Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 69
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m1000m80mH4x80mDiscusKogelHoogVer
    510 Mike Berends AAC `61 - AAC `61 JD Team 1 80m
    80mH
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog -----
    511 Leander van den Berg AAC `61 - AAC `61 JD Team 2 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m -----
    512 Maarten Beute AAC `61 - AAC `61 JD Team 2 1000m
    Discus
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 2JJD - Hoog -----
    513 Ate Clobus AAC `61 - AAC `61 JD Team 1 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH -----
    514 Tim Duker AAC `61 - AAC `61 JD Team 1 80m
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 1 -----
    515 Kars Faber AAC `61 - AAC `61 JD Team 2 Discus
    Kogel
    Ver
    JJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 1JJD - Ver Groep 2 -----
    516 Kyle Inwards AAC `61 - AAC `61 JD Team 2 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m -----
    517 Jurgen Jansma AAC `61 - AAC `61 JD Team 1 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - HoogJJD - Ver Groep 2 -----
    518 Daan Kedde AAC `61 - AAC `61 JD Team 2 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - HoogJJD - Ver Groep 1 -----
    519 Sjouke Poorte AAC `61 - AAC `61 JD Team 2 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH -----
    520 Aris Remmerde AAC `61 - AAC `61 JD Team 1 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m ------
    521 Jelmer Rensing AAC `61 - AAC `61 JD Team 1 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel Groep 2 -----
    522 Valenciano Roffel AAC `61 - AAC `61 JD Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 -----
    523 Robin Timmerman AAC `61 - AAC `61 JD Team 2 4x80m
    Kogel
    JJD - Kogel Groep 2 ------
    553 Thijs de Boer AV Aquilo - AV Aquilo JD Kogel
    Ver
    JJD - Kogel Groep 1JJD - Ver Groep 2 ------
    554 Collin 't Hoen AV Aquilo - AV Aquilo JD 80mH
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mHJJD - Discus Groep 2 -----
    555 Dilano Modderman AV Aquilo - AV Aquilo JD 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog -----
    556 Wout Plugge AV Aquilo - AV Aquilo JD 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m -----
    557 Sander Wage AV Aquilo - AV Aquilo JD 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 -----
    576 Wybren Dijkstra Heerenveen - AV Heerenveen JD 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 2 -----
    577 Jan Elsinga Heerenveen - AV Heerenveen JD 1000m
    80mH
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Kogel Groep 1 -----
    578 Morris Hulsman Heerenveen - AV Heerenveen JD 4x80m
    Discus
    Ver
    JJD - Discus Groep 1JJD - Ver Groep 2 -----
    579 Gijs Kraaij Heerenveen - AV Heerenveen JD 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m -----
    580 Jens Linnebank Heerenveen - AV Heerenveen JD 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog -----
    581 Ziggy Veldman Heerenveen - AV Heerenveen JD 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 1 -----
    600 Shakir Burmania HRRR - AV Horror Sneek JD 80m
    Discus
    Ver
    JJD - 80mJJD - Discus Groep 1JJD - Ver Groep 2 -----
    601 Roan Jorritsma HRRR - AV Horror Sneek JD 80m
    80mH
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog -----
    602 Sietse Ketelaar HRRR - AV Horror Sneek JD 1000m
    JJD - 1000m -------
    603 Jilke Oswald HRRR - AV Horror Sneek JD 80mH
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Kogel Groep 1JJD - Ver Groep 1 -----
    604 Sam van der Werf HRRR - AV Horror Sneek JD 1000m
    JJD - 1000m -------
    639 Simon Bouma AV Impala - AV Impala JD Team 1 80m
