Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 52
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    13:45 14:45 Ver Uitslagen
    13:55 14:15 100mH Uitslagen
    14:30 15:30 Hoog
    Mat 1
    Uitslagen
    15:00 15:20 800m Uitslagen
    15:45 16:45 Speer Uitslagen
    16:15 17:00 Kogel Uitslagen
    16:45 17:00 150m Uitslagen


    Tijdschema

    14:30u17:00u
    Jongens Junior C
    4 onderdelen
    150m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m800m100mH4x100mSpeerKogelHoogVer
    501 Joep Bakelaar AAC `61 - AAC `61 JC 100mH
    Speer
    JJC - 100mHJJC - Speer ------
    502 Xander Feijen AAC `61 - AAC `61 JC 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - Hoog -----
    503 Meine Meier AAC `61 - AAC `61 JC 800m
    Kogel
    Hoog
    JJC - 800mJJC - KogelJJC - Hoog -----
    504 Wietze Meijer AAC `61 - AAC `61 JC 150m
    800m
    JJC - 150mJJC - 800m ------
    505 Lars Otten AAC `61 - AAC `61 JC 150m
    Kogel
    Ver
    JJC - 150mJJC - KogelJJC - Ver -----
    506 Micca Plak AAC `61 - AAC `61 JC 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH -----
    507 Frank Strien AAC `61 - AAC `61 JC 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver -----
    508 Sweder Visser AAC `61 - AAC `61 JC 800m
    JJC - 800m -------
    509 Mark Zuidema AAC `61 - AAC `61 JC 4x100m
    -------
    548 Ramon Aukes AV Aquilo - AV Aquilo JC 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m -----
    549 Jasper Bakker AV Aquilo - AV Aquilo JC 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver -----
    550 Luuk Knossen AV Aquilo - AV Aquilo JC 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog -----
    551 David Pronk AV Aquilo - AV Aquilo JC 100mH
    4x100m
    JJC - 100mH ------
    552 Jorn de Ruiter AV Aquilo - AV Aquilo JC 150m
    Speer
    Kogel
    JJC - 150mJJC - SpeerJJC - Kogel -----
    570 Rutger Berends Heerenveen - AV Heerenveen JC 800m
    4x100m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer -----
    571 Jacob van der Galien Heerenveen - AV Heerenveen JC 150m
    800m
    JJC - 150mJJC - 800m ------
    572 Rutger Hoekstra Heerenveen - AV Heerenveen JC 100mH
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog ------
    573 Rick Velkers Heerenveen - AV Heerenveen JC 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m -----
    574 Johan de Vries Heerenveen - AV Heerenveen JC 100mH
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - Kogel -----
    575 Julian Vries Heerenveen - AV Heerenveen JC 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver -----
    623 Johannes Baron AV Impala - AV Impala JC Team 1 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel -----
    624 Gerbrand Bontekoe AV Impala - AV Impala JC Team 1 150m
    100mH
    Ver
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver -----
    625 Harm De Vlas AV Impala - AV Impala JC Team 2 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH -----
    626 Juan Pablo Dorhout AV Impala - AV Impala JC Team 2 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH -----
    627 Jos Jongsma AV Impala - AV Impala JC Team 2 Speer
    Kogel
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Hoog -----
    628 Michaël Mulumba AV Impala - AV Impala JC Team 1 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - Hoog -----
    629 Piter Nijboer AV Impala - AV Impala JC Team 1 Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel ------
    630 Marijn Piek AV Impala - AV Impala JC Team 1 800m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog ------
    631 Bjorn Rinsma AV Impala - AV Impala JC Team 1 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH -----
    632 Mark Scholten AV Impala - AV Impala JC Team 1 100mH
    4x100m
    JJC - 100mH ------
    633 Pjotr Ter Doest AV Impala - AV Impala JC Team 2 Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel ------
    634 Mark Terpstra AV Impala - AV Impala JC Team 2 800m
    100mH
    Ver
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Ver -----
    635 Bindert Remco Tinga AV Impala - AV Impala JC Team 2 150m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog -----
    636 Florian V...er Dussen AV Impala - AV Impala JC Team 1 150m
    800m
    Ver
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Ver -----
    637 Daniël V... der Wijk AV Impala - AV Impala JC Team 2 150m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver ------
    638 Hidde Veenstra AV Impala - AV Impala JC Team 2 800m
    4x100m
    JJC - 800m ------
    666 Gerben Heis AV Jahn II - AV Jahn II JC 150m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver ------
    667 Loek Sijpkes AV Jahn II - AV Jahn II JC Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel ------
    668 Stijn Wilting AV Jahn II - AV Jahn II JC 100mH
    Kogel
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - KogelJJC - Hoog -----
    679 Joost van As AV Lionitas - AV Lionitas JC 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog -----
    680 Antar Bekkali AV Lionitas - AV Lionitas JC 150m
    4x100m
    Speer
    JJC - 150mJJC - Speer -----
    681 Hidde van Gelder AV Lionitas - AV Lionitas JC 100mH
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - Kogel -----
    682 Melle Ketellapper AV Lionitas - AV Lionitas JC 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver -----
    720 Finn Beugels Groningen - Groningen ...letiek JC 100mH
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog ------
    721 Bram Bijvang Groningen - Groningen ...letiek JC 800m
    4x100m
    JJC - 800m ------
    722 Wout Kasemir Groningen - Groningen ...letiek JC 150m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel ------
    723 Thijs Krul Groningen - Groningen ...letiek JC 4x100m
    Speer
    Ver
    JJC - SpeerJJC - Ver -----
    724 Migiel van...er Meulen Groningen - Groningen ...letiek JC 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel -----
    725 Ronald Mulder Groningen - Groningen ...letiek JC 150m
    100mH
    JJC - 150mJJC - 100mH ------
    726 Leroy Oostman Groningen - Groningen ...letiek JC 800m
    JJC - 800m -------
    727 Anton Sarnatsky Groningen - Groningen ...letiek JC 150m
    100mH
    Ver
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver -----
    728 Robin van Wijk Groningen - Groningen ...letiek JC 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - Hoog -----

