Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 75
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m800m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    598 Sam Cauven Leudal - Atletiek Leudal MC 150m
    4x80m
    MJC - 150m ------- 429
    599 Lynn Diederen Leudal - Atletiek Leudal MC 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m ------ 383
    600 Vera van Erp Leudal - Atletiek Leudal MC 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groep 2 ------- 377
    601 Indra Ivens Leudal - Atletiek Leudal MC 150m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Hoog Groep 2 ------- 323
    602 Marit Joris Leudal - Atletiek Leudal MC 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver Groep 1 ------ 757
    603 Anke van Rooijen Leudal - Atletiek Leudal MC Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - Speer Groep 2MJC - Discus Groep 1MJC - Kogel Groep 1 ------ 489
    604 Saar Stijnen Leudal - Atletiek Leudal MC 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog Groep 1 ------ 499
    605 Laura Zelen Leudal - Atletiek Leudal MC Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - Speer Groep 1MJC - Discus Groep 2MJC - Kogel Groep 2 ------ 220
    606 Renee Christophe Maastricht - Atletiek M...MC Team 2 4x80m
    Kogel
    MJC - Kogel Groep 2 ------- 0
    608 Fenna Cleuren Maastricht - Atletiek M...MC Team 2 150m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver Groep 1 ------- 587
    609 Reema Dandachi Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog Groep 1 ------- 462
    610 Simone Gijzen Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 80mH
    Speer
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Speer Groep 2MJC - Discus Groep 1 ------ 281
    612 Iris van den Heuvel Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver Groep 1 ------ 885
    613 Kiki van Lieshout Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 150m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver Groep 2 ------- 0
    614 Maud Prickaerts Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 Speer
    Kogel
    MJC - Speer Groep 1MJC - Kogel Groep 2 ------- 346
    615 Eline Prickaerts Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog Groep 2 ------ 459
    616 Joyce Rusche Maastricht - Atletiek M...MC Team 2 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep 2MJC - Kogel Groep 1 ------ 295
    617 Laura Schreuders Maastricht - Atletiek M...MC Team 2 800m
    4x80m
    MJC - 800m ------- 218
    618 Maxime Visser Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m ------ 739
    619 Jaybre Wau Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 80mH
    Discus
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - Discus Groep 2MJC - Kogel Groep 1 ------ 1713
    620 Roos Weidema Maastricht - Atletiek M...MC Team 2 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog Groep 2 ------ 814
    621 Myrthe van Zandvoort Maastricht - Atletiek M...MC Team 2 800m
    Speer
    MJC - 800mMJC - Speer Groep 1 ------- 315
    622 Bente Driessen ATOP - AV Achilles Top MC 150m
    4x80m
    MJC - 150m ------- 0
    623 Britney Eijkmans ATOP - AV Achilles Top MC Speer
    Hoog
    MJC - Speer Groep 1MJC - Hoog Groep 2 ------- 886
