Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 88
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m1000m60mH4x60mSpeerKogelHoogVer
    534 Olivia Carli AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Groep 2 -----
    535 Nina van Halen AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 4x60m
    Hoog
    Ver
    MJD - HoogMJD - Ver Groep 1 -----
    536 Elisa Hoven AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m -----
    537 Sanne Lahuis AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel Groep 1 -----
    538 Mirle Masselink AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 4x60m
    Kogel
    MJD - Kogel Groep 2 ------
    539 Sophie Meerdink AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 60mH
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer Groep 2 -----
    540 Rishani Nagalingam AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver Groep 1 -----
    541 Samarijn Pluijmert AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 60mH
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Speer Groep 2MJD - Kogel Groep 1 -----
    542 Ilse Prins AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog -----
    543 Erin Rademaker AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH -----
    544 Veerle Slagt AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 Speer
    Ver
    MJD - Speer Groep 1MJD - Ver Groep 2 ------
    545 Lotte Slomp AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 1000m
    Speer
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Speer Groep 1MJD - Kogel Groep 2 -----
    546 Djamilah Spijker AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH -----
    547 Sam Venema AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog -----
    564 Nina van Beers AV Aquilo - AV Aquilo MD 60m
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Speer Groep 1MJD - Kogel Groep 1 -----
    565 Merel Behling AV Aquilo - AV Aquilo MD 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Groep 2 -----
    566 Sara Esposito AV Aquilo - AV Aquilo MD 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog -----
    567 Yvette Feikens AV Aquilo - AV Aquilo MD 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH -----
    568 Eline Geertsema AV Aquilo - AV Aquilo MD 1000m
    Hoog
    Ver
    MJD - 1000mMJD - HoogMJD - Ver Groep 1 -----
    569 Senne Melinga AV Aquilo - AV Aquilo MD 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer Groep 2 -----
    590 Hayat Askar Heerenveen - AV Heerenveen MD 4x60m
    Kogel
    MJD - Kogel Groep 1 ------
    591 Amarins Beijaard Heerenveen - AV Heerenveen MD 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m ------
    592 Jildou Binnema Heerenveen - AV Heerenveen MD 60mH
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer Groep 2 ------
    593 Tijn Borst Heerenveen - AV Heerenveen MD 1000m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog ------
    594 Nanou Hofmann Heerenveen - AV Heerenveen MD Kogel
    Ver
    MJD - Kogel Groep 2MJD - Ver Groep 1 ------
    595 Kyla Koops Heerenveen - AV Heerenveen MD 4x60m
    Hoog
    MJD - Hoog ------
    596 Kim Otten Heerenveen - AV Heerenveen MD 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver Groep 2 -----
    597 Alicia van...er Tempel Heerenveen - AV Heerenveen MD 60mH
    4x60m
