Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 51
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 Hoog
    mat 2
    Uitslagen
    11:00 Ver
    bak 2
    Uitslagen
    11:30 Discus
    werpkooi
    Uitslagen
    12:00 Hoog
    mat 2
    Uitslagen
    12:10 80mH
    baan
    Uitslagen
    12:30 Ver
    bak 2
    Uitslagen
    13:55 800m
    baan
    Uitslagen
    14:00 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    15:00 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    15:30 80m
    baan
    Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u15:45u
    Meisjes Junior C
    Hoog - mat 2
    Kogel - kogel 1
    80m - baan

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m800m80mH4x80mDiscusKogelHoogVerTeam punten
    104 Laura Bookelman ACWA 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog groep 2 AC Waterland MC ----- 483
    105 Lisa van den Brink ACWA 4x80m
    Discus
    Ver
    MJC - DiscusMJC - Ver groep 2 AC Waterland MC ----- 283
    106 Aukje Hiemstra ACWA 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog groep 2 AC Waterland MC ----- 962
    107 Chiara Linschoten ACWA 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver groep 1 AC Waterland MC ----- 304
    108 Lakeisha Adams AV Atos 80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - Hoog groep 1MJC - Ver groep 2 AV Atos MC ----- 856
    109 Meinou Janssen AV Atos 80m
    Discus
    Kogel
    MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Kogel groep 1 AV Atos MC ----- 1028
    110 Melissa Steenbakker AV Atos 800m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog groep 1 AV Atos MC ------ 986
    111 Lisa Arts Castricum 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver groep 2 AV Castricum MC ------ 0
    112 Bernou van Dam Castricum 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel groep 1 AV Castricum MC ----- 789
    113 Franka Holland Castricum 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver groep 1 AV Castricum MC ----- 905
    114 Cynthia H...n 't Veld Castricum 80m
    800m
    MJC - 80mMJC - 800m AV Castricum MC ------ 317
    115 Pipp Pauzinga Castricum 800m
    4x80m
    Discus
    MJC - 800mMJC - Discus AV Castricum MC ----- 731
    116 Mathilda Way Castricum 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog groep 1 AV Castricum MC ----- 798
    117 Amber Bakker AV Lycurgus 80mH
    MJC - 80mH AV Lycurgu...MC Team 1 ------- 0
    118 Bella Bar...Solorzano AV Lycurgus 80m
    4x80m
    MJC - 80m AV Lycurgu...MC Team 1 ------ 431
    120 Jingshi Brasser AV Lycurgus 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH AV Lycurgu...MC Team 2 ----- 732
    121 Jente Brouwer AV Lycurgus 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog groep 2 AV Lycurgu...MC Team 2 ----- 324
    122 Raisa Diehl AV Lycurgus 80m
    Discus
    Kogel
    MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Kogel groep 1 AV Lycurgu...MC Team 2 ----- 947
    123 Fee Eising AV Lycurgus 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver groep 2 AV Lycurgu...MC Team 1 ------ 559
    124 Tessa van Herp AV Lycurgus 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AV Lycurgu...MC Team 1 ----- 904
    125 Lian Kuijken AV Lycurgus 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog groep 2 AV Lycurgu...MC Team 1 ----- 462
    126 Nadia Lensen AV Lycurgus 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver groep 2 AV Lycurgu...MC Team 2 ----- 673
    127 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver groep 2 AV Lycurgu...MC Team 1 ----- 926
    128 Tess Maijer AV Lycurgus Hoog
    Ver
    MJC - Hoog groep 1MJC - Ver groep 2 AV Lycurgu...MC Team 2 ------ 462
    129 Jill Petra AV Lycurgus 800m
    4x80m
    MJC - 800m AV Lycurgu...MC Team 2 ------ 344
    130 Dagmar Salomons AV Lycurgus Kogel
