Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 81
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 110 meter horden (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 700 gram
  • 4 x Discuswerpen 1,5 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 5 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m800m110mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogHSSTeam punten
    472 Bram Dobbenberg AV Edam 200m
    4x100m
    HSS
    JJB - 200mJJB - HSS - gr1 AV Edam Jongens ------- 971
    473 Max Guit AV Edam 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJB - Speer - gr1JJB - Kogel - gr1 AV Edam Jongens ------- 1178
    474 Jeroen van het Hof AV Edam 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJB - Speer - gr2JJB - Hoog - gr2 AV Edam Jongens ------- 680
    475 Jelle Hooijberg AV Edam 200m
    800m
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 800m AV Edam Jongens ------- 577
    476 Marnix Kolkman AV Edam 100m
    110mH
    Discus
    JJB - 100mJJB - 110mHJJB - Discus - gr1 AV Edam Jongens ------- 2205
    477 Aike van der Lei AV Edam 100m
    800m
    JJB - 100mJJB - 800m AV Edam Jongens -------- 0
    478 Finn Damhoff AV Haarlem 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB - Discus - gr1JJB - Kogel - gr1 AV Haarlem Jongens ------- 529
    479 Erick Könst AV Haarlem Speer
    Hoog
    JJB - Speer - gr1JJB - Hoog - gr1 AV Haarlem Jongens -------- 991
    480 Jeroen Out AV Haarlem 200m
    800m
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 800m AV Haarlem Jongens ------- 364
    481 Douwe Schmersal AV Haarlem 110mH
    4x100m
    HSS
    JJB - 110mHJJB - HSS - gr1 AV Haarlem Jongens ------- 744
    482 Daniel de Vries AV Haarlem 100m
    4x100m
    Hoog
    JJB - 100mJJB - Hoog - gr2 AV Haarlem Jongens ------- 89
    483 Sebastiaan Bonte AV Hera Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Speer - gr1JJB - Discus - gr2JJB - Kogel - gr1 AV Hera Jongens ------- 1179
    484 Leon Caballer AV Hera 200m
    110mH
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 110mH AV Hera Jongens ------- 1090
    485 Romello Christiaan AV Hera 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m AV Hera Jongens ------- 0
    486 Max Gruisinga AV Hera 110mH
    HSS
    JJB - 110mHJJB - HSS - gr2 AV Hera Jongens -------- 386
    487 Koen Hoedjes AV Hera 100m
    4x100m
    Kogel
    JJB - 100mJJB - Kogel - gr2 AV Hera Jongens ------- 1410
    488 Lars Philipsen AV Hera 800m
    4x100m
    JJB - 800m AV Hera Jongens -------- 609
    489 Jeff Tesselaar AV Hera 800m
    Speer
    Hoog
    JJB - 800mJJB - Speer - gr2JJB - Hoog - gr2 AV Hera Jongens ------- 540
    490 Tim Alsema Hollandia 200m
    800m
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 800m AV Hollandia Jongens Team 2 ------- 618
    491 Timothy Bennis Hollandia 4x100m
    Hoog
    HSS
    JJB - Hoog - gr1JJB - HSS - gr1 AV Hollandia Jongens Team 2 ------- 863
    492 Quinten van Delft Hollandia 200m
    800m
    JJB - 200mJJB - 800m AV Hollandia Jongens Team 1 -------- 0
    493 Jim de Goes Hollandia 800m
    Speer
    Kogel
    JJB - 800mJJB - Speer - gr1JJB - Kogel - gr1 AV Hollandia Jongens Team 1 ------- 757
    494 Jasper Houweling Hollandia 800m
    Kogel
    JJB - 800mJJB - Kogel - gr1 AV Hollandia Jongens Team 2 -------- 170
    495 Jukka John Hollandia 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB - Discus - gr1JJB - Kogel - gr2 AV Hollandia Jongens Team 1 ------- 225