    MJD - 60mH ------
    598 Pascale van Willegen Heerenveen - AV Heerenveen MD 4x60m
    Speer
    MJD - Speer Groep 1 ------
    599 Ruth Zijlstra Heerenveen - AV Heerenveen MD 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m ------
    612 Susan Breeuwsma HRRR - AV Horror ...MD Team 2 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog -----
    613 Evanna Conradie HRRR - AV Horror ...MD Team 2 60mH
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer Groep 2 -----
    614 Annamarijn... Ginneken HRRR - AV Horror ...MD Team 1 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog -----
    615 Lieke Kooij HRRR - AV Horror ...MD Team 2 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel Groep 1 -----
    616 Nynke Rijpma HRRR - AV Horror ...MD Team 1 60mH
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Kogel Groep 1 -----
    617 Thialda Rinzema HRRR - AV Horror ...MD Team 2 1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Kogel Groep 2MJD - Hoog -----
    618 Noortje Sieperda HRRR - AV Horror ...MD Team 1 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer Groep 1 -----
    619 Evelien Stienstra HRRR - AV Horror ...MD Team 2 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver Groep 2 -----
    620 Baudien Venema HRRR - AV Horror ...MD Team 1 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog -----
    621 Welmoed va...der Windt HRRR - AV Horror ...MD Team 1 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver Groep 2 -----
    622 Femke Yska HRRR - AV Horror ...MD Team 1 1000m
    MJD - 1000m -------
    653 Silke Bosgraaf AV Impala - AV Impala MD Team 1 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Groep 2 -----
    654 Aurelia Broersma AV Impala - AV Impala MD Team 2 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH -----
    655 Alyssa Bulthuis AV Impala - AV Impala MD Team 1 60mH
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Speer Groep 2MJD - Kogel Groep 2 -----
    656 Martje ter Doest AV Impala - AV Impala MD Team 1 4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - Kogel Groep 1MJD - Hoog -----
    657 Anke Hoekstra AV Impala - AV Impala MD Team 2 60mH
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer Groep 1 -----
    658 Lisanne de Jong AV Impala - AV Impala MD Team 2 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog -----
    659 Eline Pultrum AV Impala - AV Impala MD Team 2 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog -----
    660 Julia Rinsma AV Impala - AV Impala MD Team 1 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Groep 1 -----
    661 Jildau Schiphof AV Impala - AV Impala MD Team 2 Speer
    Kogel
    Ver
    MJD - Speer Groep 2MJD - Kogel Groep 2MJD - Ver Groep 1 -----
    662 Meike Terpstra AV Impala - AV Impala MD Team 2 1000m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver Groep 2 ------
    663 Sarah de Vries AV Impala - AV Impala MD Team 1 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH -----
    664 Fleur de Vries AV Impala - AV Impala MD Team 1 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog -----
    665 Suze Zwerver AV Impala - AV Impala MD Team 2 1000m
    60mH
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Kogel Groep 1 -----
