Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 104
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m800m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogHSSPolshoogTeam punten
    553 Daphne Bosch AV Edam 800m
    HSS
    MJB - 800mMJB - HSS - gr2 AV Edam Meisjes --------- 0
    554 Daphne Buikman AV Edam 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m AV Edam Meisjes -------- 551
    555 Caya de Graaf AV Edam 100mH
    4x100m
    MJB - 100mh AV Edam Meisjes --------- 0
    556 Liset Kolkman AV Edam 100mH
    HSS
    Polshoog
    MJB - 100mhMJB - HSS - gr1MJB - Polshoog AV Edam Meisjes -------- 1751
    557 Sharita Oor AV Edam Discus
    Hoog
    MJB - Discus - gr1MJB - Hoog - gr1 AV Edam Meisjes --------- 0
    558 Lianne Runderkamp AV Edam Speer
    MJB - Speer - gr2 AV Edam Meisjes ---------- 0
    559 Yvonne Schokker AV Edam 100m
    4x100m
    MJB - 100m AV Edam Meisjes --------- 0
    560 Anouk Schot AV Edam 4x100m
    Hoog
    MJB - Hoog - gr2 AV Edam Meisjes --------- 672
    561 Daniëlle Steur AV Edam 200m
    MJB - 200m AV Edam Meisjes ---------- 0
    562 Willeke Stuijt AV Edam Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr2 AV Edam Meisjes -------- 2154
    563 Manon Verdonck AV Edam 800m
    MJB - 800m AV Edam Meisjes ---------- 721
    564 Willeke Vink AV Edam Kogel
    MJB - Kogel - gr1 AV Edam Meisjes ---------- 0
    565 Noa Claus AV Haarlem 800m
    100mH
    Hoog
    MJB - 800mMJB - 100mhMJB - Hoog - gr2 AV Haarlem Meisjes -------- 0
    566 Mette Elgersma AV Haarlem 4x100m
    Speer
    Polshoog
    MJB - Speer - gr1MJB - Polshoog AV Haarlem Meisjes -------- 437
    567 Lonneke Eppink AV Haarlem 4x100m
    Discus
    HSS
    MJB - Discus - gr1MJB - HSS - gr1 AV Haarlem Meisjes -------- 530
    568 Vera Hijlkema AV Haarlem 200m
    100mH
    Kogel
    MJB - 200mMJB - 100mhMJB - Kogel - gr1 AV Haarlem Meisjes -------- 1031
    569 Anna Hovinga AV Haarlem 100m
    800m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 800m AV Haarlem Meisjes -------- 929
    570 Babs Koeman AV Haarlem 200m
    Speer
    Hoog
    MJB - 200mMJB - Speer - gr2MJB - Hoog - gr1 AV Haarlem Meisjes -------- 1261
    571 Foske Schiff AV Haarlem 100m
    4x100m
    Discus
    MJB - 100mMJB - Discus - gr2 AV Haarlem Meisjes -------- 0
    572 Silke Jansen AV Hera 200m
    Polshoog
    MJB - 200mMJB - Polshoog AV Hera Me...es Team 1 --------- 276
    573 Femke Jonker AV Hera 100mH
    4x100m
    HSS
    MJB - 100mhMJB - HSS - gr1 AV Hera Me...es Team 1 -------- 1276
    574 Leonie Keppel AV Hera 200m
    Discus
    MJB - 200mMJB - Discus - gr1 AV Hera Me...es Team 1 --------- 0
    575 Isa Kolle AV Hera Discus
    Kogel
    MJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr1 AV Hera Me...es Team 1 --------- 602
    576 Rosa Kuin AV Hera 4x100m
    Speer
    Kogel
    MJB - Speer - gr1MJB - Kogel - gr2 AV Hera Me...es Team 1 -------- 756
    577 Bente Lieuwes AV Hera 100m
    4x100m
    MJB - 100m AV Hera Me...es Team 2 --------- 0
    578 Dianne de Mooij AV Hera 800m
    MJB - 800m AV Hera Me...es Team 2 ---------- 384
    579 Chelsea Pantelic AV Hera 800m
    MJB - 800m AV Hera Me...es Team 1 ---------- 575
    580 Christel Philipsen AV Hera 100m
    Discus
    Kogel
    MJB - 100mMJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr2 AV Hera Me...es Team 2 -------- 1445
    581 Nova Poland AV Hera 4x100m
    Polshoog
    MJB - Polshoog AV Hera Me...es Team 2 --------- 317
    582 Amber van der Putten AV Hera 100m
    4x100m
    MJB - 100m AV Hera Me...es Team 1 --------- 0
    583 Amber Renses AV Hera 800m
    MJB - 800m AV Hera Me...es Team 2 ---------- 0
    584 Enola Schouten AV Hera Speer
    Discus
    MJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr1 AV Hera Me...es Team 2 --------- 0
