Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 88
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 0,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:15 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    10:15 Discus
    werpkooi
    Uitslagen
    11:30 Speer
    speer
    Uitslagen
    11:40 60mH
    baan
    Uitslagen
    12:00 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    12:15 Kogel
    kogel 2
    Uitslagen
    13:20 1000m
    baan
    Uitslagen
    14:00 Ver
    bak 2
    Uitslagen
    14:45 60m
    baan
    Uitslagen
    15:00 Kogel
    kogel 2
    Uitslagen
    15:15 Ver
    bak 2
    Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u16:00u
    Meisjes Junior D
    Hoog - mat 1
    Hoog - mat 1
    1000m - baan
    Ver - bak 2
    60m - baan
    Ver - bak 2

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    158 Jayda Essenburg ACWA 4x60m
    Speer
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Hoog groep 2 AC Waterland MD ------ 390
    159 Maaike Hiemstra ACWA 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver groep 1 AC Waterland MD ------ 536
    160 Kim Hopman ACWA 60m
    MJD - 60m AC Waterland MD -------- 290
    161 Joy Kuiper ACWA 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver groep 1 AC Waterland MD ------ 317
    162 Imee Landkoer ACWA 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer AC Waterland MD ------ 0
    163 Iris Verbeek ACWA 1000m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Kogel groep 1 AC Waterland MD ------- 0
    164 Elin van Breemen AV Atos Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel groep 2 AV Atos MD ------- 509
    165 Carmen Guellai AV Atos 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV Atos MD ------ 1219
    166 Robyn Houbiers AV Atos 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel groep 2 AV Atos MD ------ 187
    167 Julia Janssen AV Atos 1000m
    MJD - 1000m AV Atos MD -------- 0
    168 Sophie Janssen AV Atos 4x60m
    Speer
    Discus
    MJD - SpeerMJD - Discus AV Atos MD ------ 0
    169 Eva Krijtenburg AV Atos 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Atos MD ------ 0
    170 Stella Kuijs AV Atos 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 2 AV Atos MD ------ 408
    171 Uma van Nes AV Atos 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1MJD - Ver groep 2 AV Atos MD ------ 611
    172 Annabel Stottelaar AV Atos 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Atos MD ------- 968
    173 Eline Booms Castricum Speer
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Hoog groep 1 AV Castricum MD ------- 0
    174 Deirdre Groot Castricum 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Castricum MD ------- 796
    175 Dania Klaver Castricum Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel groep 2 AV Castricum MD ------- 356
    176 Iris Kleverlaan Castricum 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m AV Castricum MD ------- 369
    177 Bente Mon...zinos Mul Castricum 4x60m
    Ver
    MJD - Ver groep 1 AV Castricum MD ------- 270
    178 Famke Nijssen Castricum 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Castricum MD ------- 46
    179 Lenneke Pettinga Castricum 60m
    4x60m
    Discus
    MJD - 60mMJD - Discus AV Castricum MD ------ 506
    180 Lisa Thompson Castricum 4x60m
    Ver
    MJD - Ver groep 1 AV Castricum MD ------- 0
    181 Bo de Wilde Castricum 1000m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog groep 2 AV Castricum MD ------- 316
    182 Sophie ten Wolde Castricum Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel groep 1 AV Castricum MD ------- 0
    183 Esmee Beentjes AV Lycurgus Speer
    Kogel
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 1 AV Lycurgu...MD Team 3 ------ 310
    184 Lonneke Berkhout AV Lycurgus 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 2 AV Lycurgu...MD Team 2 ------ 643
