Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 154
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 110 meter horden (107cm)
  • 1 x Zweedse Estafette
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 4 x Kogelslingeren 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m5000m110mHZweedseKogelKogelslHoogPolshoogVerTeam punten
    557 Alex Heijnemans ACHL - ARV Achilles Mannen Zweedse
    Kogelsl
    Polshoog
    Man - Koge...l Groep 1Man - Polshoog --------- 1079
    558 Bart Hondeveld ACHL - ARV Achilles Mannen Zweedse
    Kogel
    Ver
    Man - Kogel Groep 2Man - Ver Groep 1 --------- 1071
    559 Joost Ketel ACHL - ARV Achilles Mannen 200m
    Hoog
    Man - 200mMan - Hoog Groep 1 ---------- 1325
    560 Maarten Roeloffs ACHL - ARV Achilles Mannen 400m
    110mH
    Zweedse
    Man - 400mMan - 110mH --------- 1383
    561 Raymond de Bruijn ACHL - ARV Achilles Mannen 100m
    Ver
    Man - 100mMan - Ver Groep 2 ---------- 552
    562 Rick Lambregts ACHL - ARV Achilles Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 717
    563 Ruben Baljon ACHL - ARV Achilles Mannen 400m
    800m
    Man - 400mMan - 800m ---------- 485
    564 Ruben Jaspers ACHL - ARV Achilles Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m --------- 0
    565 Alain Bettonviel AV Attila - AV Attila Mannen 110mH
    Man - 110mH ----------- 0
    566 André Faesen AV Attila - AV Attila Mannen Zweedse
    Polshoog
    Man - Polshoog ---------- 909
    567 David Staat AV Attila - AV Attila Mannen 110mH
    Zweedse
    Man - 110mH ---------- 741
    568 Domingos Muanza AV Attila - AV Attila Mannen 100m
    Ver
    Man - 100mMan - Ver Groep 2 ---------- 669
    569 Ferdi van Schijndel AV Attila - AV Attila Mannen Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1 ---------- 324
    570 Jaro Ijpelaar AV Attila - AV Attila Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 1 ----------- 0
    571 Jeroen Simons AV Attila - AV Attila Mannen 800m
    Man - 800m ----------- 358
    572 Joeri Coolen AV Attila - AV Attila Mannen Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2 ---------- 469
    573 Mike Rasenberg AV Attila - AV Attila Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 578
    574 Niels Beks AV Attila - AV Attila Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m --------- 692
    575 Olle van der Walle AV Attila - AV Attila Mannen 200m
    Zweedse
    Man - 200m ---------- 680
    576 Toine van Beckhoven AV Attila - AV Attila Mannen 400m
    Man - 400m ----------- 644
    577 Vincent Staat AV Attila - AV Attila Mannen Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1 ---------- 725
    607 Albert van der Mee AV Sprint - AV Sprint Mannen Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 2 ----------- 0
    608 Alwin Groen AV Sprint - AV Sprint Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 0
    609 Cas van Eersel AV Sprint - AV Sprint Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------- 0
    611 David Thommassen AV Sprint - AV Sprint Mannen 100m
    Zweedse
    Man - 100m ---------- 635
    612 Germain Hoek AV Sprint - AV Sprint Mannen 200m
    Zweedse
    Man - 200m ---------- 0
    613 Kevin van Zundert AV Sprint - AV Sprint Mannen Polshoog
    Man - Polshoog ----------- 909
    614 Koen Bastiaansen AV Sprint - AV Sprint Mannen 100m
    400m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 400m --------- 604
    616 Martijn Beerens AV Sprint - AV Sprint Mannen Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 1 ----------- 606
    617 Menno van den Broek AV Sprint - AV Sprint Mannen 400m
    Zweedse
    Man - 400m ---------- 0
    618 Nick Jansen AV Sprint - AV Sprint Mannen 800m
    5000m
    Man - 800mMan - 5000m ---------- 1123
    619 Niels Verheugd AV Sprint - AV Sprint Mannen 200m
    110mH
    Ver
    Man - 200mMan - 110mHMan - Ver Groep 2 --------- 1995
    621 Steff van de Poel AV Sprint - AV Sprint Mannen Kogel
    Hoog
    Man - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 1 ---------- 1306
    622 Tjebbe Kerstens AV Sprint - AV Sprint Mannen 110mH
    Hoog
    Ver
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1 --------- 0
    623 Bart Mulder AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 110mH
