Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 145
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 110 meter horden (107cm)
  • 1 x Zweedse Estafette
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 4 x Kogelslingeren 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m800m5000m110mHZweedseKogelKogelslHoogPolshoogVerTeam punten
    74 Floris Aarts AV 1923 Kogel
    Man - Kogel Groep 1 AV 1923 Mannen ----------- 612
    75 Elvis Afrifa AV 1923 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m AV 1923 Mannen ---------- 1748
    76 Ezra Amokwandoh AV 1923 100m
    Zweedse
    Man - 100m AV 1923 Mannen ---------- 0
    77 Gianluca Assorgia AV 1923 5000m
    Man - 5000m AV 1923 Mannen ----------- 717
    78 Rutger Bien AV 1923 Zweedse
    Ver
    Man - Ver Groep 1 AV 1923 Mannen ---------- 0
    79 Menno Blom AV 1923 200m
    Zweedse
    Man - 200m AV 1923 Mannen ---------- 0
    80 Casper Meijer AV 1923 400m
    Zweedse
    Man - 400m AV 1923 Mannen ---------- 0
    81 Ivan Mettrop AV 1923 5000m
    Man - 5000m AV 1923 Mannen ----------- 0
    82 Jasper Oskam AV 1923 400m
    Man - 400m AV 1923 Mannen ----------- 729
    83 Joshua Record AV 1923 Polshoog
    Ver
    Man - PolshoogMan - Ver Groep 2 AV 1923 Mannen ---------- 1478
    84 Johnny van...hooneveld AV 1923 800m
    Kogel
    Hoog
    Man - 800mMan - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 1 AV 1923 Mannen --------- 1282
    85 Sander Stok AV 1923 Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 1 AV 1923 Mannen ----------- 900
    86 Sam Beard Clytoneus Ver
    Man - Ver Groep 1 AV Clytoneus Mannen ----------- 0
    87 Laurens Corbière Clytoneus Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1 AV Clytoneus Mannen ---------- 1088
    88 Mike van der Hoek Clytoneus Hoog
    Man - Hoog Groep 1 AV Clytoneus Mannen ----------- 634
    89 Daan Jansen Clytoneus 110mH
    Zweedse
    Ver
    Man - 110mHMan - Ver Groep 2 AV Clytoneus Mannen --------- 1283
    90 Jochem de Kruijff Clytoneus Kogel
    Hoog
    Man - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 2 AV Clytoneus Mannen ---------- 0
    91 Jorn van der Maat Clytoneus 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m AV Clytoneus Mannen --------- 0
    92 Michel Mooij Clytoneus 5000m
    Man - 5000m AV Clytoneus Mannen ----------- 0
    93 Hugo van der Ploeg Clytoneus 400m
    Man - 400m AV Clytoneus Mannen ----------- 0
    94 Marc Roes Clytoneus 800m
    Man - 800m AV Clytoneus Mannen ----------- 0
    95 Gijs Straver Clytoneus 400m
    Zweedse
    Man - 400m AV Clytoneus Mannen ---------- 676
    96 Jelle Timmerman Clytoneus 800m
    Man - 800m AV Clytoneus Mannen ----------- 706
    97 Tim Valentijn Clytoneus 5000m
    Man - 5000m AV Clytoneus Mannen ----------- 525
    98 Noobar Vartan Clytoneus Polshoog
    Man - Polshoog AV Clytoneus Mannen ----------- 673
    99 Daniël Versteeg Clytoneus 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m AV Clytoneus Mannen --------- 1401
    251 Richard Assendelft De Spartaan 100m
    Zweedse
    Kogel
    Man - 100mMan - Kogel Groep 2 AV De Spar...an Mannen --------- 676
    252 Zeb Beelen De Spartaan 5000m
    Man - 5000m AV De Spar...an Mannen ----------- 0
    253 Jarik Beukers De Spartaan Ver
    Man - Ver Groep 2 AV De Spar...an Mannen ----------- 0
    254 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 800m
    Zweedse
    Man - 800m AV De Spar...an Mannen ---------- 803
    255 Levi van der Geest De Spartaan Kogel
    Hoog
    Man - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 2 AV De Spar...an Mannen ---------- 1219
    256 Hans van Hateren De Spartaan 5000m
    Man - 5000m AV De Spar...an Mannen ----------- 662
    257 Davey Kaak De Spartaan 800m
    Man - 800m AV De Spar...an Mannen ----------- 0
    258 Bas Meeuwenoord De Spartaan 200m
    Man - 200m AV De Spar...an Mannen ----------- 0
    259 Julian van Meggelen De Spartaan 100m
    Man - 100m AV De Spar...an Mannen ----------- 0
    260 Peter van Noort De Spartaan Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 2 AV De Spar...an Mannen ----------- 658
