Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 78
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:35 Hoog
    Mat 1
    Uitslagen
    11:40 Speer Uitslagen
    12:00 Kogel
    Ring 1
    Uitslagen
    12:15 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    12:20 60mH Uitslagen
    14:00 Kogel
    Ring 1
    Uitslagen
    14:05 1000m Uitslagen
    14:15 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    14:15 Hoog
    Mat 1
    Uitslagen
    14:20 Speer Uitslagen
    15:35 60m Uitslagen


    Tijdschema

    11:35u16:00u
    Meisjes Junior D
    Ver - Bak 1
    Ver - Bak 1
    60m

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    691 Safae Amzil AAC 60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel Gr 2 AAC MD ------ 0
    692 Aya Chafiki AAC 60m
    4x60m
    MJD - 60m AAC MD ------ 262
    693 Cynthia Dradenya AAC 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m AAC MD ------ 0
    694 Sofia Errachidi AAC 60mH
    Speer
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Speer Gr 1MJD - Ver Gr 2 AAC MD ----- 512
    695 Rosan de Jong AAC 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver Gr 1 AAC MD ----- 716
    696 Ilham Lahri AAC Speer
    Hoog
    MJD - Speer Gr 2MJD - Hoog Gr 1 AAC MD ------ 0
    697 Mette Lakeman AAC 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog Gr 1 AAC MD ----- 1081
    698 Manar Mohammadi AAC 60mH
    4x60m
    MJD - 60mH AAC MD ------ 215
    699 Adine Welsink AAC 4x60m
    Kogel
    MJD - Kogel Gr 1 AAC MD ------ 323
    700 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver Gr 1 AV Aalsmeer MD ----- 883
    701 Eline van Noort AV Aalsmeer 4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - Kogel Gr 1MJD - Hoog Gr 2 AV Aalsmeer MD ----- 363
    702 Mette Smithuis AV Aalsmeer 60mH
    Speer
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Speer Gr 1MJD - Ver Gr 2 AV Aalsmeer MD ----- 286
    703 Nicky Verlaan AV Aalsmeer 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel Gr 2 AV Aalsmeer MD ----- 469
    704 Noelle Vos AV Aalsmeer 60m
    Speer
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Speer Gr 2MJD - Hoog Gr 1 AV Aalsmeer MD ----- 1321
    705 Juna van der Waall AV Aalsmeer 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Aalsmeer MD ----- 618
    706 Ashley Boldewijn AV Feniks 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog Gr 2 AV Feniks MD Team 1 ----- 1858
    707 ALICIA MANU AV Feniks 60mH
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Kogel Gr 1 AV Feniks MD Team 1 ----- 669
    708 Shinal asante Mireku AV Feniks 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Gr 1 AV Feniks MD Team 1 ----- 366
    709 Xiomayra Pengel AV Feniks 60m
    1000m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog Gr 1 AV Feniks MD Team 1 ----- 949
    710 Jamila Seddoug AV Feniks 4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - Speer Gr 1MJD - Ver Gr 2 AV Feniks MD Team 1 ----- 0
    711 Sophie Zantinge AV Feniks 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - Speer Gr 2MJD - Kogel Gr 2 AV Feniks MD Team 1 ----- 181
    712 Elise Bolech Startbaan 1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Kogel Gr 1MJD - Hoog Gr 1 AV Startbaan MD ----- 559
    713 Arwen Buffing Startbaan 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer Gr 2 AV Startbaan MD ----- 0
