Categorie 'Masters Mannen 35+'

Categorie gegevens

Deelnemers: 19
Categorie afkorting: M35
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Speerwerpen
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Masters Mannen 35+'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m1500m4x100mDiscusKogelSpeerHoogVerTeam punten
    175 Vincent Kerssies AC TION 4x100m
    Discus
    Speer
    Heren Discus groep 2Heren Speer groep 1 AC TION Mannen ------- 562
    176 Nico Klein Poelhuis AC TION 1500m
    Heren 1500m AC TION Mannen --------- 522
    190 Peter de Jonge Altis Discus
    Kogel
    Heren Discus groep 1Heren Kogel groep 1 Altis Mannen Team 2 -------- 537
    191 Thijmen Klaarenbeek Altis 100m
    400m
    4x100m
    Heren 100mHeren 400m Altis Mannen Team 1 ------- 0
    192 Tim Kok Altis Discus
    Kogel
    Speer
    Heren Discus groep 2Heren - Ko...l groep 2Heren Speer groep 2 Altis Mannen Team 2 ------- 494
    193 Jamal Malik Altis 1500m
    Heren 1500m Altis Mannen Team 2 --------- 550
    194 Thomas Reijnders Altis 100m
    200m
    4x100m
    Heren 100mHeren 200m Altis Mannen Team 1 ------- 1514
    195 Lennart Teunissen Altis 200m
    4x100m
    Ver
    Heren 200mHeren ver groep 1 Altis Mannen Team 1 ------- 732
    258 Allard Keizer Pallas `67 100m
    4x100m
    Discus
    Heren 100mHeren Discus groep 2 AV Pallas `67 Mannen ------- 725
    280 Daan Meyer AV34 Kogel
    Heren - Ko...l groep 2 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 --------- 0
    281 Sander Roobeek AV34 100m
    200m
    4x100m
    Heren 100mHeren 200m AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 ------- 0
    282 Arnout Smit AV34 4x100m
    Hoog
    Ver
    Heren Hoog groep 1Heren ver groep 2 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 ------- 1205
    283 Ard Vlooswijk AV34 1500m
    Heren 1500m AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 --------- 687
    301 Ricardo Rivers Ciko `66 200m
    400m
    4x100m
    Heren 200mHeren 400m Ciko `66 Mannen ------- 1316
    306 David Hemstede Climax 400m
    4x100m
    Ver
    Heren 400mHeren ver groep 2 Climax Mannen ------- 238
    314 Vincent Heeres SPWS 4x100m
    Speer
    Heren Speer groep 1 EAC De Sperwers Mannen -------- 453
    315 Geert de Lange SPWS Discus
    Kogel
    Heren Discus groep 2Heren - Ko...l groep 2 EAC De Sperwers Mannen -------- 1175
    316 Jack Lubberman SPWS Discus
    Kogel
    Heren Discus groep 1Heren Kogel groep 1 EAC De Sperwers Mannen -------- 0
    317 Bram Misker SPWS 100m
    4x100m
    Hoog
    Heren 100mHeren Hoog groep 1 EAC De Sperwers Mannen ------- 531

    Verenigingen 'Masters Mannen 35+'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC TION TION 2
    Altis ALTS 6
    AV Pallas `67 PL67 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 4
    Ciko `66 CIKO 1
    Climax CLMX 1
    EAC De Sperwers SPWS 4
    Competitiestand Mannen Masters
    # Team Leden Punten
    1 Altis Mannen Team 1 Altis - M35
    Begeleider: Harald Gijtenbee
    Jurylid: Jaap Schneider (voorkeur hoog)
    9 6782
    2 GAC Hilversum Mannen GAC Hilversum - M35
    Begeleider: W. Threels/C. Jägers
    Jurylid: D. Kok
    8 6421
    3 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 AV `34 Apeldoorn - M35
    Begeleider: Dave Suurs
    Jurylid: Leo Poen
    8 6327
    4 AC TION Mannen AC TION - M35
    Begeleider: Q. Stern
    9 6094
    5 AV Impala Mannen AV Impala - M35
    Begeleider: Joost ter Doest
    Jurylid: Joost ter Doest
    8 6044