    Hoog
    Polshoog
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 1Man - Polshoog --------- 2001
    624 Bas Bernts AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 100m
    Zweedse
    Man - 100m ---------- 0
    625 Bjorn van de Lest AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 400m
    Zweedse
    Man - 400m ---------- 0
    626 Jens Gerrits AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 800m
    Man - 800m ----------- 657
    627 Jeroen Driessen AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 800m
    Man - 800m ----------- 0
    628 Jordi van Horssen AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m --------- 1420
    629 Joris Kerckhoffs AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Zweedse
    Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 2 ---------- 0
    630 Koen de Jong AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Ver
    Man - Ver Groep 1 ----------- 0
    631 Lars van Huijkelom AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 2 ----------- 0
    632 Luuk Verploegen AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 200m
    110mH
    Man - 200mMan - 110mH ---------- 0
    633 Max Muller AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 619
    634 Robin Scholten AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 ----------- 501
    635 Rutger van Breugel AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1 ---------- 337
    637 Thijs Moesman AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 400m
    Man - 400m ----------- 640
    638 Twan Evers AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Ver
    Man - Ver Groep 2 ----------- 751
    639 Wouter Kegge AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 0
    653 Bouke van Belois Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 800m
    5000m
    Man - 800mMan - 5000m ---------- 1322
    654 Joris Abelen Ciko `66 - Ciko `66 Mannen Zweedse
    Polshoog
    Man - Polshoog ---------- 436
    655 Julius Ediagbonya Ciko `66 - Ciko `66 Mannen Kogel
    Kogelsl
    Hoog
    Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 1Man - Hoog Groep 1 --------- 830
    656 Michael Osayande Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 200m
    Zweedse
    Man - 200m ---------- 699
    657 Michiel Siers Ciko `66 - Ciko `66 Mannen Kogel
    Ver
    Man - Kogel Groep 1Man - Ver Groep 2 ---------- 632
    658 Peter Siers Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 110mH
    Hoog
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2 ---------- 1669
    659 Ricardo Rivers Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 400m
    Zweedse
    Man - 400m ---------- 695
    660 Tom Egbers Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 100m
    Zweedse
    Man - 100m ---------- 694
    669 Alberto Brini Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen Zweedse
    Kogel
    Ver
    Man - Kogel Groep 2Man - Ver Groep 1 --------- 1228
    670 Ben Vriends Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 744
    671 Hans Velthuis Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 200m
    400m
    Zweedse
    Man - 200mMan - 400m --------- 0
    672 Jahmal Kusmus Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen Zweedse
    ----------- 0
    673 Jasper Slingerland Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 ---------- 0
    674 Joep Chatrou Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 110mH
    Man - 110mH ----------- 0
    675 Johan van der Dennen Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 0
    676 Joris Petterson Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------- 0
    677 Lennart Kerkhoven Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 2 ----------- 634
    678 Marcel Roosen Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 1 ----------- 381
    679 Max van Haren Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen Polshoog
    Man - Polshoog ----------- 884
    680 Milan Vitvar Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 110mH
    Man - 110mH ----------- 647
    681 Ole van der Horst Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m ---------- 1396
    682 Pepijn van... Westerlo Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 800m