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 1 -----
    640 Jelrik van der Horst AV Impala - AV Impala JD Team 1 1000m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog ------
    641 Rick Jongsma AV Impala - AV Impala JD Team 1 80mH
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mHJJD - Discus Groep 2 -----
    642 Martijn Offringa AV Impala - AV Impala JD Team 1 Hoog
    Ver
    JJD - HoogJJD - Ver Groep 2 ------
    643 Ruben Piek AV Impala - AV Impala JD Team 1 80m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 80mH ------
    644 Kieran Schra AV Impala - AV Impala JD Team 1 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel Groep 2 -----
    645 Benjamin Visser AV Impala - AV Impala JD Team 1 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m ------
    646 Albert van der Woude AV Impala - AV Impala JD Team 1 4x80m
    Ver
    JJD - Ver Groep 1 ------
    669 Darriën Depenbrock AV Jahn II - AV Jahn II JD 80mH
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 1 -----
    670 Damian van Haasen AV Jahn II - AV Jahn II JD 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver Groep 1 -----
    671 Daniël de Jong AV Jahn II - AV Jahn II JD 80m
    1000m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Hoog -----
    672 Milan Nijlaan AV Jahn II - AV Jahn II JD 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel Groep 2 -----
    673 Niels Wever AV Jahn II - AV Jahn II JD 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH -----
    674 Leon Wever AV Jahn II - AV Jahn II JD 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Groep 2 -----
    683 Stijn van Deutekom AV Lionitas - AV Lionitas JD Discus
    Kogel
    JJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 2 ------
    684 Tobias Elzinga AV Lionitas - AV Lionitas JD 80m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 80mH ------
    685 Quinten Geleynse AV Lionitas - AV Lionitas JD 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 -----
    686 Igor de Haan AV Lionitas - AV Lionitas JD 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Groep 2 -----
    687 Joeri Oosterhof AV Lionitas - AV Lionitas JD 1000m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog ------
    688 Daan Sikkema AV Lionitas - AV Lionitas JD 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog -----
    689 Max Tiemessen AV Lionitas - AV Lionitas JD 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH -----
    690 Karst Vader AV Lionitas - AV Lionitas JD Discus
    Kogel
    JJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 1 ------
    729 Julius Beekman Groningen - Groningen ...JD Team 3 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH -----
    730 Jurre Boerema Groningen - Groningen ...JD Team 1 4x80m
    Discus
    Hoog
    JJD - Discus Groep 2JJD - Hoog -----
    731 Ibo Bugel Groningen - Groningen ...JD Team 1 80m
    80mH
    Discus
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Discus Groep 1 -----
    732 Niek Damkat Groningen - Groningen ...JD Team 3 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m -----
    733 Kai Gorter Groningen - Groningen ...JD Team 2 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver Groep 1 -----
    734 Wang van I...n Schenau Groningen - Groningen ...JD Team 2 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH -----
    735 Jasper de Jong Groningen - Groningen ...JD Team 2 Discus
    Kogel
    Hoog
    JJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 1JJD - Hoog -----
    736 Julian Keun Groningen - Groningen ...JD Team 1 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel Groep 2 -----
    737 Nando Kramer Groningen - Groningen ...JD Team 2 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m -----
