Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 61
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 300 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:30 14:00 Speer
    spe...2-
    Uitslagen
    12:40 13:30 Ver
    ver...1-
    Uitslagen
    13:20 14:40 Hoog
    hoo...2-
    Uitslagen
    14:00 14:10 800m Uitslagen
    14:10 15:20 Kogel
    kog...1-
    Uitslagen
    14:40 15:00 300mH Uitslagen
    14:50 15:30 Ver
    ver...1-
    Uitslagen
    15:50 16:30 Hoog
    hoo...2-
    Uitslagen
    15:50 16:00 80m Uitslagen


    Tijdschema

    14:50u16:00u
    Meisjes Junior C
    7 onderdelen
    80m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m800m300mH4x80mSpeerKogelHoogVer
    246 Claire van den Hurk ATH - Atletiekve...ng ATH MC 800m
    4x80m
    Speer
    MJC - 800mMJC - Speer -----
    247 Sanne Michiels ATH - Atletiekve...ng ATH MC 800m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel -----
    248 Eden Polder ATH - Atletiekve...ng ATH MC 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog 1 -----
    249 Marta Sampers ATH - Atletiekve...ng ATH MC 300mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 300mHMJC - Hoog 2MJC - Ver 1 -----
    250 Grietje Willems ATH - Atletiekve...ng ATH MC 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH -----
    646 Cato van Haaren ATV Venray - ATV Venray MC 300mH
    4x80m
    Speer
    MJC - 300mHMJC - Speer -----
    647 Sarah Hermsen ATV Venray - ATV Venray MC 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver 1 -----
    648 Martha Koomen ATV Venray - ATV Venray MC Kogel
    Ver
    MJC - KogelMJC - Ver 2 ------
    649 Alice Leijssen ATV Venray - ATV Venray MC 4x80m
    Speer
    Hoog
    MJC - SpeerMJC - Hoog 1 -----
    683 Janneke van der Aa AV De Keien - AV De Keien MC 800m
    Speer
    MJC - 800mMJC - Speer ------
    684 Jawani Bangura AV De Keien - AV De Keien MC 4x80m
    Ver
    MJC - Ver 1 ------
    685 Simone Bertels AV De Keien - AV De Keien MC 80m
    300mH
    MJC - 80mMJC - 300mH ------
    686 Yannou de Bont AV De Keien - AV De Keien MC 4x80m
    Ver
    MJC - Ver 2 ------
    687 Bo van Hoorn AV De Keien - AV De Keien MC Kogel
    MJC - Kogel -------
    688 Kim van Houtum AV De Keien - AV De Keien MC 800m
    300mH
    MJC - 800mMJC - 300mH ------
    689 Isa Poels AV De Keien - AV De Keien MC 80m
    4x80m
    MJC - 80m ------
    690 Femke Reijs AV De Keien - AV De Keien MC Kogel
    Hoog
    MJC - KogelMJC - Hoog 2 ------
    691 Naomi van ... Tillaart AV De Keien - AV De Keien MC Speer
    MJC - Speer -------
    692 Lara van der Velden AV De Keien - AV De Keien MC 80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog 1 ------
    693 Maaike van Vliet AV De Keien - AV De Keien MC 300mH
    4x80m
    MJC - 300mH ------
    741 Veerle van Erp AVGM - AV Generaa...haelis MC 800m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 800mMJC - KogelMJC - Hoog 1 -----
    742 Sterre Robben AVGM - AV Generaa...haelis MC 80m
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Ver 2 -----
    743 Jantine Ji...trikwerda AVGM - AV Generaa...haelis MC 80m
    Speer
    Kogel
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Kogel -----
    783 Norah van Gurp AV Oss `78 - AV Oss `78 MC 80m
    Speer
    Kogel
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Kogel -----
    784 Lotte van Orsouw AV Oss `78 - AV Oss `78 MC 800m
    300mH
    Speer
    MJC - 800mMJC - 300mHMJC - Speer -----
    796 Anna Bijl Reusel `69 - AV Reusel `69 MC 80m
    300mH
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 300mHMJC - Hoog 1 -----
    797 Mette Herijgers Reusel `69 - AV Reusel `69 MC 80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel ------
    798 Sharon Laarakker Reusel `69 - AV Reusel `69 MC 300mH
    4x80m
    Speer
    MJC - 300mHMJC - Speer -----
    799 Anouk Laarakker Reusel `69 - AV Reusel `69 MC 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver 1 -----
    800 Anne Pijnenburg Reusel `69 - AV Reusel `69 MC 4x80m
    Kogel
    Hoog