    185 Pleun Boon AV Lycurgus 60mH
    4x60m
    Discus
    MJD - 60mHMJD - Discus AV Lycurgu...MD Team 2 ------ 348
    186 Mila de Bruin AV Lycurgus 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog groep 1 AV Lycurgu...MD Team 2 ------ 598
    187 Leonie Deumers AV Lycurgus 1000m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - Discus AV Lycurgu...MD Team 1 ------- 670
    188 Erzsi Diehl AV Lycurgus 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel groep 1 AV Lycurgu...MD Team 2 ------ 653
    189 Senna van Diest AV Lycurgus 4x60m
    Discus
    Hoog
    MJD - DiscusMJD - Hoog groep 2 AV Lycurgu...MD Team 3 ------ 590
    190 Lente van Dijk AV Lycurgus 60mH
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver groep 1 AV Lycurgu...MD Team 2 ------- 174
    191 Mara van den Dongen AV Lycurgus 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver groep 2 AV Lycurgu...MD Team 3 ------ 254
    192 Femke Haverkort AV Lycurgus 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 2 AV Lycurgu...MD Team 1 ------- 338
    193 Alta Herkul AV Lycurgus Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel groep 2 AV Lycurgu...MD Team 1 ------ 0
    194 Merel Hoff AV Lycurgus 1000m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog groep 1 AV Lycurgu...MD Team 2 ------- 292
    195 Babbette Ketel AV Lycurgus 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog groep 2 AV Lycurgu...MD Team 1 ------ 876
    196 Nynke Kooij AV Lycurgus 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Lycurgu...MD Team 1 ------ 0
    197 Sascha Kroon AV Lycurgus 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Lycurgu...MD Team 1 ------- 852
    198 Isabella Kruijff AV Lycurgus 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Lycurgu...MD Team 1 ------ 864
    199 Fauve Oosterveld AV Lycurgus Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel groep 2 AV Lycurgu...MD Team 2 ------- 34
    200 Lindsey van der Plas AV Lycurgus Speer
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Hoog groep 1 AV Lycurgu...MD Team 1 ------- 200
    201 Priscilla Rijs AV Lycurgus 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 1 AV Lycurgu...MD Team 3 ------ 208
    202 Floor Scholtens AV Lycurgus 1000m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer AV Lycurgu...MD Team 3 ------- 0
    204 Lionne Simonides AV Lycurgus 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel groep 1 AV Lycurgu...MD Team 3 ------ 155
    205 Noelle Veraart AV Lycurgus 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - Kogel groep 1MJD - Ver groep 2 AV Lycurgu...MD Team 1 ------ 352
    206 Laura Babucci NEAV 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV NEA-Vol...MD Team 2 ------ 601
    207 Bibi Benkova NEAV 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel groep 1 AV NEA-Vol...MD Team 3 ------ 733
    208 Jamillah Bokhove NEAV 4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - SpeerMJD - Ver groep 2 AV NEA-Vol...MD Team 3 ------ 0
    209 Alyssa Clerx NEAV 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - Kogel groep 1MJD - Ver groep 2 AV NEA-Vol...MD Team 2 ------ 272
    210 Jeslyn Doran NEAV 60m
    4x60m
    Discus
    MJD - 60mMJD - Discus AV NEA-Vol...MD Team 1 ------ 526
    211 Eva Galesloot NEAV 60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog groep 2 AV NEA-Vol...MD Team 3 ------- 426
    213 Caitlin Hijstee NEAV 4x60m
    Hoog
    MJD - Hoog groep 1 AV NEA-Vol...MD Team 3 ------- 0
    214 Lotte Hooijer NEAV 4x60m
    Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel groep 2 AV NEA-Vol...MD Team 3 ------ 94
    215 Alyshia Kavehercy NEAV 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - Kogel groep 1MJD - Ver groep 2 AV NEA-Vol...MD Team 1 ------ 1806
