Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 80
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 400 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m800m3000m400mH4x100mSpeerKogelHoogHSSTeam punten
    444 Tessa Schoute AV Lycurgus 100m
    Vsen - 100m AV Lycurgus Vrouwen ---------- 0
    487 Selma Borst AV Hera 400m
    3000m
    Vsen - 400mVsen - 3000m AV Hera Vrouwen --------- 569
    488 Anna Doodeman AV Hera 400mH
    4x100m
    Vsen - 400mH AV Hera Vrouwen --------- 525
    489 Hanne Hofmans AV Hera 800m
    3000m
    Vsen - 800mVsen - 3000m AV Hera Vrouwen --------- 675
    490 Rosa Kuin AV Hera 4x100m
    Speer
    Vsen - Speer AV Hera Vrouwen --------- 490
    491 Marijke Langendijk AV Hera 4x100m
    Hoog
    HSS
    Vsen - HoogVsen - HSS AV Hera Vrouwen -------- 1240
    492 Sandy Lundgren AV Hera 100m
    200m
    4x100m
    Vsen - 100mVsen - 200m AV Hera Vrouwen -------- 1358
    493 Pauline Meester AV Hera Speer
    Kogel
    Vsen - SpeerVsen - Kogel groep 2 AV Hera Vrouwen --------- 0
    494 Lianne Quax AV Hera 400m
    800m
    Vsen - 400mVsen - 800m AV Hera Vrouwen --------- 584
    495 Jessica Schilder AV Hera Kogel
    Vsen - Kogel groep 1 AV Hera Vrouwen ---------- 881
    497 Brenda Calis AV Suomi 400m
    800m
    Vsen - 400mVsen - 800m AV Suomi Vrouwen --------- 1169
    498 Roseanne Dekker AV Suomi 200m
    Vsen - 200m AV Suomi Vrouwen ---------- 562
    499 Mette Drenth AV Suomi 4x100m
    Hoog
    HSS
    Vsen - HoogVsen - HSS AV Suomi Vrouwen -------- 550
    500 Marieke Jonker AV Suomi 400m
    Vsen - 400m AV Suomi Vrouwen ---------- 0
    723 Desirée Koster AV Suomi 100m
    4x100m
    Vsen - 100m AV Suomi Vrouwen --------- 363
    724 Celeste Menso AV Suomi 200m
    4x100m
    Hoog
    Vsen - 200mVsen - Hoog AV Suomi Vrouwen -------- 0
    725 Jessica Sluiters AV Suomi 100m
    4x100m
    Vsen - 100m AV Suomi Vrouwen --------- 0
    726 Jenna Zaagsma AV Suomi 400mH
    Vsen - 400mH AV Suomi Vrouwen ---------- 470
    727 Ilona Zeilmaker AV Suomi Speer
    Kogel
    Vsen - SpeerVsen - Kogel groep 1 AV Suomi Vrouwen --------- 1173
    728 Nicolet Zwaan AV Suomi 3000m
    Vsen - 3000m AV Suomi Vrouwen ---------- 428
    729 Nicole Bakker SAV 200m
    400m
    4x100m
    Vsen - 200mVsen - 400m SAV Vrouwen -------- 907
    731 Daphne Broer SAV 100m
    4x100m
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - Hoog SAV Vrouwen -------- 773
    732 Marion Dekker SAV 800m
    4x100m
    Speer
    Vsen - 800mVsen - Speer SAV Vrouwen -------- 890
    733 Marieke Swart SAV Kogel
    Vsen - Kogel groep 1 SAV Vrouwen ---------- 439
    734 Tanja van der Plas AV Lycurgus 100m
    4x100m
    HSS
    Vsen - 100mVsen - HSS AV Lycurgus Vrouwen -------- 1359
    735 Simone Winter AV Lycurgus 200m
    400m
    Speer
    Vsen - 200mVsen - 400mVsen - Speer AV Lycurgus Vrouwen -------- 1417