    496 Joël de Jong Hollandia 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m AV Hollandia Jongens Team 2 ------- 176
    497 Enzo Meerstra Hollandia 100m
    4x100m
    Hoog
    JJB - 100mJJB - Hoog - gr2 AV Hollandia Jongens Team 1 ------- 926
    498 Bas Meester Hollandia 200m
    110mH
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 110mH AV Hollandia Jongens Team 1 ------- 1315
    499 Kay Molier Hollandia 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJB - Speer - gr1JJB - Hoog - gr2 AV Hollandia Jongens Team 2 ------- 286
    500 Tristan Sneekes Hollandia 4x100m
    Hoog
    HSS
    JJB - Hoog - gr1JJB - HSS - gr2 AV Hollandia Jongens Team 1 ------- 456
    501 Lars Bos AV Hylas 100m
    Kogel
    JJB - 100mJJB - Kogel - gr1 AV Hylas Jongens -------- 514
    502 Mark Dekker AV Hylas 100m
    200m
    110mH
    JJB - 100mJJB - 200mJJB - 110mH AV Hylas Jongens ------- 0
    503 Luca van Diepen AV Hylas 800m
    JJB - 800m AV Hylas Jongens --------- 0
    504 Koen Grapendaal AV Hylas 200m
    Speer
    JJB - 200mJJB - Speer - gr2 AV Hylas Jongens -------- 0
    505 Olav Mulder AV Hylas Discus
    Hoog
    JJB - Discus - gr1JJB - Hoog - gr1 AV Hylas Jongens -------- 746
    506 Rob Nijssen AV Hylas 800m
    JJB - 800m AV Hylas Jongens --------- 472
    507 Elliot Archer AV Lycurgus 800m
    JJB - 800m AV Lycurgus Jongens Team 2 --------- 610
    508 Joost van Deudekom AV Lycurgus 110mH
    4x100m
    Hoog
    JJB - 110mHJJB - Hoog - gr1 AV Lycurgus Jongens Team 1 ------- 0
    509 Levi van Diest AV Lycurgus Hoog
    HSS
    JJB - Hoog - gr2JJB - HSS - gr1 AV Lycurgus Jongens Team 1 -------- 968
    510 Sam van Dijk AV Lycurgus Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Speer - gr1JJB - Discus - gr2JJB - Kogel - gr1 AV Lycurgus Jongens Team 1 ------- 411
    511 Harm Janssens AV Lycurgus 110mH
    JJB - 110mH AV Lycurgus Jongens Team 1 --------- 639
    512 Teun de Koning AV Lycurgus 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB - Discus - gr1JJB - Kogel - gr2 AV Lycurgus Jongens Team 1 ------- 1511
    513 Raoul Lensen AV Lycurgus 800m
    JJB - 800m AV Lycurgus Jongens Team 2 --------- 0
    514 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 800m
    4x100m
    JJB - 800m AV Lycurgus Jongens Team 1 -------- 681
    515 Mees Tuijn AV Lycurgus 100m
    200m
    JJB - 100mJJB - 200m AV Lycurgus Jongens Team 1 -------- 0
    516 Seb Wals AV Lycurgus 800m
    JJB - 800m AV Lycurgus Jongens Team 1 --------- 0
    517 Gino van Wijk AV Lycurgus 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m AV Lycurgus Jongens Team 1 ------- 1483
    518 Bjorn Bloemendaal NEAV 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJB - Speer - gr1JJB - Hoog - gr1 AV NEA-Volharding Jongens ------- 372
    519 Ziad Bouferrah NEAV 800m
    HSS
    JJB - 800mJJB - HSS - gr1 AV NEA-Volharding Jongens -------- 1150
    520 Raoul van de Laar NEAV 110mH
    4x100m
    JJB - 110mH AV NEA-Volharding Jongens -------- 0
    521 Daniël van de Merwe NEAV 100m
    110mH
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 110mH AV NEA-Volharding Jongens ------- 1030
    522 Timothy Mulder NEAV Discus
    Kogel
    JJB - Discus - gr1JJB - Kogel - gr1 AV NEA-Volharding Jongens -------- 191
    523 Jos Nijenhuis NEAV 100m
    Kogel
    JJB - 100mJJB - Kogel - gr2 AV NEA-Volharding Jongens -------- 0
    524 Angelo Visser NEAV 200m
    800m