    216 Emma Leeninga NEAV 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog groep 2 AV NEA-Vol...MD Team 2 ------ 657
    217 Nienke Mast NEAV 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 2 AV NEA-Vol...MD Team 1 ------ 560
    218 Ileana Meijer NEAV 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV NEA-Vol...MD Team 1 ------ 316
    219 Charlotte Meurs NEAV 4x60m
    Speer
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Hoog groep 1 AV NEA-Vol...MD Team 1 ------ 797
    220 Roxy Mijzen NEAV 4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - SpeerMJD - Ver groep 2 AV NEA-Vol...MD Team 2 ------ 516
    221 Keira Mulder NEAV Speer
    Discus
    MJD - SpeerMJD - Discus AV NEA-Vol...MD Team 1 ------- 162
    222 Nicole Splinter NEAV 60m
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Ver groep 1 AV NEA-Vol...MD Team 3 ------ 894
    223 Brenda de Vos NEAV 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver groep 1 AV NEA-Vol...MD Team 1 ------ 411
    224 Floor Bakker AV Zaanland Speer
    Kogel
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 1 AV Zaanlan...MD Team 1 ------ 781
    225 Pien Bakker AV Zaanland 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV Zaanlan...MD Team 1 ------ 515
    226 Daphne Beket AV Zaanland 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver groep 2 AV Zaanlan...MD Team 2 ------ 751
    227 Eline van Beuzekom AV Zaanland 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 2 AV Zaanlan...MD Team 2 ------ 0
    228 Pippa Kuiper AV Zaanland 60m
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Ver groep 2 AV Zaanlan...MD Team 2 ------ 277
    229 Silver Noomen AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver groep 2 AV Zaanlan...MD Team 1 ------ 359
    230 Suzanne Otto AV Zaanland 4x60m
    Speer
    Discus
    MJD - SpeerMJD - Discus AV Zaanlan...MD Team 1 ------ 243
    231 Puck Schipper AV Zaanland 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 2 AV Zaanlan...MD Team 1 ------ 843
    232 Noa Sonius AV Zaanland 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Zaanlan...MD Team 1 ------ 851
    233 Dominique Beentjes DEM 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 DEM MD Team 2 ------ 375
    234 Jet Commandeur DEM 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH DEM MD Team 1 ------- 0
    235 Rianne Kooij DEM 60mH
    Speer
    Ver
    MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Ver groep 1 DEM MD Team 2 ------ 228
    236 Eveline Krom DEM 1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 2 DEM MD Team 2 ------ 745
    237 Nikki Lagrand DEM 60m
    60mH
    Speer
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Speer DEM MD Team 2 ------ 520
    238 Isa Landsaat DEM 4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - SpeerMJD - Ver groep 1 DEM MD Team 1 ------ 379
    239 Lizzy Lieverst DEM 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog groep 2 DEM MD Team 1 ------ 541
    240 Rachida Loukili DEM 60mH
    Speer
    Discus
    MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Discus DEM MD Team 1 ------ 448
    241 Anne Palenstijn DEM 1000m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver groep 1 DEM MD Team 2 ------- 809
    242 Lotte Ploeger DEM 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1MJD - Ver groep 2 DEM MD Team 1 ------ 861
    243 Yvana Pol DEM 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel groep 1 DEM MD Team 1 ------ 1045
    244 Isa Schram DEM 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m DEM MD Team 1 ------ 852
    245 Nena Schuijt DEM 60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel groep 1 DEM MD Team 2 ------- 901
    246 Sien van Vuuren DEM 1000m
    MJD - 1000m DEM MD Team 1 -------- 527
    247 Tania Willemse DEM Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel groep 2 DEM MD Team 1 ------- 0

