Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 78
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x Zweedse Estafette
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m3000m100mHZweedseDiscusKogelHoogVer
    343 Lisanne van Es AAV SISU - AAV SISU Vrouwen 200m
    Kogel
    Vsen - 200mVsen - Kogel Groep B ---------
    345 Wies Jacobs AAV SISU - AAV SISU Vrouwen 100m
    800m
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - 800mVsen - Hoog --------
    346 Lauraine Kolmschot AAV SISU - AAV SISU Vrouwen 400m
    100mH
    Ver
    Vsen - 400mVsen - 100mHVsen - Ver groep A --------
    347 Lotte Molenkamp AAV SISU - AAV SISU Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep BVsen - Kogel Groep A ---------
    348 Miriam Smits AAV SISU - AAV SISU Vrouwen 200m
    3000m
    Discus
    Vsen - 200mVsen - 3000mVsen - Dis...s groep A --------
    349 Marleen Berendsen AL73 - Atletico `73 Vrouwen 200m
    Zweedse
    Discus
    Vsen - 200mVsen - Dis...s groep A --------
    350 Anouk Bossink AL73 - Atletico `73 Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep BVsen - Kogel Groep A ---------
    351 Sanne Cornelissen AL73 - Atletico `73 Vrouwen 400m
    100mH
    Vsen - 400mVsen - 100mH ---------
    352 Jill Jansen AL73 - Atletico `73 Vrouwen 800m
    Zweedse
    Hoog
    Vsen - 800mVsen - Hoog --------
    353 Sarah-Luna Mulder AL73 - Atletico `73 Vrouwen Zweedse
    Kogel
    Vsen - Kogel Groep B ---------
    354 Anne Rewinkel AL73 - Atletico `73 Vrouwen 100m
    Zweedse
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Ver groep B --------
    355 Karin van den Berg De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 100mH
    Zweedse
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Hoog --------
    356 Celina Berkhoff De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 200m
    Vsen - 200m ----------
    357 Alisa Gelderman De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 100m
    Zweedse
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Ver groep A --------
    358 Elisa de Gruyter De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 400m
    Vsen - 400m ----------
    359 Eveline Houtman De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 800m
    Zweedse
    Vsen - 800m ---------
    360 Annemarie Luykx De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen Kogel
    Vsen - Kogel Groep B ----------
    361 Iris Reurink De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 100m
    200m
    Zweedse
    Vsen - 100mVsen - 200m --------
    362 Esmee de Ruiter De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep BVsen - Kogel Groep A ---------
    363 Hellen Simens De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 3000m
    Vsen - 3000m ----------
    364 Dominique Verheijen De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 400m
    Discus
    Ver
    Vsen - 400mVsen - Dis...s groep AVsen - Ver groep B --------
    365 Lisa Bielevelt Haaksbergen - AV Haaksbe...n Vrouwen 400m
    3000m
    Vsen - 400mVsen - 3000m ---------
    366 Marloes Klumpers Haaksbergen - AV Haaksbe...n Vrouwen 100m
    100mH
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - 100mHVsen - Hoog --------
    367 Britt Orrines Haaksbergen - AV Haaksbe...n Vrouwen 100m
    Kogel
