Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 64
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    1 David Nieuwenhuizen ACWA - AC Waterland JD 80m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - Speer Groep 1JJD - Ver Groep 2 ------ 865
    14 Leroy Eisden AV Atos - AV Atos JD Team 1 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ------ 676
    15 Quinten va...Herwijnen AV Atos - AV Atos JD Team 1 Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - Speer Groep 1JJD - Hoog Groep 2JJD - Ver Groep 2 ------ 1486
    17 Timon Kalogeris AV Atos - AV Atos JD Team 1 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer Groep 2 ------ 413
    18 Elf Meerman AV Atos - AV Atos JD Team 1 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ------ 261
    19 Mattia Noom AV Atos - AV Atos JD Team 1 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Groep 1 ------ 400
    20 Christian Prins AV Atos - AV Atos JD Team 1 80m
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 2 ------ 1166
    29 Rens Denneman Castricum - AV Castricum JD 4x80m
    Discus
    Hoog
    JJD - Discus Groep 1JJD - Hoog Groep 1 ------ 167
    30 Liam Hoevers Castricum - AV Castricum JD 4x80m
    Kogel
    Hoog
    JJD - Kogel Groep 2JJD - Hoog Groep 1 ------ 631
    31 Freek van Veen Castricum - AV Castricum JD 80m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - Speer Groep 2JJD - Ver Groep 1 ------ 740
    63 Jasper Blommesteijn AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 80m
    4x80m
    JJD - 80m ------- 0
    64 Bjorn Boll AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 2 ------ 724
    65 Jannes Boon AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ------ 733
    66 Finn Castricum AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 1000m
    JJD - 1000m -------- 518
    67 Joris Cotterink AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 1000m
    80mH
    Speer
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Speer Groep 2 ------ 467
    68 Jop Dirkson AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 Hoog
    Ver
    JJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 1 ------- 849
    69 Shawn Dokter AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 4 Speer
    Discus
    JJD - Speer Groep 1JJD - Discus Groep 1 ------- 496
    70 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep 2 ------ 361
    71 Sven van Gelderen AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH ------ 380
    72 Mauro Grasso AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer Groep 1 ------ 381
    73 Joey Jonkhart AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 80mH
    Speer
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 1JJD - Ver Groep 2 ------ 255
    74 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 80m
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mJJD - Discus Groep 2 ------ 831
    75 Bram Knijpinga AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 4 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 2 ------ 324
    76 Timo Koenen AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 Discus
    Kogel
    Ver
    JJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 1JJD - Ver Groep 2 ------ 390
    77 Seda Kooks AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 80m
    80mH
    Discus
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Discus Groep 2 ------ 782
    78 Robin Kriek AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 4 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep 1 ------ 823
    79 Tijmen van der Laan AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 4 4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - Speer Groep 1JJD - Ver Groep 2 ------ 0
    80 Tyrone Lak AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 Discus
    Kogel
    JJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 2 ------- 416
    81 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog Groep 2 ------ 0
