Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 137
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 110 meter horden (107cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Discuswerpen 2 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m800m5000m110mH4x400mDiscusKogelHoogHSSPolshoogTeam punten
    14 Shaquille Bleecke Almere `81 Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 Almere `81 Mannen ---------- 1608
    26 Steyn Boersen Almere `81 Hoog
    Man - Hoog Groep 2 Almere `81 Mannen ----------- 680
    43 Justin Lam Almere `81 800m
    Man - 800m Almere `81 Mannen ----------- 0
    45 Tom de Leeuw Almere `81 800m
    Man - 800m Almere `81 Mannen ----------- 783
    74 Raymond Lozekoot Almere `81 5000m
    Man - 5000m Almere `81 Mannen ----------- 595
    78 Deon Plak Almere `81 100m
    200m
    4x400m
    Man - 100mMan - 200m Almere `81 Mannen --------- 640
    141 Julian Sas Almere `81 4x400m
    HSS
    Man - HSS Groep 2 Almere `81 Mannen ---------- 591
    504 Nieno Schuur Almere `81 100m
    110mH
    4x400m
    Man - 100mMan - 110mH Almere `81 Mannen --------- 1395
    547 Bart Steehouwer Almere `81 Polshoog
    Man - Polshoog Almere `81 Mannen ----------- 754
    572 Joep de Wit Almere `81 400m
    4x400m
    Man - 400m Almere `81 Mannen ---------- 665
    580 Thierry Belt Altis 110mH
    Hoog
    HSS
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2Man - HSS Groep 2 Altis Mannen --------- 1530
    608 Arthur van Essen Altis 200m
    110mH
    4x400m
    Man - 200mMan - 110mH Altis Mannen --------- 781
    679 Sven Jansons Altis 100m
    Man - 100m Altis Mannen ----------- 771
    690 Henrik Kok Altis 400m
    Man - 400m Altis Mannen ----------- 682
    703 Rob Kraak Altis Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 Altis Mannen ---------- 499
    723 Ton van Mameren Altis HSS
    Man - HSS Groep 1 Altis Mannen ----------- 0
    725 Ronald Meijer Altis Discus
    Polshoog
    Man - Discus Groep 2Man - Polshoog Altis Mannen ---------- 933
    734 Co Post Altis 5000m
    Man - 5000m Altis Mannen ----------- 550
    754 Marten Prince Altis 400m
    Man - 400m Altis Mannen ----------- 0
    790 Thomas Reijnders Altis 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m Altis Mannen ---------- 659
    791 Joppe Stokvis Altis 800m
    4x400m
    Hoog
    Man - 800mMan - Hoog Groep 1 Altis Mannen --------- 688
    804 Wim Vonk Altis 4x400m
    Kogel
    Man - Kogel Groep 2 Altis Mannen ---------- 586
    859 Mitchel de Vries Altis 800m
    4x400m
    Man - 800m Altis Mannen ---------- 0
    866 Rik Wolswinkel Altis 5000m
    Man - 5000m Altis Mannen ----------- 0
    891 Sander van den Belt AV Athlos 4x400m
    Discus
    Man - Discus Groep 2 AV Athlos Mannen ---------- 0
    892 Sawa Bezelev AV Athlos 100m
    200m
    400m
    Man - 100mMan - 200mMan - 400m AV Athlos Mannen --------- 2270
    893 Lex Hüther AV Athlos 800m
    Man - 800m AV Athlos Mannen ----------- 0
    894 Herbert Jansen AV Athlos 5000m
    Man - 5000m AV Athlos Mannen ----------- 595
    895 Robert de Jong AV Athlos 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m AV Athlos Mannen ---------- 0
    896 Jeroen Poelert AV Athlos Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 2 AV Athlos Mannen ---------- 1183
    897 Ruben Postma AV Athlos 5000m
    Polshoog
    Man - 5000mMan - Polshoog AV Athlos Mannen ---------- 498
    898 Jeremy Robbemond AV Athlos Kogel
    Hoog
    Man - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 1 AV Athlos Mannen ---------- 0
    899 Rob Stuber AV Athlos 800m
    4x400m
    Man - 800m AV Athlos Mannen ---------- 744
    931 Robin Vliem AV Athlos 110mH
    HSS
    Man - 110mHMan - HSS Groep 2 AV Athlos Mannen ---------- 729
    932 Kevin van ...assenberg AV Athlos 4x400m
    Hoog
    HSS
    Man - Hoog Groep 2Man - HSS Groep 1 AV Athlos Mannen --------- 1392
    933 Raimo Westerhof AV Athlos 400m
    4x400m
    Man - 400m AV Athlos Mannen ---------- 0
    934 Devin van den Berg Flevo Delta 100m
