Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 71
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    13:00 80mH Uitslagen
    13:15 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    13:30 Discus Uitslagen
    14:30 Speer Uitslagen
    14:45 Kogel Uitslagen
    14:50 800m Uitslagen
    16:15 Ver Uitslagen
    16:25 150m Uitslagen


    Tijdschema

    13:00u16:40u
    Meisjes Junior C
    Hoog - Mat 2
    Speer
    150m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    524 Floor Dijkstra AAC `61 Speer
    Hoog
    Ver
    MJC - SpeerMJC - HoogMJC - Ver AAC `61 MC ------ 1643
    525 Rozemarie Fokkema AAC `61 150m
    4x80m
    Discus
    MJC - 150mMJC - Discus AAC `61 MC ------ 967
    526 Joanne Heys AAC `61 80mH
    4x80m
    MJC - 80mH AAC `61 MC ------- 0
    527 Caya Van der Mei AAC `61 Speer
    Kogel
    Hoog
    MJC - SpeerMJC - KogelMJC - Hoog AAC `61 MC ------ 0
    528 Romy Oostland AAC `61 800m
    80mH
    MJC - 800mMJC - 80mH AAC `61 MC ------- 481
    529 Maaike Scholing AAC `61 150m
    4x80m
    MJC - 150m AAC `61 MC ------- 478
    530 Benthe Sipma AAC `61 150m
    4x80m
    MJC - 150m AAC `61 MC ------- 0
    531 Elin Slagt AAC `61 800m
    80mH
    MJC - 800mMJC - 80mH AAC `61 MC ------- 856
    532 Amber Slomp AAC `61 Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel AAC `61 MC ------- 427
    533 Rosalie Warringa AAC `61 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver AAC `61 MC ------- 409
    558 Indy de Blaauw AV Aquilo 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m AV Aquilo MC ------ 966
    559 Merel de Groot AV Aquilo 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver AV Aquilo MC ------ 522
    560 Roos Koetje AV Aquilo Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel AV Aquilo MC ------ 792
    561 Ingrid Koster AV Aquilo 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog AV Aquilo MC ------ 966
    562 Carlijn Loer AV Aquilo 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog AV Aquilo MC ------ 289
    563 Nynke Ploeger AV Aquilo 80mH
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mHMJC - KogelMJC - Ver AV Aquilo MC ------ 87
    582 Ylse Barkmeijer Heerenveen 800m
    MJC - 800m AV Heerenveen MC -------- 368
    583 Anke Binnema Heerenveen 80mH
    Speer
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - SpeerMJC - Hoog AV Heerenveen MC ------ 1526
    584 Hester Bos Heerenveen 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH AV Heerenveen MC ------ 268
    585 Brecht Frensel Heerenveen 800m
    MJC - 800m AV Heerenveen MC -------- 523
    586 Lisanne de Haan Heerenveen 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel AV Heerenveen MC ------ 709
    587 Marit Staal Heerenveen 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver AV Heerenveen MC ------ 487
    588 Leia van der Tempel Heerenveen 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver AV Heerenveen MC ------ 938
    589 Elle Veltman Heerenveen 800m
    MJC - 800m AV Heerenveen MC -------- 0
    605 Romee de Best HRRR 150m
    80mH
    Speer
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Speer AV Horror Sneek MC ------ 1371
    606 Roos Brands HRRR 4x80m
    Discus
    Ver
    MJC - DiscusMJC - Ver AV Horror Sneek MC ------ 308
    607 Marije Brouwer HRRR 150m
    80mH
    Hoog
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Hoog AV Horror Sneek MC ------ 1490
    608 Marit Haagsma HRRR 150m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Hoog AV Horror Sneek MC ------ 0
    609 Zoë Miedema HRRR 800m
    4x80m
    Discus