    MJC - KogelMJC - Hoog 2 -----
    801 Franka Sanders Reusel `69 - AV Reusel `69 MC 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC - SpeerMJC - Ver 2 -----
    854 Fleur Boender Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 800m
    Hoog
    Ver
    MJC - 800mMJC - Hoog 2MJC - Ver 1 -----
    855 Moos van Gendt Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 4x80m
    Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel -----
    856 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH -----
    857 Naomi van Opstal Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m -----
    858 Lisa Otto Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 2 300mH
    Kogel
    Hoog
    MJC - 300mHMJC - KogelMJC - Hoog 1 -----
    859 Kirsten Peeters Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 300mH
    Speer
    Hoog
    MJC - 300mHMJC - SpeerMJC - Hoog 1 -----
    860 Noa Snijders Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 2 80m
    800m
    Ver
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver 1 -----
    861 Merel Stobbelaar Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver 2 -----
    862 Norah van Summeren Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 2 80m
    800m
    MJC - 80mMJC - 800m ------
    863 Anouk Zijlstra Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 300mH
    Kogel
    MJC - 300mHMJC - Kogel ------
    901 Nienke van Duren GVAC - GVAC MC 300mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 300mHMJC - Hoog 2MJC - Ver 1 -----
    902 Maartje R...senschoon GVAC - GVAC MC 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC - SpeerMJC - Ver 2 -----
    903 Bryana van Spaandonk GVAC - GVAC MC 4x80m
    Speer
    MJC - Speer ------
    904 Lois Stokkingreef GVAC - GVAC MC 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m -----
    905 Meike Verbaandert GVAC - GVAC MC 80m
    800m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Kogel -----
    906 Fieke Van De Vijver GVAC - GVAC MC Kogel
    MJC - Kogel -------
    907 Marit Wiegerinck GVAC - GVAC MC 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog 1 -----
    938 Laura Büker HAC - HAC MC Team 1 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH -----
    939 Isa Beem HAC - HAC MC Team 1 Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel ------
    940 Irene de Beer HAC - HAC MC Team 1 Kogel
    MJC - Kogel -------
    941 Jennifer Mentink HAC - HAC MC Team 1 80m
    MJC - 80m -------
    942 Nori Meulendijks HAC - HAC MC Team 1 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog 2 -----
    943 Isa van der Putten HAC - HAC MC Team 1 4x80m
    Ver
    MJC - Ver 1 ------
    944 Geerte Simons HAC - HAC MC Team 1 300mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 300mHMJC - Ver 2 -----
    945 Demi de Vries HAC - HAC MC Team 1 800m
    300mH
    MJC - 800mMJC - 300mH ------
    960 Pouke van Dijk LGDR - Lopersgroe...Deurne MC 800m
    300mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 300mH -----
    961 Nienke Gloudemans LGDR - Lopersgroe...Deurne MC 300mH
    4x80m
    Speer
    MJC - 300mHMJC - Speer -----
    962 Kiara van Haandel LGDR - Lopersgroe...Deurne MC 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver 1 ------
    963 Marie van Helmond LGDR - Lopersgroe...Deurne MC 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog 1 -----
    964 Lara Willems LGDR - Lopersgroe...Deurne MC 4x80m
    Kogel
    Ver
    MJC - KogelMJC - Ver 2 -----

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiekvereniging ATH ATH 5
    ATV Venray VNRY 4
    AV De Keien KEIN 11
    AV Generaal Michaelis AVGM 3
    AV Oss `78 OS78 2
    AV Reusel `69 RS69 6
    Eindhoven Atletiek EHAT 10
    GVAC GVAC 7
    HAC HAC 8
    Lopersgroep Deurne LGDR 5
  • Teams
  • 80m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Eindhoven Atletiek MC Team 1 Eindhoven Atletiek - MJC
    Begeleider: Bieneke Bauling
    Jurylid: Jeroen Munsters
    7 5411
    2 AV De Keien MC AV De Keien - MJC
    Begeleider: I de Bont
    Jurylid: n.v.t.
