Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 137
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 110 meter horden (107cm)
  • 1 x Zweedse Estafette
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 4 x Kogelslingeren 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m800m5000m110mHZweedseKogelKogelslHoogPolshoogVerTeam punten
    171 Shaquille Bleecke Almere `81 Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1 Almere `81 Mannen ---------- 547
    172 Steyn Boersen Almere `81 Hoog
    Man - Hoog Groep 1 Almere `81 Mannen ----------- 680
    181 Justin Lam Almere `81 800m
    Man - 800m Almere `81 Mannen ----------- 760
    182 Raymond Lozekoot Almere `81 5000m
    Man - 5000m Almere `81 Mannen ----------- 0
    183 Keitharo ...sterwolde Almere `81 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m Almere `81 Mannen --------- 1586
    184 Deon Plak Almere `81 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m Almere `81 Mannen --------- 0
    185 Julian Sas Almere `81 Zweedse
    Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1 Almere `81 Mannen --------- 791
    186 Nieno Schuur Almere `81 110mH
    Man - 110mH Almere `81 Mannen ----------- 707
    187 Jeroen Staartjes Almere `81 Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2 Almere `81 Mannen ---------- 503
    188 Tobias van Stelten Almere `81 800m
    Man - 800m Almere `81 Mannen ----------- 0
    189 Sander van Tuijl Almere `81 Polshoog
    Man - Polshoog Almere `81 Mannen ----------- 436
    191 Luc Velzeboer Almere `81 5000m
    Man - 5000m Almere `81 Mannen ----------- 662
    192 Joep de Wit Almere `81 400m
    Zweedse
    Man - 400m Almere `81 Mannen ---------- 721
    193 Thierry Belt Altis 110mH
    Hoog
    Ver
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 2 Altis Mannen --------- 1429
    194 Harald Gijtenbeek Altis Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 1 Altis Mannen ----------- 0
    195 Tim de Greef Altis Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 2 Altis Mannen ----------- 603
    196 Tim ter Huurne Altis 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m Altis Mannen ---------- 0
    197 Sven Jansons Altis 100m
    Ver
    Man - 100mMan - Ver Groep 1 Altis Mannen ---------- 1529
    198 Lubos Novacek Altis Kogel
    Man - Kogel Groep 1 Altis Mannen ----------- 632
    199 Co Post Altis 5000m
    Man - 5000m Altis Mannen ----------- 552
    235 Joppe Stokvis Altis 400m
    Zweedse
    Hoog
    Man - 400mMan - Hoog Groep 1 Altis Mannen --------- 771
    255 Lennart Teunissen Altis Polshoog
    Man - Polshoog Altis Mannen ----------- 727
    256 Wim Vonk Altis 200m
    Zweedse
    Kogel
    Man - 200mMan - Kogel Groep 2 Altis Mannen --------- 661
    257 Thomas Vo...n van der Altis 400m
    Zweedse
    Man - 400m Altis Mannen ---------- 0
    258 Mitchel de Vries Altis 800m
    Man - 800m Altis Mannen ----------- 0
    260 Tijs Wijkamp Altis 800m
    Zweedse
    Man - 800m Altis Mannen ---------- 807
    282 Sander van den Belt AV Athlos 400m
    Zweedse
    Kogelsl
    Man - 400mMan - Koge...l Groep 1 AV Athlos Mannen --------- 0
    283 Sawa Bezelev AV Athlos 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m AV Athlos Mannen ---------- 1598
    285 Robert de Jong AV Athlos 100m
    Hoog
    Man - 100mMan - Hoog Groep 1 AV Athlos Mannen ---------- 0
    290 Gertjan de Jong AV Athlos 5000m
    Man - 5000m AV Athlos Mannen ----------- 0
    292 Jeroen Poelert AV Athlos 200m
    Zweedse
    Kogel
    Man - 200mMan - Kogel Groep 1 AV Athlos Mannen --------- 518
    293 Ruben Postma AV Athlos 5000m
    Polshoog
    Man - 5000mMan - Polshoog AV Athlos Mannen ---------- 1114
    294 Kjell Raaijmakers AV Athlos 800m
    Man - 800m AV Athlos Mannen ----------- 0
    295 Jeremy Robbemond AV Athlos Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 2 AV Athlos Mannen ----------- 453
    300 Robin Vliem AV Athlos 400m
    110mH
    Ver
    Man - 400mMan - 110mHMan - Ver Groep 2 AV Athlos Mannen --------- 1446
    301 Kevin van ...assenberg AV Athlos Zweedse
    Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1 AV Athlos Mannen --------- 1409
