Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 66
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    11:00 Ver
    bak 1
    Uitslagen
    12:30 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    12:35 80mH
    baan
    Uitslagen
    13:30 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    13:30 Ver
    bak 1
    Uitslagen
    13:40 1000m
    baan
    Uitslagen
    14:00 Speer
    speer
    Uitslagen
    15:00 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    15:10 80m
    baan
    Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u15:25u
    Jongens Junior D
    Kogel - kogel 1
    Kogel - kogel 1
    Hoog - mat 1
    80m - baan

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    37 David Nieuwenhuizen ACWA 80m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - SpeerJJD - Ver groep 1 AC Waterland JD ----- 902
    39 Leroy Eisden AV Atos 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Atos JD Team 1 ----- 498
    40 Mink Hageman AV Atos Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel groep 2 AV Atos JD Team 2 ------ 581
    41 Quinten va...Herwijnen AV Atos Speer
    Ver
    JJD - SpeerJJD - Ver groep 1 AV Atos JD Team 1 ------ 0
    42 Louie Isibor AV Atos 80m
    80mH
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Kogel groep 1 AV Atos JD Team 1 ----- 724
    43 Timon Kalogeris AV Atos 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer AV Atos JD Team 1 ----- 853
    44 Elf Meerman AV Atos 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Atos JD Team 1 ----- 700
    45 Mattia Noom AV Atos 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2 AV Atos JD Team 1 ----- 0
    46 Christian Prins AV Atos Kogel
    Hoog
    Ver
    JJD - Kogel groep 2JJD - Hoog groep 2JJD - Ver groep 1 AV Atos JD Team 1 ----- 1464
    47 Rens Denneman Castricum Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - SpeerJJD - Kogel groep 2JJD - Ver groep 2 AV Castricum JD ----- 914
    48 Liam Hoevers Castricum Speer
    Kogel
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - Kogel groep 1JJD - Hoog groep 1 AV Castricum JD ----- 352
    49 Jasper Blommesteijn AV Lycurgus 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog groep 2 AV Lycurgu...JD Team 4 ----- 155
    50 Bjorn Boll AV Lycurgus 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver groep 2 AV Lycurgu...JD Team 3 ----- 343
    51 Jannes Boon AV Lycurgus 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Lycurgu...JD Team 2 ----- 438
    52 Finn Castricum AV Lycurgus 1000m
    JJD - 1000m AV Lycurgu...JD Team 2 ------- 0
    53 Joris Cotterink AV Lycurgus 80mH
    Speer
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Kogel groep 1 AV Lycurgu...JD Team 1 ----- 1197
    54 Shawn Dokter AV Lycurgus 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel groep 2 AV Lycurgu...JD Team 3 ----- 720
    55 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgus 1000m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer AV Lycurgu...JD Team 1 ------ 508
    56 Sven van Gelderen AV Lycurgus 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver groep 2 AV Lycurgu...JD Team 1 ----- 546
    57 Mauro Grasso AV Lycurgus 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer AV Lycurgu...JD Team 2 ----- 798
    58 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus 80m
    4x80m
    JJD - 80m AV Lycurgu...JD Team 1 ------ 0
    59 Timo Koenen AV Lycurgus Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel groep 1 AV Lycurgu...JD Team 2 ------ 0
    60 Seda Kooks AV Lycurgus 80mH
    Speer
    Ver
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Ver groep 1 AV Lycurgu...JD Team 3 ----- 884
    61 Luan Kruijff AV Lycurgus 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver groep 2 AV Lycurgu...JD Team 2 ----- 717
    62 Tijmen van der Laan AV Lycurgus 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m AV Lycurgu...JD Team 3 ------ 0
    63 Tyrone Lak AV Lycurgus 80mH
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Kogel groep 1JJD - Hoog groep 2 AV Lycurgu...JD Team 2 ----- 871
    64 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgus 1000m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog groep 2 AV Lycurgu...JD Team 3 ------ 750
    65 Tjeerd Molenaar AV Lycurgus 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Lycurgu...JD Team 3 ----- 356
    66 Damian Paap AV Lycurgus 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Lycurgu...JD Team 1 ----- 851