    Man - 800m ----------- 780
    683 Toon IJzerman Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 400m
    Zweedse
    Man - 400m ---------- 756
    684 Willart de Haas Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 100m
    Man - 100m ----------- 0
    693 Dani Nivillac Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 100m
    Man - 100m ----------- 0
    694 David Smit Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 800m
    Man - 800m ----------- 709
    695 Delano van Orsouw Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 200m
    Man - 200m ----------- 0
    696 Eric Arts Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 ----------- 0
    697 Jan Polman Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 200m
    Zweedse
    Man - 200m ---------- 775
    698 Janik Sillen Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Zweedse
    Polshoog
    Man - Polshoog ---------- 528
    699 Jasper Rood Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------- 610
    700 Jitse Spierings Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 110mH
    Zweedse
    Hoog
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2 --------- 1439
    701 Kick Hofman Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 1 ----------- 0
    702 Leon Graven Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 2 ----------- 449
    703 Lovell Lynch Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 400m
    Zweedse
    Man - 400m ---------- 613
    704 Niels Theloosen Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 734
    705 Ruzjairo St Jago Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 100m
    Man - 100m ----------- 812
    706 Simon Spierings Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 ---------- 509
    707 Tecle Mekonen Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 0
    717 Bram Elevelt HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 100m
    200m
    110mH
    Man - 100mMan - 200mMan - 110mH --------- 2119
    718 Coen Buiting HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 200m
    110mH
    Polshoog
    Man - 200mMan - 110mHMan - Polshoog --------- 673
    719 Daan de Grauw HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1 ---------- 0
    720 Duby Ballak HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 100m
    Zweedse
    Hoog
    Man - 100mMan - Hoog Groep 1 --------- 634
    721 Lars Biemans HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 5000m
    Zweedse
    Man - 5000m ---------- 595
    722 Luc Sillen HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 0
    723 Marco Otten HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 400m
    800m
    Zweedse
    Man - 400mMan - 800m --------- 791
    724 Nadim van Minnen HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 1 ----------- 315
    725 Niels Aarts HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2 ---------- 0
    727 Thomas Doesburg HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 400m
    800m
    Zweedse
    Man - 400mMan - 800m --------- 658
    728 Wiene Bakker HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen Kogel
    Ver
    Man - Kogel Groep 1Man - Ver Groep 2 ---------- 1084
    741 Arno Kapteijns PH - Prins Hendrik Mannen Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 2 ----------- 0
    742 Brent Cuijpers PH - Prins Hendrik Mannen Zweedse
    ----------- 0
    743 Daan Gielen PH - Prins Hendrik Mannen 110mH
    Hoog
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2 ---------- 0
    744 Jakob Putz PH - Prins Hendrik Mannen Polshoog
    Man - Polshoog ----------- 958
    745 Jan Janssen PH - Prins Hendrik Mannen 100m
    Zweedse
    Ver
    Man - 100mMan - Ver Groep 2 --------- 786
    746 Jan van den Hoogen PH - Prins Hendrik Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 0
    747 Jeroen Engels PH - Prins Hendrik Mannen 800m
    Man - 800m ----------- 786
    748 Joep van Oorschot PH - Prins Hendrik Mannen 800m
    Man - 800m ----------- 0
    749 Jorg Kroon PH - Prins Hendrik Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------- 0
    750 Jos van Schijndel PH - Prins Hendrik Mannen 400m
    Man - 400m ----------- 0
    751 Just van Hal PH - Prins Hendrik Mannen 200m