    704 Yara de Boer AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 1 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Kogel Groep 2MJD - Hoog -----
    705 Renske Drenten AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 1 1000m
    Speer
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Speer Groep 1MJD - Hoog -----
    706 Fione Fennema AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 1 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH ------
    707 Bernice Frank AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 1 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m ------
    708 Lisca van Gelder AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 2 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Groep 2 -----
    709 Mila de Haan AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 2 60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer Groep 2 ------
    710 Sophie Kuiken AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 2 Speer
    Kogel
    MJD - Speer Groep 1MJD - Kogel Groep 1 ------
    711 Jente Leeuwangh AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 1 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver Groep 2 -----
    712 Elza van der Meulen AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 2 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH ------
    713 Tessa Celine de Roos AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 2 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog -----
    714 Mayke Ruige AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 1 4x60m
    Ver
    MJD - Ver Groep 1 ------
    715 Renée Schulein AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 2 4x60m
    Ver
    MJD - Ver Groep 1 ------
    716 Maite Stienstra AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 1 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer Groep 2 -----
    717 Naomi Teppema AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 2 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog -----
    718 Eva Tjalsma AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 2 4x60m
    Kogel
    MJD - Kogel Groep 2 ------
    719 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas - AV Lionita...MD Team 1 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel Groep 1 -----
    763 Madelief Bolhuis Groningen - Groningen ...MD Team 2 1000m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog ------
    764 Janette Bosma Groningen - Groningen ...MD Team 1 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH -----
    765 Tesse Bruinen Groningen - Groningen ...MD Team 2 4x60m
    Speer
    MJD - Speer Groep 2 ------
    766 Ella Flapper Groningen - Groningen ...MD Team 2 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH ------
    767 Marieke de Jong Groningen - Groningen ...MD Team 2 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH ------
    768 Sascha Keukenkamp Groningen - Groningen ...MD Team 1 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver Groep 2 -----
    769 Merle Leinenga Groningen - Groningen ...MD Team 2 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog -----
    770 Sigrid Levering Groningen - Groningen ...MD Team 2 4x60m
    Kogel
    MJD - Kogel Groep 1 ------
    771 Renske Lolkema Groningen - Groningen ...MD Team 1 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m -----
