Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 142
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 400 meter horden (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 800 gram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m1500m400mH4x100mSpeerKogelHoogPolshoogVerTeam punten
    439 Eddy Cardol AV Hera Kogel
    Msen - Kogel groep 1 AV Hera Mannen ---------- 768
    440 Leon Caballer AV Hera 100m
    4x100m
    Msen - 100m AV Hera Mannen --------- 0
    441 Romello Christiaan AV Hera 200m
    4x100m
    Msen - 200m AV Hera Mannen --------- 717
    442 Ronald Dekker AV Hera 400m
    400mH
    Msen - 400mMsen - 400mH AV Hera Mannen --------- 1568
    443 Koen Hoedjes AV Hera 100m
    4x100m
    Ver
    Msen - 100mMsen - Ver groep 1 AV Hera Mannen -------- 1156
    445 Robin Korving AV Hera Speer
    Hoog
    Polshoog
    Msen - Speer groep 2Msen - HoogMsen - Polshoog AV Hera Mannen -------- 1298
    446 Jim Kruiver AV Hera 1500m
    Msen - 1500m AV Hera Mannen ---------- 0
    447 Hasan Tavukcu AV Atos 1500m
    Msen - 1500m AV Atos Mannen ---------- 482
    448 Lars Philipsen AV Hera 200m
    4x100m
    Msen - 200m AV Hera Mannen --------- 0
    449 Pepijn Smilda AV Hera 1500m
    Msen - 1500m AV Hera Mannen ---------- 641
    450 Luuk Bruins Hollandia 1500m
    Msen - 1500m AV Hollandia Mannen ---------- 0
    451 Bart Daalhuisen Hollandia 4x100m
    Polshoog
    Msen - Polshoog AV Hollandia Mannen --------- 616
    452 Reinier Wardenaar Hollandia 400m
    1500m
    Msen - 400mMsen - 1500m AV Hollandia Mannen --------- 530
    453 Jan Groot Hollandia 100m
    4x100m
    Ver
    Msen - 100mMsen - Ver groep 1 AV Hollandia Mannen -------- 901
    454 Iwan Groothuijse Hollandia Speer
    Kogel
    Msen - Speer groep 1Msen - Kogel groep 1 AV Hollandia Mannen --------- 658
    455 Erwin Le Blansch Hollandia 200m
    400m
    4x100m
    Msen - 200mMsen - 400m AV Hollandia Mannen -------- 974
    456 Luka Liebrand Hollandia Speer
    Kogel
    Msen - Speer groep 1Msen - Kogel groep 1 AV Hollandia Mannen --------- 566
    457 Bas Meester Hollandia 400mH
    4x100m
    Hoog
    Msen - 400mHMsen - Hoog AV Hollandia Mannen -------- 1190
    458 Bouke Bouma AV Edam 1500m
    Msen - 1500m AV Edam Mannen ---------- 0
    459 David Bastiaansen AV Trias 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Trias Mannen --------- 443
    460 Bram Berkhout AV NOVA 200m
    400m
    Msen - 200mMsen - 400m AV NOVA Ma...en Team 1 --------- 795
    461 Maarten Emmaneel AV NOVA 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m AV NOVA Ma...en Team 1 -------- 1480
    462 Daan Emmaneel AV NOVA 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m AV NOVA Ma...en Team 2 -------- 1213
    463 Matthijs de Groot AV NOVA 400mH
    4x100m
    Hoog
    Msen - 400mHMsen - Hoog AV NOVA Ma...en Team 2 -------- 1041
    464 Huub Ooijevaar AV Trias 200m
    4x100m
    Msen - 200m AV Trias Mannen --------- 621
    465 Loek Zoon AV Trias 400m
    4x100m
    Msen - 400m AV Trias Mannen --------- 421
    466 Martijn Jorritsma AV NOVA 1500m
    Msen - 1500m AV NOVA Ma...en Team 1 ---------- 653
    467 Wiebe Klazes AV NOVA 200m
    400m
    Hoog
    Msen - 200mMsen - 400mMsen - Hoog AV NOVA Ma...en Team 3 -------- 1368
    468 Martijn Kroes AV NOVA Hoog
    Msen - Hoog AV NOVA Ma...en Team 1 ---------- 769
    469 Jasper Kroes AV NOVA 4x100m
    Polshoog
    Msen - Polshoog AV NOVA Ma...en Team 1 --------- 436
    470 Steven de Moel AV NOVA 400m
    1500m
    4x100m
    Msen - 400mMsen - 1500m AV NOVA Ma...en Team 2 -------- 262
    471 Jorg Ootjers AV NOVA Speer
    Kogel
    Msen - Speer groep 2Msen - Kogel groep 2 AV NOVA Ma...en Team 1 --------- 994
    472 Sten van Schagen AV NOVA Speer
    Kogel
    Msen - Speer groep 1Msen - Kogel groep 1 AV NOVA Ma...en Team 1 --------- 0
    473 Deni van Schagen AV NOVA Speer
    Polshoog
    Msen - Speer groep 1Msen - Polshoog AV NOVA Ma...en Team 2 --------- 769
    474 Jesse Smit AV NOVA 100m