    MJC - 800mMJC - Discus AV Horror Sneek MC ------ 495
    610 Bethe Siemonsma HRRR 4x80m
    Kogel
    Ver
    MJC - KogelMJC - Ver AV Horror Sneek MC ------ 378
    611 Suze de Vries HRRR 800m
    MJC - 800m AV Horror Sneek MC -------- 475
    647 Fiona De Vries AV Impala 80mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mHMJC - HoogMJC - Ver AV Impala MC ------ 1536
    648 Fardau Kats AV Impala 4x80m
    Kogel
    Ver
    MJC - KogelMJC - Ver AV Impala MC ------ 335
    649 Hannah Talstra AV Impala 800m
    4x80m
    Discus
    MJC - 800mMJC - Discus AV Impala MC ------ 504
    650 Noa Tilkema AV Impala 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m AV Impala MC ------ 813
    651 Mette Van Werven AV Impala 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH AV Impala MC ------ 722
    652 Karin Vlasblom AV Impala 150m
    Speer
    Discus
    MJC - 150mMJC - SpeerMJC - Discus AV Impala MC ------ 625
    675 Hannah Moll AV Jahn II Kogel
    Hoog
    Ver
    MJC - KogelMJC - HoogMJC - Ver AV Jahn II MC ------ 1511
    676 Annabel Paul AV Jahn II 150m
    800m
    80mH
    MJC - 150mMJC - 800mMJC - 80mH AV Jahn II MC ------ 1660
    677 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 150m
    Speer
    Discus
    MJC - 150mMJC - SpeerMJC - Discus AV Jahn II MC ------ 1190
    678 Helen de Vries AV Jahn II 150m
    80mH
    Ver
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Ver AV Jahn II MC ------ 153
    691 Danielle D...ia Bambo AV Lionitas 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus AV Lionita...MC Team 2 ------ 432
    692 Sabrina Cruden AV Lionitas Speer
    Kogel
    Ver
    MJC - SpeerMJC - KogelMJC - Ver AV Lionita...MC Team 1 ------ 1612
    693 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog AV Lionita...MC Team 1 ------ 1173
    694 Eva Hendriks AV Lionitas 800m
    Discus
    Hoog
    MJC - 800mMJC - DiscusMJC - Hoog AV Lionita...MC Team 1 ------ 435
    695 Hester Hoekstra AV Lionitas Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel AV Lionita...MC Team 1 ------ 342
    696 Kijra de Jong AV Lionitas 800m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel AV Lionita...MC Team 2 ------ 377
    697 Anne Roos de Lange AV Lionitas 150m
    80mH
    Speer
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Speer AV Lionita...MC Team 2 ------ 244
    698 Jannah Leeuwangh AV Lionitas 150m
    Hoog
    Ver
    MJC - 150mMJC - HoogMJC - Ver AV Lionita...MC Team 2 ------ 1355
    699 Eline Ruige AV Lionitas 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m AV Lionita...MC Team 1 ------ 1021
    700 Janna Spijksma AV Lionitas 150m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Hoog AV Lionita...MC Team 2 ------ 317
    701 Ilse Terpstra AV Lionitas 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver AV Lionita...MC Team 2 ------ 305
    702 Merel de Vries AV Lionitas 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH AV Lionita...MC Team 1 ------ 989
    703 Wietske van der Weij AV Lionitas 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver AV Lionita...MC Team 1 ------ 0
    746 Esmee Douma Groningen 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver Groningen ...MC Team 1 ------ 1256
    747 Danique Huisjes Groningen 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver Groningen ...MC Team 2 ------ 940
    748 Noortje Huitema Groningen 150m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Hoog Groningen ...MC Team 1 ------ 0
    749 Noortje Knoll Groningen 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH Groningen ...MC Team 2 ------ 833
