
    14 Boas van Vemde AV `47 AV `47 JD 12,20 +0.4 m/s12,60 440
    15 Julian Kwakman Triathlon AV Triathl...JD Team 2 12,21 +0.5 m/s--- 439
    16 Henrik Drost AAV `36 AAV `36 JD Team 2 12,27 +2.4 m/s12,95 431
    17 Casper Evelein HLLS Hellas Utr...JD Team 2 12,34 +1.0 m/s--- 422
    18 Tobias de Wit Triathlon AV Triathl...JD Team 1 12,38 +0.5 m/s--- 417
    19 Jack Lavrijsen AV Gouda AV Gouda JD 12,38 +0.4 m/s12,26 0
    20 Rhune van Doorn Triathlon AV Triathl...JD Team 2 12,39 +2.4 m/s--- 415
    21 Stan van der Veken HLLS Hellas Utr...JD Team 3 12,48 +1.0 m/s--- 404
    22 Lars Mostert Clytoneus AV Clytoneus JD 12,56 +2.4 m/s--- 394
    23 Sjoerd de Keijser SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 12,73 +0.5 m/s--- 372
    24 Lucas Huisman AV `47 AV `47 JD 12,74 +0.4 m/s12,90 371
    25 Milan Tol SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 12,96 +0.4 m/s12,93 345
    26 Tjerk Schoppert HLLS Hellas Utr...JD Team 2 13,20 +1.0 m/s--- 0
    27 Lennart Prein AAV `36 AAV `36 JD Team 2 13,35 +2.4 m/s13,32 300
    28 Rick Snijder Triathlon AV Triathl...JD Team 2 13,42 +0.5 m/s--- 0
    29 Alexander Kentie Avantri Avantri JD 13,61 +2.1 m/s--- 271
    30 Yoran ter Haar Clytoneus AV Clytoneus JD 13,65 +2.4 m/s--- 267
    31 Henri Vennix Avantri Avantri JD 13,90 +2.1 m/s--- 0
    32 Stijn Beverwijk Triathlon AV Triathl...JD Team 1 13,96 +0.5 m/s--- 0
    33 Jan Pieter de Waal HLLS Hellas Utr...JD Team 3 14,29 +1.0 m/s--- 0
    34 Siemen Visser AAV `36 AAV `36 JD Team 2 14,89 +2.4 m/s14,62 0
    Max van der Weerd HLLS Hellas Utr...JD Team 1 DNS 12,16 0
    Casper Van den Brom ATHL Jeugd Atle...JD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Meije Bosma HLLS Hellas Utr...JD Team 1 3:01,80 3:02,00 684
    2 Sam de Wild HLLS Hellas Utr...JD Team 1 3:10,75 3:12,34 613
    3 Mylan van der Houwen AAV `36 AAV `36 JD Team 1 3:12,90 3:33,60 597
    4 Joost Berkhof Triathlon AV Triathl...JD Team 1 3:14,43 --- 585
    5 Robin de Haan SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 3:15,05 3:17,69 581
    6 Raúl Brandhorst AAV `36 AAV `36 JD Team 1 3:15,21 3:20,76 580
    7 Finn van Ek HLLS Hellas Utr...JD Team 2 3:17,71 --- 562
    8 Harm Welleweerd HLLS Hellas Utr...JD Team 1 3:18,72 3:16,94 0
    9 Lickson Renting AAV `36 AAV `36 JD Team 1 3:23,75 3:44,53 0
    10 Tim van Tilburg AV Gouda AV Gouda JD 3:24,59 3:26,38 514
    11 Rhune van Doorn Triathlon AV Triathl...JD Team 2 3:26,68 --- 501
    12 Gijs Bomer HLLS Hellas Utr...JD Team 2 3:28,03 3:19,35 492
    13 Mehdi Rmouj HLLS Hellas Utr...JD Team 3 3:31,33 --- 471
    14 Heiko Ribberink AV Gouda AV Gouda JD 3:36,24 3:40,09 442
    15 Nathan Houwaard Triathlon AV Triathl...JD Team 2 3:36,67 --- 439