    714 Laura Hasse Startbaan 60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - Hoog Gr 2MJD - Ver Gr 1 AV Startbaan MD ----- 1351
    715 Christiann... Koenraad Startbaan 4x60m
    Kogel
    MJD - Kogel Gr 2 AV Startbaan MD ------ 0
    716 Simone Roos Startbaan 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Startbaan MD ----- 792
    717 Fanny den Uyl Startbaan 1000m
    60mH
    Ver
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Ver Gr 2 AV Startbaan MD ----- 617
    718 Sterre van Wayenburg Startbaan 4x60m
    Speer
    MJD - Speer Gr 1 AV Startbaan MD ------ 205
    719 Veerle Bosma AV Suomi 1000m
    Speer
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Speer Gr 2MJD - Hoog Gr 1 AV Suomi MD Team 2 ----- 686
    720 Joëlla Buis AV Suomi 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Suomi MD Team 1 ----- 596
    721 Fiene Drenth AV Suomi 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver Gr 2 AV Suomi MD Team 1 ----- 212
    722 Floor Nelissen AV Suomi 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog Gr 1 AV Suomi MD Team 1 ----- 649
    723 Arwen Tieman AV Suomi 4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - Speer Gr 2MJD - Ver Gr 1 AV Suomi MD Team 1 ----- 0
    724 Elise Van den Belt AV Suomi 1000m
    Speer
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Speer Gr 2MJD - Kogel Gr 1 AV Suomi MD Team 1 ----- 639
    725 Catelijne Wijnen AV Suomi 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver Gr 2 AV Suomi MD Team 2 ----- 1125
    726 Maud Bernard KAV Holland 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH KAV Holland MD ------ 638
    727 Feline Boissevain KAV Holland 60m
    MJD - 60m KAV Holland MD ------- 0
    728 Brechtje Botman KAV Holland 60mH
    MJD - 60mH KAV Holland MD ------- 0
    729 Leonie Bouwman KAV Holland Speer
    MJD - Speer Gr 2 KAV Holland MD ------- 178
    730 J C KAV Holland 1000m
    MJD - 1000m KAV Holland MD ------- 0
    731 Tanimola Eijsvogels KAV Holland 4x60m
    KAV Holland MD ------- 0
    732 Lotte Gabel KAV Holland Speer
    MJD - Speer Gr 1 KAV Holland MD ------- 0
    733 Sophie de Goede KAV Holland 1000m
    MJD - 1000m KAV Holland MD ------- 0
    734 Danielle Laanbroek KAV Holland Kogel
    MJD - Kogel Gr 1 KAV Holland MD ------- 0
    735 Elize Oomen KAV Holland 60mH
    4x60m
    MJD - 60mH KAV Holland MD ------ 249
    736 Giulia Ouwens KAV Holland Ver
    MJD - Ver Gr 2 KAV Holland MD ------- 272
    737 Nikki Ravelli KAV Holland 60m
    4x60m
    MJD - 60m KAV Holland MD ------ 595
    738 Marit Snoek KAV Holland 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog Gr 2 KAV Holland MD ----- 1036
    739 Marysia Vennix KAV Holland Ver
    MJD - Ver Gr 1 KAV Holland MD ------- 0
    740 Yara Zandstra KAV Holland Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - Kogel Gr 2MJD - Hoog Gr 1MJD - Ver Gr 1 KAV Holland MD ----- 418
    741 Carlotta Baan Phanos 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver Gr 2 Phanos MD Team 2 ----- 343
    742 Cheyenne Barnaart Phanos 1000m
    MJD - 1000m Phanos MD Team 1 ------- 477
    743 Isabel van den Berg Phanos 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Phanos MD Team 1 ----- 1334
    744 Milou van den Berg Phanos Kogel
    Ver
    MJD - Kogel Gr 2MJD - Ver Gr 1 Phanos MD Team 1 ------ 822