    6 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 AV `34 Apeldoorn - M35
    Begeleider: Dave Suurs
    Jurylid: Leo Poen
    8 5514
    7 Ciko `66 Mannen Ciko `66 - M35
    Begeleider: Frank Zanderink
    Jurylid: Alle atleten
    5 4925
    8 AV Daventria 1906 Mannen AV Daventria 1906 - M35
    Begeleider: J. Oosterwegel
    Jurylid: Ryan Boons
    5 4798
    9 EAC De Sperwers Mannen EAC De Sperwers - M35
    Begeleider: Vincent Heeres
    8 4671
    10 AV Pallas `67 Mannen AV Pallas `67 - M35
    Begeleider: Allard Keizer
    Jurylid: Rik Hoevers
    4 3858
    11 AV Wijchen Mannen AV Wijchen - M35
    Begeleider: Ruud Lobel
    Jurylid: Dick Klinkhamer
    3 3709
    12 Climax Mannen Climax - M35
    Begeleider: Fred en Ria Harmens
    Jurylid: Gerard Peters
    8 3501
    13 Tempo AV Mannen Tempo AV - M35
    Begeleider: Peter de Bruin
    Jurylid: Oscar Heijdra
    5 3302
    14 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - M35
    Begeleider: Nico Wilbrink
    6 3007
    15 Altis Mannen Team 2 Altis - M35
    Begeleider: Harald Gijtenbeek
    Jurylid: geen
    6 2982
    16 Nijmegen Atletiek Mannen Nijmegen Atletiek - M35
    Begeleider: Robert Keijzer
    5 2882
    17 AV Zuidwal Mannen AV Zuidwal - M35
    Begeleider: José Hilhorst
    Jurylid: Jose Hilhorst/Peter Pesch
    4 2750
    18 AV Heerenveen Mannen AV Heerenveen - M35
    Begeleider: Wieger G. Klijnstra
    Jurylid: Klaas Peereboom
    5 2649
    19 Marathon Pim Mulier Mannen Marathon Pim Mulier - M35
    Begeleider: Erik Nijhof
    Jurylid: Bas van der Schaaf
    2 1836

    Uitslagen 100 meter Masters Mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Thomas Reijnders M35 - Altis Altis Mannen Team 1 11,33 +0.7 m/s11,50 759
    2 Richard van Delft M45 - GACH GAC Hilversum Mannen 12,02 +0.7 m/s12,00 745
    3 Martien de Haas M50 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 12,41 +0.7 m/s12,30 727
    4 Thijmen Klaarenbeek M35 - Altis Altis Mannen Team 1 12,46 +0.7 m/s12,30 0
    5 Eduard Talstra M45 - AV Impala AV Impala Mannen 12,77 +0.7 m/s12,80 592
    6 Aydin Zeyrek M45 - AC TION AC TION Mannen 12,87 +0.7 m/s13,00 0
    7 Jeroen Prop M40 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 12,87 +0.2 m/s--- 515
    8 Sander Roobeek M35 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 13,01 +0.2 m/s--- 0
    9 Peter Pesch M55 - AV Zuidwal AV Zuidwal Mannen 13,14 +1.5 m/s13,23 647
    10 Rutger Reurings M40 - AV Wijchen AV Wijchen Mannen 13,25 +1.5 m/s13,60 445
    11 Bram Misker M35 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 13,29 +0.9 m/s--- 0
    12 Sander Janse M40 - Tempo AV Tempo AV Mannen 13,43 +1.5 m/s13,62 414
    13 Allard Keizer M35 - Pallas `67 AV Pallas `67 Mannen 13,56 +0.9 m/s--- 325
    14 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen 13,59 +1.5 m/s13,65 498
    15 Jan Ties M70 - AC TION AC TION Mannen 13,62 +1.5 m/s13,50 798
    16 Robert Eelen M45 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 13,79 +0.2 m/s--- 407
    17 André Lassooij M60 - GACH GAC Hilversum Mannen 13,90 +1.5 m/s13,20 0
    18 Timco Visser M40 - MPM Marathon Pim Mulier Mannen 14,44 +0.9 m/s--- 253
    19 Maarten Lommen M45 - Altis Altis Mannen Team 2 14,47 +0.7 m/s--- 0
    20 Nico Wilbrink M50 - Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 14,50 +0.7 m/s15,64 346
    21 Frank Zanderink M55 - Ciko `66 Ciko `66 Mannen 14,54 +0.7 m/s--- 398
    22 Albert de Vries M55 - Climax Climax Mannen 15,42 +0.9 m/s--- 264
