Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 53
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:40 Speer Uitslagen
    13:15 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    13:20 100mH Uitslagen
    13:30 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    13:30 Kogel
    Ring 2
    Uitslagen
    15:10 800m Uitslagen
    15:15 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    15:30 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    15:30 Kogel
    Ring 2
    Uitslagen
    16:00 Speer Uitslagen
    16:50 150m Uitslagen


    Tijdschema

    12:40u17:15u
    Jongens Junior C
    Hoog - Mat 2
    Speer
    150m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m100mH4x100mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    501 Hedde-Jan Damen AAC 150m
    100mH
    JJC - 150mJJC - 100mH AAC JC ------ 780
    502 Okke Rave AAC 800m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer Gr 1 AAC JC ------ 606
    503 Winjaris Windster AAC 150m
    Hoog
    Ver
    JJC - 150mJJC - Hoog Gr 1JJC - Ver Gr 2 AAC JC ----- 2286
    504 Dave Boamah AV Feniks 150m
    800m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Hoog Gr 1 AV Feniks JC Team 1 ----- 1486
    505 Jesse Bon AV Feniks 150m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver Gr 2 AV Feniks JC Team 2 ------ 914
    506 Denis Duku-Kaachire AV Feniks 150m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel Gr 1 AV Feniks JC Team 1 ----- 576
    507 Yaïr van Harmelen AV Feniks 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver Gr 1 AV Feniks JC Team 1 ----- 0
    508 Milo de Langen AV Feniks 800m
    4x100m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer Gr 2 AV Feniks JC Team 1 ----- 1064
    509 Carildo Linger AV Feniks 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver Gr 2 AV Feniks JC Team 1 ----- 1481
    510 Thijs Minnee AV Feniks 800m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver Gr 1 AV Feniks JC Team 2 ------ 309
    511 Siebe Pals AV Feniks 800m
    Speer
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Speer Gr 1JJC - Kogel Gr 2 AV Feniks JC Team 1 ----- 0
    512 Vincent Roberts AV Feniks 150m
    100mH
    Speer
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Speer Gr 1 AV Feniks JC Team 2 ----- 847
    513 Enzo Serpenti AV Feniks 150m
    800m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Hoog Gr 1 AV Feniks JC Team 2 ----- 653
    514 Amar Wong AV Feniks 150m
    100mH
    Hoog
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Hoog Gr 2 AV Feniks JC Team 1 ----- 2230
    515 Berend Zwolle AV Feniks 100mH
    Kogel
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Kogel Gr 1JJC - Hoog Gr 2 AV Feniks JC Team 2 ----- 1627
    516 Bas den Blanken AV Haarlem 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver Gr 1 AV Haarlem JC ----- 162
    517 Finn Damhoff AV Haarlem 150m
    800m
    Ver
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Ver Gr 1 AV Haarlem JC ----- 1406
    518 Erick Konst AV Haarlem Speer
    Kogel
    Hoog
    JJC - Speer Gr 1JJC - Kogel Gr 2JJC - Hoog Gr 1 AV Haarlem JC ----- 1928
    519 Jeppe Mul AV Haarlem 800m
    JJC - 800m AV Haarlem JC ------- 0
    520 Jeroen Out AV Haarlem 150m
    4x100m
    JJC - 150m AV Haarlem JC ------ 619
    521 Douwe Schmersal AV Haarlem 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV Haarlem JC ----- 916
    522 Daniel de Vries AV Haarlem 4x100m
    Hoog
    JJC - Hoog Gr 2 AV Haarlem JC ------ 0
    523 Robin de Zwart AV Haarlem 150m
    Speer
    JJC - 150mJJC - Speer Gr 2 AV Haarlem JC ------ 0