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 800m AV NEA-Volharding Jongens ------- 558
    525 Daan Emmaneel AV NOVA 100m
    4x100m
    Speer
    JJB - 100mJJB - Speer - gr1 AV NOVA Jongens ------- 1042
    526 Joost Emmaneel AV NOVA 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJB - Speer - gr2JJB - Kogel - gr2 AV NOVA Jongens ------- 28
    527 Wiebe Klazes AV NOVA 100m
    4x100m
    Hoog
    JJB - 100mJJB - Hoog - gr2 AV NOVA Jongens ------- 394
    528 Luca Roecoert AV NOVA 800m
    110mH
    Hoog
    JJB - 800mJJB - 110mHJJB - Hoog - gr1 AV NOVA Jongens ------- 841
    529 Ian Tesselaar AV NOVA 200m
    800m
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 800m AV NOVA Jongens ------- 100
    530 Jarno Berrevoets AV Suomi 800m
    110mH
    Hoog
    JJB - 800mJJB - 110mHJJB - Hoog - gr2 AV Suomi Jongens ------- 739
    531 Stef Kloos AV Suomi 100m
    4x100m
    Speer
    JJB - 100mJJB - Speer - gr1 AV Suomi Jongens ------- 698
    532 Stijn Melchers AV Suomi 100m
    4x100m
    Discus
    JJB - 100mJJB - Discus - gr1 AV Suomi Jongens ------- 309
    533 Piter Miedema AV Suomi 110mH
    4x100m
    Hoog
    JJB - 110mHJJB - Hoog - gr1 AV Suomi Jongens ------- 444
    534 Sebastiaan Priester AV Suomi 200m
    800m
    Kogel
    JJB - 200mJJB - 800mJJB - Kogel - gr1 AV Suomi Jongens ------- 111
    535 Marijn Sluis AV Suomi 200m
    4x100m
    Discus
    JJB - 200mJJB - Discus - gr2 AV Suomi Jongens ------- 465
    536 Mats Beentjes DEM 110mH
    4x100m
    Discus
    JJB - 110mHJJB - Discus - gr1 DEM Jongens ------- 1185
    537 Michiel va...der Groen DEM 800m
    JJB - 800m DEM Jongens --------- 0
    538 Timo Karreman DEM Speer
    Kogel
    Hoog
    JJB - Speer - gr1JJB - Kogel - gr1JJB - Hoog - gr2 DEM Jongens ------- 293
    539 Dylan Langeveld DEM 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJB - Speer - gr2JJB - Kogel - gr2 DEM Jongens ------- 1149
    540 Dre Pinas DEM 100m
    200m
    JJB - 100mJJB - 200m DEM Jongens -------- 0
    541 Joran van der Stoep DEM 110mH
    4x100m
    HSS
    JJB - 110mHJJB - HSS - gr1 DEM Jongens ------- 0
    542 Timo van der Stoep DEM 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m DEM Jongens ------- 991
    543 Piet van Vuuren DEM 800m
    JJB - 800m DEM Jongens --------- 440
    544 Antwayne White DEM Discus
    Hoog
    HSS
    JJB - Discus - gr2JJB - Hoog - gr1JJB - HSS - gr2 DEM Jongens ------- 453
    545 Rik Apeldoorn KAV Holland Speer
    Kogel
    JJB - Speer - gr2JJB - Kogel - gr2 KAV Holland Jongens -------- 0
    546 Lex van Honschoten KAV Holland 800m
    JJB - 800m KAV Holland Jongens --------- 627
    547 Roy van der Meer KAV Holland 100m
    4x100m
    Speer
    JJB - 100mJJB - Speer - gr1 KAV Holland Jongens ------- 250
    548 Luuk Meesters KAV Holland 100m
    4x100m
    Kogel
    JJB - 100mJJB - Kogel - gr1 KAV Holland Jongens ------- 1028
    549 Joep Noordhoek KAV Holland Discus
    Hoog
    JJB - Discus - gr2JJB - Hoog - gr2 KAV Holland Jongens -------- 492
    550 Sjoerd van der Sel KAV Holland 4x100m
    HSS
    JJB - HSS - gr1 KAV Holland Jongens -------- 369
    551 Harm Steehouwer KAV Holland 200m
    4x100m
    Discus
    JJB - 200mJJB - Discus - gr1 KAV Holland Jongens ------- 888
    552 Raphael Winkel KAV Holland 200m
    110mH
    Hoog
    JJB - 200mJJB - 110mHJJB - Hoog - gr1 KAV Holland Jongens ------- 554

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Edam EDAM 6
