Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 104
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogHSSPolshoog
    553 Daphne Bosch AV Edam - AV Edam Meisjes 800m
    HSS
    MJB - 800mMJB - HSS - gr2 ---------
    554 Daphne Buikman AV Edam - AV Edam Meisjes 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m --------
    555 Caya de Graaf AV Edam - AV Edam Meisjes 100mH
    4x100m
    MJB - 100mh ---------
    556 Liset Kolkman AV Edam - AV Edam Meisjes 100mH
    HSS
    Polshoog
    MJB - 100mhMJB - HSS - gr1MJB - Polshoog --------
    557 Sharita Oor AV Edam - AV Edam Meisjes Discus
    Hoog
    MJB - Discus - gr1MJB - Hoog - gr1 ---------
    558 Lianne Runderkamp AV Edam - AV Edam Meisjes Speer
    MJB - Speer - gr2 ----------
    559 Yvonne Schokker AV Edam - AV Edam Meisjes 100m
    4x100m
    MJB - 100m ---------
    560 Anouk Schot AV Edam - AV Edam Meisjes 4x100m
    Hoog
    MJB - Hoog - gr2 ---------
    561 Daniëlle Steur AV Edam - AV Edam Meisjes 200m
    MJB - 200m ----------
    562 Willeke Stuijt AV Edam - AV Edam Meisjes Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr2 --------
    563 Manon Verdonck AV Edam - AV Edam Meisjes 800m
    MJB - 800m ----------
    564 Willeke Vink AV Edam - AV Edam Meisjes Kogel
    MJB - Kogel - gr1 ----------
    565 Noa Claus AV Haarlem - AV Haarlem Meisjes 800m
    100mH
    Hoog
    MJB - 800mMJB - 100mhMJB - Hoog - gr2 --------
    566 Mette Elgersma AV Haarlem - AV Haarlem Meisjes 4x100m
    Speer
    Polshoog
    MJB - Speer - gr1MJB - Polshoog --------
    567 Lonneke Eppink AV Haarlem - AV Haarlem Meisjes 4x100m
    Discus
    HSS
    MJB - Discus - gr1MJB - HSS - gr1 --------
    568 Vera Hijlkema AV Haarlem - AV Haarlem Meisjes 200m
    100mH
    Kogel
    MJB - 200mMJB - 100mhMJB - Kogel - gr1 --------
    569 Anna Hovinga AV Haarlem - AV Haarlem Meisjes 100m
    800m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 800m --------
    570 Babs Koeman AV Haarlem - AV Haarlem Meisjes 200m
    Speer
    Hoog
    MJB - 200mMJB - Speer - gr2MJB - Hoog - gr1 --------
    571 Foske Schiff AV Haarlem - AV Haarlem Meisjes 100m
    4x100m
    Discus
    MJB - 100mMJB - Discus - gr2 --------
    572 Silke Jansen AV Hera - AV Hera Me...es Team 1 200m
    Polshoog
    MJB - 200mMJB - Polshoog ---------
    573 Femke Jonker AV Hera - AV Hera Me...es Team 1 100mH
    4x100m
    HSS
    MJB - 100mhMJB - HSS - gr1 --------
    574 Leonie Keppel AV Hera - AV Hera Me...es Team 1 200m
    Discus
    MJB - 200mMJB - Discus - gr1 ---------
    575 Isa Kolle AV Hera - AV Hera Me...es Team 1 Discus
    Kogel
    MJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr1 ---------
    576 Rosa Kuin AV Hera - AV Hera Me...es Team 1 4x100m
    Speer
    Kogel
    MJB - Speer - gr1MJB - Kogel - gr2 --------
    577 Bente Lieuwes AV Hera - AV Hera Me...es Team 2 100m
    4x100m
    MJB - 100m ---------
    578 Dianne de Mooij AV Hera - AV Hera Me...es Team 2 800m
    MJB - 800m ----------
    579 Chelsea Pantelic AV Hera - AV Hera Me...es Team 1 800m
    MJB - 800m ----------
    580 Christel Philipsen AV Hera - AV Hera Me...es Team 2 100m
    Discus
    Kogel
    MJB - 100mMJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr2 --------
    581 Nova Poland AV Hera - AV Hera Me...es Team 2 4x100m
    Polshoog
    MJB - Polshoog ---------