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 9
    AV Aquilo AQLO 5
    AV Heerenveen HRVN 6
    AV Impala IMPL 16
    AV Jahn II JAHN 3
    AV Lionitas LNTS 4
    Groningen Atletiek GRNG 9
  • Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Impala JC Team 1 AV Impala - JJC
    Begeleider: Markus Meekma
    8 7447
    2 AV Heerenveen JC AV Heerenveen - JJC
    Begeleider: gerwin de haan
    Jurylid: anja / krista
    6 6580
    3 Groningen Atletiek JC Groningen Atletiek - JJC
    Begeleider: Matthijs Stuifzand
    Jurylid: Jacco van Leeuwen (jury 60)
    9 6517
    4 AAC `61 JC AAC `61 - JJC
    Begeleider: Denise
    Jurylid: Erik
    9 5567
    5 AV Impala JC Team 2 AV Impala - JJC
    Begeleider: Markus Meekma
    8 4663
    6 AV Aquilo JC AV Aquilo - JJC
    Begeleider: Gerda Winters
    Jurylid: Marcel Loer
    5 4332
    7 AV Jahn II JC AV Jahn II - JJC
    Begeleider: Ronald Hinrichs
    Jurylid: Ouder
    3 2464
    8 AV Lionitas JC AV Lionitas - JJC
    Begeleider: ntb
    4 2221