    261 Steven Oosterkamp De Spartaan 400m
    Zweedse
    Man - 400m AV De Spar...an Mannen ---------- 0
    262 Neal Ott De Spartaan Polshoog
    Man - Polshoog AV De Spar...an Mannen ----------- 645
    263 Wessel Steenvoorden De Spartaan Hoog
    Man - Hoog Groep 1 AV De Spar...an Mannen ----------- 0
    264 Emiel Stoop De Spartaan 200m
    Zweedse
    Man - 200m AV De Spar...an Mannen ---------- 720
    265 Twan van Tol De Spartaan Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 1 AV De Spar...an Mannen ----------- 0
    266 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400m
    110mH
    Ver
    Man - 400mMan - 110mHMan - Ver Groep 1 AV De Spar...an Mannen --------- 2073
    267 Jeroen Cox AV Fortuna 5000m
    Man - 5000m AV Fortuna Mannen ----------- 484
    268 Ivo Harms AV Fortuna Kogel
    Polshoog
    Man - Kogel Groep 2Man - Polshoog AV Fortuna Mannen ---------- 587
    269 Lars Könemann AV Fortuna Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 2 AV Fortuna Mannen ----------- 425
    270 Koen Klunder AV Fortuna 400m
    Zweedse
    Man - 400m AV Fortuna Mannen ---------- 0
    271 Wouter Loerts AV Fortuna Zweedse
    Hoog
    Man - Hoog Groep 2 AV Fortuna Mannen ---------- 0
    272 Jelle Meerman AV Fortuna 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m AV Fortuna Mannen --------- 643
    273 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 400m
    Kogel
    Hoog
    Man - 400mMan - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 1 AV Fortuna Mannen --------- 2290
    274 Daan Verlinden AV Fortuna 800m
    Man - 800m AV Fortuna Mannen ----------- 576
    275 Jort van der Voorden AV Fortuna 200m
    Zweedse
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 1 AV Fortuna Mannen --------- 0
    276 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 100m
    110mH
    Ver
    Man - 100mMan - 110mHMan - Ver Groep 2 AV Fortuna Mannen --------- 2320
    277 Cosmo van Berkel AV Gouda 5000m
    Man - 5000m AV Gouda Mannen ----------- 0
    278 Reinier Bliek AV Gouda Kogel
    Man - Kogel Groep 1 AV Gouda Mannen ----------- 520
    279 Floris de Boer AV Gouda 110mH
    Zweedse
    Hoog
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2 AV Gouda Mannen --------- 1374
    280 Wietse Bosman AV Gouda 100m
    Zweedse
    Man - 100m AV Gouda Mannen ---------- 0
    281 Jonathan Dol AV Gouda 800m
    Man - 800m AV Gouda Mannen ----------- 0
    282 Faas Ignatius AV Gouda Polshoog
    Man - Polshoog AV Gouda Mannen ----------- 371
    283 Alexander Kirkels AV Gouda Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 1 AV Gouda Mannen ----------- 516
    284 Ruben Koning AV Gouda 400m
    Zweedse
    Man - 400m AV Gouda Mannen ---------- 0
    285 Vincent Kruit AV Gouda 100m
    400m
    Ver
    Man - 100mMan - 400mMan - Ver Groep 2 AV Gouda Mannen --------- 2181
    286 Ivo van de Pasch AV Gouda Hoog
    Man - Hoog Groep 1 AV Gouda Mannen ----------- 0
    287 Jochem Ribberink AV Gouda 200m
    Zweedse
    Man - 200m AV Gouda Mannen ---------- 708
    288 Frank Schotman AV Gouda 5000m
    Man - 5000m AV Gouda Mannen ----------- 651
    289 Indigo Tjan AV Gouda 800m
    Man - 800m AV Gouda Mannen ----------- 619
    290 Riepko de Vries AV Gouda 200m
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 1 AV Gouda Mannen ---------- 0
    291 Sjoerd Dekker AV Haarlem 200m
    Zweedse
    Man - 200m AV Haarlem Mannen ---------- 0
    292 Miljo Felter AV Haarlem 800m
    Man - 800m AV Haarlem Mannen ----------- 0
    293 Dik de Groot AV Haarlem Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2 AV Haarlem Mannen ---------- 851
    294 Vester van...eijningen AV Haarlem 400m
    Zweedse
    Man - 400m AV Haarlem Mannen ---------- 829
    295 Roeland Heitkönig AV Haarlem 100m
    400m
    Man - 100mMan - 400m AV Haarlem Mannen ---------- 0
    296 Daan Oppenhuis AV Haarlem 5000m
    Man - 5000m AV Haarlem Mannen ----------- 642
    297 Gydo van d...Pieterman AV Haarlem 110mH
    Hoog
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 1 AV Haarlem Mannen ---------- 683
    298 Niels Ran AV Haarlem Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1 AV Haarlem Mannen ---------- 1205