    624 Rianne van...n Eijnden ATOP - AV Achilles Top MC Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep 1MJC - Kogel Groep 2 ------- 0
    625 Lynn van Ham ATOP - AV Achilles Top MC 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groep 2 ------- 485
    626 Fleur Hamers ATOP - AV Achilles Top MC 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m ------ 1028
    627 Eva Kaaki ATOP - AV Achilles Top MC 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus Groep 2 ------ 627
    628 Angelina Krasznai ATOP - AV Achilles Top MC 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver Groep 1 ------ 991
    629 Djessa Peeters ATOP - AV Achilles Top MC Kogel
    MJC - Kogel Groep 1 -------- 372
    630 Liv Steinbusch ATOP - AV Achilles Top MC 800m
    80mH
    MJC - 800mMJC - 80mH ------- 310
    631 Isis Aspers AV Caesar - AV Caesar MC 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC - Speer Groep 1MJC - Ver Groep 2 ------ 725
    632 Maud Daemen AV Caesar - AV Caesar MC 150m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 150mMJC - Kogel Groep 1 ------ 1034
    633 Anouk Pinxt AV Caesar - AV Caesar MC 4x80m
    Discus
    Ver
    MJC - Discus Groep 1MJC - Ver Groep 1 ------ 214
    634 Robine Reggers AV Caesar - AV Caesar MC 150m
    4x80m
    MJC - 150m ------- 447
    635 Nova Smeets AV Caesar - AV Caesar MC 800m
    MJC - 800m -------- 404
    636 Laura-Lee ...ppeltants AV Unitas - AV Unitas MC Team 1 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog Groep 1 ------- 499
    637 Esmeé Bartel AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 800m
    MJC - 800m -------- 377
    638 Nina Borger AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog Groep 2 ------- 779
    639 Marit Bremers AV Unitas - AV Unitas MC Team 1 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m ------ 916
    640 Sanne Dauvillier AV Unitas - AV Unitas MC Team 1 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC - Speer Groep 1MJC - Ver Groep 1 ------ 389
    641 Roxanne Fath AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 4x80m
    Kogel
    Ver
    MJC - Kogel Groep 2MJC - Ver Groep 2 ------ 0
    642 Iris Hagedoren AV Unitas - AV Unitas MC Team 1 150m
    800m
    MJC - 150mMJC - 800m ------- 849
    643 Dette Hofman AV Unitas - AV Unitas MC Team 1 4x80m
    Kogel
    Ver
    MJC - Kogel Groep 1MJC - Ver Groep 2 ------ 716
    644 Sien Keiren AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 80mH
    Speer
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - Speer Groep 2MJC - Kogel Groep 1 ------ 591
    645 Carlijn Mols AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 800m
    80mH
    Discus
    MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Discus Groep 1 ------ 1169
    646 Sica Verwasch AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver Groep 1 ------ 1335
    647 Emer Zuijlen AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH ------ 1125
    648 Maud Seuren AV Weert - AV Weert MC Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - Speer Groep 1MJC - Discus Groep 1MJC - Kogel Groep 2 ------ 654
    649 Ilse Donners AVON - AVON MC 4x80m
    Hoog
    Ver
    MJC - Hoog Groep 1MJC - Ver Groep 1 ------ 902