    582 Amber van der Putten AV Hera - AV Hera Me...es Team 1 100m
    4x100m
    MJB - 100m ---------
    583 Amber Renses AV Hera - AV Hera Me...es Team 2 800m
    MJB - 800m ----------
    584 Enola Schouten AV Hera - AV Hera Me...es Team 2 Speer
    Discus
    MJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr1 ---------
    585 Joyce Smit AV Hera - AV Hera Me...es Team 2 200m
    4x100m
    MJB - 200m ---------
    586 Cindy Smit AV Hera - AV Hera Me...es Team 2 4x100m
    Kogel
    Hoog
    MJB - Kogel - gr1MJB - Hoog - gr2 --------
    587 Vere Tavenier AV Hera - AV Hera Me...es Team 1 800m
    MJB - 800m ----------
    588 Noah Verduin AV Hera - AV Hera Me...es Team 1 Speer
    Hoog
    MJB - Speer - gr2MJB - Hoog - gr1 ---------
    589 Veerle Vermaire AV Hera - AV Hera Me...es Team 2 Speer
    Hoog
    MJB - Speer - gr2MJB - Hoog - gr1 ---------
    590 Lysanne Zaal AV Hera - AV Hera Me...es Team 1 100m
    4x100m
    MJB - 100m ---------
    591 Melissa van Diepen Hollandia - AV Hollandia Meisjes 100m
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mMJB - Hoog - gr2 --------
    592 Salina de Git Hollandia - AV Hollandia Meisjes 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m --------
    593 Carissa de Git Hollandia - AV Hollandia Meisjes 800m
    4x100m
    Hoog
    MJB - 800mMJB - Hoog - gr1 --------
    594 Niké Kwaad Hollandia - AV Hollandia Meisjes 4x100m
    HSS
    MJB - HSS - gr2 ---------
    595 Nyka Muijs Hollandia - AV Hollandia Meisjes Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr1MJB - Kogel - gr2 --------
    596 Britt Nederveen Hollandia - AV Hollandia Meisjes 100mH
    HSS
    Polshoog
    MJB - 100mhMJB - HSS - gr1MJB - Polshoog --------
    597 Inez Bouwen AV Lycurgus - AV Lycurgu...es Team 1 Hoog
    HSS
    MJB - Hoog - gr1MJB - HSS - gr2 ---------
    598 Mara Cotterink AV Lycurgus - AV Lycurgu...es Team 1 200m
    100mH
    Hoog
    MJB - 200mMJB - 100mhMJB - Hoog - gr2 --------
    599 Pip Doesburg AV Lycurgus - AV Lycurgu...es Team 1 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m --------
    600 Fee Eising AV Lycurgus - AV Lycurgu...es Team 1 800m
    MJB - 800m ----------
    601 Samantha Frinking AV Lycurgus - AV Lycurgu...es Team 1 800m
    MJB - 800m ----------
    602 Anouk Haverkort AV Lycurgus - AV Lycurgu...es Team 1 100m
    4x100m
    MJB - 100m ---------
    603 Charon Lak AV Lycurgus - AV Lycurgu...es Team 1 Speer
    Discus
    MJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr1 ---------
    604 Fabienne Muller AV Lycurgus - AV Lycurgu...es Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr2MJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr1 --------
    605 Anna Roelofs AV Lycurgus - AV Lycurgu...es Team 1 4x100m
    ----------
    607 Simone Winter AV Lycurgus - AV Lycurgu...es Team 1 100mH
    4x100m
    Kogel
    MJB - 100mhMJB - Kogel - gr2 --------
    608 Lisa de Boer NEAV - AV NEA-Vol...es Team 1 100m
    4x100m
    MJB - 100m ---------
    609 Sheralda Bottse NEAV - AV NEA-Vol...es Team 1 200m
    800m
    4x100m
    MJB - 200mMJB - 800m --------
    610 Julia Jongejeugd NEAV - AV NEA-Vol...es Team 2 Discus
    Hoog
    HSS
    MJB - Discus - gr1MJB - Hoog - gr1MJB - HSS - gr2 --------
    611 Amber van der Klei NEAV - AV NEA-Vol...es Team 1 100m
    100mH