    Hoog
    MJC - Kogel groep 1MJC - Hoog groep 1 AV Lycurgu...MC Team 1 ------ 582
    131 Estella Verwiel AV Lycurgus 80m
    800m
    Discus
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Discus AV Lycurgu...MC Team 1 ----- 0
    132 Lieke Vet AV Lycurgus Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel groep 2 AV Lycurgu...MC Team 2 ------ 0
    133 Loes Winter AV Lycurgus Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel groep 2 AV Lycurgu...MC Team 1 ------ 735
    134 Elisa Babuccci NEAV 80m
    800m
    Ver
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver groep 1 AV NEA-Vol...MC Team 2 ----- 940
    135 Silvia Bloemendaal NEAV 800m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog groep 1 AV NEA-Vol...MC Team 1 ------ 0
    136 Marit Bout NEAV 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH AV NEA-Vol...MC Team 1 ----- 1068
    137 Gwen Broek NEAV Hoog
    Ver
    MJC - Hoog groep 2MJC - Ver groep 1 AV NEA-Vol...MC Team 1 ------ 1006
    138 Julia Jongejeugd NEAV 80mH
    Discus
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - DiscusMJC - Kogel groep 1 AV NEA-Vol...MC Team 1 ----- 1538
    139 Romy Leenstra NEAV Discus
    Kogel
    Ver
    MJC - DiscusMJC - Kogel groep 1MJC - Ver groep 2 AV NEA-Vol...MC Team 2 ----- 0
    140 Djeedy Manhoef NEAV 800m
    80mH
    MJC - 800mMJC - 80mH AV NEA-Vol...MC Team 1 ------ 407
    141 Samira van...ookhuizen NEAV Discus
    Kogel
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - Kogel groep 2MJC - Hoog groep 1 AV NEA-Vol...MC Team 2 ----- 803
    142 Thyra Terweij NEAV 4x80m
    Ver
    MJC - Ver groep 1 AV NEA-Vol...MC Team 1 ------ 0
    143 Laura Wilde NEAV 80m
    4x80m
    MJC - 80m AV NEA-Vol...MC Team 1 ------ 0
    144 Arwen de Wit NEAV 800m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel groep 2 AV NEA-Vol...MC Team 1 ------ 440
    145 Rosaly Zomerdijk NEAV 80m
    4x80m
    MJC - 80m AV NEA-Vol...MC Team 1 ------ 553
    146 Liv de Haas AV Zaanland 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver groep 1 AV Zaanland MC ----- 493
    147 Luna Huiberts AV Zaanland 800m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Kogel groep 2MJC - Hoog groep 1 AV Zaanland MC ----- 623
    148 Jeute Meester AV Zaanland 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus AV Zaanland MC ----- 383
    151 Jessamy Roubos AV Zaanland Kogel
    Ver
    MJC - Kogel groep 2MJC - Ver groep 2 AV Zaanland MC ------ 980
    152 Eline Brouwer DEM 80m
    80mH
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Ver groep 1 DEM MC ----- 1766
    153 Silke de Haas DEM 800m
    4x80m
    Discus
    MJC - 800mMJC - Discus DEM MC ----- 444
    154 Zoe Lammertink DEM 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH DEM MC ----- 0
    155 Lynn van der Meij DEM 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog groep 1 DEM MC ----- 449
    156 Danique Schram DEM 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m DEM MC ----- 1037
    157 Danique Visser DEM Discus
    Kogel
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - Kogel groep 1MJC - Hoog groep 2 DEM MC ----- 1359

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC Waterland ACWA 4
    AV Atos ATOS 3
    AV Castricum CSTR 6
    AV Lycurgus LYCG 16
    AV NEA-Volharding NEAV 12
    AV Zaanland ZNLD 4
    DEM DEM 6
  • Teams
  • 80m
  • 800m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 AV NEA-Volharding - MJC
    Begeleider: Rob
    9 5679
    2 DEM MC DEM - MJC
    Begeleider: Rob Boellaard
    Jurylid: Ger Willemse
    6 5661
    3 AV Lycurgus MC Team 1 AV Lycurgus - MJC
    Begeleider: Rens Eijsing
    Jurylid: Ellen van Herp
    9 5159
    4 AV Castricum MC AV Castricum - MJC
    Begeleider: Maria Sofan
    6 4078
    5 AV Lycurgus MC Team 2 AV Lycurgus - MJC 7 3967
