Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 55
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:00 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    12:00 Speer Uitslagen
    12:00 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    12:40 Speer Uitslagen
    12:45 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    13:00 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    13:05 100mH Uitslagen
    13:25 Kogel
    Ring 1
    Uitslagen
    14:10 Kogel
    Ring 1
    Uitslagen
    14:20 800m Uitslagen
    14:40 Discus Uitslagen
    15:20 Discus Uitslagen
    15:35 100m Uitslagen


    Tijdschema

    12:00u16:05u
    Jongens Junior C
    Hoog - Mat 2
    Ver - Bak 2
    100mH
    Kogel - Ring 1
    Kogel - Ring 1
    800m
    Discus
    Discus
    100m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m800m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    10 Koen van Loo AV Atverni Speer
    Discus
    Kogel
    JJC- Speer - Groep 2JJC - Disc...- Groep 2JJC - Koge...- Groep 1 AV Atverni JC Team 1 ------ 0
    16 Gianni Louhenapessy AV Atverni 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AV Atverni JC Team 1 ------ 1065
    18 Roy van Meurs AV Atverni 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog - Groep 1 AV Atverni JC Team 1 ------ 463
    27 Sam Relyveld AV Atverni 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJC - Hoog - Groep 2JJC - Ver - Groep 1 AV Atverni JC Team 1 ------ 541
    28 Jeroen Visser AV Atverni 100m
    100mH
    Kogel
    JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Koge...- Groep 2 AV Atverni JC Team 1 ------ 468
    36 Bart van Zandwijk AV Atverni 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver - Groep 1 AV Atverni JC Team 1 ------ 1442
    37 Pablo Zegwaart AV Atverni 800m
    Speer
    Discus
    JJC - 800mJJC- Speer - Groep 2JJC - Disc...- Groep 2 AV Atverni JC Team 1 ------ 1294
    46 Joseph Adepeju AV Atverni 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AV Atverni JC Team 2 ------ 1000
    47 Mike van Doorn AV Atverni Discus
    Kogel
    JJC - Disc...- groep 1JJC - Koge...- Groep 1 AV Atverni JC Team 2 ------- 0
    48 Teagan Hessels AV Atverni Speer
    Discus
    JJC- Speer - Groep 2JJC - Disc...- groep 1 AV Atverni JC Team 2 ------- 599
    50 Tobias Kramer AV Atverni 800m
    100mH
    JJC - 800mJJC - 100mH AV Atverni JC Team 2 ------- 0
    52 Gosin Meerens AV Atverni 100m
    Kogel
    Ver
    JJC - 100mJJC - Koge...- Groep 1JJC - Ver - Groep 1 AV Atverni JC Team 2 ------ 1465
    56 Luc Nederpel AV Atverni 800m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog - Groep 1 AV Atverni JC Team 2 ------- 0
    83 Thomas Schols AV Atverni 4x100m
    AV Atverni JC Team 2 -------- 0
    94 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni 100m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Hoog - Groep 1 AV Atverni JC Team 2 ------- 582
    99 Hidde Woldendorp AV Atverni 800m
    4x100m
    JJC - 800m AV Atverni JC Team 2 ------- 542
    100 Naoa Yeo AV Atverni 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver - Groep 1 AV Atverni JC Team 2 ------ 0
    409 Wouter Bakker AV Phoenix 100m
    Kogel
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Koge...- Groep 2JJC - Hoog - Groep 2 AV Phoenix JC Team 1 ------ 651
    418 Mees Borghuis AV Phoenix 100m
    4x100m
    Speer
    JJC - 100mJJC- Speer - Groep 2 AV Phoenix JC Team 1 ------ 288
    419 Iker Bruggink AV Phoenix 800m
    4x100m
    JJC - 800m AV Phoenix JC Team 1 ------- 534