    302 Raimo Westerhof AV Athlos 800m
    Zweedse
    Kogel
    Man - 800mMan - Kogel Groep 2 AV Athlos Mannen --------- 789
    314 Denis Jolwa De Gemzen 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m AV De Gemzen Mannen ---------- 605
    315 Wilco Jonker De Gemzen 800m
    Zweedse
    Ver
    Man - 800mMan - Ver Groep 1 AV De Gemzen Mannen --------- 0
    316 Sander Klaassen De Gemzen 200m
    110mH
    Zweedse
    Man - 200mMan - 110mH AV De Gemzen Mannen --------- 500
    317 Léon Mak De Gemzen 100m
    Kogel
    Polshoog
    Man - 100mMan - Kogel Groep 2Man - Polshoog AV De Gemzen Mannen --------- 2181
    318 Arnout Mak De Gemzen Zweedse
    Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 AV De Gemzen Mannen --------- 1134
    319 Bas Mekking De Gemzen 5000m
    Man - 5000m AV De Gemzen Mannen ----------- 694
    320 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 5000m
    Man - 5000m AV De Gemzen Mannen ----------- 0
    321 Jurian Onderdijk De Gemzen 400m
    110mH
    Zweedse
    Man - 400mMan - 110mH AV De Gemzen Mannen --------- 588
    322 Stijn Tromp De Gemzen Kogel
    Kogelsl
    Hoog
    Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1Man - Hoog Groep 2 AV De Gemzen Mannen --------- 348
    323 Ewout de Vos De Gemzen 800m
    Man - 800m AV De Gemzen Mannen ----------- 678
    324 Devin van den Berg Flevo Delta Zweedse
    Hoog
    Man - Hoog Groep 1 AV Flevo D...ta Mannen ---------- 540
    325 Stefan Breet Flevo Delta 5000m
    Man - 5000m AV Flevo D...ta Mannen ----------- 512
    326 Youp Brouwer Flevo Delta 100m
    110mH
    Hoog
    Man - 100mMan - 110mHMan - Hoog Groep 2 AV Flevo D...ta Mannen --------- 0
    327 Kjell de Groot Flevo Delta 800m
    Zweedse
    Man - 800m AV Flevo D...ta Mannen ---------- 687
    328 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta Kogel
    Man - Kogel Groep 1 AV Flevo D...ta Mannen ----------- 0
    329 Niels Kok Flevo Delta 100m
    400m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 400m AV Flevo D...ta Mannen --------- 1393
    330 Mark Mulder Flevo Delta 200m
    Polshoog
    Man - 200mMan - Polshoog AV Flevo D...ta Mannen ---------- 304
    331 Stan Ritzer Flevo Delta 200m
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 1 AV Flevo D...ta Mannen ---------- 1391
    332 Daan Schade Flevo Delta Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2 AV Flevo D...ta Mannen ---------- 1302
    333 Wouter Schouwenaar Flevo Delta Ver
    Man - Ver Groep 2 AV Flevo D...ta Mannen ----------- 0
    334 Jaimy van ...Steenoven Flevo Delta 800m
    Zweedse
    Man - 800m AV Flevo D...ta Mannen ---------- 0
    347 Marvens Bruinsma Heerenveen 100m
    Zweedse
    Ver
    Man - 100mMan - Ver Groep 1 AV Heerenveen Mannen --------- 0
    348 Jeroen van Dijk Heerenveen 400m
    5000m
    Man - 400mMan - 5000m AV Heerenveen Mannen ---------- 473
    349 Jordi Dommerholt Heerenveen 5000m
    Man - 5000m AV Heerenveen Mannen ----------- 523
    350 Sil-Chris de Jong Heerenveen 800m
    Zweedse
    Ver
    Man - 800mMan - Ver Groep 2 AV Heerenveen Mannen --------- 465
    351 Rienk Kan Heerenveen 110mH
    Kogel
    Hoog
    Man - 110mHMan - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 2 AV Heerenveen Mannen --------- 1534
    352 Bram Kielman Heerenveen 800m
    Zweedse
    Man - 800m AV Heerenveen Mannen ---------- 796
    353 Kristian Mos Heerenveen 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m AV Heerenveen Mannen --------- 1252
    354 Hedser de Boer AV Impala 400m
    Zweedse
    Man - 400m AV Impala Mannen ---------- 0
    355 Jelmer Kootstra AV Impala 200m
    110mH
    Zweedse
    Man - 200mMan - 110mH AV Impala Mannen --------- 0
    356 Markus Meekma AV Impala Zweedse
    Kogel
    Ver
    Man - Kogel Groep 2Man - Ver Groep 1 AV Impala Mannen --------- 761
    357 Thijs Moesker AV Impala 100m
    110mH
    Man - 100mMan - 110mH AV Impala Mannen ---------- 662
    358 Jeffrey Roseboom AV Impala Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 AV Impala Mannen ---------- 492
    359 Sven Smeman AV Impala Hoog