    650 Devany Eggen AVON - AVON MC Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - Speer Groep 2MJC - Discus Groep 1MJC - Kogel Groep 1 ------ 660
    651 Anne Kuijpers AVON - AVON MC 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep 2MJC - Kogel Groep 2 ------ 237
    652 Ellen Roelandt AVON - AVON MC 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH ------ 647
    653 Sterre Van de Wal AVON - AVON MC 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groep 2 ------ 206
    654 Audrey Jacobs Scopias - Scopias Atletiek MC 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep 1MJC - Kogel Groep 2 ------ 1119
    655 Kaela Peeters Scopias - Scopias Atletiek MC 4x80m
    Speer
    Discus
    MJC - Speer Groep 1MJC - Discus Groep 2 ------ 391
    656 Xenia Raptis Scopias - Scopias Atletiek MC 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groep 1 ------ 697
    657 Lina Vercoulen Scopias - Scopias Atletiek MC 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog Groep 2 ------ 1162
    658 Anna Coerver STB - STB MC 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groep 2 ------ 783
    659 Evy Grassi STB - STB MC 800m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel Groep 2 ------- 822
    660 Imke Hoogeboom STB - STB MC 80mH
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog Groep 2 ------- 0
    661 Maud Missler STB - STB MC 800m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Kogel Groep 1MJC - Hoog Groep 1 ------ 462
    662 Evy Römkens STB - STB MC 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus Groep 2 ------ 477
    663 Jill Reijnen STB - STB MC 150m
    80mH
    MJC - 150mMJC - 80mH ------- 221
    664 Audrey Reijnen STB - STB MC Discus
    Ver
    MJC - Discus Groep 1MJC - Ver Groep 1 ------- 0
    665 Yara Ruijsch STB - STB MC 150m
    4x80m
    Speer
    MJC - 150mMJC - Speer Groep 1 ------ 525
    666 Floor Vervuren STB - STB MC 150m
    4x80m
    Speer
    MJC - 150mMJC - Speer Groep 2 ------ 780
    667 Maaike Andringa Swift - Swift Atle...MC Team 1 80mH
    Speer
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Speer Groep 2MJC - Hoog Groep 2 ------ 0
    668 Frauke Classen Swift - Swift Atle...MC Team 1 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m ------ 308
    669 Renske Helwegen Swift - Swift Atle...MC Team 1 Discus
    Kogel
    MJC - Discus Groep 1MJC - Kogel Groep 2 ------- 655
    670 Eline Konings Swift - Swift Atle...MC Team 1 800m
    Speer
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Speer Groep 1MJC - Hoog Groep 1 ------ 939
    671 Isa Verberne Swift - Swift Atle...MC Team 1 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver Groep 1 ------ 0
    672 Nina Vijgen Swift - Swift Atle...MC Team 1 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver Groep 2 ------ 615
    673 Lisanne de Vreede Swift - Swift Atle...MC Team 1 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH ------ 912
    674 Jill Wanten Swift - Swift Atle...MC Team 1 800m
    MJC - 800m -------- 547

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Leudal LEUD 8
    Atletiek Maastricht MSTR 14
    AV Achilles Top ATOP 9
    AV Caesar CAES 5
    AV Unitas UNTS 12
    AV Weert WRT 1
    AVON AVON 5
    Scopias Atletiek SCPS 4
    STB STB 9
    Swift Atletiek SWFT 8
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Unitas MC Team 2 AV Unitas - MJC