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Kogel Groep AVsen - Ver groep B --------
    369 Rita Moll AV Jahn II - AV Jahn II...k Vrouwen Kogel
    Vsen - Kogel Groep A ----------
    370 Heidi Wiechers AV Jahn II - AV Jahn II...k Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel Groep B ---------
    371 Marthe Van Aalderen AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 400m
    Ver
    Vsen - 400mVsen - Ver groep B ---------
    372 Emma Boeve AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep BVsen - Kogel Groep A ---------
    373 Danique Bosgoed AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 800m
    Vsen - 800m ----------
    374 Nina Jager AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 100m
    200m
    Zweedse
    Vsen - 100mVsen - 200m --------
    375 Lena Kater AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 200m
    100mH
    Zweedse
    Vsen - 200mVsen - 100mH --------
    376 Iris Nass AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel Groep B ---------
    377 Minke Nijhuis AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 400m
    3000m
    Vsen - 400mVsen - 3000m ---------
    378 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 100mH
    Zweedse
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - Ver groep A --------
    379 Suzan Plat AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 100m
    Zweedse
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - Hoog --------
    380 Yoka Hubers AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 100mH
    Zweedse
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Hoog --------
    381 Elise Maassen AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 100m
    200m
    Discus
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Dis...s groep A --------
    382 Camilla Pieper AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 100mH
    Zweedse
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - Ver groep A --------
    383 Iris Poen AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 400m
    Discus
    Kogel
    Vsen - 400mVsen - Dis...s groep BVsen - Kogel Groep A --------
    384 Michelle Spek AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 200m
    Zweedse
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver groep B --------
    385 Benthe Westerik AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 100m
    Zweedse
    Kogel
    Vsen - 100mVsen - Kogel Groep B --------
    386 Christel Baack Cialfo - Cialfo Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel Groep B ---------
    387 Emma van Emmerik Cialfo - Cialfo Vrouwen 100m
    100mH
    Vsen - 100mVsen - 100mH ---------
    388 Anja van Gemerden Cialfo - Cialfo Vrouwen Discus
    Vsen - Dis...s groep B ----------
    389 Eva van der Hulst Cialfo - Cialfo Vrouwen 800m
    3000m
    Zweedse
    Vsen - 800mVsen - 3000m --------
    390 Laura Kolster Cialfo - Cialfo Vrouwen 3000m
    Vsen - 3000m ----------
    391 Ilse Langevoort Cialfo - Cialfo Vrouwen 200m
    800m
    Vsen - 200mVsen - 800m ---------
    392 Lisanne Maasland Cialfo - Cialfo Vrouwen Zweedse
    Ver
    Vsen - Ver groep A ---------
    393 Elsbeth Noppers Cialfo - Cialfo Vrouwen 400m
    Zweedse
    Vsen - 400m ---------
    394 Linda Rodijk Cialfo - Cialfo Vrouwen 100m