    Polshoog
    Man - Hoog Groep 2Man - Polshoog AV Impala Mannen ---------- 270
    360 Wouter van der Spek AV Impala 400m
    Zweedse
    Man - 400m AV Impala Mannen ---------- 608
    361 Jesse-Joram Stork AV Impala 5000m
    Man - 5000m AV Impala Mannen ----------- 0
    362 Ruben Talstra AV Impala 800m
    Man - 800m AV Impala Mannen ----------- 647
    363 Folkert Visser AV Impala 5000m
    Man - 5000m AV Impala Mannen ----------- 610
    364 Wieger-Jan de Wit AV Impala Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1 AV Impala Mannen ---------- 1314
    365 Tiemen Wittermans AV Impala 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m AV Impala Mannen ---------- 1301
    379 Owen Beuckens AV PEC 1910 Polshoog
    Ver
    Man - PolshoogMan - Ver Groep 2 AV PEC 1910 Mannen ---------- 1469
    380 Ben van Boven AV PEC 1910 800m
    Man - 800m AV PEC 1910 Mannen ----------- 704
    381 Pierre ten Holder AV PEC 1910 100m
    400m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 400m AV PEC 1910 Mannen --------- 0
    382 Niek ter Horst AV PEC 1910 200m
    Zweedse
    Man - 200m AV PEC 1910 Mannen ---------- 0
    383 Dennis de Jong AV PEC 1910 Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2 AV PEC 1910 Mannen ---------- 750
    384 Bas de Jong AV PEC 1910 5000m
    Man - 5000m AV PEC 1910 Mannen ----------- 638
    385 Leon ten Klooster AV PEC 1910 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m AV PEC 1910 Mannen ---------- 1642
    386 Frank Koopmans AV PEC 1910 Kogel
    Ver
    Man - Kogel Groep 1Man - Ver Groep 1 AV PEC 1910 Mannen ---------- 527
    387 Jari Kouwen AV PEC 1910 110mH
    Hoog
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2 AV PEC 1910 Mannen ---------- 680
    388 Stan Ruessink AV PEC 1910 5000m
    Man - 5000m AV PEC 1910 Mannen ----------- 0
    389 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 Zweedse
    Hoog
    Man - Hoog Groep 1 AV PEC 1910 Mannen ---------- 0
    390 Lars van Surksum AV PEC 1910 800m
    Man - 800m AV PEC 1910 Mannen ----------- 0
    391 Jordy Visscher AV PEC 1910 400m
    110mH
    Zweedse
    Man - 400mMan - 110mH AV PEC 1910 Mannen --------- 1466
    392 Jeroen Heesbeen AV Phoenix 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m AV Phoenix Mannen --------- 0
    393 Robert Hogerwerf AV Phoenix 5000m
    Man - 5000m AV Phoenix Mannen ----------- 0
    394 Marco Jansen AV Phoenix 200m
    Zweedse
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 1 AV Phoenix Mannen --------- 1429
    395 Tieme Klinkers AV Phoenix 110mH
    Hoog
    Ver
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 AV Phoenix Mannen --------- 1328
    396 Arjen van der Logt AV Phoenix 5000m
    Man - 5000m AV Phoenix Mannen ----------- 754
    397 Fabrizio Mancini AV Phoenix Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1 AV Phoenix Mannen ---------- 415
    398 Jonas Mars AV Phoenix Hoog
    Man - Hoog Groep 2 AV Phoenix Mannen ----------- 0
    399 Luc Orbons AV Phoenix 100m
    400m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 400m AV Phoenix Mannen --------- 585
    400 Rogier Overkamp AV Phoenix Kogel
    Polshoog
    Man - Kogel Groep 2Man - Polshoog AV Phoenix Mannen ---------- 645
    401 Peter Peereboom AV Phoenix 400m
    Zweedse
    Man - 400m AV Phoenix Mannen ---------- 672
    402 Mischa Petie AV Phoenix 800m
    Man - 800m AV Phoenix Mannen ----------- 657
    403 Carel van der Werf AV Phoenix Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 2 AV Phoenix Mannen ----------- 502
    404 Jarno Beuving Climax 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m Climax Mannen --------- 1446
    405 Brent van de Blaak Climax 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m Climax Mannen --------- 0
    406 Joram van ... Bospoort Climax 400m
    Zweedse
    Hoog
    Man - 400mMan - Hoog Groep 1 Climax Mannen --------- 656
    407 Aris van Deelen Climax 5000m
    Man - 5000m Climax Mannen ----------- 541
    408 Geoffrey van Dipten Climax Hoog
    Polshoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - PolshoogMan - Ver Groep 2 Climax Mannen --------- 2273