    Hoog
    HSS
    Man - 100mMan - Hoog Groep 1Man - HSS Groep 2 AV Flevo Delta Mannen --------- 0
    935 Scott Boon Flevo Delta 4x400m
    Polshoog
    Man - Polshoog AV Flevo Delta Mannen ---------- 958
    936 Stefan Breet Flevo Delta 5000m
    Man - 5000m AV Flevo Delta Mannen ----------- 524
    937 Youp Brouwer Flevo Delta 200m
    110mH
    Kogel
    Man - 200mMan - 110mHMan - Kogel Groep 2 AV Flevo Delta Mannen --------- 395
    938 Kjell de Groot Flevo Delta 800m
    Man - 800m AV Flevo Delta Mannen ----------- 717
    939 Jarno de Groot Flevo Delta 110mH
    4x400m
    Hoog
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2 AV Flevo Delta Mannen --------- 1509
    940 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta Discus
    Man - Discus Groep 2 AV Flevo Delta Mannen ----------- 500
    941 Niels Kok Flevo Delta 400m
    4x400m
    Man - 400m AV Flevo Delta Mannen ---------- 735
    943 Stan Ritzer Flevo Delta 100m
    200m
    HSS
    Man - 100mMan - 200mMan - HSS Groep 1 AV Flevo Delta Mannen --------- 1144
    944 Daan Schade Flevo Delta Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 AV Flevo Delta Mannen ---------- 630
    945 Bas Schimmel Flevo Delta 4x400m
    AV Flevo Delta Mannen ----------- 0
    946 Thijs Zoon Flevo Delta 800m
    Man - 800m AV Flevo Delta Mannen ----------- 0
    947 Gijs van Beilen AV PEC 1910 200m
    4x400m
    Man - 200m AV PEC 1910 Mannen ---------- 0
    948 Owen Beuckens AV PEC 1910 Hoog
    Polshoog
    Man - Hoog Groep 1Man - Polshoog AV PEC 1910 Mannen ---------- 1532
    949 Ben van Boven AV PEC 1910 800m
    4x400m
    Man - 800m AV PEC 1910 Mannen ---------- 733
    953 Pierre ten Holder AV PEC 1910 100m
    400m
    4x400m
    Man - 100mMan - 400m AV PEC 1910 Mannen --------- 1452
    955 Jarno Jansen AV PEC 1910 400m
    Man - 400m AV PEC 1910 Mannen ----------- 0
    956 Dennis de Jong AV PEC 1910 Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 AV PEC 1910 Mannen ---------- 0
    957 Bas de Jong AV PEC 1910 5000m
    Man - 5000m AV PEC 1910 Mannen ----------- 0
    958 Frank Koopmans AV PEC 1910 Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 2 AV PEC 1910 Mannen ---------- 1097
    959 Jari Kouwen AV PEC 1910 110mH
    Hoog
    HSS
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2Man - HSS Groep 2 AV PEC 1910 Mannen --------- 1179
    960 Arne Mulder AV PEC 1910 5000m
    Man - 5000m AV PEC 1910 Mannen ----------- 744
    961 Hoang Nguyen AV PEC 1910 HSS
    Man - HSS Groep 1 AV PEC 1910 Mannen ----------- 0
    962 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 100m
    200m
    4x400m
    Man - 100mMan - 200m AV PEC 1910 Mannen --------- 645
    963 Lars van Surksum AV PEC 1910 800m
    Man - 800m AV PEC 1910 Mannen ----------- 0
    964 Marco Jansen AV Phoenix 100m
    4x400m
    HSS
    Man - 100mMan - HSS Groep 1 AV Phoenix Mannen --------- 1205
    965 Lars Janssen AV Phoenix 110mH
    Kogel
    HSS
    Man - 110mHMan - Kogel Groep 1Man - HSS Groep 2 AV Phoenix Mannen --------- 1104
    966 Arjen van der Logt AV Phoenix 800m
    5000m
    Man - 800mMan - 5000m AV Phoenix Mannen ---------- 1489
    967 Jonas Mars AV Phoenix Discus
    Kogel
    Hoog
    Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 1 AV Phoenix Mannen --------- 920
    968 Siem Uittenhout AV Phoenix 800m
    4x400m
    Man - 800m AV Phoenix Mannen ---------- 0
    969 Joris Beintema VTLS Kogel
    Man - Kogel Groep 2 GSAV Vitalis Mannen ----------- 0
    970 Matisse de Boer VTLS Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 GSAV Vitalis Mannen ---------- 847
    971 Stefan Gelderman VTLS 400m
    4x400m
    Man - 400m GSAV Vitalis Mannen ---------- 709
    972 Wouter Dijkstra VTLS 5000m
    Man - 5000m GSAV Vitalis Mannen ----------- 0
    973 Fabian ten Kate VTLS 5000m
    Man - 5000m GSAV Vitalis Mannen ----------- 714
    974 Dennis Veenker Heerenveen 100m
    Kogel
    Man - 100mMan - Kogel Groep 2 AV Heerenveen Mannen ---------- 0
    975 Thijmen van der Loop VTLS 100m
