Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 80
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 300 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Ver
    Groep 1
    Uitslagen
    12:15 Hoog
    Mat 1
    Uitslagen
    12:30 Kogel
    Groep 1
    Uitslagen
    13:15 Discus
    Groep 1
    Uitslagen
    14:00 800m Uitslagen
    14:20 Discus
    groep 2
    Uitslagen
    14:50 Kogel
    Groep 2
    Uitslagen
    14:50 300mH Uitslagen
    15:30 Ver
    Groep 2
    Uitslagen
    15:40 Hoog
    Mat 1
    Uitslagen
    16:20 100m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u16:35u
    Jongens Junior C
    Ver - Groep 1
    Hoog - Mat 1
    Discus - Groep 1
    800m
    Kogel - Groep 2
    Hoog - Mat 1
    100m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m800m300mH4x100mDiscusKogelHoogVerTeam punten
    378 Tijn van Aalst AV Attila 800m
    JJC - 800m AV Attila JC ------- 600
    379 Jaco Delissen AV Attila 100m
    300mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 300mH AV Attila JC ----- 1296
    380 Gijs Fuite AV Attila 100m
    JJC - 100m AV Attila JC ------- 0
    383 Duc Hendriksen AV Attila 300mH
    Hoog
    JJC - 300mHJJC - Hoog groep 2 AV Attila JC ------ 0
    384 Remko van den Hout AV Attila 800m
    JJC - 800m AV Attila JC ------- 0
    385 Finn Hultermans AV Attila 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 1JJC - Kogel Groep 2 AV Attila JC ----- 795
    386 Jules Karremans AV Attila 100m
    4x100m
    Discus
    JJC - 100mJJC - Discus Groep 2 AV Attila JC ----- 504
    387 Jaimy Kraus AV Attila 4x100m
    Kogel
    Ver
    JJC - Kogel Groep 1JJC - Ver Groep 2 AV Attila JC ----- 672
    388 Olivier Pessers AV Attila 300mH
    Hoog
    Ver
    JJC - 300mHJJC - Hoog Groep 1JJC - Ver Groep 1 AV Attila JC ----- 1086
    389 Milan Watzeels AV Attila 800m
    JJC - 800m AV Attila JC ------- 654
    390 Mike van den Braak AV Marvel 300mH
    Discus
    Kogel
    JJC - 300mHJJC - Discus Groep 1JJC - Kogel Groep 1 AV Marvel JC ----- 1121
    391 Jasper van... Oetelaar AV Marvel 100m
    800m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Ver Groep 2 AV Marvel JC ----- 939
    392 Remo Brouwers AV Spiridon 100m
    300mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 300mH AV Spiridon JC ----- 435
    393 Thijs van Dijke AV Spiridon 4x100m
    Kogel
    Hoog
    JJC - Kogel Groep 1JJC - Hoog groep 2 AV Spiridon JC ----- 1069
    394 Ryan Heeren AV Spiridon 800m
    300mH
    Hoog
    JJC - 800mJJC - 300mHJJC - Hoog Groep 1 AV Spiridon JC ----- 474
    395 Max Kreeft AV Spiridon 100m
    300mH
    Discus
    JJC - 100mJJC - 300mHJJC - Discus Groep 1 AV Spiridon JC ----- 1980
    396 Marijn Leusink AV Spiridon 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver Groep 2 AV Spiridon JC ----- 1317
    397 Tygo Naafs AV Spiridon 4x100m
    Discus
    Ver
    JJC - Discus Groep 2JJC - Ver Groep 1 AV Spiridon JC ----- 0
    398 Thijs Baartmans AV Sprint 4x100m
    Kogel
    Hoog
    JJC - Kogel Groep 2JJC - Hoog Groep 1 AV Sprint JC Team 1 ----- 702
    399 Ties van Beek AV Sprint 100m
    300mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 300mH AV Sprint JC Team 1 ----- 895