    Zweedse
    Man - 200m ---------- 0
    752 Kees Janssen PH - Prins Hendrik Mannen 110mH
    Zweedse
    Man - 110mH ---------- 827
    753 Koen Koenders PH - Prins Hendrik Mannen 100m
    Man - 100m ----------- 728
    754 Merijn Nolet PH - Prins Hendrik Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 ----------- 561
    755 Neal Bouterse PH - Prins Hendrik Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 745
    756 Olav Donker PH - Prins Hendrik Mannen 200m
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 1 ---------- 729
    757 René van der Donk PH - Prins Hendrik Mannen Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 1 ----------- 715
    758 Robin Ruyter PH - Prins Hendrik Mannen 400m
    Man - 400m ----------- 800
    759 Tijmen van Hal PH - Prins Hendrik Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 1 ----------- 680
    774 Adam Youssef Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m --------- 0
    775 Benjamin Manuel Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 800m
    Man - 800m ----------- 773
    776 Bjarne Aelbers Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2 ---------- 0
    777 Dimitri Juliet Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 400m
    Zweedse
    Man - 400m ---------- 797
    778 Dominique Zwiep Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 200m
    Zweedse
    Man - 200m ---------- 785
    779 Erwin Suvaal Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1 ---------- 1079
    780 Hugo van den Haak Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 0
    781 Jim van Gorkum Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 400m
    Zweedse
    Man - 400m ---------- 0
    782 Koen van der Meijden Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 800m
    Man - 800m ----------- 0
    783 Marco de Keijzer Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen Hoog
    Polshoog
    Man - Hoog Groep 2Man - Polshoog ---------- 807
    784 Noah Chokri Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen Ver
    Man - Ver Groep 1 ----------- 0
    785 Ranki Oberoi Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 100m
    Ver
    Man - 100mMan - Ver Groep 2 ---------- 1486
    786 Ruben Esajas Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 110mH
    Man - 110mH ----------- 876
    787 Ton Hettema Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 658
    788 Bart van d...Wijngaard Scorpio - Scorpio Mannen 400m
    110mH
    Ver
    Man - 400mMan - 110mHMan - Ver Groep 2 --------- 2161
    789 Colin Bekers Scorpio - Scorpio Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 756
    790 Fabian Verdaas Scorpio - Scorpio Mannen 200m
    Zweedse
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 1 --------- 0
    791 Freek Gerritsen Scorpio - Scorpio Mannen 400m
    Zweedse
    Man - 400m ---------- 0
    792 Jeroen Rops Scorpio - Scorpio Mannen Kogel
    Kogelsl
    Hoog
    Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2Man - Hoog Groep 1 --------- 0
    793 Jochem Braat Scorpio - Scorpio Mannen 100m
    Zweedse
    Man - 100m ---------- 0
    794 Leandor Jonkers Scorpio - Scorpio Mannen Polshoog
    Man - Polshoog ----------- 673
    795 Matthijs v... der Made Scorpio - Scorpio Mannen Kogel
    Kogelsl
    Hoog
    Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1Man - Hoog Groep 2 --------- 1740
    796 Milan Betz Scorpio - Scorpio Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m --------- 1321
    797 Stan Schipperen Scorpio - Scorpio Mannen 800m
    Man - 800m ----------- 787
    798 Sven van der Pas Scorpio - Scorpio Mannen 800m
    Man - 800m ----------- 0
    799 Tim van Dongen Scorpio - Scorpio Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 0
    823 Christiaan... der Gaag TRTL - WAV Tartletos Mannen 800m
    Man - 800m ----------- 0
    824 Flip Breuer TRTL - WAV Tartletos Mannen 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m ---------- 0
    825 Jelger Elings TRTL - WAV Tartletos Mannen Zweedse
    Kogel
    Ver
    Man - Kogel Groep 2Man - Ver Groep 1 --------- 992
    826 Jelle ten Harkel TRTL - WAV Tartletos Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m --------- 1121
    827 Jonas Pannevis TRTL - WAV Tartletos Mannen 400m
