Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 58
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 300 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:45 Ver
    Groep 1
    Uitslagen
    11:45 Kogel
    Groep 1
    Uitslagen
    12:15 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    12:15 Speer
    Groep 1
    Uitslagen
    13:05 Speer
    Groep 2
    Uitslagen
    13:50 800m Uitslagen
    14:35 300mH Uitslagen
    14:50 Ver
    Groep 2
    Uitslagen
    15:35 Kogel
    Groep 2
    Uitslagen
    15:45 Hoog
    Mat2
    Uitslagen
    16:05 80m Uitslagen


    Tijdschema

    11:45u16:15u
    Meisjes Junior C
    Ver - Groep 1
    Hoog - Mat 2
    Speer - Groep 2
    800m
    300mH
    Ver - Groep 2
    80m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m800m300mH4x80mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    592 Lise Aarden Atledo 80m
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mMJC - Kogel Groep 1MJC - Ver Groep 1 Atledo MC ----- 1063
    593 Jolijn Coolen Atledo 80m
    300mH
    Speer
    MJC - 80mMJC - 300mHMJC- Speer Groep 2 Atledo MC ----- 465
    594 Anne de Jong Atledo 800m
    MJC - 800m Atledo MC ------- 609
    595 Roos de Jong Atledo 800m
    MJC - 800m Atledo MC ------- 492
    596 Susan Lodewijks Atledo 300mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 300mHMJC- Hoog Groep 2 Atledo MC ----- 503
    597 Mijke Somers Atledo 4x80m
    Atledo MC ------- 0
    598 Floor Alessie AV Attila 300mH
    Speer
    Ver
    MJC - 300mHMJC- Speer Groep 2MJC - Ver Groep 1 AV Attila MC ----- 1717
    599 Hanna van Baast AV Attila 300mH
    Kogel
    Hoog
    MJC - 300mHMJC - Kogel Groep 2MJC - Hoog Groep 1 AV Attila MC ----- 1838
    600 Janna Bergink AV Attila 800m
    MJC - 800m AV Attila MC ------- 295
    601 Jill van Gurp AV Attila Speer
    MJC - Speer Groep 1 AV Attila MC ------- 0
    602 Barbara Karremans AV Attila 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH AV Attila MC ----- 650
    603 Fanny Kieboom AV Attila 80m
    4x80m
    MJC - 80m AV Attila MC ------ 0
    604 Bridget van Rooij AV Attila 800m
    MJC - 800m AV Attila MC ------- 0
    605 Fenne Severijns AV Attila 4x80m
    Ver
    MJC - Ver Groep 2 AV Attila MC ------ 0
    606 Annemarie Vergeer AV Attila 800m
    MJC - 800m AV Attila MC ------- 340
    607 Sibel de Vet AV Attila 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC- Hoog Groep 2 AV Attila MC ----- 586
    608 Lieselotte Wielage AV Attila Kogel
    MJC - Kogel Groep 1 AV Attila MC ------- 0
    609 Vera van den Burg AV Spiridon 800m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel Groep 1 AV Spiridon MC ----- 0
    610 Silkie Graafmans AV Spiridon 80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - Hoog Groep 1MJC - Ver Groep 2 AV Spiridon MC ----- 1548
    611 Sophie Janssen AV Spiridon 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC- Speer Groep 2MJC - Ver Groep 1 AV Spiridon MC ----- 0
    612 Loes van der Pennen AV Spiridon Speer
    Kogel
    MJC - Speer Groep 1MJC - Kogel Groep 2 AV Spiridon MC ------ 694
    613 Noelle Schalk AV Spiridon 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC- Hoog Groep 2 AV Spiridon MC ----- 304
    614 Danique Schalk AV Spiridon 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH AV Spiridon MC ----- 323
    615 Sanne Tuytelaars AV Spiridon 80m
    800m
    300mH
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - 300mH AV Spiridon MC ----- 1081
    616 Mia Anker AV Sprint 80m
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC- Speer Groep 2MJC - Ver Groep 2 AV Sprint MC Team 2 ----- 451
    617 Pauline Bezems AV Sprint 300mH
    Hoog
    MJC - 300mHMJC- Hoog Groep 2 AV Sprint MC Team 1 ------ 0
    618 Femke Dam AV Sprint 4x80m
    Kogel
    Ver
    MJC - Kogel Groep 1MJC - Ver Groep 2 AV Sprint MC Team 1 ----- 0
    619 Britta Driessen AV Sprint 800m
    MJC - 800m AV Sprint MC Team 1 ------- 0
    620 Nine Fransen AV Sprint 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m AV Sprint MC Team 1 ----- 1149
    621 Linsy Heestermans AV Sprint Speer