    82 Tjeerd Molenaar AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog Groep 2 ------ 663
    83 Damian Paap AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 2 ------ 1052
    84 Joey van der Plas AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 Discus
    Kogel
    JJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 2 ------- 242
    85 Bryan van der Putten AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 80mH
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 2JJD - Hoog Groep 2 ------ 363
    86 Jonne Roos AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ------ 696
    87 Zack Rot AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 4x80m
    Hoog
    Ver
    JJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 1 ------ 582
    88 Jermain Rothuizen AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 Discus
    Kogel
    JJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 2 ------- 395
    89 Rodrigo Smit AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 4 4x80m
    -------- 0
    90 Max Swagerman AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 4 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ------ 243
    91 Sil Westenbrink AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 1000m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel Groep 1 ------- 562
    135 Yoeri de Boer NEAV - AV NEA-Volharding JD 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ------ 0
    136 Yarno Dijkman NEAV - AV NEA-Volharding JD 4x80m
    Hoog
    Ver
    JJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 1 ------ 1105
    137 Sybrand Van Nierop NEAV - AV NEA-Volharding JD 80m
    1000m
    Discus
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Discus Groep 2 ------ 1053
    138 Joey Veen NEAV - AV NEA-Volharding JD 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 2 ------ 424
    139 Aodhan Wadey NEAV - AV NEA-Volharding JD 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 1 ------ 434
    176 Koot Bink AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 1 80mH
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 2 ------- 0
    177 Roy Deijkers AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 1 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel Groep 2 ------ 1192
    178 Jelmer de Gauw AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 1 1000m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Kogel Groep 1JJD - Hoog Groep 1 ------ 545
    179 Leon Heijman AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 1 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 1 ------ 500
    180 Matthijs Heistek AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 2 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - Kogel Groep 1JJD - Ver Groep 1 ------ 430
    181 Tycho ten Hoorn AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 2 1000m
    Discus
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 1 ------ 468
    182 Thor Hakon Koopman AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 1 4x80m
    Discus
    Ver
    JJD - Discus Groep 1JJD - Ver Groep 1 ------ 680
    183 Lucas Koopmans AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 2 Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - Speer Groep 2JJD - Hoog Groep 2JJD - Ver Groep 1 ------ 402
    184 Pim Leibbrand AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 1 80mH
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 2JJD - Hoog Groep 2 ------ 1333
    185 Thijs van Roermund AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 2 1000m
    Speer
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep 1JJD - Hoog Groep 1 ------ 1085
    186 Dante Staneke AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 ------ 383
    204 Sam van der Aar DEM - DEM JD Team 1 80mH
    Speer
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 2JJD - Kogel Groep 1 ------ 1113
    205 Jibbe Boonacker DEM - DEM JD Team 1 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ------ 295