    23 Franz van Barneveld M65 - Altis Altis Mannen Team 2 15,46 +0.7 m/s14,88 384
    24 Peter de Bruin M50 - Tempo AV Tempo AV Mannen 16,14 +0.2 m/s--- 0
    25 Wieger Klijnstra M65 - Heerenveen AV Heerenveen Mannen 16,42 +0.2 m/s--- 246
    26 Jos Janssen M60 - Climax Climax Mannen 29,47 +0.9 m/s--- 0
    Carry Megens M55 - Nijmegen Nijmegen Atletiek Mannen DNS 14,50 0

    Uitslagen 200 meter Masters Mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Thomas Reijnders M35 - Altis Altis Mannen Team 1 23,22 +4.0 m/s23,40 755
    2 Lennart Teunissen M35 - Altis Altis Mannen Team 1 23,86 +4.0 m/s24,01 0
    3 Richard van Delft M45 - GACH GAC Hilversum Mannen 24,11 +4.0 m/s24,30 797
    4 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 Ciko `66 Mannen 25,00 +2.8 m/s--- 591
    5 Martien de Haas M50 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 25,77 +4.0 m/s25,30 701
    6 Klaas de Vries M50 - AV Impala AV Impala Mannen 26,27 +4.0 m/s26,80 658
    7 Sander Roobeek M35 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 26,27 +1.3 m/s--- 0
    8 Jeroen Prop M40 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 26,33 +3.3 m/s--- 548
    9 Aydin Zeyrek M45 - AC TION AC TION Mannen 26,96 +3.7 m/s27,00 547
    10 Klaas Jan Woudsma M55 - GACH GAC Hilversum Mannen 27,40 +3.7 m/s27,20 0
    11 Peter Vos M60 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen 28,53 +3.3 m/s--- 593
    12 Paul Sijssens M55 - Pallas `67 AV Pallas `67 Mannen 29,28 +1.3 m/s--- 480
    13 Eric Arts M45 - Nijmegen Nijmegen Atletiek Mannen 30,58 +3.7 m/s28,73 297
    14 Johan Lek M50 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 30,88 +1.3 m/s--- 323
    15 Ruud Löbel M45 - AV Wijchen AV Wijchen Mannen 31,06 +3.3 m/s--- 268
    16 Franz van Barneveld M65 - Altis Altis Mannen Team 2 32,60 +2.8 m/s29,98 377
    17 Dirk van der Klok M55 - Climax Climax Mannen 35,40 +1.3 m/s--- 119
    18 Frank Fontaine M55 - Climax Climax Mannen 36,35 +1.3 m/s--- 0
    19 Wieger Klijnstra M65 - Heerenveen AV Heerenveen Mannen 36,40 +3.3 m/s--- 167
    Sander Janse M40 - Tempo AV Tempo AV Mannen DNS 27,37 0
    Murk Falkena M45 - Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen DNS 32,00 0
    Peter Pesch M55 - AV Zuidwal AV Zuidwal Mannen DNS 28,48 0
    Frank Zanderink M55 - Ciko `66 Ciko `66 Mannen DNS --- 0
    Maarten Lommen M45 - Altis Altis Mannen Team 2 DNF --- 0

    Uitslagen 400 meter Masters Mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Johannes Engels M40 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 52,85 53,51 831
    2 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 Ciko `66 Mannen 53,70 --- 725
    3 Robin van de Mast M45 - Altis Altis Mannen Team 1 58,55 56,75 660
    4 Klaas de Vries M50 - AV Impala AV Impala Mannen 58,97 58,50 699
    5 David Hemstede M35 - Climax Climax Mannen 59,30 --- 0
    6 Anne Wiersma M40 - Climax Climax Mannen 59,56 --- 575
    7 Thijmen Klaarenbeek M35 - Altis Altis Mannen Team 1 1:00,93 58,02 0
    8 Wim Threels M65 - GACH GAC Hilversum Mannen 1:00,98 1:01,00 819
    9 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen 1:01,68 1:03,00 603
    10 Hans Geuzinge M45 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 1:01,74 --- 551
    11 Roger Wardenburg M55 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 1:02,91 --- 617
    12 Martin Koppejan M45 - AV Zuidwal AV Zuidwal Mannen 1:03,37 --- 499
    13 Eke Eijgelaar M40 - Nijmegen Nijmegen Atletiek Mannen 1:04,19 1:05,00 430