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC Waterland ACWA 6
    AV Atos ATOS 9
    AV Castricum CSTR 10
    AV Lycurgus LYCG 22
    AV NEA-Volharding NEAV 17
    AV Zaanland ZNLD 9
    DEM DEM 15
    Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 DEM MD Team 1 DEM - MJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    9 5259
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: Huybrechtse
    Jurylid: Leeninga
    7 5065
    3 AV Lycurgus MD Team 1 AV Lycurgus - MJD 9 4680
    4 AV Atos MD AV Atos - MJD
    Begeleider: Kim van Egmond
    Jurylid: Hans
    9 4329
    5 AV Zaanland MD Team 1 AV Zaanland - MJD
    Begeleider: Mark Scheijde
    Jurylid: Wim van de Poel
    6 4121
    6 DEM MD Team 2 DEM - MJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    6 3578
    7 AV Lycurgus MD Team 2 AV Lycurgus - MJD
    Jurylid: Barry de Bruin
    7 3153
    8 AV Castricum MD AV Castricum - MJD
    Begeleider: Maria Sofan
    Jurylid: Judith Kerssens
    10 3049
    9 AV NEA-Volharding MD Team 3 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: Kavehercy
    Jurylid: -
    6 2560
    10 AV NEA-Volharding MD Team 2 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: De Wit
    Jurylid: Mulder
    4 2428
    11 AC Waterland MD AC Waterland - MJD
    Begeleider: Tim Roos
    Jurylid: Mark Essenburg
    6 1898
    12 AV Lycurgus MD Team 3 AV Lycurgus - MJD 6 1878
    13 AV Zaanland MD Team 2 AV Zaanland - MJD
    Begeleider: Mark Scheijde
    Jurylid: Wim van de Poel
    3 1028

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Alyshia Kavehercy NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 8,33 +2.1 m/s8,31 686
    2 Yvana Pol DEM DEM MD Team 1 8,81 +2.1 m/s8,67 586
    3 Annabel Stottelaar AV Atos AV Atos MD 8,97 +1.5 m/s--- 554
    4 Nena Schuijt DEM DEM MD Team 2 9,06 +2.1 m/s9,32 537
    5 Jeslyn Doran NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 9,12 +2.1 m/s8,97 526
    6 Noa Sonius AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 9,15 +0.5 m/s--- 521
    7 Nicole Splinter NEAV AV NEA-Vol...MD Team 3 9,28 +2.1 m/s9,33 497
    8 Isabella Kruijff AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 9,30 +0.6 m/s--- 494
    9 Bibi Benkova NEAV AV NEA-Vol...MD Team 3 9,39 +1.5 m/s9,68 478
    10 Puck Schipper AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 9,52 +0.5 m/s--- 455
    11 Babbette Ketel AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 9,55 +0.6 m/s--- 450
    12 Femke Haverkort AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 9,57 +0.6 m/s--- 0
    13 Isa Schram DEM DEM MD Team 1 9,59 +2.1 m/s9,66 444
    14 Lizzy Lieverst DEM DEM MD Team 1 9,64 +1.5 m/s9,68 0
    15 Eva Galesloot NEAV AV NEA-Vol...MD Team 3 9,66 +1.5 m/s9,87 0
    16 Deirdre Groot Castricum AV Castricum MD 9,72 +0.1 m/s--- 422
    17 Stella Kuijs AV Atos AV Atos MD 9,81 +0.6 m/s--- 408
    18 Erzsi Diehl AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 9,98 +0.6 m/s--- 381
    19 Dominique Beentjes DEM DEM MD Team 2 10,02 +1.5 m/s10,03 375
    20 Nikki Lagrand DEM DEM MD Team 2 10,10 +0.1 m/s--- 0
    21 Lenneke Pettinga Castricum AV Castricum MD 10,11 +0.1 m/s--- 361
    22 Lonneke Berkhout AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 10,18 +0.6 m/s--- 351
    23 Emma Leeninga NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 10,25 +1.5 m/s10,96 341
    24 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 10,30 +0.5 m/s--- 333
    25 Eva Krijtenburg AV Atos AV Atos MD 10,34 +0.6 m/s--- 0
    26 Famke Nijssen Castricum AV Castricum MD 10,61 +0.1 m/s--- 0
    27 Kim Hopman ACWA AC Waterland MD 10,61 +0.1 m/s--- 290
    28 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 10,80 +0.5 m/s--- 264
    29 Laura Babucci NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 11,01 +1.5 m/s10,93 237
    30 Lionne Simonides AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 11,70 +0.5 m/s--- 155