    409 Ferry van Dipten Climax 110mH
    Kogel
    Kogelsl
    Man - 110mHMan - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1 Climax Mannen --------- 1769
    410 Max van den Engel Climax Ver
    Man - Ver Groep 1 Climax Mannen ----------- 0
    411 Lars Huibers Climax 400m
    Zweedse
    Man - 400m Climax Mannen ---------- 0
    412 Joost de Kleuver Climax 800m
    Man - 800m Climax Mannen ----------- 677
    413 Stefan Nieuwland Climax 110mH
    Man - 110mH Climax Mannen ----------- 0
    441 Joris Beintema VTLS Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1 GSAV Vitalis Mannen ---------- 0
    442 Fynn van Buuren VTLS Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 2 GSAV Vitalis Mannen ----------- 602
    443 Stefan Gelderman VTLS 200m
    400m
    Zweedse
    Man - 200mMan - 400m GSAV Vitalis Mannen --------- 1459
    444 Niels Gersonius VTLS 5000m
    Man - 5000m GSAV Vitalis Mannen ----------- 704
    445 Hindrik Jagersma VTLS 800m
    Man - 800m GSAV Vitalis Mannen ----------- 0
    446 Rindert Keulen VTLS 5000m
    Man - 5000m GSAV Vitalis Mannen ----------- 0
    447 Eric van der Meer VTLS 800m
    Zweedse
    Man - 800m GSAV Vitalis Mannen ---------- 692
    448 Victor Na...ernández VTLS Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1 GSAV Vitalis Mannen ---------- 1269
    449 Wouter Olthof VTLS 100m
    400m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 400m GSAV Vitalis Mannen --------- 706
    450 Andrej Sarnatskiy VTLS 110mH
    Polshoog
    Ver
    Man - 110mHMan - PolshoogMan - Ver Groep 2 GSAV Vitalis Mannen --------- 1047
    451 Lennart Schultz VTLS 100m
    Zweedse
    Man - 100m GSAV Vitalis Mannen ---------- 0
    452 Joey Steenvoorden VTLS Hoog
    Man - Hoog Groep 1 GSAV Vitalis Mannen ----------- 0
    453 Hendrik Thelken VTLS 200m
    Man - 200m GSAV Vitalis Mannen ----------- 0
    454 Ted van der Weerden VTLS 110mH
    Kogel
    Man - 110mHMan - Kogel Groep 2 GSAV Vitalis Mannen ---------- 448
    467 Henk jan Dorgelo Isala `96 5000m
    Man - 5000m Isala `96 Mannen ----------- 539
    468 Julian ten Hove Isala `96 Kogelsl
    Ver
    Man - Koge...l Groep 1Man - Ver Groep 1 Isala `96 Mannen ---------- 0
    469 Mark Jonker Isala `96 Zweedse
    Kogel
    Ver
    Man - Kogel Groep 1Man - Ver Groep 2 Isala `96 Mannen --------- 1173
    470 Loek Könning Isala `96 Zweedse
    Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2 Isala `96 Mannen --------- 443
    471 Richard Meuleman Isala `96 200m
    400m
    Man - 200mMan - 400m Isala `96 Mannen ---------- 665
    472 Karsten van Ommen Isala `96 5000m
    Man - 5000m Isala `96 Mannen ----------- 0
    473 Guido Strijker Isala `96 400m
    Zweedse
    Hoog
    Man - 400mMan - Hoog Groep 1 Isala `96 Mannen --------- 618
    474 Robert Teune Isala `96 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m Isala `96 Mannen ---------- 491
    475 Jens Tijbout Isala `96 800m
    Zweedse
    Man - 800m Isala `96 Mannen ---------- 636
    476 Jeroen van Veen Isala `96 110mH
    Hoog
    Polshoog
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2Man - Polshoog Isala `96 Mannen --------- 2160
    477 Pieter van Wissen Isala `96 100m
    800m
    Man - 100mMan - 800m Isala `96 Mannen ---------- 0

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 13
    Altis ALTS 13
    AV Athlos ATLS 11
    AV De Gemzen GMZN 10
    AV Flevo Delta FLDT 11
    AV Heerenveen HRVN 7
    AV Impala IMPL 12
    AV PEC 1910 PEC 13
    AV Phoenix PHNX 12
    Climax CLMX 10
    GSAV Vitalis VTLS 14
    Isala `96 ISLA 11
    Competitiestand Mannen 2e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV PEC 1910 Mannen AV PEC 1910 - Msen
    Begeleider: Jan Plat
    Jurylid: Guido Ten Holder
    13 8779
    2 Altis Mannen Altis - Msen
    Begeleider: Hans Bulthuis
    Jurylid: Jaap Schneider voorkeur hoog
    13 8586
    3 Almere `81 Mannen Almere `81 - Msen
    Begeleider: denis Lensen
    Jurylid: denis Lensen
    13 8253
    4 Climax Mannen Climax - Msen
    Begeleider: Geoffrey van Dipten
    Jurylid: Gerard Peters
    10 8234