    14 Ruud Löbel M45 - AV Wijchen AV Wijchen Mannen 1:05,12 1:06,86 447
    15 Paul Boer M65 - AC TION AC TION Mannen 1:08,90 1:02,00 549
    16 Jan van der Heide M65 - Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1:36,64 --- 0
    Sander Janse M40 - Tempo AV Tempo AV Mannen DNS 1:01,79 0
    Quinten Stern M40 - AC TION AC TION Mannen DNS 55,00 0
    Marco Meijer M40 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen DNS 1:02,00 0
    Franz van Barneveld M65 - Altis Altis Mannen Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 1500 meter Masters Mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ard Vlooswijk M35 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 4:18,46 4:21,00 687
    2 Patrick Smit M45 - Pallas `67 AV Pallas `67 Mannen 4:23,17 4:30,00 797
    3 Sjoerd Veenma M40 - Altis Altis Mannen Team 1 4:30,76 4:25,10 676
    4 Jamal Malik M35 - Altis Altis Mannen Team 2 4:38,40 4:35,20 550
    5 Erwin van Heiningen M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 4:41,72 --- 0
    6 Anne Wiersma M40 - Climax Climax Mannen 4:42,94 --- 594
    7 Nico Klein Poelhuis M35 - AC TION AC TION Mannen 4:42,95 --- 522
    8 Riemer Renkema M40 - AV Impala AV Impala Mannen 4:46,90 4,50 569
    9 Murk Falkena M45 - Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 4:53,75 5:00,00 585
    10 Maurits de Ruiter M55 - GACH GAC Hilversum Mannen 4:54,80 5:02,00 714
    11 Stefan van der Wal M45 - AV Impala AV Impala Mannen 5:01,05 4,55 0
    12 Jasper de Groot M50 - Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 5:10,14 5:15,00 0
    13 Marco Meijer M40 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen 5:16,73 5:01,00 400
    14 Richard van Bommel M45 - Ciko `66 Ciko `66 Mannen 5:18,95 --- 440
    15 Willy Heijnen M45 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 5:19,72 --- 0
    16 Hugo van Leeuwen M50 - Tempo AV Tempo AV Mannen 5:26,05 --- 460
    17 Johan Lek M50 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 5:27,11 --- 454
    18 Ruud Löbel M45 - AV Wijchen AV Wijchen Mannen 5:31,04 5:19,19 379
    19 Otmar Montroos M55 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 5:31,68 --- 493
    20 Peter ter Harmsel M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 5:34,80 --- 0
    21 Erik Nijhof M50 - MPM Marathon Pim Mulier Mannen 5:40,27 --- 388
    22 Albert de Vries M55 - Climax Climax Mannen 6:00,53 --- 0
    23 Jan van der Heide M65 - Heerenveen AV Heerenveen Mannen 6:43,86 --- 296
    Robin van de Mast M45 - Altis Altis Mannen Team 1 DNS 4:40,25 0

    Uitslagen 4 x 100m Masters Mannen

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis Mannen Team 1 (4x100m) Altis - M35 4 46,88 640
    2 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - M35 4 48,52 554
    3 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - M35 4 50,01 482
    4 AC TION Mannen (4x100m) AC TION - M35 4 50,54 457
    5 GAC Hilversum Mannen (4x100m) GAC Hilversum - M35 4 51,34 421
    6 Ciko `66 Mannen (4x100m) Ciko `66 - M35 4 51,51 413
    7 AV Impala Mannen (4x100m) AV Impala - M35 4 52,82 356
    8 EAC De Sperwers Mannen (4x100m) EAC De Sperwers - M35 4 53,11 344
    9 AV Pallas `67 Mannen (4x100m) AV Pallas `67 - M35 4 53,54 326
    10 AV Flevo Delta Mannen (4x100m) AV Flevo Delta - M35 4 59,21 115
    11 Climax Mannen (4x100m) Climax - M35 5 1:03,46 0
    11 Altis Mannen Team 2 (4x100m) Altis - M35 0 DNS 0
    11 AV Daventria 1906 Mannen (4x100m) AV Daventria 1906 - M35 0 DNS 0
    11 AV Heerenveen Mannen (4x100m) AV Heerenveen - M35 4 DNS 0