    206 Twan Fatels DEM - DEM JD Team 1 Speer
    Discus
    JJD - Speer Groep 1JJD - Discus Groep 1 ------- 0
    207 Bram Klepper DEM - DEM JD Team 2 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep 1 ------ 733
    208 Zef Kranenburg DEM - DEM JD Team 1 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel Groep 1 ------ 0
    209 Ronan Molenaar DEM - DEM JD Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 ------ 0
    210 Weslie Silfhout DEM - DEM JD Team 1 4x80m
    Hoog
    JJD - Hoog Groep 1 ------- 0
    211 Ilias Toutziarakis DEM - DEM JD Team 1 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 2 ------ 1142
    212 Simon Veldhuis DEM - DEM JD Team 1 80m
    Discus
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Discus Groep 1JJD - Hoog Groep 1 ------ 1247

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC Waterland ACWA 1
    AV Atos ATOS 6
    AV Castricum CSTR 3
    AV Lycurgus LYCG 29
    AV NEA-Volharding NEAV 5
    AV Zaanland ZNLD 11
    DEM DEM 9
    Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Lycurgus JD Team 1 AV Lycurgus - JJD
    Jurylid: Pim Rot
    9 5795
    2 AV Zaanland JD Team 1 AV Zaanland - JJD
    Begeleider: LInda Deijkers en Oscar de Gauw
    Jurylid: Inge Eendebak
    7 5269
    3 AV Atos JD Team 1 AV Atos - JJD
    Begeleider: Kim van Egmond
    Jurylid: Erica Poudel-Jesterhoudt, Christine Houbiers
    6 4854
    4 AV Lycurgus JD Team 2 AV Lycurgus - JJD 7 4143
    5 DEM JD Team 1 DEM - JJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    Jurylid: Adrie Krom
    8 3797
    6 AV NEA-Volharding JD AV NEA-Volharding - JJD
    Begeleider: Petra Huybrechtse
    Jurylid: nnb
    5 3483
    7 AV Lycurgus JD Team 3 AV Lycurgus - JJD 7 3210
    8 AV Zaanland JD Team 2 AV Zaanland - JJD
    Begeleider: LInda Deijkers en Oscar de Gauw
    Jurylid: Inge Eendebak
    4 2385
    9 AV Lycurgus JD Team 4 AV Lycurgus - JJD 6 2206
    10 AV Castricum JD AV Castricum - JJD
    Begeleider: Maria Sofan
    3 1538
    11 AC Waterland JD AC Waterland - JJD
    Begeleider: Tim Roos
    1 865
    12 DEM JD Team 2 DEM - JJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    Jurylid: Adrie Krom
    1 733
    13 AV Atos JD Team 2 AV Atos - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Roy Deijkers AV Zaanlan...JD Team 1 11,24 -5.9 m/s--- 580
    2 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgu...JD Team 1 11,64 -4.1 m/s11,50 519
    3 Damian Paap AV Lycurgu...JD Team 1 11,81 -4.1 m/s11,51 494
    4 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 11,93 -4.1 m/s11,41 477
    5 Christian Prins AV Atos JD Team 1 12,11 -4.1 m/s11,46 452
    6 Sven van Gelderen AV Lycurgu...JD Team 1 12,21 -4.1 m/s11,46 0
    7 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 12,32 -4.1 m/s11,61 424
    8 Timon Kalogeris AV Atos JD Team 1 12,41 -5.2 m/s11,87 413
    9 Dante Staneke AV Zaanlan...JD Team 1 12,64 -5.9 m/s--- 383
    10 Mauro Grasso AV Lycurgu...JD Team 2 12,66 -4.4 m/s--- 381
    11 Sybrand Van Nierop AV NEA-Volharding JD 12,77 -4.4 m/s--- 367
    12 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 12,82 -4.4 m/s13,58 361
    13 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 12,85 -5.2 m/s12,12 358
    14 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 12,94 -4.4 m/s--- 347
    15 Bjorn Boll AV Lycurgu...JD Team 3 13,15 -5.2 m/s12,97 322
    16 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 13,31 -5.2 m/s12,68 0
    17 Jannes Boon AV Lycurgu...JD Team 2 13,46 -5.9 m/s--- 287
    18 Bram Klepper DEM JD Team 2 13,89 -5.2 m/s13,02 242
    19 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 14,54 -4.4 m/s13,58 177
    20 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 14,83 -5.9 m/s--- 151
    21 Max Swagerman AV Lycurgu...JD Team 4 15,04 -4.4 m/s13,65 132
    22 Freek van Veen AV Castricum JD 15,06 -5.9 m/s--- 130
    Jasper Blommesteijn AV Lycurgu...JD Team 3 DNS 13,25 0