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 100mh --------
    612 Linda van der Klei NEAV - AV NEA-Vol...es Team 1 200m
    100mH
    4x100m
    MJB - 200mMJB - 100mh --------
    613 Mila Kuller NEAV - AV NEA-Vol...es Team 2 100mH
    Speer
    Discus
    MJB - 100mhMJB - Speer - gr2MJB - Discus - gr2 --------
    614 Zoë Riepen NEAV - AV NEA-Vol...es Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr1MJB - Kogel - gr1 --------
    615 Francis va...ookhuizen NEAV - AV NEA-Vol...es Team 1 Discus
    Hoog
    HSS
    MJB - Discus - gr2MJB - Hoog - gr2MJB - HSS - gr1 --------
    616 Lisa Church AV NOVA - AV NOVA Meisjes 100mH
    4x100m
    Kogel
    MJB - 100mhMJB - Kogel - gr1 --------
    617 Myrthe Dok AV NOVA - AV NOVA Meisjes 4x100m
    Discus
    Polshoog
    MJB - Discus - gr2MJB - Polshoog --------
    618 Mireille Ligthart AV NOVA - AV NOVA Meisjes 100m
    800m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 800m --------
    619 Nova Pauw AV NOVA - AV NOVA Meisjes 100m
    Speer
    Kogel
    MJB - 100mMJB - Speer - gr1MJB - Kogel - gr2 --------
    620 Megan Veen AV NOVA - AV NOVA Meisjes 100mH
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mhMJB - Hoog - gr2 --------
    621 Femke Wabeke AV NOVA - AV NOVA Meisjes 200m
    Speer
    HSS
    MJB - 200mMJB - Speer - gr2MJB - HSS - gr1 --------
    622 Mette Drenth AV Suomi - AV Suomi Meisjes 100m
    200m
    MJB - 100mMJB - 200m ---------
    623 Cilia van Kessel AV Suomi - AV Suomi Meisjes 800m
    Hoog
    MJB - 800mMJB - Hoog - gr1 ---------
    624 Lois Schrijver AV Suomi - AV Suomi Meisjes 100m
    MJB - 100m ----------
    625 Jenna Zaagsma AV Suomi - AV Suomi Meisjes 800m
    100mH
    Hoog
    MJB - 800mMJB - 100mhMJB - Hoog - gr2 --------
    626 Anne Zuiderduin AV Suomi - AV Suomi Meisjes Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr2MJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr1 --------
    627 Lisa de Best DEM - DEM Meisjes 100mH
    4x100m
    Polshoog
    MJB - 100mhMJB - Polshoog --------
    628 Ramona de Boer DEM - DEM Meisjes 100m
    200m
    HSS
    MJB - 100mMJB - 200mMJB - HSS - gr1 --------
    629 Eline Brouwer DEM - DEM Meisjes 100mH
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mhMJB - Hoog - gr2 --------
    630 Silke de Haas DEM - DEM Meisjes 4x100m
    Speer
    HSS
    MJB - Speer - gr1MJB - HSS - gr2 --------
    632 Deborah Leguit DEM - DEM Meisjes 200m
    800m
    MJB - 200mMJB - 800m ---------
    633 Roxanne Reek DEM - DEM Meisjes 100m
    MJB - 100m ----------
    634 Yoelle Sc...n Westrum DEM - DEM Meisjes Discus
    Hoog
    MJB - Discus - gr1MJB - Hoog - gr1 ---------
    635 Danique Schram DEM - DEM Meisjes 800m
    4x100m
    Kogel
    MJB - 800mMJB - Kogel - gr2 --------
    636 Nadia Willemse DEM - DEM Meisjes Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr2MJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr1 --------
    637 Julia Arlotti KAV Holland - KAV Hollan...es Team 1 200m
    4x100m
    Polshoog
    MJB - 200mMJB - Polshoog --------
    638 Inez Bernard KAV Holland - KAV Hollan...es Team 1 800m
    MJB - 800m ----------
    639 Sofia Bouwmeester KAV Holland - KAV Hollan...es Team 2 100m
    Hoog
    MJB - 100mMJB - Hoog - gr1 ---------
    640 Rosalie Breems KAV Holland - KAV Hollan...es Team 1 100m
    100mH
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 100mh --------