    585 Joyce Smit AV Hera 200m
    4x100m
    MJB - 200m AV Hera Me...es Team 2 --------- 0
    586 Cindy Smit AV Hera 4x100m
    Kogel
    Hoog
    MJB - Kogel - gr1MJB - Hoog - gr2 AV Hera Me...es Team 2 -------- 0
    587 Vere Tavenier AV Hera 800m
    MJB - 800m AV Hera Me...es Team 1 ---------- 0
    588 Noah Verduin AV Hera Speer
    Hoog
    MJB - Speer - gr2MJB - Hoog - gr1 AV Hera Me...es Team 1 --------- 1310
    589 Veerle Vermaire AV Hera Speer
    Hoog
    MJB - Speer - gr2MJB - Hoog - gr1 AV Hera Me...es Team 2 --------- 1011
    590 Lysanne Zaal AV Hera 100m
    4x100m
    MJB - 100m AV Hera Me...es Team 1 --------- 511
    591 Melissa van Diepen Hollandia 100m
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mMJB - Hoog - gr2 AV Hollandia Meisjes -------- 550
    592 Salina de Git Hollandia 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m AV Hollandia Meisjes -------- 527
    593 Carissa de Git Hollandia 800m
    4x100m
    Hoog
    MJB - 800mMJB - Hoog - gr1 AV Hollandia Meisjes -------- 439
    594 Niké Kwaad Hollandia 4x100m
    HSS
    MJB - HSS - gr2 AV Hollandia Meisjes --------- 0
    595 Nyka Muijs Hollandia Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr1MJB - Kogel - gr2 AV Hollandia Meisjes -------- 1304
    596 Britt Nederveen Hollandia 100mH
    HSS
    Polshoog
    MJB - 100mhMJB - HSS - gr1MJB - Polshoog AV Hollandia Meisjes -------- 1322
    597 Inez Bouwen AV Lycurgus Hoog
    HSS
    MJB - Hoog - gr1MJB - HSS - gr2 AV Lycurgu...es Team 1 --------- 651
    598 Mara Cotterink AV Lycurgus 200m
    100mH
    Hoog
    MJB - 200mMJB - 100mhMJB - Hoog - gr2 AV Lycurgu...es Team 1 -------- 1568
    599 Pip Doesburg AV Lycurgus 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m AV Lycurgu...es Team 1 -------- 685
    600 Fee Eising AV Lycurgus 800m
    MJB - 800m AV Lycurgu...es Team 1 ---------- 712
    601 Samantha Frinking AV Lycurgus 800m
    MJB - 800m AV Lycurgu...es Team 1 ---------- 0
    602 Anouk Haverkort AV Lycurgus 100m
    4x100m
    MJB - 100m AV Lycurgu...es Team 1 --------- 0
    603 Charon Lak AV Lycurgus Speer
    Discus
    MJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr1 AV Lycurgu...es Team 1 --------- 0
    604 Fabienne Muller AV Lycurgus Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr2MJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr1 AV Lycurgu...es Team 1 -------- 1958
    605 Anna Roelofs AV Lycurgus 4x100m
    AV Lycurgu...es Team 1 ---------- 0
    607 Simone Winter AV Lycurgus 100mH
    4x100m
    Kogel
    MJB - 100mhMJB - Kogel - gr2 AV Lycurgu...es Team 1 -------- 0
    608 Lisa de Boer NEAV 100m
    4x100m
    MJB - 100m AV NEA-Vol...es Team 1 --------- 495
    609 Sheralda Bottse NEAV 200m
    800m
    4x100m
    MJB - 200mMJB - 800m AV NEA-Vol...es Team 1 -------- 568
    610 Julia Jongejeugd NEAV Discus
    Hoog
    HSS
    MJB - Discus - gr1MJB - Hoog - gr1MJB - HSS - gr2 AV NEA-Vol...es Team 2 -------- 1702
    611 Amber van der Klei NEAV 100m
    100mH
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 100mh AV NEA-Vol...es Team 1 -------- 382
    612 Linda van der Klei NEAV 200m
    100mH
    4x100m
    MJB - 200mMJB - 100mh AV NEA-Vol...es Team 1 -------- 0
    613 Mila Kuller NEAV 100mH
    Speer
    Discus
    MJB - 100mhMJB - Speer - gr2MJB - Discus - gr2 AV NEA-Vol...es Team 2 -------- 906
    614 Zoë Riepen NEAV Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr1MJB - Kogel - gr1 AV NEA-Vol...es Team 1 -------- 1318
    615 Francis va...ookhuizen NEAV Discus
    Hoog
    HSS
    MJB - Discus - gr2MJB - Hoog - gr2MJB - HSS - gr1 AV NEA-Vol...es Team 1 -------- 1120
    616 Lisa Church AV NOVA 100mH
    4x100m
    Kogel
    MJB - 100mhMJB - Kogel - gr1 AV NOVA Meisjes -------- 801
    617 Myrthe Dok AV NOVA 4x100m
    Discus