    299 Stefan Scholte AV Haarlem 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m AV Haarlem Mannen --------- 1591
    300 Tim van Vugt AV Haarlem Polshoog
    Ver
    Man - PolshoogMan - Ver Groep 2 AV Haarlem Mannen ---------- 909
    301 Jurgen Wielart AV Haarlem 800m
    Zweedse
    Man - 800m AV Haarlem Mannen ---------- 899
    302 Timo Brandehof HLLM 200m
    400m
    Ver
    Man - 200mMan - 400mMan - Ver Groep 1 AV Haarlem...er Mannen --------- 2170
    303 Joey Hendriks HLLM 5000m
    Man - 5000m AV Haarlem...er Mannen ----------- 588
    304 Bryan van Ingen HLLM Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 2 AV Haarlem...er Mannen ----------- 771
    305 Sean ten Kate HLLM Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1 AV Haarlem...er Mannen ---------- 0
    306 Douwe Koldijk HLLM 200m
    Zweedse
    Man - 200m AV Haarlem...er Mannen ---------- 0
    307 Matthijs Kuyken HLLM 100m
    110mH
    Hoog
    Man - 100mMan - 110mHMan - Hoog Groep 2 AV Haarlem...er Mannen --------- 540
    308 Rob van Limpt HLLM 800m
    Man - 800m AV Haarlem...er Mannen ----------- 0
    309 Freek Nijbacker HLLM Zweedse
    AV Haarlem...er Mannen ----------- 0
    310 Marijn van...er Putten HLLM 800m
    Zweedse
    Man - 800m AV Haarlem...er Mannen ---------- 731
    311 Marcus Treep HLLM Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 AV Haarlem...er Mannen ---------- 0
    312 Noah Verboom HLLM 110mH
    Kogel
    Polshoog
    Man - 110mHMan - Kogel Groep 2Man - Polshoog AV Haarlem...er Mannen --------- 2252
    313 Thomas Weijers HLLM 100m
    400m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 400m AV Haarlem...er Mannen --------- 595
    314 Mathijs Wiggers HLLM 5000m
    Man - 5000m AV Haarlem...er Mannen ----------- 0
    315 Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus 800m
    Man - 800m AV Lycurgus Mannen ----------- 0
    316 Thomas Bruyn AV Lycurgus 200m
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 1 AV Lycurgus Mannen ---------- 0
    317 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Zweedse
    Kogel
    Polshoog
    Man - Kogel Groep 2Man - Polshoog AV Lycurgus Mannen --------- 1297
    318 Mike de Dood AV Lycurgus 5000m
    Man - 5000m AV Lycurgus Mannen ----------- 0
    319 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Hoog
    Man - Hoog Groep 1 AV Lycurgus Mannen ----------- 725
    320 Sven van Doodewaerd AV Lycurgus Hoog
    Man - Hoog Groep 2 AV Lycurgus Mannen ----------- 0
    321 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 100m
    400m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 400m AV Lycurgus Mannen --------- 548
    322 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 1 AV Lycurgus Mannen ----------- 740
    324 Jelle de Jong AV Lycurgus 110mH
    Zweedse
    Man - 110mH AV Lycurgus Mannen ---------- 815
    325 Remco Kramer AV Lycurgus 5000m
    Man - 5000m AV Lycurgus Mannen ----------- 615
    326 Tijmen van 't Land AV Lycurgus 800m
    Man - 800m AV Lycurgus Mannen ----------- 693
    327 Jereno Macnack AV Lycurgus 100m
    Man - 100m AV Lycurgus Mannen ----------- 644
    329 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 200m
    Zweedse
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 2 AV Lycurgus Mannen --------- 1339
    330 Alberto Biswane Olympus `70 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m AV Olympus...70 Mannen --------- 1367
    331 Marco Bronswijk Olympus `70 Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 1 AV Olympus...70 Mannen ----------- 625
    332 Samuel Chapple Olympus `70 400m
    800m
    Man - 400mMan - 800m AV Olympus...70 Mannen ---------- 1637
    333 Tim Hoogenboom Olympus `70 Hoog
    Polshoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - PolshoogMan - Ver Groep 1 AV Olympus...70 Mannen --------- 2022
    334 Sjoerd van Marrewijk Olympus `70 5000m
    Man - 5000m AV Olympus...70 Mannen ----------- 0
    335 Guido Persoon Olympus `70 Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 AV Olympus...70 Mannen ---------- 0