    736 Anouk Haverkort AV Lycurgus 200m
    4x100m
    Vsen - 200m AV Lycurgus Vrouwen --------- 0
    737 Samantha Frinking AV Lycurgus 800m
    Vsen - 800m AV Lycurgus Vrouwen ---------- 680
    738 Femke Drijfhout AV Lycurgus 3000m
    Vsen - 3000m AV Lycurgus Vrouwen ---------- 317
    739 Shanna Mol AV Lycurgus 400mH
    4x100m
    Vsen - 400mH AV Lycurgus Vrouwen --------- 674
    740 Romee van Essen AV Lycurgus Hoog
    Vsen - Hoog AV Lycurgus Vrouwen ---------- 672
    741 Manon Haakman AV Lycurgus Kogel
    HSS
    Vsen - Kogel groep 1Vsen - HSS AV Lycurgus Vrouwen --------- 0
    742 Dion Bout AV Lycurgus 4x100m
    Kogel
    Vsen - Kogel groep 2 AV Lycurgus Vrouwen --------- 608
    743 Charlotte Hopman AV Lycurgus Speer
    Vsen - Speer AV Lycurgus Vrouwen ---------- 635
    749 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 400m
    4x100m
    Vsen - 400m AV Atos Vrouwen --------- 453
    750 Kim van Egmond AV Atos 4x100m
    Speer
    Vsen - Speer AV Atos Vrouwen --------- 0
    821 Madelon Werkhoven AV Atos 100m
    Kogel
    HSS
    Vsen - 100mVsen - Kogel groep 1Vsen - HSS AV Atos Vrouwen -------- 1386
    822 Sanne de Boer AV Atos 100m
    200m
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Hoog AV Atos Vrouwen -------- 1129
    823 Silke Allmann AV Atos 4x100m
    Speer
    Kogel
    Vsen - SpeerVsen - Kogel groep 2 AV Atos Vrouwen -------- 1214
    824 Sioe Oei AV Atos 200m
    400mH
    4x100m
    Vsen - 200mVsen - 400mH AV Atos Vrouwen -------- 367
    825 Tanja de Groot AV Atos 3000m
    Vsen - 3000m AV Atos Vrouwen ---------- 453
    826 Amanda Mason AV Atos 800m
    Vsen - 800m AV Atos Vrouwen ---------- 416
    827 Anja Dudink SAV 200m
    4x100m
    HSS
    Vsen - 200mVsen - HSS SAV Vrouwen -------- 467
    836 Susan Driessen AKU 200m
    400m
    Vsen - 200mVsen - 400m AKU / AV Startbaan Vrouwen --------- 1020
    857 Nicole Berghouwer AV Trias 800m
    Kogel
    Vsen - 800mVsen - Kogel groep 2 AV Trias Vrouwen --------- 1190
    858 Lenneke Stam AV Trias 3000m
    Vsen - 3000m AV Trias Vrouwen ---------- 465
    859 Melanie van der Most AV Trias Speer
    Kogel
    Vsen - SpeerVsen - Kogel groep 1 AV Trias Vrouwen --------- 0
    860 Eline Koenz AV Trias 800m
    Speer
    Vsen - 800mVsen - Speer AV Trias Vrouwen --------- 510
    861 Sarah Dekker AV Trias 100m
    400m
    Vsen - 100mVsen - 400m AV Trias Vrouwen --------- 1362
    862 Marloes Laan AV Trias 4x100m
    Hoog
    HSS
    Vsen - HoogVsen - HSS AV Trias Vrouwen -------- 672
    863 Xiorèse Romero AV Trias 100m
    200m
    4x100m
    Vsen - 100mVsen - 200m AV Trias Vrouwen -------- 695
    864 Ilja Koelink AV Trias 200m
    4x100m
    Vsen - 200m AV Trias Vrouwen --------- 0
    865 Annelies van der Ven AV Trias 400m
    Vsen - 400m AV Trias Vrouwen ---------- 0
    866 Emma van der Pal AV Trias 400mH