    Yoeri de Boer AV NEA-Volharding JD DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JD Team 1 3:17,68 3:11,96 562
    2 Jelmer de Gauw AV Zaanlan...JD Team 1 3:20,15 --- 545
    3 Finn Castricum AV Lycurgu...JD Team 1 3:24,10 3:25,13 518
    4 Leon Heijman AV Zaanlan...JD Team 1 3:26,84 --- 500
    5 Jonne Roos AV Lycurgu...JD Team 2 3:31,03 3:22,81 473
    6 Sybrand Van Nierop AV NEA-Volharding JD 3:34,95 --- 449
    7 Jannes Boon AV Lycurgu...JD Team 2 3:35,49 3:36,85 446
    8 Leroy Eisden AV Atos JD Team 1 3:37,07 3:27,00 437
    9 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3:37,52 3:35,71 434
    10 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgu...JD Team 2 3:38,67 3:22,58 0
    11 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 3:42,77 3,30 0
    12 Mattia Noom AV Atos JD Team 1 3:43,51 4:05,00 400
    13 Thijs van Roermund AV Zaanlan...JD Team 2 3:45,88 --- 387
    14 Elf Meerman AV Atos JD Team 1 3:46,28 3,41 0
    15 Tjeerd Molenaar AV Lycurgu...JD Team 3 3:53,50 3:51,36 347
    16 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 3:55,46 --- 337
    17 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 4:04,13 3:54,19 295
    18 Bram Klepper DEM JD Team 2 4:12,24 4:10,12 259
    19 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 4:14,86 4:21,78 248
    20 Max Swagerman AV Lycurgu...JD Team 4 4:51,63 4:21,64 111
    Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgu...JD Team 3 DNS 3:43,58 0
    Yoeri de Boer AV NEA-Volharding JD DNS --- 0
    Zef Kranenburg DEM JD Team 1 DNS 4:21,79 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sven van Gelderen AV Lycurgu...JD Team 1 15,28 -3.8 m/s15,05 380
    2 Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 15,49 -3.7 m/s16,66 363
    3 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 15,80 -3.8 m/s15,37 0
    4 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 16,03 -3.8 m/s15,38 324
    5 Sam van der Aar DEM JD Team 1 16,14 -3.8 m/s15,29 316
    6 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 16,45 -3.7 m/s16,89 295
    7 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 16,55 -3.7 m/s--- 289
    8 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 16,83 -3.8 m/s16,04 0
    9 Elf Meerman AV Atos JD Team 1 16,98 -3.7 m/s16,30 261
    10 Leroy Eisden AV Atos JD Team 1 17,34 -3.7 m/s16,30 239
    11 Jonne Roos AV Lycurgu...JD Team 2 17,61 -3.7 m/s16,89 223
    Joey Jonkhart AV Lycurgu...JD Team 3 DNS 20,02 0
    Koot Bink AV Zaanlan...JD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 30,48 --- 503
    2 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 28,18 --- 467
    3 Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 27,26 --- 0
    4 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 26,24 --- 435
    5 Timon Kalogeris AV Atos JD Team 1 24,79 --- 0
    6 Sam van der Aar DEM JD Team 1 24,65 --- 408
    7 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgu...JD Team 2 21,99 --- 361
    8 Koot Bink AV Zaanlan...JD Team 1 20,93 --- 0
    9 Thijs van Roermund AV Zaanlan...JD Team 2 19,20 --- 309
    10 Mauro Grasso AV Lycurgu...JD Team 2 18,79 --- 0
    11 Shawn Dokter AV Lycurgu...JD Team 4 17,79 --- 281
    12 Freek van Veen AV Castricum JD 17,58 --- 276
    13 Joey Jonkhart AV Lycurgu...JD Team 3 16,52 --- 255
    14 Lucas Koopmans AV Zaanlan...JD Team 2 15,02 --- 0
    15 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 14,13 --- 202
    16 Tijmen van der Laan AV Lycurgu...JD Team 4 12,82 --- 0
    17 Twan Fatels DEM JD Team 1 10,34 --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgu...JD Team 1 20,26 --- 312
    2 Tyrone Lak AV Lycurgu...JD Team 1 19,86 --- 0
    3 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 18,11 --- 271
    4 Christian Prins AV Atos JD Team 1 17,83 --- 265
    5 Joey van der Plas AV Lycurgu...JD Team 2 16,67 --- 242
    6 Sybrand Van Nierop AV NEA-Volharding JD 16,41 --- 237
    7 Shawn Dokter AV Lycurgu...JD Team 4 15,37 --- 215