    Discus
    HSS
    Man - 100mMan - Discus Groep 1Man - HSS Groep 1 GSAV Vitalis Mannen --------- 0
    976 Eric van der Meer VTLS 200m
    110mH
    4x400m
    Man - 200mMan - 110mH GSAV Vitalis Mannen --------- 586
    977 Jorick Nijenhuis VTLS 800m
    4x400m
    Man - 800m GSAV Vitalis Mannen ---------- 708
    978 Wouter Olthof VTLS 100m
    200m
    4x400m
    Man - 100mMan - 200m GSAV Vitalis Mannen --------- 1353
    979 Andrej Sarnatskiy VTLS 110mH
    HSS
    Polshoog
    Man - 110mHMan - HSS Groep 2Man - Polshoog GSAV Vitalis Mannen --------- 1245
    980 Rienk Kan Heerenveen Discus
    Kogel
    HSS
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1Man - HSS Groep 1 AV Heerenveen Mannen --------- 1625
    981 Joey Steenvoorden VTLS Hoog
    Man - Hoog Groep 2 GSAV Vitalis Mannen ----------- 492
    982 Henk jan Dorgelo Isala `96 5000m
    Man - 5000m Isala `96 Mannen ----------- 504
    983 Gert Jan Feenstra Isala `96 Hoog
    HSS
    Man - Hoog Groep 2Man - HSS Groep 2 Isala `96 Mannen ---------- 587
    984 Mark Jonker Isala `96 Kogel
    HSS
    Man - Kogel Groep 2Man - HSS Groep 1 Isala `96 Mannen ---------- 1105
    985 Loek Könning Isala `96 4x400m
    Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 Isala `96 Mannen --------- 442
    986 Richard Meuleman Isala `96 200m
    400m
    Man - 200mMan - 400m Isala `96 Mannen ---------- 0
    987 Karsten van Ommen Isala `96 5000m
    Man - 5000m Isala `96 Mannen ----------- 0
    988 Guido Strijker Isala `96 400m
    4x400m
    Hoog
    Man - 400mMan - Hoog Groep 1 Isala `96 Mannen --------- 531
    989 Robert Teune Isala `96 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m Isala `96 Mannen ---------- 556
    990 Jens Mathijs Tybout Isala `96 800m
    4x400m
    Man - 800m Isala `96 Mannen ---------- 632
    991 Jeroen van Veen Isala `96 100m
    110mH
    Polshoog
    Man - 100mMan - 110mHMan - Polshoog Isala `96 Mannen --------- 2210
    992 Pieter van Wissen Isala `96 800m
    4x400m
    Discus
    Man - 800mMan - Discus Groep 1 Isala `96 Mannen --------- 0
    1607 Jurian Onderdijk De Gemzen 800m
    4x400m
    Hoog
    Man - 800mMan - Hoog Groep 2 AV De Gemzen Mannen --------- 639
    1610 Wilco Jonker De Gemzen 400m
    4x400m
    HSS
    Man - 400mMan - HSS Groep 1 AV De Gemzen Mannen --------- 0
    1633 Gerwin de Haan Heerenveen 200m
    Hoog
    Polshoog
    Man - 200mMan - Hoog Groep 1Man - Polshoog AV Heerenveen Mannen --------- 1469
    1642 Rogier Overkamp AV Phoenix Polshoog
    Man - Polshoog AV Phoenix Mannen ----------- 616
    1643 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 200m
    400m
    4x400m
    Man - 200mMan - 400m AV Phoenix Mannen --------- 1303
    1644 Peter Peereboom AV Phoenix 200m
    400m
    4x400m
    Man - 200mMan - 400m AV Phoenix Mannen --------- 0
    1645 Robert Hogerwerf AV Phoenix 5000m
    Man - 5000m AV Phoenix Mannen ----------- 0
    1646 Rindert Keulen VTLS 800m
    Man - 800m GSAV Vitalis Mannen ----------- 0
    1647 Hindrik Jagersma VTLS 400m
    Man - 400m GSAV Vitalis Mannen ----------- 0
    1648 Jordi Dommerholt Heerenveen 5000m
    4x400m
    Man - 5000m AV Heerenveen Mannen ---------- 466
    1649 Sil-Chris de Jong Heerenveen 800m
    4x400m
    Man - 800m AV Heerenveen Mannen ---------- 567
    1793 Hilbert de Haan Heerenveen 400m
    4x400m
    Man - 400m AV Heerenveen Mannen ---------- 608
    1813 Kristian Mos Heerenveen 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m AV Heerenveen Mannen ---------- 1187
    1814 Maurice F...ariembaks AV Phoenix 100m
    Man - 100m AV Phoenix Mannen ----------- 0
    1815 Geoffrey van Dipten Climax Hoog
    HSS
    Polshoog
    Man - Hoog Groep 1Man - HSS Groep 2Man - Polshoog Climax Mannen --------- 2227
    1828 Jarno Beuving Climax 100m
    200m
    4x400m
    Man - 100mMan - 200m Climax Mannen --------- 1283
    1829 Davey Beuving Climax Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 Climax Mannen ---------- 1009
    1830 Rik Hanswijk Climax 400m