    336 Kevin Philipsen Olympus `70 Zweedse
    Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2 AV Olympus...70 Mannen --------- 607
    337 Ruben Rolvink Olympus `70 Kogel
    Man - Kogel Groep 1 AV Olympus...70 Mannen ----------- 0
    338 Erwin Sparreboom Olympus `70 5000m
    Man - 5000m AV Olympus...70 Mannen ----------- 674
    339 Lars Tinneveld Olympus `70 400m
    Man - 400m AV Olympus...70 Mannen ----------- 0
    340 Raymon Toussaint Olympus `70 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m AV Olympus...70 Mannen --------- 0
    342 Niko Zuidema Olympus `70 110mH
    Zweedse
    Man - 110mH AV Olympus...70 Mannen ---------- 793
    343 Justin Cok AV `47 200m
    800m
    Man - 200mMan - 800m AV `47 Mannen ---------- 714
    344 Remon van Duijnen AV `47 Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 2 AV `47 Mannen ----------- 0
    345 Joost van Gemeren AV `47 Kogelsl
    Man - Koge...l Groep 1 AV `47 Mannen ----------- 662
    346 Hans Harting AV `47 110mH
    Zweedse
    Polshoog
    Man - 110mHMan - Polshoog AV `47 Mannen --------- 1405
    347 Stephan van der Jagt AV `47 100m
    400m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 400m AV `47 Mannen --------- 1434
    348 Justin Kr...ijenbrink AV `47 110mH
    Zweedse
    Ver
    Man - 110mHMan - Ver Groep 2 AV `47 Mannen --------- 0
    349 Branco Kranenburg AV `47 100m
    Zweedse
    Hoog
    Man - 100mMan - Hoog Groep 2 AV `47 Mannen --------- 769
    350 Patrick van Leeuwen AV `47 5000m
    Man - 5000m AV `47 Mannen ----------- 396
    351 Daan Schuurman AV `47 200m
    Kogel
    Ver
    Man - 200mMan - Kogel Groep 1Man - Ver Groep 1 AV `47 Mannen --------- 1294
    352 Matthijs de Waal AV `47 Kogel
    Man - Kogel Groep 2 AV `47 Mannen ----------- 533
    353 Chris van Hensbergen KAV Holland 400m
    Man - 400m KAV Holland Mannen ----------- 715
    354 Boris Hoogervorst KAV Holland Zweedse
    Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 2 KAV Holland Mannen --------- 680
    355 Martijn Hoogewerf KAV Holland 110mH
    Kogel
    Polshoog
    Man - 110mHMan - Kogel Groep 2Man - Polshoog KAV Holland Mannen --------- 2161
    356 Niels Lambers KAV Holland 100m
    Zweedse
    Kogelsl
    Man - 100mMan - Koge...l Groep 1 KAV Holland Mannen --------- 315
    357 Sil Negenman KAV Holland 100m
    200m
    Ver
    Man - 100mMan - 200mMan - Ver Groep 1 KAV Holland Mannen --------- 2127
    358 Lucas Nieuweboer KAV Holland 800m
    5000m
    Man - 800mMan - 5000m KAV Holland Mannen ---------- 1534
    359 Tijn Pronk KAV Holland 800m
    Zweedse
    Man - 800m KAV Holland Mannen ---------- 0
    360 Mika Taag KAV Holland 400m
    Zweedse
    Hoog
    Man - 400mMan - Hoog Groep 1 KAV Holland Mannen --------- 0
    362 Stefan Duistermaat Phanos Hoog
    Man - Hoog Groep 1 Phanos Mannen ----------- 0
    363 Kaj Emanuel Phanos 200m
    Zweedse
    Man - 200m Phanos Mannen ---------- 706
    364 Daniel de Looze Phanos 400m
    Zweedse
    Ver
    Man - 400mMan - Ver Groep 2 Phanos Mannen --------- 934
    365 Meseret M...om Tsegay Phanos 5000m
    Man - 5000m Phanos Mannen ----------- 536
    366 Maarten Ottenhoff Phanos 110mH
    Zweedse
    Man - 110mH Phanos Mannen ---------- 763
    367 Martijn Praamsma Phanos Hoog
    Man - Hoog Groep 2 Phanos Mannen ----------- 725
    368 Matthijs Ruoff Phanos Polshoog
    Man - Polshoog Phanos Mannen ----------- 673
    369 Cain Rutgers Phanos 800m
    Man - 800m Phanos Mannen ----------- 799
    370 Anne Toonen Phanos Kogel
    Kogelsl
    Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1 Phanos Mannen ---------- 725
    371 Finn van der Velden Phanos 100m
    200m
    Zweedse
    Man - 100mMan - 200m Phanos Mannen --------- 706
    372 Sareje Bulale Phanos 800m
    Man - 800m Phanos Mannen ----------- 0
    480 Theo Danes AV 1923 110mH
    Man - 110mH AV 1923 Mannen ----------- 0

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV 1923 AV23 13
    AV Clytoneus CLYT 14
    AV De Spartaan SPTN 16
    AV Fortuna FRTN 10
    AV Gouda GOUD 14
    AV Haarlem HRLM 11
    AV Haarlemmermeer HLLM 13
    AV Lycurgus LYCG 13
    AV Olympus `70 OL70 12