    110mH
    Zweedse
    Man - 400mMan - 110mH --------- 1413
    828 Joran de Bie TRTL - WAV Tartletos Mannen 5000m
    Man - 5000m ----------- 382
    829 Koen Jansen TRTL - WAV Tartletos Mannen 800m
    Kogelsl
    Man - 800mMan - Koge...l Groep 1 ---------- 986
    830 Olivier Klijn TRTL - WAV Tartletos Mannen Hoog
    Polshoog
    Man - Hoog Groep 1Man - Polshoog ---------- 1583
    831 Wouter Lokhorst TRTL - WAV Tartletos Mannen 400m
    Zweedse
    Man - 400m ---------- 0

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 8
    AV Attila ATTL 13
    AV Sprint SPRN 13
    AV Wijchen WYCH 16
    Ciko `66 CIKO 8
    Eindhoven Atletiek EHAT 16
    Nijmegen Atletiek NYMG 15
    NSAV `t Haasje HAAS 11
    Prins Hendrik PH 19
    Rotterdam Atletiek RDAM 14
    Scorpio SCRP 12
    WAV Tartletos TRTL 9
    Competitiestand Mannen 2e divisie
    # Team Leden Punten
    1 Prins Hendrik Mannen Prins Hendrik - Msen
    Begeleider: Pieter van der Heijden
    Jurylid: organiserende vereniging
    19 9130
    2 Eindhoven Atletiek Mannen Eindhoven Atletiek - Msen
    Begeleider: Joris Petterson
    Jurylid: Cyriel Heijink
    16 8366
    3 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
    Begeleider: Richard Kooijman
    Jurylid: Richard Kooijman
    14 8173
    4 Scorpio Mannen Scorpio - Msen
    Begeleider: Matthijs van der Made
    Jurylid: Zie vrouwenteam.
    12 8155
    5 Nijmegen Atletiek Mannen Nijmegen Atletiek - Msen
    Begeleider: Jasper Rood
    Jurylid: Zie vrouwenploeg
    15 8043
    6 AV Sprint Mannen AV Sprint - Msen
    Begeleider: Johan de Koning
    Jurylid: John van Zundert voorkeur voor polsstokhoog
    13 7954
    7 Ciko `66 Mannen Ciko `66 - Msen
    Begeleider: Bouke van Belois
    Jurylid: Julius Ediagbonya
    8 7808
    8 AV Wijchen Mannen AV Wijchen - Msen
    Begeleider: Robin Scholten
    Jurylid: Douwe de Jager
    16 7774
    9 AV Attila Mannen AV Attila - Msen
    Begeleider: Yuri Engels
    Jurylid: Phillip Scheepers
    13 7687
    10 NSAV `t Haasje Mannen NSAV `t Haasje - Msen
    Begeleider: Marco Otten
    Jurylid: Ernest van der Loop
    11 7638
    11 ARV Achilles Mannen ARV Achilles - Msen
    Begeleider: Joost Ketel
    Jurylid: Christa Roeloffs
    8 7390
    12 WAV Tartletos Mannen WAV Tartletos - Msen
    Begeleider: Judith de Heer
    Jurylid: Julien van Dijk
    9 7106

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Ruzjairo St Jago Nijmegen A...ek Mannen 10,97 +1.0 m/s11,28 812
    2 Koen Koenders Prins Hendrik Mannen 11,32 +1.0 m/s11,31 728
    3 Dani Nivillac Nijmegen A...ek Mannen 11,32 +1.0 m/s11,11 0
    4 Ole van der Horst Eindhoven ...ek Mannen 11,40 +1.2 m/s11,74 710
    4 Ranki Oberoi Rotterdam ...ek Mannen 11,40 +1.0 m/s10,98 710
    6 Adam Youssef Rotterdam ...ek Mannen 11,46 +1.0 m/s11,25 0
    7 Jordi van Horssen AV Wijchen Mannen 11,47 +1.2 m/s11,60 694
    7 Tom Egbers Ciko `66 Mannen 11,47 +1.2 m/s11,61 694
    9 Niels Beks AV Attila Mannen 11,48 +1.0 m/s11,42 692
    10 Jan Janssen Prins Hendrik Mannen 11,48 +1.2 m/s11,50 0
    11 Milan Betz Scorpio Mannen 11,52 +1.2 m/s11,60 683
    12 Domingos Muanza AV Attila Mannen 11,64 +1.0 m/s11,42 0
    13 Bram Elevelt NSAV `t Ha...je Mannen 11,65 +1.0 m/s11,50 654
    14 Willart de Haas Eindhoven ...ek Mannen 11,69 +1.2 m/s11,71 0
    15 David Thommassen AV Sprint Mannen 11,74 +1.2 m/s11,70 635
    16 Koen Bastiaansen AV Sprint Mannen 11,81 +1.2 m/s11,70 0
    17 Bas Bernts AV Wijchen Mannen 11,96 -0.4 m/s11,80 0
    18 Raymond de Bruijn ARV Achilles Mannen 12,14 -0.4 m/s--- 552
    19 Ruben Jaspers ARV Achilles Mannen 12,14 -0.4 m/s11,80 0
    20 Jelle ten Harkel WAV Tartletos Mannen 12,17 -0.4 m/s11,81 546
    21 Duby Ballak NSAV `t Ha...je Mannen 12,43 -0.4 m/s--- 0
    22 Jochem Braat Scorpio Mannen 12,51 -0.4 m/s--- 0
    Flip Breuer WAV Tartletos Mannen DNS --- 0

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Dominique Zwiep Rotterdam ...ek Mannen 22,55 +2.7 m/s21,96 785
    2 Jan Polman Nijmegen A...ek Mannen 22,65 +2.7 m/s22,75 775
    3 Delano van Orsouw Nijmegen A...ek Mannen 23,08 +2.7 m/s22,75 0
    4 Olav Donker Prins Hendrik Mannen 23,11 +2.7 m/s23,04 729
    5 Adam Youssef Rotterdam ...ek Mannen 23,13 +2.7 m/s22,59 0