    6 AV Atos MC AV Atos - MJC
    Begeleider: Jesse Lafeber
    3 2870
    7 AC Waterland MC AC Waterland - MJC
    Begeleider: Tim Roos
    Jurylid: Mark Essenburg
    4 2483
    8 AV Zaanland MC AV Zaanland - MJC
    Begeleider: Kim vos
    Jurylid: Wim van de Poel
    4 2479
    9 AV NEA-Volharding MC Team 2 AV NEA-Volharding - MJC
    Begeleider: Rob
    3 1743

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Eline Brouwer DEM DEM MC 11,08 +0.0 m/s--- 606
    2 Marit Bout NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 11,24 +0.0 m/s11,34 580
    3 Rosaly Zomerdijk NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 11,41 +0.0 m/s10,78 553
    4 Laura Wilde NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 11,46 +0.0 m/s11,35 0
    5 Danique Schram DEM DEM MC 11,59 +1.2 m/s11,84 526
    6 Lakeisha Adams AV Atos AV Atos MC 11,73 +1.8 m/s--- 506
    7 Liv de Haas AV Zaanland AV Zaanland MC 11,82 +1.8 m/s--- 493
    8 Laura Bookelman ACWA AC Waterland MC 11,89 +1.8 m/s--- 483
    9 Bernou van Dam Castricum AV Castricum MC 11,94 +1.8 m/s--- 476
    10 Lian Kuijken AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 12,04 +0.0 m/s11,70 462
    11 Bella Bar...Solorzano AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 12,27 +1.2 m/s11,70 431
    12 Aukje Hiemstra ACWA AC Waterland MC 12,35 +1.8 m/s--- 421
    13 Jingshi Brasser AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 12,42 +1.2 m/s13,70 411
    14 Zoe Lammertink DEM DEM MC 12,44 +1.2 m/s12,33 0
    15 Raisa Diehl AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 12,70 +1.8 m/s13,74 376
    16 Elisa Babuccci NEAV AV NEA-Vol...MC Team 2 12,77 +1.2 m/s12,69 367
    17 Estella Verwiel AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 12,82 +0.0 m/s10,01 0
    18 Meinou Janssen AV Atos AV Atos MC 12,95 +1.8 m/s--- 346
    19 Cynthia H...n 't Veld Castricum AV Castricum MC 13,20 +1.8 m/s--- 317
    20 Lisa Arts Castricum AV Castricum MC 13,70 +1.8 m/s--- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fee Eising AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 2:30,01 2,35 559
    2 Tessa van Herp AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 2:30,26 2:30,97 557
    3 Danique Schram DEM DEM MC 2:35,11 2:33,30 511
    4 Franka Holland Castricum AV Castricum MC 2:38,83 --- 479
    5 Melissa Steenbakker AV Atos AV Atos MC 2:42,91 --- 445
    6 Silke de Haas DEM DEM MC 2:42,95 2:38,00 444
    7 Arwen de Wit NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 2:43,50 3:00,68 440
    8 Pipp Pauzinga Castricum AV Castricum MC 2:44,86 --- 429
    9 Djeedy Manhoef NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 2:47,59 3:04,45 407
    10 Silvia Bloemendaal NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 2:50,81 2:47,75 0
    11 Cynthia H...n 't Veld Castricum AV Castricum MC 2:54,48 --- 0
    12 Estella Verwiel AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 2:55,38 2:59,43 0
    13 Jill Petra AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 2:56,20 2:55,00 344
    14 Jente Brouwer AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 2:59,23 3:05,00 324
    15 Luna Huiberts AV Zaanland AV Zaanland MC 3:07,45 --- 271
    16 Elisa Babuccci NEAV AV NEA-Vol...MC Team 2 3:14,03 3:01,26 231
    Chiara Linschoten ACWA AC Waterland MC DNS --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Eline Brouwer DEM DEM MC 13,05 +1.7 m/s13,05 582
    2 Julia Jongejeugd NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 13,50 +1.7 m/s13,35 536
    3 Marit Bout NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 14,00 +1.7 m/s14,43 488
    4 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 14,09 +1.7 m/s14,50 480
    5 Djeedy Manhoef NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 14,34 +2.8 m/s15,95 0