    8 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 13,76 --- 180
    9 Rens Denneman AV Castricum JD 13,21 --- 167
    10 Leon Heijman AV Zaanlan...JD Team 1 13,15 --- 0
    11 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 11,67 --- 131
    12 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 11,52 --- 0
    13 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 11,46 --- 126
    14 Twan Fatels DEM JD Team 1 10,88 --- 0
    15 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 10,77 --- 0
    Bram Knijpinga AV Lycurgu...JD Team 4 NM --- 0
    Jermain Rothuizen AV Lycurgu...JD Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3ResOBPTeam punten
    1 Roy Deijkers AV Zaanlan...JD Team 1 11,94 11,94 --- 612
    2 Christian Prins AV Atos JD Team 1 8,52 8,52 --- 449
    3 Tyrone Lak AV Lycurgu...JD Team 1 7,90 7,90 --- 416
    4 Jermain Rothuizen AV Lycurgu...JD Team 3 7,53 7,53 --- 395
    5 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 7,43 7,43 --- 390
    6 Sam van der Aar DEM JD Team 1 7,42 7,42 --- 389
    7 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JD Team 1 7,32 7,32 --- 0
    8 Jelmer de Gauw AV Zaanlan...JD Team 1 7,17 7,17 --- 0
    9 Joey van der Plas AV Lycurgu...JD Team 2 6,94 6,94 --- 0
    10 Bram Knijpinga AV Lycurgu...JD Team 4 6,29 6,29 --- 324
    11 Liam Hoevers AV Castricum JD 5,57 5,57 --- 279
    11 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 5,57 5,57 --- 279
    13 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 5,55 5,55 --- 0
    Zef Kranenburg DEM JD Team 1 - DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Zack Rot AV Lycurgu...JD Team 1 1,45 --- 582
    2 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 1,40 --- 541
    2 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 1,40 --- 541
    4 Jelmer de Gauw AV Zaanlan...JD Team 1 1,35 --- 0
    5 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 1,35 --- 499
    5 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 1,35 --- 499
    7 Jop Dirkson AV Lycurgu...JD Team 2 1,20 --- 389
    7 Thijs van Roermund AV Zaanlan...JD Team 2 1,20 --- 389
    9 Lucas Koopmans AV Zaanlan...JD Team 2 1,20 --- 0
    9 Weslie Silfhout DEM JD Team 1 1,20 --- 0
    11 Liam Hoevers AV Castricum JD 1,15 --- 352
    12 Tjeerd Molenaar AV Lycurgu...JD Team 3 1,10 --- 316
    Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 DNS --- 0
    Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgu...JD Team 3 DNS --- 0
    Rens Denneman AV Castricum JD DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 4,72 +2.6 m/s--- 564
    2 Damian Paap AV Lycurgu...JD Team 1 4,69 +2.2 m/s--- 558
    3 Zack Rot AV Lycurgu...JD Team 1 4,69 +3.5 m/s--- 0
    4 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 4,66 +3.4 m/s--- 552
    5 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 4,56 +2.9 m/s--- 0
    6 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 4,41 +2.5 m/s--- 500
    7 Jop Dirkson AV Lycurgu...JD Team 2 4,21 +3.6 m/s--- 460
    7 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 4,21 +3.3 m/s--- 460
    9 Dante Staneke AV Zaanlan...JD Team 1 4,11 +4.1 m/s--- 0
    10 Mattia Noom AV Atos JD Team 1 3,95 +2.7 m/s--- 0
    11 Bjorn Boll AV Lycurgu...JD Team 3 3,92 +3.1 m/s--- 402
    11 Lucas Koopmans AV Zaanlan...JD Team 2 3,92 +2.9 m/s--- 402
    13 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 3,90 +2.6 m/s--- 398
    14 Joey Jonkhart AV Lycurgu...JD Team 3 3,80 +2.6 m/s--- 0
    15 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 3,79 +2.9 m/s--- 0
    16 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 3,62 +3.0 m/s--- 0
    17 Freek van Veen AV Castricum JD 3,58 +2.6 m/s--- 334
    18 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 3,49 +3.4 m/s--- 316
    19 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 3,45 +2.1 m/s--- 0
    20 Bram Klepper DEM JD Team 2 3,07 +2.0 m/s--- 232
    21 Tijmen van der Laan AV Lycurgu...JD Team 4 3,04 +2.8 m/s--- 0