    AV Haarlem HRLM 5
    AV Hera HERA 7
    AV Hollandia HLLD 11
    AV Hylas HYLS 6
    AV Lycurgus LYCG 11
    AV NEA-Volharding NEAV 7
    AV NOVA NOVA 5
    AV Suomi SOMI 6
    DEM DEM 9
    KAV Holland KAVH 8
    Competitiestand Jongens Junioren B
    # Team Leden Punten
    1 AV Lycurgus Jongens Team 1 AV Lycurgus - JJB
    Begeleider: Enno Tjepkema
    Jurylid: Gabi Baumeister voorkeur Hoogspringen
    9 6438
    2 AV Edam Jongens AV Edam - JJB
    Begeleider: Erwin Bökenkamp
    6 6139
    3 AV Hera Jongens AV Hera - JJB
    Begeleider: Rudy Bouwer, Ottilio Christiaan, Linda Tesselaar, Karin Hoedjes
    7 5902
    4 DEM Jongens DEM - JJB
    Begeleider: Carolien Adrichem
    9 5029
    5 KAV Holland Jongens KAV Holland - JJB
    Begeleider: Ivo van Haaren
    Jurylid: Erica Breems
    8 4749
    6 AV Hollandia Jongens Team 1 AV Hollandia - JJB
    Begeleider: Edwin Ellis
    Jurylid: Jan Groot
    6 4125
    7 AV NEA-Volharding Jongens AV NEA-Volharding - JJB
    Begeleider: Tijmen
    Jurylid: Bianca
    7 3870
    8 AV Suomi Jongens AV Suomi - JJB
    Jurylid: Otto Sluis
    6 3282
    9 AV Haarlem Jongens AV Haarlem - JJB
    Begeleider: Niels Ran
    Jurylid: Bente Elgersma
    5 2969
    10 AV NOVA Jongens AV NOVA - JJB
    Begeleider: Martijn Kroes
    Jurylid: Hilde ligthart
    5 2691
    11 AV Hollandia Jongens Team 2 AV Hollandia - JJB
    Begeleider: Edwin Ellis
    Jurylid: Jan Groot
    5 2497
    12 AV Hylas Jongens AV Hylas - JJB
    Begeleider: Robin Korving
    Jurylid: n.t.b.
    6 1732
    13 AV Lycurgus Jongens Team 2 AV Lycurgus - JJB
    Begeleider: Enno Tjepkema
    Jurylid: Gabi Baumeister voorkeur Hoogspringen
    2 610
    14 AV Castricum Jongens AV Castricum - JJB
    Begeleider: Igor Smits
    0 0
    14 AV DOKEV Anna Paulowna Jongens AV DOKEV Anna Paulowna - JJB 0 0
    14 AV Trias Jongens AV Trias - JJB 0 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Gino van Wijk AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 11,40 +0.0 m/s11,28 710
    2 Koen Hoedjes AV Hera AV Hera Jongens 11,66 +0.0 m/s11,21 652
    3 Romello Christiaan AV Hera AV Hera Jongens 11,68 +0.0 m/s11,60 0
    4 Marnix Kolkman AV Edam AV Edam Jongens 11,72 +0.0 m/s11,57 639
    5 Daan Emmaneel AV NOVA AV NOVA Jongens 12,05 +0.0 m/s12,11 570
    6 Luuk Meesters KAV Holland KAV Holland Jongens 12,16 +0.0 m/s11,99 548
    7 Enzo Meerstra Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 12,50 -0.3 m/s12,42 482
    8 Timo van der Stoep DEM DEM Jongens 12,62 -0.3 m/s12,66 460
    9 Stef Kloos AV Suomi AV Suomi Jongens 12,63 -0.7 m/s--- 458
    10 Mees Tuijn AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 12,69 -0.3 m/s12,90 0
    11 Wiebe Klazes AV NOVA AV NOVA Jongens 12,87 -0.3 m/s12,73 0
    12 Daniël van de Merwe NEAV AV NEA-Volharding Jongens 13,16 -0.7 m/s--- 363
    13 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi Jongens 13,25 -0.7 m/s--- 0
    14 Roy van der Meer KAV Holland KAV Holland Jongens 13,37 -0.3 m/s13,21 0
    15 Lars Bos AV Hylas AV Hylas Jongens 13,67 -0.7 m/s--- 280
    16 Joël de Jong Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 14,36 -0.7 m/s--- 176
    17 Daniel de Vries AV Haarlem AV Haarlem Jongens 14,99 -0.3 m/s--- 89
    18 Aike van der Lei AV Edam AV Edam Jongens 15,97 -0.3 m/s16,20 0
    Jos Nijenhuis NEAV AV NEA-Volharding Jongens DNS --- 0
    Mark Dekker AV Hylas AV Hylas Jongens DNS 11,85 0
    Dre Pinas DEM DEM Jongens DNS 11,86 0