    750 Evelien Kroeze Groningen 150m
    4x80m
    Speer
    MJC - 150mMJC - Speer Groningen ...MC Team 2 ------ 694
    751 Ellis van Leeuwen Groningen Kogel
    Hoog
    MJC - KogelMJC - Hoog Groningen ...MC Team 2 ------- 0
    752 Eva Martens Groningen Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel Groningen ...MC Team 1 ------ 0
    753 Tiba Miran Groningen 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groningen ...MC Team 1 ------ 646
    754 Nikita Nie Groningen 150m
    Discus
    Kogel
    MJC - 150mMJC - DiscusMJC - Kogel Groningen ...MC Team 2 ------ 911
    755 Astrid Schnieders Groningen 800m
    Discus
    MJC - 800mMJC - Discus Groningen ...MC Team 2 ------- 324
    756 Selma Spikman Groningen 800m
    MJC - 800m Groningen ...MC Team 1 -------- 512
    757 Aurore Sterrenburg Groningen 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groningen ...MC Team 2 ------- 378
    758 Danara Dew... Stoppels Groningen Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel Groningen ...MC Team 1 ------ 1792
    759 Carmen Uildriks Groningen 800m
    4x80m
    MJC - 800m Groningen ...MC Team 2 ------- 0
    760 Brecht van der Vliet Groningen 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH Groningen ...MC Team 1 ------ 596
    761 Femke Vonck Groningen Speer
    Hoog
    MJC - SpeerMJC - Hoog Groningen ...MC Team 2 ------- 541
    762 Britt Weerman Groningen 150m
    80mH
    Hoog
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Hoog Groningen ...MC Team 1 ------ 2083

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 10
    AV Aquilo AQLO 6
    AV Heerenveen HRVN 8
    AV Horror Sneek HRRR 7
    AV Impala IMPL 6
    AV Jahn II JAHN 4
    AV Lionitas LNTS 13
    Groningen Atletiek GRNG 17
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Groningen Atletiek MC Team 1 Groningen Atletiek - MJC
    Begeleider: Matthijs Stuifzand
    Jurylid: Ingrid Douma (jury 60)
    8 7527
    2 AV Lionitas MC Team 1 AV Lionitas - MJC
    Begeleider: Hessel Ruige
    7 6226
    3 AAC `61 MC AAC `61 - MJC
    Begeleider: Denise
    Jurylid: Caya
    10 5788
    4 AV Heerenveen MC AV Heerenveen - MJC
    Begeleider: simone de lang falkena
    8 5398
    5 Groningen Atletiek MC Team 2 Groningen Atletiek - MJC
    Begeleider: Matthijs Stuifzand
    9 5212
    6 AV Impala MC AV Impala - MJC
    Begeleider: Markus Meekma
    6 5069
    7 AV Horror Sneek MC AV Horror Sneek - MJC
    Begeleider: Sjacco Miedema
    7 4975
    8 AV Jahn II MC AV Jahn II - MJC
    Begeleider: Ronald Hinrichs
    Jurylid: Ouder
    4 4514
    9 AV Aquilo MC AV Aquilo - MJC
    Begeleider: Gerda Winters
    Jurylid: Marcel Loer
    6 4121
    10 AV Lionitas MC Team 2 AV Lionitas - MJC
    Begeleider: Lydia Zwart
    Jurylid: Ouder atleet (ondersteunend)
    6 3389

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Britt Weerman Groningen Groningen ...MC Team 1 19,50 +0.0 m/s19,49 665
    2 Brecht van der Vliet Groningen Groningen ...MC Team 1 20,25 +0.0 m/s19,80 596
    3 Annabel Paul AV Jahn II AV Jahn II MC 20,37 +0.0 m/s--- 585
    4 Noortje Huitema Groningen Groningen ...MC Team 1 20,86 +0.0 m/s20,76 0
    5 Eline Ruige AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 20,99 +0.0 m/s21,00 533
    6 Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MC 21,19 -0.1 m/s--- 516
    7 Merel de Vries AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 21,37 +0.0 m/s21,10 502
    8 Romee de Best HRRR AV Horror Sneek MC 21,40 +0.0 m/s20,92 500
    9 Leia van der Tempel Heerenveen AV Heerenveen MC 21,45 -0.1 m/s21,87 496