    5 AV Athlos Mannen AV Athlos - Msen
    Begeleider: Kevin van de Wassenberg
    Jurylid: AV Athlos jurylid
    11 8185
    6 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
    Begeleider: Leon Graumans
    Jurylid: Peter Spannring
    12 7831
    7 AV De Gemzen Mannen AV De Gemzen - Msen
    Begeleider: Jurian Onderdijk
    Jurylid: Dirk Wigmans
    10 7508
    8 Isala `96 Mannen Isala `96 - Msen
    Begeleider: Jeroen van Veen
    Jurylid: Erjan Palland
    11 7492
    9 AV Impala Mannen AV Impala - Msen
    Begeleider: Bert de Vries
    Jurylid: Aalzen
    12 7460
    10 GSAV Vitalis Mannen GSAV Vitalis - Msen
    Begeleider: Silke Jonkman
    Jurylid: Piet Pascha
    14 6927
    11 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
    Begeleider: Jeroen ten Heuvel
    Jurylid: Pascal Schade (svp polshoog)
    11 6831
    12 AV Heerenveen Mannen AV Heerenveen - Msen
    Begeleider: simone de lang falkena
    Jurylid: simone de lang falkena
    7 5862

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Leon ten Klooster AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,04 +0.4 m/s11,10 795
    2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 Almere `81 Mannen 11,15 +0.4 m/s11,25 768
    3 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 11,17 +0.4 m/s11,00 763
    4 Sven Jansons Altis Altis Mannen 11,33 +0.4 m/s11,06 726
    5 Wouter Olthof VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,42 +0.4 m/s11,53 706
    6 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,43 +0.4 m/s11,20 0
    7 Jarno Beuving Climax Climax Mannen 11,43 +0.4 m/s11,30 703
    8 Léon Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 11,52 +0.6 m/s--- 683
    9 Lennart Schultz VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,70 +0.1 m/s11,89 0
    10 Niels Kok Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 11,75 +0.6 m/s11,90 633
    11 Tiemen Wittermans AV Impala AV Impala Mannen 11,81 +0.1 m/s11,70 620
    12 Brent van de Blaak Climax Climax Mannen 11,82 +0.1 m/s11,60 0
    13 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,87 +0.4 m/s11,35 607
    14 Denis Jolwa De Gemzen AV De Gemzen Mannen 11,97 +0.6 m/s12,10 0
    15 Luc Orbons AV Phoenix AV Phoenix Mannen 11,98 +0.1 m/s11,70 585
    16 Tim ter Huurne Altis Altis Mannen 12,00 +0.1 m/s11,83 0
    17 Thijs Moesker AV Impala AV Impala Mannen 12,13 +0.1 m/s11,90 0
    18 Marvens Bruinsma Heerenveen AV Heerenveen Mannen 12,26 +0.1 m/s11,90 0
    19 Jeroen Heesbeen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,32 +0.6 m/s11,92 0
    20 Robert Teune Isala `96 Isala `96 Mannen 12,45 +0.6 m/s--- 491
    21 Robert de Jong AV Athlos AV Athlos Mannen 12,56 +0.6 m/s12,00 0
    22 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 Mannen 13,23 +0.6 m/s--- 0
    23 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 13,32 +0.6 m/s--- 0
    Deon Plak Almere `81 Almere `81 Mannen DQ 11,60 0

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Leon ten Klooster AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 21,97 +0.3 m/s22,20 847
    2 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 22,08 +0.3 m/s22,00 835
    3 Keitharo ...sterwolde Almere `81 Almere `81 Mannen 22,24 +0.3 m/s22,50 818
    4 Jarno Beuving Climax Climax Mannen 22,97 +0.3 m/s22,70 743
    5 Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 22,98 -0.3 m/s24,00 742
    6 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 23,30 -0.3 m/s23,63 710
    7 Stefan Gelderman VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,37 +0.3 m/s22,80 704
    8 Brent van de Blaak Climax Climax Mannen 23,41 -0.3 m/s23,23 0
    9 Tiemen Wittermans AV Impala AV Impala Mannen 23,61 -0.3 m/s23,40 681
    10 Richard Meuleman Isala `96 Isala `96 Mannen 23,78 -1.1 m/s24,20 665
    11 Wim Vonk Altis Altis Mannen 23,82 -0.3 m/s23,40 661
    12 Deon Plak Almere `81 Almere `81 Mannen 23,84 +0.3 m/s22,52 0
    13 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 24,00 -0.3 m/s23,00 645
    14 Tim ter Huurne Altis Altis Mannen 24,04 -0.3 m/s23,55 0
    15 Denis Jolwa De Gemzen AV De Gemzen Mannen 24,44 -1.1 m/s24,50 605