    641 Sarah van Ekeris KAV Holland - KAV Hollan...es Team 1 100m
    4x100m
    Discus
    MJB - 100mMJB - Discus - gr2 --------
    642 Robina Negenman KAV Holland - KAV Hollan...es Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr1MJB - Kogel - gr2 --------
    643 Nikki Taag KAV Holland - KAV Hollan...es Team 1 200m
    4x100m
    HSS
    MJB - 200mMJB - HSS - gr1 --------
    644 Charlotte Veen KAV Holland - KAV Hollan...es Team 2 100m
    Speer
    Discus
    MJB - 100mMJB - Speer - gr1MJB - Discus - gr2 --------
    645 Fay Witte KAV Holland - KAV Hollan...es Team 1 Hoog
    MJB - Hoog - gr2 ----------
    646 Luna Braas SAV - SAV Meisjes 4x100m
    Speer
    HSS
    MJB - Speer - gr1MJB - HSS - gr2 --------
    647 Merel Dekker SAV - SAV Meisjes 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m --------
    648 Sabine Dodeman SAV - SAV Meisjes 100m
    4x100m
    HSS
    MJB - 100mMJB - HSS - gr1 --------
    649 Femke Hooiveld SAV - SAV Meisjes Discus
    Kogel
    MJB - Discus - gr1MJB - Kogel - gr1 ---------
    650 Fee Mok SAV - SAV Meisjes 800m
    MJB - 800m ----------
    651 Ella Mosselman SAV - SAV Meisjes 800m
    MJB - 800m ----------
    652 Mette de Vos SAV - SAV Meisjes 4x100m
    Discus
    Kogel
    MJB - Discus - gr2MJB - Kogel - gr2 --------
    653 Kara Zwagemaker SAV - SAV Meisjes 200m
    100mH
    Speer
    MJB - 200mMJB - 100mhMJB - Speer - gr2 --------
    654 Cindy ten Have SV Noordkop - SV Noordkop Meisjes 100m
    4x100m
    Discus
    MJB - 100mMJB - Discus - gr2 --------
    655 Andrea Martens SV Noordkop - SV Noordkop Meisjes 4x100m
    Kogel
    HSS
    MJB - Kogel - gr2MJB - HSS - gr1 --------
    656 Lara Smits SV Noordkop - SV Noordkop Meisjes 4x100m
    Hoog
    Polshoog
    MJB - Hoog - gr1MJB - Polshoog --------
    657 Sandra Vermolen SV Noordkop - SV Noordkop Meisjes 200m
    800m
    Speer
    MJB - 200mMJB - 800mMJB - Speer - gr2 --------
    658 Suzanne de Wit SV Noordkop - SV Noordkop Meisjes 100mH
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mhMJB - Hoog - gr2 --------

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Edam EDAM 12
    AV Haarlem HRLM 7
    AV Hera HERA 19
    AV Hollandia HLLD 6
    AV Lycurgus LYCG 10
    AV NEA-Volharding NEAV 8
    AV NOVA NOVA 6
    AV Suomi SOMI 5
    DEM DEM 9
    KAV Holland KAVH 9
    SAV SAV 8
    SV Noordkop NRDK 5
    Competitiestand Meisjes U18
    # Team Leden Punten
    1 AV Edam Meisjes AV Edam - MJB
    Begeleider: Erwin Bökenkamp
    12 6395
    2 AV Lycurgus Meisjes Team 1 AV Lycurgus - MJB
    Begeleider: Enno Tjepkema
    Jurylid: Gabi Baumeister voorkeur Hoogspringen
    10 6312
    3 KAV Holland Meisjes Team 1 KAV Holland - MJB
    Begeleider: Ivo van Haaren
    Jurylid: Erica Breems
    7 6259
    4 AV Hera Meisjes Team 1 AV Hera - MJB
    Begeleider: Robbert Wolvers /Herman de Jong
    Jurylid: Herman de Jong
    10 5859
    5 DEM Meisjes DEM - MJB
    Begeleider: Rob Boellaard
    Jurylid: Ger Willemse
    9 4918
    6 AV Hollandia Meisjes AV Hollandia - MJB
    Begeleider: Edwin Ellis
    Jurylid: Jan Groot
    6 4688
    7 AV Haarlem Meisjes AV Haarlem - MJB
    Begeleider: Niels Ran
    7 4619
    8 AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 AV NEA-Volharding - MJB
    Begeleider: Tijmen
    6 4404