    Begeleider: Cindy Nolte
    7 6053
    2 Atletiek Maastricht MC Team 1 Atletiek Maastricht - MJC
    Begeleider: Wilbert Huls
    Jurylid: Mark van den Heuvel
    8 5442
    3 AV Achilles Top MC AV Achilles Top - MJC
    Begeleider: Frans van Mil
    Jurylid: Emmy Boumans/hoogspringen
    9 5300
    4 STB MC STB - MJC
    Begeleider: Dinand Radstake
    Jurylid: J. Florie
    9 4628
    5 Swift Atletiek MC Team 1 Swift Atletiek - MJC
    Begeleider: Remco Stribos
    Jurylid: ochtend M. vd Loo / middag M. Robijn
    8 4399
    6 Atletiek Leudal MC Atletiek Leudal - MJC
    Begeleider: Michael Snijders
    Jurylid: Jos Cauven
    8 4014
    7 Scopias Atletiek MC Scopias Atletiek - MJC
    Begeleider: Saskia Helmink
    4 3948
    8 AV Unitas MC Team 1 AV Unitas - MJC
    Begeleider: Cindy Nolte
    5 3905
    9 AV Caesar MC AV Caesar - MJC
    Begeleider: Frans Pepels
    Jurylid: Raoul Kuijpers
    5 3346
    10 AVON MC AVON - MJC
    Begeleider: John Kuijpers
    Jurylid: Ushe Baerveldt
    5 3113
    11 Atletiek Maastricht MC Team 2 Atletiek Maastricht - MJC
    Begeleider: Wilbert Huls
    Jurylid: Mark van den Heuvel
    6 2579
    12 AV Weert MC AV Weert - MJC
    Begeleider: B Crolla & D Wessels
    1 654
    13 Swift Atletiek MC Team 2 Swift Atletiek - MJC 0 0

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sica Verwasch AV Unitas MC Team 2 19,52 -0.1 m/s20,27 663
    2 Emer Zuijlen AV Unitas MC Team 2 20,66 -0.1 m/s21,78 560
    3 Yara Ruijsch STB MC 21,08 +2.8 m/s--- 525
    4 Marit Bremers AV Unitas MC Team 1 21,13 +2.6 m/s--- 521
    5 Maud Daemen AV Caesar MC 21,23 +1.8 m/s--- 513
    6 Lisanne de Vreede Swift Atle...MC Team 1 21,32 -0.1 m/s21,80 506
    7 Fleur Hamers AV Achilles Top MC 21,38 -0.1 m/s21,48 501
    8 Angelina Krasznai AV Achilles Top MC 21,46 +2.8 m/s--- 495
    9 Iris van den Heuvel Atletiek M...MC Team 1 21,74 -0.1 m/s23,70 473
    10 Floor Vervuren STB MC 22,00 +2.8 m/s--- 453
    11 Iris Hagedoren AV Unitas MC Team 1 22,01 +2.6 m/s--- 452
    12 Bente Driessen AV Achilles Top MC 22,06 -0.1 m/s20,72 0
    13 Robine Reggers AV Caesar MC 22,08 +1.8 m/s--- 447
    14 Sam Cauven Atletiek Leudal MC 22,33 +1.8 m/s--- 429
    15 Maxime Visser Atletiek M...MC Team 1 22,39 +2.6 m/s--- 424
    16 Kiki van Lieshout Atletiek M...MC Team 1 22,45 +2.6 m/s--- 0
    17 Ellen Roelandt AVON MC 22,73 +2.8 m/s--- 400
    18 Jill Reijnen STB MC 23,13 +2.8 m/s--- 0
    19 Indra Ivens Atletiek Leudal MC 23,88 +1.8 m/s--- 323
    20 Lynn Diederen Atletiek Leudal MC 23,96 +1.8 m/s--- 0
    21 Fenna Cleuren Atletiek M...MC Team 2 24,03 +2.6 m/s--- 313
    22 Frauke Classen Swift Atle...MC Team 1 24,12 +1.8 m/s--- 308
    Isa Verberne Swift Atle...MC Team 1 DNS 20,98 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jill Wanten Swift Atle...MC Team 1 2:31,26 2:30,12 547
    2 Fleur Hamers AV Achilles Top MC 2:33,38 2:32,52 527
    3 Evy Grassi STB MC 2:36,41 2:26,18 500
    4 Lynn van Ham AV Achilles Top MC 2:38,06 2:41,15 485
    5 Eline Prickaerts Atletiek M...MC Team 1 2:41,12 2:38,68 459
    6 Carlijn Mols AV Unitas MC Team 2 2:45,68 2:46,16 422
    7 Anna Coerver STB MC 2:46,07 --- 419
    8 Liv Steinbusch AV Achilles Top MC 2:46,98 2:41,30 0