    11 AV Wijchen Mannen (4x100m) AV Wijchen - M35 0 DNS 0
    11 AV Zuidwal Mannen (4x100m) AV Zuidwal - M35 4 DNS 0
    11 Marathon Pim Mulier Mannen (4x100m) Marathon Pim Mulier - M35 0 DNS 0
    11 Nijmegen Atletiek Mannen (4x100m) Nijmegen Atletiek - M35 4 DNS 0
    11 Tempo AV Mannen (4x100m) Tempo AV - M35 0 DNS 0

    Uitslagen Discuswerpen Masters Mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jasper Rood M40 - Nijmegen Nijmegen Atletiek Mannen 38,31 --- 729
    2 Hans Lolkema M45 - Heerenveen AV Heerenveen Mannen 36,46 --- 744
    3 Martin Regtop M65 - AC TION AC TION Mannen 35,92 --- 631
    4 Geert de Lange M35 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 34,59 --- 586
    5 Jochen Bartels M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 32,95 --- 662
    6 Nico Wilbrink M50 - Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 32,87 32,98 518
    7 Peter de Jonge M35 - Altis Altis Mannen Team 2 32,37 --- 537
    8 Jan de Wit M40 - AV Impala AV Impala Mannen 32,32 --- 596
    9 Ton Dreuning M50 - Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 32,11 33,93 0
    10 Arno van Vught M50 - Altis Altis Mannen Team 1 29,31 --- 0
    11 Tim Kok M35 - Altis Altis Mannen Team 2 29,13 --- 0
    12 Harald Gijtenbeek M45 - Altis Altis Mannen Team 1 29,05 --- 566
    13 Arno van Kasteren M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 28,91 --- 562
    14 Ryan Boons M55 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen 28,37 --- 454
    15 Frank Fontaine M55 - Climax Climax Mannen 28,17 --- 449
    16 Jeroen Eversen M45 - Tempo AV Tempo AV Mannen 27,23 --- 519
    17 Allard Keizer M35 - Pallas `67 AV Pallas `67 Mannen 26,48 --- 400
    18 Martin Koppejan M45 - AV Zuidwal AV Zuidwal Mannen 26,24 --- 492
    19 Roland Hartjes M45 - Ciko `66 Ciko `66 Mannen 25,42 --- 470
    20 Roger Wardenburg M55 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 25,30 --- 0
    21 Vincent Kerssies M35 - AC TION AC TION Mannen 24,97 --- 0
    22 Jack Lubberman M35 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 23,25 --- 0
    23 Kees Jägers M75 - GACH GAC Hilversum Mannen 22,53 --- 399
    24 Jan Bert Hartog M70 - Climax Climax Mannen 22,40 --- 0
    25 Feico Jansma M75 - Heerenveen AV Heerenveen Mannen 21,89 --- 0
    26 Erik Nijhof M50 - MPM Marathon Pim Mulier Mannen 20,13 --- 203
    27 Harrie Hagemans M80 - Nijmegen Nijmegen Atletiek Mannen 18,51 --- 0
    Sander de Lange M50 - GACH GAC Hilversum Mannen DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten Masters Mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Hans Lolkema M45 - Heerenveen AV Heerenveen Mannen 14,89 --- 936
    2 Jan de Wit M40 - AV Impala AV Impala Mannen 13,27 --- 775
    3 Jasper Rood M40 - Nijmegen Nijmegen Atletiek Mannen 11,98 --- 687
    4 Sander de Lange M50 - GACH GAC Hilversum Mannen 11,81 --- 682
    5 Lubos Novacek M40 - Altis Altis Mannen Team 1 11,78 --- 672
    6 Pascal Schade M50 - Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 11,76 --- 679
    7 Ton Dreuning M50 - Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 11,42 --- 0
    8 Geert de Lange M35 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 11,42 --- 589
    9 Stefan Molenaar M45 - AV Wijchen AV Wijchen Mannen 10,95 --- 657
    10 Jochen Bartels M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 10,74 --- 641
    11 Martin Regtop M65 - AC TION AC TION Mannen 10,35 --- 643
    12 Martijn Visscher M40 - Altis Altis Mannen Team 1 10,22 --- 0