    Kogel
    Ver
    MJC- Speer Groep 2MJC - Kogel Groep 2MJC - Ver Groep 1 AV Sprint MC Team 1 ----- 1132
    622 Brandalise Isabella AV Sprint 80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel Groep 1 AV Sprint MC Team 2 ------ 819
    623 Vélien Keus AV Sprint 80m
    800m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 800mMJC- Hoog Groep 2 AV Sprint MC Team 2 ----- 887
    624 Bijou Leto AV Sprint 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH AV Sprint MC Team 1 ----- 539
    626 Mikki Lips AV Sprint 300mH
    4x80m
    Speer
    MJC - 300mHMJC - Speer Groep 1 AV Sprint MC Team 1 ----- 961
    627 Daan de Reijdt AV Sprint 80m
    800m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Hoog Groep 1 AV Sprint MC Team 1 ----- 1764
    629 Anouk van Dal DAK 300mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 300mHMJC - Ver Groep 1 DAK MC ----- 921
    630 Anne van Nierop DAK 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog Groep 1 DAK MC ----- 1227
    631 Ine Smits DAK 800m
    300mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 300mH DAK MC ----- 522
    632 Karlijn van de Ven DAK 4x80m
    Speer
    Kogel
    MJC- Speer Groep 2MJC - Kogel Groep 2 DAK MC ----- 424
    633 Isabel van Bokhoven PH 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Groep 2 Prins Hendrik MC ----- 0
    634 Sterre van Bragt PH 300mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 300mHMJC - Hoog Groep 1 Prins Hendrik MC ----- 1123
    635 Fien van Gelder PH Speer
    MJC - Speer Groep 1 Prins Hendrik MC ------- 0
    636 Jeanou van Hout PH Kogel
    MJC - Kogel Groep 2 Prins Hendrik MC ------- 0
    637 Annemiek van Iersel PH 800m
    300mH
    Ver
    MJC - 800mMJC - 300mHMJC - Ver Groep 1 Prins Hendrik MC ----- 1164
    638 Nienke Meubermans PH 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m Prins Hendrik MC ----- 1250
    639 Joanne Schaap PH Speer
    Kogel
    Hoog
    MJC- Speer Groep 2MJC - Kogel Groep 1MJC- Hoog Groep 2 Prins Hendrik MC ----- 1078
    640 Daantje de Vet PH 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH Prins Hendrik MC ----- 1330
    641 Lotte Weevers PH 800m
    MJC - 800m Prins Hendrik MC ------- 0
    642 Lani de Boer Scorpio 4x80m
    Ver
    MJC - Ver Groep 1 Scorpio MC ------ 372
    643 Marit Griep Scorpio 800m
    4x80m
    MJC - 800m Scorpio MC ------ 627
    644 Femke Kuppens Scorpio 80m
    300mH
    Speer
    MJC - 80mMJC - 300mHMJC - Speer Groep 1 Scorpio MC ----- 556
    645 Indy Ouwerling Scorpio 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel Groep 1 Scorpio MC ----- 993
    646 Bieke Schipperen Scorpio 800m
    4x80m
    MJC - 800m Scorpio MC ------ 623
    647 Veerle van Son Scorpio 80m
    300mH
    MJC - 80mMJC - 300mH Scorpio MC ------ 1140
    648 Julia Brekelmans Taxandria 80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog Groep 1 Taxandria ...letiek MC ------ 1063
    649 Imke Mentink Taxandria Speer
    Kogel
    MJC- Speer Groep 2MJC - Kogel Groep 1 Taxandria ...letiek MC ------ 779
    650 Liv Snijtsheuvel Taxandria 80m
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mMJC - Kogel Groep 2MJC - Ver Groep 1 Taxandria ...letiek MC ----- 895
    651 Marjolijn Wolfs Taxandria 80m
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC - Speer Groep 1MJC - Ver Groep 2 Taxandria ...letiek MC ----- 0

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 6
    AV Attila ATTL 11
    AV Spiridon SPRD 7
    AV Sprint SPRN 11
    DAK DAK 4
    Prins Hendrik PH 9
    Scorpio SCRP 6
    Taxandria Atletiek TXND 4
  • Teams
  • 80m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Prins Hendrik MC Prins Hendrik - MJC
    Begeleider: Joep Janssen
    Jurylid: Zie D-junioren
    9 6705
    2 AV Sprint MC Team 1 AV Sprint - MJC
    Begeleider: Bram Hommel
    8 6242
    3 AV Attila MC AV Attila - MJC
    Begeleider: Ingrid Oonincx
    Jurylid: NTB
    11 6007
    5 Scorpio MC Scorpio - MJC
    Begeleider: patrick Kuppens
    6 4870
    4 AV Spiridon MC AV Spiridon - MJC
    Begeleider: Rob Heeren
    Jurylid: n.n.b.