    9 Nova Smeets AV Caesar MC 2:48,00 3:00,30 404
    10 Maud Missler STB MC 2:48,84 --- 0
    11 Iris Hagedoren AV Unitas MC Team 1 2:48,95 2:43,80 397
    12 Marit Bremers AV Unitas MC Team 1 2:49,23 2:49,40 395
    13 Lynn Diederen Atletiek Leudal MC 2:50,76 --- 383
    14 Vera van Erp Atletiek Leudal MC 2:51,57 3:00,00 377
    15 Esmeé Bartel AV Unitas MC Team 2 2:51,66 2:49,55 377
    16 Xenia Raptis Scopias Atletiek MC 2:53,28 2:52,00 365
    17 Saar Stijnen Atletiek Leudal MC 2:53,33 2:49,41 0
    18 Eline Konings Swift Atle...MC Team 1 2:58,93 3:02,84 326
    19 Maxime Visser Atletiek M...MC Team 1 3:00,57 3:00,95 315
    20 Frauke Classen Swift Atle...MC Team 1 3:04,86 3:02,14 0
    21 Myrthe van Zandvoort Atletiek M...MC Team 2 3:12,10 --- 243
    22 Laura Schreuders Atletiek M...MC Team 2 3:16,46 --- 218
    23 Sterre Van de Wal AVON MC 3:18,48 --- 206

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jaybre Wau Atletiek M...MC Team 1 12,73 +0.3 m/s13,04 617
    2 Emer Zuijlen AV Unitas MC Team 2 13,21 +0.3 m/s13,69 565
    3 Lina Vercoulen Scopias Atletiek MC 13,47 +0.3 m/s13,51 539
    4 Lisanne de Vreede Swift Atle...MC Team 1 14,95 +0.1 m/s16,80 406
    5 Carlijn Mols AV Unitas MC Team 2 15,21 +0.3 m/s14,41 385
    6 Eva Kaaki AV Achilles Top MC 15,44 +0.3 m/s15,04 367
    7 Roos Weidema Atletiek M...MC Team 2 16,16 +0.3 m/s16,02 315
    8 Liv Steinbusch AV Achilles Top MC 16,23 +0.1 m/s16,69 310
    9 Marit Joris Atletiek Leudal MC 16,25 +0.1 m/s16,23 309
    10 Simone Gijzen Atletiek M...MC Team 1 16,67 +0.1 m/s16,15 281
    11 Sien Keiren AV Unitas MC Team 2 16,67 +0.1 m/s16,68 0
    12 Evy Römkens STB MC 16,91 -0.6 m/s--- 265
    13 Ellen Roelandt AVON MC 17,20 -0.6 m/s--- 247
    14 Nina Vijgen Swift Atle...MC Team 1 17,40 +0.1 m/s17,21 235
    15 Jill Reijnen STB MC 17,64 -0.6 m/s--- 221
    16 Imke Hoogeboom STB MC 17,70 -0.6 m/s--- 0
    17 Maaike Andringa Swift Atle...MC Team 1 18,13 -0.6 m/s--- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Kaela Peeters Scopias Atletiek MC 23,65 23,02 391
    2 Sanne Dauvillier AV Unitas MC Team 1 23,54 --- 389
    3 Maud Prickaerts Atletiek M...MC Team 1 21,16 --- 346
    4 Britney Eijkmans AV Achilles Top MC 21,13 20,94 345
    5 Simone Gijzen Atletiek M...MC Team 1 20,43 --- 0
    6 Floor Vervuren STB MC 20,16 --- 327
    7 Isis Aspers AV Caesar MC 18,93 --- 303
    8 Devany Eggen AVON MC 16,84 --- 261
    9 Laura Zelen Atletiek Leudal MC 14,93 --- 220
    10 Sien Keiren AV Unitas MC Team 2 13,44 --- 187
    11 Maud Seuren AV Weert MC 13,05 --- 178
    12 Eline Konings Swift Atle...MC Team 1 11,96 --- 151
    13 Maaike Andringa Swift Atle...MC Team 1 11,30 --- 0
    14 Yara Ruijsch STB MC 10,84 --- 0
    15 Anke van Rooijen Atletiek Leudal MC 10,04 --- 0
    16 Myrthe van Zandvoort Atletiek M...MC Team 2 8,96 --- 72

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Audrey Jacobs Scopias Atletiek MC 34,52 37,21 541
    2 Jaybre Wau Atletiek M...MC Team 1 30,85 --- 487
    3 Carlijn Mols AV Unitas MC Team 2 23,04 --- 362
    4 Kaela Peeters Scopias Atletiek MC 18,79 20,58 0
    5 Eva Kaaki AV Achilles Top MC 17,57 17,90 260
    6 Simone Gijzen Atletiek M...MC Team 1 17,39 --- 0
    7 Renske Helwegen Swift Atle...MC Team 1 16,66 14,19 242