    745 Tahnee Bijnoe Phanos 4x60m
    Hoog
    MJD - Hoog Gr 1 Phanos MD Team 1 ------ 0
    746 Mara Bouma Phanos 1000m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer Gr 1 Phanos MD Team 2 ------ 625
    747 Lilo Bouma Phanos 60mH
    4x60m
    MJD - 60mH Phanos MD Team 3 ------ 309
    748 Ella de Bruijne Phanos Ver
    MJD - Ver Gr 2 Phanos MD Team 1 ------- 0
    749 Charlotte Buwalda Phanos 60m
    4x60m
    MJD - 60m Phanos MD Team 1 ------ 656
    750 Nina Croockewit Phanos 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog Gr 1 Phanos MD Team 2 ----- 766
    751 Tessa Heijbroek Phanos Speer
    MJD - Speer Gr 2 Phanos MD Team 3 ------- 238
    752 Minne Heijmen Phanos 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel Gr 1 Phanos MD Team 3 ----- 437
    753 Janneke de Kemp Phanos 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog Gr 1 Phanos MD Team 3 ----- 601
    754 Denne Koning Phanos 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Phanos MD Team 3 ----- 757
    755 Cecilia Kuipers Phanos Speer
    Kogel
    MJD - Speer Gr 2MJD - Kogel Gr 1 Phanos MD Team 2 ------ 0
    756 Maite Mandaat Phanos Speer
    Kogel
    MJD - Speer Gr 2MJD - Kogel Gr 1 Phanos MD Team 1 ------ 0
    757 Jasmijn Raes Phanos 60mH
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog Gr 2 Phanos MD Team 1 ------ 499
    758 Marijne R...van Driel Phanos 1000m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer Gr 1 Phanos MD Team 1 ------ 390
    759 Anna Schoorl Phanos 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH Phanos MD Team 2 ------ 0
    760 Renee Schoorl Phanos 1000m
    Speer
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Speer Gr 1MJD - Ver Gr 2 Phanos MD Team 3 ----- 0
    761 Ciska Schopenhouer Phanos 60m
    4x60m
    MJD - 60m Phanos MD Team 2 ------ 401
    762 Nora van Seventer Phanos 1000m
    60mH
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Kogel Gr 1 Phanos MD Team 2 ----- 577
    763 Kris Siebelhoff Phanos Hoog
    Ver
    MJD - Hoog Gr 2MJD - Ver Gr 1 Phanos MD Team 2 ------ 356
    764 Saar Visser Phanos 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Phanos MD Team 1 ----- 445
    765 Veronique van Weldam Phanos 1000m
    Hoog
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Hoog Gr 2MJD - Ver Gr 1 Phanos MD Team 3 ----- 516
    766 Siri Wergius Phanos 60m
    4x60m
    MJD - 60m Phanos MD Team 2 ------ 417
    767 Nora Zorn Phanos 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel Gr 2 Phanos MD Team 3 ----- 381
    768 Tess van Zuilen Phanos 1000m
    MJD - 1000m Phanos MD Team 1 ------- 475

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 9
    AV Aalsmeer ALSM 6
    AV Feniks FNKS 6
    AV Startbaan STBN 7
    AV Suomi SOMI 7
    KAV Holland KAVH 15
    Phanos PHNS 28
  • Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Phanos MD Team 1 Phanos - MJD
    Begeleider: Martijn & Andra
    Jurylid: nntb
    11 5825
    8 AV Feniks MD Team 1 AV Feniks - MJD
    Begeleider: Joost Knotnerus
    6 4559
    5 AV Aalsmeer MD AV Aalsmeer - MJD
    Begeleider: Cynthia Alewijnse
    Jurylid: Gerda Talsma
    6 4468
    2 AV Startbaan MD AV Startbaan - MJD
    Begeleider: Saskia van der Meer
    Jurylid: Wolfgang Hässe
    7 4004
    3 Phanos MD Team 2 Phanos - MJD
    Begeleider: Martijn & Andra