    Ver
    Msen - 100mMsen - Ver groep 1 AV NOVA Ma...en Team 1 --------- 0
    475 Thijs Tesselaar AV NOVA Speer
    Kogel
    Msen - Speer groep 2Msen - Kogel groep 1 AV NOVA Ma...en Team 2 --------- 96
    476 Rene Tijm AV NOVA 400mH
    4x100m
    Msen - 400mH AV NOVA Ma...en Team 1 --------- 731
    477 Hugo Vader AV NOVA 400m
    4x100m
    Ver
    Msen - 400mMsen - Ver groep 2 AV NOVA Ma...en Team 1 -------- 576
    478 Mick van der Velden AV NOVA 200m
    400m
    4x100m
    Msen - 200mMsen - 400m AV NOVA Ma...en Team 2 -------- 557
    479 Daan Alers Tempo AV 200m
    4x100m
    Ver
    Msen - 200mMsen - Ver groep 1 Tempo AV Mannen -------- 593
    480 Job van den End Tempo AV 400m
    1500m
    Msen - 400mMsen - 1500m Tempo AV Mannen --------- 611
    481 Ruben Harmsen Tempo AV 4x100m
    Speer
    Hoog
    Msen - Speer groep 2Msen - Hoog Tempo AV Mannen -------- 1261
    482 Thomas van...er Heijde Tempo AV 400m
    400mH
    Msen - 400mMsen - 400mH Tempo AV Mannen --------- 1206
    483 Oscar Heijdra Tempo AV Speer
    Kogel
    Msen - Speer groep 1Msen - Kogel groep 1 Tempo AV Mannen --------- 487
    484 Jochem Sluijter Tempo AV 200m
    4x100m
    Polshoog
    Msen - 200mMsen - Polshoog Tempo AV Mannen -------- 0
    485 David Vos Tempo AV 1500m
    Msen - 1500m Tempo AV Mannen ---------- 0
    486 Jurriaan Wesselink Tempo AV 100m
    4x100m
    Ver
    Msen - 100mMsen - Ver groep 2 Tempo AV Mannen -------- 1106
    744 Tim Roos ACWA 400m
    4x100m
    Msen - 400m AC Waterland Mannen --------- 0
    745 Dimitri Kemper ACWA 400m
    4x100m
    Msen - 400m AC Waterland Mannen --------- 0
    746 Marco Eskes ACWA 1500m
    Msen - 1500m AC Waterland Mannen ---------- 381
    747 Marco Jong SAV 400m
    Msen - 400m SAV Mannen ---------- 0
    748 Olav Mulder AV Hylas 400m
    Hoog
    Msen - 400mMsen - Hoog AV Hylas Mannen --------- 946
    828 Hugo Botman AV Atos 4x100m
    Speer
    Ver
    Msen - Speer groep 2Msen - Ver groep 1 AV Atos Mannen -------- 324
    829 Jasper Scheerder AV Atos 100m
    400m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 400m AV Atos Mannen -------- 460
    830 Jasper Smidt AV Atos 1500m
    Msen - 1500m AV Atos Mannen ---------- 0
    831 Jesse Lafeber AV Atos 200m
    4x100m
    Kogel
    Msen - 200mMsen - Kogel groep 1 AV Atos Mannen -------- 1049
    832 Jolmer Siersma AV Atos 400mH
    Kogel
    Hoog
    Msen - 400mHMsen - Kogel groep 2Msen - Hoog AV Atos Mannen -------- 974
    833 Leó gunna...íðisson AV Atos Polshoog
    Msen - Polshoog AV Atos Mannen ---------- 833
    834 Siddhi Imming AV Trias 100m
    400mH
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 400mH AV Trias Mannen -------- 399
    835 Marinio Mac Andrew AV Atos 100m
    4x100m
    Speer
    Msen - 100mMsen - Speer groep 1 AV Atos Mannen -------- 1227
    837 Max Rijs AV Trias 1500m
    Msen - 1500m AV Trias Mannen ---------- 0
    838 Pim Molenaar AV Trias 1500m
    Msen - 1500m AV Trias Mannen ---------- 717
    839 Jesper Peterse AV Trias Polshoog
    Msen - Polshoog AV Trias Mannen ---------- 858
    840 Dennis Barnhoorn AV Trias Kogel
    Msen - Kogel groep 2 AV Trias Mannen ---------- 675
    841 Ruud Dekker AV Trias 4x100m
    Speer
    Kogel
    Msen - Speer groep 2Msen - Kogel groep 1 AV Trias Mannen -------- 0
    842 Michiel Singer AV Trias Speer
    Msen - Speer groep 1 AV Trias Mannen ---------- 559
    843 Dani Groot AV Trias 400m
    Ver
    Msen - 400mMsen - Ver groep 2 AV Trias Mannen --------- 0
    844 Bram Dobbenberg AV Edam 200m
    400m
    4x100m
    Msen - 200mMsen - 400m AV Edam Mannen -------- 1062
    845 Danny Groot AV Edam 100m
    4x100m
    Ver
    Msen - 100mMsen - Ver groep 1 AV Edam Mannen -------- 1347
    846 Maël Kramer AV Hylas 100m
    4x100m
    Msen - 100m AV Hylas Mannen --------- 538
    847 Jan Tuijp AV Edam 4x100m
    Speer
    Msen - Speer groep 1 AV Edam Mannen --------- 413
    848 Lars Bos AV Hylas 100m
    4x100m
    Msen - 100m AV Hylas Mannen --------- 0