    738 Wu Ping Kuiper Groningen - Groningen ...JD Team 1 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Groep 2 -----
    739 Ties van Leeuwen Groningen - Groningen ...JD Team 3 4x80m
    Discus
    Hoog
    JJD - Discus Groep 1JJD - Hoog -----
    740 Djalil Pater Groningen - Groningen ...JD Team 1 80m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Kogel Groep 1JJD - Hoog -----
    741 Midas Rus Groningen - Groningen ...JD Team 3 80mH
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel Groep 1 -----
    742 Noah Schermer Groningen - Groningen ...JD Team 2 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH -----
    743 Akaash Spikman Groningen - Groningen ...JD Team 1 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 1 -----
    744 Tobias Stuut Groningen - Groningen ...JD Team 1 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH -----
    745 Arjan Wieland Groningen - Groningen ...JD Team 3 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - Kogel Groep 2JJD - Ver Groep 1 -----

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 14
    AV Aquilo AQLO 5
    AV Heerenveen HRVN 6
    AV Horror Sneek HRRR 5
    AV Impala IMPL 8
    AV Jahn II JAHN 6
    AV Lionitas LNTS 8
    Groningen Atletiek GRNG 17
  • Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Groningen Atletiek JD Team 1 Groningen Atletiek - JJD
    Begeleider: Naomi Kloosterman
    7 5768
    2 AAC `61 JD Team 1 AAC `61 - JJD
    Begeleider: Leonie Nijstad
    7 4812
    3 AV Heerenveen JD AV Heerenveen - JJD
    Begeleider: gerwin de haan
    6 4260
    4 AV Impala JD Team 1 AV Impala - JJD
    Begeleider: Matthijs Bouma
    Jurylid: Joost ter Doest
    8 4109
    5 AV Lionitas JD AV Lionitas - JJD
    Begeleider: Hans Geleynse
    8 3952
    6 AV Horror Sneek JD AV Horror Sneek - JJD
    Begeleider: Martine Homminga
    5 3590
    7 AV Aquilo JD AV Aquilo - JJD
    Begeleider: Janine Roelfsema
    Jurylid: Marcel Loer
    5 3437
    8 AAC `61 JD Team 2 AAC `61 - JJD
    Begeleider: Leonie Nijstad
    7 3340
    9 Groningen Atletiek JD Team 2 Groningen Atletiek - JJD
    Begeleider: Robin Wassens
    5 3185
    10 AV Jahn II JD AV Jahn II - JJD
    Begeleider: Ronald Hinrichs
    Jurylid: Ouder
    6 3010
    11 Groningen Atletiek JD Team 3 Groningen Atletiek - JJD
    Begeleider: Niels Venema
    5 2366
    12 AV Impala JD Team 2 AV Impala - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Akaash Spikman Groningen ...JD Team 1 10,48 +0.0 m/s10,50
    2 Djalil Pater Groningen ...JD Team 1 11,27 +0.0 m/s11,19
    3 Valenciano Roffel AAC `61 JD Team 1 11,31 +0.0 m/s10,83
    4 Ziggy Veldman AV Heerenveen JD 11,41 +0.0 m/s11,00
    5 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 11,73 +0.0 m/s11,84
    6 Wout Plugge AV Aquilo JD 12,30 +0.7 m/s---
    7 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 12,31 +0.0 m/s12,92
    8 Kieran Schra AV Impala JD Team 1 12,45 +2.0 m/s---
    9 Max Tiemessen AV Lionitas JD 12,62 +0.0 m/s12,30
    10 Ibo Bugel Groningen ...JD Team 1 12,63 +0.0 m/s12,95
    11 Sander Wage AV Aquilo JD 12,64 +0.7 m/s---
    12 Roan Jorritsma AV Horror Sneek JD 12,68 +0.0 m/s12,53
    13 Jens Linnebank AV Heerenveen JD 12,70 +0.0 m/s12,68
    14 Gijs Kraaij AV Heerenveen JD 12,91 +0.0 m/s12,56
    15 Tim Duker AAC `61 JD Team 1 12,98 +0.7 m/s---
    16 Leander van den Berg AAC `61 JD Team 2 13,18 +0.0 m/s13,73
    16 Niels Wever AV Jahn II JD 13,18 +2.0 m/s---
    18 Sjouke Poorte AAC `61 JD Team 2 13,26 +0.7 m/s---
    18 Noah Schermer Groningen ...JD Team 2 13,26 +0.0 m/s13,24
    20 Ruben Piek AV Impala JD Team 1 13,53 +2.0 m/s---
    21 Kyle Inwards AAC `61 JD Team 2 13,56 +0.7 m/s---