    11 5022
    3 HAC MC Team 1 HAC - MJC
    Begeleider: Marcel Smit
    Jurylid: Tjeerd van der Pol
    8 4813
    4 Lopersgroep Deurne MC Lopersgroep Deurne - MJC
    Begeleider: Robin Hammecher
    Jurylid: Bennie Linders
    5 4432
    5 GVAC MC GVAC - MJC
    Begeleider: Marcel Roosen
    Jurylid: Zie JC
    7 4277
    6 Atletiekvereniging ATH MC Atletiekvereniging ATH - MJC
    Begeleider: Ad Jacobs
    Jurylid: Karin van Wouwe
    5 3391
    7 AV Reusel `69 MC AV Reusel `69 - MJC
    Begeleider: Jenny Peijnenburg
    Jurylid: Harrie Meulenbroeks
    6 3099
    8 Eindhoven Atletiek MC Team 2 Eindhoven Atletiek - MJC
    Begeleider: Bieneke Bauling
    Jurylid: Jeroen Munsters
    3 3052
    9 AV Generaal Michaelis MC AV Generaal Michaelis - MJC
    Begeleider: Marcel Leijten
    3 2916
    10 ATV Venray MC ATV Venray - MJC
    Begeleider: Jan Poels
    Jurylid: Olle van de Boom
    4 2378
    11 AV Oss `78 MC AV Oss `78 - MJC
    Begeleider: Wilbert Ulijn
    Jurylid: Iris Ulijn
    2 1798
    12 HAC MC Team 2 HAC - MJC 0 0

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Nori Meulendijks HAC MC Team 1 10,87 -1.6 m/s---
    2 Laura Büker HAC MC Team 1 11,23 -1.6 m/s---
    3 Isa Poels AV De Keien MC 11,26 -1.1 m/s11,03
    3 Marie van Helmond Lopersgroe...Deurne MC 11,26 -0.3 m/s---
    5 Sarah Hermsen ATV Venray MC 11,34 -1.6 m/s---
    6 Naomi van Opstal Eindhoven ...MC Team 1 11,54 -1.1 m/s11,29
    7 Anna Bijl AV Reusel `69 MC 11,57 -0.3 m/s---
    8 Lois Stokkingreef GVAC MC 11,58 -1.1 m/s11,32
    8 Marit Wiegerinck GVAC MC 11,58 -1.1 m/s11,89
    10 Merel Stobbelaar Eindhoven ...MC Team 1 11,75 -1.1 m/s11,68
    11 Lara van der Velden AV De Keien MC 11,84 -1.1 m/s11,50
    12 Jennifer Mentink HAC MC Team 1 12,05 -1.6 m/s---
    13 Grietje Willems Atletiekve...ng ATH MC 12,29 -0.3 m/s12,51
    14 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 12,37 -0.3 m/s12,30
    14 Noa Snijders Eindhoven ...MC Team 2 12,37 -1.6 m/s---
    16 Sterre Robben AV Generaa...haelis MC 12,41 -0.3 m/s12,69
    17 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven ...MC Team 1 12,52 -1.1 m/s12,23
    18 Simone Bertels AV De Keien MC 12,62 -1.1 m/s11,50
    19 Norah van Summeren Eindhoven ...MC Team 2 12,63 -0.3 m/s12,62
    20 Eden Polder Atletiekve...ng ATH MC 12,93 -1.6 m/s---
    21 Norah van Gurp AV Oss `78 MC 13,45 -1.6 m/s---
    Mette Herijgers AV Reusel `69 MC DNS ---
    Meike Verbaandert GVAC MC DNS ---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Naomi van Opstal Eindhoven ...MC Team 1 2:30,21 2:26,09
    2 Kim van Houtum AV De Keien MC 2:33,01 2:45,00
    3 Pouke van Dijk Lopersgroe...Deurne MC 2:33,12 ---