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Anton Sarnatsky Groningen ...letiek JC 18,27 +0.0 m/s20,50
    2 Florian V...er Dussen AV Impala JC Team 1 18,72 +0.0 m/s18,90
    3 Bjorn Rinsma AV Impala JC Team 1 19,06 +0.0 m/s19,30
    4 Micca Plak AAC `61 JC 19,74 +0.0 m/s---
    5 Ronald Mulder Groningen ...letiek JC 20,36 +0.0 m/s21,34
    6 Rick Velkers AV Heerenveen JC 20,79 -0.8 m/s23,87
    7 Lars Otten AAC `61 JC 21,80 +0.0 m/s---
    8 Juan Pablo Dorhout AV Impala JC Team 2 22,05 -0.8 m/s---
    9 Gerbrand Bontekoe AV Impala JC Team 1 22,15 +0.0 m/s19,50
    10 Julian Vries AV Heerenveen JC 22,20 +0.0 m/s21,32
    11 Ramon Aukes AV Aquilo JC 22,46 +0.0 m/s---
    12 Jorn de Ruiter AV Aquilo JC 22,70 +0.0 m/s---
    13 Wietze Meijer AAC `61 JC 22,75 +0.0 m/s---
    14 Gerben Heis AV Jahn II JC 22,76 -0.8 m/s---
    15 Wout Kasemir Groningen ...letiek JC 22,87 +0.0 m/s23,79
    16 Bindert Remco Tinga AV Impala JC Team 2 24,41 -0.8 m/s---
    17 Antar Bekkali AV Lionitas JC 27,39 +0.0 m/s---
    Jacob van der Galien AV Heerenveen JC DNS ---
    Daniël V... der Wijk AV Impala JC Team 2 DNS ---

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Florian V...er Dussen AV Impala JC Team 1 2:17,36 2:17,96
    2 Sweder Visser AAC `61 JC 2:17,69 ---
    3 Rutger Berends AV Heerenveen JC 2:18,56 2:26,72
    4 Melle Ketellapper AV Lionitas JC 2:27,28 2:20,36
    5 Leroy Oostman Groningen ...letiek JC 2:28,45 2:27,57
    6 Luuk Knossen AV Aquilo JC 2:28,72 2:32,59
    7 Migiel van...er Meulen Groningen ...letiek JC 2:32,16 2:45,00
    8 Marijn Piek AV Impala JC Team 1 2:32,26 2:32,84
    9 Rick Velkers AV Heerenveen JC 2:32,66 2:33,75
    10 Harm De Vlas AV Impala JC Team 2 2:36,43 2:39,93
    11 Meine Meier AAC `61 JC 2:38,39 ---
    12 Bram Bijvang Groningen ...letiek JC 2:40,04 ---
    13 Mark Terpstra AV Impala JC Team 2 2:45,59 2:49,64
    14 Ramon Aukes AV Aquilo JC 2:47,49 ---
    15 Wietze Meijer AAC `61 JC 2:47,55 ---
    16 Hidde Veenstra AV Impala JC Team 2 2:51,11 ---
    Jacob van der Galien AV Heerenveen JC DNS 2:25,50
    Joost van As AV Lionitas JC DNS ---
    Johannes Baron AV Impala JC Team 1 DNF 2:36,00

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Rutger Hoekstra AV Heerenveen JC 15,27 +0.0 m/s15,02
    2 Gerbrand Bontekoe AV Impala JC Team 1 15,50 +0.0 m/s15,37
    3 Anton Sarnatsky Groningen ...letiek JC 15,60 +0.0 m/s15,59
    4 Mark Scholten AV Impala JC Team 1 15,89 +0.0 m/s15,50
    5 Bjorn Rinsma AV Impala JC Team 1 16,34 +0.0 m/s16,26
    6 Johan de Vries AV Heerenveen JC 16,45 +0.0 m/s16,32
    7 Micca Plak AAC `61 JC 16,69 +0.2 m/s---
    8 Hidde van Gelder AV Lionitas JC 18,28 +0.0 m/s19,36
    9 Ronald Mulder Groningen ...letiek JC 18,55 +0.0 m/s18,73
    10 Harm De Vlas AV Impala JC Team 2 18,96 +0.0 m/s---
    11 Frank Strien AAC `61 JC 19,65 +0.2 m/s---
    11 Stijn Wilting AV Jahn II JC 19,65 +0.2 m/s---
    13 Juan Pablo Dorhout AV Impala JC Team 2 20,21 +0.0 m/s---
    14 Mark Terpstra AV Impala JC Team 2 21,23 +0.0 m/s---
    15 Joep Bakelaar AAC `61 JC 21,76 +0.2 m/s---
    16 David Pronk AV Aquilo JC 21,83 +0.2 m/s---
    17 Jasper Bakker AV Aquilo JC 22,30 +0.2 m/s---
    18 Finn Beugels Groningen ...letiek JC 23,58 +0.0 m/s---