    849 Marnix Kolkman AV Edam 200m
    4x100m
    Polshoog
    Msen - 200mMsen - Polshoog AV Edam Mannen -------- 982
    850 Nico Zwarthoed AV Edam 1500m
    Msen - 1500m AV Edam Mannen ---------- 689
    851 Ricardo Aberkrom AV Edam 100m
    4x100m
    Kogel
    Msen - 100mMsen - Kogel groep 1 AV Edam Mannen -------- 463
    852 Thijs Mossel AV Edam 400m
    4x100m
    Msen - 400m AV Edam Mannen --------- 0
    853 Jeroen van het Hof AV Edam 400mH
    Hoog
    Msen - 400mHMsen - Hoog AV Edam Mannen --------- 1224
    854 Hugo Kleve AV Hylas 1500m
    4x100m
    Msen - 1500m AV Hylas Mannen --------- 0
    855 Koen Oostinga AV Hylas 4x100m
    AV Hylas Mannen ---------- 0
    856 Marco Ghiglioni AV Hylas 1500m
    400mH
    Msen - 1500mMsen - 400mH AV Hylas Mannen --------- 1047
    867 Eddy Wagner AV Suomi 1500m
    Msen - 1500m AV Suomi Mannen ---------- 466
    868 Erik Knevel AV Suomi 4x100m
    AV Suomi Mannen ---------- 0
    869 Timo de Goede AV Suomi Speer
    Kogel
    Msen - Speer groep 1Msen - Kogel groep 1 AV Suomi Mannen --------- 1057
    870 Jelle Venema AV Suomi 400m
    4x100m
    Msen - 400m AV Suomi Mannen --------- 850
    871 Steve Bakker AV Suomi 100m
    4x100m
    Msen - 100m AV Suomi Mannen --------- 566
    872 Hajo Mossink AV Suomi 200m
    4x100m
    Ver
    Msen - 200mMsen - Ver groep 1 AV Suomi Mannen -------- 1045
    873 Bart Groeneveld AV Suomi 400mH
    Speer
    Kogel
    Msen - 400mHMsen - Speer groep 2Msen - Kogel groep 2 AV Suomi Mannen -------- 518
    874 Daan Molleman AV Suomi 400m
    Msen - 400m AV Suomi Mannen ---------- 0
    875 Koen Kroep AV Suomi Hoog
    Ver
    Msen - HoogMsen - Ver groep 2 AV Suomi Mannen --------- 540
    883 Luismiguël Randt SAV 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m SAV Mannen -------- 1277
    884 Nick Wildoer SAV 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m SAV Mannen -------- 0
    885 Jelle van der Deure SAV 400m
    4x100m
    Msen - 400m SAV Mannen --------- 579
    886 Thijmen van Leeuwen SAV 1500m
    Msen - 1500m SAV Mannen ---------- 0
    887 Koen Selie SAV 1500m
    Msen - 1500m SAV Mannen ---------- 672
    888 Daniel Hoenderdos SAV 400mH
    Msen - 400mH SAV Mannen ---------- 572
    889 Will Mok SAV 4x100m
    Ver
    Msen - Ver groep 2 SAV Mannen --------- 425
    890 Matthijs Jong SAV Speer
    Kogel
    Hoog
    Msen - Speer groep 2Msen - Kogel groep 2Msen - Hoog SAV Mannen -------- 634
    891 Kay Olofsen SAV Speer
    Kogel
    Msen - Speer groep 1Msen - Kogel groep 1 SAV Mannen --------- 1469
    892 Ronald Poel DEM 1500m
    Msen - 1500m DEM Mannen Team 2 ---------- 668
    895 Lennart de Looze Startbaan 400mH
    Msen - 400mH AKU / AV S...an Mannen ---------- 753
    896 Lars Zelhorst Startbaan 200m
    1500m
    Msen - 200mMsen - 1500m AKU / AV S...an Mannen --------- 668
    897 Jesper Haverkamp Startbaan Kogel
    Msen - Kogel groep 1 AKU / AV S...an Mannen ---------- 397
    898 Robert Moen DEM Speer
    Kogel
    Msen - Speer groep 1Msen - Kogel groep 1 DEM Mannen Team 1 --------- 535
    899 Antwayne White DEM Hoog
    Ver
    Msen - HoogMsen - Ver groep 2 DEM Mannen Team 1 --------- 492
    900 Dylan Langeveld DEM 400mH
    Speer
    Polshoog
    Msen - 400mHMsen - Speer groep 2Msen - Polshoog DEM Mannen Team 1 -------- 1906
    901 Vyron Saridin DEM 4x100m
    Ver
    Msen - Ver groep 1 DEM Mannen Team 1 --------- 446
    902 Jamaal Awad DEM 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m DEM Mannen Team 1 -------- 1364
    903 Kevin Jansen DEM 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m DEM Mannen Team 1 -------- 0
    904 Hans den Boer DEM 400m
    4x100m
    Msen - 400m DEM Mannen Team 1 --------- 671
    905 Ben Bakker DEM 400m
    Msen - 400m DEM Mannen Team 1 ---------- 0
    906 Jack Dekker DEM Kogel
    Msen - Kogel groep 2 DEM Mannen Team 1 ---------- 0
    907 Lars Remijn DEM 1500m
    Msen - 1500m DEM Mannen Team 1 ---------- 731
    908 Joris de Ruiter DEM Kogel