    4x100m
    HSS
    Vsen - 400mHVsen - HSS AV Trias Vrouwen -------- 1434
    876 Hester So...van Roode DEM 400m
    800m
    Vsen - 400mVsen - 800m DEM Vrouwen --------- 0
    877 Felicia Los DEM 400m
    800m
    4x100m
    Vsen - 400mVsen - 800m DEM Vrouwen -------- 809
    878 Dion Kies DEM 400mH
    4x100m
    Speer
    Vsen - 400mHVsen - Speer DEM Vrouwen -------- 927
    879 Melanie Wassenaar DEM 100m
    4x100m
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - Hoog DEM Vrouwen -------- 0
    880 Jessie Geel DEM 3000m
    4x100m
    Vsen - 3000m DEM Vrouwen --------- 544
    881 Ramona de Boer DEM 100m
    200m
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Hoog DEM Vrouwen -------- 1454
    882 Wendy Schelvis DEM 4x100m
    Kogel
    HSS
    Vsen - Kogel groep 1Vsen - HSS DEM Vrouwen -------- 983
    893 Ellen van 't Schip Startbaan 100m
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - Hoog AKU / AV Startbaan Vrouwen --------- 1067
    894 Larissa Jonker Startbaan Speer
    Kogel
    Vsen - SpeerVsen - Kogel groep 1 AKU / AV Startbaan Vrouwen --------- 923
    918 Cathy Buijs Phanos 100m
    4x100m
    Vsen - 100m Phanos Vrouwen --------- 557
    919 Jeske Walgers Phanos 200m
    4x100m
    Hoog
    Vsen - 200mVsen - Hoog Phanos Vrouwen -------- 832
    920 Tiana Nuijens SV Noordkop 4x100m
    Hoog
    HSS
    Vsen - HoogVsen - HSS SV Noordkop Vrouwen -------- 1345
    921 Sandra Vermolen SV Noordkop 200m
    800m
    3000m
    Vsen - 200mVsen - 800mVsen - 3000m SV Noordkop Vrouwen -------- 658
    922 Maritza Kroon SV Noordkop 100m
    200m
    4x100m
    Vsen - 100mVsen - 200m SV Noordkop Vrouwen -------- 0
    923 Suzanne de Wit SV Noordkop 100m
    400mH
    4x100m
    Vsen - 100mVsen - 400mH SV Noordkop Vrouwen -------- 895
    924 Naomi Geurds Phanos 200m
    4x100m
    HSS
    Vsen - 200mVsen - HSS Phanos Vrouwen -------- 434
    925 Cindy ten Have SV Noordkop 400m
    4x100m
    Speer
    Vsen - 400mVsen - Speer SV Noordkop Vrouwen -------- 786
    926 Naomi Brink SV Noordkop 400m
    4x100m
    Kogel
    Vsen - 400mVsen - Kogel groep 2 SV Noordkop Vrouwen -------- 457
    930 Giulia Kühn Phanos 400m
    Speer
    Vsen - 400mVsen - Speer Phanos Vrouwen --------- 489
    934 Mariin Murd Phanos 100m
    4x100m
    HSS
    Vsen - 100mVsen - HSS Phanos Vrouwen -------- 578
    936 Mirthe Kuenen Phanos 400m
    Vsen - 400m Phanos Vrouwen ---------- 0
    937 Evelien Schouten Phanos 400mH
    Vsen - 400mH Phanos Vrouwen ---------- 520
    938 Jaël Aalbers Phanos Kogel
    Vsen - Kogel groep 1 Phanos Vrouwen ---------- 0
    939 Meander Verbeek Phanos Kogel
    Vsen - Kogel groep 2 Phanos Vrouwen ---------- 466
    946 Laura Leijen DKEV Speer
    Kogel
    Hoog
    Vsen - SpeerVsen - Kogel groep 2Vsen - Hoog AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen -------- 1905