    400 Jort Bouman AV Sprint 300mH
    4x100m
    Kogel
    JJC - 300mHJJC - Kogel Groep 1 AV Sprint JC Team 2 ----- 356
    401 Sem van Campen AV Sprint 800m
    JJC - 800m AV Sprint JC Team 1 ------- 664
    402 Job van Gelderen AV Sprint 4x100m
    Hoog
    JJC - Hoog groep 2 AV Sprint JC Team 2 ------ 0
    403 Michon Goddijn AV Sprint 100m
    4x100m
    Discus
    JJC - 100mJJC - Discus Groep 2 AV Sprint JC Team 2 ----- 221
    404 Guus Guikink AV Sprint 300mH
    Discus
    Ver
    JJC - 300mHJJC - Discus Groep 1JJC - Ver Groep 2 AV Sprint JC Team 2 ----- 273
    405 Maurits Kuipers AV Sprint 800m
    JJC - 800m AV Sprint JC Team 2 ------- 462
    406 Rick Mallens AV Sprint Discus
    Kogel
    Ver
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 1JJC - Ver Groep 1 AV Sprint JC Team 1 ----- 1725
    407 Pepijn Roels AV Sprint 100m
    800m
    JJC - 100mJJC - 800m AV Sprint JC Team 1 ------ 1342
    408 Mark Smolders AV Sprint 300mH
    4x100m
    Discus
    JJC - 300mHJJC - Discus Groep 1 AV Sprint JC Team 1 ----- 622
    409 Tibbe Teunissen AV Sprint 300mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 300mHJJC - Hoog groep 2 AV Sprint JC Team 1 ----- 426
    410 Stan van Tilburg AV Sprint 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m AV Sprint JC Team 2 ----- 566
    411 Koen Tilman AV Sprint 800m
    JJC - 800m AV Sprint JC Team 1 ------- 0
    412 Jordy van der Westen AV Sprint 100m
    Kogel
    Ver
    JJC - 100mJJC - Kogel Groep 2JJC - Ver Groep 1 AV Sprint JC Team 2 ----- 1037
    413 Joost Winkel AV Sprint 800m
    300mH
    Hoog
    JJC - 800mJJC - 300mHJJC - Hoog Groep 1 AV Sprint JC Team 2 ----- 1449
    414 Lars Karremans DAK 100m
    800m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Ver Groep 1 DAK JC ----- 343
    415 Kevin van Loon DAK Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 1 DAK JC ------ 905
    416 Ouren Röttjers DAK 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJC - Hoog Groep 1JJC - Ver Groep 2 DAK JC ----- 1321
    417 Lars van Spijk DAK 100m
    300mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 300mH DAK JC ----- 1095
    418 Steven Vriends DAK 800m
    300mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 300mH DAK JC ----- 835
    419 Thymen van Zon DAK 100m
    4x100m
    Discus
    JJC - 100mJJC - Discus Groep 1 DAK JC ----- 483
    420 Martijn Gulickx Gloria Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 1 Gloria Atletiek JC ------ 284
    421 Michiel Gulickx Gloria 100m
    800m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Ver Groep 1 Gloria Atletiek JC ----- 879
    422 Timo Timmermans Gloria 800m
    Discus
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Discus Groep 1JJC - Hoog Groep 1 Gloria Atletiek JC ----- 1397
    423 Thomas Beisiegel VOLO 100m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mJJC - Kogel Groep 1 O.S.S. - VOLO JC ----- 480
    424 Malik Bolder VOLO 300mH
    Discus
    Ver
    JJC - 300mHJJC - Discus Groep 1JJC - Ver Groep 2 O.S.S. - VOLO JC ----- 138
    425 Joep Braakhuis VOLO 4x100m
    Discus
    Ver
    JJC - Discus Groep 2JJC - Ver Groep 1 O.S.S. - VOLO JC ----- 572
    426 Joris Hageman VOLO 4x100m