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    1 Gino van Wijk AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 22,67 -0.1 m/s23,13 773
    2 Bas Meester Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 24,78 -1.0 m/s--- 576
    3 Angelo Visser NEAV AV NEA-Volharding Jongens 24,99 -0.1 m/s25,00 558
    4 Leon Caballer AV Hera AV Hera Jongens 25,26 -0.3 m/s--- 535
    5 Bram Dobbenberg AV Edam AV Edam Jongens 25,28 -0.1 m/s25,22 534
    6 Timo van der Stoep DEM DEM Jongens 25,31 +0.2 m/s25,97 531
    7 Mees Tuijn AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 25,45 +0.2 m/s26,00 0
    8 Harm Steehouwer KAV Holland KAV Holland Jongens 25,63 +0.2 m/s25,99 505
    9 Raphael Winkel KAV Holland KAV Holland Jongens 25,70 +0.2 m/s27,22 0
    10 Marijn Sluis AV Suomi AV Suomi Jongens 26,14 -0.3 m/s--- 465
    11 Jeroen Out AV Haarlem AV Haarlem Jongens 27,52 -1.0 m/s--- 364
    12 Jelle Hooijberg AV Edam AV Edam Jongens 27,55 +0.2 m/s27,58 0
    13 Tim Alsema Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 28,18 -1.0 m/s--- 319
    14 Sebastiaan Priester AV Suomi AV Suomi Jongens 29,94 -1.0 m/s--- 0
    15 Joël de Jong Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 30,97 -1.0 m/s--- 0
    16 Ian Tesselaar AV NOVA AV NOVA Jongens 31,94 -0.3 m/s--- 100
    Quinten van Delft Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 DNS --- 0
    Romello Christiaan AV Hera AV Hera Jongens DNS 22,97 0
    Mark Dekker AV Hylas AV Hylas Jongens DNS 23,86 0
    Koen Grapendaal AV Hylas AV Hylas Jongens DNS --- 0
    Dre Pinas DEM DEM Jongens DNS 23,33 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Fabian Pusceddu AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 2:03,99 1:59,10 681
    2 Ziad Bouferrah NEAV AV NEA-Volharding Jongens 2:05,07 2:06,59 664
    3 Angelo Visser NEAV AV NEA-Volharding Jongens 2:05,99 2:07,12 0
    4 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Holland Jongens 2:07,40 2:05,00 627
    5 Elliot Archer AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 2 2:08,56 2:10,00 610
    6 Lars Philipsen AV Hera AV Hera Jongens 2:08,59 1:59,89 609
    7 Jelle Hooijberg AV Edam AV Edam Jongens 2:10,78 2:11,35 577
    8 Jeff Tesselaar AV Hera AV Hera Jongens 2:11,91 2:06,30 0
    9 Seb Wals AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 2:18,25 2:15,00 0
    10 Rob Nijssen AV Hylas AV Hylas Jongens 2:18,44 2:26,70 472
    11 Piet van Vuuren DEM DEM Jongens 2:20,89 2:09,13 440
    12 Luca Roecoert AV NOVA AV NOVA Jongens 2:26,18 2:27,00 377
    13 Aike van der Lei AV Edam AV Edam Jongens 2:28,18 2:26,95 0
    14 Jarno Berrevoets AV Suomi AV Suomi Jongens 2:29,87 --- 335
    15 Tim Alsema Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 2:33,20 --- 299
    16 Jasper Houweling Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 2:33,28 --- 0
    17 Ian Tesselaar AV NOVA AV NOVA Jongens 2:37,61 2:37,00 0
    18 Raoul Lensen AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 2 2:39,36 2:25,00 0
    19 Sebastiaan Priester AV Suomi AV Suomi Jongens 3:00,72 --- 0
    Jeroen Out AV Haarlem AV Haarlem Jongens DNS 2:40,34 0
    Quinten van Delft Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 DNS --- 0
    Jim de Goes Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 DNS --- 0
    Luca van Diepen AV Hylas AV Hylas Jongens DNS 2:05,56 0
    Michiel va...der Groen DEM DEM Jongens DNS 2:03,99 0

    Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    1 Marnix Kolkman AV Edam AV Edam Jongens 14,84 -1.6 m/s14,68 866
    2 Bas Meester Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 16,11 -2.0 m/s--- 739
    3 Daniël van de Merwe NEAV AV NEA-Volharding Jongens 16,92 -1.6 m/s16,00 667
    4 Mats Beentjes DEM DEM Jongens 17,07 -1.6 m/s17,23 655
    5 Harm Janssens AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 17,27 -1.6 m/s17,41 639
    6 Joost van Deudekom AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 17,54 -1.6 m/s17,39 0
    7 Leon Caballer AV Hera AV Hera Jongens 18,38 -2.0 m/s--- 555
    8 Raphael Winkel KAV Holland KAV Holland Jongens 18,40 -2.0 m/s18,99 554
    9 Luca Roecoert AV NOVA AV NOVA Jongens 19,76 -2.0 m/s--- 464
    10 Max Gruisinga AV Hera AV Hera Jongens 19,85 -1.6 m/s16,70 0
    11 Joran van der Stoep DEM DEM Jongens 20,62 -2.0 m/s21,53 0
    12 Jarno Berrevoets AV Suomi AV Suomi Jongens 20,78 -2.0 m/s--- 404
    13 Douwe Schmersal AV Haarlem AV Haarlem Jongens 21,20 -2.0 m/s--- 382
    14 Piter Miedema AV Suomi AV Suomi Jongens 21,53 -2.0 m/s--- 0
    Raoul van de Laar NEAV AV NEA-Volharding Jongens DNS 16,00 0
    Mark Dekker AV Hylas AV Hylas Jongens DNS 16,30 0

    Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Max Guit AV Edam AV Edam Jongens 50,28 46,75 637
    2 Jeroen van het Hof AV Edam AV Edam Jongens 42,18 37,98 0
    3 Dylan Langeveld DEM DEM Jongens 41,85 --- 519
    4 Erick Könst AV Haarlem AV Haarlem Jongens 40,51 --- 499
    5 Daan Emmaneel AV NOVA AV NOVA Jongens 38,74 --- 472
    6 Sebastiaan Bonte AV Hera AV Hera Jongens 35,54 35,10 422
    7 Jeff Tesselaar AV Hera AV Hera Jongens 35,40 --- 0
    8 Sam van Dijk AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 34,83 37,26 411
    9 Jim de Goes Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 28,76 --- 308
    10 Kay Molier Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 27,51 --- 286
    11 Roy van der Meer KAV Holland KAV Holland Jongens 25,59 --- 250
    12 Stef Kloos AV Suomi AV Suomi Jongens 25,03 --- 240
    13 Bjorn Bloemendaal NEAV AV NEA-Volharding Jongens 22,19 --- 184
    14 Joost Emmaneel AV NOVA AV NOVA Jongens 19,65 --- 0
    15 Timo Karreman DEM DEM Jongens 17,53 --- 0
    16 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Holland Jongens 14,12 --- 0
    Koen Grapendaal AV Hylas AV Hylas Jongens DNS 31,80 0

    Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    1 Sebastiaan Bonte AV Hera AV Hera Jongens 43,68 44,86 757
    2 Teun de Koning AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 43,08 41,66 746
    3 Marnix Kolkman AV Edam AV Edam Jongens 40,73 39,25 700
    4 Sam van Dijk AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 36,94 36,53 0
    5 Mats Beentjes DEM DEM Jongens 32,51 --- 530
    6 Harm Steehouwer KAV Holland KAV Holland Jongens 26,14 --- 383
    7 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi Jongens 23,19 --- 309
    8 Olav Mulder AV Hylas AV Hylas Jongens 22,93 --- 302
    9 Marijn Sluis AV Suomi AV Suomi Jongens 21,68 --- 0
    10 Jukka John Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 20,08 --- 225
    11 Joep Noordhoek KAV Holland KAV Holland Jongens 19,58 --- 0
    12 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem Jongens 17,52 --- 152
    13 Timothy Mulder NEAV AV NEA-Volharding Jongens 11,98 --- 0