    Jurylid: nntb
    9 3963
    4 KAV Holland MD KAV Holland - MJD
    Begeleider: Andre Snoek
    15 3884
    6 Phanos MD Team 3 Phanos - MJD
    Begeleider: Martijn & Andra
    Jurylid: neb
    8 3656
    7 AAC MD AAC - MJD 9 3468
    9 AV Suomi MD Team 2 AV Suomi - MJD
    Begeleider: Arthur Wilbie
    2 2198
    10 AV Suomi MD Team 1 AV Suomi - MJD
    Begeleider: Arthur Wilbie
    5 2096
    11 AV Feniks MD Team 2 AV Feniks - MJD 0 0
    11 AV Haarlem MD AV Haarlem - MJD 0 0
    11 Phanos MD Team 4 Phanos - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isabel van den Berg Phanos Phanos MD Team 1 8,13 +1.4 m/s7,99 731
    2 Ashley Boldewijn AV Feniks AV Feniks MD Team 1 8,22 +1.4 m/s8,30 711
    3 Charlotte Buwalda Phanos Phanos MD Team 1 8,47 +1.4 m/s8,41 656
    4 Noelle Vos AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 8,61 +1.4 m/s8,57 626
    5 Xiomayra Pengel AV Feniks AV Feniks MD Team 1 8,74 +1.4 m/s8,74 600
    6 Nikki Ravelli KAV Holland KAV Holland MD 8,76 +0.1 m/s--- 595
    7 Saar Visser Phanos Phanos MD Team 1 8,77 +1.4 m/s8,71 0
    8 Marit Snoek KAV Holland KAV Holland MD 9,06 +0.1 m/s--- 537
    9 Laura Hasse Startbaan AV Startbaan MD 9,15 9,34 521
    10 Denne Koning Phanos Phanos MD Team 3 9,30 9,32 494
    11 Nicky Verlaan AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 9,44 9,68 469
    12 Shinal asante Mireku AV Feniks AV Feniks MD Team 1 9,44 +1.4 m/s9,18 0
    13 Simone Roos Startbaan AV Startbaan MD 9,55 9,51 450
    14 Catelijne Wijnen AV Suomi AV Suomi MD Team 2 9,58 +0.1 m/s--- 445
    15 Minne Heijmen Phanos Phanos MD Team 3 9,63 +0.8 m/s--- 437
    16 Arwen Buffing Startbaan AV Startbaan MD 9,65 9,84 0
    17 Nora Zorn Phanos Phanos MD Team 3 9,71 +0.8 m/s--- 0
    18 Siri Wergius Phanos Phanos MD Team 2 9,75 +0.8 m/s10,52 417
    19 Ciska Schopenhouer Phanos Phanos MD Team 2 9,85 9,76 401
    20 Rosan de Jong AAC AAC MD 9,98 +0.1 m/s--- 381
    21 Joëlla Buis AV Suomi AV Suomi MD Team 1 10,00 +0.1 m/s--- 378
    22 Feline Boissevain KAV Holland KAV Holland MD 10,04 +0.8 m/s--- 0
    23 Aya Chafiki AAC AAC MD 10,82 +0.8 m/s11,10 262
    Anna Schoorl Phanos Phanos MD Team 2 DNS 10,76 0
    Safae Amzil AAC AAC MD DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 3:24,75 3:25,97 513
    2 Cheyenne Barnaart Phanos Phanos MD Team 1 3:30,48 3:34,12 477
    3 Tess van Zuilen Phanos Phanos MD Team 1 3:30,71 3:26,86 475
    4 Marijne R...van Driel Phanos Phanos MD Team 1 3:36,79 3:33,00 0
    5 Juna van der Waall AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 3:36,95 --- 437
    6 Mette Lakeman AAC AAC MD 3:42,81 3:44,96 404
    7 Maud Bernard KAV Holland KAV Holland MD 3:46,87 --- 382
    8 Fanny den Uyl Startbaan AV Startbaan MD 3:49,13 3:43,66 370
    9 Xiomayra Pengel AV Feniks AV Feniks MD Team 1 3:53,06 3:44,54 349
    10 Nina Croockewit Phanos Phanos MD Team 2 3:54,92 3:36,71 340
    11 Rosan de Jong AAC AAC MD 3:55,89 --- 335
    12 Veerle Bosma AV Suomi AV Suomi MD Team 2 3:58,14 --- 324
    13 Janneke de Kemp Phanos Phanos MD Team 3 3:58,44 3:46,75 322
    14 Veronique van Weldam Phanos Phanos MD Team 3 3:58,58 --- 322
    15 Mara Bouma Phanos Phanos MD Team 2 3:58,64 3:38,08 321
    16 Floor Nelissen AV Suomi AV Suomi MD Team 1 4:03,86 --- 297
    17 Cynthia Dradenya AAC AAC MD 4:06,38 3:50,92 0