    16 Hendrik Thelken VTLS GSAV Vitalis Mannen 24,53 +0.3 m/s22,90 0
    17 Jeroen Poelert AV Athlos AV Athlos Mannen 24,59 -0.3 m/s24,10 0
    18 Jelmer Kootstra AV Impala AV Impala Mannen 24,69 -1.1 m/s24,40 0
    19 Sander Klaassen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 24,97 -1.1 m/s24,88 0
    20 Jeroen Heesbeen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 25,16 -1.1 m/s24,53 0
    21 Robert Teune Isala `96 Isala `96 Mannen 25,40 -1.1 m/s--- 0
    22 Niek ter Horst AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 26,63 +0.3 m/s22,80 0
    23 Mark Mulder Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 26,87 -1.1 m/s25,60 0

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jordy Visscher AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 50,13 49,70 799
    2 Joppe Stokvis Altis Altis Mannen 50,77 50,97 771
    3 Niels Kok Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 51,03 52,00 760
    4 Stefan Gelderman VTLS GSAV Vitalis Mannen 51,14 51,07 755
    5 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 51,86 49,50 0
    6 Joep de Wit Almere `81 Almere `81 Mannen 51,96 53,00 721
    7 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 52,89 52,00 683
    8 Wouter Olthof VTLS GSAV Vitalis Mannen 52,95 51,49 0
    9 Peter Peereboom AV Phoenix AV Phoenix Mannen 53,15 54,00 672
    10 Sander van den Belt AV Athlos AV Athlos Mannen 53,18 53,00 0
    11 Thomas Vo...n van der Altis Altis Mannen 53,35 54,82 0
    12 Joram van ... Bospoort Climax Climax Mannen 53,57 53,00 656
    13 Luc Orbons AV Phoenix AV Phoenix Mannen 53,98 54,50 0
    14 Guido Strijker Isala `96 Isala `96 Mannen 54,55 55,00 618
    15 Wouter van der Spek AV Impala AV Impala Mannen 54,83 53,90 608
    16 Jurian Onderdijk De Gemzen AV De Gemzen Mannen 55,37 53,84 588
    17 Hedser de Boer AV Impala AV Impala Mannen 55,47 55,70 0
    18 Lars Huibers Climax Climax Mannen 58,51 53,00 0
    19 Jeroen van Dijk Heerenveen AV Heerenveen Mannen 58,72 --- 473
    Richard Meuleman Isala `96 Isala `96 Mannen DNF 51,50 0

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tijs Wijkamp Altis Altis Mannen 1:56,66 1:57,14 807
    2 Bram Kielman Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1:57,24 2:02,00 796
    3 Raimo Westerhof AV Athlos AV Athlos Mannen 1:57,62 1:58,00 789
    4 Justin Lam Almere `81 Almere `81 Mannen 1:59,26 1:58,00 760
    5 Ben van Boven AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:02,55 2:04,00 704
    6 Eric van der Meer VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:03,31 2:01,96 692
    7 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 2:03,62 2:03,00 687
    8 Ewout de Vos De Gemzen AV De Gemzen Mannen 2:04,15 2:05,00 678
    9 Joost de Kleuver Climax Climax Mannen 2:04,21 2:01,20 677
    10 Hindrik Jagersma VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:05,41 2:01,98 0
    11 Mischa Petie AV Phoenix AV Phoenix Mannen 2:05,49 2:03,00 657
    12 Ruben Talstra AV Impala AV Impala Mannen 2:06,11 2:05,00 647
    13 Jens Tijbout Isala `96 Isala `96 Mannen 2:06,80 2:05,00 636
    14 Lars van Surksum AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:08,25 2:06,00 0
    15 Sil-Chris de Jong Heerenveen AV Heerenveen Mannen 2:09,66 2:08,00 0
    16 Tobias van Stelten Almere `81 Almere `81 Mannen 2:10,64 2:09,00 0
    17 Mitchel de Vries Altis Altis Mannen 2:11,83 2:07,28 0
    18 Kjell Raaijmakers AV Athlos AV Athlos Mannen 2:15,39 2:08,00 0
    19 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 Mannen 2:15,56 --- 0
    20 Wilco Jonker De Gemzen AV De Gemzen Mannen 2:17,16 2:15,00 0
    21 Jaimy van ...Steenoven Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 2:17,74 2:09,00 0

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 15:40,61 14:56,00 754
    2 Niels Gersonius VTLS GSAV Vitalis Mannen 16:05,96 15:35,36 704
    3 Bas Mekking De Gemzen AV De Gemzen Mannen 16:11,19 16:00,00 694
    4 Robert Hogerwerf AV Phoenix AV Phoenix Mannen 16:13,13 16:22,00 0
    5 Luc Velzeboer Almere `81 Almere `81 Mannen 16:28,76 16:00,00 662
    6 Bas de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16:41,83 16:22,00 638