    AV `47 AV47 10
    KAV Holland KAVH 8
    Phanos PHNS 11
    Competitiestand Mannen 2e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV Olympus `70 Mannen AV Olympus `70 - Msen
    Begeleider: Wendy van Zwol
    Jurylid: Ard Persoon
    12 8619
    2 AV Haarlem Mannen AV Haarlem - Msen
    Begeleider: Ruud Wielart
    Jurylid: Viktor Beelen
    11 8577
    3 AV Haarlemmermeer Mannen AV Haarlemmermeer - Msen
    Begeleider: Freek Nijbacker
    Jurylid: Ricardo Dijkstra
    13 8486
    4 AV De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen
    Begeleider: Anthony Ott
    Jurylid: Dave Clemens
    16 8375
    5 KAV Holland Mannen KAV Holland - Msen
    Begeleider: Niels Lambers
    Jurylid: Judith Endstra
    8 8372
    6 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
    Begeleider: Johnny van schooneveld
    Jurylid: Sander Stok (kogel)
    13 8356
    7 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
    Begeleider: Thomas Hoogerbrugge
    Jurylid: Nog niet bekend
    13 8232
    12 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
    Begeleider: Kosta Zervos
    Jurylid: Nikki Konemann
    10 8098
    8 AV `47 Mannen AV `47 - Msen
    Begeleider: Rutger Verbey
    Jurylid: Michael Kooter
    10 8073
    9 AV Clytoneus Mannen AV Clytoneus - Msen
    Begeleider: Gijs Straver
    Jurylid: Renze Dekker (polshoog)
    14 7862
    10 AV Gouda Mannen AV Gouda - Msen
    Begeleider: Patrick Janssen
    14 7790
    11 Phanos Mannen Phanos - Msen
    Begeleider: Tom Kleist
    Jurylid: Tom Kleist
    11 7496

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Elvis Afrifa AV 1923 AV 1923 Mannen 10,70 +1.5 m/s10,50 880
    2 Stefan Scholte AV Haarlem AV Haarlem Mannen 11,04 +1.5 m/s10,92 795
    3 Ezra Amokwandoh AV 1923 AV 1923 Mannen 11,18 +1.5 m/s11,29 0
    4 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,28 +0.8 m/s11,36 738
    5 Stephan van der Jagt AV `47 AV `47 Mannen 11,38 +0.8 m/s11,49 715
    6 Sil Negenman KAV Holland KAV Holland Mannen 11,38 +1.5 m/s11,26 715
    7 Finn van der Velden Phanos Phanos Mannen 11,42 +0.8 m/s11,40 706
    8 Daniël Versteeg Clytoneus AV Clytoneus Mannen 11,52 +0.5 m/s11,60 683
    9 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 11,54 +1.5 m/s11,34 679
    10 Richard Assendelft De Spartaan AV De Spar...an Mannen 11,55 +0.8 m/s11,54 676
    11 Julian van Meggelen De Spartaan AV De Spar...an Mannen 11,56 +0.5 m/s11,74 0
    12 Vincent Kruit AV Gouda AV Gouda Mannen 11,58 +0.8 m/s11,39 670
    13 Roeland Heitkönig AV Haarlem AV Haarlem Mannen 11,65 +0.5 m/s11,63 0
    14 Jereno Macnack AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,70 +1.3 m/s12,17 644
    15 Jorn van der Maat Clytoneus AV Clytoneus Mannen 11,73 +0.5 m/s11,86 0
    16 Branco Kranenburg AV `47 AV `47 Mannen 11,78 +0.5 m/s11,71 0
    17 Bastiaan Hondema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,78 +1.3 m/s12,04 0
    18 Raymon Toussaint Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 11,89 +0.8 m/s11,60 0
    19 Jelle Meerman AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,90 +0.5 m/s11,74 0
    20 Wietse Bosman AV Gouda AV Gouda Mannen 11,92 +1.3 m/s12,22 0
    21 Thomas Weijers HLLM AV Haarlem...er Mannen 11,93 +1.3 m/s11,94 595
    22 Matthijs Kuyken HLLM AV Haarlem...er Mannen 11,98 +1.3 m/s11,98 0
    23 Niels Lambers KAV Holland KAV Holland Mannen 12,10 +1.3 m/s12,30 0

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Elvis Afrifa AV 1923 AV 1923 Mannen 21,78 +0.2 m/s21,79 868
    2 Stefan Scholte AV Haarlem AV Haarlem Mannen 22,45 +0.2 m/s22,46 796
    3 Timo Brandehof HLLM AV Haarlem...er Mannen 22,62 +0.2 m/s22,98 778
    4 Sil Negenman KAV Holland KAV Holland Mannen 22,84 +0.2 m/s22,20 756
    5 Sjoerd Dekker AV Haarlem AV Haarlem Mannen 23,20 +0.2 m/s22,40 0
    6 Emiel Stoop De Spartaan AV De Spar...an Mannen 23,20 +2.3 m/s23,08 720
    7 Bas Meeuwenoord De Spartaan AV De Spar...an Mannen 23,21 +1.6 m/s23,77 0
    8 Daniël Versteeg Clytoneus AV Clytoneus Mannen 23,22 +2.3 m/s23,31 718
    9 Jochem Ribberink AV Gouda AV Gouda Mannen 23,32 +2.3 m/s23,57 708