    948 Björk Johannes DKEV 100m
    200m
    HSS
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - HSS AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen -------- 615

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AKU AKU 1
    AV Atos ATOS 8
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 2
    AV Hera HERA 9
    AV Lycurgus LYCG 11
    AV Startbaan STBN 2
    AV Suomi SOMI 10
    AV Trias TRAS 10
    DEM DEM 7
    Phanos PHNS 9
    SAV SAV 5
    SV Noordkop NRDK 6
    Competitiestand Vrouwen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV Trias Vrouwen AV Trias - Vsen
    Begeleider: Nicole Berghouwer
    Jurylid: Lars Groot
    10 7047
    2 AV Lycurgus Vrouwen AV Lycurgus - Vsen
    Begeleider: Ruud Stam
    Jurylid: Nog niet bekend
    11 7041
    3 AV Hera Vrouwen AV Hera - Vsen
    Begeleider: Robin Korving
    Jurylid: nvt
    9 6948
    4 AV Atos Vrouwen AV Atos - Vsen
    Begeleider: Kimvanegmond@live.nl
    Jurylid: Jan Siersma (voorkeur voor hoog dan kan hij zijn kleinzoon zien springen)
    8 5814
    5 AV Suomi Vrouwen AV Suomi - Vsen 10 5201
    6 DEM Vrouwen DEM - Vsen
    Begeleider: Carolien Adrichem
    Jurylid: Rita Munnik
    7 5147
    7 SV Noordkop Vrouwen SV Noordkop - Vsen
    Begeleider: Tiana Dekker
    Jurylid: Piet Nuijens (Hoog)
    6 4550
    8 Phanos Vrouwen Phanos - Vsen
    Begeleider: Pearl Speear
    Jurylid: Cathy Buijs
    9 4455
    9 SAV Vrouwen SAV - Vsen
    Begeleider: Tessa Beertsen
    Jurylid: Tessa beertsen( estafette)
    5 3725
    10 AKU / AV Startbaan Vrouwen - Vsen
    Begeleider: Marcel de Jong
    3 3010
    11 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen
    Begeleider: Chris Eykelenboom
    Jurylid: Chris Eykelenboom
    2 2520
    12 AC Waterland Vrouwen AC Waterland - Vsen 0 0

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Madelon Werkhoven AV Atos AV Atos Vrouwen 12,87 -0.4 m/s12,70 700
    2 Sandy Lundgren AV Hera AV Hera Vrouwen 13,08 -0.4 m/s12,60 662
    3 Sarah Dekker AV Trias AV Trias Vrouwen 13,18 -0.4 m/s12,94 644
    4 Tanja van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 13,26 -0.3 m/s13,45 630
    5 Xiorèse Romero AV Trias AV Trias Vrouwen 13,39 -0.4 m/s12,75 0
    6 Cathy Buijs Phanos Phanos Vrouwen 13,69 -0.3 m/s13,40 557
    7 Mariin Murd Phanos Phanos Vrouwen 13,98 -0.3 m/s13,87 0
    8 Tessa Schoute AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 14,02 -1.9 m/s14,16 0
    9 Suzanne de Wit SV Noordkop SV Noordkop Vrouwen 14,14 -0.3 m/s14,00 486
    10 Ramona de Boer DEM DEM Vrouwen 14,39 -0.3 m/s--- 448
    11 Ellen van 't Schip Startbaan AKU / AV Startbaan Vrouwen 14,76 -1.9 m/s--- 395
    12 Desirée Koster AV Suomi AV Suomi Vrouwen 14,99 -1.9 m/s--- 363
    13 Daphne Broer SAV SAV Vrouwen 15,04 -1.9 m/s--- 356
    14 Jessica Sluiters AV Suomi AV Suomi Vrouwen 15,99 -1.9 m/s--- 0