    433 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver - Groep 1 AV Phoenix JC Team 1 ------ 656
    434 Dat de Kiefte AV Phoenix 800m
    100mH
    Hoog
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Hoog - Groep 1 AV Phoenix JC Team 1 ------ 462
    442 Daniël van der Poel AV Phoenix Speer
    Discus
    Ver
    JJC - Spee...- Groep 1JJC - Disc...- Groep 2JJC - Ver - Groep 2 AV Phoenix JC Team 1 ------ 829
    446 Tim Röell AV Phoenix 100m
    4x100m
    Discus
    JJC - 100mJJC - Disc...- groep 1 AV Phoenix JC Team 1 ------ 0
    731 Nout Morssinkhof Fit 100m
    4x100m
    JJC - 100m Fit JC ------- 623
    743 Gies Oude Brunink Fit 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver - Groep 1 Fit JC ------ 974
    744 Kars van Reeuwijk Fit 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJC - Spee...- Groep 1JJC - Koge...- Groep 1 Fit JC ------ 662
    745 Krijn Stufkens Fit 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver - Groep 1 Fit JC ------ 0
    746 Peer Waterman Fit 100m
    800m
    Speer
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Spee...- Groep 1 Fit JC ------ 1023
    1736 Kris Andriessen GACH 4x100m
    Discus
    Ver
    JJC - Disc...- groep 1JJC - Ver - Groep 2 GAC Hilver...JC Team 1 ------ 585
    1737 Jonas Elzinga GACH Speer
    Kogel
    Hoog
    JJC - Spee...- Groep 1JJC - Koge...- Groep 2JJC - Hoog - Groep 2 GAC Hilver...JC Team 1 ------ 509
    1738 Jente Faber GACH 800m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 1 -------- 581
    1739 Bastian Jansma GACH 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m GAC Hilver...JC Team 1 ------ 0
    1740 Laurens Jordense GACH 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH GAC Hilver...JC Team 1 ------ 1302
    1741 David Neidig GACH 800m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 1 -------- 574
    1742 Flo van Raalte GACH 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJC- Speer - Groep 2JJC - Koge...- Groep 1 GAC Hilver...JC Team 1 ------ 553
    1743 Yoram Vriezen GACH 100mH
    Discus
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Disc...- Groep 2JJC - Hoog - Groep 1 GAC Hilver...JC Team 1 ------ 2078
    1744 Miro van Wieringen GACH 100m
    JJC - 100m GAC Hilver...JC Team 1 -------- 660
    1745 David Hoogenbosch GACH 100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver - Groep 1 GAC Hilver...JC Team 2 ------- 462
    1746 Tex de Kock GACH 100m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Hoog - Groep 2 GAC Hilver...JC Team 2 ------ 0
    1747 Yoep van Loenen GACH 4x100m
    Speer
    Ver
    JJC - Spee...- Groep 1JJC - Ver - Groep 2 GAC Hilver...JC Team 2 ------ 805
    1748 Merlijn Munneke GACH Speer
    Kogel
    JJC- Speer - Groep 2JJC - Koge...- Groep 2 GAC Hilver...JC Team 2 ------- 380
    1749 Ivar Pijnenburg GACH 100mH
    Discus
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Disc...- groep 1JJC - Hoog - Groep 1 GAC Hilver...JC Team 2 ------ 1278
    1750 Lukas Renaud GACH 800m
    4x100m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 2 ------- 569
    1751 Dani Suparmono GACH 800m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 2 -------- 503
    1752 David Vroegindeweij GACH 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH GAC Hilver...JC Team 2 ------ 786
    1816 Alioune Cisse U-Track Speer
    Discus
    Kogel
    JJC - Spee...- Groep 1JJC - Disc...- groep 1JJC - Koge...- Groep 1 U-Track JC Team 1 ------ 376
    1817 Timo Hoogendoorn U-Track 800m
    4x100m
    JJC - 800m U-Track JC Team 1 ------- 759