    10 Kaj Emanuel Phanos Phanos Mannen 23,35 +0.2 m/s22,74 706
    11 Finn van der Velden Phanos Phanos Mannen 23,36 +1.6 m/s23,60 0
    12 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 23,42 +1.6 m/s23,70 699
    13 Menno Blom AV 1923 AV 1923 Mannen 23,44 +1.6 m/s23,82 0
    14 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 23,53 +2.3 m/s23,10 688
    15 Jorn van der Maat Clytoneus AV Clytoneus Mannen 23,58 +1.6 m/s23,80 0
    16 Riepko de Vries AV Gouda AV Gouda Mannen 23,76 24,43 0
    17 Raymon Toussaint Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 23,93 +2.3 m/s23,40 0
    18 Daan Schuurman AV `47 AV `47 Mannen 23,99 +2.3 m/s23,57 645
    19 Jelle Meerman AV Fortuna AV Fortuna Mannen 24,02 +1.6 m/s23,85 643
    20 Douwe Koldijk HLLM AV Haarlem...er Mannen 24,13 24,02 0
    21 Jort van der Voorden AV Fortuna AV Fortuna Mannen 24,46 24,65 0
    22 Justin Cok AV `47 AV `47 Mannen 25,38 24,22 0
    23 Thomas Bruyn AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 27,66 25,13 0

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Vester van...eijningen AV Haarlem AV Haarlem Mannen 49,48 48,91 829
    2 Vincent Kruit AV Gouda AV Gouda Mannen 49,77 50,40 816
    3 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Mannen 50,43 48,63 786
    4 Samuel Chapple Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 50,63 50,00 777
    5 Daniel de Looze Phanos Phanos Mannen 51,51 50,90 740
    6 Timo Brandehof HLLM AV Haarlem...er Mannen 51,60 50,42 736
    7 Jasper Oskam AV 1923 AV 1923 Mannen 51,75 51,98 729
    8 Jurgen van der Zwet De Spartaan AV De Spar...an Mannen 51,92 50,06 722
    9 Stephan van der Jagt AV `47 AV `47 Mannen 52,01 52,24 719
    10 Chris van Hensbergen KAV Holland KAV Holland Mannen 52,09 52,00 715
    11 Ruben Koning AV Gouda AV Gouda Mannen 52,87 52,59 0
    12 Gijs Straver Clytoneus AV Clytoneus Mannen 53,05 52,50 676
    13 Mika Taag KAV Holland KAV Holland Mannen 53,06 51,44 0
    14 Casper Meijer AV 1923 AV 1923 Mannen 53,39 58,79 0
    15 Thomas Weijers HLLM AV Haarlem...er Mannen 53,53 54,80 0
    16 Roeland Heitkönig AV Haarlem AV Haarlem Mannen 53,94 53,76 0
    17 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 53,96 54,91 0
    18 Steven Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...an Mannen 54,42 54,32 0
    19 Hugo van der Ploeg Clytoneus AV Clytoneus Mannen 54,63 53,50 0
    20 Bastiaan Hondema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 56,50 55,31 548
    21 Koen Klunder AV Fortuna AV Fortuna Mannen 56,91 57,85 0

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jurgen Wielart AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1:51,80 1:48,89 899
    2 Samuel Chapple Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 1:53,83 1:51,54 860
    3 Thijmen Dofferhoff De Spartaan AV De Spar...an Mannen 1:56,85 1:56,00 803
    4 Cain Rutgers Phanos Phanos Mannen 1:57,09 1:56,15 799
    5 Marijn van...er Putten HLLM AV Haarlem...er Mannen 2:00,96 1:56,34 731
    6 Miljo Felter AV Haarlem AV Haarlem Mannen 2:01,62 2:01,13 0
    7 Justin Cok AV `47 AV `47 Mannen 2:01,95 2:00,75 714
    8 Lucas Nieuweboer KAV Holland KAV Holland Mannen 2:02,33 1:58,00 708
    9 Jelle Timmerman Clytoneus AV Clytoneus Mannen 2:02,44 2:02,64 706
    10 Tijmen van 't Land AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 2:03,22 2:00,09 693
    11 Marc Roes Clytoneus AV Clytoneus Mannen 2:04,53 2:05,00 0
    12 Davey Kaak De Spartaan AV De Spar...an Mannen 2:05,98 2:03,99 0
    13 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Mannen 2:06,08 2:09,50 648
    14 Tijn Pronk KAV Holland KAV Holland Mannen 2:06,91 2:05,66 0
    15 Indigo Tjan AV Gouda AV Gouda Mannen 2:07,96 2:01,96 619
    16 Jonathan Dol AV Gouda AV Gouda Mannen 2:09,71 2:12,67 0
    17 Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 2:09,75 2:09,15 0
    18 Daan Verlinden AV Fortuna AV Fortuna Mannen 2:10,83 2:10,90 576
    19 Sareje Bulale Phanos Phanos Mannen 2:11,50 2:04,00 0
    20 Rob van Limpt HLLM AV Haarlem...er Mannen 2:18,93 2:27,06 0

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lucas Nieuweboer KAV Holland KAV Holland Mannen 15:06,34 14:26,66 826