    Priscilla Rijs AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 DNS --- 0
    Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 DNS --- 0
    Imee Landkoer ACWA AC Waterland MD DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sien van Vuuren DEM DEM MD Team 1 3:22,72 3:22,43 527
    2 Anne Palenstijn DEM DEM MD Team 2 3:32,38 --- 465
    3 Carmen Guellai AV Atos AV Atos MD 3:38,30 3:30,91 429
    4 Sascha Kroon AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 3:39,62 --- 422
    5 Annabel Stottelaar AV Atos AV Atos MD 3:40,96 --- 414
    6 Brenda de Vos NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 3:41,56 3:47,67 411
    7 Isa Schram DEM DEM MD Team 1 3:42,10 3:43,56 408
    8 Leonie Deumers AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 3:43,35 --- 401
    9 Nienke Mast NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 3:43,43 3:44,40 400
    10 Jet Commandeur DEM DEM MD Team 1 3:43,85 3:46,71 0
    11 Deirdre Groot Castricum AV Castricum MD 3:48,21 --- 374
    12 Iris Kleverlaan Castricum AV Castricum MD 3:49,14 --- 369
    13 Ileana Meijer NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 3:50,01 3:50,20 0
    14 Laura Babucci NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 3:50,12 3:49,64 364
    15 Silver Noomen AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 3:51,06 --- 359
    16 Nynke Kooij AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 3:53,47 --- 0
    17 Eveline Krom DEM DEM MD Team 2 3:59,13 4:21,45 319
    18 Joy Kuiper ACWA AC Waterland MD 3:59,54 --- 317
    19 Bo de Wilde Castricum AV Castricum MD 4:01,55 --- 0
    20 Merel Hoff AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 4:04,83 --- 292
    21 Julia Janssen AV Atos AV Atos MD 4:07,87 --- 0
    22 Mara van den Dongen AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 4:13,32 --- 254
    23 Pien Bakker AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 4:15,42 --- 245
    24 Mila de Bruin AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 4:24,23 --- 209
    Floor Scholtens AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 DNS --- 0
    Iris Verbeek ACWA AC Waterland MD DNS --- 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Lotte Ploeger DEM DEM MD Team 1 10,93 +1.4 m/s12,62 489
    2 Sascha Kroon AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 11,46 +3.1 m/s--- 430
    3 Isabella Kruijff AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 12,05 +3.1 m/s--- 370
    4 Noa Sonius AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 12,48 +3.1 m/s--- 330
    5 Ileana Meijer NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 12,64 +1.4 m/s12,66 316
    6 Maaike Hiemstra ACWA AC Waterland MD 12,96 +1.1 m/s--- 288
    7 Rachida Loukili DEM DEM MD Team 1 13,04 +1.1 m/s--- 281
    8 Nikki Lagrand DEM DEM MD Team 2 13,07 +1.1 m/s--- 279
    9 Uma van Nes AV Atos AV Atos MD 13,14 +1.4 m/s13,28 273
    10 Pien Bakker AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 13,18 +1.1 m/s--- 270
    11 Jet Commandeur DEM DEM MD Team 1 13,19 +1.4 m/s13,75 0
    12 Pleun Boon AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 13,43 +3.1 m/s--- 250
    13 Carmen Guellai AV Atos AV Atos MD 13,44 +1.4 m/s12,00 249
    14 Nynke Kooij AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 13,46 +3.1 m/s--- 0
    15 Rianne Kooij DEM DEM MD Team 2 13,72 +1.1 m/s--- 228
    16 Dominique Beentjes DEM DEM MD Team 2 14,13 +1.1 m/s--- 0
    17 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 14,14 +1.1 m/s--- 198
    18 Lente van Dijk AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 14,49 +3.1 m/s--- 174
    19 Nienke Mast NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 14,69 +1.4 m/s16,34 160
    20 Famke Nijssen Castricum AV Castricum MD 16,68 +1.4 m/s--- 46