    4 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 2:36,17 2:34,67
    5 Lois Stokkingreef GVAC MC 2:44,04 2:38,04
    6 Veerle van Erp AV Generaa...haelis MC 2:47,95 2:34,90
    7 Noa Snijders Eindhoven ...MC Team 2 2:48,51 2:45,55
    8 Demi de Vries HAC MC Team 1 2:50,09 ---
    9 Claire van den Hurk Atletiekve...ng ATH MC 2:52,54 2:43,55
    10 Norah van Summeren Eindhoven ...MC Team 2 2:52,99 2:50,25
    11 Janneke van der Aa AV De Keien MC 2:53,94 ---
    12 Fleur Boender Eindhoven ...MC Team 1 2:54,68 2:43,51
    13 Sanne Michiels Atletiekve...ng ATH MC 2:59,81 3:04,10
    14 Kiara van Haandel Lopersgroe...Deurne MC 3:00,32 ---
    15 Anouk Laarakker AV Reusel `69 MC 3:24,72 ---
    Meike Verbaandert GVAC MC DNS 2:49,57

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Pouke van Dijk Lopersgroe...Deurne MC 53,36 ---
    2 Anouk Zijlstra Eindhoven ...MC Team 1 53,92 56,00
    3 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven ...MC Team 1 54,58 56,00
    4 Kim van Houtum AV De Keien MC 54,95 ---
    5 Kirsten Peeters Eindhoven ...MC Team 1 55,20 56,00
    6 Cato van Haaren ATV Venray MC 55,92 ---
    7 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 55,96 ---
    8 Demi de Vries HAC MC Team 1 57,06 ---
    9 Simone Bertels AV De Keien MC 57,55 ---
    10 Anna Bijl AV Reusel `69 MC 57,59 ---
    11 Maaike van Vliet AV De Keien MC 58,23 ---
    12 Nienke van Duren GVAC MC 58,39 58,70
    13 Laura Büker HAC MC Team 1 58,60 ---
    14 Marta Sampers Atletiekve...ng ATH MC 59,27 ---
    15 Lisa Otto Eindhoven ...MC Team 2 59,74 ---
    16 Geerte Simons HAC MC Team 1 1:00,10 ---
    17 Nienke Gloudemans Lopersgroe...Deurne MC 1:01,81 ---
    18 Sharon Laarakker AV Reusel `69 MC 1:06,76 ---
    19 Grietje Willems Atletiekve...ng ATH MC 1:07,54 1:00,81

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Kirsten Peeters Eindhoven ...MC Team 1 31,11 ---
    2 Alice Leijssen ATV Venray MC 28,00 ---
    3 Moos van Gendt Eindhoven ...MC Team 1 27,97 ---
    4 Maartje R...senschoon GVAC MC 24,51 ---
    5 Isa Beem HAC MC Team 1 23,04 ---
    6 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 22,22 18,05
    7 Janneke van der Aa AV De Keien MC 20,61 ---
    8 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 20,22 16,04
    9 Nienke Gloudemans Lopersgroe...Deurne MC 18,54 ---
    10 Bryana van Spaandonk GVAC MC 17,16 ---
    11 Sterre Robben AV Generaa...haelis MC 17,09 14,08
    12 Naomi van ... Tillaart AV De Keien MC 16,01 ---
    13 Sharon Laarakker AV Reusel `69 MC 15,74 ---
    14 Norah van Gurp AV Oss `78 MC 13,24 ---
    15 Franka Sanders AV Reusel `69 MC 13,18 ---
    16 Cato van Haaren ATV Venray MC 12,61 ---