    524 Kim Alofsen Startbaan 100mH
    Speer
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Speer Gr 1JJC - Hoog Gr 2 AV Startbaan JC ----- 1804
    525 Jesse Elmers Startbaan 150m
    Hoog
    Ver
    JJC - 150mJJC - Hoog Gr 1JJC - Ver Gr 2 AV Startbaan JC ----- 0
    526 Sami Filal Startbaan 150m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel Gr 2 AV Startbaan JC ------ 902
    527 Pepijn Klinkert Startbaan 150m
    800m
    Ver
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Ver Gr 1 AV Startbaan JC ----- 1191
    528 Rens Bant AV Suomi 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver Gr 2 AV Suomi JC ----- 399
    529 Bart Kneppers AV Suomi 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH AV Suomi JC ----- 1075
    530 Sven Turenhout AV Suomi 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver Gr 1 AV Suomi JC ----- 596
    531 Maximilian...zenrainer AV Suomi 4x100m
    Kogel
    Hoog
    JJC - Kogel Gr 2JJC - Hoog Gr 1 AV Suomi JC ----- 922
    532 Jasper Zaagsma AV Suomi 150m
    100mH
    Kogel
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Kogel Gr 2 AV Suomi JC ----- 267
    533 Kelvin Cheung KAV Holland 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver Gr 2 KAV Holland JC ----- 940
    534 Irmin Flach KAV Holland 150m
    Speer
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Speer Gr 1JJC - Hoog Gr 2 KAV Holland JC ----- 222
    535 Adriaan Fornerod KAV Holland 4x100m
    Kogel
    Hoog
    JJC - Kogel Gr 2JJC - Hoog Gr 1 KAV Holland JC ----- 462
    536 Willem van Leeuwen KAV Holland 100mH
    JJC - 100mH KAV Holland JC ------- 252
    537 Daniel Sleiman KAV Holland 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH KAV Holland JC ----- 264
    538 Lucas Weber KAV Holland 800m
    Speer
    Ver
    JJC - 800mJJC - Speer Gr 2JJC - Ver Gr 1 KAV Holland JC ----- 544
    539 Christiaan Zandstra KAV Holland 4x100m
    Kogel
    JJC - Kogel Gr 1 KAV Holland JC ------ 397
    540 Mick Baldew Phanos Speer
    Kogel
    JJC - Speer Gr 2JJC - Kogel Gr 1 Phanos JC Team 1 ------ 574
    541 Joshua Bisseker Phanos 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver Gr 1 Phanos JC Team 1 ----- 1487
    542 Lucius Bout Phanos 100mH
    Hoog
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Hoog Gr 2JJC - Ver Gr 2 Phanos JC Team 1 ----- 663
    543 Daniël Erbe Gomez Phanos Speer
    Kogel
    JJC - Speer Gr 1JJC - Kogel Gr 2 Phanos JC Team 1 ------ 525
    544 Jeen Hammink Phanos Hoog
    JJC - Hoog Gr 1 Phanos JC Team 1 ------- 0
    545 Eyoël Hiensch Phanos 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH Phanos JC Team 1 ----- 1319
    546 Yohannes Hiensch Phanos 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m Phanos JC Team 1 ----- 1471
    547 Sem Jongenburger Phanos Speer
    Kogel
    JJC - Speer Gr 2JJC - Kogel Gr 1 Phanos JC Team 2 ------ 644
    548 Sylvain Kramer Phanos 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver Gr 1 Phanos JC Team 2 ----- 1201
    549 Fedor Musil Phanos 800m
    JJC - 800m Phanos JC Team 1 ------- 0
    550 Louis Olivier Phanos 800m
    4x100m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer Gr 1 Phanos JC Team 2 ----- 0
    551 James van ...ckevorsel Phanos 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog Gr 1 Phanos JC Team 2 ----- 932
    552 Tomaz Rooth Phanos 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH Phanos JC Team 1 ----- 667
    553 Jorrit Wynia Phanos 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m Phanos JC Team 2 ----- 955