    Msen - Kogel groep 1 DEM Mannen Team 2 ---------- 0
    909 Joran van der Stoep DEM 1500m
    Hoog
    Ver
    Msen - 1500mMsen - HoogMsen - Ver groep 2 DEM Mannen Team 2 -------- 444
    910 Mats Beentjes DEM 400mH
    Speer
    Polshoog
    Msen - 400mHMsen - Speer groep 2Msen - Polshoog DEM Mannen Team 2 -------- 1463
    911 Sydney Stengs DEM 400m
    Ver
    Msen - 400mMsen - Ver groep 1 DEM Mannen Team 2 --------- 279
    912 Rivelino ...der Vloot DEM 100m
    Kogel
    Msen - 100mMsen - Kogel groep 2 DEM Mannen Team 2 --------- 909
    913 Erik Langeveld DEM 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m DEM Mannen Team 2 --------- 0
    914 Timo van der Stoep DEM 200m
    400m
    Msen - 200mMsen - 400m DEM Mannen Team 2 --------- 1146
    915 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
    Msen - Hoog AV Trias Mannen ---------- 857
    916 Sijmen Liefting AV Trias Ver
    Msen - Ver groep 1 AV Trias Mannen ---------- 569
    917 Martijn Dijkstra DEM 1500m
    Msen - 1500m DEM Mannen Team 1 ---------- 0
    927 Martijn Nuijens SV Noordkop 4x100m
    Hoog
    Polshoog
    Msen - HoogMsen - Polshoog SV Noordkop Mannen -------- 830
    928 Mitchell Kampert SV Noordkop Speer
    Kogel
    Msen - Speer groep 2Msen - Kogel groep 1 SV Noordkop Mannen --------- 648
    929 Djulyan van der Mee SV Noordkop 400mH
    4x100m
    Ver
    Msen - 400mHMsen - Ver groep 1 SV Noordkop Mannen -------- 1183
    931 Jesse van der Mee SV Noordkop 100m
    400m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 400m SV Noordkop Mannen -------- 1317
    932 Sven Verduijn SV Noordkop 400m
    1500m
    Msen - 400mMsen - 1500m SV Noordkop Mannen --------- 0
    933 Tim Tesselaar SV Noordkop 1500m
    Msen - 1500m SV Noordkop Mannen ---------- 607
    935 Kevin van Grieken SV Noordkop 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m SV Noordkop Mannen -------- 622
    940 Jan Arie Portegijs DKEV 1500m
    Msen - 1500m AV DOKEV A...na Mannen ---------- 511
    941 Alex Vaars DKEV 4x100m
    Speer
    Msen - Speer groep 1 AV DOKEV A...na Mannen --------- 403
    942 Mika Brouwer DKEV 100m
    4x100m
    Hoog
    Msen - 100mMsen - Hoog AV DOKEV A...na Mannen -------- 1180
    943 Ketharan ...pramaniam DKEV 200m
    400m
    Ver
    Msen - 200mMsen - 400mMsen - Ver groep 2 AV DOKEV A...na Mannen -------- 386
    944 Tijmen Jansen DKEV 200m
    4x100m
    Ver
    Msen - 200mMsen - Ver groep 1 AV DOKEV A...na Mannen -------- 958
    945 Chris Eykelenboom DKEV 400m
    400mH
    Kogel
    Msen - 400mMsen - 400mHMsen - Kogel groep 1 AV DOKEV A...na Mannen -------- 436
    947 Herman Jansen DKEV 4x100m
    Kogel
    Polshoog
    Msen - Kogel groep 2Msen - Polshoog AV DOKEV A...na Mannen -------- 824
    949 Michan Tolman AV Atos 400m
    Msen - 400m AV Atos Mannen ---------- 0
    950 Sander Rietveld AV Atos 400m
    Msen - 400m AV Atos Mannen ---------- 0
    951 Janus Jansen Phanos 100m
    Speer
    Msen - 100mMsen - Speer groep 2 Phanos Mannen --------- 439
    952 William Jenkins Phanos 100m
    Ver
    Msen - 100mMsen - Ver groep 2 Phanos Mannen --------- 925
    953 Onno Waalewijn Phanos Hoog
    Ver
    Msen - HoogMsen - Ver groep 1 Phanos Mannen --------- 134
    954 Sareje Bulale Phanos 1500m
    Msen - 1500m Phanos Mannen ---------- 0

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC Waterland ACWA 3
    AV Atos ATOS 10
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 7
    AV Edam EDAM 9
    AV Hera HERA 9
    AV Hollandia HLLD 8
    AV Hylas HYLS 6
    AV NOVA NOVA 17
    AV Startbaan STBN 3
    AV Suomi SOMI 9
    AV Trias TRAS 13
    DEM DEM 19
    Phanos PHNS 4
    SAV SAV 10
    SV Noordkop NRDK 7
    Tempo AV TMPO 8
    Competitiestand Mannen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV NOVA Mannen Team 1 AV NOVA - Msen
    Begeleider: Bram Berkhout
    Jurylid: Teun Beers
    10 7140
    2 AV Hera Mannen AV Hera - Msen
    Begeleider: Robin Korving
    Jurylid: n.t.b.