    772 Juliette Oudekerk Groningen - Groningen ...MD Team 1 1000m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Kogel Groep 2 ------
    773 Madelief Rave Groningen - Groningen ...MD Team 1 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer Groep 2 -----
    774 Tessa van ...aalduinen Groningen - Groningen ...MD Team 2 Kogel
    Ver
    MJD - Kogel Groep 2MJD - Ver Groep 1 ------
    775 Anna Stalpers Groningen - Groningen ...MD Team 2 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH ------
    776 Ellen Teunter Groningen - Groningen ...MD Team 1 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Groep 1 ------
    777 Nina Thomas Groningen - Groningen ...MD Team 2 1000m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer Groep 1 ------
    778 Bente van der Veen Groningen - Groningen ...MD Team 2 4x60m
    Ver
    MJD - Ver Groep 2 ------
    779 Maud Visscher Groningen - Groningen ...MD Team 1 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Kogel Groep 1MJD - Hoog -----
    780 Annamaria ...Zonneveld Groningen - Groningen ...MD Team 1 Speer
    Hoog
    MJD - Speer Groep 1MJD - Hoog ------

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 14
    AV Aquilo AQLO 6
    AV Heerenveen HRVN 10
    AV Horror Sneek HRRR 11
    AV Impala IMPL 13
    AV Lionitas LNTS 16
    Groningen Atletiek GRNG 18
  • Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Lionitas MD Team 1 AV Lionitas - MJD
    Begeleider: Jakko Jan Leeuwangh
    Jurylid: Ouder atleet (ondersteunend)
    8 5623
    2 AV Horror Sneek MD Team 1 AV Horror Sneek - MJD
    Begeleider: Freek Jaarsma en Sander Sieperda
    6 5390
    3 AAC `61 MD Team 1 AAC `61 - MJD
    Begeleider: Leonie Nijstad
    7 5385
    4 Groningen Atletiek MD Team 1 Groningen Atletiek - MJD
    Begeleider: Sanne Knollema
    8 5170
    5 AV Heerenveen MD AV Heerenveen - MJD
    Begeleider: simone de lang falkena
    10 5125
    6 AV Impala MD Team 1 AV Impala - MJD
    Begeleider: Richard van der Meer
    Jurylid: Joost ter Doest
    6 5108
    7 Groningen Atletiek MD Team 2 Groningen Atletiek - MJD
    Begeleider: Nomi Kramer
    10 3746
    8 AV Aquilo MD AV Aquilo - MJD
    Begeleider: Janine Roelfsema
    Jurylid: Marcel Loer
    6 3498
    9 AV Lionitas MD Team 2 AV Lionitas - MJD
    Begeleider: Martin de Roos
    8 3384
    10 AAC `61 MD Team 2 AAC `61 - MJD
    Begeleider: Leonie Nijstad
    7 3201
    11 AV Horror Sneek MD Team 2 AV Horror Sneek - MJD
    Begeleider: Jelle Conradi en Koen Vreeling
    5 3053
    12 AV Impala MD Team 2 AV Impala - MJD
    Begeleider: Richard van der Meer
    Jurylid: Joost ter Doest
    7 2550

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Baudien Venema AV Horror ...MD Team 1 8,40 +0.0 m/s8,49
    2 Olivia Carli AAC `61 MD Team 1 8,45 +0.0 m/s8,70
    3 Jente Leeuwangh AV Lionita...MD Team 1 8,49 +0.0 m/s8,72
    4 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MD Team 1 8,60 +0.0 m/s8,71
    5 Kim Otten AV Heerenveen MD 8,72 +0.0 m/s8,71
    6 Silke Bosgraaf AV Impala MD Team 1 8,75 +0.0 m/s8,80
    7 Madelief Rave Groningen ...MD Team 1 8,86 +0.0 m/s8,95
    8 Shanara va...Zandvoort AV Lionita...MD Team 1 8,94 +0.0 m/s8,73
    9 Ruth Zijlstra AV Heerenveen MD 9,06 +0.0 m/s9,01
    10 Ilse Prins AAC `61 MD Team 1 9,07 +0.0 m/s9,15