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 3
    AV Feniks FNKS 12
    AV Haarlem HRLM 8
    AV Startbaan STBN 4
    AV Suomi SOMI 5
    KAV Holland KAVH 7
    Phanos PHNS 14
  • Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Feniks JC Team 1 AV Feniks - JJC
    Begeleider: Pieter Knotnerus
    Jurylid: Helen Kooistra (voorkeur werpnr)
    7 7631
    2 Phanos JC Team 1 Phanos - JJC
    Begeleider: Wendy & Martijn
    Jurylid: nntb
    9 7518
    3 AV Haarlem JC AV Haarlem - JJC
    Begeleider: Robin Flipsen
    8 5583
    4 AV Feniks JC Team 2 AV Feniks - JJC
    Begeleider: Pieter Knotnerus
    5 4350
    5 Phanos JC Team 2 Phanos - JJC
    Begeleider: Wendy
    Jurylid: nntb
    5 4078
    6 AV Startbaan JC AV Startbaan - JJC
    Begeleider: Jan Cortjens
    4 3897
    7 AV Suomi JC AV Suomi - JJC
    Begeleider: Arthur Wilbie
    5 3801
    8 AAC JC AAC - JJC 3 3672
    9 KAV Holland JC KAV Holland - JJC
    Begeleider: Ivo van Haaren
    Jurylid: Jaco van Ekeris ( het liefst meisjes C jury)
    7 3607
    10 Phanos JC Team 3 Phanos - JJC 0 0
    10 Phanos JC Team 4 Phanos - JJC 0 0

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks JC Team 1 17,89 +0.7 m/s19,10 833
    2 Joshua Bisseker Phanos Phanos JC Team 1 18,30 +0.7 m/s19,17 787
    3 Amar Wong AV Feniks AV Feniks JC Team 1 18,53 +0.8 m/s19,98 763
    4 Winjaris Windster AAC AAC JC 18,58 -0.5 m/s--- 758
    5 Yohannes Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 18,81 +0.7 m/s18,70 734
    6 Denis Duku-Kaachire AV Feniks AV Feniks JC Team 1 19,18 +1.9 m/s--- 0
    7 Sylvain Kramer Phanos Phanos JC Team 2 19,23 -0.2 m/s--- 691
    8 Tomaz Rooth Phanos Phanos JC Team 1 19,32 +0.7 m/s19,33 0
    9 Enzo Serpenti AV Feniks AV Feniks JC Team 2 19,63 +1.9 m/s--- 653
    10 Jeroen Out AV Haarlem AV Haarlem JC 20,00 -0.2 m/s--- 619
    11 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem JC 20,66 -0.2 m/s--- 560
    12 Bart Kneppers AV Suomi AV Suomi JC 20,67 -0.5 m/s--- 560
    13 Sami Filal Startbaan AV Startbaan JC 20,68 +0.8 m/s--- 559
    14 Kelvin Cheung KAV Holland KAV Holland JC 21,00 +0.7 m/s19,66 532
    15 Jesse Bon AV Feniks AV Feniks JC Team 2 21,55 +1.9 m/s--- 488
    16 Vincent Roberts AV Feniks AV Feniks JC Team 2 21,60 +1.9 m/s--- 0
    17 Hedde-Jan Damen AAC AAC JC 21,89 +1.9 m/s--- 461
    18 Rens Bant AV Suomi AV Suomi JC 22,74 -0.5 m/s--- 399
    19 Pepijn Klinkert Startbaan AV Startbaan JC 22,78 +0.8 m/s--- 397
    20 Jasper Zaagsma AV Suomi AV Suomi JC 23,19 -0.5 m/s--- 0
    21 Jorrit Wynia Phanos Phanos JC Team 2 23,24 +0.8 m/s23,29 365
    22 Irmin Flach KAV Holland KAV Holland JC 25,58 -0.5 m/s--- 222
    23 Robin de Zwart AV Haarlem AV Haarlem JC 25,63 -0.2 m/s--- 0
    Jesse Elmers Startbaan AV Startbaan JC DNS --- 0
    Daniel Sleiman KAV Holland KAV Holland JC DNS 20,44 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yohannes Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 2:13,55 2:11,28 737
    2 Eyoël Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 2:17,47 2:13,29 691
    3 Fedor Musil Phanos Phanos JC Team 1 2:20,50 2:22,45 0
    4 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks JC Team 1 2:20,85 2:15,72 653
    5 Jorrit Wynia Phanos Phanos JC Team 2 2:26,87 2:27,39 590
    6 Milo de Langen AV Feniks AV Feniks JC Team 1 2:31,66 2:28,22 543
    7 James van ...ckevorsel Phanos Phanos JC Team 2 2:35,71 2:52,47 506
    8 Siebe Pals AV Feniks AV Feniks JC Team 1 2:35,90 2:36,88 0
    9 Douwe Schmersal AV Haarlem AV Haarlem JC 2:38,25 --- 484
    10 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem JC 2:50,66 --- 384