    7 Folkert Visser AV Impala AV Impala Mannen 16:57,88 17:13,00 610
    8 Raymond Lozekoot Almere `81 Almere `81 Mannen 17:02,09 16:19,44 0
    9 Ruben Postma AV Athlos AV Athlos Mannen 17:12,25 16:30,00 586
    10 Rindert Keulen VTLS GSAV Vitalis Mannen 17:22,72 16:32,61 0
    11 Jan-Pieter Mondria De Gemzen AV De Gemzen Mannen 17:24,24 17:20,00 0
    12 Co Post Altis Altis Mannen 17:32,53 --- 552
    13 Aris van Deelen Climax Climax Mannen 17:39,19 17:00,00 541
    14 Henk jan Dorgelo Isala `96 Isala `96 Mannen 17:40,65 --- 539
    15 Jordi Dommerholt Heerenveen AV Heerenveen Mannen 17:50,68 --- 523
    16 Gertjan de Jong AV Athlos AV Athlos Mannen 17:51,46 16:30,00 0
    17 Stan Ruessink AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 17:52,87 17:50,00 0
    18 Stefan Breet Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 17:57,92 16:45,00 512
    19 Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 Mannen 18:28,82 --- 0
    20 Jesse-Joram Stork AV Impala AV Impala Mannen 18:35,24 18:42,00 0
    Jeroen van Dijk Heerenveen AV Heerenveen Mannen DNS --- 0

    Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jeroen van Veen Isala `96 Isala `96 Mannen 15,28 -1.7 m/s15,50 819
    2 Ferry van Dipten Climax Climax Mannen 15,84 -1.7 m/s15,50 764
    3 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 15,85 -1.7 m/s15,30 763
    4 Nieno Schuur Almere `81 Almere `81 Mannen 16,46 -1.7 m/s15,64 707
    5 Thierry Belt Altis Altis Mannen 16,49 -1.7 m/s15,99 704
    6 Jordy Visscher AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16,92 -3.8 m/s--- 667
    7 Thijs Moesker AV Impala AV Impala Mannen 16,99 -1.5 m/s17,50 662
    8 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 17,46 -1.5 m/s16,60 0
    9 Tieme Klinkers AV Phoenix AV Phoenix Mannen 18,32 -1.5 m/s18,50 559
    10 Jelmer Kootstra AV Impala AV Impala Mannen 18,35 -3.8 m/s19,00 0
    11 Sander Klaassen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 19,19 -1.5 m/s17,00 500
    12 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 19,41 -3.8 m/s--- 486
    13 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 19,82 -1.5 m/s18,18 460
    14 Jurian Onderdijk De Gemzen AV De Gemzen Mannen 23,34 -3.8 m/s22,00 0
    Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen DQ --- 0
    Stefan Nieuwland Climax Climax Mannen DNF 14,78 0
    Ted van der Weerden VTLS GSAV Vitalis Mannen DNF 17,02 0

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Wieger-Jan de Wit AV Impala AV Impala Mannen 13,93 --- 724
    2 Markus Meekma AV Impala AV Impala Mannen 13,35 --- 0
    3 Lubos Novacek Altis Altis Mannen 12,49 --- 632
    4 Ferry van Dipten Climax Climax Mannen 12,44 --- 629
    5 Léon Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 12,22 --- 614
    6 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 11,75 --- 583
    7 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 11,49 --- 0
    8 Wim Vonk Altis Altis Mannen 10,94 --- 0
    9 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 10,94 --- 527
    10 Mark Jonker Isala `96 Isala `96 Mannen 10,86 --- 522
    11 Jeroen Poelert AV Athlos AV Athlos Mannen 10,80 --- 518
    12 Stijn Tromp De Gemzen AV De Gemzen Mannen 10,61 --- 0
    13 Jeroen Staartjes Almere `81 Almere `81 Mannen 10,60 --- 503
    14 Loek Könning Isala `96 Isala `96 Mannen 10,34 --- 0
    15 Raimo Westerhof AV Athlos AV Athlos Mannen 10,02 --- 0
    16 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 10,01 --- 461
    17 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 9,93 --- 0
    18 Ted van der Weerden VTLS GSAV Vitalis Mannen 9,83 10,32 448
    19 Fabrizio Mancini AV Phoenix AV Phoenix Mannen 9,39 10,30 415
    20 Rogier Overkamp AV Phoenix AV Phoenix Mannen 8,62 8,00 0
    21 Joris Beintema VTLS GSAV Vitalis Mannen 7,19 8,59 0
    Shaquille Bleecke Almere `81 Almere `81 Mannen NM --- 0

    Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 46,31 --- 750
    2 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 44,20 --- 719
    3 Tim de Greef Altis Altis Mannen 36,69 --- 603