    Man - 400m Climax Mannen ----------- 0
    1832 Stefan Nieuwland Climax 110mH
    Man - 110mH Climax Mannen ----------- 864
    1833 Brent van de Blaak Climax 200m
    4x400m
    Man - 200m Climax Mannen ---------- 0
    1834 Aris van Deelen Climax 800m
    Man - 800m Climax Mannen ----------- 671
    1836 Joram van ... Bospoort Climax 400m
    4x400m
    Hoog
    Man - 400mMan - Hoog Groep 2 Climax Mannen --------- 635
    1837 Max Botschuijver Climax 100m
    4x400m
    Man - 100m Climax Mannen ---------- 0
    1842 Mathias Meijer Climax 5000m
    Man - 5000m Climax Mannen ----------- 691
    1844 Bram Kielman Heerenveen 4x400m
    AV Heerenveen Mannen ----------- 0
    1845 Wieger-Jan de Wit AV Impala Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 AV Impala Mannen ---------- 1297
    1846 Jarin van der Kooi AV Impala 110mH
    Hoog
    HSS
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2Man - HSS Groep 2 AV Impala Mannen --------- 1315
    1847 Jeffrey Roseboom AV Impala HSS
    Man - HSS Groep 1 AV Impala Mannen ----------- 0
    1848 Sven Smeman AV Impala Hoog
    Polshoog
    Man - Hoog Groep 1Man - Polshoog AV Impala Mannen ---------- 528
    1849 Jelmer Kootstra AV Impala 110mH
    4x400m
    Man - 110mH AV Impala Mannen ---------- 624
    1854 Hedser de Boer AV Impala 400m
    4x400m
    Man - 400m AV Impala Mannen ---------- 0
    1855 Wouter van der Spek AV Impala 100m
    4x400m
    Man - 100m AV Impala Mannen ---------- 0
    1969 Henri Harmsen AV Impala 5000m
    Man - 5000m AV Impala Mannen ----------- 595
    1970 Folkert Visser AV Impala 5000m
    Man - 5000m AV Impala Mannen ----------- 0
    1971 Ruben Talstra AV Impala 800m
    4x400m
    Man - 800m AV Impala Mannen ---------- 598
    1972 Tiemen Wittermans AV Impala 400m
    Man - 400m AV Impala Mannen ----------- 574
    1973 Sibren Reekers AV Impala 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m AV Impala Mannen ---------- 1345
    1974 Sten Stein AV Impala 200m
    Man - 200m AV Impala Mannen ----------- 0
    1976 Bas Mekking De Gemzen 5000m
    Man - 5000m AV De Gemzen Mannen ----------- 616
    1977 Marcel van den Bosch De Gemzen 5000m
    Man - 5000m AV De Gemzen Mannen ----------- 0
    1978 Denis Jolwa De Gemzen 100m
    200m
    4x400m
    Man - 100mMan - 200m AV De Gemzen Mannen --------- 1088
    1979 Sander Klaassen De Gemzen 400m
    110mH
    4x400m
    Man - 400mMan - 110mH AV De Gemzen Mannen --------- 1127
    1980 Stijn Tromp De Gemzen 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m AV De Gemzen Mannen ---------- 0
    1981 Gijs van de Wetering De Gemzen 800m
    Man - 800m AV De Gemzen Mannen ----------- 0
    1992 Arnout Mak De Gemzen Hoog
    HSS
    Polshoog
    Man - Hoog Groep 1Man - HSS Groep 2Man - Polshoog AV De Gemzen Mannen --------- 1700
    1993 Steven Hanekamp De Gemzen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 AV De Gemzen Mannen ---------- 0
    1994 Ricardo Verheijen De Gemzen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 2 AV De Gemzen Mannen ---------- 1139

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 10
    Altis ALTS 14
    AV Athlos ATLS 12
    AV De Gemzen GMZN 11
    AV Flevo Delta FLDT 12
    AV Heerenveen HRVN 8
    AV Impala IMPL 13
    AV PEC 1910 PEC 13
    AV Phoenix PHNX 10
    Climax CLMX 10
    GSAV Vitalis VTLS 13
    Isala `96 ISLA 11
    Competitiestand Mannen 2e divisie
    # Team Leden Punten
    6 Almere `81 Mannen Almere `81 - Msen
    Begeleider: Denis Lensen
    Jurylid: Denis Lensen
    10 8352
    1 Altis Mannen Altis - Msen
    Begeleider: Hans Bulthuis
    Jurylid: Jaap Schneider, hoog
    14 8285
    2 AV Athlos Mannen AV Athlos - Msen
    Begeleider: Rob Stuber
    Jurylid: Athlos
    12 8072
    3 AV PEC 1910 Mannen AV PEC 1910 - Msen
    Begeleider: Jan Plat
    Jurylid: Guido Ten Holder
    13 8020
    4 Climax Mannen Climax - Msen
    Begeleider: Geoffrey van Dipten
    Jurylid: Annemieke Kleinhout-van Vuuren
    10 8008