    9 AV NOVA Meisjes AV NOVA - MJB
    Begeleider: Marion Church
    Jurylid: HIlde Ligthart
    6 3963
    10 SV Noordkop Meisjes SV Noordkop - MJB
    Begeleider: John Klappe
    Jurylid: Mieke ten Have
    5 3693
    11 SAV Meisjes SAV - MJB
    Begeleider: Laura
    Jurylid: Laura
    8 3523
    12 AV Hera Meisjes Team 2 AV Hera - MJB
    Begeleider: Robbert Wolvers /Herman de Jong
    Jurylid: Herman de Jong
    9 3424
    13 AV Suomi Meisjes AV Suomi - MJB
    Begeleider: Mette Drenth
    Jurylid: Jacob Drenth
    5 2807
    14 AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 AV NEA-Volharding - MJB
    Begeleider: Tijmen
    2 2608
    15 KAV Holland Meisjes Team 2 KAV Holland - MJB
    Begeleider: Ivo van Haaren
    Jurylid: Erica Breems
    2 1450
    16 AV Lycurgus Meisjes Team 2 AV Lycurgus - MJB
    Begeleider: Enno Tjepkema
    Jurylid: Gabi Baumeister voorkeur Hoogspringen
    0 0

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Pip Doesburg AV Lycurgu...es Team 1 12,95 +0.3 m/s12,90
    2 Rosalie Breems KAV Hollan...es Team 1 13,38 +0.3 m/s12,99
    3 Daphne Buikman AV Edam Meisjes 13,73 +0.3 m/s13,33
    4 Salina de Git AV Hollandia Meisjes 13,88 +0.3 m/s---
    5 Lysanne Zaal AV Hera Me...es Team 1 13,98 +0.3 m/s13,40
    6 Sarah van Ekeris KAV Hollan...es Team 1 13,99 -1.4 m/s13,88
    7 Merel Dekker SAV Meisjes 14,04 +0.3 m/s13,50
    8 Anouk Haverkort AV Lycurgu...es Team 1 14,05 -1.4 m/s13,78
    9 Lisa de Boer AV NEA-Vol...es Team 1 14,08 +0.3 m/s13,30
    10 Christel Philipsen AV Hera Me...es Team 2 14,09 +0.3 m/s13,60
    11 Melissa van Diepen AV Hollandia Meisjes 14,11 +0.3 m/s---
    12 Anna Hovinga AV Haarlem Meisjes 14,22 +0.3 m/s---
    13 Mette Drenth AV Suomi Meisjes 14,47 -0.5 m/s---
    13 Yvonne Schokker AV Edam Meisjes 14,47 +0.3 m/s---
    15 Ramona de Boer DEM Meisjes 14,65 -1.4 m/s14,31
    16 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...es Team 2 14,86 +0.3 m/s---
    17 Amber van der Putten AV Hera Me...es Team 1 15,00 -0.5 m/s---
    18 Cindy ten Have SV Noordkop Meisjes 15,20 -0.5 m/s---
    19 Foske Schiff AV Haarlem Meisjes 15,26 -1.4 m/s14,32
    20 Amber van der Klei AV NEA-Vol...es Team 1 15,33 -1.4 m/s14,00
    21 Mireille Ligthart AV NOVA Meisjes 15,49 -0.5 m/s---
    22 Roxanne Reek DEM Meisjes 15,53 -1.4 m/s14,75
    23 Sabine Dodeman SAV Meisjes 16,08 -1.4 m/s14,50
    24 Charlotte Veen KAV Hollan...es Team 2 16,20 +0.3 m/s15,88
    25 Bente Lieuwes AV Hera Me...es Team 2 16,65 +0.3 m/s15,00
    26 Nova Pauw AV NOVA Meisjes 17,72 -0.5 m/s---
    Lois Schrijver AV Suomi Meisjes DNS ---

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Mara Cotterink AV Lycurgu...es Team 1 26,02 -2.5 m/s25,06
    2 Pip Doesburg AV Lycurgu...es Team 1 26,85 -0.2 m/s---
    3 Julia Arlotti KAV Hollan...es Team 1 27,77 -2.5 m/s28,44
    4 Salina de Git AV Hollandia Meisjes 28,12 -0.2 m/s---
    5 Femke Wabeke AV NOVA Meisjes 28,44 -0.2 m/s---
    6 Babs Koeman AV Haarlem Meisjes 28,46 -0.2 m/s---
    7 Nikki Taag KAV Hollan...es Team 1 28,48 -2.5 m/s27,88
    8 Vera Hijlkema AV Haarlem Meisjes 28,55 -2.0 m/s---
    9 Merel Dekker SAV Meisjes 28,86 -2.0 m/s33,00
    10 Leonie Keppel AV Hera Me...es Team 1 29,12 -2.4 m/s29,00
    11 Daphne Buikman AV Edam Meisjes 29,32 -2.5 m/s28,68
    12 Sheralda Bottse AV NEA-Vol...es Team 1 29,48 -2.5 m/s28,50