    4 Fynn van Buuren VTLS GSAV Vitalis Mannen 36,62 42,29 602
    5 Wieger-Jan de Wit AV Impala AV Impala Mannen 35,92 --- 590
    6 Harald Gijtenbeek Altis Altis Mannen 35,22 --- 0
    7 Shaquille Bleecke Almere `81 Almere `81 Mannen 33,36 --- 547
    8 Carel van der Werf AV Phoenix AV Phoenix Mannen 30,75 31,30 502
    9 Jeremy Robbemond AV Athlos AV Athlos Mannen 28,05 --- 453
    10 Loek Könning Isala `96 Isala `96 Mannen 27,56 --- 443
    11 Sander van den Belt AV Athlos AV Athlos Mannen 27,27 --- 0
    12 Ferry van Dipten Climax Climax Mannen 24,09 --- 376
    13 Jeroen Staartjes Almere `81 Almere `81 Mannen 23,45 --- 0
    14 Fabrizio Mancini AV Phoenix AV Phoenix Mannen 22,90 29,00 0
    15 Stijn Tromp De Gemzen AV De Gemzen Mannen 22,70 --- 348
    16 Joris Beintema VTLS GSAV Vitalis Mannen 14,36 --- 0
    17 Julian ten Hove Isala `96 Isala `96 Mannen 10,08 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tieme Klinkers AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,90 1,98 769
    1 Kevin van ...assenberg AV Athlos AV Athlos Mannen 1,90 --- 769
    1 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 1,90 --- 769
    4 Thierry Belt Altis Altis Mannen 1,85 --- 725
    5 Steyn Boersen Almere `81 Almere `81 Mannen 1,80 --- 680
    6 Julian Sas Almere `81 Almere `81 Mannen 1,80 --- 0
    6 Joppe Stokvis Altis Altis Mannen 1,80 --- 0
    8 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,80 --- 680
    8 Victor Na...ernández VTLS GSAV Vitalis Mannen 1,80 --- 680
    10 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,75 1,80 0
    11 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 1,75 --- 634
    12 Joram van ... Bospoort Climax Climax Mannen 1,75 --- 0
    13 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1,70 --- 587
    13 Jeroen van Veen Isala `96 Isala `96 Mannen 1,70 --- 587
    15 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 1,65 --- 540
    16 Joey Steenvoorden VTLS GSAV Vitalis Mannen 1,65 --- 0
    16 Guido Strijker Isala `96 Isala `96 Mannen 1,65 --- 0
    18 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 1,60 --- 0
    19 Jeffrey Roseboom AV Impala AV Impala Mannen 1,60 --- 492
    20 Robert de Jong AV Athlos AV Athlos Mannen 1,55 --- 0
    20 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,55 --- 0
    Sven Smeman AV Impala AV Impala Mannen NM --- 0
    Stijn Tromp De Gemzen AV De Gemzen Mannen DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sven Jansons Altis Altis Mannen 6,92 +2.2 m/s--- 803
    2 Julian Sas Almere `81 Almere `81 Mannen 6,86 +1.9 m/s--- 791
    3 Markus Meekma AV Impala AV Impala Mannen 6,72 +1.1 m/s--- 761
    4 Thierry Belt Altis Altis Mannen 6,54 +0.8 m/s--- 0
    5 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 6,52 +2.8 m/s6,29 719
    6 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 6,30 -0.1 m/s--- 671
    7 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 6,26 +1.5 m/s--- 662
    8 Mark Jonker Isala `96 Isala `96 Mannen 6,21 +1.2 m/s--- 651
    9 Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 6,20 +2.8 m/s--- 649
    10 Kevin van ...assenberg AV Athlos AV Athlos Mannen 6,16 +1.6 m/s--- 640
    11 Max van den Engel Climax Climax Mannen 6,03 +2.3 m/s--- 0
    12 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 5,96 +1.0 m/s--- 0
    13 Victor Na...ernández VTLS GSAV Vitalis Mannen 5,93 +1.2 m/s--- 589
    14 Tieme Klinkers AV Phoenix AV Phoenix Mannen 5,90 +2.1 m/s6,14 0
    15 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 5,82 +1.7 m/s--- 0
    16 Wouter Schouwenaar Flevo Delta AV Flevo D...ta Mannen 5,80 +2.2 m/s--- 0
    17 Jeffrey Roseboom AV Impala AV Impala Mannen 5,55 +1.7 m/s--- 0
    18 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 5,54 +0.2 m/s--- 500
    19 Sil-Chris de Jong Heerenveen AV Heerenveen Mannen 5,39 +0.0 m/s--- 465
    20 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 5,38 +0.2 m/s6,15 0
    21 Julian ten Hove Isala `96 Isala `96 Mannen 4,70 +2.2 m/s--- 0
    22 Wilco Jonker De Gemzen AV De Gemzen Mannen 4,53 +2.8 m/s--- 0
    Marvens Bruinsma Heerenveen AV Heerenveen Mannen DNS --- 0