    16 Rick Snijder Triathlon AV Triathl...JD Team 2 3:37,40 --- 0
    17 Naut Carol AV Gouda AV Gouda JD 3:38,77 3:42,90 0
    18 Siemen Visser AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3:47,86 4:16,46 376
    19 Henrik Drost AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3:49,88 3:52,40 366
    20 Yoran ter Haar Clytoneus AV Clytoneus JD 3:51,56 --- 357
    21 Mauro van Vliet AV `47 AV `47 JD 3:52,21 3:45,00 354
    22 Jelmer de Leeuw AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3:54,86 4:06,37 0
    23 Henri Vennix Avantri Avantri JD 3:55,26 --- 338
    24 Jelle Wanders ATHL Jeugd Atle...JD Team 2 3:57,55 --- 327
    25 Jan Pieter de Waal HLLS Hellas Utr...JD Team 3 3:58,39 --- 323
    26 Stan van der Veken HLLS Hellas Utr...JD Team 3 3:59,03 --- 0
    27 Kalle Kok Triathlon AV Triathl...JD Team 1 3:59,26 --- 318
    27 Axel Warmenhoven Avantri Avantri JD 3:59,26 --- 318
    29 Lucas Huisman AV `47 AV `47 JD 4:03,02 3:55,00 300
    30 Hugo Brunt Clytoneus AV Clytoneus JD 4:05,53 --- 289
    31 Stijn Maaskant Avantri Avantri JD 4:07,92 --- 0
    Ryan van Oudheusden HLLS Hellas Utr...JD Team 2 DQ --- 0
    Tim Broerse ATHL Jeugd Atle...JD Team 1 DQ --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sydney Albertzoon HLLS Hellas Utr...JD Team 1 13,38 +1.0 m/s10,07 548
    2 Stan Reedijk AAV `36 AAV `36 JD Team 1 14,36 +1.0 m/s14,38 455
    3 Maurits Blinkhof AV `47 AV `47 JD 14,41 +1.0 m/s14,00 451
    4 Sam de Wild HLLS Hellas Utr...JD Team 1 14,57 +0.9 m/s--- 437
    5 Meije Bosma HLLS Hellas Utr...JD Team 1 14,83 +1.0 m/s15,01 0
    6 Mehdi Rmouj HLLS Hellas Utr...JD Team 3 15,47 +0.9 m/s--- 365
    7 Abel Derksen AV Gouda AV Gouda JD 15,58 +0.2 m/s--- 357
    8 Djorden Andrea Triathlon AV Triathl...JD Team 1 15,62 +0.2 m/s--- 354
    9 Thom de Weger AV Gouda AV Gouda JD 15,69 +1.0 m/s16,07 349
    10 Merijn Hoogerdijk AAV `36 AAV `36 JD Team 1 15,87 +0.3 m/s16,18 336
    11 Arvid Jansons Triathlon AV Triathl...JD Team 2 15,95 +0.2 m/s--- 330
    12 Olaf van der Hidde HLLS Hellas Utr...JD Team 2 16,04 +0.9 m/s--- 323
    13 Michano va...der Krogt Avantri Avantri JD 16,47 +0.8 m/s--- 294
    14 Tim Broerse ATHL Jeugd Atle...JD Team 1 16,57 +0.9 m/s--- 287
    15 Gijs Bomer HLLS Hellas Utr...JD Team 2 16,77 +0.9 m/s--- 274
    16 Huub Roose AAV `36 AAV `36 JD Team 1 17,10 +0.3 m/s16,91 0
    17 Mischa Smits ATHL Jeugd Atle...JD Team 1 17,16 +0.8 m/s--- 250
    18 Tjerk Schoppert HLLS Hellas Utr...JD Team 2 17,52 +0.9 m/s--- 0
    19 Berto Anker Avantri Avantri JD 17,72 +0.8 m/s--- 216
    20 Lennart Prein AAV `36 AAV `36 JD Team 2 18,02 +0.3 m/s19,63 199
    21 Tijmen van der Hek Avantri Avantri JD 18,21 +0.8 m/s--- 0