    13 Daniëlle Steur AV Edam Meisjes 29,64 -2.4 m/s29,21
    13 Ramona de Boer DEM Meisjes 29,64 -2.4 m/s30,22
    15 Deborah Leguit DEM Meisjes 29,72 -2.4 m/s28,74
    16 Mette Drenth AV Suomi Meisjes 30,33 -0.2 m/s---
    17 Linda van der Klei AV NEA-Vol...es Team 1 30,50 -2.4 m/s29,00
    18 Silke Jansen AV Hera Me...es Team 1 31,32 -2.0 m/s32,00
    19 Kara Zwagemaker SAV Meisjes 32,34 -2.0 m/s31,10
    20 Joyce Smit AV Hera Me...es Team 2 33,96 -2.0 m/s32,00
    21 Sandra Vermolen SV Noordkop Meisjes 37,80 -0.2 m/s---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Fee Mok SAV Meisjes 2:23,56 2:21,18
    2 Manon Verdonck AV Edam Meisjes 2:25,71 2:24,17
    3 Fee Eising AV Lycurgu...es Team 1 2:26,48 2:25,00
    4 Samantha Frinking AV Lycurgu...es Team 1 2:27,77 2:26,00
    5 Ella Mosselman SAV Meisjes 2:29,81 2:25,77
    6 Chelsea Pantelic AV Hera Me...es Team 1 2:39,42 2:48,00
    7 Sheralda Bottse AV NEA-Vol...es Team 1 2:40,10 2:42,57
    8 Vere Tavenier AV Hera Me...es Team 1 2:40,78 2:40,00
    9 Inez Bernard KAV Hollan...es Team 1 2:41,01 2:39,99
    10 Daphne Bosch AV Edam Meisjes 2:42,15 2:38,42
    11 Deborah Leguit DEM Meisjes 2:43,54 2:40,35
    12 Danique Schram DEM Meisjes 2:45,84 2:35,11
    13 Cilia van Kessel AV Suomi Meisjes 2:50,13 2:40,00
    14 Anna Hovinga AV Haarlem Meisjes 2:52,75 2:53,63
    15 Carissa de Git AV Hollandia Meisjes 2:54,73 ---
    16 Jenna Zaagsma AV Suomi Meisjes 2:59,38 2:40,00
    17 Dianne de Mooij AV Hera Me...es Team 2 3:01,81 2:55,00
    18 Mireille Ligthart AV NOVA Meisjes 3:05,03 2:54,98
    19 Amber Renses AV Hera Me...es Team 2 3:06,15 3:00,00
    20 Sandra Vermolen SV Noordkop Meisjes 3:14,21 ---
    Noa Claus AV Haarlem Meisjes DNS 3:12,06

    Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Rosalie Breems KAV Hollan...es Team 1 15,45 -0.7 m/s15,21
    2 Mara Cotterink AV Lycurgu...es Team 1 15,61 -0.7 m/s15,52
    3 Lisa de Best DEM Meisjes 16,07 -0.7 m/s16,50
    4 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 16,51 -0.7 m/s16,04
    5 Eline Brouwer DEM Meisjes 16,77 -0.7 m/s16,90
    6 Vera Hijlkema AV Haarlem Meisjes 17,41 -0.7 m/s---
    7 Simone Winter AV Lycurgu...es Team 1 17,43 -0.7 m/s16,62
    8 Femke Jonker AV Hera Me...es Team 1 17,70 -0.7 m/s15,00
    9 Caya de Graaf AV Edam Meisjes 17,81 -0.7 m/s---
    10 Suzanne de Wit SV Noordkop Meisjes 17,85 -1.3 m/s---
    11 Britt Nederveen AV Hollandia Meisjes 18,22 -1.3 m/s---
    12 Lisa Church AV NOVA Meisjes 18,25 -1.3 m/s---
    13 Megan Veen AV NOVA Meisjes 18,27 -1.3 m/s---
    14 Mila Kuller AV NEA-Vol...es Team 2 18,46 -0.7 m/s18,00
    15 Jenna Zaagsma AV Suomi Meisjes 19,22 -1.3 m/s---
    16 Amber van der Klei AV NEA-Vol...es Team 1 19,31 -0.7 m/s18,00
    17 Kara Zwagemaker SAV Meisjes 20,36 -0.7 m/s---
    18 Linda van der Klei AV NEA-Vol...es Team 1 20,55 -0.7 m/s17,50
    19 Noa Claus AV Haarlem Meisjes 24,15 -1.3 m/s---

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 36,75 30,51 33,83 35,95 36,75 ---
    2 Robina Negenman KAV Hollan...es Team 1 33,76 30,54 31,00 34,20 34,20 ---
    3 Noah Verduin AV Hera Me...es Team 1 32,19 31,26 30,42 32,19 35,00
    4 Kara Zwagemaker SAV Meisjes 30,65 27,75 25,78 27,37 30,65 ---
    5 Fabienne Muller AV Lycurgu...es Team 1 24,47 30,63 28,56 28,29 30,63 30,00
    6 Babs Koeman AV Haarlem Meisjes 24,44 26,56 24,62 25,69 26,56 24,47