    1818 Frans de Nooij U-Track 100m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mJJC - Koge...- Groep 1 U-Track JC Team 1 ------ 1101
    1819 Kiran bahadur Roka U-Track 100m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Hoog - Groep 1 U-Track JC Team 1 ------ 1118
    1820 Damian Stamper U-Track 4x100m
    Speer
    Ver
    JJC - Spee...- Groep 1JJC - Ver - Groep 2 U-Track JC Team 1 ------ 445
    1821 Senna Stamper U-Track 100mH
    Discus
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Disc...- Groep 2JJC - Ver - Groep 1 U-Track JC Team 1 ------ 1132
    1822 Max Innikel U-Track 800m
    100mH
    Speer
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC- Speer - Groep 2 U-Track JC Team 2 ------ 793
    1823 Toon de Kwaasteniet U-Track 100m
    Hoog
    Ver
    JJC - 100mJJC - Hoog - Groep 2JJC - Ver - Groep 2 U-Track JC Team 2 ------ 1314
    1824 Lorenzo Speear U-Track 100m
    Speer
    Kogel
    JJC - 100mJJC- Speer - Groep 2JJC - Koge...- Groep 2 U-Track JC Team 2 ------ 852

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Atverni ATVN 17
    AV Phoenix PHNX 7
    Fit FIT 5
    GAC Hilversum GACH 17
    U-Track UTRK 9
    Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 GAC Hilversum JC Team 1 GAC Hilversum - JJC
    Begeleider: Niels Alofsen
    9 6842
    2 AV Atverni JC Team 1 AV Atverni - JJC
    Begeleider: Nathalie Kuijf
    Jurylid: Elise Zegwaart
    7 5911
    3 U-Track JC Team 1 U-Track - JJC
    Begeleider: Alex Chan, Jarno Hagmeijer
    Jurylid: Bob Douwe
    6 5598
    4 GAC Hilversum JC Team 2 GAC Hilversum - JJC
    Begeleider: Niels Alofsen
    8 5182
    5 AV Atverni JC Team 2 AV Atverni - JJC
    Begeleider: Nathalie
    Jurylid: Elise Zegwaart
    10 4678
    6 Fit JC Fit - JJC
    Begeleider: Linde Lammers
    Jurylid: Bert Keers
    5 3751
    7 AV Phoenix JC Team 1 AV Phoenix - JJC
    Begeleider: Arjan Weijenborg
    Jurylid: via Phoenix
    7 3718
    8 U-Track JC Team 2 U-Track - JJC
    Begeleider: Jarno Hagmeijer
    3 2959
    9 AV Phoenix JC Team 2 AV Phoenix - JJC
    Begeleider: Jarno Hagmeijer
    Jurylid: Bob Roell
    0 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Bart van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JC Team 1 12,26 -0.1 m/s12,33 782
    2 Laurens Jordense GACH GAC Hilver...JC Team 1 12,74 -0.1 m/s12,80 707
    3 Kiran bahadur Roka U-Track U-Track JC Team 1 12,84 +0.0 m/s--- 692
    4 Miro van Wieringen GACH GAC Hilver...JC Team 1 13,06 -0.1 m/s12,80 660
    5 Nout Morssinkhof Fit Fit JC 13,32 -0.1 m/s14,20 623
    6 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 2 13,61 -1.1 m/s--- 584
    7 Frans de Nooij U-Track U-Track JC Team 1 13,70 +0.0 m/s--- 572
    8 Gianni Louhenapessy AV Atverni AV Atverni JC Team 1 13,75 -0.1 m/s12,33 566
    9 Joseph Adepeju AV Atverni AV Atverni JC Team 2 13,89 -0.1 m/s13,80 548
    10 Toon de Kwaasteniet U-Track U-Track JC Team 2 14,05 +0.0 m/s--- 528
    11 Lorenzo Speear U-Track U-Track JC Team 2 14,12 +0.0 m/s--- 519
    12 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni AV Atverni JC Team 2 14,21 -1.1 m/s--- 0
    13 Peer Waterman Fit Fit JC 14,27 -0.1 m/s14,99 501
    14 David Hoogenbosch GACH GAC Hilver...JC Team 2 14,60 +0.0 m/s--- 462
    15 Krijn Stufkens Fit Fit JC 15,03 +0.0 m/s16,29 0
    16 David Vroegindeweij GACH GAC Hilver...JC Team 2 15,06 -0.1 m/s13,50 411
    17 Wouter Bakker AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 15,79 -1.1 m/s--- 336
    18 Mees Borghuis AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 16,29 -1.1 m/s--- 288