    11 Maite Stienstra AV Lionita...MD Team 1 9,16 +0.0 m/s8,96
    12 Sarah de Vries AV Impala MD Team 1 9,37 +0.0 m/s9,20
    13 Renske Lolkema Groningen ...MD Team 1 9,40 +0.0 m/s9,38
    14 Lisca van Gelder AV Lionita...MD Team 2 9,47 +0.0 m/s9,60
    15 Ellen Teunter Groningen ...MD Team 1 9,48 +0.4 m/s9,76
    16 Ella Flapper Groningen ...MD Team 2 9,51 +0.0 m/s9,60
    17 Elisa Hoven AAC `61 MD Team 1 9,53 +0.0 m/s9,53
    18 Djamilah Spijker AAC `61 MD Team 2 9,60 +0.0 m/s9,49
    19 Merle Leinenga Groningen ...MD Team 2 9,63 +0.0 m/s9,66
    20 Merel Behling AV Aquilo MD 9,79 +0.8 m/s---
    21 Rishani Nagalingam AAC `61 MD Team 2 9,90 +0.8 m/s---
    22 Sanne Lahuis AAC `61 MD Team 2 9,91 +0.0 m/s9,15
    23 Julia Rinsma AV Impala MD Team 1 10,08 +0.4 m/s10,10
    24 Lieke Kooij AV Horror ...MD Team 2 10,14 +0.4 m/s10,17
    25 Amarins Beijaard AV Heerenveen MD 10,26 +0.8 m/s---
    26 Susan Breeuwsma AV Horror ...MD Team 2 10,28 +0.0 m/s9,60
    26 Aurelia Broersma AV Impala MD Team 2 10,28 +0.8 m/s---
    28 Senne Melinga AV Aquilo MD 10,53 +0.8 m/s---
    28 Marieke de Jong Groningen ...MD Team 2 10,53 +0.4 m/s10,91
    30 Mila de Haan AV Lionita...MD Team 2 10,73 +0.4 m/s10,66
    31 Nina van Beers AV Aquilo MD 11,21 +0.8 m/s---
    Eline Pultrum AV Impala MD Team 2 DNS ---
    Elza van der Meulen AV Lionita...MD Team 2 DNS 9,00

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Femke Yska AV Horror ...MD Team 1 3:22,69 3:22,03
    2 Ruth Zijlstra AV Heerenveen MD 3:25,67 3:28,46
    3 Sarah de Vries AV Impala MD Team 1 3:36,46 3:35,00
    4 Renske Drenten AV Lionita...MD Team 1 3:37,34 3:39,00
    5 Renske Lolkema Groningen ...MD Team 1 3:37,47 3:43,34
    6 Fleur de Vries AV Impala MD Team 1 3:37,62 3:35,00
    7 Bernice Frank AV Lionita...MD Team 1 3:43,37 3:45,00
    8 Lotte Slomp AAC `61 MD Team 1 3:44,38 3:44,66
    9 Tijn Borst AV Heerenveen MD 3:44,71 3:45,98
    10 Noortje Sieperda AV Horror ...MD Team 1 3:45,70 3:54,41
    11 Madelief Bolhuis Groningen ...MD Team 2 3:54,66 4:01,01
    12 Erin Rademaker AAC `61 MD Team 1 3:54,97 3:50,66
    13 Djamilah Spijker AAC `61 MD Team 2 3:56,74 ---
    14 Nina Thomas Groningen ...MD Team 2 3:56,80 3:58,22
    15 Juliette Oudekerk Groningen ...MD Team 1 3:59,03 3:55,42
    16 Amarins Beijaard AV Heerenveen MD 3:59,12 ---
    17 Janette Bosma Groningen ...MD Team 1 4:02,88 4:02,49
    18 Suze Zwerver AV Impala MD Team 2 4:03,08 ---
    19 Anna Stalpers Groningen ...MD Team 2 4:03,42 4:11,63
    20 Eline Geertsema AV Aquilo MD 4:04,01 ---
    21 Lisanne de Jong AV Impala MD Team 2 4:05,90 ---
    22 Tessa Celine de Roos AV Lionita...MD Team 2 4:06,13 4:05,00
    23 Naomi Teppema AV Lionita...MD Team 2 4:07,62 3:57,00
    24 Yvette Feikens AV Aquilo MD 4:09,46 ---
    25 Fione Fennema AV Lionita...MD Team 1 4:09,52 3:50,00
    26 Meike Terpstra AV Impala MD Team 2 4:15,00 ---
    27 Elisa Hoven AAC `61 MD Team 1 4:21,31 4:07,43
    28 Thialda Rinzema AV Horror ...MD Team 2 4:22,09 4:06,86

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Jente Leeuwangh AV Lionita...MD Team 1 10,41 +0.0 m/s10,90
    2 Maud Visscher Groningen ...MD Team 1 10,67 +0.0 m/s10,34
    3 Samarijn Pluijmert AAC `61 MD Team 1 10,82 +0.0 m/s12,48
    4 Yara de Boer AV Lionita...MD Team 1 10,90 +0.0 m/s10,90
    5 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MD Team 1 10,96 +0.0 m/s10,98