    7 Lianne Runderkamp AV Edam Meisjes 25,59 22,44 23,32 25,59 ---
    8 Charon Lak AV Lycurgu...es Team 1 19,98 19,37 24,48 23,71 24,48 ---
    9 Rosa Kuin AV Hera Me...es Team 1 24,44 23,42 23,01 24,44 30,00
    10 Silke de Haas DEM Meisjes 18,43 20,69 23,36 20,33 23,36 26,27
    11 Mila Kuller AV NEA-Vol...es Team 2 21,67 21,11 23,03 23,03 ---
    12 Nadia Willemse DEM Meisjes 22,95 22,95 27,96
    13 Luna Braas SAV Meisjes 16,50 16,41 19,19 20,58 20,58 ---
    14 Veerle Vermaire AV Hera Me...es Team 2 15,58 19,23 19,83 18,51 19,83 20,00
    15 Mette Elgersma AV Haarlem Meisjes 19,37 19,35 19,82 17,24 19,82 ---
    16 Nyka Muijs AV Hollandia Meisjes 19,54 19,69 18,46 18,46 19,69 ---
    17 Femke Wabeke AV NOVA Meisjes 13,43 17,67 17,67 ---
    18 Zoë Riepen AV NEA-Vol...es Team 1 16,06 17,53 17,53 ---
    19 Charlotte Veen KAV Hollan...es Team 2 16,03 14,73 13,19 16,03 ---
    20 Enola Schouten AV Hera Me...es Team 2 14,38 14,58 16,02 15,49 16,02 20,00
    21 Anne Zuiderduin AV Suomi Meisjes 15,62 15,00 14,96 15,62 ---
    22 Sandra Vermolen SV Noordkop Meisjes 9,99 10,54 11,38 10,95 11,38 ---
    23 Nova Pauw AV NOVA Meisjes 10,44 9,23 10,70 10,10 10,70 ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 34,15 36,95 28,92 36,95 ---
    2 Fabienne Muller AV Lycurgu...es Team 1 28,04 33,34 30,72 33,34 32,62
    3 Isa Kolle AV Hera Me...es Team 1 29,02 32,86 32,86 33,00
    4 Sharita Oor AV Edam Meisjes 27,65 28,83 29,90 29,90 ---
    5 Leonie Keppel AV Hera Me...es Team 1 28,91 28,53 29,65 29,65 31,00
    6 Robina Negenman KAV Hollan...es Team 1 28,11 27,93 27,69 28,11 ---
    7 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...es Team 2 22,04 27,13 26,31 27,13 ---
    8 Zoë Riepen AV NEA-Vol...es Team 1 23,69 25,29 20,91 25,29 ---
    9 Sarah van Ekeris KAV Hollan...es Team 1 24,70 22,67 22,48 23,44 24,70 ---
    10 Christel Philipsen AV Hera Me...es Team 2 15,83 19,51 21,60 20,17 21,60 22,00
    11 Nyka Muijs AV Hollandia Meisjes 19,66 19,16 21,23 21,23 ---
    12 Nadia Willemse DEM Meisjes 18,38 19,31 19,00 20,38 20,38 22,09
    13 Cindy ten Have SV Noordkop Meisjes 19,53 20,30 20,30 ---
    14 Mette de Vos SAV Meisjes 19,57 19,57 ---
    15 Myrthe Dok AV NOVA Meisjes 16,84 19,24 16,03 19,24 ---
    16 Femke Hooiveld SAV Meisjes 16,24 18,16 19,19 19,19 ---
    17 Mila Kuller AV NEA-Vol...es Team 2 17,82 17,82 ---
    18 Enola Schouten AV Hera Me...es Team 2 16,60 15,53 15,22 14,49 16,60 20,00
    19 Francis va...ookhuizen AV NEA-Vol...es Team 1 13,75 16,04 16,04 ---
    20 Charon Lak AV Lycurgu...es Team 1 15,81 15,81 ---
    21 Anne Zuiderduin AV Suomi Meisjes 15,43 14,51 14,07 15,43 ---
    22 Charlotte Veen KAV Hollan...es Team 2 13,73 13,73 ---
    23 Lonneke Eppink AV Haarlem Meisjes 12,63 13,59 13,59 ---
    24 Yoelle Sc...n Westrum DEM Meisjes 12,23 12,63 12,40 12,63 ---
    25 Foske Schiff AV Haarlem Meisjes 10,93 12,48 11,29 12,48 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 12,17 12,26 12,69 11,06 12,69 ---
    2 Rosa Kuin AV Hera Me...es Team 1 12,46 12,60 12,60 13,00
    3 Isa Kolle AV Hera Me...es Team 1 11,24 12,54 12,54 13,50
    4 Fabienne Muller AV Lycurgu...es Team 1 10,35 11,36 12,29 12,29 12,62
    5 Robina Negenman KAV Hollan...es Team 1 11,80 11,85 12,21 12,21 ---
    6 Christel Philipsen AV Hera Me...es Team 2 10,05 8,62 9,79 9,80 10,05 12,00