    2 Gianluca Assorgia AV 1923 AV 1923 Mannen 15:59,40 14:51,98 717
    3 Erwin Sparreboom Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 16:21,84 16:50,00 674
    4 Sjoerd van Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 16:22,90 16:15,85 0
    5 Hans van Hateren De Spartaan AV De Spar...an Mannen 16:28,46 16:09,10 662
    6 Frank Schotman AV Gouda AV Gouda Mannen 16:34,38 16:47,02 651
    7 Daan Oppenhuis AV Haarlem AV Haarlem Mannen 16:39,70 16:33,68 642
    8 Remco Kramer AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 16:55,20 16:20,69 615
    9 Joey Hendriks HLLM AV Haarlem...er Mannen 17:10,57 19:00,00 588
    10 Mathijs Wiggers HLLM AV Haarlem...er Mannen 17:27,05 19:00,00 0
    11 Meseret M...om Tsegay Phanos Phanos Mannen 17:42,41 16:10,00 536
    12 Tim Valentijn Clytoneus AV Clytoneus Mannen 17:49,63 17:00,00 525
    13 Ivan Mettrop AV 1923 AV 1923 Mannen 18:10,62 18:06,45 0
    14 Mike de Dood AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 18:12,96 17:45,22 0
    15 Jeroen Cox AV Fortuna AV Fortuna Mannen 18:16,50 20:00,00 484
    16 Cosmo van Berkel AV Gouda AV Gouda Mannen 18:45,30 17:21,00 0
    17 Patrick van Leeuwen AV `47 AV `47 Mannen 19:19,49 18:00,00 396
    Zeb Beelen De Spartaan AV De Spar...an Mannen DNS 16:53,41 0
    Michel Mooij Clytoneus AV Clytoneus Mannen DNF 17:00,00 0

    Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 15,24 +0.8 m/s14,94 823
    2 Jelle de Jong AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 15,32 +1.9 m/s16,06 815
    3 Niko Zuidema Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 15,54 +0.8 m/s15,30 793
    4 Noah Verboom HLLM AV Haarlem...er Mannen 15,69 +1.9 m/s16,12 778
    5 Maarten Ottenhoff Phanos Phanos Mannen 15,85 +0.8 m/s15,20 763
    6 Martijn Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Mannen 15,93 +0.8 m/s15,39 755
    7 Floris de Boer AV Gouda AV Gouda Mannen 16,09 +0.8 m/s15,87 740
    8 Daan Jansen Clytoneus AV Clytoneus Mannen 16,20 +1.9 m/s16,40 730
    9 Jurgen van der Zwet De Spartaan AV De Spar...an Mannen 16,23 +1.5 m/s16,70 728
    10 Hans Harting AV `47 AV `47 Mannen 16,48 +1.5 m/s16,86 705
    11 Justin Kr...ijenbrink AV `47 AV `47 Mannen 16,62 +1.9 m/s16,05 0
    12 Gydo van d...Pieterman AV Haarlem AV Haarlem Mannen 16,74 +1.9 m/s16,57 683
    13 Matthijs Kuyken HLLM AV Haarlem...er Mannen 18,57 +1.5 m/s17,50 0
    Theo Danes AV 1923 AV 1923 Mannen DNF 17,50 0

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,72 11,46 647
    2 Floris Aarts AV 1923 AV 1923 Mannen 12,19 12,71 612
    3 Kevin Philipsen Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 12,11 11,70 607
    4 Ruben Rolvink Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 12,06 12,00 0
    5 Martijn Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Mannen 11,98 12,39 599
    6 Noah Verboom HLLM AV Haarlem...er Mannen 11,86 10,10 590
    7 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Mannen 11,57 11,01 0
    8 Laurens Corbière Clytoneus AV Clytoneus Mannen 11,27 12,00 550
    9 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,17 --- 543
    10 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 11,09 10,06 538
    11 Matthijs de Waal AV `47 AV `47 Mannen 11,02 11,14 533
    12 Daan Schuurman AV `47 AV `47 Mannen 10,95 11,73 0
    13 Reinier Bliek AV Gouda AV Gouda Mannen 10,84 11,50 520
    14 Levi van der Geest De Spartaan AV De Spar...an Mannen 10,46 10,10 494
    15 Sean ten Kate HLLM AV Haarlem...er Mannen 10,43 10,57 0
    16 Richard Assendelft De Spartaan AV De Spar...an Mannen 10,30 10,97 0
    17 Anne Toonen Phanos Phanos Mannen 9,54 10,00 426
    18 Ivo Harms AV Fortuna AV Fortuna Mannen 9,37 10,10 0
    19 Jochem de Kruijff Clytoneus AV Clytoneus Mannen 8,74 9,84 0

    Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sander Stok AV 1923 AV 1923 Mannen 57,17 62,07 900
    2 Bryan van Ingen HLLM AV Haarlem...er Mannen 47,77 43,14 771
    3 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 45,59 50,63 740
    4 Joost van Gemeren AV `47 AV `47 Mannen 40,39 40,95 662