    9 6911
    3 DEM Mannen Team 1 DEM - Msen
    Begeleider: Carolien Adrichem
    11 6886
    4 AV Edam Mannen AV Edam - Msen
    Begeleider: Jan Tuijp
    Jurylid: Nico Zwarthoed (voorkeur hoog of ver)
    9 6807
    5 AV Trias Mannen AV Trias - Msen
    Begeleider: Lars Groot
    Jurylid: Lars Groot
    13 6641
    6 SAV Mannen SAV - Msen
    Begeleider: Paul Olofsen
    10 6245
    7 AV Hollandia Mannen AV Hollandia - Msen
    Begeleider: Nico van der Gulik
    Jurylid: Joost Daalhuijsen
    8 6001
    8 Tempo AV Mannen Tempo AV - Msen
    Begeleider: Peter de Bruin
    Jurylid: Anita Harmsen
    8 5972
    9 AV Atos Mannen AV Atos - Msen
    Begeleider: Kim van Egmond
    Jurylid: Jan Siersma (voorkeur voor hoog dan kan hij zijn kleinzoon zien springen)
    10 5967
    10 SV Noordkop Mannen SV Noordkop - Msen
    Begeleider: Kevin van Grieken
    Jurylid: Piet Nuijens (Hoog)
    7 5898
    11 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen AV DOKEV Anna Paulowna - Msen
    Begeleider: Chris Eykelenboom
    Jurylid: Chris Eykelenboom
    7 5255
    12 AV Suomi Mannen AV Suomi - Msen
    Begeleider: Eddy Wagner
    9 5042
    13 DEM Mannen Team 2 DEM - Msen
    Begeleider: Carolien Adrichem
    8 4909
    14 AV NOVA Mannen Team 2 AV NOVA - Msen
    Begeleider: Bram Berkhout
    Jurylid: Teun Beers
    6 4409
    15 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
    Begeleider: Marco Ghiglioni
    Jurylid: Marco Ghiglioni
    6 2531
    16 AV NOVA Mannen Team 3 AV NOVA - Msen
    Begeleider: Bram Berkhout
    Jurylid: Teun Beers
    1 2074
    17 AKU / AV Startbaan Mannen - Msen
    Begeleider: Marcel de Jong
    3 1818
    18 Phanos Mannen Phanos - Msen
    Begeleider: Pearl Speear
    Jurylid: Janus Jansen
    4 1498
    19 AC Waterland Mannen AC Waterland - Msen
    Begeleider: Tim Roos
    Jurylid: Peter vd heijden
    3 381

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Maarten Emmaneel AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 11,27 -0.6 m/s11,22 740
    2 Jamaal Awad DEM DEM Mannen Team 1 11,48 -0.6 m/s11,16 692
    3 Rivelino ...der Vloot DEM DEM Mannen Team 2 11,58 -0.6 m/s11,31 670
    4 Koen Hoedjes AV Hera AV Hera Mannen 11,59 -0.6 m/s11,21 668
    5 Jesse van der Mee SV Noordkop SV Noordkop Mannen 11,63 -1.2 m/s11,50 659
    6 Marinio Mac Andrew AV Atos AV Atos Mannen 11,64 -0.6 m/s11,09 657
    7 Danny Groot AV Edam AV Edam Mannen 11,78 -1.2 m/s11,66 626
    8 Jesse Smit AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 11,86 +0.4 m/s--- 0
    9 Kevin Jansen DEM DEM Mannen Team 1 11,91 -1.2 m/s11,49 0
    10 Jurriaan Wesselink Tempo AV Tempo AV Mannen 11,91 -1.2 m/s11,65 599
    11 Luismiguël Randt SAV SAV Mannen 11,93 -0.6 m/s11,45 595
    12 Mika Brouwer DKEV AV DOKEV A...na Mannen 11,94 -0.4 m/s12,00 593
    13 Daan Emmaneel AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 2 11,98 -0.4 m/s11,95 585
    14 Kevin van Grieken SV Noordkop SV Noordkop Mannen 11,99 -1.2 m/s11,50 0
    15 Steve Bakker AV Suomi AV Suomi Mannen 12,07 -0.4 m/s12,00 566
    16 Maël Kramer AV Hylas AV Hylas Mannen 12,21 -0.4 m/s11,95 538
    17 Nick Wildoer SAV SAV Mannen 12,23 -1.2 m/s11,75 0
    18 Leon Caballer AV Hera AV Hera Mannen 12,34 -0.4 m/s12,11 0
    19 William Jenkins Phanos Phanos Mannen 12,39 +0.4 m/s--- 503
    20 Janus Jansen Phanos Phanos Mannen 12,41 +0.4 m/s12,72 0
    21 David Bastiaansen AV Trias AV Trias Mannen 12,71 -3.2 m/s12,30 443
    22 Jasper Scheerder AV Atos AV Atos Mannen 12,80 -3.2 m/s12,36 0
    23 Jan Groot Hollandia AV Hollandia Mannen 12,93 -3.2 m/s12,34 403
    24 Siddhi Imming AV Trias AV Trias Mannen 12,95 -3.2 m/s12,30 0
    25 Lars Bos AV Hylas AV Hylas Mannen 12,97 +0.4 m/s13,65 0
    26 Erik Langeveld DEM DEM Mannen Team 2 13,05 +0.4 m/s13,10 0
    27 Ricardo Aberkrom AV Edam AV Edam Mannen 13,32 -3.2 m/s12,40 0

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Maarten Emmaneel AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 23,00 -0.6 m/s22,45 740
    2 Romello Christiaan AV Hera AV Hera Mannen 23,23 -0.6 m/s22,97 717
    3 Bram Berkhout AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 23,47 +0.1 m/s23,73 0
    4 Luismiguël Randt SAV SAV Mannen 23,60 -0.6 m/s23,50 682