    Polshoog
    MJB - Discus - gr2MJB - Polshoog AV NOVA Meisjes -------- 397
    618 Mireille Ligthart AV NOVA 100m
    800m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 800m AV NOVA Meisjes -------- 657
    619 Nova Pauw AV NOVA 100m
    Speer
    Kogel
    MJB - 100mMJB - Speer - gr1MJB - Kogel - gr2 AV NOVA Meisjes -------- 0
    620 Megan Veen AV NOVA 100mH
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mhMJB - Hoog - gr2 AV NOVA Meisjes -------- 779
    621 Femke Wabeke AV NOVA 200m
    Speer
    HSS
    MJB - 200mMJB - Speer - gr2MJB - HSS - gr1 AV NOVA Meisjes -------- 843
    622 Mette Drenth AV Suomi 100m
    200m
    MJB - 100mMJB - 200m AV Suomi Meisjes --------- 437
    623 Cilia van Kessel AV Suomi 800m
    Hoog
    MJB - 800mMJB - Hoog - gr1 AV Suomi Meisjes --------- 477
    624 Lois Schrijver AV Suomi 100m
    MJB - 100m AV Suomi Meisjes ---------- 0
    625 Jenna Zaagsma AV Suomi 800m
    100mH
    Hoog
    MJB - 800mMJB - 100mhMJB - Hoog - gr2 AV Suomi Meisjes -------- 1003
    626 Anne Zuiderduin AV Suomi Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr2MJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr1 AV Suomi Meisjes -------- 890
    627 Lisa de Best DEM 100mH
    4x100m
    Polshoog
    MJB - 100mhMJB - Polshoog DEM Meisjes -------- 915
    628 Ramona de Boer DEM 100m
    200m
    HSS
    MJB - 100mMJB - 200mMJB - HSS - gr1 DEM Meisjes -------- 921
    629 Eline Brouwer DEM 100mH
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mhMJB - Hoog - gr2 DEM Meisjes -------- 672
    630 Silke de Haas DEM 4x100m
    Speer
    HSS
    MJB - Speer - gr1MJB - HSS - gr2 DEM Meisjes -------- 472
    632 Deborah Leguit DEM 200m
    800m
    MJB - 200mMJB - 800m DEM Meisjes --------- 536
    633 Roxanne Reek DEM 100m
    MJB - 100m DEM Meisjes ---------- 0
    634 Yoelle Sc...n Westrum DEM Discus
    Hoog
    MJB - Discus - gr1MJB - Hoog - gr1 DEM Meisjes --------- 0
    635 Danique Schram DEM 800m
    4x100m
    Kogel
    MJB - 800mMJB - Kogel - gr2 DEM Meisjes -------- 0
    636 Nadia Willemse DEM Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr2MJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr1 DEM Meisjes -------- 817
    637 Julia Arlotti KAV Holland 200m
    4x100m
    Polshoog
    MJB - 200mMJB - Polshoog KAV Hollan...es Team 1 -------- 276
    638 Inez Bernard KAV Holland 800m
    MJB - 800m KAV Hollan...es Team 1 ---------- 559
    639 Sofia Bouwmeester KAV Holland 100m
    Hoog
    MJB - 100mMJB - Hoog - gr1 KAV Hollan...es Team 2 --------- 996
    640 Rosalie Breems KAV Holland 100m
    100mH
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 100mh KAV Hollan...es Team 1 -------- 1310
    641 Sarah van Ekeris KAV Holland 100m
    4x100m
    Discus
    MJB - 100mMJB - Discus - gr2 KAV Hollan...es Team 1 -------- 0
    642 Robina Negenman KAV Holland Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr1MJB - Kogel - gr2 KAV Hollan...es Team 1 -------- 1909
    643 Nikki Taag KAV Holland 200m
    4x100m
    HSS
    MJB - 200mMJB - HSS - gr1 KAV Hollan...es Team 1 -------- 574
    644 Charlotte Veen KAV Holland 100m
    Speer
    Discus
    MJB - 100mMJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr2 KAV Hollan...es Team 2 -------- 454
    645 Fay Witte KAV Holland Hoog
    MJB - Hoog - gr2 KAV Hollan...es Team 1 ---------- 934
    646 Luna Braas SAV 4x100m
    Speer
    HSS
    MJB - Speer - gr1MJB - HSS - gr2 SAV Meisjes -------- 487
    647 Merel Dekker SAV 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m SAV Meisjes -------- 502
    648 Sabine Dodeman SAV 100m
    4x100m
    HSS
    MJB - 100mMJB - HSS - gr1 SAV Meisjes -------- 0
    649 Femke Hooiveld SAV Discus
    Kogel
    MJB - Discus - gr1MJB - Kogel - gr1 SAV Meisjes --------- 555
    650 Fee Mok SAV 800m