    8 Anne Kuijpers AVON MC 16,42 --- 237
    9 Anouk Pinxt AV Caesar MC 15,34 --- 214
    10 Evy Römkens STB MC 15,22 --- 212
    11 Anke van Rooijen Atletiek Leudal MC 14,20 --- 190
    12 Devany Eggen AVON MC 14,03 --- 0
    13 Maud Seuren AV Weert MC 13,98 --- 185
    14 Audrey Reijnen STB MC 12,84 --- 0
    15 Rianne van...n Eijnden AV Achilles Top MC 11,55 12,07 0
    16 Laura Zelen Atletiek Leudal MC 10,83 --- 0
    17 Joyce Rusche Atletiek M...MC Team 2 8,07 --- 35

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jaybre Wau Atletiek M...MC Team 1 11,89 --- 609
    2 Audrey Jacobs Scopias Atletiek MC 11,18 12,28 578
    3 Maud Daemen AV Caesar MC 9,97 --- 521
    4 Renske Helwegen Swift Atle...MC Team 1 7,85 9,25 413
    5 Sien Keiren AV Unitas MC Team 2 7,68 --- 404
    6 Devany Eggen AVON MC 7,59 --- 399
    7 Maud Prickaerts Atletiek M...MC Team 1 7,53 --- 0
    8 Djessa Peeters AV Achilles Top MC 7,11 6,74 372
    9 Anne Kuijpers AVON MC 7,00 --- 0
    10 Roxanne Fath AV Unitas MC Team 2 6,86 --- 0
    11 Dette Hofman AV Unitas MC Team 1 6,40 --- 330
    12 Evy Grassi STB MC 6,26 --- 322
    13 Rianne van...n Eijnden AV Achilles Top MC 5,92 6,35 0
    14 Anke van Rooijen Atletiek Leudal MC 5,88 --- 299
    15 Maud Seuren AV Weert MC 5,76 --- 291
    16 Maud Missler STB MC 5,65 --- 0
    17 Joyce Rusche Atletiek M...MC Team 2 5,28 --- 260
    18 Renee Christophe Atletiek M...MC Team 2 5,02 --- 0
    19 Laura Zelen Atletiek Leudal MC 5,00 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Nina Borger AV Unitas MC Team 2 1,70 --- 779
    2 Lina Vercoulen Scopias Atletiek MC 1,50 1,50 623
    3 Britney Eijkmans AV Achilles Top MC 1,40 1,40 541
    4 Roos Weidema Atletiek M...MC Team 2 1,35 --- 499
    5 Saar Stijnen Atletiek Leudal MC 1,35 --- 499
    6 Laura-Lee ...ppeltants AV Unitas MC Team 1 1,35 --- 499
    7 Imke Hoogeboom STB MC 1,30 --- 0
    8 Maud Missler STB MC 1,30 --- 462
    9 Reema Dandachi Atletiek M...MC Team 1 1,30 --- 462
    10 Eline Konings Swift Atle...MC Team 1 1,30 1,20 462
    11 Ilse Donners AVON MC 1,25 1,50 426
    12 Maaike Andringa Swift Atle...MC Team 1 1,15 --- 0
    Eline Prickaerts Atletiek M...MC Team 1 NM --- 0
    Indra Ivens Atletiek Leudal MC NM --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sica Verwasch AV Unitas MC Team 2 5,26 --- 672
    2 Angelina Krasznai AV Achilles Top MC 4,39 4,43 496
    3 Ilse Donners AVON MC 4,29 4,28 476
    4 Lynn van Ham AV Achilles Top MC 4,15 4,06 0
    5 Marit Joris Atletiek Leudal MC 4,15 --- 448
    6 Roxanne Fath AV Unitas MC Team 2 4,04 --- 0
    7 Isis Aspers AV Caesar MC 4,02 --- 422
    8 Iris van den Heuvel Atletiek M...MC Team 1 3,97 --- 412
    9 Anouk Pinxt AV Caesar MC 3,93 --- 0
    10 Dette Hofman AV Unitas MC Team 1 3,84 --- 386
    11 Nina Vijgen Swift Atle...MC Team 1 3,81 3,80 380
    12 Anna Coerver STB MC 3,73 --- 364
    13 Vera van Erp Atletiek Leudal MC 3,71 --- 0
    14 Kiki van Lieshout Atletiek M...MC Team 1 3,63 --- 0
    15 Xenia Raptis Scopias Atletiek MC 3,57 3,80 332
    16 Sterre Van de Wal AVON MC 3,56 --- 0
    17 Audrey Reijnen STB MC 3,33 --- 0
    18 Fenna Cleuren Atletiek M...MC Team 2 3,28 --- 274
    19 Sanne Dauvillier AV Unitas MC Team 1 3,23 --- 0
    Isa Verberne Swift Atle...MC Team 1 DNS 4,88 0