    200m
    Zweedse
    Vsen - 100mVsen - 200m --------
    395 Heidy Rodijk Cialfo - Cialfo Vrouwen Kogel
    Hoog
    Vsen - Kogel Groep AVsen - Hoog ---------
    396 Marjolein Bolten DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen 100mH
    Kogel
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Kogel Groep AVsen - Hoog --------
    397 Annabel Boonman DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen 100m
    Zweedse
    Discus
    Vsen - 100mVsen - Dis...s groep B --------
    398 Shanice Harmon DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen 400m
    800m
    Zweedse
    Vsen - 400mVsen - 800m --------
    399 Annelie Hering DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen 800m
    3000m
    Ver
    Vsen - 800mVsen - 3000mVsen - Ver groep B --------
    400 Daniëlle Koopman DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen Zweedse
    Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel Groep B --------
    401 Merel Lasschuijt DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen 200m
    Zweedse
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver groep A --------
    402 Jasmijn va...ingerland DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen 3000m
    Vsen - 3000m ----------
    403 Evelyn Bouwknegt HAC `63 - HAC `63 Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep BVsen - Kogel Groep A ---------
    404 Linda De Jonge HAC `63 - HAC `63 Vrouwen 200m
    100mH
    Ver
    Vsen - 200mVsen - 100mHVsen - Ver groep A --------
    405 Maaike Geerling HAC `63 - HAC `63 Vrouwen 100mH
    Hoog
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - HoogVsen - Ver groep B --------
    406 Renate Ho...ee-Bijker HAC `63 - HAC `63 Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel Groep B ---------
    407 Iris Velting HAC `63 - HAC `63 Vrouwen 800m
    Vsen - 800m ----------
    408 Eline Zomer HAC `63 - HAC `63 Vrouwen 100m
    400m
    3000m
    Vsen - 100mVsen - 400mVsen - 3000m --------
    409 Danique Coolen MPM - Marathon P...r Vrouwen 400m
    Vsen - 400m ----------
    410 Krista IJspeerd MPM - Marathon P...r Vrouwen 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m ---------
    411 Marjolein Klaren MPM - Marathon P...r Vrouwen 100m
    Zweedse
    Vsen - 100m ---------
    412 Marleen Klaver MPM - Marathon P...r Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel Groep B ---------
    413 Elise Lauret MPM - Marathon P...r Vrouwen 100mH
    Zweedse
    Vsen - 100mH ---------
    414 Amber van Mourik MPM - Marathon P...r Vrouwen 800m
    Zweedse
    Vsen - 800m ---------
    415 Laurien te Nijenhuis MPM - Marathon P...r Vrouwen 3000m
    Vsen - 3000m ----------
    416 Susan van Sark MPM - Marathon P...r Vrouwen 400m
    Ver
    Vsen - 400mVsen - Ver groep B ---------
    417 Lichelle Scholing MPM - Marathon P...r Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep BVsen - Kogel Groep A ---------
    418 Emma Trouw MPM - Marathon P...r Vrouwen 800m
    Zweedse
    Vsen - 800m ---------
    419 Renske de Vries MPM - Marathon P...r Vrouwen Hoog
    Vsen - Hoog ----------
    420 Lisanne Wiggers MPM - Marathon P...r Vrouwen 3000m
    Vsen - 3000m ----------
    421 Susan Wouda MPM - Marathon P...r Vrouwen 200m
    100mH
    Ver