    10 Marit Staal Heerenveen AV Heerenveen MC 21,56 +0.0 m/s22,59 487
    11 Marije Brouwer HRRR AV Horror Sneek MC 21,59 +0.0 m/s21,65 485
    12 Marit Haagsma HRRR AV Horror Sneek MC 21,64 +0.0 m/s--- 0
    13 Maaike Scholing AAC `61 AAC `61 MC 21,67 -0.1 m/s--- 478
    14 Benthe Sipma AAC `61 AAC `61 MC 21,74 -0.1 m/s--- 0
    15 Wietske van der Weij AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 21,75 +0.0 m/s21,10 0
    16 Evelien Kroeze Groningen Groningen ...MC Team 2 22,08 +0.0 m/s--- 447
    17 Indy de Blaauw AV Aquilo AV Aquilo MC 22,10 -0.1 m/s--- 446
    18 Jannah Leeuwangh AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 22,18 -0.1 m/s--- 440
    19 Hester Bos Heerenveen AV Heerenveen MC 22,23 +0.0 m/s--- 0
    20 Noortje Knoll Groningen Groningen ...MC Team 2 22,25 +0.0 m/s22,71 435
    21 Mette Van Werven AV Impala AV Impala MC 22,59 +0.0 m/s21,20 410
    22 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II AV Jahn II MC 23,02 +0.0 m/s--- 380
    23 Noa Tilkema AV Impala AV Impala MC 23,20 +0.0 m/s22,00 368
    24 Karin Vlasblom AV Impala AV Impala MC 23,38 +0.0 m/s--- 0
    25 Janna Spijksma AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 23,97 -0.1 m/s--- 317
    26 Merel de Groot AV Aquilo AV Aquilo MC 25,18 -0.1 m/s--- 244
    27 Anne Roos de Lange AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 27,64 +0.0 m/s--- 0
    28 Helen de Vries AV Jahn II AV Jahn II MC 28,53 +0.0 m/s--- 0
    Nikita Nie Groningen Groningen ...MC Team 2 DNS 21,12 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tiba Miran Groningen Groningen ...MC Team 1 2:21,44 2:20,78 646
    2 Brecht Frensel Heerenveen AV Heerenveen MC 2:33,89 2:29,26 523
    3 Indy de Blaauw AV Aquilo AV Aquilo MC 2:34,18 2:33,07 520
    4 Selma Spikman Groningen Groningen ...MC Team 1 2:35,03 2:32,09 512
    5 Hannah Talstra AV Impala AV Impala MC 2:35,92 2:34,10 504
    6 Annabel Paul AV Jahn II AV Jahn II MC 2:36,29 --- 501
    7 Eline Ruige AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 2:37,80 2:39,00 488
    8 Suze de Vries HRRR AV Horror Sneek MC 2:39,22 2:38,01 475
    9 Elin Slagt AAC `61 AAC `61 MC 2:39,98 2:46,77 469
    10 Ingrid Koster AV Aquilo AV Aquilo MC 2:40,21 2:43,90 467
    11 Noa Tilkema AV Impala AV Impala MC 2:42,81 2:39,97 445
    12 Eva Hendriks AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 2:44,14 2:42,00 435
    13 Rosalie Warringa AAC `61 AAC `61 MC 2:47,34 --- 409
    14 Aurore Sterrenburg Groningen Groningen ...MC Team 2 2:51,49 2:55,34 378
    15 Ylse Barkmeijer Heerenveen AV Heerenveen MC 2:52,88 2:54,67 368
    16 Astrid Schnieders Groningen Groningen ...MC Team 2 2:59,12 2:57,69 324
    17 Ilse Terpstra AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 3:02,02 --- 305
    18 Romy Oostland AAC `61 AAC `61 MC 3:06,80 2:57,00 0
    19 Zoë Miedema HRRR AV Horror Sneek MC 3:11,51 --- 246
    20 Elle Veltman Heerenveen AV Heerenveen MC 3:13,80 3:15,27 0
    21 Kijra de Jong AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 3:27,65 3:27,00 158
    Carmen Uildriks Groningen Groningen ...MC Team 2 DNS 2:46,36 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Britt Weerman Groningen Groningen ...MC Team 1 12,21 +1.3 m/s11,85 677
    2 Esmee Douma Groningen Groningen ...MC Team 1 12,79 +1.3 m/s12,32 610
    3 Brecht van der Vliet Groningen Groningen ...MC Team 1 12,91 +1.3 m/s12,83 0
    4 Annabel Paul AV Jahn II AV Jahn II MC 13,13 +0.0 m/s--- 574
    5 Anke Binnema Heerenveen AV Heerenveen MC 13,50 +1.3 m/s12,81 536
    6 Lisanne Haasdijk AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 13,76 +1.3 m/s13,40 510