    19 Tim Röell AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 16,46 -1.1 m/s--- 0
    Bastian Jansma GACH GAC Hilver...JC Team 1 DNS --- 0
    Tex de Kock GACH GAC Hilver...JC Team 2 DNS --- 0
    Jeroen Visser AV Atverni AV Atverni JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Timo Hoogendoorn U-Track U-Track JC Team 1 2:11,76 2:04,00 759
    2 Jente Faber GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:27,74 2:28,00 581
    3 David Neidig GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:28,42 2:28,00 574
    4 Lukas Renaud GACH GAC Hilver...JC Team 2 2:28,95 2:30,00 569
    5 Hidde Woldendorp AV Atverni AV Atverni JC Team 2 2:31,81 --- 542
    6 Iker Bruggink AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 2:32,63 --- 534
    7 Max Innikel U-Track U-Track JC Team 2 2:33,16 --- 529
    8 Peer Waterman Fit Fit JC 2:33,91 2:49,32 522
    9 Pablo Zegwaart AV Atverni AV Atverni JC Team 1 2:34,34 --- 518
    10 Gies Oude Brunink Fit Fit JC 2:34,57 --- 516
    11 Dani Suparmono GACH GAC Hilver...JC Team 2 2:36,05 2:40,00 503
    12 Bastian Jansma GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:40,10 2:40,00 0
    13 Roy van Meurs AV Atverni AV Atverni JC Team 1 2:40,65 --- 463
    Luc Nederpel AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DQ --- 0
    Dat de Kiefte AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 DNS --- 0
    Tobias Kramer AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Yoram Vriezen GACH GAC Hilver...JC Team 1 14,82 -0.7 m/s14,51 743
    2 Laurens Jordense GACH GAC Hilver...JC Team 1 16,48 -0.7 m/s16,50 595
    3 Senna Stamper U-Track U-Track JC Team 1 16,52 -0.7 m/s--- 592
    4 Gianni Louhenapessy AV Atverni AV Atverni JC Team 1 17,77 -0.7 m/s18,24 499
    5 Joseph Adepeju AV Atverni AV Atverni JC Team 2 18,48 -0.2 m/s--- 452
    6 David Vroegindeweij GACH GAC Hilver...JC Team 2 19,78 -0.7 m/s17,50 375
    7 Ivar Pijnenburg GACH GAC Hilver...JC Team 2 19,99 -0.7 m/s--- 363
    8 Antoni Elkenbracht AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 23,02 -0.2 m/s--- 220
    9 Jeroen Visser AV Atverni AV Atverni JC Team 1 24,47 -0.2 m/s--- 163
    Tobias Kramer AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DQ --- 0
    Dat de Kiefte AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 DNS --- 0
    Naoa Yeo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0
    Max Innikel U-Track U-Track JC Team 2 DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Daniël van der Poel AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 X 31,91 30,90 29,43 31,91 --- 525
    2 Jonas Elzinga GACH GAC Hilver...JC Team 1 29,75 30,91 22,67 29,87 30,91 --- 509
    3 Flo van Raalte GACH GAC Hilver...JC Team 1 23,52 29,77 29,58 27,18 29,77 --- 0
    4 Pablo Zegwaart AV Atverni AV Atverni JC Team 1 23,57 27,34 X 23,47 27,34 --- 453
    5 Damian Stamper U-Track U-Track JC Team 1 21,45 26,83 24,35 24,95 26,83 --- 445
    6 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 1 23,34 23,20 X 21,61 23,34 --- 0
    7 Yoep van Loenen GACH GAC Hilver...JC Team 2 20,20 22,33 20,33 20,40 22,33 --- 367
    8 Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 2 X 20,87 X X 20,87 --- 340
    9 Merlijn Munneke GACH GAC Hilver...JC Team 2 19,52 19,04 20,11 18,28 20,11 --- 0
    10 Mees Borghuis AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 16,80 16,20 16,75 19,73 19,73 --- 0
    11 Kars van Reeuwijk Fit Fit JC 19,61 19,36 17,31 18,50 19,61 --- 317
    12 Peer Waterman Fit Fit JC X 16,37 17,19 17,30 17,30 --- 0
    13 Max Innikel U-Track U-Track JC Team 2 X 15,04 16,88 16,95 16,95 --- 264