    Vsen - 200mVsen - 100mHVsen - Ver groep A --------
    422 Githa Schrijver SV Veendam - AV Jahn II...k Vrouwen 400m
    Ver
    Vsen - 400mVsen - Ver groep B ---------

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV SISU SISU 5
    Atletico `73 AL73 6
    AV De Gemzen GMZN 10
    AV Haaksbergen HKBG 3
    AV Jahn II JAHN 2
    AV PEC 1910 PEC 9
    AV `34 Apeldoorn AV34 6
    Cialfo CLFO 10
    DAV Kronos KRNS 7
    HAC `63 HC63 6
    Marathon Pim Mulier MPM 13
    SV Veendam Atletiek VNDM 1
    Competitiestand Vrouwen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV PEC 1910 Vrouwen AV PEC 1910 - Vsen
    Begeleider: Ronald Huethorst
    Jurylid: Jeroen Nijhuis
    9 7435
    2 AV De Gemzen Vrouwen AV De Gemzen - Vsen
    Begeleider: Anoeschka Verheijen
    Jurylid: Carolien Germs
    10 6987
    3 Marathon Pim Mulier Vrouwen Marathon Pim Mulier - Vsen
    Begeleider: Susan van Sark
    Jurylid: Minie Wouda
    13 6970
    4 DAV Kronos Vrouwen DAV Kronos - Vsen
    Begeleider: Twan Wildeboer
    Jurylid: Daniëlle Koopman
    7 6216
    5 Cialfo Vrouwen Cialfo - Vsen
    Begeleider: Linda Rodijk
    Jurylid: Heidy Rodijk
    10 5575
    6 HAC `63 Vrouwen HAC `63 - Vsen
    Begeleider: Renate Hofstee
    Jurylid: Stien Vondeling
    6 4512
    7 AV `34 Apeldoorn Vrouwen AV `34 Apeldoorn - Vsen
    Begeleider: Iris poen
    6 4272
    8 AAV SISU Vrouwen AAV SISU - Vsen
    Begeleider: Thomas Mijnders
    Jurylid: Hubert Molenkamp
    5 3990
    9 Atletico `73 Vrouwen Atletico `73 - Vsen
    Begeleider: karin Sloot
    6 3818
    10 AV Haaksbergen Vrouwen AV Haaksbergen - Vsen
    Begeleider: Ben van Sark
    Jurylid: Niels Schoemaker
    3 3137
    11 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen - Vsen
    Begeleider: Heidi Wiechers
    3 1296

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Suzan Plat AV PEC 1910 Vrouwen 12,90 +0.8 m/s13,10
    2 Krista IJspeerd Marathon P...r Vrouwen 13,17 +0.8 m/s13,50
    3 Iris Reurink AV De Gemzen Vrouwen 13,26 -0.3 m/s---
    4 Marloes Klumpers AV Haaksbe...n Vrouwen 13,61 -0.3 m/s---
    5 Alisa Gelderman AV De Gemzen Vrouwen 13,65 -0.3 m/s---
    6 Nina Jager AV PEC 1910 Vrouwen 13,73 +0.8 m/s13,56
    7 Linda Rodijk Cialfo Vrouwen 13,84 +0.8 m/s13,80
    8 Annabel Boonman DAV Kronos Vrouwen 14,06 +0.8 m/s14,35
    9 Marjolein Klaren Marathon P...r Vrouwen 14,15 +0.8 m/s14,40
    10 Anne Rewinkel Atletico `73 Vrouwen 14,15 +0.8 m/s13,70
    11 Wies Jacobs AAV SISU Vrouwen 14,61 -0.3 m/s---
    12 Eline Zomer HAC `63 Vrouwen 14,70 +0.8 m/s14,36
    13 Emma van Emmerik Cialfo Vrouwen 14,72 -0.3 m/s---
    14 Benthe Westerik AV `34 Ap...n Vrouwen 15,16 -0.3 m/s---
    15 Elise Maassen AV `34 Ap...n Vrouwen 15,17 -0.3 m/s---
    16 Britt Orrines AV Haaksbe...n Vrouwen 18,92 -0.3 m/s---

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Lena Kater AV PEC 1910 Vrouwen 26,60 +0.7 m/s26,00
    2 Iris Reurink AV De Gemzen Vrouwen 27,28 +0.0 m/s---
    3 Krista IJspeerd Marathon P...r Vrouwen 27,48 +0.7 m/s27,50
    4 Michelle Spek AV `34 Ap...n Vrouwen 27,87 +0.0 m/s---
    5 Nina Jager AV PEC 1910 Vrouwen 29,09 +0.7 m/s29,00
    6 Linda Rodijk Cialfo Vrouwen 29,45 +0.7 m/s29,00
    7 Susan Wouda Marathon P...r Vrouwen 29,95 +0.0 m/s29,08
    8 Linda De Jonge HAC `63 Vrouwen 30,90 +0.0 m/s---