    6 Lynn van der Meij DEM DEM MC 14,43 +1.7 m/s13,25 449
    7 Zoe Lammertink DEM DEM MC 15,59 +1.7 m/s15,73 0
    8 Tessa van Herp AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 15,71 +1.7 m/s15,50 347
    9 Jingshi Brasser AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 16,07 +2.8 m/s17,88 321
    10 Nadia Lensen AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 16,10 +2.8 m/s17,11 319
    11 Mathilda Way Castricum AV Castricum MC 17,73 +2.8 m/s--- 216
    12 Amber Bakker AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 18,28 +2.8 m/s16,00 0
    13 Jeute Meester AV Zaanland AV Zaanland MC 18,52 +2.8 m/s--- 172

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Julia Jongejeugd NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 10,08 10,35 526
    2 Jessamy Roubos AV Zaanland AV Zaanland MC 10,03 --- 524
    3 Loes Winter AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 8,53 7,66 449
    4 Danique Visser DEM DEM MC 7,99 8,59 421
    5 Meinou Janssen AV Atos AV Atos MC 7,73 --- 406
    6 Dagmar Salomons AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 7,21 7,30 0
    7 Samira van...ookhuizen NEAV AV NEA-Vol...MC Team 2 7,06 6,45 369
    8 Raisa Diehl AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 6,71 6,50 349
    9 Romy Leenstra NEAV AV NEA-Vol...MC Team 2 6,67 6,79 0
    10 Bernou van Dam Castricum AV Castricum MC 6,12 --- 313
    11 Arwen de Wit NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 5,63 --- 0
    12 Lieke Vet AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 5,19 4,94 0
    13 Luna Huiberts AV Zaanland AV Zaanland MC 4,51 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Dagmar Salomons AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 1,45 1,40 582
    1 Mathilda Way Castricum AV Castricum MC 1,45 --- 582
    1 Gwen Broek NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 1,45 1,40 582
    4 Lynn van der Meij DEM DEM MC 1,45 1,40 0
    5 Danique Visser DEM DEM MC 1,45 --- 582
    6 Melissa Steenbakker AV Atos AV Atos MC 1,40 --- 541
    6 Aukje Hiemstra ACWA AC Waterland MC 1,40 --- 541
    8 Lian Kuijken AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 1,35 1,20 0
    9 Tess Maijer AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 1,30 1,25 462
    10 Lakeisha Adams AV Atos AV Atos MC 1,30 --- 0
    11 Jente Brouwer AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 1,20 1,15 0
    11 Silvia Bloemendaal NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 1,20 1,15 0
    11 Laura Bookelman ACWA AC Waterland MC 1,20 --- 0
    14 Luna Huiberts AV Zaanland AV Zaanland MC 1,15 --- 352
    15 Samira van...ookhuizen NEAV AV NEA-Vol...MC Team 2 1,00 --- 242

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Eline Brouwer DEM DEM MC 4,79 4,93 578
    2 Jessamy Roubos AV Zaanland AV Zaanland MC 4,19 --- 456
    3 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 4,14 4,02 446
    4 Franka Holland Castricum AV Castricum MC 4,04 --- 426
    5 Gwen Broek NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 4,03 4,26 424
    6 Fee Eising AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 4,01 4,09 0
    7 Thyra Terweij NEAV AV NEA-Vol...MC Team 1 3,95 4,73 0
    8 Nadia Lensen AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 3,68 3,60 354
    9 Lakeisha Adams AV Atos AV Atos MC 3,66 --- 350
    10 Elisa Babuccci NEAV AV NEA-Vol...MC Team 2 3,62 3,89 342
    11 Liv de Haas AV Zaanland AV Zaanland MC 3,62 --- 0
    12 Romy Leenstra NEAV AV NEA-Vol...MC Team 2 3,46 3,66 0
    13 Chiara Linschoten ACWA AC Waterland MC 3,43 --- 304
    14 Lisa van den Brink ACWA AC Waterland MC 3,38 --- 0
    15 Tess Maijer AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 3,28 2,85 0
    Lisa Arts Castricum AV Castricum MC DNS --- 0