    67 Joey van der Plas AV Lycurgus 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Hoog groep 1JJD - Ver groep 1 AV Lycurgu...JD Team 2 ----- 222
    68 Bryan van der Putten AV Lycurgus 1000m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel groep 1 AV Lycurgu...JD Team 1 ------ 0
    69 Jonne Roos AV Lycurgus 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Lycurgu...JD Team 2 ----- 728
    70 Zack Rot AV Lycurgus 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2JJD - Ver groep 1 AV Lycurgu...JD Team 1 ----- 1084
    71 Jermain Rothuizen AV Lycurgus Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel groep 1 AV Lycurgu...JD Team 3 ------ 0
    72 Rodrigo Smit AV Lycurgus 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer AV Lycurgu...JD Team 4 ----- 501
    73 Jilles Steenstra AV Lycurgus 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - Kogel groep 1JJD - Ver groep 2 AV Lycurgu...JD Team 4 ----- 433
    74 Max Swagerman AV Lycurgus 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Lycurgu...JD Team 4 ----- 486
    75 Sil Westenbrink AV Lycurgus 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog groep 2 AV Lycurgu...JD Team 1 ----- 604
    76 Yarno Dijkman NEAV 4x80m
    Hoog
    Ver
    JJD - Hoog groep 2JJD - Ver groep 2 AV NEA-Volharding JD ----- 1017
    77 Mauro Rodrigus NEAV 4x80m
    Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel groep 1 AV NEA-Volharding JD ----- 247
    78 Joey Veen NEAV 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel groep 2 AV NEA-Volharding JD ----- 785
    79 Aodhan Wadey NEAV 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver groep 1 AV NEA-Volharding JD ----- 445
    80 Koot Bink AV Zaanland 80mH
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Hoog groep 2 AV Zaanlan...JD Team 2 ----- 541
    81 Roy Deijkers AV Zaanland 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel groep 2 AV Zaanlan...JD Team 1 ----- 1216
    82 Olivier Dijkhuizen AV Zaanland 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver groep 1 AV Zaanlan...JD Team 1 ----- 420
    83 Jelmer de Gauw AV Zaanland 1000m
    Speer
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Hoog groep 2 AV Zaanlan...JD Team 1 ----- 809
    84 Leon Heijman AV Zaanland 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer AV Zaanlan...JD Team 1 ----- 513
    85 Matthijs Heistek AV Zaanland 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - Kogel groep 2JJD - Ver groep 1 AV Zaanlan...JD Team 2 ----- 260
    86 Tycho ten Hoorn AV Zaanland 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel groep 2 AV Zaanlan...JD Team 2 ----- 295
    87 Thor Hakon Koopman AV Zaanland 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver groep 2 AV Zaanlan...JD Team 2 ----- 883
    88 Lucas Koopmans AV Zaanland 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - Hoog groep 2 AV Zaanlan...JD Team 2 ----- 426
    89 Pim Leibbrand AV Zaanland 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2 AV Zaanlan...JD Team 1 ----- 918
    90 Thijs van Roermund AV Zaanland 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Zaanlan...JD Team 2 ----- 512
    91 Dante Staneke AV Zaanland 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - Kogel groep 2JJD - Ver groep 2 AV Zaanlan...JD Team 1 ----- 426
    92 Sam van der Aar DEM 1000m
    80mH
    Speer
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Speer DEM JD Team 1 ----- 1128
    93 Jibbe Boonacker DEM 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2 DEM JD Team 1 ----- 0
    94 Daniel Brouwer DEM Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - SpeerJJD - Kogel groep 2JJD - Ver groep 2 DEM JD Team 2 ----- 0
    95 Twan Fatels DEM 80m
    80mH
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Kogel groep 1 DEM JD Team 2 ----- 316
    96 Tom Janssen DEM 1000m
    80mH
    Ver
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver groep 1 DEM JD Team 2 ----- 0
    97 Bram Klepper DEM 80m
    1000m
    Speer
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Speer DEM JD Team 2 ----- 646
    98 Zef Kranenburg DEM 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver groep 1 DEM JD Team 1 ----- 0
    99 Vanya Lubbers DEM 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel groep 1 DEM JD Team 1 ----- 224
    100 Ronan Molenaar DEM 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer DEM JD Team 1 ----- 0