    6 Ilse Prins AAC `61 MD Team 1 11,09 +0.0 m/s11,28
    7 Nynke Rijpma AV Horror ...MD Team 1 11,30 +0.0 m/s11,53
    8 Alyssa Bulthuis AV Impala MD Team 1 11,48 +0.0 m/s10,94
    9 Sarah de Vries AV Impala MD Team 1 11,59 +0.0 m/s11,30
    10 Jildou Binnema AV Heerenveen MD 11,61 +0.0 m/s11,09
    11 Annamarijn... Ginneken AV Horror ...MD Team 1 11,72 +0.0 m/s11,58
    12 Kim Otten AV Heerenveen MD 11,92 +0.0 m/s11,94
    13 Sascha Keukenkamp Groningen ...MD Team 1 12,14 +0.0 m/s11,94
    14 Janette Bosma Groningen ...MD Team 1 12,16 +0.0 m/s---
    15 Sara Esposito AV Aquilo MD 12,29 +0.0 m/s---
    16 Evelien Stienstra AV Horror ...MD Team 2 12,48 +0.0 m/s12,23
    17 Anke Hoekstra AV Impala MD Team 2 12,74 +0.0 m/s---
    18 Tessa Celine de Roos AV Lionita...MD Team 2 12,96 +0.0 m/s---
    19 Evanna Conradie AV Horror ...MD Team 2 13,01 +0.0 m/s12,42
    20 Alicia van...er Tempel AV Heerenveen MD 13,23 +0.0 m/s13,19
    21 Sam Venema AAC `61 MD Team 2 13,67 +0.0 m/s---
    22 Ella Flapper Groningen ...MD Team 2 13,71 +0.0 m/s14,36
    23 Anna Stalpers Groningen ...MD Team 2 13,81 +0.0 m/s---
    24 Marieke de Jong Groningen ...MD Team 2 13,82 +0.0 m/s14,12
    25 Yvette Feikens AV Aquilo MD 13,91 +0.0 m/s---
    26 Suze Zwerver AV Impala MD Team 2 14,04 +0.0 m/s---
    27 Erin Rademaker AAC `61 MD Team 1 14,10 +0.0 m/s13,46
    28 Fione Fennema AV Lionita...MD Team 1 14,14 +0.0 m/s13,50
    29 Aurelia Broersma AV Impala MD Team 2 14,17 +0.0 m/s---
    30 Sophie Meerdink AAC `61 MD Team 2 14,56 +0.0 m/s---
    Djamilah Spijker AAC `61 MD Team 2 DNS 13,55
    Elza van der Meulen AV Lionita...MD Team 2 DNS 13,47

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Jildou Binnema AV Heerenveen MD 30,60 30,02
    2 Lotte Slomp AAC `61 MD Team 1 24,19 ---
    3 Renske Drenten AV Lionita...MD Team 1 21,54 21,50
    4 Samarijn Pluijmert AAC `61 MD Team 1 21,08 ---
    5 Annamaria ...Zonneveld Groningen ...MD Team 1 20,00 19,49
    6 Alyssa Bulthuis AV Impala MD Team 1 18,99 ---
    7 Noortje Sieperda AV Horror ...MD Team 1 18,48 ---
    8 Madelief Rave Groningen ...MD Team 1 15,35 ---
    9 Veerle Slagt AAC `61 MD Team 2 13,66 ---
    10 Anke Hoekstra AV Impala MD Team 2 13,23 ---
    11 Maite Stienstra AV Lionita...MD Team 1 13,01 14,00
    12 Sophie Kuiken AV Lionita...MD Team 2 12,83 12,75
    13 Tesse Bruinen Groningen ...MD Team 2 12,69 11,71
    14 Nina van Beers AV Aquilo MD 12,47 ---
    15 Nina Thomas Groningen ...MD Team 2 11,41 9,16
    16 Sophie Meerdink AAC `61 MD Team 2 11,17 ---
    17 Pascale van Willegen AV Heerenveen MD 10,12 ---
    18 Evanna Conradie AV Horror ...MD Team 2 9,87 ---
    19 Mila de Haan AV Lionita...MD Team 2 9,79 9,88
    20 Senne Melinga AV Aquilo MD 8,82 ---
    Jildau Schiphof AV Impala MD Team 2 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Maud Visscher Groningen ...MD Team 1 11,53 11,68
    2 Lotte Slomp AAC `61 MD Team 1 10,45 ---
    3 Yara de Boer AV Lionita...MD Team 1 9,37 8,75
    4 Nanou Hofmann AV Heerenveen MD 9,18 ---
    5 Samarijn Pluijmert AAC `61 MD Team 1 9,06 ---
    6 Alyssa Bulthuis AV Impala MD Team 1 9,04 ---
    7 Hayat Askar AV Heerenveen MD 8,86 ---
    8 Martje ter Doest AV Impala MD Team 1 8,33 ---
    9 Nynke Rijpma AV Horror ...MD Team 1 7,31 ---