    22 Sander Niemans AAV `36 AAV `36 JD Team 2 18,26 +0.8 m/s--- 186
    23 Hugo Brunt Clytoneus AV Clytoneus JD 18,31 +0.3 m/s--- 184
    24 Max Rijkers Triathlon AV Triathl...JD Team 2 18,78 +0.2 m/s--- 159
    25 Roy Gijsen AV `47 AV `47 JD 18,96 +1.0 m/s15,00 150
    26 Ivo Zoomer Triathlon AV Triathl...JD Team 1 19,91 +0.2 m/s--- 104
    27 Kalle Kok Triathlon AV Triathl...JD Team 1 20,08 +0.2 m/s--- 0
    28 Jelmer de Leeuw AAV `36 AAV `36 JD Team 2 20,25 +0.3 m/s18,68 0
    29 Naut Carol AV Gouda AV Gouda JD 27,01 +0.3 m/s16,39 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Stan Reedijk AAV `36 AAV `36 JD Team 1 27,50 31,35 27,15 33,52 33,52 28,47 548
    2 Arvid Jansons Triathlon AV Triathl...JD Team 2 29,43 26,19 23,92 26,80 29,43 --- 486
    3 Abel Derksen AV Gouda AV Gouda JD 25,31 28,02 29,39 28,40 29,39 25,19 486
    4 Wessel Baas SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 24,64 28,23 23,66 24,94 28,23 --- 467
    5 Timo Slot ATHL Jeugd Atle...JD Team 1 22,80 23,32 17,84 26,52 26,52 --- 439
    6 Joost van der Wal AAV `36 AAV `36 JD Team 1 X 24,02 X X 24,02 12,33 0
    7 Bram de Bruijn AV `47 AV `47 JD 23,85 23,34 22,62 22,03 23,85 --- 394
    8 Finn van Ek HLLS Hellas Utr...JD Team 2 20,58 22,45 X X 22,45 --- 369
    9 Mats van Husen AV Gouda AV Gouda JD 18,67 20,50 X X 20,50 18,93 0
    10 Vincent Tjia AAV `36 AAV `36 JD Team 2 17,70 18,45 16,35 15,92 18,45 --- 294
    11 Neo Thijssen HLLS Hellas Utr...JD Team 1 18,02 X 17,81 X 18,02 --- 285
    12 Harm Welleweerd HLLS Hellas Utr...JD Team 1 X 13,55 14,42 17,80 17,80 --- 0
    13 Roy Gijsen AV `47 AV `47 JD 16,06 17,69 15,80 16,77 17,69 --- 0
    14 Willem van...eenendaal HLLS Hellas Utr...JD Team 3 12,92 14,05 17,58 12,26 17,58 --- 276
    15 Jelle Wanders ATHL Jeugd Atle...JD Team 2 X 16,81 16,14 14,92 16,81 --- 261
    16 Ivo Zoomer Triathlon AV Triathl...JD Team 1 11,84 10,41 12,83 16,18 16,18 --- 247
    17 Michano va...der Krogt Avantri Avantri JD 15,82 X X 14,32 15,82 --- 240
    18 Teun Bisschops Triathlon AV Triathl...JD Team 2 14,17 11,82 13,90 14,61 14,61 --- 0
    19 Milan Tol SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 10,50 13,23 13,95 12,45 13,95 --- 0
    20 Nick van Leeuwen AAV `36 AAV `36 JD Team 2 13,32 11,85 10,10 10,89 13,32 --- 0
    21 Devin Gesser ATHL Jeugd Atle...JD Team 2 10,12 13,21 X 12,78 13,21 --- 0
    22 Lars Mostert Clytoneus AV Clytoneus JD X X X 10,90 10,90 --- 125
    23 Stijn Beverwijk Triathlon AV Triathl...JD Team 1 7,06 10,48 X X 10,48 --- 0
    24 Alexander Kentie Avantri Avantri JD X 8,41 9,31 X 9,31 --- 0
    Hugo van den Bogaart HLLS Hellas Utr...JD Team 2 X X X X NM --- 0