    7 Fiona De Vries AV Impala AV Impala MC 13,82 +1.3 m/s13,51 505
    8 Romee de Best HRRR AV Horror Sneek MC 13,85 +1.3 m/s13,72 502
    9 Merel de Vries AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 14,01 +0.0 m/s14,00 487
    10 Romy Oostland AAC `61 AAC `61 MC 14,08 +0.0 m/s14,99 481
    11 Danique Huisjes Groningen Groningen ...MC Team 2 14,71 +1.3 m/s13,82 425
    12 Marije Brouwer HRRR AV Horror Sneek MC 14,74 +0.0 m/s14,72 423
    13 Noortje Knoll Groningen Groningen ...MC Team 2 15,05 +0.0 m/s15,97 398
    14 Elin Slagt AAC `61 AAC `61 MC 15,18 +0.0 m/s15,06 387
    15 Joanne Heys AAC `61 AAC `61 MC 15,98 +0.0 m/s--- 0
    16 Mette Van Werven AV Impala AV Impala MC 16,20 +0.0 m/s--- 312
    17 Carlijn Loer AV Aquilo AV Aquilo MC 16,55 +0.0 m/s--- 289
    18 Hester Bos Heerenveen AV Heerenveen MC 16,87 +0.0 m/s17,30 268
    19 Danielle D...ia Bambo AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 17,07 +0.0 m/s18,18 255
    20 Helen de Vries AV Jahn II AV Jahn II MC 18,89 +0.0 m/s--- 153
    21 Anne Roos de Lange AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 19,95 +0.0 m/s20,15 102
    22 Nynke Ploeger AV Aquilo AV Aquilo MC 20,29 +0.0 m/s--- 87

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Danara Dew... Stoppels Groningen Groningen ...MC Team 1 40,22 --- 643
    2 Sabrina Cruden AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 29,44 28,00 487
    3 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II AV Jahn II MC 28,77 --- 476
    4 Anke Binnema Heerenveen AV Heerenveen MC 24,65 --- 408
    5 Romee de Best HRRR AV Horror Sneek MC 22,43 --- 369
    6 Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MC 20,10 --- 326
    7 Caya Van der Mei AAC `61 AAC `61 MC 20,00 --- 0
    8 Karin Vlasblom AV Impala AV Impala MC 19,05 --- 306
    9 Evelien Kroeze Groningen Groningen ...MC Team 2 16,14 --- 247
    10 Hester Hoekstra AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 15,63 15,00 0
    11 Eva Martens Groningen Groningen ...MC Team 1 14,89 --- 0
    12 Femke Vonck Groningen Groningen ...MC Team 2 14,35 --- 0
    13 Roos Koetje AV Aquilo AV Aquilo MC 13,51 --- 188
    14 Anne Roos de Lange AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 11,57 --- 142

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Danara Dew... Stoppels Groningen Groningen ...MC Team 1 33,11 --- 521
    2 Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MC 28,46 --- 451
    3 Amber Slomp AAC `61 AAC `61 MC 26,73 --- 0
    4 Nikita Nie Groningen Groningen ...MC Team 2 26,02 --- 412
    5 Eva Martens Groningen Groningen ...MC Team 1 22,78 --- 0
    6 Hester Hoekstra AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 21,92 22,00 342
    7 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II AV Jahn II MC 21,46 --- 334
    8 Lisanne de Haan Heerenveen AV Heerenveen MC 20,83 --- 322
    9 Karin Vlasblom AV Impala AV Impala MC 20,65 --- 319
    10 Hannah Talstra AV Impala AV Impala MC 19,59 --- 0
    11 Zoë Miedema HRRR AV Horror Sneek MC 17,02 --- 249
    12 Astrid Schnieders Groningen Groningen ...MC Team 2 16,90 --- 0
    13 Roos Koetje AV Aquilo AV Aquilo MC 14,74 --- 201
    14 Danielle D...ia Bambo AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 13,62 12,84 177
    15 Roos Brands HRRR AV Horror Sneek MC 10,68 --- 0
    Eva Hendriks AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 NM 15,00 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Danara Dew... Stoppels Groningen Groningen ...MC Team 1 12,31 --- 628