    13 Tim Kok M35 - Altis Altis Mannen Team 2 10,10 --- 494
    14 Arno van Kasteren M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 9,99 --- 583
    15 Peter de Jonge M35 - Altis Altis Mannen Team 2 9,92 --- 0
    16 Wan Bakx M50 - AC TION AC TION Mannen 9,70 --- 0
    17 Ryan Boons M55 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen 9,49 --- 549
    18 Jurjen Bersee M40 - Ciko `66 Ciko `66 Mannen 9,23 --- 480
    19 Jeroen Eversen M45 - Tempo AV Tempo AV Mannen 9,18 --- 516
    20 Jack Lubberman M35 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 8,74 --- 0
    21 Rik Hoevers M55 - Pallas `67 AV Pallas `67 Mannen 8,60 --- 472
    22 Jan Bert Hartog M70 - Climax Climax Mannen 8,37 --- 403
    23 Hans Hes M70 - Heerenveen AV Heerenveen Mannen 8,03 --- 0
    24 Jos Janssen M60 - Climax Climax Mannen 7,97 --- 0
    25 Kees Jägers M75 - GACH GAC Hilversum Mannen 7,40 --- 0
    26 Harrie Hagemans M80 - Nijmegen Nijmegen Atletiek Mannen 7,29 --- 0
    27 Erik Nijhof M50 - MPM Marathon Pim Mulier Mannen 7,15 --- 301
    Daan Meyer M35 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen Masters Mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lubos Novacek M40 - Altis Altis Mannen Team 1 57,30 --- 789
    2 Paul Wolters M50 - AV Impala AV Impala Mannen 45,94 --- 681
    3 Vincent Kerssies M35 - AC TION AC TION Mannen 44,29 42,00 562
    4 Wim Threels M65 - GACH GAC Hilversum Mannen 39,97 --- 701
    5 Tim Kok M35 - Altis Altis Mannen Team 2 39,55 --- 0
    6 Martijn Visscher M40 - Altis Altis Mannen Team 1 38,52 --- 0
    7 Jeroen van Riel M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 37,69 --- 534
    8 Edwin Schimmel M50 - Altis Altis Mannen Team 2 37,64 --- 545
    9 Arno van Kasteren M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 37,58 --- 0
    10 Stefan Molenaar M45 - AV Wijchen AV Wijchen Mannen 37,22 --- 526
    11 Vincent Heeres M35 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 37,06 --- 453
    12 Henk Bakker M55 - Climax Climax Mannen 32,54 --- 489
    13 Edwin Rinsma M45 - AV Impala AV Impala Mannen 32,12 --- 0
    14 Jurjen Bersee M40 - Ciko `66 Ciko `66 Mannen 30,30 --- 379
    15 Ton Frakking M65 - Tempo AV Tempo AV Mannen 29,68 --- 493
    16 Jeroen Eversen M45 - Tempo AV Tempo AV Mannen 29,08 --- 0
    17 Timco Visser M40 - MPM Marathon Pim Mulier Mannen 27,99 --- 337
    18 Hans de Wit M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 25,98 --- 319
    19 Ryan Boons M55 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen 24,45 --- 322
    20 Jeroen Oosterwegel M50 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen 23,53 --- 0
    21 Bas Meijer M40 - AV Zuidwal AV Zuidwal Mannen 22,41 --- 227
    22 Ton Dreuning M50 - Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 21,56 --- 231
    23 Feico Jansma M75 - Heerenveen AV Heerenveen Mannen 17,60 --- 260
    24 Harrie Hagemans M80 - Nijmegen Nijmegen Atletiek Mannen 16,83 --- 274
    25 Rik Hoevers M55 - Pallas `67 AV Pallas `67 Mannen 15,21 --- 92
    Sander de Lange M50 - GACH GAC Hilversum Mannen DNS --- 0
    Hans Hes M70 - Heerenveen AV Heerenveen Mannen DNS --- 0
    Siegbert Gnoth M75 - AC TION AC TION Mannen DNS 30,00 0

    Uitslagen Hoogspringen Masters Mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Roland Hartjes M45 - Ciko `66 Ciko `66 Mannen 1,70 --- 725
    2 Arnout Smit M35 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 1,65 --- 578
    3 Jeroen van Riel M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 1,60 --- 625