    Casper Van den Brom ATHL Jeugd Atle...JD Team 1 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Maurits Blinkhof AV `47 AV `47 JD 9,99 9,58 9,60 8,89 9,99 --- 522
    2 Wessel Baas SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 8,16 7,59 7,57 8,29 8,29 --- 437
    3 Neo Thijssen HLLS Hellas Utr...JD Team 1 X 7,95 7,99 8,20 8,20 --- 432
    4 Twan Dullemond AAV `36 AAV `36 JD Team 1 7,79 7,72 8,18 7,82 8,18 7,37 431
    5 Naut Carol AV Gouda AV Gouda JD 5,92 7,13 5,79 6,71 7,13 6,32 373
    6 Joost van der Wal AAV `36 AAV `36 JD Team 1 6,13 7,06 7,08 6,78 7,08 6,66 0
    7 Sam de Wild HLLS Hellas Utr...JD Team 1 6,69 6,23 5,89 5,42 6,69 --- 0
    8 Joost Berkhof Triathlon AV Triathl...JD Team 1 6,62 X 5,98 6,13 6,62 --- 343
    9 Casper Evelein HLLS Hellas Utr...JD Team 2 6,43 5,85 5,97 5,88 6,43 --- 332
    10 Alexander Kentie Avantri Avantri JD 5,85 6,09 5,91 6,04 6,09 --- 312
    11 Sander Niemans AAV `36 AAV `36 JD Team 2 5,90 5,64 5,70 5,69 5,90 --- 300
    12 Willem van...eenendaal HLLS Hellas Utr...JD Team 3 5,75 5,77 5,83 5,78 5,83 --- 295
    13 Jack Lavrijsen AV Gouda AV Gouda JD 5,52 X X 5,66 5,66 6,00 0
    14 Nathan Houwaard Triathlon AV Triathl...JD Team 2 5,65 5,10 X 5,61 5,65 --- 284
    15 Yoran ter Haar Clytoneus AV Clytoneus JD 5,30 4,72 4,46 4,32 5,30 --- 261
    16 Mauro van Vliet AV `47 AV `47 JD 5,28 X 5,07 - 5,28 --- 0
    17 Teun Bisschops Triathlon AV Triathl...JD Team 2 4,34 4,45 5,16 3,78 5,16 --- 0
    18 Henri Vennix Avantri Avantri JD 5,15 4,66 5,06 4,69 5,15 --- 0
    19 Tobias Boxman HLLS Hellas Utr...JD Team 3 4,92 4,25 4,60 4,10 4,92 --- 0
    20 Daan Pasterkamp ATHL Jeugd Atle...JD Team 2 X 2,10 X 1,79 2,10 --- 2
    Boet van Bakel Triathlon AV Triathl...JD Team 1 - - - - DNS --- 0
    Hugo van den Bogaart HLLS Hellas Utr...JD Team 2 - - - - DNS --- 0
    Luuk Brunt ATHL Jeugd Atle...JD Team 2 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Meije Bosma HLLS Hellas Utr...JD Team 1 1,55 --- 663
    2 Twan Dullemond AAV `36 AAV `36 JD Team 1 1,35 1,41 499
    2 Robin de Haan SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 1,35 --- 499
    4 David Fontein HLLS Hellas Utr...JD Team 1 1,35 --- 0
    5 Arjuno Orsini AV Gouda AV Gouda JD 1,35 1,35 499
    6 Bram de Bruijn AV `47 AV `47 JD 1,30 --- 462
    7 Abel Derksen AV Gouda AV Gouda JD 1,30 1,35 0
    8 Nick van Leeuwen AAV `36 AAV `36 JD Team 2 1,25 --- 426
    9 Joost van der Wal AAV `36 AAV `36 JD Team 1 1,25 1,30 0
    10 Djorden Andrea Triathlon AV Triathl...JD Team 1 1,25 --- 426
    10 Hugo Brunt Clytoneus AV Clytoneus JD 1,25 --- 426
    10 Casper Evelein HLLS Hellas Utr...JD Team 2 1,25 --- 426
    10 Devin Gesser ATHL Jeugd Atle...JD Team 2 1,25 --- 426