    101 Weslie Silfhout DEM 80m
    80mH
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog groep 1 DEM JD Team 2 ----- 760
    102 Ilias Toutziarakis DEM 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver groep 2 DEM JD Team 1 ----- 1188
    103 Simon Veldhuis DEM 80m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Kogel groep 2JJD - Hoog groep 1 DEM JD Team 1 ----- 1524

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC Waterland ACWA 1
    AV Atos ATOS 8
    AV Castricum CSTR 2
    AV Lycurgus LYCG 27
    AV NEA-Volharding NEAV 4
    AV Zaanland ZNLD 12
    DEM DEM 12
  • Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Lycurgus JD Team 1 AV Lycurgus - JJD
    Jurylid: Mieke Cotterink
    8 5320
    2 AV Zaanland JD Team 1 AV Zaanland - JJD
    Begeleider: Oscar de Gauw
    Jurylid: Wim van de Poel
    6 4870
    3 AV Atos JD Team 1 AV Atos - JJD
    Begeleider: Kim van Egmond
    Jurylid: Hans
    7 4685
    4 DEM JD Team 1 DEM - JJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    7 4501
    5 AV Lycurgus JD Team 2 AV Lycurgus - JJD 8 4230
    6 AV Lycurgus JD Team 3 AV Lycurgus - JJD
    Begeleider: Arnold Dokter
    7 3347
    7 AV Zaanland JD Team 2 AV Zaanland - JJD
    Begeleider: Linda Deijkers
    Jurylid: Wim van de Poel
    6 3292
    8 AV NEA-Volharding JD AV NEA-Volharding - JJD
    Begeleider: Jongejeugd
    Jurylid: Veen
    4 2907
    9 AV Lycurgus JD Team 4 AV Lycurgus - JJD 4 1778
    10 DEM JD Team 2 DEM - JJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    5 1722
    11 AV Castricum JD AV Castricum - JJD
    Begeleider: Maria Sofan
    2 1266
    12 AC Waterland JD AC Waterland - JJD
    Begeleider: Tim Roos
    Jurylid: Mark Essenburg
    1 902
    13 AV Atos JD Team 2 AV Atos - JJD
    Begeleider: Kim van Egmond
    Jurylid: Hans
    1 581

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Roy Deijkers AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 10,86 +0.8 m/s--- 642
    2 Simon Veldhuis DEM DEM JD Team 1 11,44 -0.2 m/s11,80 549
    3 Sven van Gelderen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 11,46 +0.4 m/s--- 546
    4 Damian Paap AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 11,50 +0.4 m/s--- 540
    5 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 11,51 +0.4 m/s--- 0
    6 Timon Kalogeris AV Atos AV Atos JD Team 1 11,93 +0.4 m/s--- 477
    7 Joey Veen NEAV AV NEA-Volharding JD 12,05 -0.2 m/s11,61 461
    8 Thor Hakon Koopman AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 12,18 +0.8 m/s--- 443
    9 Mauro Grasso AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 12,21 +2.0 m/s--- 439
    10 Ilias Toutziarakis DEM DEM JD Team 1 12,29 -0.2 m/s12,12 428
    11 Luan Kruijff AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 12,35 +2.0 m/s--- 421
    12 Louie Isibor AV Atos AV Atos JD Team 1 12,38 +0.4 m/s--- 417
    13 Jannes Boon AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 12,45 +2.0 m/s--- 0
    14 Leroy Eisden AV Atos AV Atos JD Team 1 12,46 +0.4 m/s--- 0
    15 Shawn Dokter AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 12,64 +2.0 m/s--- 383
    16 David Nieuwenhuizen ACWA AC Waterland JD 12,69 -0.2 m/s--- 377
    17 Bjorn Boll AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 12,97 +2.0 m/s--- 343
    18 Bram Klepper DEM DEM JD Team 2 13,13 -0.2 m/s13,02 325
    19 Tjeerd Molenaar AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 13,17 +2.0 m/s--- 0
    20 Ronan Molenaar DEM DEM JD Team 1 13,29 -0.2 m/s12,68 0
    21 Rodrigo Smit AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 4 13,53 +0.8 m/s--- 280
    22 Max Swagerman AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 4 13,65 +0.8 m/s--- 267
    23 Olivier Dijkhuizen AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 13,69 +0.8 m/s--- 263
    24 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 13,71 +0.8 m/s--- 260
    25 Weslie Silfhout DEM DEM JD Team 2 13,98 -0.2 m/s14,26 232
    26 Twan Fatels DEM DEM JD Team 2 15,23 +0.8 m/s--- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sil Westenbrink AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 3:11,96 --- 604
    2 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 3:22,02 --- 532
    3 Jonne Roos AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 3:22,81 --- 526
    4 Leon Heijman AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 3:24,81 --- 513