    11 Okke Rave AAC AAC JC 2:58,95 2:56,20 325
    12 Thijs Minnee AV Feniks AV Feniks JC Team 2 3:01,36 --- 309
    13 Pepijn Klinkert Startbaan AV Startbaan JC 3:03,34 --- 296
    14 Lucas Weber KAV Holland KAV Holland JC 3:09,33 2:53,53 259
    15 Sven Turenhout AV Suomi AV Suomi JC 3:17,39 --- 212
    16 Louis Olivier Phanos Phanos JC Team 2 3:58,44 --- 0
    Jeppe Mul AV Haarlem AV Haarlem JC DNS --- 0
    Enzo Serpenti AV Feniks AV Feniks JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Carildo Linger AV Feniks AV Feniks JC Team 1 15,33 +1.1 m/s15,38 695
    2 Amar Wong AV Feniks AV Feniks JC Team 1 15,40 +1.1 m/s15,59 688
    3 Tomaz Rooth Phanos Phanos JC Team 1 15,63 +1.1 m/s17,38 667
    4 Eyoël Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 16,08 +1.1 m/s16,84 628
    5 Yaïr van Harmelen AV Feniks AV Feniks JC Team 1 16,38 +1.1 m/s16,27 0
    6 Kim Alofsen Startbaan AV Startbaan JC 16,62 -2.4 m/s--- 584
    7 Berend Zwolle AV Feniks AV Feniks JC Team 2 16,86 +1.1 m/s16,23 566
    8 Lucius Bout Phanos Phanos JC Team 1 17,30 +1.1 m/s16,84 0
    9 Bart Kneppers AV Suomi AV Suomi JC 17,55 -2.4 m/s--- 515
    10 Douwe Schmersal AV Haarlem AV Haarlem JC 18,80 -2.4 m/s--- 432
    11 Vincent Roberts AV Feniks AV Feniks JC Team 2 18,86 +1.1 m/s19,30 428
    12 Hedde-Jan Damen AAC AAC JC 20,84 -2.4 m/s--- 319
    13 Jasper Zaagsma AV Suomi AV Suomi JC 21,93 -2.4 m/s--- 267
    14 Daniel Sleiman KAV Holland KAV Holland JC 21,99 -2.4 m/s19,55 264
    15 Willem van Leeuwen KAV Holland KAV Holland JC 22,26 -2.4 m/s20,71 252
    16 Bas den Blanken AV Haarlem AV Haarlem JC 24,51 -2.4 m/s--- 162

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Winjaris Windster AAC AAC JC 1,70 --- 779
    1 Amar Wong AV Feniks AV Feniks JC Team 1 1,70 --- 779
    3 Lucius Bout Phanos Phanos JC Team 1 1,55 1,60 663
    3 Kim Alofsen Startbaan AV Startbaan JC 1,55 --- 663
    3 Erick Konst AV Haarlem AV Haarlem JC 1,55 --- 663
    6 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks JC Team 1 1,55 --- 0
    7 Jeen Hammink Phanos Phanos JC Team 1 1,50 1,55 0
    8 Berend Zwolle AV Feniks AV Feniks JC Team 2 1,45 --- 582
    9 Maximilian...zenrainer AV Suomi AV Suomi JC 1,40 --- 541
    10 Enzo Serpenti AV Feniks AV Feniks JC Team 2 1,35 --- 0
    11 Adriaan Fornerod KAV Holland KAV Holland JC 1,30 --- 462
    12 James van ...ckevorsel Phanos Phanos JC Team 2 1,25 --- 426
    13 Daniel de Vries AV Haarlem AV Haarlem JC 1,25 --- 0
    Irmin Flach KAV Holland KAV Holland JC NM --- 0
    Jesse Elmers Startbaan AV Startbaan JC DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Carildo Linger AV Feniks AV Feniks JC Team 1 5,87 --- 786
    2 Winjaris Windster AAC AAC JC 5,67 --- 749
    3 Yaïr van Harmelen AV Feniks AV Feniks JC Team 1 5,45 --- 0
    4 Joshua Bisseker Phanos Phanos JC Team 1 5,41 5,49 700
    5 Sylvain Kramer Phanos Phanos JC Team 2 4,46 --- 510
    6 Pepijn Klinkert Startbaan AV Startbaan JC 4,40 --- 498
    7 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem JC 4,22 --- 462
    8 Jesse Bon AV Feniks AV Feniks JC Team 2 4,04 --- 426
    9 Bas den Blanken AV Haarlem AV Haarlem JC 3,99 --- 0
    10 Kelvin Cheung KAV Holland KAV Holland JC 3,95 --- 408
    11 Thijs Minnee AV Feniks AV Feniks JC Team 2 3,89 --- 0
    12 Sven Turenhout AV Suomi AV Suomi JC 3,83 --- 384
    13 Rens Bant AV Suomi AV Suomi JC 3,74 --- 0
    14 Lucas Weber KAV Holland KAV Holland JC 3,63 --- 0
    Lucius Bout Phanos Phanos JC Team 1 DNS 4,58 0
    Jesse Elmers Startbaan AV Startbaan JC DNS --- 0