    6 Jordi van Horssen AV Wijchen Mannen 23,14 +0.6 m/s23,20 726
    7 Michael Osayande Ciko `66 Mannen 23,42 +0.6 m/s23,15 699
    8 Ole van der Horst Eindhoven ...ek Mannen 23,55 +0.6 m/s23,80 686
    9 Olle van der Walle AV Attila Mannen 23,62 +1.7 m/s24,21 680
    10 Niels Verheugd AV Sprint Mannen 23,74 +0.6 m/s23,11 669
    11 Bram Elevelt NSAV `t Ha...je Mannen 23,86 +2.7 m/s22,75 657
    12 Hans Velthuis Eindhoven ...ek Mannen 24,01 +0.6 m/s23,60 0
    13 Milan Betz Scorpio Mannen 24,07 +2.7 m/s23,00 638
    14 Luuk Verploegen AV Wijchen Mannen 24,41 +1.7 m/s24,00 0
    15 Joost Ketel ARV Achilles Mannen 24,50 +0.6 m/s24,00 600
    16 Germain Hoek AV Sprint Mannen 24,57 +1.7 m/s24,50 0
    17 Coen Buiting NSAV `t Ha...je Mannen 24,61 +0.6 m/s23,75 0
    18 Just van Hal Prins Hendrik Mannen 24,78 +0.6 m/s24,00 0
    19 Jelle ten Harkel WAV Tartletos Mannen 24,79 +1.7 m/s24,27 575
    20 Ruben Jaspers ARV Achilles Mannen 25,86 +1.7 m/s24,80 0
    21 Fabian Verdaas Scorpio Mannen 26,15 +1.7 m/s--- 0
    Flip Breuer WAV Tartletos Mannen DNS --- 0
    Niels Beks AV Attila Mannen DNS 22,70 0

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Robin Ruyter Prins Hendrik Mannen 50,11 49,90 800
    2 Dimitri Juliet Rotterdam ...ek Mannen 50,19 48,91 797
    3 Jonas Pannevis WAV Tartletos Mannen 50,68 50,66 775
    4 Toon IJzerman Eindhoven ...ek Mannen 51,13 51,50 756
    5 Hans Velthuis Eindhoven ...ek Mannen 51,16 50,80 0
    6 Bart van d...Wijngaard Scorpio Mannen 52,12 59,30 714
    7 Ricardo Rivers Ciko `66 Mannen 52,59 52,50 695
    8 Jos van Schijndel Prins Hendrik Mannen 52,72 52,50 0
    9 Jim van Gorkum Rotterdam ...ek Mannen 53,47 49,73 0
    10 Thomas Doesburg NSAV `t Ha...je Mannen 53,52 53,50 658
    11 Marco Otten NSAV `t Ha...je Mannen 53,76 51,13 0
    12 Toine van Beckhoven AV Attila Mannen 53,88 52,98 644
    13 Thijs Moesman AV Wijchen Mannen 53,97 52,50 640
    14 Maarten Roeloffs ARV Achilles Mannen 54,08 52,60 636
    15 Lovell Lynch Nijmegen A...ek Mannen 54,70 53,92 613
    16 Koen Bastiaansen AV Sprint Mannen 54,93 54,00 604
    17 Bjorn van de Lest AV Wijchen Mannen 55,11 54,00 0
    18 Menno van den Broek AV Sprint Mannen 56,80 54,19 0
    19 Ruben Baljon ARV Achilles Mannen 1:00,23 58,70 0
    20 Wouter Lokhorst WAV Tartletos Mannen 1:04,40 --- 0
    Freek Gerritsen Scorpio Mannen DNF 51,12 0

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Koen Jansen WAV Tartletos Mannen 1:57,27 1:54,44 796
    2 Marco Otten NSAV `t Ha...je Mannen 1:57,53 1:53,61 791
    3 Stan Schipperen Scorpio Mannen 1:57,77 1:56,71 787
    4 Jeroen Engels Prins Hendrik Mannen 1:57,79 1:58,30 786
    5 Pepijn van... Westerlo Eindhoven ...ek Mannen 1:58,12 1:57,50 780
    6 Benjamin Manuel Rotterdam ...ek Mannen 1:58,52 1:57,30 773
    7 Koen van der Meijden Rotterdam ...ek Mannen 2:00,00 1:59,10 0
    8 Bouke van Belois Ciko `66 Mannen 2:00,36 1:58,34 741
    9 Joep van Oorschot Prins Hendrik Mannen 2:01,88 1:58,30 0
    10 David Smit Nijmegen A...ek Mannen 2:02,29 2:05,00 709
    11 Jens Gerrits AV Wijchen Mannen 2:05,47 2:04,00 657
    12 Thomas Doesburg NSAV `t Ha...je Mannen 2:07,59 2:02,00 0
    13 Jeroen Driessen AV Wijchen Mannen 2:09,33 2:06,00 0
    14 Sven van der Pas Scorpio Mannen 2:09,90 2:13,38 0
    15 Nick Jansen AV Sprint Mannen 2:14,45 2:08,13 525
    16 Ruben Baljon ARV Achilles Mannen 2:17,41 2:15,50 485
    17 Jeroen Simons AV Attila Mannen 2:27,81 2:10,00 358
    Christiaan... der Gaag WAV Tartletos Mannen DNS 2:09,12 0

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Colin Bekers Scorpio Mannen 15:39,87 15:10,00 756
    2 Neal Bouterse Prins Hendrik Mannen 15:45,08 15:15,00 745
    3 Ben Vriends Eindhoven ...ek Mannen 15:45,51 15:15,00 744
    4 Niels Theloosen Nijmegen A...ek Mannen 15:50,91 15:15,00 734
    5 Rick Lambregts ARV Achilles Mannen 15:59,58 15:55,00 717
    6 Ton Hettema Rotterdam ...ek Mannen 16:30,50 16:01,00 658
    7 Johan van der Dennen Eindhoven ...ek Mannen 16:39,95 15:45,00 0
    8 Max Muller AV Wijchen Mannen 16:52,60 16:30,00 619
    9 Jan van den Hoogen Prins Hendrik Mannen 16:54,73 15:48,00 0
    10 Nick Jansen AV Sprint Mannen 17:04,59 16:20,78 598
    11 Lars Biemans NSAV `t Ha...je Mannen 17:06,59 16,40 595