    5 Jamaal Awad DEM DEM Mannen Team 1 23,70 -0.6 m/s22,80 672
    6 Kevin Jansen DEM DEM Mannen Team 1 23,88 -0.6 m/s23,50 0
    7 Jesse Lafeber AV Atos AV Atos Mannen 24,10 +0.1 m/s24,14 635
    8 Daan Emmaneel AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 2 24,18 -0.5 m/s24,85 628
    9 Kevin van Grieken SV Noordkop SV Noordkop Mannen 24,25 +0.1 m/s24,00 622
    10 Huub Ooijevaar AV Trias AV Trias Mannen 24,26 -0.5 m/s25,00 621
    11 Daan Alers Tempo AV Tempo AV Mannen 24,58 +0.1 m/s24,20 593
    12 Nick Wildoer SAV SAV Mannen 24,58 -0.6 m/s23,50 0
    13 Hajo Mossink AV Suomi AV Suomi Mannen 25,08 -0.5 m/s25,00 550
    14 Lars Philipsen AV Hera AV Hera Mannen 25,18 +0.1 m/s24,60 0
    15 Timo van der Stoep DEM DEM Mannen Team 2 25,34 -1.9 m/s25,30 529
    16 Jochem Sluijter Tempo AV Tempo AV Mannen 25,58 -1.9 m/s25,50 0
    17 Tijmen Jansen DKEV AV DOKEV A...na Mannen 25,69 -0.2 m/s26,00 500
    18 Bram Dobbenberg AV Edam AV Edam Mannen 25,79 -1.9 m/s25,22 492
    19 Erwin Le Blansch Hollandia AV Hollandia Mannen 26,10 -0.2 m/s26,08 468
    20 Erik Langeveld DEM DEM Mannen Team 2 26,13 -0.2 m/s26,30 0
    21 Mick van der Velden AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 2 26,28 -0.5 m/s24,74 0
    22 Wiebe Klazes AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 3 26,84 -1.9 m/s25,21 413
    23 Lars Zelhorst Startbaan AKU / AV S...an Mannen 27,44 -0.2 m/s--- 370
    24 Ketharan ...pramaniam DKEV AV DOKEV A...na Mannen 28,99 -0.2 m/s28,10 0
    Marnix Kolkman AV Edam AV Edam Mannen DNS 24,41 0
    David Bastiaansen AV Trias AV Trias Mannen DNS 25,00 0

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jelle Venema AV Suomi AV Suomi Mannen 49,01 48,20 850
    2 Bram Berkhout AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 50,24 54,01 795
    3 Ronald Dekker AV Hera AV Hera Mannen 50,27 49,33 793
    4 Hugo Vader AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 52,88 --- 0
    5 Hans den Boer DEM DEM Mannen Team 1 53,18 52,50 671
    6 Jesse van der Mee SV Noordkop SV Noordkop Mannen 53,53 52,00 658
    7 Thomas van...er Heijde Tempo AV Tempo AV Mannen 54,29 51,79 628
    8 Timo van der Stoep DEM DEM Mannen Team 2 54,59 55,00 617
    9 Jelle van der Deure SAV SAV Mannen 55,62 54,50 579
    10 Bram Dobbenberg AV Edam AV Edam Mannen 55,87 57,00 570
    11 Mick van der Velden AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 2 56,24 55,87 557
    12 Thijs Mossel AV Edam AV Edam Mannen 57,50 57,35 0
    13 Ben Bakker DEM DEM Mannen Team 1 57,66 57,08 0
    14 Erwin Le Blansch Hollandia AV Hollandia Mannen 57,71 58,36 506
    15 Sven Verduijn SV Noordkop SV Noordkop Mannen 58,76 --- 0
    16 Wiebe Klazes AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 3 59,03 59,15 463
    17 Jasper Scheerder AV Atos AV Atos Mannen 59,11 --- 460
    18 Sydney Stengs DEM DEM Mannen Team 2 59,73 1:05,00 0
    19 Loek Zoon AV Trias AV Trias Mannen 1:00,37 54,00 421
    20 Olav Mulder AV Hylas AV Hylas Mannen 1:00,86 1:00,00 406
    21 Ketharan ...pramaniam DKEV AV DOKEV A...na Mannen 1:01,50 1:02,00 386
    22 Reinier Wardenaar Hollandia AV Hollandia Mannen 1:01,70 58,00 0
    23 Dani Groot AV Trias AV Trias Mannen 1:01,83 55,00 0
    24 Steven de Moel AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 2 1:03,22 59,85 0
    25 Marco Jong SAV SAV Mannen 1:03,70 --- 0
    Daan Molleman AV Suomi AV Suomi Mannen DNS 54,50 0
    Michan Tolman AV Atos AV Atos Mannen DNS --- 0
    Sander Rietveld AV Atos AV Atos Mannen DNS --- 0
    Job van den End Tempo AV Tempo AV Mannen DNS 57,50 0
    Tim Roos ACWA AC Waterland Mannen DNS 57,00 0
    Chris Eykelenboom DKEV AV DOKEV A...na Mannen DNF 1:05,10 0
    Dimitri Kemper ACWA AC Waterland Mannen DNF 57,00 0

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lars Remijn DEM DEM Mannen Team 1 4:10,49 4:07,00 731
    2 Pim Molenaar AV Trias AV Trias Mannen 4:12,27 3:58,00 717
    3 Max Rijs AV Trias AV Trias Mannen 4:12,75 4:06,00 0
    4 Nico Zwarthoed AV Edam AV Edam Mannen 4:15,94 4:11,80 689
    5 Koen Selie SAV SAV Mannen 4:18,26 4:15,00 672
    6 Ronald Poel DEM DEM Mannen Team 2 4:18,86 4:12,00 668