    14 Arvid Jansons Triathlon AV Triathl...JD Team 2 1,20 --- 0
    15 Max Rijkers Triathlon AV Triathl...JD Team 2 1,20 --- 389
    15 Berto Anker Avantri Avantri JD 1,20 --- 389
    17 Ryan van Oudheusden HLLS Hellas Utr...JD Team 2 1,20 --- 0
    18 Tijmen van der Hek Avantri Avantri JD 1,15 --- 0
    18 Boas van Vemde AV `47 AV `47 JD 1,15 --- 0
    20 Jan Pieter de Waal HLLS Hellas Utr...JD Team 3 1,10 --- 316
    21 Willem van...eenendaal HLLS Hellas Utr...JD Team 3 1,10 --- 0
    22 Jelmer de Leeuw AAV `36 AAV `36 JD Team 2 1,05 --- 0
    Boet van Bakel Triathlon AV Triathl...JD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Merijn Hoogerdijk AAV `36 AAV `36 JD Team 1 4,26 4,36 4,37 4,27 4,37 +0.4 m/s4,17 492
    2 David Fontein HLLS Hellas Utr...JD Team 1 4,03 4,30 4,25 3,88 4,30 +0.5 m/s--- 478
    3 Tim van Tilburg AV Gouda AV Gouda JD X 4,26 X 4,06 4,26 +1.6 m/s4,03 470
    4 Djorden Andrea Triathlon AV Triathl...JD Team 1 3,97 4,03 3,99 4,24 4,24 +1.7 m/s--- 466
    5 Floris van der Vijgh HLLS Hellas Utr...JD Team 1 4,15 1,08 4,09 3,80 4,15 +1.2 m/s--- 0
    6 Maurits Blinkhof AV `47 AV `47 JD 3,38 4,14 4,04 4,06 4,14 +1.6 m/s--- 446
    7 Thom de Weger AV Gouda AV Gouda JD 3,82 3,98 3,90 - 3,98 +1.2 m/s3,97 0
    8 Huub Roose AAV `36 AAV `36 JD Team 1 3,70 3,98 - - 3,98 +1.3 m/s3,77 0
    9 Julian Kwakman Triathlon AV Triathl...JD Team 2 3,90 3,77 X 3,59 3,90 +0.7 m/s--- 398
    10 Axel Warmenhoven Avantri Avantri JD 3,72 3,87 3,82 3,63 3,87 +0.8 m/s--- 392
    11 Olaf van der Hidde HLLS Hellas Utr...JD Team 2 3,84 3,86 3,63 3,52 3,86 +1.0 m/s--- 390
    12 Lucas Huisman AV `47 AV `47 JD 3,16 3,31 3,44 3,57 3,57 +0.8 m/s--- 0
    13 Lars Mostert Clytoneus AV Clytoneus JD 3,47 3,56 3,30 3,42 3,56 +1.1 m/s--- 330
    14 Max Rijkers Triathlon AV Triathl...JD Team 2 3,48 3,19 2,95 3,54 3,54 +1.2 m/s--- 0
    15 Lennart Prein AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3,20 3,54 3,47 X 3,54 +1.3 m/s--- 326
    16 Stan van der Veken HLLS Hellas Utr...JD Team 3 X 3,25 3,52 3,27 3,52 +0.4 m/s--- 322
    17 Sjoerd de Keijser SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 3,14 2,66 3,10 3,33 3,33 +0.5 m/s--- 284
    18 Stijn Maaskant Avantri Avantri JD 3,24 2,90 3,07 3,09 3,24 +0.9 m/s--- 0
    19 Tobias de Wit Triathlon AV Triathl...JD Team 1 3,23 3,22 3,18 3,23 3,23 +1.2 m/s--- 0
    20 Henrik Drost AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3,22 2,99 3,14 2,84 3,22 +1.1 m/s--- 0
    21 Tobias Boxman HLLS Hellas Utr...JD Team 3 3,05 2,48 2,57 2,89 3,05 +1.2 m/s--- 0
    22 Daan Pasterkamp ATHL Jeugd Atle...JD Team 2 1,86 1,63 1,19 2,08 2,08 +0.4 m/s--- 34
    Luuk Brunt ATHL Jeugd Atle...JD Team 2 - - - - DNS --- 0