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Piter Nijboer AV Impala JC Team 1 39,08 ---
    2 Robin van Wijk Groningen ...letiek JC 34,34 ---
    3 Rutger Berends AV Heerenveen JC 30,68 ---
    4 Michaël Mulumba AV Impala JC Team 1 29,63 ---
    5 Loek Sijpkes AV Jahn II JC 23,02 ---
    6 Thijs Krul Groningen ...letiek JC 22,15 ---
    7 Jos Jongsma AV Impala JC Team 2 21,14 ---
    8 Joep Bakelaar AAC `61 JC 16,85 ---
    9 Jorn de Ruiter AV Aquilo JC 14,53 ---
    10 Antar Bekkali AV Lionitas JC 10,28 ---
    Xander Feijen AAC `61 JC DNS ---
    Pjotr Ter Doest AV Impala JC Team 2 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Piter Nijboer AV Impala JC Team 1 11,89 ---
    2 Johan de Vries AV Heerenveen JC 10,95 ---
    3 Jos Jongsma AV Impala JC Team 2 8,44 ---
    3 Hidde van Gelder AV Lionitas JC 8,44 ---
    5 Pjotr Ter Doest AV Impala JC Team 2 7,77 ---
    6 Migiel van...er Meulen Groningen ...letiek JC 7,63 ---
    7 Stijn Wilting AV Jahn II JC 7,40 ---
    8 Johannes Baron AV Impala JC Team 1 7,17 ---
    9 Loek Sijpkes AV Jahn II JC 6,97 ---
    10 Wout Kasemir Groningen ...letiek JC 6,54 ---
    11 Jorn de Ruiter AV Aquilo JC 6,33 ---
    12 Meine Meier AAC `61 JC 5,91 ---
    13 Lars Otten AAC `61 JC 4,83 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Rutger Hoekstra AV Heerenveen JC 1,70 ---
    2 Michaël Mulumba AV Impala JC Team 1 1,65 ---
    3 Finn Beugels Groningen ...letiek JC 1,50 ---
    4 Marijn Piek AV Impala JC Team 1 1,45 ---
    4 Jos Jongsma AV Impala JC Team 2 1,45 ---
    6 Luuk Knossen AV Aquilo JC 1,40 ---
    6 Meine Meier AAC `61 JC 1,40 ---
    8 Stijn Wilting AV Jahn II JC 1,30 ---
    8 Robin van Wijk Groningen ...letiek JC 1,30 ---
    10 Bindert Remco Tinga AV Impala JC Team 2 1,25 ---
    Xander Feijen AAC `61 JC DNS ---
    Joost van As AV Lionitas JC DNS 1,30

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Anton Sarnatsky Groningen ...letiek JC 5,76 +1.6 m/s---
    2 Florian V...er Dussen AV Impala JC Team 1 5,72 +1.0 m/s---
    3 Gerbrand Bontekoe AV Impala JC Team 1 5,43 +2.1 m/s---
    4 Julian Vries AV Heerenveen JC 4,83 +0.0 m/s---
    5 Frank Strien AAC `61 JC 4,53 +0.0 m/s---
    6 Thijs Krul Groningen ...letiek JC 4,42 +0.2 m/s---
    7 Melle Ketellapper AV Lionitas JC 4,36 +0.4 m/s4,43
    8 Mark Terpstra AV Impala JC Team 2 4,33 +1.1 m/s---
    9 Jasper Bakker AV Aquilo JC 4,21 +0.8 m/s---
    10 Gerben Heis AV Jahn II JC 4,18 +0.4 m/s---
    11 Lars Otten AAC `61 JC 4,06 +1.3 m/s---
    12 Daniël V... der Wijk AV Impala JC Team 2 3,05 +1.3 m/s---