    18 Elise Bolech Startbaan AV Startbaan MD 4:07,55 4:20,50 280
    19 Elise Van den Belt AV Suomi AV Suomi MD Team 1 4:34,10 --- 171
    Renee Schoorl Phanos Phanos MD Team 3 DNS --- 0
    J C KAV Holland KAV Holland MD DNS --- 0
    Sophie de Goede KAV Holland KAV Holland MD DNS --- 0
    Nora van Seventer Phanos Phanos MD Team 2 DNF 3:45,65 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Ashley Boldewijn AV Feniks AV Feniks MD Team 1 9,73 +0.6 m/s9,84 648
    2 Isabel van den Berg Phanos Phanos MD Team 1 10,04 +0.6 m/s9,69 603
    3 Saar Visser Phanos Phanos MD Team 1 11,32 +0.6 m/s11,12 445
    4 Jasmijn Raes Phanos Phanos MD Team 1 11,45 +0.6 m/s11,05 0
    5 Carlotta Baan Phanos Phanos MD Team 2 12,34 +0.6 m/s12,18 343
    6 Simone Roos Startbaan AV Startbaan MD 12,35 +2.8 m/s12,40 342
    7 Mette Lakeman AAC AAC MD 12,53 +2.8 m/s13,23 325
    8 Lilo Bouma Phanos Phanos MD Team 3 12,72 +0.6 m/s11,64 309
    9 Catelijne Wijnen AV Suomi AV Suomi MD Team 2 12,80 +0.9 m/s--- 302
    10 Mette Smithuis AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 12,98 +2.8 m/s12,73 286
    11 ALICIA MANU AV Feniks AV Feniks MD Team 1 13,07 +0.6 m/s11,13 279
    12 Denne Koning Phanos Phanos MD Team 3 13,27 +2.8 m/s--- 263
    13 Maud Bernard KAV Holland KAV Holland MD 13,36 +0.9 m/s--- 256
    14 Elize Oomen KAV Holland KAV Holland MD 13,45 +0.9 m/s--- 249
    15 Fanny den Uyl Startbaan AV Startbaan MD 13,47 +0.9 m/s--- 247
    16 Nora van Seventer Phanos Phanos MD Team 2 13,78 +0.6 m/s11,64 224
    17 Brechtje Botman KAV Holland KAV Holland MD 13,78 +0.9 m/s--- 0
    18 Joëlla Buis AV Suomi AV Suomi MD Team 1 13,85 +0.9 m/s--- 218
    19 Manar Mohammadi AAC AAC MD 13,90 +2.8 m/s--- 215
    20 Sofia Errachidi AAC AAC MD 13,98 +2.8 m/s--- 0
    21 Juna van der Waall AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 14,38 +0.9 m/s--- 181
    22 Nora Zorn Phanos Phanos MD Team 3 14,93 +2.8 m/s14,64 0
    23 Fiene Drenth AV Suomi AV Suomi MD Team 1 17,22 +0.9 m/s--- 20
    Anna Schoorl Phanos Phanos MD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marijne R...van Driel Phanos Phanos MD Team 1 23,63 --- 390
    2 Mara Bouma Phanos Phanos MD Team 2 18,98 --- 304
    3 Noelle Vos AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 17,20 --- 269
    4 Tessa Heijbroek Phanos Phanos MD Team 3 15,72 --- 238
    5 Maite Mandaat Phanos Phanos MD Team 1 15,58 --- 0
    6 Sterre van Wayenburg Startbaan AV Startbaan MD 14,22 --- 205
    7 Sophie Zantinge AV Feniks AV Feniks MD Team 1 13,20 --- 181
    8 Leonie Bouwman KAV Holland KAV Holland MD 13,05 --- 178
    9 Arwen Buffing Startbaan AV Startbaan MD 12,73 --- 0
    10 Lotte Gabel KAV Holland KAV Holland MD 12,69 --- 0
    11 Elise Van den Belt AV Suomi AV Suomi MD Team 1 12,52 --- 165
    12 Cecilia Kuipers Phanos Phanos MD Team 2 11,90 --- 0
    13 Jamila Seddoug AV Feniks AV Feniks MD Team 1 11,06 --- 0
    14 Sofia Errachidi AAC AAC MD 10,51 --- 114
    15 Veerle Bosma AV Suomi AV Suomi MD Team 2 9,35 --- 83
    16 Mette Smithuis AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 9,20 --- 0
    17 Ilham Lahri AAC AAC MD 9,01 --- 0
    Arwen Tieman AV Suomi AV Suomi MD Team 1 DNS --- 0
    Renee Schoorl Phanos Phanos MD Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maite Mandaat Phanos Phanos MD Team 1 8,54 --- 0