    MJB - 800m SAV Meisjes ---------- 746
    651 Ella Mosselman SAV 800m
    MJB - 800m SAV Meisjes ---------- 0
    652 Mette de Vos SAV 4x100m
    Discus
    Kogel
    MJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr2 SAV Meisjes -------- 307
    653 Kara Zwagemaker SAV 200m
    100mH
    Speer
    MJB - 200mMJB - 100mhMJB - Speer - gr2 SAV Meisjes -------- 926
    654 Cindy ten Have SV Noordkop 100m
    4x100m
    Discus
    MJB - 100mMJB - Discus - gr2 SV Noordkop Meisjes -------- 661
    655 Andrea Martens SV Noordkop 4x100m
    Kogel
    HSS
    MJB - Kogel - gr2MJB - HSS - gr1 SV Noordkop Meisjes -------- 696
    656 Lara Smits SV Noordkop 4x100m
    Hoog
    Polshoog
    MJB - Hoog - gr1MJB - Polshoog SV Noordkop Meisjes -------- 948
    657 Sandra Vermolen SV Noordkop 200m
    800m
    Speer
    MJB - 200mMJB - 800mMJB - Speer - gr2 SV Noordkop Meisjes -------- 480
    658 Suzanne de Wit SV Noordkop 100mH
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mhMJB - Hoog - gr2 SV Noordkop Meisjes -------- 486

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Edam EDAM 12
    AV Haarlem HRLM 7
    AV Hera HERA 19
    AV Hollandia HLLD 6
    AV Lycurgus LYCG 10
    AV NEA-Volharding NEAV 8
    AV NOVA NOVA 6
    AV Suomi SOMI 5
    DEM DEM 9
    KAV Holland KAVH 9
    SAV SAV 8
    SV Noordkop NRDK 5
    Competitiestand Meisjes Junioren B
    # Team Leden Punten
    1 AV Edam Meisjes AV Edam - MJB
    Begeleider: Erwin Bökenkamp
    12 6395
    2 AV Lycurgus Meisjes Team 1 AV Lycurgus - MJB
    Begeleider: Enno Tjepkema
    Jurylid: Gabi Baumeister voorkeur Hoogspringen
    10 6312
    3 KAV Holland Meisjes Team 1 KAV Holland - MJB
    Begeleider: Ivo van Haaren
    Jurylid: Erica Breems
    7 6259
    4 AV Hera Meisjes Team 1 AV Hera - MJB
    Begeleider: Robbert Wolvers /Herman de Jong
    Jurylid: Herman de Jong
    10 5859
    5 DEM Meisjes DEM - MJB
    Begeleider: Rob Boellaard
    Jurylid: Ger Willemse
    9 4918
    6 AV Hollandia Meisjes AV Hollandia - MJB
    Begeleider: Edwin Ellis
    Jurylid: Jan Groot
    6 4688
    7 AV Haarlem Meisjes AV Haarlem - MJB
    Begeleider: Niels Ran
    7 4619
    8 AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 AV NEA-Volharding - MJB
    Begeleider: Tijmen
    6 4404
    9 AV NOVA Meisjes AV NOVA - MJB
    Begeleider: Marion Church
    Jurylid: HIlde Ligthart
    6 3963
    10 SV Noordkop Meisjes SV Noordkop - MJB
    Begeleider: John Klappe
    Jurylid: Mieke ten Have
    5 3693
    11 SAV Meisjes SAV - MJB
    Begeleider: Laura
    Jurylid: Laura
    8 3523
    12 AV Hera Meisjes Team 2 AV Hera - MJB
    Begeleider: Robbert Wolvers /Herman de Jong
    Jurylid: Herman de Jong
    9 3424
    13 AV Suomi Meisjes AV Suomi - MJB
    Begeleider: Mette Drenth
    Jurylid: Jacob Drenth
    5 2807
    14 AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 AV NEA-Volharding - MJB
    Begeleider: Tijmen
    2 2608
    15 KAV Holland Meisjes Team 2 KAV Holland - MJB
    Begeleider: Ivo van Haaren
    Jurylid: Erica Breems
    2 1450
    16 AV Lycurgus Meisjes Team 2 AV Lycurgus - MJB
    Begeleider: Enno Tjepkema
    Jurylid: Gabi Baumeister voorkeur Hoogspringen
    0 0

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Pip Doesburg AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 12,95 +0.3 m/s12,90 685
    2 Rosalie Breems KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 13,38 +0.3 m/s12,99 609
    3 Daphne Buikman AV Edam AV Edam Meisjes 13,73 +0.3 m/s13,33 551
    4 Salina de Git Hollandia AV Hollandia Meisjes 13,88 +0.3 m/s--- 527
    5 Lysanne Zaal AV Hera AV Hera Me...es Team 1 13,98 +0.3 m/s13,40 511
    6 Sarah van Ekeris KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 13,99 -1.4 m/s13,88 0
    7 Merel Dekker SAV SAV Meisjes 14,04 +0.3 m/s13,50 502