    7 4350
    6 DAK MC DAK - MJC
    Begeleider: Adrie Kivits Theo van Houten
    4 3660
    7 Atledo MC Atledo - MJC
    Begeleider: Glenn Pols
    Jurylid: Ard-Jan Moerdijk
    6 3132
    8 Taxandria Atletiek MC Taxandria Atletiek - MJC
    Begeleider: Gerben Mentink
    4 2737
    9 AV Sprint MC Team 2 AV Sprint - MJC
    Begeleider: Bram Hommel
    3 2157

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Daantje de Vet PH Prins Hendrik MC 10,32 +0.9 m/s10,58 738
    2 Nienke Meubermans PH Prins Hendrik MC 10,40 +0.9 m/s10,66 723
    3 Nine Fransen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,51 +0.9 m/s10,57 703
    4 Isabel van Bokhoven PH Prins Hendrik MC 10,69 +0.9 m/s10,94 0
    5 Barbara Karremans AV Attila AV Attila MC 10,81 +0.9 m/s10,99 650
    6 Daan de Reijdt AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,96 +0.9 m/s11,08 625
    7 Anne van Nierop DAK DAK MC 11,09 +4.0 m/s--- 604
    8 Veerle van Son Scorpio Scorpio MC 11,17 +0.9 m/s11,00 591
    9 Sibel de Vet AV Attila AV Attila MC 11,20 +4.0 m/s--- 586
    10 Bijou Leto AV Sprint AV Sprint MC Team 1 11,23 +1.9 m/s11,11 0
    11 Julia Brekelmans Taxandria Taxandria ...letiek MC 11,34 +4.0 m/s--- 564
    12 Sanne Tuytelaars AV Spiridon AV Spiridon MC 11,48 +1.9 m/s11,47 543
    12 Indy Ouwerling Scorpio Scorpio MC 11,48 +1.9 m/s11,60 543
    14 Silkie Graafmans AV Spiridon AV Spiridon MC 11,59 +1.9 m/s12,20 526
    15 Danique Schalk AV Spiridon AV Spiridon MC 11,73 +4.0 m/s--- 0
    16 Brandalise Isabella AV Sprint AV Sprint MC Team 2 12,06 +4.0 m/s--- 459
    17 Fanny Kieboom AV Attila AV Attila MC 12,15 +1.9 m/s12,39 0
    18 Liv Snijtsheuvel Taxandria Taxandria ...letiek MC 12,18 +1.9 m/s12,45 443
    19 Lise Aarden Atledo Atledo MC 12,37 +1.9 m/s--- 418
    20 Marjolijn Wolfs Taxandria Taxandria ...letiek MC 12,54 +4.0 m/s--- 0
    21 Jolijn Coolen Atledo Atledo MC 13,43 +1.9 m/s--- 291
    Mia Anker AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0
    Vélien Keus AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0
    Femke Kuppens Scorpio Scorpio MC DNS 10,65 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marit Griep Scorpio Scorpio MC 2:23,23 2,21 627
    2 Bieke Schipperen Scorpio Scorpio MC 2:23,63 2,24 623
    3 Anne de Jong Atledo Atledo MC 2:25,01 2:20,00 609
    4 Nienke Meubermans PH Prins Hendrik MC 2:33,35 2:32,04 527
    5 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC 2:33,50 2:32,44 526
    6 Daan de Reijdt AV Sprint AV Sprint MC Team 1 2:34,60 2:23,34 516
    7 Roos de Jong Atledo Atledo MC 2:37,31 2:32,00 492
    8 Nine Fransen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 2:42,74 2:42,63 446
    9 Lotte Weevers PH Prins Hendrik MC 2:53,43 --- 0
    10 Vélien Keus AV Sprint AV Sprint MC Team 2 2:55,96 2:54,21 346
    11 Annemarie Vergeer AV Attila AV Attila MC 2:56,83 3:03,93 340
    12 Noelle Schalk AV Spiridon AV Spiridon MC 3:02,14 --- 304
    13 Janna Bergink AV Attila AV Attila MC 3:03,61 3:08,08 295
    14 Ine Smits DAK DAK MC 3:06,24 --- 278
    15 Sanne Tuytelaars AV Spiridon AV Spiridon MC 3:06,33 --- 277
    16 Bridget van Rooij AV Attila AV Attila MC 3:11,87 3:25,17 0