    12 Bouke van Belois Ciko `66 Mannen 17:15,16 18:00,00 581
    13 Mike Rasenberg AV Attila Mannen 17:16,75 16:57,29 578
    14 Alwin Groen AV Sprint Mannen 17:20,25 16:40,00 0
    15 Luc Sillen NSAV `t Ha...je Mannen 17:36,82 16:30,00 0
    16 Tim van Dongen Scorpio Mannen 17:59,85 --- 0
    17 Joran de Bie WAV Tartletos Mannen 19:30,11 18:49,80 382
    Tecle Mekonen Nijmegen A...ek Mannen DNS 14:55,00 0
    Hugo van den Haak Rotterdam ...ek Mannen DNF 16:11,00 0
    Wouter Kegge AV Wijchen Mannen DNF 16:30,00 0

    Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Ruben Esajas Rotterdam ...ek Mannen 14,75 +2.1 m/s14,23 876
    2 Kees Janssen Prins Hendrik Mannen 15,21 +2.1 m/s15,08 827
    3 Bram Elevelt NSAV `t Ha...je Mannen 15,39 +2.1 m/s14,50 808
    4 Peter Siers Ciko `66 Mannen 15,79 +0.7 m/s16,63 769
    5 Bart van d...Wijngaard Scorpio Mannen 16,01 +0.7 m/s16,40 748
    6 Maarten Roeloffs ARV Achilles Mannen 16,02 +2.1 m/s16,30 747
    7 David Staat AV Attila Mannen 16,08 +2.1 m/s16,20 741
    8 Jitse Spierings Nijmegen A...ek Mannen 16,89 -0.4 m/s16,90 670
    9 Daan Gielen Prins Hendrik Mannen 17,01 +0.7 m/s16,50 0
    10 Bart Mulder AV Wijchen Mannen 17,01 +0.7 m/s16,50 660
    11 Milan Vitvar Eindhoven ...ek Mannen 17,17 -0.4 m/s17,00 647
    12 Niels Verheugd AV Sprint Mannen 17,25 -0.4 m/s16,90 640
    13 Jonas Pannevis WAV Tartletos Mannen 17,28 +0.7 m/s16,39 638
    14 Joep Chatrou Eindhoven ...ek Mannen 17,68 -0.4 m/s17,00 0
    15 Luuk Verploegen AV Wijchen Mannen 18,25 -0.4 m/s--- 0
    Alain Bettonviel AV Attila Mannen DNF 16,77 0
    Tjebbe Kerstens AV Sprint Mannen DNF 18,35 0
    Coen Buiting NSAV `t Ha...je Mannen DNF 16,20 0

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jasper Rood Nijmegen A...ek Mannen 11,61 11,00 12,16 11,37 12,16 12,76 610
    2 Matthijs v... der Made Scorpio Mannen 11,97 X 10,67 12,00 12,00 --- 600
    3 Steff van de Poel AV Sprint Mannen X 10,57 11,72 X 11,72 --- 581
    4 Merijn Nolet Prins Hendrik Mannen 11,42 10,48 10,71 10,12 11,42 11,05 561
    5 Julius Ediagbonya Ciko `66 Mannen 10,39 11,20 10,93 X 11,20 11,00 546
    6 Cas van Eersel AV Sprint Mannen 10,58 11,04 10,98 10,89 11,04 --- 0
    7 Jorg Kroon Prins Hendrik Mannen 10,58 10,61 9,93 11,00 11,00 11,04 0
    8 Eric Arts Nijmegen A...ek Mannen 9,86 10,69 10,51 10,27 10,69 10,45 0
    9 Robin Scholten AV Wijchen Mannen X 10,57 10,28 9,86 10,57 --- 501
    10 Jelger Elings WAV Tartletos Mannen 10,56 9,79 9,84 9,59 10,56 --- 501
    11 Rutger van Breugel AV Wijchen Mannen 10,13 9,95 10,45 10,46 10,46 --- 0
    12 Alberto Brini Eindhoven ...ek Mannen 10,35 X 9,95 9,97 10,35 10,75 486
    13 Wiene Bakker NSAV `t Ha...je Mannen 10,16 9,55 10,00 X 10,16 10,00 472
    14 Joeri Coolen AV Attila Mannen 9,76 10,12 10,09 9,67 10,12 10,30 469
    15 Jeroen Rops Scorpio Mannen X 10,06 X 9,76 10,06 --- 0
    16 Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen 9,78 9,54 9,38 10,02 10,02 --- 462
    17 Ferdi van Schijndel AV Attila Mannen 9,54 9,36 9,78 9,54 9,78 10,18 0
    18 Michiel Siers Ciko `66 Mannen 9,75 9,57 9,76 9,40 9,76 10,00 0
    19 Erwin Suvaal Rotterdam ...ek Mannen 9,60 9,49 9,35 - 9,60 --- 431
    20 Niels Aarts NSAV `t Ha...je Mannen 8,65 8,87 8,93 8,31 8,93 9,50 0
    21 Joris Petterson Eindhoven ...ek Mannen 8,78 7,82 8,73 7,66 8,78 --- 0
    Bjarne Aelbers Rotterdam ...ek Mannen - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 René van der Donk Prins Hendrik Mannen 41,43 42,82 43,88 X 43,88 46,50 715
    2 Erwin Suvaal Rotterdam ...ek Mannen 38,44 X 39,51 38,21 39,51 --- 648
    3 Martijn Beerens AV Sprint Mannen 35,51 36,90 36,63 X 36,90 --- 606
    4 Albert van der Mee AV Sprint Mannen 32,76 33,13 X 31,39 33,13 --- 0
    5 Matthijs v... der Made Scorpio Mannen 28,76 27,55 30,97 X 30,97 --- 506
    6 Leon Graven Nijmegen A...ek Mannen 25,67 25,46 27,16 27,88 27,88 26,00 449
    7 Marcel Roosen Eindhoven ...ek Mannen 24,32 X X X 24,32 --- 381
    8 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 24,26 X 22,02 - 24,26 --- 379
    9 Arno Kapteijns Prins Hendrik Mannen 22,74 21,16 X 21,85 22,74 27,50 0
    10 Rutger van Breugel AV Wijchen Mannen 18,69 19,78 20,19 22,17 22,17 --- 337
    11 Joris Kerckhoffs AV Wijchen Mannen 21,43 21,87 20,18 16,12 21,87 --- 0