    22 Tobias Elzinga AV Lionitas JD 13,61 +2.0 m/s---
    23 Simon Bouma AV Impala JD Team 1 13,75 +2.0 m/s---
    24 Niek Damkat Groningen ...JD Team 3 14,23 +0.7 m/s---
    25 Daniël de Jong AV Jahn II JD 14,43 +2.0 m/s---
    26 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 14,67 +2.0 m/s14,42
    27 Arjan Wieland Groningen ...JD Team 3 15,38 +0.7 m/s---
    Nando Kramer Groningen ...JD Team 2 DNS 13,11

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Wu Ping Kuiper Groningen ...JD Team 1 3:02,12 3:00,93
    2 Sam van der Werf AV Horror Sneek JD 3:03,48 3,04
    3 Sietse Ketelaar AV Horror Sneek JD 3:13,47 3,18
    4 Tobias Stuut Groningen ...JD Team 1 3:19,82 3:17,24
    5 Jelmer Rensing AAC `61 JD Team 1 3:19,98 3:18,53
    6 Julian Keun Groningen ...JD Team 1 3:20,63 3:22,64
    7 Leander van den Berg AAC `61 JD Team 2 3:28,13 3:36,16
    8 Ate Clobus AAC `61 JD Team 1 3:29,51 3:37,36
    9 Wout Plugge AV Aquilo JD 3:29,98 3:23,39
    10 Dilano Modderman AV Aquilo JD 3:33,26 3:40,07
    11 Wang van I...n Schenau Groningen ...JD Team 2 3:34,95 3:36,58
    12 Benjamin Visser AV Impala JD Team 1 3:37,21 3:35,00
    13 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 3:39,92 3:36,81
    14 Gijs Kraaij AV Heerenveen JD 3:43,74 3:44,24
    15 Kyle Inwards AAC `61 JD Team 2 3:44,75 3:43,60
    16 Maarten Beute AAC `61 JD Team 2 3:53,42 ---
    17 Leon Wever AV Jahn II JD 3:54,42 ---
    18 Joeri Oosterhof AV Lionitas JD 3:56,34 3:46,63
    19 Julius Beekman Groningen ...JD Team 3 3:58,32 4:01,96
    20 Niek Damkat Groningen ...JD Team 3 3:58,34 4:13,34
    21 Jelrik van der Horst AV Impala JD Team 1 4:02,08 ---
    22 Igor de Haan AV Lionitas JD 4:04,78 ---
    23 Daniël de Jong AV Jahn II JD 4:24,91 ---
    24 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 4:39,27 4:54,04
    Aris Remmerde AAC `61 JD Team 1 DNS 3:27,07
    Milan Nijlaan AV Jahn II JD DNS ---
    Nando Kramer Groningen ...JD Team 2 DNF 3:17,81

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Akaash Spikman Groningen ...JD Team 1 13,27 +0.0 m/s13,08
    2 Ziggy Veldman AV Heerenveen JD 14,72 +0.0 m/s15,72
    3 Damian van Haasen AV Jahn II JD 15,64 +1.1 m/s---
    4 Ibo Bugel Groningen ...JD Team 1 15,71 +0.0 m/s16,32
    5 Rick Jongsma AV Impala JD Team 1 15,92 +1.1 m/s---
    6 Ruben Piek AV Impala JD Team 1 15,97 +1.1 m/s---
    7 Jilke Oswald AV Horror Sneek JD 16,03 +0.0 m/s15,64
    8 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 16,04 +1.9 m/s---
    9 Ate Clobus AAC `61 JD Team 1 16,05 +0.0 m/s16,81
    10 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 16,11 +1.9 m/s---
    11 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 16,21 +1.1 m/s---
    12 Daan Sikkema AV Lionitas JD 16,57 +0.6 m/s16,99
    13 Max Tiemessen AV Lionitas JD 16,86 +0.6 m/s17,06
    14 Roan Jorritsma AV Horror Sneek JD 16,94 +0.0 m/s16,63
    15 Wang van I...n Schenau Groningen ...JD Team 2 17,13 +0.6 m/s17,54
    16 Kai Gorter Groningen ...JD Team 2 17,17 +0.0 m/s16,81
    17 Daan Kedde AAC `61 JD Team 2 17,22 +0.6 m/s18,38
    18 Tobias Stuut Groningen ...JD Team 1 17,25 +0.6 m/s17,10
    19 Collin 't Hoen AV Aquilo JD 18,32 +1.9 m/s---
    20 Darriën Depenbrock AV Jahn II JD 18,60 +1.1 m/s---
    21 Niels Wever AV Jahn II JD 18,68 +1.1 m/s---
    22 Tobias Elzinga AV Lionitas JD 18,72 +0.6 m/s18,17
    23 Julius Beekman Groningen ...JD Team 3 19,18 +1.9 m/s---
    24 Midas Rus Groningen ...JD Team 3 19,80 +0.6 m/s19,94
    25 Sjouke Poorte AAC `61 JD Team 2 22,08 +1.1 m/s---
    26 Noah Schermer Groningen ...JD Team 2 22,63 +1.9 m/s---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Rick Jongsma AV Impala JD Team 1 17,83 ---