    5 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 3:25,57 --- 508
    6 Leroy Eisden AV Atos AV Atos JD Team 1 3:27,04 3:35,16 498
    7 Bryan van der Putten AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 3:35,12 --- 0
    8 Aodhan Wadey NEAV AV NEA-Volharding JD 3:35,71 3:40,21 445
    9 Jannes Boon AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 3:36,85 --- 438
    10 Sam van der Aar DEM DEM JD Team 1 3:42,16 3:46,41 407
    11 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 3:43,84 --- 398
    12 Elf Meerman AV Atos AV Atos JD Team 1 3:44,37 3:41,46 395
    13 Thijs van Roermund AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 3:48,17 --- 375
    14 Tjeerd Molenaar AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 3:51,63 --- 356
    15 Bram Klepper DEM DEM JD Team 2 4:10,12 4:34,03 268
    16 Vanya Lubbers DEM DEM JD Team 1 4:20,57 --- 224
    17 Max Swagerman AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 4 4:21,64 --- 219
    18 Zef Kranenburg DEM DEM JD Team 1 4:21,79 --- 0
    19 Jasper Blommesteijn AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 4 4:38,47 --- 155
    Finn Castricum AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
    Tycho ten Hoorn AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 DNS --- 0
    Tom Janssen DEM DEM JD Team 2 DNS 3:53,91 0
    Tijmen van der Laan AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 DNF --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Joris Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 15,37 --- 373
    2 Ilias Toutziarakis DEM DEM JD Team 1 15,53 --- 360
    3 Sam van der Aar DEM DEM JD Team 1 15,54 --- 360
    4 Pim Leibbrand AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 15,86 --- 336
    5 Damian Paap AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 16,22 --- 311
    6 Louie Isibor AV Atos AV Atos JD Team 1 16,28 --- 307
    7 Elf Meerman AV Atos AV Atos JD Team 1 16,30 --- 305
    8 Zack Rot AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 16,66 --- 0
    9 Jibbe Boonacker DEM DEM JD Team 1 16,90 --- 0
    10 Joey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 17,63 --- 222
    11 Mattia Noom AV Atos AV Atos JD Team 1 17,89 --- 0
    12 Jonne Roos AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 17,98 --- 202
    13 Seda Kooks AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 18,54 --- 171
    14 Koot Bink AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 18,62 --- 167
    15 Olivier Dijkhuizen AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 18,81 --- 157
    16 Weslie Silfhout DEM DEM JD Team 2 19,18 --- 139
    17 Thijs van Roermund AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 19,21 --- 137
    18 Twan Fatels DEM DEM JD Team 2 19,67 --- 115
    19 Tyrone Lak AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 20,04 --- 0
    Tom Janssen DEM DEM JD Team 2 DNS 18,62 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Joris Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 25,76 --- 427
    2 Timon Kalogeris AV Atos AV Atos JD Team 1 22,85 --- 376
    3 Koot Bink AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 22,71 --- 374
    4 Sam van der Aar DEM DEM JD Team 1 21,97 --- 361
    5 Mauro Grasso AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 21,87 --- 359
    6 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 20,43 --- 0
    7 Rens Denneman Castricum AV Castricum JD 20,38 --- 331
    8 Seda Kooks AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 19,83 --- 321
    9 Jermain Rothuizen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 19,30 --- 0
    10 Timo Koenen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 17,75 --- 0
    11 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 17,63 --- 277
    12 Lucas Koopmans AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 16,40 --- 0
    13 Mauro Rodrigus NEAV AV NEA-Volharding JD 16,15 --- 247
    14 Quinten va...Herwijnen AV Atos AV Atos JD Team 1 15,10 --- 0
    15 Rodrigo Smit AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 4 14,97 --- 221
    16 Leon Heijman AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 14,77 --- 0
    17 David Nieuwenhuizen ACWA AC Waterland JD 14,52 --- 211
    18 Mink Hageman AV Atos AV Atos JD Team 2 13,69 --- 192
    19 Ronan Molenaar DEM DEM JD Team 1 11,40 --- 0
    20 Bram Klepper DEM DEM JD Team 2 8,30 --- 53
    21 Liam Hoevers Castricum AV Castricum JD 7,49 --- 0