    21 Eva Krijtenburg AV Atos AV Atos MD 20,85 +3.1 m/s--- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jayda Essenburg ACWA AC Waterland MD 23,60 --- 390
    2 Isa Landsaat DEM DEM MD Team 1 22,99 --- 379
    3 Charlotte Meurs NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 16,59 --- 256
    4 Nikki Lagrand DEM DEM MD Team 2 15,87 --- 241
    5 Roxy Mijzen NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 14,99 --- 222
    6 Lindsey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 14,00 --- 200
    7 Alta Herkul AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 13,95 --- 0
    8 Rianne Kooij DEM DEM MD Team 2 13,71 --- 0
    9 Robyn Houbiers AV Atos AV Atos MD 13,44 --- 187
    10 Sophie Janssen AV Atos AV Atos MD 13,18 --- 0
    11 Keira Mulder NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 12,78 --- 0
    12 Rachida Loukili DEM DEM MD Team 1 12,05 --- 0
    13 Dania Klaver Castricum AV Castricum MD 9,88 --- 98
    14 Eline Booms Castricum AV Castricum MD 9,69 --- 0
    15 Nicole Splinter NEAV AV NEA-Vol...MD Team 3 9,35 --- 83
    16 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 9,29 --- 81
    17 Fauve Oosterveld AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 7,67 --- 34
    18 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 7,02 --- 13
    19 Jamillah Bokhove NEAV AV NEA-Vol...MD Team 3 6,64 --- 0
    20 Esmee Beentjes AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 6,41 --- 0
    Floor Scholtens AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 DNS --- 0
    Suzanne Otto AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 DNS --- 0
    Imee Landkoer ACWA AC Waterland MD DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Leonie Deumers AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 18,04 --- 269
    2 Suzanne Otto AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 16,74 --- 243
    3 Elin van Breemen AV Atos AV Atos MD 14,01 --- 185
    4 Sophie Janssen AV Atos AV Atos MD 13,32 --- 0
    5 Rachida Loukili DEM DEM MD Team 1 13,20 --- 167
    6 Tania Willemse DEM DEM MD Team 1 13,17 --- 0
    7 Senna van Diest AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 13,08 --- 164
    8 Keira Mulder NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 13,00 --- 162
    9 Lenneke Pettinga Castricum AV Castricum MD 12,24 --- 145
    10 Alta Herkul AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 12,17 --- 0
    11 Pleun Boon AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 10,35 --- 98
    12 Lotte Hooijer NEAV AV NEA-Vol...MD Team 3 10,20 --- 94
    13 Sophie ten Wolde Castricum AV Castricum MD 10,12 --- 0
    14 Jeslyn Doran NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 9,90 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Alyshia Kavehercy NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 11,35 --- 585
    2 Yvana Pol DEM DEM MD Team 1 8,72 --- 459
    3 Nena Schuijt DEM DEM MD Team 2 6,98 --- 364
    4 Noelle Veraart AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 6,76 --- 352
    5 Tania Willemse DEM DEM MD Team 1 6,56 --- 0
    6 Alta Herkul AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 6,33 --- 0
    7 Elin van Breemen AV Atos AV Atos MD 6,29 --- 324
    8 Robyn Houbiers AV Atos AV Atos MD 6,17 --- 0
    9 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 6,08 --- 311
    10 Esmee Beentjes AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 6,06 --- 310
    11 Eveline Krom DEM DEM MD Team 2 5,96 --- 0
    12 Alyssa Clerx NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 5,47 --- 272
    13 Erzsi Diehl AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 5,46 --- 272
    14 Dania Klaver Castricum AV Castricum MD 5,25 --- 258
    15 Bibi Benkova NEAV AV NEA-Vol...MD Team 3 5,20 --- 255
    16 Lotte Hooijer NEAV AV NEA-Vol...MD Team 3 5,09 --- 0