    15 Björk Johannes DKEV AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen 16,04 -1.9 m/s--- 229
    Maritza Kroon SV Noordkop SV Noordkop Vrouwen DNS 13,10 0
    Melanie Wassenaar DEM DEM Vrouwen DNS 14,00 0
    Sanne de Boer AV Atos AV Atos Vrouwen DNF 12,90 0

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    1 Sandy Lundgren AV Hera AV Hera Vrouwen 26,84 -0.3 m/s26,00 696
    2 Xiorèse Romero AV Trias AV Trias Vrouwen 26,85 -0.3 m/s26,15 695
    3 Sanne de Boer AV Atos AV Atos Vrouwen 27,53 -1.3 m/s--- 645
    4 Simone Winter AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 27,56 -0.3 m/s27,40 643
    5 Ilja Koelink AV Trias AV Trias Vrouwen 28,04 -0.3 m/s28,32 0
    6 Anouk Haverkort AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 28,54 -0.3 m/s28,00 0
    7 Roseanne Dekker AV Suomi AV Suomi Vrouwen 28,73 -1.3 m/s--- 562
    8 Celeste Menso AV Suomi AV Suomi Vrouwen 29,12 -1.3 m/s--- 0
    9 Ramona de Boer DEM DEM Vrouwen 29,35 -0.4 m/s29,94 522
    10 Susan Driessen AKU AKU / AV Startbaan Vrouwen 30,23 -1.3 m/s--- 468
    11 Naomi Geurds Phanos Phanos Vrouwen 30,81 -0.4 m/s30,52 434
    12 Nicole Bakker SAV SAV Vrouwen 30,94 -1.3 m/s--- 426
    13 Sioe Oei AV Atos AV Atos Vrouwen 32,72 -0.4 m/s30,31 0
    14 Sandra Vermolen SV Noordkop SV Noordkop Vrouwen 36,54 -0.3 m/s--- 155
    Jeske Walgers Phanos Phanos Vrouwen DNS 29,40 0
    Maritza Kroon SV Noordkop SV Noordkop Vrouwen DNS 25,60 0
    Anja Dudink SAV SAV Vrouwen DNS --- 0
    Björk Johannes DKEV AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen DNS --- 0

    Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team 3000mOBPTeam punten
    1 Selma Borst AV Hera AV Hera Vrouwen 11:26,12 11:20,00 569
    2 Jessie Geel DEM DEM Vrouwen 11:36,05 11:30,00 544
    3 Lenneke Stam AV Trias AV Trias Vrouwen 12:09,32 13:10,00 465
    4 Tanja de Groot AV Atos AV Atos Vrouwen 12:14,98 12:17,88 453
    5 Nicolet Zwaan AV Suomi AV Suomi Vrouwen 12:26,45 --- 428
    6 Femke Drijfhout AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 13:21,91 --- 317
    7 Sandra Vermolen SV Noordkop SV Noordkop Vrouwen 14:49,22 --- 170
    Hanne Hofmans AV Hera AV Hera Vrouwen DNF 11:20,00 0

    Uitslagen 400 meter horden (76cm) Senioren vrouwen

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    1 Emma van der Pal AV Trias AV Trias Vrouwen 1:08,09 --- 730
    2 Shanna Mol AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 1:10,44 1:06,78 674
    3 Anna Doodeman AV Hera AV Hera Vrouwen 1:17,70 1:15,00 525
    4 Evelien Schouten Phanos Phanos Vrouwen 1:17,95 --- 520
    5 Jenna Zaagsma AV Suomi AV Suomi Vrouwen 1:20,74 --- 470
    6 Suzanne de Wit SV Noordkop SV Noordkop Vrouwen 1:24,42 1:20,00 409
    7 Dion Kies DEM DEM Vrouwen 1:26,08 1:15,00 384
    8 Sioe Oei AV Atos AV Atos Vrouwen 1:27,19 --- 367