    8 Anouk Haverkort AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 14,05 -1.4 m/s13,78 0
    9 Lisa de Boer NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 14,08 +0.3 m/s13,30 495
    10 Christel Philipsen AV Hera AV Hera Me...es Team 2 14,09 +0.3 m/s13,60 494
    11 Melissa van Diepen Hollandia AV Hollandia Meisjes 14,11 +0.3 m/s--- 0
    12 Anna Hovinga AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 14,22 +0.3 m/s--- 474
    13 Mette Drenth AV Suomi AV Suomi Meisjes 14,47 -0.5 m/s--- 437
    14 Yvonne Schokker AV Edam AV Edam Meisjes 14,47 +0.3 m/s--- 0
    15 Ramona de Boer DEM DEM Meisjes 14,65 -1.4 m/s14,31 411
    16 Sofia Bouwmeester KAV Holland KAV Hollan...es Team 2 14,86 +0.3 m/s--- 381
    17 Amber van der Putten AV Hera AV Hera Me...es Team 1 15,00 -0.5 m/s--- 0
    18 Cindy ten Have SV Noordkop SV Noordkop Meisjes 15,20 -0.5 m/s--- 335
    19 Foske Schiff AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 15,26 -1.4 m/s14,32 0
    20 Amber van der Klei NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 15,33 -1.4 m/s14,00 0
    21 Mireille Ligthart AV NOVA AV NOVA Meisjes 15,49 -0.5 m/s--- 297
    22 Roxanne Reek DEM DEM Meisjes 15,53 -1.4 m/s14,75 0
    23 Sabine Dodeman SAV SAV Meisjes 16,08 -1.4 m/s14,50 0
    24 Charlotte Veen KAV Holland KAV Hollan...es Team 2 16,20 +0.3 m/s15,88 0
    25 Bente Lieuwes AV Hera AV Hera Me...es Team 2 16,65 +0.3 m/s15,00 0
    26 Nova Pauw AV NOVA AV NOVA Meisjes 17,72 -0.5 m/s--- 0
    Lois Schrijver AV Suomi AV Suomi Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Mara Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 26,02 -2.5 m/s25,06 0
    2 Pip Doesburg AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 26,85 -0.2 m/s--- 0
    3 Julia Arlotti KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 27,77 -2.5 m/s28,44 0
    4 Salina de Git Hollandia AV Hollandia Meisjes 28,12 -0.2 m/s--- 0
    5 Femke Wabeke AV NOVA AV NOVA Meisjes 28,44 -0.2 m/s--- 0
    6 Babs Koeman AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 28,46 -0.2 m/s--- 0
    7 Nikki Taag KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 28,48 -2.5 m/s27,88 0
    8 Vera Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 28,55 -2.0 m/s--- 0
    9 Merel Dekker SAV SAV Meisjes 28,86 -2.0 m/s33,00 0
    10 Leonie Keppel AV Hera AV Hera Me...es Team 1 29,12 -2.4 m/s29,00 0
    11 Daphne Buikman AV Edam AV Edam Meisjes 29,32 -2.5 m/s28,68 0
    12 Sheralda Bottse NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 29,48 -2.5 m/s28,50 0
    13 Daniëlle Steur AV Edam AV Edam Meisjes 29,64 -2.4 m/s29,21 0
    13 Ramona de Boer DEM DEM Meisjes 29,64 -2.4 m/s30,22 0
    15 Deborah Leguit DEM DEM Meisjes 29,72 -2.4 m/s28,74 0
    16 Mette Drenth AV Suomi AV Suomi Meisjes 30,33 -0.2 m/s--- 0
    17 Linda van der Klei NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 30,50 -2.4 m/s29,00 0
    18 Silke Jansen AV Hera AV Hera Me...es Team 1 31,32 -2.0 m/s32,00 0
    19 Kara Zwagemaker SAV SAV Meisjes 32,34 -2.0 m/s31,10 0
    20 Joyce Smit AV Hera AV Hera Me...es Team 2 33,96 -2.0 m/s32,00 0
    21 Sandra Vermolen SV Noordkop SV Noordkop Meisjes 37,80 -0.2 m/s--- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fee Mok SAV SAV Meisjes 2:23,56 2:21,18 746
    2 Manon Verdonck AV Edam AV Edam Meisjes 2:25,71 2:24,17 721
    3 Fee Eising AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 2:26,48 2:25,00 712
    4 Samantha Frinking AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 2:27,77 2:26,00 0
    5 Ella Mosselman SAV SAV Meisjes 2:29,81 2:25,77 0
    6 Chelsea Pantelic AV Hera AV Hera Me...es Team 1 2:39,42 2:48,00 575
    7 Sheralda Bottse NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 2:40,10 2:42,57 568
    8 Vere Tavenier AV Hera AV Hera Me...es Team 1 2:40,78 2:40,00 0