    4 Bram Misker M35 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 1,60 --- 531
    5 Johannes Engels M40 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 1,55 1,75 0
    6 Peter Vos M60 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen 1,50 --- 741
    7 Edwin Rinsma M45 - AV Impala AV Impala Mannen 1,50 --- 522
    8 Arno van Vught M50 - Altis Altis Mannen Team 1 1,45 --- 533
    8 Pascal Schade M50 - Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,45 --- 533
    10 Chishala Wijmans M45 - GACH GAC Hilversum Mannen 1,45 --- 465
    11 Stefan Pieper M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 1,45 --- 0
    12 Eric Arts M45 - Nijmegen Nijmegen Atletiek Mannen 1,45 --- 465
    13 Eric van Heck M55 - AV Zuidwal AV Zuidwal Mannen 1,40 --- 543
    13 Paul Sijssens M55 - Pallas `67 AV Pallas `67 Mannen 1,40 --- 543
    15 Jeroen Oosterwegel M50 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen 1,40 --- 0
    16 Rutger Reurings M40 - AV Wijchen AV Wijchen Mannen 1,40 --- 354
    16 Timco Visser M40 - MPM Marathon Pim Mulier Mannen 1,40 --- 354
    18 Paul Boer M65 - AC TION AC TION Mannen 1,35 1,30 653
    19 Ton van Veen M60 - AV Impala AV Impala Mannen 1,30 --- 0
    20 Ton Frakking M65 - Tempo AV Tempo AV Mannen 1,25 --- 525
    21 Dirk van der Klok M55 - Climax Climax Mannen 1,25 --- 370
    Harald Gijtenbeek M45 - Altis Altis Mannen Team 1 DNS --- 0
    Kees Jägers M75 - GACH GAC Hilversum Mannen DNS --- 0
    Siegbert Gnoth M75 - AC TION AC TION Mannen DNS 1,10 0

    Uitslagen Verspringen Masters Mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Lennart Teunissen M35 - Altis Altis Mannen Team 1 6,38 +0.1 m/s--- 732
    2 Arnout Smit M35 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 5,92 +2.0 m/s6,14 627
    3 Stefan Molenaar M45 - AV Wijchen AV Wijchen Mannen 5,38 +0.4 m/s--- 633
    4 Wan Bakx M50 - AC TION AC TION Mannen 5,30 +0.1 m/s5,50 0
    5 Eduard Talstra M45 - AV Impala AV Impala Mannen 5,23 +1.3 m/s5,30 596
    6 Stefan Pieper M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 5,08 +0.5 m/s--- 555
    7 Chishala Wijmans M45 - GACH GAC Hilversum Mannen 4,78 +0.0 m/s--- 0
    8 Robert Eelen M45 - SPWS EAC De Sperwers Mannen 4,62 +0.2 m/s--- 433
    9 Peter Vos M60 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen 4,61 +0.1 m/s--- 638
    10 Patrick Smit M45 - Pallas `67 AV Pallas `67 Mannen 4,58 +0.6 m/s--- 423
    11 Jeroen Oosterwegel M50 - DVTR AV Daventria 1906 Mannen 4,52 +0.0 m/s--- 0
    12 Wim Threels M65 - GACH GAC Hilversum Mannen 4,45 +0.0 m/s--- 678
    13 Jurjen Bersee M40 - Ciko `66 Ciko `66 Mannen 4,34 +1.0 m/s--- 304
    14 David Hemstede M35 - Climax Climax Mannen 4,34 +0.3 m/s--- 238
    15 Jan Ties M70 - AC TION AC TION Mannen 4,31 +0.0 m/s--- 732
    16 Rutger Reurings M40 - AV Wijchen AV Wijchen Mannen 4,29 +0.2 m/s--- 0
    17 Hans de Wit M45 - AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 4,17 +0.5 m/s--- 0
    18 Eric van Heck M55 - AV Zuidwal AV Zuidwal Mannen 3,89 +0.9 m/s--- 342
    19 Ton Frakking M65 - Tempo AV Tempo AV Mannen 3,55 +0.0 m/s--- 375
    20 Maarten Lommen M45 - Altis Altis Mannen Team 2 3,47 +0.8 m/s--- 95
    21 Henk Bakker M55 - Climax Climax Mannen 3,31 +0.0 m/s--- 0
    22 Ed Fennema M55 - Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,59 +0.0 m/s--- 0
    Carry Megens M55 - Nijmegen Nijmegen Atletiek Mannen DNS --- 0
    Ton van Veen M60 - AV Impala AV Impala Mannen DNS --- 0