    Daniel Brouwer DEM DEM JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Roy Deijkers AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 11,10 --- 574
    2 Simon Veldhuis DEM DEM JD Team 1 9,05 --- 476
    3 Christian Prins AV Atos AV Atos JD Team 1 8,96 --- 471
    4 Tyrone Lak AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 8,46 --- 445
    5 Joris Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 7,55 --- 397
    6 Mink Hageman AV Atos AV Atos JD Team 2 7,41 --- 389
    7 Bryan van der Putten AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 7,33 --- 0
    8 Shawn Dokter AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 6,51 --- 337
    9 Timo Koenen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 6,48 --- 0
    10 Dante Staneke AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 6,33 --- 0
    11 Joey Veen NEAV AV NEA-Volharding JD 6,29 --- 324
    12 Mauro Rodrigus NEAV AV NEA-Volharding JD 6,00 --- 0
    13 Louie Isibor AV Atos AV Atos JD Team 1 5,85 --- 0
    14 Tycho ten Hoorn AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 5,83 --- 295
    15 Jilles Steenstra AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 4 5,61 --- 281
    16 Rens Denneman Castricum AV Castricum JD 5,58 --- 279
    17 Jermain Rothuizen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 5,48 --- 0
    18 Liam Hoevers Castricum AV Castricum JD 4,97 --- 0
    18 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 4,97 --- 0
    20 Twan Fatels DEM DEM JD Team 2 4,43 --- 201
    21 Vanya Lubbers DEM DEM JD Team 1 4,20 --- 0
    Daniel Brouwer DEM DEM JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Zack Rot AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 1,45 --- 582
    1 Pim Leibbrand AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 1,45 --- 582
    3 Sil Westenbrink AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 1,40 --- 0
    4 Yarno Dijkman NEAV AV NEA-Volharding JD 1,40 --- 541
    4 Christian Prins AV Atos AV Atos JD Team 1 1,40 --- 541
    6 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 1,35 --- 0
    7 Simon Veldhuis DEM DEM JD Team 1 1,35 --- 499
    8 Jibbe Boonacker DEM DEM JD Team 1 1,30 --- 0
    9 Tyrone Lak AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 1,25 --- 426
    10 Koot Bink AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 1,25 --- 0
    11 Lucas Koopmans AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 1,25 --- 426
    12 Joey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 1,20 --- 0
    13 Weslie Silfhout DEM DEM JD Team 2 1,20 --- 389
    14 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 1,15 --- 352
    14 Liam Hoevers Castricum AV Castricum JD 1,15 --- 352
    16 Mattia Noom AV Atos AV Atos JD Team 1 1,10 --- 0
    Jasper Blommesteijn AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 4 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Zack Rot AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 4,42 --- 502
    2 Sven van Gelderen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 4,29 --- 0
    3 Yarno Dijkman NEAV AV NEA-Volharding JD 4,29 --- 476
    4 Christian Prins AV Atos AV Atos JD Team 1 4,17 --- 452
    5 Thor Hakon Koopman AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 4,11 --- 440
    6 Dante Staneke AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 4,04 --- 426
    7 Quinten va...Herwijnen AV Atos AV Atos JD Team 1 4,01 --- 0
    8 Ilias Toutziarakis DEM DEM JD Team 1 3,91 --- 400
    9 Seda Kooks AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 3,87 --- 392
    10 Aodhan Wadey NEAV AV NEA-Volharding JD 3,62 --- 0
    11 David Nieuwenhuizen ACWA AC Waterland JD 3,48 --- 314
    12 Rens Denneman Castricum AV Castricum JD 3,43 --- 304
    13 Luan Kruijff AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 3,39 --- 296
    14 Bjorn Boll AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 3,34 --- 0
    15 Zef Kranenburg DEM DEM JD Team 1 3,32 --- 0
    16 Joey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 3,31 --- 0
    17 Olivier Dijkhuizen AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 3,25 --- 0
    18 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 3,12 --- 0
    19 Jilles Steenstra AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 4 2,67 --- 152
    Daniel Brouwer DEM DEM JD Team 2 DNS --- 0
    Tom Janssen DEM DEM JD Team 2 DNS --- 0