    12 Ferdi van Schijndel AV Attila Mannen 21,58 19,24 18,87 18,87 21,58 25,00 324
    13 Joeri Coolen AV Attila Mannen X 20,10 20,50 21,46 21,46 25,00 0
    14 Nadim van Minnen NSAV `t Ha...je Mannen 20,56 20,73 21,15 20,68 21,15 18,00 315
    15 Niels Aarts NSAV `t Ha...je Mannen X 19,30 20,77 20,49 20,77 18,00 0
    16 Kick Hofman Nijmegen A...ek Mannen 16,28 19,81 19,97 16,84 19,97 18,81 0
    17 Julius Ediagbonya Ciko `66 Mannen 19,73 - X X 19,73 --- 284
    18 Koen Jansen WAV Tartletos Mannen 15,13 15,68 15,73 15,15 15,73 --- 190
    Jeroen Rops Scorpio Mannen - X - - NM --- 0
    Bjarne Aelbers Rotterdam ...ek Mannen - DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Peter Siers Ciko `66 Mannen 2,05 2,01 900
    2 Julius Ediagbonya Ciko `66 Mannen 2,00 2,01 0
    3 Jitse Spierings Nijmegen A...ek Mannen 1,90 1,90 769
    4 Vincent Staat AV Attila Mannen 1,85 1,95 725
    5 Olivier Klijn WAV Tartletos Mannen 1,85 --- 725
    5 Joost Ketel ARV Achilles Mannen 1,85 1,80 725
    5 Steff van de Poel AV Sprint Mannen 1,85 --- 725
    8 Tijmen van Hal Prins Hendrik Mannen 1,80 1,85 680
    9 Lennart Kerkhoven Eindhoven ...ek Mannen 1,75 1,80 634
    9 Matthijs v... der Made Scorpio Mannen 1,75 --- 634
    9 Duby Ballak NSAV `t Ha...je Mannen 1,75 1,75 634
    12 Daan de Grauw NSAV `t Ha...je Mannen 1,70 1,80 0
    13 Jasper Slingerland Eindhoven ...ek Mannen 1,70 1,90 0
    14 Bart Mulder AV Wijchen Mannen 1,70 --- 587
    15 Simon Spierings Nijmegen A...ek Mannen 1,70 1,75 0
    16 Lars van Huijkelom AV Wijchen Mannen 1,65 --- 0
    17 Jeroen Rops Scorpio Mannen 1,50 --- 0
    Jaro Ijpelaar AV Attila Mannen DNS 1,85 0
    Tjebbe Kerstens AV Sprint Mannen DNS --- 0
    Daan Gielen Prins Hendrik Mannen DNS 1,85 0
    Marco de Keijzer Rotterdam ...ek Mannen DNS --- 0

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jakob Putz Prins Hendrik Mannen 4,60 4,70 958
    2 André Faesen AV Attila Mannen 4,40 4,40 909
    2 Kevin van Zundert AV Sprint Mannen 4,40 --- 909
    4 Max van Haren Eindhoven ...ek Mannen 4,30 4,60 884
    5 Olivier Klijn WAV Tartletos Mannen 4,20 --- 858
    6 Marco de Keijzer Rotterdam ...ek Mannen 4,00 --- 807
    7 Bart Mulder AV Wijchen Mannen 3,80 --- 754
    8 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 3,60 --- 700
    9 Leandor Jonkers Scorpio Mannen 3,50 --- 673
    9 Coen Buiting NSAV `t Ha...je Mannen 3,50 3,30 673
    11 Janik Sillen Nijmegen A...ek Mannen 3,00 2,70 528
    12 Joris Abelen Ciko `66 Mannen 2,70 2,80 436

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Jan Janssen Prins Hendrik Mannen X 6,77 X 6,84 6,84 +2.9 m/s7,08 786
    2 Ranki Oberoi Rotterdam ...ek Mannen 6,68 6,79 X X 6,79 +2.4 m/s--- 776
    3 Olav Donker Prins Hendrik Mannen X 6,62 6,22 6,76 6,76 +0.6 m/s6,80 0
    4 Twan Evers AV Wijchen Mannen 6,60 X 6,67 6,54 6,67 +2.8 m/s6,66 751
    5 Alberto Brini Eindhoven ...ek Mannen 6,29 6,63 4,94 - 6,63 +2.4 m/s6,60 742
    6 Bart van d...Wijngaard Scorpio Mannen 6,22 6,43 - 6,16 6,43 +0.9 m/s--- 699
    7 Niels Verheugd AV Sprint Mannen 6,20 6,24 6,23 6,37 6,37 +2.0 m/s--- 686
    8 Domingos Muanza AV Attila Mannen 6,09 6,29 - - 6,29 +2.4 m/s6,50 669
    9 Koen de Jong AV Wijchen Mannen 6,17 X 5,93 6,28 6,28 +1.5 m/s6,00 0
    10 Noah Chokri Rotterdam ...ek Mannen 5,92 6,09 6,21 6,09 6,21 +0.1 m/s--- 0
    11 Michiel Siers Ciko `66 Mannen 6,12 5,90 X 5,45 6,12 +2.5 m/s6,12 632
    12 Wiene Bakker NSAV `t Ha...je Mannen 6,01 6,03 X 5,90 6,03 +3.3 m/s5,90 612
    13 Vincent Staat AV Attila Mannen 5,91 5,91 6,02 5,98 6,02 +0.2 m/s6,30 0
    14 Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen 5,80 6,02 5,95 5,72 6,02 +0.7 m/s--- 609
    15 Tjebbe Kerstens AV Sprint Mannen 5,67 5,87 5,91 X 5,91 +0.3 m/s--- 0
    16 Daan de Grauw NSAV `t Ha...je Mannen X X 5,39 5,76 5,76 +1.8 m/s5,90 0
    17 Jasper Slingerland Eindhoven ...ek Mannen 5,65 5,47 5,47 5,67 5,67 +3.3 m/s5,96 0
    18 Fabian Verdaas Scorpio Mannen 5,50 5,27 5,59 5,43 5,59 +1.8 m/s--- 0
    19 Simon Spierings Nijmegen A...ek Mannen 5,23 5,47 5,35 5,58 5,58 +1.2 m/s5,50 509
    20 Raymond de Bruijn ARV Achilles Mannen 5,55 5,44 5,20 5,01 5,55 +2.2 m/s--- 0
    21 Jelger Elings WAV Tartletos Mannen 5,36 5,39 5,50 5,27 5,50 +1.2 m/s--- 491