    7 Martijn Jorritsma AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 4:20,89 4:19,95 653
    8 Pepijn Smilda AV Hera AV Hera Mannen 4:22,54 4:17,01 641
    9 Martijn Dijkstra DEM DEM Mannen Team 1 4:24,98 4:12,00 0
    10 Job van den End Tempo AV Tempo AV Mannen 4:26,91 4:25,00 611
    11 Tim Tesselaar SV Noordkop SV Noordkop Mannen 4:27,35 --- 607
    12 Jim Kruiver AV Hera AV Hera Mannen 4:35,08 4:28,43 0
    13 Thijmen van Leeuwen SAV SAV Mannen 4:35,10 4:45,00 0
    14 Marco Ghiglioni AV Hylas AV Hylas Mannen 4:36,37 4:35,00 548
    15 Reinier Wardenaar Hollandia AV Hollandia Mannen 4:39,14 4:45,00 530
    16 David Vos Tempo AV Tempo AV Mannen 4:40,17 4:50,00 0
    17 Luuk Bruins Hollandia AV Hollandia Mannen 4:40,97 4:57,50 0
    18 Jan Arie Portegijs DKEV AV DOKEV A...na Mannen 4:42,20 4:30,00 511
    19 Hasan Tavukcu AV Atos AV Atos Mannen 4:47,00 4:27,06 482
    20 Sven Verduijn SV Noordkop SV Noordkop Mannen 4:49,34 --- 0
    21 Eddy Wagner AV Suomi AV Suomi Mannen 4:49,65 5:00,00 466
    22 Joran van der Stoep DEM DEM Mannen Team 2 5:01,96 4:59,00 0
    23 Marco Eskes ACWA AC Waterland Mannen 5:05,11 4:45,00 381
    24 Lars Zelhorst Startbaan AKU / AV S...an Mannen 5:21,57 --- 298
    25 Hugo Kleve AV Hylas AV Hylas Mannen 5:23,38 5:00,00 0
    26 Steven de Moel AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 2 5:29,48 4:51,00 262
    Bouke Bouma AV Edam AV Edam Mannen DNS 3:59,81 0
    Jasper Smidt AV Atos AV Atos Mannen DNS 5:40,23 0
    Sareje Bulale Phanos Phanos Mannen DNF --- 0

    Uitslagen 400 meter horden (91cm) Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ronald Dekker AV Hera AV Hera Mannen 57,35 54,86 775
    2 Lennart de Looze Startbaan AKU / AV S...an Mannen 58,10 58,00 753
    3 Rene Tijm AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 58,88 56,48 731
    4 Bas Meester Hollandia AV Hollandia Mannen 1:00,10 58,71 698
    5 Dylan Langeveld DEM DEM Mannen Team 1 1:03,57 59,80 610
    6 Matthijs de Groot AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 2 1:04,12 1:04,80 597
    7 Djulyan van der Mee SV Noordkop SV Noordkop Mannen 1:04,61 --- 585
    8 Thomas van...er Heijde Tempo AV Tempo AV Mannen 1:04,95 55,50 578
    9 Mats Beentjes DEM DEM Mannen Team 2 1:05,08 1:04,00 575
    10 Daniel Hoenderdos SAV SAV Mannen 1:05,20 1:05,00 572
    11 Jeroen van het Hof AV Edam AV Edam Mannen 1:06,43 --- 544
    12 Bart Groeneveld AV Suomi AV Suomi Mannen 1:07,65 1:17,00 518
    13 Marco Ghiglioni AV Hylas AV Hylas Mannen 1:08,54 1:07,00 499
    14 Chris Eykelenboom DKEV AV DOKEV A...na Mannen 1:11,79 --- 436
    15 Jolmer Siersma AV Atos AV Atos Mannen 1:11,88 --- 434
    16 Siddhi Imming AV Trias AV Trias Mannen 1:13,76 1:06,00 399

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Kay Olofsen SAV SAV Mannen 54,85 --- 697
    2 Matthijs Jong SAV SAV Mannen 54,07 --- 0
    3 Ruben Harmsen Tempo AV Tempo AV Mannen 46,22 --- 581
    4 Marinio Mac Andrew AV Atos AV Atos Mannen 45,39 --- 570
    5 Luka Liebrand Hollandia AV Hollandia Mannen 45,15 48,15 566
    6 Michiel Singer AV Trias AV Trias Mannen 44,61 --- 559
    7 Timo de Goede AV Suomi AV Suomi Mannen 43,07 --- 536
    8 Ruud Dekker AV Trias AV Trias Mannen 42,27 --- 0
    9 Dylan Langeveld DEM DEM Mannen Team 1 39,84 --- 489
    10 Jorg Ootjers AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 39,46 --- 483
    11 Iwan Groothuijse Hollandia AV Hollandia Mannen 38,12 38,59 0
    12 Janus Jansen Phanos Phanos Mannen 36,64 --- 439
    13 Robert Moen DEM DEM Mannen Team 1 36,08 --- 0
    14 Jan Tuijp AV Edam AV Edam Mannen 34,97 --- 413
    15 Alex Vaars DKEV AV DOKEV A...na Mannen 34,35 --- 403
    16 Robin Korving AV Hera AV Hera Mannen 34,31 --- 402
    17 Mitchell Kampert SV Noordkop SV Noordkop Mannen 34,27 --- 402
    18 Oscar Heijdra Tempo AV Tempo AV Mannen 33,08 --- 0
    19 Sten van Schagen AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 32,92 --- 0
    20 Deni van Schagen AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 2 32,06 --- 365
    21 Mats Beentjes DEM DEM Mannen Team 2 31,78 --- 360
    22 Hugo Botman AV Atos AV Atos Mannen 29,59 --- 0
    23 Bart Groeneveld AV Suomi AV Suomi Mannen 27,05 --- 0