    9 Inez Bernard KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 2:41,01 2:39,99 559
    10 Daphne Bosch AV Edam AV Edam Meisjes 2:42,15 2:38,42 0
    11 Deborah Leguit DEM DEM Meisjes 2:43,54 2:40,35 536
    12 Danique Schram DEM DEM Meisjes 2:45,84 2:35,11 0
    13 Cilia van Kessel AV Suomi AV Suomi Meisjes 2:50,13 2:40,00 477
    14 Anna Hovinga AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 2:52,75 2:53,63 455
    15 Carissa de Git Hollandia AV Hollandia Meisjes 2:54,73 --- 439
    16 Jenna Zaagsma AV Suomi AV Suomi Meisjes 2:59,38 2:40,00 0
    17 Dianne de Mooij AV Hera AV Hera Me...es Team 2 3:01,81 2:55,00 384
    18 Mireille Ligthart AV NOVA AV NOVA Meisjes 3:05,03 2:54,98 360
    19 Amber Renses AV Hera AV Hera Me...es Team 2 3:06,15 3:00,00 0
    20 Sandra Vermolen SV Noordkop SV Noordkop Meisjes 3:14,21 --- 297
    Noa Claus AV Haarlem AV Haarlem Meisjes DNS 3:12,06 0

    Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Rosalie Breems KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 15,45 -0.7 m/s15,21 701
    2 Mara Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 15,61 -0.7 m/s15,52 685
    3 Lisa de Best DEM DEM Meisjes 16,07 -0.7 m/s16,50 639
    4 Liset Kolkman AV Edam AV Edam Meisjes 16,51 -0.7 m/s16,04 598
    5 Eline Brouwer DEM DEM Meisjes 16,77 -0.7 m/s16,90 0
    6 Vera Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 17,41 -0.7 m/s--- 521
    7 Simone Winter AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 17,43 -0.7 m/s16,62 0
    8 Femke Jonker AV Hera AV Hera Me...es Team 1 17,70 -0.7 m/s15,00 498
    9 Caya de Graaf AV Edam AV Edam Meisjes 17,81 -0.7 m/s--- 0
    10 Suzanne de Wit SV Noordkop SV Noordkop Meisjes 17,85 -1.3 m/s--- 486
    11 Britt Nederveen Hollandia AV Hollandia Meisjes 18,22 -1.3 m/s--- 458
    12 Lisa Church AV NOVA AV NOVA Meisjes 18,25 -1.3 m/s--- 456
    13 Megan Veen AV NOVA AV NOVA Meisjes 18,27 -1.3 m/s--- 0
    14 Mila Kuller NEAV AV NEA-Vol...es Team 2 18,46 -0.7 m/s18,00 441
    15 Jenna Zaagsma AV Suomi AV Suomi Meisjes 19,22 -1.3 m/s--- 388
    16 Amber van der Klei NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 19,31 -0.7 m/s18,00 382
    17 Kara Zwagemaker SAV SAV Meisjes 20,36 -0.7 m/s--- 316
    18 Linda van der Klei NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 20,55 -0.7 m/s17,50 0
    19 Noa Claus AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 24,15 -1.3 m/s--- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Willeke Stuijt AV Edam AV Edam Meisjes 36,75 30,51 33,83 35,95 36,75 --- 714
    2 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 33,76 30,54 31,00 34,20 34,20 --- 672
    3 Noah Verduin AV Hera AV Hera Me...es Team 1 32,19 31,26 30,42 32,19 35,00 638
    4 Kara Zwagemaker SAV SAV Meisjes 30,65 27,75 25,78 27,37 30,65 --- 610
    5 Fabienne Muller AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 24,47 30,63 28,56 28,29 30,63 30,00 610
    6 Babs Koeman AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 24,44 26,56 24,62 25,69 26,56 24,47 535
    7 Lianne Runderkamp AV Edam AV Edam Meisjes 25,59 22,44 23,32 25,59 --- 0
    8 Charon Lak AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 19,98 19,37 24,48 23,71 24,48 --- 0
    9 Rosa Kuin AV Hera AV Hera Me...es Team 1 24,44 23,42 23,01 24,44 30,00 0
    10 Silke de Haas DEM DEM Meisjes 18,43 20,69 23,36 20,33 23,36 26,27 472
    11 Mila Kuller NEAV AV NEA-Vol...es Team 2 21,67 21,11 23,03 23,03 --- 465
    12 Nadia Willemse DEM DEM Meisjes 22,95 22,95 27,96 0
    13 Luna Braas SAV SAV Meisjes 16,50 16,41 19,19 20,58 20,58 --- 0
    14 Veerle Vermaire AV Hera AV Hera Me...es Team 2 15,58 19,23 19,83 18,51 19,83 20,00 396
    15 Mette Elgersma AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 19,37 19,35 19,82 17,24 19,82 --- 0