    2 Sabrina Cruden AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 10,19 11,29 532
    3 Nikita Nie Groningen Groningen ...MC Team 2 9,51 --- 499
    4 Eva Martens Groningen Groningen ...MC Team 1 9,37 --- 0
    5 Hester Hoekstra AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 8,42 8,80 0
    6 Amber Slomp AAC `61 AAC `61 MC 8,11 --- 427
    7 Hannah Moll AV Jahn II AV Jahn II MC 8,08 --- 425
    8 Roos Koetje AV Aquilo AV Aquilo MC 7,66 --- 403
    9 Caya Van der Mei AAC `61 AAC `61 MC 7,55 --- 0
    10 Lisanne de Haan Heerenveen AV Heerenveen MC 7,37 --- 387
    11 Bethe Siemonsma HRRR AV Horror Sneek MC 7,22 --- 378
    12 Nynke Ploeger AV Aquilo AV Aquilo MC 6,82 --- 0
    13 Ellis van Leeuwen Groningen Groningen ...MC Team 2 6,54 --- 0
    14 Fardau Kats AV Impala AV Impala MC 6,47 --- 335
    15 Kijra de Jong AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 4,68 4,84 219

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Britt Weerman Groningen Groningen ...MC Team 1 1,65 --- 741
    2 Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MC 1,60 --- 702
    3 Lisanne Haasdijk AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 1,55 1,50 663
    4 Anke Binnema Heerenveen AV Heerenveen MC 1,45 --- 582
    4 Marije Brouwer HRRR AV Horror Sneek MC 1,45 --- 582
    4 Hannah Moll AV Jahn II AV Jahn II MC 1,45 --- 582
    7 Noortje Huitema Groningen Groningen ...MC Team 1 1,45 --- 0
    8 Fiona De Vries AV Impala AV Impala MC 1,40 --- 541
    8 Jannah Leeuwangh AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 1,40 1,30 541
    8 Femke Vonck Groningen Groningen ...MC Team 2 1,40 --- 541
    11 Ingrid Koster AV Aquilo AV Aquilo MC 1,35 --- 499
    12 Carlijn Loer AV Aquilo AV Aquilo MC 1,30 --- 0
    12 Marit Haagsma HRRR AV Horror Sneek MC 1,30 --- 0
    14 Caya Van der Mei AAC `61 AAC `61 MC 1,25 --- 0
    14 Eva Hendriks AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 1,25 1,25 0
    14 Janna Spijksma AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 1,25 --- 0
    14 Ellis van Leeuwen Groningen Groningen ...MC Team 2 1,25 --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Esmee Douma Groningen Groningen ...MC Team 1 5,13 +1.0 m/s--- 646
    2 Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MC 4,97 +0.0 m/s--- 615
    3 Sabrina Cruden AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 4,86 +0.0 m/s4,90 593
    4 Danique Huisjes Groningen Groningen ...MC Team 2 4,48 +0.0 m/s--- 515
    5 Hannah Moll AV Jahn II AV Jahn II MC 4,43 +0.0 m/s--- 504
    6 Fiona De Vries AV Impala AV Impala MC 4,36 +0.0 m/s--- 490
    7 Tiba Miran Groningen Groningen ...MC Team 1 4,18 +0.0 m/s--- 0
    8 Leia van der Tempel Heerenveen AV Heerenveen MC 4,12 -0.9 m/s--- 442
    9 Wietske van der Weij AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 4,05 +0.0 m/s4,40 0
    9 Aurore Sterrenburg Groningen Groningen ...MC Team 2 4,05 +0.0 m/s--- 0
    11 Rosalie Warringa AAC `61 AAC `61 MC 3,97 -0.5 m/s--- 0
    12 Marit Staal Heerenveen AV Heerenveen MC 3,89 +0.0 m/s--- 0
    13 Jannah Leeuwangh AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 3,78 -0.3 m/s3,82 374
    14 Fardau Kats AV Impala AV Impala MC 3,64 +0.0 m/s--- 0
    15 Roos Brands HRRR AV Horror Sneek MC 3,45 -0.5 m/s--- 308
    16 Merel de Groot AV Aquilo AV Aquilo MC 3,30 +0.7 m/s--- 278
    17 Helen de Vries AV Jahn II AV Jahn II MC 3,22 +0.6 m/s--- 0
    18 Bethe Siemonsma HRRR AV Horror Sneek MC 3,16 +0.7 m/s--- 0
    19 Ilse Terpstra AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 2,98 +0.0 m/s3,09 0
    20 Nynke Ploeger AV Aquilo AV Aquilo MC 2,88 +0.0 m/s--- 0