    5 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
    Begeleider: Jeroen ten Heuvel
    Jurylid: Jaimy vd Steenoven
    12 7729
    7 GSAV Vitalis Mannen GSAV Vitalis - Msen
    Begeleider: Silke Jonkman
    Jurylid: Niels Urgert
    13 7344
    8 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
    Begeleider: Leon Graumans
    Jurylid: Peter Spannring
    10 7236
    9 Isala `96 Mannen Isala `96 - Msen
    Begeleider: Jeroen van Veen
    Jurylid: Erjan Palland
    11 7091
    10 AV Impala Mannen AV Impala - Msen
    Begeleider: Emiel Muskita
    Jurylid: Jelmer Jepma
    13 6876
    11 AV De Gemzen Mannen AV De Gemzen - Msen
    Begeleider: Jurian Onderdijk
    Jurylid: Dirk Wigmans
    11 6841
    12 AV Heerenveen Mannen AV Heerenveen - Msen
    Begeleider: Hugo Veenker
    Jurylid: Jolanda Veenker
    8 6453

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Sven Jansons Altis Altis Mannen 11,14 -2.5 m/s11,04 771
    2 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 11,37 -2.5 m/s11,00 717
    3 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,39 -2.5 m/s11,20 712
    4 Thomas Reijnders Altis Altis Mannen 11,50 -2.5 m/s11,26 0
    5 Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 11,59 -2.5 m/s11,20 668
    6 Wouter Olthof VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,60 -2.5 m/s11,19 665
    7 Sibren Reekers AV Impala AV Impala Mannen 11,61 -1.4 m/s11,50 663
    8 Jarno Beuving Climax Climax Mannen 11,72 -2.5 m/s11,40 639
    9 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,80 -1.4 m/s11,70 0
    10 Jeroen van Veen Isala `96 Isala `96 Mannen 11,83 -2.3 m/s11,80 616
    11 Nieno Schuur Almere `81 Almere `81 Mannen 11,84 -2.3 m/s11,78 614
    12 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,93 -1.4 m/s11,46 595
    13 Dennis Veenker Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,94 -1.4 m/s11,74 0
    14 Deon Plak Almere `81 Almere `81 Mannen 12,09 -1.4 m/s11,63 0
    15 Denis Jolwa De Gemzen AV De Gemzen Mannen 12,11 -2.3 m/s11,97 558
    16 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,13 -1.4 m/s11,64 554
    17 Max Botschuijver Climax Climax Mannen 12,15 -1.4 m/s11,60 0
    18 Stijn Tromp De Gemzen AV De Gemzen Mannen 12,17 -1.4 m/s11,52 0
    19 Robert Teune Isala `96 Isala `96 Mannen 12,32 -2.3 m/s12,20 0
    20 Wouter van der Spek AV Impala AV Impala Mannen 12,50 -2.5 m/s--- 0
    21 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 12,60 -2.3 m/s12,40 0
    22 Maurice F...ariembaks AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,67 -2.3 m/s12,30 0
    23 Robert de Jong AV Athlos AV Athlos Mannen 12,68 -2.3 m/s12,50 0
    24 Thijmen van der Loop VTLS GSAV Vitalis Mannen 13,57 -2.3 m/s12,73 0

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    1 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 22,92 -0.2 m/s22,00 748
    2 Wouter Olthof VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,53 -0.8 m/s23,00 688
    3 Sibren Reekers AV Impala AV Impala Mannen 23,60 -0.8 m/s23,10 682
    4 Eric van der Meer VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,77 -0.2 m/s22,78 0
    5 Sten Stein AV Impala AV Impala Mannen 23,77 -0.2 m/s22,90 0
    6 Thomas Reijnders Altis Altis Mannen 23,84 -0.8 m/s23,14 659
    7 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 24,00 -0.8 m/s23,10 645
    8 Jarno Beuving Climax Climax Mannen 24,01 -0.2 m/s22,98 644
    9 Deon Plak Almere `81 Almere `81 Mannen 24,05 -1.4 m/s23,66 640
    10 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix AV Phoenix Mannen 24,30 -1.4 m/s23,60 617
    11 Arthur van Essen Altis Altis Mannen 24,38 -1.4 m/s23,67 0
    12 Brent van de Blaak Climax Climax Mannen 24,54 -0.2 m/s23,00 0
    13 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 24,59 -1.4 m/s23,50 592
    14 Gijs van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 24,85 -0.8 m/s23,10 0
    15 Robert Teune Isala `96 Isala `96 Mannen 25,01 -3.0 m/s25,10 556
    16 Peter Peereboom AV Phoenix AV Phoenix Mannen 25,23 -1.4 m/s23,80 0