    5 Peter van Noort De Spartaan AV De Spar...an Mannen 40,18 67,98 658
    6 Marco Bronswijk Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 38,07 37,95 625
    7 Remon van Duijnen AV `47 AV `47 Mannen 35,07 33,85 0
    8 Sean ten Kate HLLM AV Haarlem...er Mannen 34,69 30,00 0
    9 Laurens Corbière Clytoneus AV Clytoneus Mannen 32,82 32,73 538
    10 Alexander Kirkels AV Gouda AV Gouda Mannen 31,53 26,30 516
    11 Lars Könemann AV Fortuna AV Fortuna Mannen 26,61 21,50 425
    12 Kevin Philipsen Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 22,83 18,21 0
    13 Niels Lambers KAV Holland KAV Holland Mannen 21,17 28,17 315
    14 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 21,05 17,54 313
    15 Anne Toonen Phanos Phanos Mannen 20,42 30,00 299
    16 Twan van Tol De Spartaan AV De Spar...an Mannen 18,78 23,45 0

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Mannen 2,00 2,00 857
    2 Tim Hoogenboom Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 1,90 1,90 769
    2 Branco Kranenburg AV `47 AV `47 Mannen 1,90 2,00 769
    4 Stefan Duistermaat Phanos Phanos Mannen 1,85 1,80 0
    5 Martijn Praamsma Phanos Phanos Mannen 1,85 1,85 725
    5 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,85 1,85 725
    7 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 1,85 1,90 0
    8 Levi van der Geest De Spartaan AV De Spar...an Mannen 1,85 1,90 725
    9 Sven van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,80 1,85 0
    10 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Holland Mannen 1,80 1,70 680
    11 Niels Ran AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1,75 1,85 634
    11 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Mannen 1,75 1,80 634
    11 Mike van der Hoek Clytoneus AV Clytoneus Mannen 1,75 1,75 634
    11 Floris de Boer AV Gouda AV Gouda Mannen 1,75 1,65 634
    15 Gydo van d...Pieterman AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1,70 1,70 0
    15 Ivo van de Pasch AV Gouda AV Gouda Mannen 1,70 1,70 0
    17 Matthijs Kuyken HLLM AV Haarlem...er Mannen 1,65 1,65 540
    18 Jochem de Kruijff Clytoneus AV Clytoneus Mannen 1,65 1,60 0
    19 Marcus Treep HLLM AV Haarlem...er Mannen 1,60 1,65 0
    20 Wouter Loerts AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1,55 1,65 0
    20 Wessel Steenvoorden De Spartaan AV De Spar...an Mannen 1,55 1,60 0
    Mika Taag KAV Holland KAV Holland Mannen DNS 1,74 0

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Joshua Record AV 1923 AV 1923 Mannen 6,93 -0.2 m/s7,04 805
    2 Rutger Bien AV 1923 AV 1923 Mannen 6,88 +0.6 m/s6,50 0
    3 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 6,71 +0.0 m/s6,51 759
    4 Vincent Kruit AV Gouda AV Gouda Mannen 6,41 -1.2 m/s6,67 695
    5 Timo Brandehof HLLM AV Haarlem...er Mannen 6,23 +0.6 m/s6,01 656
    5 Sil Negenman KAV Holland KAV Holland Mannen 6,23 +1.5 m/s6,54 656
    7 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Holland Mannen 6,20 -0.2 m/s6,38 0
    8 Daan Schuurman AV `47 AV `47 Mannen 6,20 +2.4 m/s6,45 649
    9 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 6,16 -0.6 m/s6,05 640
    10 Jurgen van der Zwet De Spartaan AV De Spar...an Mannen 6,08 +1.9 m/s6,22 623
    11 Jarik Beukers De Spartaan AV De Spar...an Mannen 5,90 -0.8 m/s6,07 0
    12 Niels Ran AV Haarlem AV Haarlem Mannen 5,85 +0.3 m/s5,80 571
    13 Marcus Treep HLLM AV Haarlem...er Mannen 5,80 -0.7 m/s5,64 0
    14 Daan Jansen Clytoneus AV Clytoneus Mannen 5,77 -0.5 m/s5,70 553
    14 Tim Hoogenboom Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 5,77 +0.7 m/s6,21 553
    16 Jort van der Voorden AV Fortuna AV Fortuna Mannen 5,76 +0.9 m/s5,97 0
    17 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 5,54 -1.1 m/s6,01 0
    18 Riepko de Vries AV Gouda AV Gouda Mannen 5,38 +0.6 m/s5,62 0
    19 Sam Beard Clytoneus AV Clytoneus Mannen 5,22 +2.4 m/s5,70 0
    20 Thomas Bruyn AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 4,31 +1.7 m/s4,52 0
    21 Daniel de Looze Phanos Phanos Mannen 4,30 +0.1 m/s--- 194
    Tim van Vugt AV Haarlem AV Haarlem Mannen NM 5,91 0
    Justin Kr...ijenbrink AV `47 AV `47 Mannen DNS 6,75 0