    7 Simone Winter AV Lycurgu...es Team 1 9,77 9,88 9,53 9,89 9,89 9,89
    8 Nyka Muijs AV Hollandia Meisjes 9,35 8,76 9,60 9,17 9,60 ---
    9 Femke Hooiveld SAV Meisjes 9,15 8,65 9,50 8,46 9,50 ---
    10 Zoë Riepen AV NEA-Vol...es Team 1 9,14 8,10 8,86 8,22 9,14 ---
    11 Vera Hijlkema AV Haarlem Meisjes 8,44 8,45 8,86 8,39 8,86 ---
    12 Willeke Vink AV Edam Meisjes 8,75 8,55 8,55 8,44 8,75 ---
    13 Nadia Willemse DEM Meisjes 8,57 8,05 8,57 9,59
    14 Mette de Vos SAV Meisjes 7,85 7,56 8,36 7,75 8,36 ---
    15 Anne Zuiderduin AV Suomi Meisjes 6,57 7,35 6,83 7,35 ---
    16 Danique Schram DEM Meisjes 7,16 6,89 7,01 7,25 7,25 ---
    17 Lisa Church AV NOVA Meisjes 6,48 6,42 6,73 6,73 ---
    18 Andrea Martens SV Noordkop Meisjes 6,14 6,33 6,54 6,25 6,54 ---
    19 Cindy Smit AV Hera Me...es Team 2 5,47 6,01 6,00 6,01 7,00
    20 Nova Pauw AV NOVA Meisjes 4,77 4,46 4,33 4,77 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Fay Witte KAV Hollan...es Team 1 1,70 1,79
    2 Mara Cotterink AV Lycurgu...es Team 1 1,65 1,61
    3 Inez Bouwen AV Lycurgu...es Team 1 1,60 1,61
    4 Megan Veen AV NOVA Meisjes 1,55 ---
    5 Babs Koeman AV Haarlem Meisjes 1,50 1,50
    6 Anouk Schot AV Edam Meisjes 1,45 ---
    6 Lara Smits SV Noordkop Meisjes 1,45 ---
    6 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...es Team 2 1,45 ---
    6 Noah Verduin AV Hera Me...es Team 1 1,45 1,40
    6 Eline Brouwer DEM Meisjes 1,45 1,40
    11 Jenna Zaagsma AV Suomi Meisjes 1,40 1,35
    11 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...es Team 2 1,40 ---
    11 Francis va...ookhuizen AV NEA-Vol...es Team 1 1,40 ---
    11 Veerle Vermaire AV Hera Me...es Team 2 1,40 1,40
    15 Suzanne de Wit SV Noordkop Meisjes 1,35 ---
    15 Melissa van Diepen AV Hollandia Meisjes 1,35 ---
    17 Cilia van Kessel AV Suomi Meisjes 1,30 ---
    17 Sharita Oor AV Edam Meisjes 1,30 ---
    17 Cindy Smit AV Hera Me...es Team 2 1,30 1,35
    20 Yoelle Sc...n Westrum DEM Meisjes 1,25 1,45
    21 Carissa de Git AV Hollandia Meisjes 1,10 ---
    Noa Claus AV Haarlem Meisjes DNS 1,45

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Femke Jonker AV Hera Me...es Team 1 10,68 11,18 11,18 +0.6 m/s11,14
    2 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 9,68 9,83 9,81 10,30 10,30 +0.6 m/s10,38
    3 Inez Bouwen AV Lycurgu...es Team 1 9,73 - 9,84 10,08 10,08 +0.6 m/s10,59
    4 Nikki Taag KAV Hollan...es Team 1 9,44 9,39 9,10 9,20 9,44 +0.0 m/s---
    5 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...es Team 2 9,14 9,21 9,16 9,12 9,21 +1.4 m/s---
    6 Ramona de Boer DEM Meisjes 8,92 8,79 8,39 8,73 8,92 -0.4 m/s9,15
    7 Britt Nederveen AV Hollandia Meisjes 8,89 8,75 8,89 +0.9 m/s---
    8 Francis va...ookhuizen AV NEA-Vol...es Team 1 8,88 8,81 8,28 8,38 8,88 +0.0 m/s---
    9 Femke Wabeke AV NOVA Meisjes 8,54 8,70 8,75 8,81 8,81 +3.2 m/s---
    10 Daphne Bosch AV Edam Meisjes 8,21 8,46 8,04 8,78 8,78 +1.2 m/s---
    11 Luna Braas SAV Meisjes 8,71 - 8,74 8,17 8,74 +2.2 m/s---
    12 Lonneke Eppink AV Haarlem Meisjes 7,17 7,25 7,98 7,98 +1.6 m/s7,70
    13 Sabine Dodeman SAV Meisjes 7,84 7,55 7,58 7,84 -0.2 m/s---
    14 Andrea Martens SV Noordkop Meisjes 7,81 7,69 7,58 7,34 7,81 -0.6 m/s---
    Niké Kwaad AV Hollandia Meisjes - - - - DNS ---
    Silke de Haas DEM Meisjes - - - - DNS 9,05