    10 Sigrid Levering Groningen ...MD Team 2 7,11 7,02
    11 Shanara va...Zandvoort AV Lionita...MD Team 1 7,08 8,00
    12 Suze Zwerver AV Impala MD Team 2 6,61 ---
    13 Sophie Kuiken AV Lionita...MD Team 2 6,60 6,68
    14 Sanne Lahuis AAC `61 MD Team 2 6,48 ---
    15 Eva Tjalsma AV Lionita...MD Team 2 6,39 7,50
    16 Nina van Beers AV Aquilo MD 5,81 ---
    17 Lieke Kooij AV Horror ...MD Team 2 5,76 ---
    18 Thialda Rinzema AV Horror ...MD Team 2 4,88 ---
    19 Tessa van ...aalduinen Groningen ...MD Team 2 4,59 4,05
    20 Juliette Oudekerk Groningen ...MD Team 1 4,52 4,97
    Mirle Masselink AAC `61 MD Team 2 DNS ---
    Jildau Schiphof AV Impala MD Team 2 DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Yara de Boer AV Lionita...MD Team 1 1,50 1,50
    2 Ilse Prins AAC `61 MD Team 1 1,40 ---
    2 Martje ter Doest AV Impala MD Team 1 1,40 ---
    2 Tessa Celine de Roos AV Lionita...MD Team 2 1,40 1,35
    2 Maud Visscher Groningen ...MD Team 1 1,40 1,45
    6 Baudien Venema AV Horror ...MD Team 1 1,35 ---
    6 Renske Drenten AV Lionita...MD Team 1 1,35 1,46
    8 Fleur de Vries AV Impala MD Team 1 1,30 ---
    8 Naomi Teppema AV Lionita...MD Team 2 1,30 1,35
    10 Tijn Borst AV Heerenveen MD 1,25 1,25
    10 Kyla Koops AV Heerenveen MD 1,25 1,25
    10 Sam Venema AAC `61 MD Team 2 1,25 ---
    10 Annamarijn... Ginneken AV Horror ...MD Team 1 1,25 ---
    14 Sara Esposito AV Aquilo MD 1,20 ---
    14 Nina van Halen AAC `61 MD Team 1 1,20 ---
    16 Eline Geertsema AV Aquilo MD 1,15 ---
    16 Rishani Nagalingam AAC `61 MD Team 2 1,15 ---
    16 Lisanne de Jong AV Impala MD Team 2 1,15 ---
    16 Annamaria ...Zonneveld Groningen ...MD Team 1 1,15 1,15
    16 Madelief Bolhuis Groningen ...MD Team 2 1,15 1,30
    16 Merle Leinenga Groningen ...MD Team 2 1,15 1,10
    22 Susan Breeuwsma AV Horror ...MD Team 2 1,10 ---
    22 Thialda Rinzema AV Horror ...MD Team 2 1,10 ---
    Eline Pultrum AV Impala MD Team 2 DNS ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Jente Leeuwangh AV Lionita...MD Team 1 4,38 +0.0 m/s4,54
    2 Olivia Carli AAC `61 MD Team 1 4,30 +0.3 m/s---
    3 Kim Otten AV Heerenveen MD 4,17 +0.0 m/s---
    4 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MD Team 1 4,14 +1.5 m/s---
    5 Nanou Hofmann AV Heerenveen MD 4,06 +0.0 m/s---
    6 Ellen Teunter Groningen ...MD Team 1 4,02 +0.0 m/s3,50
    7 Silke Bosgraaf AV Impala MD Team 1 3,96 +0.0 m/s4,13
    8 Sascha Keukenkamp Groningen ...MD Team 1 3,95 +0.2 m/s4,24
    9 Nina van Halen AAC `61 MD Team 1 3,91 +0.8 m/s---
    10 Mayke Ruige AV Lionita...MD Team 1 3,85 +0.0 m/s3,83
    11 Evelien Stienstra AV Horror ...MD Team 2 3,62 +1.4 m/s---
    12 Lisca van Gelder AV Lionita...MD Team 2 3,56 +0.0 m/s---
    13 Bente van der Veen Groningen ...MD Team 2 3,55 +0.0 m/s3,29
    14 Julia Rinsma AV Impala MD Team 1 3,48 -0.2 m/s---
    15 Merel Behling AV Aquilo MD 3,47 +0.7 m/s---
    16 Rishani Nagalingam AAC `61 MD Team 2 3,43 +0.5 m/s---
    17 Veerle Slagt AAC `61 MD Team 2 3,23 +1.0 m/s---
    18 Meike Terpstra AV Impala MD Team 2 3,10 +0.3 m/s---
    19 Eline Geertsema AV Aquilo MD 3,03 +0.3 m/s---
    20 Renée Schulein AV Lionita...MD Team 2 2,86 +0.0 m/s2,79
    21 Tessa van ...aalduinen Groningen ...MD Team 2 2,52 +0.0 m/s2,52
    Jildau Schiphof AV Impala MD Team 2 DNS ---