    9 Merel Lasschuijt DAV Kronos Vrouwen 30,95 +0.7 m/s28,00
    10 Elise Maassen AV `34 Ap...n Vrouwen 31,60 +0.0 m/s---
    11 Lisanne van Es AAV SISU Vrouwen 31,68 +0.0 m/s---
    12 Celina Berkhoff AV De Gemzen Vrouwen 32,04 +0.0 m/s---
    13 Marleen Berendsen Atletico `73 Vrouwen 33,10 +0.0 m/s31,70
    14 Miriam Smits AAV SISU Vrouwen 34,57 +0.0 m/s---
    15 Ilse Langevoort Cialfo Vrouwen 35,07 +0.0 m/s---

    Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Danique Coolen Marathon P...r Vrouwen 1:00,04 1:02,71
    2 Dominique Verheijen AV De Gemzen Vrouwen 1:01,77 ---
    3 Minke Nijhuis AV PEC 1910 Vrouwen 1:02,98 ---
    4 Elsbeth Noppers Cialfo Vrouwen 1:03,59 1:03,54
    5 Eline Zomer HAC `63 Vrouwen 1:09,09 1:05,99
    6 Lisa Bielevelt AV Haaksbe...n Vrouwen 1:09,65 ---
    7 Marthe Van Aalderen AV PEC 1910 Vrouwen 1:10,10 ---
    8 Shanice Harmon DAV Kronos Vrouwen 1:10,78 ---
    9 Susan van Sark Marathon P...r Vrouwen 1:11,43 ---
    10 Elisa de Gruyter AV De Gemzen Vrouwen 1:12,53 ---
    11 Lauraine Kolmschot AAV SISU Vrouwen 1:15,22 ---
    12 Iris Poen AV `34 Ap...n Vrouwen 1:22,78 ---
    13 Githa Schrijver AV Jahn II...k Vrouwen 1:26,65 ---
    Sanne Cornelissen Atletico `73 Vrouwen DNS 1:02,31

    Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Iris Velting HAC `63 Vrouwen 2:20,14 ---
    2 Danique Bosgoed AV PEC 1910 Vrouwen 2:22,31 ---
    3 Amber van Mourik Marathon P...r Vrouwen 2:33,14 2:35,51
    4 Eva van der Hulst Cialfo Vrouwen 2:35,55 2:39,76
    5 Eveline Houtman AV De Gemzen Vrouwen 2:37,07 2:35,00
    6 Shanice Harmon DAV Kronos Vrouwen 2:39,29 ---
    7 Emma Trouw Marathon P...r Vrouwen 2:40,21 ---
    8 Wies Jacobs AAV SISU Vrouwen 2:49,50 2:46,00
    9 Ilse Langevoort Cialfo Vrouwen 2:55,26 ---
    10 Jill Jansen Atletico `73 Vrouwen 3:02,58 3:05,00
    Annelie Hering DAV Kronos Vrouwen DNS ---

    Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Lisanne Wiggers Marathon P...r Vrouwen 11:25,54 11:22,24
    2 Lisa Bielevelt AV Haaksbe...n Vrouwen 11:32,71 11:31,00
    3 Minke Nijhuis AV PEC 1910 Vrouwen 12:14,04 14:00,00
    4 Eline Zomer HAC `63 Vrouwen 12:36,23 11:56,06
    5 Hellen Simens AV De Gemzen Vrouwen 12:44,43 12:00,00
    6 Eva van der Hulst Cialfo Vrouwen 12:48,40 12:47,57
    7 Annelie Hering DAV Kronos Vrouwen 12:49,54 12:41,32
    8 Laurien te Nijenhuis Marathon P...r Vrouwen 13:08,77 ---
    9 Miriam Smits AAV SISU Vrouwen 16:25,85 ---
    10 Laura Kolster Cialfo Vrouwen 19:15,71 ---
    Jasmijn va...ingerland DAV Kronos Vrouwen DNS ---

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Marjolein Bolten DAV Kronos Vrouwen 15,49 -0.4 m/s15,49
    2 Lena Kater AV PEC 1910 Vrouwen 16,25 -0.4 m/s15,50
    3 Maaike Geerling HAC `63 Vrouwen 16,71 -0.9 m/s---
    4 Marloes Klumpers AV Haaksbe...n Vrouwen 16,77 -0.9 m/s---
    5 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vrouwen 17,20 -0.4 m/s16,50
    6 Susan Wouda Marathon P...r Vrouwen 17,95 -0.9 m/s18,40
    7 Elise Lauret Marathon P...r Vrouwen 18,00 -0.4 m/s18,20
    8 Karin van den Berg AV De Gemzen Vrouwen 18,05 +0.7 m/s---
    9 Lauraine Kolmschot AAV SISU Vrouwen 18,68 +0.7 m/s---
    10 Emma van Emmerik Cialfo Vrouwen 18,95 +0.7 m/s---
    11 Yoka Hubers AV `34 Ap...n Vrouwen 19,27 +0.7 m/s---