    2 Jasper de Jong Groningen ...JD Team 2 16,66 12,13
    3 Stijn van Deutekom AV Lionitas JD 16,25 15,21
    4 Tim Duker AAC `61 JD Team 1 15,89 ---
    5 Ibo Bugel Groningen ...JD Team 1 15,81 ---
    6 Simon Bouma AV Impala JD Team 1 15,62 ---
    7 Maarten Beute AAC `61 JD Team 2 15,43 ---
    8 Jurre Boerema Groningen ...JD Team 1 14,00 11,46
    9 Darriën Depenbrock AV Jahn II JD 11,05 ---
    10 Collin 't Hoen AV Aquilo JD 10,34 ---
    11 Morris Hulsman AV Heerenveen JD 9,81 ---
    12 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 9,68 ---
    12 Kars Faber AAC `61 JD Team 2 9,68 ---
    14 Karst Vader AV Lionitas JD 9,57 ---
    15 Ties van Leeuwen Groningen ...JD Team 3 8,98 ---
    16 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 8,38 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Djalil Pater Groningen ...JD Team 1 8,80 8,54
    2 Tim Duker AAC `61 JD Team 1 8,19 ---
    3 Jasper de Jong Groningen ...JD Team 2 7,94 6,92
    4 Stijn van Deutekom AV Lionitas JD 7,60 7,91
    5 Kieran Schra AV Impala JD Team 1 7,27 ---
    6 Jilke Oswald AV Horror Sneek JD 7,09 ---
    7 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 6,90 ---
    8 Simon Bouma AV Impala JD Team 1 6,86 ---
    9 Julian Keun Groningen ...JD Team 1 6,35 6,00
    10 Kars Faber AAC `61 JD Team 2 6,07 ---
    11 Midas Rus Groningen ...JD Team 3 5,89 5,63
    12 Robin Timmerman AAC `61 JD Team 2 5,66 ---
    13 Arjan Wieland Groningen ...JD Team 3 5,41 ---
    14 Karst Vader AV Lionitas JD 5,13 ---
    15 Thijs de Boer AV Aquilo JD 4,85 ---
    16 Jelmer Rensing AAC `61 JD Team 1 4,70 ---
    17 Milan Nijlaan AV Jahn II JD 4,40 ---
    18 Darriën Depenbrock AV Jahn II JD 4,24 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 1,40 ---
    1 Djalil Pater Groningen ...JD Team 1 1,40 1,50
    3 Daan Sikkema AV Lionitas JD 1,35 1,30
    4 Jurre Boerema Groningen ...JD Team 1 1,25 1,30
    4 Jasper de Jong Groningen ...JD Team 2 1,25 1,20
    6 Jens Linnebank AV Heerenveen JD 1,20 ---
    6 Jelrik van der Horst AV Impala JD Team 1 1,20 ---
    6 Joeri Oosterhof AV Lionitas JD 1,20 ---
    9 Maarten Beute AAC `61 JD Team 2 1,15 ---
    9 Daan Kedde AAC `61 JD Team 2 1,15 ---
    9 Roan Jorritsma AV Horror Sneek JD 1,15 ---
    12 Dilano Modderman AV Aquilo JD 1,10 ---
    12 Daniël de Jong AV Jahn II JD 1,10 ---
    12 Ties van Leeuwen Groningen ...JD Team 3 1,10 1,15
    Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 NM ---
    Martijn Offringa AV Impala JD Team 1 DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Akaash Spikman Groningen ...JD Team 1 5,27 +1.2 m/s4,86
    2 Ziggy Veldman AV Heerenveen JD 4,99 -0.2 m/s5,02
    3 Albert van der Woude AV Impala JD Team 1 4,17 +1.4 m/s---
    4 Kai Gorter Groningen ...JD Team 2 4,08 +1.0 m/s3,77
    5 Jilke Oswald AV Horror Sneek JD 4,06 +0.1 m/s---
    6 Damian van Haasen AV Jahn II JD 4,02 +1.7 m/s---
    7 Valenciano Roffel AAC `61 JD Team 1 3,97 +0.2 m/s---
    8 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 3,90 +0.9 m/s---
    9 Sander Wage AV Aquilo JD 3,88 +1.3 m/s---
    10 Wu Ping Kuiper Groningen ...JD Team 1 3,85 +1.8 m/s3,57
    11 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 3,81 +0.7 m/s3,75
    12 Kars Faber AAC `61 JD Team 2 3,67 +2.0 m/s---
    13 Morris Hulsman AV Heerenveen JD 3,57 +1.3 m/s---
    14 Daan Kedde AAC `61 JD Team 2 3,44 +1.2 m/s---
    15 Igor de Haan AV Lionitas JD 3,14 +0.7 m/s3,06
    16 Leon Wever AV Jahn II JD 3,02 +0.8 m/s---
    17 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 2,99 +0.3 m/s---
    18 Arjan Wieland Groningen ...JD Team 3 2,80 +0.0 m/s2,90
    Thijs de Boer AV Aquilo JD DNS ---
    Martijn Offringa AV Impala JD Team 1 DNS ---