    Thijs Tesselaar AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Kay Olofsen SAV SAV Mannen 14,72 --- 772
    2 Eddy Cardol AV Hera AV Hera Mannen 14,65 15,66 768
    3 Dennis Barnhoorn AV Trias AV Trias Mannen 13,15 --- 675
    4 Iwan Groothuijse Hollandia AV Hollandia Mannen 12,88 12,96 658
    5 Matthijs Jong SAV SAV Mannen 12,10 --- 0
    6 Luka Liebrand Hollandia AV Hollandia Mannen 11,45 11,37 0
    7 Robert Moen DEM DEM Mannen Team 1 11,05 --- 535
    8 Timo de Goede AV Suomi AV Suomi Mannen 10,85 --- 521
    9 Jorg Ootjers AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 10,71 --- 511
    10 Oscar Heijdra Tempo AV Tempo AV Mannen 10,37 --- 487
    11 Ruud Dekker AV Trias AV Trias Mannen 10,35 --- 0
    12 Bart Groeneveld AV Suomi AV Suomi Mannen 10,17 --- 0
    13 Ricardo Aberkrom AV Edam AV Edam Mannen 10,04 --- 463
    14 Herman Jansen DKEV AV DOKEV A...na Mannen 9,90 --- 453
    15 Jesse Lafeber AV Atos AV Atos Mannen 9,38 --- 414
    16 Jesper Haverkamp Startbaan AKU / AV S...an Mannen 9,15 --- 397
    17 Jack Dekker DEM DEM Mannen Team 1 8,61 --- 0
    18 Jolmer Siersma AV Atos AV Atos Mannen 7,39 --- 0
    19 Mitchell Kampert SV Noordkop SV Noordkop Mannen 7,29 --- 246
    20 Chris Eykelenboom DKEV AV DOKEV A...na Mannen 7,26 --- 0
    21 Rivelino ...der Vloot DEM DEM Mannen Team 2 7,20 --- 239
    22 Sten van Schagen AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 7,09 --- 0
    23 Thijs Tesselaar AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 2 5,64 --- 96
    Joris de Ruiter DEM DEM Mannen Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Stan Nijhuis AV Trias AV Trias Mannen 2,00 --- 857
    2 Martijn Kroes AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 1,90 --- 769
    3 Jeroen van het Hof AV Edam AV Edam Mannen 1,80 --- 680
    3 Ruben Harmsen Tempo AV Tempo AV Mannen 1,80 --- 680
    5 Matthijs Jong SAV SAV Mannen 1,75 --- 634
    6 Mika Brouwer DKEV AV DOKEV A...na Mannen 1,70 --- 587
    7 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi Mannen 1,65 --- 540
    7 Jolmer Siersma AV Atos AV Atos Mannen 1,65 --- 540
    7 Olav Mulder AV Hylas AV Hylas Mannen 1,65 1,60 540
    10 Martijn Nuijens SV Noordkop SV Noordkop Mannen 1,60 --- 492
    10 Bas Meester Hollandia AV Hollandia Mannen 1,60 1,50 492
    10 Robin Korving AV Hera AV Hera Mannen 1,60 1,70 492
    10 Wiebe Klazes AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 3 1,60 --- 492
    10 Antwayne White DEM DEM Mannen Team 1 1,60 --- 492
    15 Matthijs de Groot AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 2 1,55 --- 444
    15 Joran van der Stoep DEM DEM Mannen Team 2 1,55 --- 444
    17 Onno Waalewijn Phanos Phanos Mannen 1,25 --- 134

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Danny Groot AV Edam AV Edam Mannen 6,53 +2.9 m/s6,95 721
    2 Djulyan van der Mee SV Noordkop SV Noordkop Mannen 5,97 +0.0 m/s--- 598
    3 Hugo Vader AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 5,87 +0.7 m/s--- 576
    4 Sijmen Liefting AV Trias AV Trias Mannen 5,84 +2.8 m/s--- 569
    5 Jurriaan Wesselink Tempo AV Tempo AV Mannen 5,57 +0.8 m/s--- 507
    6 Jan Groot Hollandia AV Hollandia Mannen 5,53 +2.4 m/s5,25 498
    7 Hajo Mossink AV Suomi AV Suomi Mannen 5,52 +3.1 m/s--- 495
    8 Daan Alers Tempo AV Tempo AV Mannen 5,51 -0.6 m/s--- 0
    9 Koen Hoedjes AV Hera AV Hera Mannen 5,49 +2.0 m/s5,66 488
    10 Jesse Smit AV NOVA AV NOVA Ma...en Team 1 5,37 +1.0 m/s--- 0
    11 Tijmen Jansen DKEV AV DOKEV A...na Mannen 5,36 +1.1 m/s--- 458
    12 Vyron Saridin DEM DEM Mannen Team 1 5,31 +0.5 m/s--- 446
    13 Will Mok SAV SAV Mannen 5,22 +1.9 m/s--- 425
    14 William Jenkins Phanos Phanos Mannen 5,21 +1.3 m/s--- 422
    15 Antwayne White DEM DEM Mannen Team 1 5,15 +0.7 m/s--- 0
    16 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi Mannen 5,02 +2.7 m/s--- 0
    17 Hugo Botman AV Atos AV Atos Mannen 4,81 +0.5 m/s--- 324
    18 Sydney Stengs DEM DEM Mannen Team 2 4,63 +0.1 m/s--- 279
    19 Joran van der Stoep DEM DEM Mannen Team 2 4,55 +0.3 m/s--- 0
    20 Ketharan ...pramaniam DKEV AV DOKEV A...na Mannen 4,16 +0.2 m/s--- 0
    21 Onno Waalewijn Phanos Phanos Mannen 3,59 +3.7 m/s--- 0
    Dani Groot AV Trias AV Trias Mannen DNS --- 0