    2 Milou van den Berg Phanos Phanos MD Team 1 8,54 --- 450
    3 Yara Zandstra KAV Holland KAV Holland MD 7,94 --- 418
    4 ALICIA MANU AV Feniks AV Feniks MD Team 1 7,43 --- 390
    5 Nora Zorn Phanos Phanos MD Team 3 7,27 --- 381
    6 Eline van Noort AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 6,95 --- 363
    7 Sophie Zantinge AV Feniks AV Feniks MD Team 1 6,81 --- 0
    8 Nora van Seventer Phanos Phanos MD Team 2 6,78 --- 353
    9 Minne Heijmen Phanos Phanos MD Team 3 6,61 --- 0
    10 Cecilia Kuipers Phanos Phanos MD Team 2 6,38 --- 0
    11 Adine Welsink AAC AAC MD 6,28 --- 323
    12 Elise Van den Belt AV Suomi AV Suomi MD Team 1 5,95 --- 303
    13 Danielle Laanbroek KAV Holland KAV Holland MD 5,61 --- 0
    14 Elise Bolech Startbaan AV Startbaan MD 5,58 --- 279
    15 Nicky Verlaan AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 5,44 --- 0
    Christiann... Koenraad Startbaan AV Startbaan MD DNS --- 0
    Safae Amzil AAC AAC MD DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jasmijn Raes Phanos Phanos MD Team 1 1,35 --- 499
    1 Marit Snoek KAV Holland KAV Holland MD 1,35 --- 499
    1 Ashley Boldewijn AV Feniks AV Feniks MD Team 1 1,35 --- 499
    4 Tahnee Bijnoe Phanos Phanos MD Team 1 1,30 --- 0
    5 Laura Hasse Startbaan AV Startbaan MD 1,30 --- 462
    6 Xiomayra Pengel AV Feniks AV Feniks MD Team 1 1,30 --- 0
    7 Nina Croockewit Phanos Phanos MD Team 2 1,25 --- 426
    7 Noelle Vos AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 1,25 --- 426
    9 Floor Nelissen AV Suomi AV Suomi MD Team 1 1,15 --- 352
    9 Mette Lakeman AAC AAC MD 1,15 --- 352
    11 Yara Zandstra KAV Holland KAV Holland MD 1,10 --- 0
    12 Veerle Bosma AV Suomi AV Suomi MD Team 2 1,05 --- 279
    12 Janneke de Kemp Phanos Phanos MD Team 3 1,05 --- 279
    14 Veronique van Weldam Phanos Phanos MD Team 3 1,05 --- 0
    14 Elise Bolech Startbaan AV Startbaan MD 1,05 --- 0
    16 Kris Siebelhoff Phanos Phanos MD Team 2 1,00 --- 0
    16 Eline van Noort AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 1,00 --- 0
    Ilham Lahri AAC AAC MD NM --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sofia Errachidi AAC AAC MD 3,90 --- 398
    2 Catelijne Wijnen AV Suomi AV Suomi MD Team 2 3,80 --- 378
    3 Milou van den Berg Phanos Phanos MD Team 1 3,77 --- 372
    4 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 3,76 --- 370
    5 Laura Hasse Startbaan AV Startbaan MD 3,75 --- 368
    6 Shinal asante Mireku AV Feniks AV Feniks MD Team 1 3,74 --- 366
    7 Kris Siebelhoff Phanos Phanos MD Team 2 3,69 --- 356
    8 Mette Smithuis AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 3,63 --- 0
    9 Ella de Bruijne Phanos Phanos MD Team 1 3,60 --- 0
    10 Carlotta Baan Phanos Phanos MD Team 2 3,54 --- 0
    11 Fanny den Uyl Startbaan AV Startbaan MD 3,46 --- 0
    12 Jamila Seddoug AV Feniks AV Feniks MD Team 1 3,45 --- 0
    13 Rosan de Jong AAC AAC MD 3,31 --- 0
    14 Giulia Ouwens KAV Holland KAV Holland MD 3,27 --- 272
    15 Yara Zandstra KAV Holland KAV Holland MD 3,18 --- 0
    16 Veronique van Weldam Phanos Phanos MD Team 3 2,88 --- 194
    17 Fiene Drenth AV Suomi AV Suomi MD Team 1 2,87 --- 192
    Arwen Tieman AV Suomi AV Suomi MD Team 1 DNS --- 0
    Renee Schoorl Phanos Phanos MD Team 3 DNS --- 0
    Marysia Vennix KAV Holland KAV Holland MD DNS --- 0