    17 Denis Jolwa De Gemzen AV De Gemzen Mannen 25,32 -3.0 m/s24,44 530
    18 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 27,08 -3.0 m/s25,50 395
    Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen DNS --- 0
    Stijn Tromp De Gemzen AV De Gemzen Mannen DNS 22,92 0
    Robert de Jong AV Athlos AV Athlos Mannen DNS 24,60 0
    Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen DNS 23,40 0
    Richard Meuleman Isala `96 Isala `96 Mannen DNS 23,80 0

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    1 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 50,01 48,50 805
    2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 51,51 49,50 740
    3 Niels Kok Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 51,62 51,00 735
    4 Stefan Gelderman VTLS GSAV Vitalis Mannen 52,24 50,73 709
    5 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix AV Phoenix Mannen 52,81 51,50 686
    6 Henrik Kok Altis Altis Mannen 52,91 49,36 682
    7 Joep de Wit Almere `81 Almere `81 Mannen 53,34 51,12 665
    8 Raimo Westerhof AV Athlos AV Athlos Mannen 53,47 51,00 0
    9 Joram van ... Bospoort Climax Climax Mannen 54,11 52,50 635
    10 Peter Peereboom AV Phoenix AV Phoenix Mannen 54,67 52,00 0
    11 Hilbert de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 54,83 53,20 608
    12 Sander Klaassen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 55,21 53,86 594
    13 Tiemen Wittermans AV Impala AV Impala Mannen 55,75 53,89 574
    14 Marten Prince Altis Altis Mannen 55,86 --- 0
    15 Hindrik Jagersma VTLS GSAV Vitalis Mannen 56,58 55,00 0
    16 Jarno Jansen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 56,67 53,00 0
    17 Hedser de Boer AV Impala AV Impala Mannen 56,77 55,14 0
    18 Guido Strijker Isala `96 Isala `96 Mannen 56,99 54,00 531
    19 Wilco Jonker De Gemzen AV De Gemzen Mannen 59,44 56,00 0
    Rik Hanswijk Climax Climax Mannen DNS 52,00 0
    Richard Meuleman Isala `96 Isala `96 Mannen DNS 52,80 0

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Tom de Leeuw Almere `81 Almere `81 Mannen 1:57,95 1:56,00 783
    2 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1:59,36 1:57,00 759
    3 Rob Stuber AV Athlos AV Athlos Mannen 2:00,20 1:57,00 744
    4 Ben van Boven AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:00,83 2:00,00 733
    5 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 2:01,81 2:02,00 717
    6 Jorick Nijenhuis VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:02,34 1:59,84 708
    7 Joppe Stokvis Altis Altis Mannen 2:03,54 1:57,00 688
    8 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 2:03,59 2:02,00 0
    9 Aris van Deelen Climax Climax Mannen 2:04,62 2:02,00 671
    10 Rindert Keulen VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:04,91 2:01,12 0
    11 Mitchel de Vries Altis Altis Mannen 2:06,58 2:03,46 0
    12 Jurian Onderdijk De Gemzen AV De Gemzen Mannen 2:06,64 2:01,00 639
    13 Jens Mathijs Tybout Isala `96 Isala `96 Mannen 2:07,08 2:05,00 632
    14 Lars van Surksum AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:08,99 2:05,00 0
    15 Ruben Talstra AV Impala AV Impala Mannen 2:09,33 2:06,11 598
    16 Siem Uittenhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 2:11,08 2:06,00 0
    17 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos Mannen 2:11,10 2:07,00 0
    18 Sil-Chris de Jong Heerenveen AV Heerenveen Mannen 2:11,49 --- 567
    19 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 Mannen 2:14,10 --- 0
    20 Justin Lam Almere `81 Almere `81 Mannen 2:23,42 1:57,00 0
    Gijs van de Wetering De Gemzen AV De Gemzen Mannen DNS 2:08,50 0

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    1 Arne Mulder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 15:45,72 15:00,00 744
    2 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 15:52,84 15:00,00 730
    3 Fabian ten Kate VTLS GSAV Vitalis Mannen 16:00,91 14:55,39 714
    4 Mathias Meijer Climax Climax Mannen 16:13,18 15:20,00 691