    17 Lionne Simonides AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 4,78 --- 0
    18 Sophie ten Wolde Castricum AV Castricum MD 4,06 --- 0
    19 Fauve Oosterveld AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 3,62 --- 0
    Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 DNS --- 0
    Iris Verbeek ACWA AC Waterland MD DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Charlotte Meurs NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 1,40 --- 541
    1 Carmen Guellai AV Atos AV Atos MD 1,40 1,41 541
    1 Lizzy Lieverst DEM DEM MD Team 1 1,40 --- 541
    4 Babbette Ketel AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 1,25 --- 426
    4 Senna van Diest AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 1,25 --- 426
    4 Eva Galesloot NEAV AV NEA-Vol...MD Team 3 1,25 --- 426
    7 Uma van Nes AV Atos AV Atos MD 1,25 --- 0
    8 Eveline Krom DEM DEM MD Team 2 1,25 --- 426
    9 Lotte Ploeger DEM DEM MD Team 1 1,25 --- 0
    10 Lindsey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 1,20 --- 0
    11 Mila de Bruin AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 1,20 --- 389
    12 Nienke Mast NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 1,20 --- 0
    13 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 1,20 --- 389
    14 Caitlin Hijstee NEAV AV NEA-Vol...MD Team 3 1,15 --- 0
    14 Pien Bakker AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 1,15 --- 0
    14 Dominique Beentjes DEM DEM MD Team 2 1,15 --- 0
    17 Merel Hoff AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 1,10 --- 0
    18 Bo de Wilde Castricum AV Castricum MD 1,10 --- 316
    18 Emma Leeninga NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 1,10 --- 316
    20 Esmee Beentjes AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 1,05 --- 0
    21 Eline Booms Castricum AV Castricum MD 1,00 --- 0
    Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 DNS --- 0
    Jayda Essenburg ACWA AC Waterland MD DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Alyshia Kavehercy NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 4,58 --- 535
    2 Puck Schipper AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 3,85 --- 388
    3 Lotte Ploeger DEM DEM MD Team 1 3,77 --- 372
    4 Isa Landsaat DEM DEM MD Team 1 3,74 --- 0
    5 Anne Palenstijn DEM DEM MD Team 2 3,63 --- 344
    6 Rianne Kooij DEM DEM MD Team 2 3,63 --- 0
    7 Femke Haverkort AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 3,60 --- 338
    7 Uma van Nes AV Atos AV Atos MD 3,60 --- 338
    9 Brenda de Vos NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 3,57 --- 0
    10 Noelle Veraart AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 3,51 --- 0
    11 Nicole Splinter NEAV AV NEA-Vol...MD Team 3 3,48 --- 314
    12 Stella Kuijs AV Atos AV Atos MD 3,44 --- 0
    13 Roxy Mijzen NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 3,38 --- 294
    14 Lonneke Berkhout AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 3,37 --- 292
    15 Lente van Dijk AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 3,36 --- 0
    16 Jamillah Bokhove NEAV AV NEA-Vol...MD Team 3 3,28 --- 0
    17 Bente Mon...zinos Mul Castricum AV Castricum MD 3,26 --- 270
    18 Silver Noomen AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 3,15 --- 0
    19 Maaike Hiemstra ACWA AC Waterland MD 3,15 --- 248
    20 Alyssa Clerx NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 3,08 --- 0
    21 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 3,01 --- 220
    22 Lisa Thompson Castricum AV Castricum MD 2,97 --- 0
    22 Joy Kuiper ACWA AC Waterland MD 2,97 --- 0
    24 Priscilla Rijs AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 2,95 --- 208
    25 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 2,89 --- 0
    26 Mara van den Dongen AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 2,81 --- 0