    16 Nyka Muijs Hollandia AV Hollandia Meisjes 19,54 19,69 18,46 18,46 19,69 --- 393
    17 Femke Wabeke AV NOVA AV NOVA Meisjes 13,43 17,67 17,67 --- 347
    18 Zoë Riepen NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 16,06 17,53 17,53 --- 344
    19 Charlotte Veen KAV Holland KAV Hollan...es Team 2 16,03 14,73 13,19 16,03 --- 308
    20 Enola Schouten AV Hera AV Hera Me...es Team 2 14,38 14,58 16,02 15,49 16,02 20,00 0
    21 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi Meisjes 15,62 15,00 14,96 15,62 --- 298
    22 Sandra Vermolen SV Noordkop SV Noordkop Meisjes 9,99 10,54 11,38 10,95 11,38 --- 183
    23 Nova Pauw AV NOVA AV NOVA Meisjes 10,44 9,23 10,70 10,10 10,70 --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Willeke Stuijt AV Edam AV Edam Meisjes 34,15 36,95 28,92 36,95 --- 679
    2 Fabienne Muller AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 28,04 33,34 30,72 33,34 32,62 611
    3 Isa Kolle AV Hera AV Hera Me...es Team 1 29,02 32,86 32,86 33,00 602
    4 Sharita Oor AV Edam AV Edam Meisjes 27,65 28,83 29,90 29,90 --- 0
    5 Leonie Keppel AV Hera AV Hera Me...es Team 1 28,91 28,53 29,65 29,65 31,00 0
    6 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 28,11 27,93 27,69 28,11 --- 505
    7 Julia Jongejeugd NEAV AV NEA-Vol...es Team 2 22,04 27,13 26,31 27,13 --- 484
    8 Zoë Riepen NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 23,69 25,29 20,91 25,29 --- 444
    9 Sarah van Ekeris KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 24,70 22,67 22,48 23,44 24,70 --- 0
    10 Christel Philipsen AV Hera AV Hera Me...es Team 2 15,83 19,51 21,60 20,17 21,60 22,00 358
    11 Nyka Muijs Hollandia AV Hollandia Meisjes 19,66 19,16 21,23 21,23 --- 349
    12 Nadia Willemse DEM DEM Meisjes 18,38 19,31 19,00 20,38 20,38 22,09 328
    13 Cindy ten Have SV Noordkop SV Noordkop Meisjes 19,53 20,30 20,30 --- 326
    14 Mette de Vos SAV SAV Meisjes 19,57 19,57 --- 307
    15 Myrthe Dok AV NOVA AV NOVA Meisjes 16,84 19,24 16,03 19,24 --- 299
    16 Femke Hooiveld SAV SAV Meisjes 16,24 18,16 19,19 19,19 --- 0
    17 Mila Kuller NEAV AV NEA-Vol...es Team 2 17,82 17,82 --- 0
    18 Enola Schouten AV Hera AV Hera Me...es Team 2 16,60 15,53 15,22 14,49 16,60 20,00 0
    19 Francis va...ookhuizen NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 13,75 16,04 16,04 --- 0
    20 Charon Lak AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 15,81 15,81 --- 0
    21 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi Meisjes 15,43 14,51 14,07 15,43 --- 196
    22 Charlotte Veen KAV Holland KAV Hollan...es Team 2 13,73 13,73 --- 146
    23 Lonneke Eppink AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 12,63 13,59 13,59 --- 142
    24 Yoelle Sc...n Westrum DEM DEM Meisjes 12,23 12,63 12,40 12,63 --- 0
    25 Foske Schiff AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 10,93 12,48 11,29 12,48 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Willeke Stuijt AV Edam AV Edam Meisjes 12,17 12,26 12,69 11,06 12,69 --- 761
    2 Rosa Kuin AV Hera AV Hera Me...es Team 1 12,46 12,60 12,60 13,00 756
    3 Isa Kolle AV Hera AV Hera Me...es Team 1 11,24 12,54 12,54 13,50 0
    4 Fabienne Muller AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 10,35 11,36 12,29 12,29 12,62 737
    5 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 11,80 11,85 12,21 12,21 --- 732
    6 Christel Philipsen AV Hera AV Hera Me...es Team 2 10,05 8,62 9,79 9,80 10,05 12,00 593
    7 Simone Winter AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 9,77 9,88 9,53 9,89 9,89 9,89 0
    8 Nyka Muijs Hollandia AV Hollandia Meisjes 9,35 8,76 9,60 9,17 9,60 --- 562
    9 Femke Hooiveld SAV SAV Meisjes 9,15 8,65 9,50 8,46 9,50 --- 555