    5 Robert Hogerwerf AV Phoenix AV Phoenix Mannen 16:25,17 16:00,00 0
    6 Bas de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16:53,12 16:22,00 0
    7 Bas Mekking De Gemzen AV De Gemzen Mannen 16:54,18 15:50,00 616
    8 Raymond Lozekoot Almere `81 Almere `81 Mannen 17:06,33 16:36,60 595
    9 Henri Harmsen AV Impala AV Impala Mannen 17:06,70 16:42,29 595
    10 Herbert Jansen AV Athlos AV Athlos Mannen 17:06,70 --- 595
    11 Wouter Dijkstra VTLS GSAV Vitalis Mannen 17:20,31 17:00,00 0
    12 Ruben Postma AV Athlos AV Athlos Mannen 17:25,47 --- 0
    13 Co Post Altis Altis Mannen 17:34,15 17:29,00 550
    14 Rik Wolswinkel Altis Altis Mannen 17:45,94 16:58,00 0
    15 Folkert Visser AV Impala AV Impala Mannen 17:49,97 16:57,88 0
    16 Stefan Breet Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 17:50,51 17:00,00 524
    17 Henk jan Dorgelo Isala `96 Isala `96 Mannen 18:03,19 --- 504
    18 Jordi Dommerholt Heerenveen AV Heerenveen Mannen 18:28,46 --- 466
    19 Marcel van den Bosch De Gemzen AV De Gemzen Mannen 18:48,08 18:30,00 0
    Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 Mannen DNS --- 0

    Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    1 Stefan Nieuwland Climax Climax Mannen 14,86 -2.0 m/s14,40 864
    2 Jeroen van Veen Isala `96 Isala `96 Mannen 15,08 -2.0 m/s15,20 840
    3 Jarno de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 15,19 -2.0 m/s14,60 829
    4 Arthur van Essen Altis Altis Mannen 15,66 +0.3 m/s16,14 781
    5 Nieno Schuur Almere `81 Almere `81 Mannen 15,66 +0.3 m/s16,46 781
    6 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 16,21 -2.0 m/s15,50 729
    7 Thierry Belt Altis Altis Mannen 16,45 -2.0 m/s15,99 0
    8 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 17,19 +0.3 m/s16,60 645
    9 Jelmer Kootstra AV Impala AV Impala Mannen 17,45 -0.4 m/s18,35 624
    10 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 17,53 +0.3 m/s16,90 618
    11 Jarin van der Kooi AV Impala AV Impala Mannen 17,66 -0.4 m/s--- 0
    12 Eric van der Meer VTLS GSAV Vitalis Mannen 17,95 -0.4 m/s20,00 586
    13 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 18,60 -0.4 m/s18,18 0
    14 Sander Klaassen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 18,69 -0.4 m/s19,19 533
    15 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 19,04 +0.3 m/s17,90 0

    Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    1 Shaquille Bleecke Almere `81 Almere `81 Mannen 44,87 --- 779
    2 Jeroen Poelert AV Athlos AV Athlos Mannen 37,38 --- 633
    3 Ricardo Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 34,45 --- 572
    4 Wieger-Jan de Wit AV Impala AV Impala Mannen 34,14 --- 566
    5 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 32,08 --- 521
    6 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 31,87 --- 516
    7 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 31,16 --- 500
    8 Rob Kraak Altis Altis Mannen 31,09 --- 499
    9 Davey Beuving Climax Climax Mannen 29,66 --- 466
    10 Sander van den Belt AV Athlos AV Athlos Mannen 29,63 --- 0
    11 Matisse de Boer VTLS GSAV Vitalis Mannen 29,06 28,36 453
    12 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 28,63 --- 0
    13 Loek Könning Isala `96 Isala `96 Mannen 28,59 --- 442
    14 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 28,52 --- 0
    15 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 24,11 --- 333
    16 Thijmen van der Loop VTLS GSAV Vitalis Mannen 18,89 --- 0
    17 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 Mannen 18,75 --- 0
    Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen Mannen NM --- 0
    Ronald Meijer Altis Altis Mannen NM --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Shaquille Bleecke Almere `81 Almere `81 Mannen 15,67 --- 829
    2 Wieger-Jan de Wit AV Impala AV Impala Mannen 14,04 --- 731
    3 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 12,46 --- 630
    4 Wim Vonk Altis Altis Mannen 11,80 --- 586