    14 Lorenzo Speear U-Track U-Track JC Team 2 X 16,73 9,23 12,67 16,73 --- 0
    15 Alioune Cisse U-Track U-Track JC Team 1 X 12,92 13,27 15,71 15,71 --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Yoram Vriezen GACH GAC Hilver...JC Team 1 34,59 37,27 38,03 38,39 38,39 --- 594
    2 Alioune Cisse U-Track U-Track JC Team 1 X 23,66 23,90 X 23,90 --- 376
    3 Senna Stamper U-Track U-Track JC Team 1 20,78 19,81 22,48 21,73 22,48 --- 0
    4 Ivar Pijnenburg GACH GAC Hilver...JC Team 2 21,44 21,32 X 19,58 21,44 --- 333
    5 Pablo Zegwaart AV Atverni AV Atverni JC Team 1 19,56 20,88 17,35 19,37 20,88 --- 323
    6 Kris Andriessen GACH GAC Hilver...JC Team 1 20,02 X 19,45 17,13 20,02 --- 0
    7 Daniël van der Poel AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 16,56 19,84 18,06 17,77 19,84 --- 304
    8 Tim Röell AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 X X 18,14 18,76 18,76 --- 0
    9 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 1 18,57 X 17,84 15,86 18,57 --- 0
    10 Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 2 15,50 15,04 17,20 17,53 17,53 --- 259
    11 Mike van Doorn AV Atverni AV Atverni JC Team 2 14,84 12,24 13,16 13,88 14,84 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Flo van Raalte GACH GAC Hilver...JC Team 1 9,56 10,64 10,38 9,85 10,64 --- 553
    2 Jonas Elzinga GACH GAC Hilver...JC Team 1 9,94 10,25 9,98 9,75 10,25 --- 0
    3 Frans de Nooij U-Track U-Track JC Team 1 9,68 10,14 9,47 10,03 10,14 8,51 529
    4 Alioune Cisse U-Track U-Track JC Team 1 - 7,92 8,23 8,10 8,23 --- 0
    5 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 2 6,75 7,12 7,35 7,14 7,35 --- 385
    6 Merlijn Munneke GACH GAC Hilver...JC Team 2 6,35 7,25 6,02 6,64 7,25 --- 380
    7 Kars van Reeuwijk Fit Fit JC 6,64 6,35 6,22 6,26 6,64 --- 345
    8 Lorenzo Speear U-Track U-Track JC Team 2 6,44 5,65 5,86 5,38 6,44 --- 333
    9 Wouter Bakker AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 5,18 X 6,14 5,82 6,14 --- 315
    10 Jeroen Visser AV Atverni AV Atverni JC Team 1 5,71 5,73 5,98 5,56 5,98 --- 305
    11 Mike van Doorn AV Atverni AV Atverni JC Team 2 5,78 5,35 5,97 5,47 5,97 --- 0
    12 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 1 5,13 5,62 5,84 5,13 5,84 --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Bart van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JC Team 1 5,20 4,72 4,71 4,16 5,20 --- 660
    2 Kris Andriessen GACH GAC Hilver...JC Team 1 4,29 4,69 4,82 X 4,82 +2.1 m/s--- 585
    3 Senna Stamper U-Track U-Track JC Team 1 4,60 4,49 4,30 4,25 4,60 --- 540
    4 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 2 4,39 4,12 3,48 3,89 4,39 --- 496
    5 Damian Stamper U-Track U-Track JC Team 1 4,37 4,38 4,24 3,84 4,38 --- 0
    6 Gies Oude Brunink Fit Fit JC 3,87 4,20 3,64 3,50 4,20 --- 458
    7 Yoep van Loenen GACH GAC Hilver...JC Team 2 3,89 4,10 3,99 4,07 4,10 +1.2 m/s--- 438
    8 Antoni Elkenbracht AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 X 3,46 4,09 3,86 4,09 --- 436
    9 Toon de Kwaasteniet U-Track U-Track JC Team 2 3,64 X 4,08 - 4,08 +1.1 m/s--- 434
    10 Daniël van der Poel AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 3,58 3,82 3,96 4,05 4,05 +0.6 m/s--- 0
    11 Naoa Yeo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 3,99 3,76 3,56 3,43 3,99 --- 0
    12 Sam Relyveld AV Atverni AV Atverni JC Team 1 3,88 3,86 3,70 3,90 3,90 --- 0
    13 David Hoogenbosch GACH GAC Hilver...JC Team 2 X 3,85 3,74 3,65 3,85 --- 0
    14 Krijn Stufkens Fit Fit JC 3,59 3,72 3,25 3,65 3,72 --- 0