    Antwayne White DEM DEM Jongens NM --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Teun de Koning AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 14,60 13,26 765
    2 Koen Hoedjes AV Hera AV Hera Jongens 14,49 14,74 758
    3 Sebastiaan Bonte AV Hera AV Hera Jongens 14,38 13,48 0
    4 Dylan Langeveld DEM DEM Jongens 12,45 --- 630
    5 Max Guit AV Edam AV Edam Jongens 11,14 10,56 541
    6 Sam van Dijk AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 10,85 9,70 0
    7 Luuk Meesters KAV Holland KAV Holland Jongens 10,27 --- 480
    8 Jim de Goes Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 9,85 --- 449
    9 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem Jongens 8,89 --- 377
    10 Timo Karreman DEM DEM Jongens 7,95 --- 0
    11 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Holland Jongens 7,73 --- 0
    12 Lars Bos AV Hylas AV Hylas Jongens 7,14 --- 234
    13 Timothy Mulder NEAV AV NEA-Volharding Jongens 6,66 --- 191
    14 Jasper Houweling Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 6,43 --- 170
    15 Jukka John Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 5,94 --- 0
    16 Sebastiaan Priester AV Suomi AV Suomi Jongens 5,79 --- 111
    17 Joost Emmaneel AV NOVA AV NOVA Jongens 4,96 --- 28
    Jos Nijenhuis NEAV AV NEA-Volharding Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Jeroen van het Hof AV Edam AV Edam Jongens 1,80 1,85 680
    2 Jeff Tesselaar AV Hera AV Hera Jongens 1,65 --- 540
    3 Erick Könst AV Haarlem AV Haarlem Jongens 1,60 1,65 492
    4 Joost van Deudekom AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 1,60 --- 0
    5 Levi van Diest AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 1,60 1,70 492
    5 Joep Noordhoek KAV Holland KAV Holland Jongens 1,60 --- 492
    7 Piter Miedema AV Suomi AV Suomi Jongens 1,55 --- 444
    7 Enzo Meerstra Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 1,55 --- 444
    9 Tristan Sneekes Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 1,55 --- 0
    10 Timothy Bennis Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 1,55 --- 444
    11 Kay Molier Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 1,55 --- 0
    12 Olav Mulder AV Hylas AV Hylas Jongens 1,55 1,60 444
    13 Raphael Winkel KAV Holland KAV Holland Jongens 1,50 --- 0
    14 Wiebe Klazes AV NOVA AV NOVA Jongens 1,50 --- 394
    15 Luca Roecoert AV NOVA AV NOVA Jongens 1,50 --- 0
    16 Timo Karreman DEM DEM Jongens 1,40 --- 293
    17 Jarno Berrevoets AV Suomi AV Suomi Jongens 1,30 --- 0
    18 Bjorn Bloemendaal NEAV AV NEA-Volharding Jongens 1,30 --- 188
    19 Daniel de Vries AV Haarlem AV Haarlem Jongens 1,25 --- 0
    Antwayne White DEM DEM Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    1 Ziad Bouferrah NEAV AV NEA-Volharding Jongens 11,27 +0.9 m/s--- 486
    2 Levi van Diest AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 11,18 +0.5 m/s11,07 476
    3 Tristan Sneekes Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 11,01 +0.8 m/s--- 456
    4 Antwayne White DEM DEM Jongens 10,98 +1.2 m/s--- 453
    5 Bram Dobbenberg AV Edam AV Edam Jongens 10,84 +0.6 m/s--- 437
    6 Timothy Bennis Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 10,69 +1.5 m/s--- 419
    7 Joran van der Stoep DEM DEM Jongens 10,46 +0.4 m/s--- 0
    8 Max Gruisinga AV Hera AV Hera Jongens 10,41 +0.4 m/s--- 386
    9 Sjoerd van der Sel KAV Holland KAV Holland Jongens 10,26 -0.1 m/s--- 369
    10 Douwe Schmersal AV Haarlem AV Haarlem Jongens 10,20 +0.4 m/s--- 362