    5 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,64 --- 576
    6 Ricardo Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 11,51 --- 567
    7 Jeroen Poelert AV Athlos AV Athlos Mannen 11,26 --- 550
    8 Davey Beuving Climax Climax Mannen 11,16 --- 543
    9 Rob Kraak Altis Altis Mannen 10,56 --- 0
    10 Mark Jonker Isala `96 Isala `96 Mannen 10,51 --- 497
    11 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 9,98 --- 459
    12 Loek Könning Isala `96 Isala `96 Mannen 9,88 --- 0
    13 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen Mannen 9,78 --- 0
    14 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 9,55 --- 427
    15 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 9,38 --- 0
    16 Matisse de Boer VTLS GSAV Vitalis Mannen 9,11 10,16 394
    17 Jeremy Robbemond AV Athlos AV Athlos Mannen 9,08 --- 0
    18 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 8,95 --- 0
    19 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 8,46 --- 0
    20 Joris Beintema VTLS GSAV Vitalis Mannen 8,25 --- 0
    Dennis Veenker Heerenveen AV Heerenveen Mannen DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 1,95 --- 813
    2 Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1,90 --- 769
    2 Thierry Belt Altis Altis Mannen 1,90 --- 769
    2 Kevin van ...assenberg AV Athlos AV Athlos Mannen 1,90 --- 769
    5 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,85 --- 725
    6 Steyn Boersen Almere `81 Almere `81 Mannen 1,80 --- 680
    7 Jeremy Robbemond AV Athlos AV Athlos Mannen 1,80 --- 0
    8 Jarno de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,80 --- 680
    8 Jarin van der Kooi AV Impala AV Impala Mannen 1,80 --- 680
    10 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,80 --- 0
    11 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 1,75 --- 634
    12 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,70 --- 587
    13 Joppe Stokvis Altis Altis Mannen 1,70 --- 0
    13 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,70 --- 0
    13 Sven Smeman AV Impala AV Impala Mannen 1,70 --- 0
    16 Gert Jan Feenstra Isala `96 Isala `96 Mannen 1,70 --- 587
    17 Joey Steenvoorden VTLS GSAV Vitalis Mannen 1,60 1,70 492
    18 Guido Strijker Isala `96 Isala `96 Mannen 1,60 --- 0
    19 Joram van ... Bospoort Climax Climax Mannen 1,40 --- 0
    Jurian Onderdijk De Gemzen AV De Gemzen Mannen DNS --- 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    1 Thierry Belt Altis Altis Mannen 13,82 +4.9 m/s--- 761
    2 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 13,06 +2.0 m/s--- 682
    3 Ton van Mameren Altis Altis Mannen 13,00 +2.7 m/s--- 0
    4 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,77 +3.8 m/s--- 651
    5 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,66 +2.0 m/s--- 0
    6 Jarin van der Kooi AV Impala AV Impala Mannen 12,62 +1.1 m/s--- 635
    7 Kevin van ...assenberg AV Athlos AV Athlos Mannen 12,51 +0.8 m/s--- 623
    8 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 12,37 +2.6 m/s--- 0
    9 Mark Jonker Isala `96 Isala `96 Mannen 12,37 +1.8 m/s--- 608
    10 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 12,36 -0.1 m/s--- 607
    11 Jeffrey Roseboom AV Impala AV Impala Mannen 12,27 +4.0 m/s--- 0
    12 Julian Sas Almere `81 Almere `81 Mannen 12,21 +1.4 m/s--- 591
    13 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 12,04 +3.6 m/s12,35 572
    14 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,94 +1.5 m/s--- 561
    15 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 11,46 +1.3 m/s--- 508
    16 Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 11,18 +4.3 m/s--- 476
    17 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 10,86 +2.5 m/s--- 0
    18 Wilco Jonker De Gemzen AV De Gemzen Mannen 10,57 +0.9 m/s--- 0
    19 Thijmen van der Loop VTLS GSAV Vitalis Mannen 9,22 +2.0 m/s--- 0
    Hoang Nguyen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen NM --- 0
    Gert Jan Feenstra Isala `96 Isala `96 Mannen NM --- 0