    17 Claire van den Hurk Atletiekve...ng ATH MC 6,01 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Moos van Gendt Eindhoven ...MC Team 1 9,79 ---
    2 Bo van Hoorn AV De Keien MC 8,58 ---
    3 Lara Willems Lopersgroe...Deurne MC 8,00 ---
    4 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 7,76 8,05
    5 Anne Pijnenburg AV Reusel `69 MC 7,72 ---
    6 Isa Beem HAC MC Team 1 7,65 ---
    7 Femke Reijs AV De Keien MC 7,30 ---
    8 Irene de Beer HAC MC Team 1 7,16 ---
    9 Veerle van Erp AV Generaa...haelis MC 7,14 7,62
    10 Lisa Otto Eindhoven ...MC Team 2 6,87 ---
    11 Meike Verbaandert GVAC MC 6,28 ---
    12 Anouk Zijlstra Eindhoven ...MC Team 1 6,03 ---
    13 Fieke Van De Vijver GVAC MC 5,87 ---
    14 Norah van Gurp AV Oss `78 MC 5,69 ---
    15 Sanne Michiels Atletiekve...ng ATH MC 4,65 ---
    Martha Koomen ATV Venray MC DNS ---
    Mette Herijgers AV Reusel `69 MC DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Nori Meulendijks HAC MC Team 1 1,45 ---
    2 Kirsten Peeters Eindhoven ...MC Team 1 1,40 ---
    2 Nienke van Duren GVAC MC 1,40 ---
    4 Alice Leijssen ATV Venray MC 1,35 ---
    4 Femke Reijs AV De Keien MC 1,35 ---
    4 Veerle van Erp AV Generaa...haelis MC 1,35 1,35
    4 Fleur Boender Eindhoven ...MC Team 1 1,35 ---
    4 Eden Polder Atletiekve...ng ATH MC 1,35 ---
    9 Lara van der Velden AV De Keien MC 1,30 ---
    9 Marie van Helmond Lopersgroe...Deurne MC 1,30 ---
    9 Anna Bijl AV Reusel `69 MC 1,30 ---
    9 Lisa Otto Eindhoven ...MC Team 2 1,30 ---
    9 Marit Wiegerinck GVAC MC 1,30 ---
    14 Marta Sampers Atletiekve...ng ATH MC 1,20 ---
    15 Anne Pijnenburg AV Reusel `69 MC 1,15 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Maartje R...senschoon GVAC MC 4,68 -1.7 m/s---
    2 Isa van der Putten HAC MC Team 1 4,52 -0.6 m/s---
    3 Lara Willems Lopersgroe...Deurne MC 4,40 -1.8 m/s---
    4 Nienke van Duren GVAC MC 4,24 +0.0 m/s---
    5 Sarah Hermsen ATV Venray MC 4,20 +0.0 m/s---
    6 Jawani Bangura AV De Keien MC 4,10 -2.6 m/s---
    7 Fleur Boender Eindhoven ...MC Team 1 4,08 -1.7 m/s---
    8 Sterre Robben AV Generaa...haelis MC 3,95 -2.7 m/s3,78
    9 Yannou de Bont AV De Keien MC 3,93 -1.1 m/s---
    10 Merel Stobbelaar Eindhoven ...MC Team 1 3,90 -1.7 m/s---
    11 Noa Snijders Eindhoven ...MC Team 2 3,66 -1.2 m/s---
    12 Marta Sampers Atletiekve...ng ATH MC 3,63 -1.4 m/s---
    13 Anouk Laarakker AV Reusel `69 MC 3,59 -0.6 m/s---
    14 Geerte Simons HAC MC Team 1 3,56 -1.8 m/s---
    15 Kiara van Haandel Lopersgroe...Deurne MC 3,46 -0.5 m/s---
    16 Franka Sanders AV Reusel `69 MC 3,32 -1.4 m/s---
    Martha Koomen ATV Venray MC DNS ---