    10 Zoë Riepen NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 9,14 8,10 8,86 8,22 9,14 --- 530
    11 Vera Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 8,44 8,45 8,86 8,39 8,86 --- 510
    12 Willeke Vink AV Edam AV Edam Meisjes 8,75 8,55 8,55 8,44 8,75 --- 0
    13 Nadia Willemse DEM DEM Meisjes 8,57 8,05 8,57 9,59 489
    14 Mette de Vos SAV SAV Meisjes 7,85 7,56 8,36 7,75 8,36 --- 0
    15 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi Meisjes 6,57 7,35 6,83 7,35 --- 396
    16 Danique Schram DEM DEM Meisjes 7,16 6,89 7,01 7,25 7,25 --- 0
    17 Lisa Church AV NOVA AV NOVA Meisjes 6,48 6,42 6,73 6,73 --- 345
    18 Andrea Martens SV Noordkop SV Noordkop Meisjes 6,14 6,33 6,54 6,25 6,54 --- 330
    19 Cindy Smit AV Hera AV Hera Me...es Team 2 5,47 6,01 6,00 6,01 7,00 0
    20 Nova Pauw AV NOVA AV NOVA Meisjes 4,77 4,46 4,33 4,77 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fay Witte KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 1,70 1,79 934
    2 Mara Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 1,65 1,61 883
    3 Inez Bouwen AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 1,60 1,61 0
    4 Megan Veen AV NOVA AV NOVA Meisjes 1,55 --- 779
    5 Babs Koeman AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 1,50 1,50 726
    6 Anouk Schot AV Edam AV Edam Meisjes 1,45 --- 672
    6 Lara Smits SV Noordkop SV Noordkop Meisjes 1,45 --- 672
    6 Julia Jongejeugd NEAV AV NEA-Vol...es Team 2 1,45 --- 672
    6 Noah Verduin AV Hera AV Hera Me...es Team 1 1,45 1,40 672
    6 Eline Brouwer DEM DEM Meisjes 1,45 1,40 672
    11 Jenna Zaagsma AV Suomi AV Suomi Meisjes 1,40 1,35 615
    11 Sofia Bouwmeester KAV Holland KAV Hollan...es Team 2 1,40 --- 615
    11 Francis va...ookhuizen NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 1,40 --- 615
    11 Veerle Vermaire AV Hera AV Hera Me...es Team 2 1,40 1,40 615
    15 Suzanne de Wit SV Noordkop SV Noordkop Meisjes 1,35 --- 0
    16 Melissa van Diepen Hollandia AV Hollandia Meisjes 1,35 --- 550
    17 Cilia van Kessel AV Suomi AV Suomi Meisjes 1,30 --- 0
    17 Sharita Oor AV Edam AV Edam Meisjes 1,30 --- 0
    17 Cindy Smit AV Hera AV Hera Me...es Team 2 1,30 1,35 0
    20 Yoelle Sc...n Westrum DEM DEM Meisjes 1,25 1,45 0
    21 Carissa de Git Hollandia AV Hollandia Meisjes 1,10 --- 0
    Noa Claus AV Haarlem AV Haarlem Meisjes DNS 1,45 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Femke Jonker AV Hera AV Hera Me...es Team 1 10,68 11,18 11,18 +0.6 m/s11,14 778
    2 Liset Kolkman AV Edam AV Edam Meisjes 9,68 9,83 9,81 10,30 10,30 +0.6 m/s10,38 677
    3 Inez Bouwen AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 9,73 - 9,84 10,08 10,08 +0.6 m/s10,59 651
    4 Nikki Taag KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 9,44 9,39 9,10 9,20 9,44 +0.0 m/s--- 574
    5 Julia Jongejeugd NEAV AV NEA-Vol...es Team 2 9,14 9,21 9,16 9,12 9,21 +1.4 m/s--- 546
    6 Ramona de Boer DEM DEM Meisjes 8,92 8,79 8,39 8,73 8,92 -0.4 m/s9,15 510
    7 Britt Nederveen Hollandia AV Hollandia Meisjes 8,89 8,75 8,89 +0.9 m/s--- 506
    8 Francis va...ookhuizen NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 8,88 8,81 8,28 8,38 8,88 +0.0 m/s--- 505
    9 Femke Wabeke AV NOVA AV NOVA Meisjes 8,54 8,70 8,75 8,81 8,81 +3.2 m/s--- 496
    10 Daphne Bosch AV Edam AV Edam Meisjes 8,21 8,46 8,04 8,78 8,78 +1.2 m/s--- 0
    11 Luna Braas SAV SAV Meisjes 8,71 - 8,74 8,17 8,74 +2.2 m/s--- 487
    12 Lonneke Eppink AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 7,17 7,25 7,98 7,98 +1.6 m/s7,70 388
    13 Sabine Dodeman SAV SAV Meisjes 7,84 7,55 7,58 7,84 -0.2 m/s--- 0
    14 Andrea Martens SV Noordkop SV Noordkop Meisjes 7,81 7,69 7,58 7,34 7,81 -0.6 m/s--- 366
    Niké Kwaad Hollandia AV Hollandia Meisjes - - - - DNS --- 0
    Silke de Haas DEM DEM Meisjes - - - - DNS 9,05 0