    12 Linda De Jonge HAC `63 Vrouwen 19,29 -0.9 m/s18,60
    13 Sanne Cornelissen Atletico `73 Vrouwen 20,35 -0.4 m/s17,20
    Camilla Pieper AV `34 Ap...n Vrouwen DQ ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Dominique Verheijen AV De Gemzen Vrouwen 40,39 ---
    2 Lichelle Scholing Marathon P...r Vrouwen 30,81 ---
    3 Marleen Berendsen Atletico `73 Vrouwen 29,20 ---
    4 Emma Boeve AV PEC 1910 Vrouwen 28,75 ---
    5 Iris Nass AV PEC 1910 Vrouwen 26,02 ---
    6 Heidi Wiechers AV Jahn II...k Vrouwen 22,61 ---
    7 Annabel Boonman DAV Kronos Vrouwen 21,44 ---
    8 Daniëlle Koopman DAV Kronos Vrouwen 20,78 ---
    9 Anja van Gemerden Cialfo Vrouwen 20,72 ---
    10 Marleen Klaver Marathon P...r Vrouwen 20,62 ---
    11 Christel Baack Cialfo Vrouwen 20,25 ---
    12 Anouk Bossink Atletico `73 Vrouwen 20,05 ---
    13 Miriam Smits AAV SISU Vrouwen 19,54 ---
    14 Iris Poen AV `34 Ap...n Vrouwen 19,20 ---
    15 Lotte Molenkamp AAV SISU Vrouwen 18,63 ---
    16 Esmee de Ruiter AV De Gemzen Vrouwen 18,47 ---
    17 Elise Maassen AV `34 Ap...n Vrouwen 17,60 ---
    Evelyn Bouwknegt HAC `63 Vrouwen DNS ---
    Renate Ho...ee-Bijker HAC `63 Vrouwen DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Marjolein Bolten DAV Kronos Vrouwen 11,93 ---
    2 Emma Boeve AV PEC 1910 Vrouwen 9,82 ---
    3 Lichelle Scholing Marathon P...r Vrouwen 9,65 ---
    4 Anouk Bossink Atletico `73 Vrouwen 9,60 ---
    5 Heidy Rodijk Cialfo Vrouwen 9,16 ---
    6 Annemarie Luykx AV De Gemzen Vrouwen 9,14 ---
    7 Lisanne van Es AAV SISU Vrouwen 8,75 ---
    8 Lotte Molenkamp AAV SISU Vrouwen 8,60 ---
    9 Iris Poen AV `34 Ap...n Vrouwen 8,55 ---
    10 Christel Baack Cialfo Vrouwen 8,30 ---
    11 Daniëlle Koopman DAV Kronos Vrouwen 8,24 ---
    12 Iris Nass AV PEC 1910 Vrouwen 8,09 ---
    13 Heidi Wiechers AV Jahn II...k Vrouwen 7,94 ---
    14 Benthe Westerik AV `34 Ap...n Vrouwen 7,54 ---
    15 Rita Moll AV Jahn II...k Vrouwen 7,42 ---
    16 Marleen Klaver Marathon P...r Vrouwen 7,25 ---
    17 Sarah-Luna Mulder Atletico `73 Vrouwen 6,67 ---
    18 Esmee de Ruiter AV De Gemzen Vrouwen 6,39 ---
    19 Britt Orrines AV Haaksbe...n Vrouwen 5,02 ---
    Evelyn Bouwknegt HAC `63 Vrouwen DNS ---
    Renate Ho...ee-Bijker HAC `63 Vrouwen DNS ---

    Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vrouwen 5,15 -0.1 m/s---
    2 Dominique Verheijen AV De Gemzen Vrouwen 4,96 +0.6 m/s---
    3 Alisa Gelderman AV De Gemzen Vrouwen 4,75 +1.3 m/s---
    4 Maaike Geerling HAC `63 Vrouwen 4,66 -0.3 m/s---
    5 Susan Wouda Marathon P...r Vrouwen 4,57 +1.6 m/s---
    6 Lauraine Kolmschot AAV SISU Vrouwen 4,49 +0.3 m/s---
    7 Michelle Spek AV `34 Ap...n Vrouwen 4,47 -1.6 m/s---
    8 Linda De Jonge HAC `63 Vrouwen 4,37 -0.4 m/s---
    9 Lisanne Maasland Cialfo Vrouwen 4,34 +1.2 m/s---
    10 Camilla Pieper AV `34 Ap...n Vrouwen 4,26 +0.8 m/s---
    11 Susan van Sark Marathon P...r Vrouwen 4,25 -0.9 m/s---
    12 Merel Lasschuijt DAV Kronos Vrouwen 4,19 -0.5 m/s---
    13 Anne Rewinkel Atletico `73 Vrouwen 4,14 -1.9 m/s---
    14 Annelie Hering DAV Kronos Vrouwen 3,55 -0.1 m/s---
    15 Githa Schrijver AV Jahn II...k Vrouwen 3,45 -2.0 m/s---
    16 Britt Orrines AV Haaksbe...n Vrouwen 2,47 -2.6 m/s---
    Marthe Van Aalderen AV PEC 1910 Vrouwen DNS ---