    17 Vera van den Burg AV Spiridon AV Spiridon MC 3:13,29 --- 0
    Britta Driessen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 DNS 2:43,02 0

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Daantje de Vet PH Prins Hendrik MC 48,32 49,19 592
    2 Sterre van Bragt PH Prins Hendrik MC 48,66 50,19 582
    3 Hanna van Baast AV Attila AV Attila MC 49,55 --- 556
    4 Veerle van Son Scorpio Scorpio MC 49,78 49,14 549
    5 Bijou Leto AV Sprint AV Sprint MC Team 1 50,14 51,50 539
    6 Mikki Lips AV Sprint AV Sprint MC Team 1 51,81 52,10 494
    7 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC 52,91 52,24 0
    8 Floor Alessie AV Attila AV Attila MC 52,98 --- 463
    9 Anouk van Dal DAK DAK MC 56,14 --- 388
    10 Danique Schalk AV Spiridon AV Spiridon MC 59,21 --- 323
    11 Pauline Bezems AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1:00,55 52,30 0
    12 Sanne Tuytelaars AV Spiridon AV Spiridon MC 1:02,41 --- 261
    13 Ine Smits DAK DAK MC 1:03,36 --- 244
    14 Jolijn Coolen Atledo Atledo MC 1:10,52 --- 131
    15 Susan Lodewijks Atledo Atledo MC 1:11,76 --- 114
    Barbara Karremans AV Attila AV Attila MC DNF --- 0
    Femke Kuppens Scorpio Scorpio MC DNF --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Hanna van Baast AV Attila AV Attila MC 11,23 --- 580
    2 Joanne Schaap PH Prins Hendrik MC 10,20 11,06 532
    3 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MC Team 1 9,26 9,90 486
    4 Imke Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC 8,66 --- 456
    5 Indy Ouwerling Scorpio Scorpio MC 8,55 --- 450
    6 Jeanou van Hout PH Prins Hendrik MC 8,30 7,99 0
    7 Femke Dam AV Sprint AV Sprint MC Team 1 8,23 8,54 0
    8 Lieselotte Wielage AV Attila AV Attila MC 7,86 --- 0
    9 Loes van der Pennen AV Spiridon AV Spiridon MC 7,67 --- 403
    10 Brandalise Isabella AV Sprint AV Sprint MC Team 2 6,90 --- 360
    11 Liv Snijtsheuvel Taxandria Taxandria ...letiek MC 6,62 --- 0
    12 Lise Aarden Atledo Atledo MC 6,25 --- 321
    13 Karlijn van de Ven DAK DAK MC 6,04 --- 308
    14 Vera van den Burg AV Spiridon AV Spiridon MC 4,99 --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Floor Alessie AV Attila AV Attila MC 5,29 +3.5 m/s--- 677
    2 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MC Team 1 5,13 +4.6 m/s4,82 646
    3 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC 5,09 +1.8 m/s5,00 638
    4 Isabel van Bokhoven PH Prins Hendrik MC 4,71 +3.2 m/s4,56 0
    5 Anouk van Dal DAK DAK MC 4,57 +1.2 m/s--- 533
    6 Fenne Severijns AV Attila AV Attila MC 4,32 +3.8 m/s--- 0
    7 Femke Dam AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,25 +3.8 m/s4,07 0
    8 Liv Snijtsheuvel Taxandria Taxandria ...letiek MC 4,17 +3.0 m/s--- 452
    9 Silkie Graafmans AV Spiridon AV Spiridon MC 4,11 +3.2 m/s--- 440
    10 Lani de Boer Scorpio Scorpio MC 3,77 +2.6 m/s--- 372
    11 Mia Anker AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,76 +5.2 m/s--- 370
    12 Marjolijn Wolfs Taxandria Taxandria ...letiek MC 3,60 +3.5 m/s--- 0
    13 Lise Aarden Atledo Atledo MC 3,53 +2.7 m/s--- 324
    14 Sophie Janssen AV Spiridon AV Spiridon MC 2,98 +1.9 m/s--- 0