    Hoog
    JJC - Hoog Groep 1 O.S.S. - VOLO JC ------ 499
    427 Mathias Koch VOLO 100m
    300mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 300mH O.S.S. - VOLO JC ----- 808
    428 Mika Moors VOLO 800m
    Kogel
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Kogel Groep 2JJC - Hoog groep 2 O.S.S. - VOLO JC ----- 885
    429 Jay Béaart PH Hoog
    Ver
    JJC - Hoog groep 2JJC - Ver Groep 2 Prins Hend...JC Team 2 ------ 0
    430 Yannick van Dijk PH 100m
    4x100m
    JJC - 100m Prins Hend...JC Team 1 ------ 0
    431 Benjamin ...bbelstein PH Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 1 Prins Hend...JC Team 1 ------ 528
    432 Henk Glaudemans PH 100m
    4x100m
    JJC - 100m Prins Hend...JC Team 1 ------ 767
    433 Rens de Graauw PH 100m
    300mH
    Discus
    JJC - 100mJJC - 300mHJJC - Discus Groep 1 Prins Hend...JC Team 1 ----- 2297
    434 Gijs Houtman PH 800m
    JJC - 800m Prins Hend...JC Team 1 ------- 572
    435 Chiel Hulshof PH 300mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 300mHJJC - Hoog groep 2 Prins Hend...JC Team 1 ----- 501
    436 Sjoerd Oberman PH 300mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 300mHJJC - Ver Groep 1 Prins Hend...JC Team 2 ----- 883
    437 Bram Schutte PH 100m
    300mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 300mH Prins Hend...JC Team 2 ----- 1011
    438 Rik Spelthan PH 800m
    Kogel
    Ver
    JJC - 800mJJC - Kogel Groep 2JJC - Ver Groep 2 Prins Hend...JC Team 1 ----- 733
    439 Dieter Stolzenbach PH 300mH
    4x100m
    Kogel
    JJC - 300mHJJC - Kogel Groep 1 Prins Hend...JC Team 2 ----- 0
    440 Rico Timmermans PH 100m
    4x100m
    Discus
    JJC - 100mJJC - Discus Groep 2 Prins Hend...JC Team 2 ----- 437
    441 Rik van der Ven PH 800m
    4x100m
    JJC - 800m Prins Hend...JC Team 1 ------ 0
    442 Joris Verhoeven PH 100m
    Discus
    Kogel
    JJC - 100mJJC - Discus Groep 1JJC - Kogel Groep 2 Prins Hend...JC Team 2 ----- 1025
    443 Jeremy van Zutven PH 300mH
    Hoog
    Ver
    JJC - 300mHJJC - Hoog Groep 1JJC - Ver Groep 1 Prins Hend...JC Team 1 ----- 1645
    444 Yorick Brethouwer Scorpio 800m
    300mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 300mH Scorpio JC ----- 548
    445 Casper Haagh Scorpio 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJC - Hoog Groep 1JJC - Ver Groep 2 Scorpio JC ----- 1538
    446 Stijn Hendriks Scorpio 100m
    300mH
    JJC - 100mJJC - 300mH Scorpio JC ------ 1396
    447 Niels Laros Scorpio 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m Scorpio JC ----- 769
    448 Jord Pluimes Scorpio Hoog
    JJC - Hoog groep 2 Scorpio JC ------- 0
    449 Chuck Pols Scorpio 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 1 Scorpio JC ----- 0
    450 Jens de Wilde Scorpio 100m
    300mH
    Ver
    JJC - 100mJJC - 300mHJJC - Ver Groep 1 Scorpio JC ----- 1464
    451 Koen Zandvliet Scorpio Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 1JJC - Kogel Groep 2 Scorpio JC ------ 1327
    452 Jip van den Elsen Taxandria Kogel
    Hoog
    JJC - Kogel Groep 2JJC - Hoog groep 2 Taxandria ...letiek JC ------ 494
    453 Jim van Esch Taxandria 100m
    300mH
    Discus
    JJC - 100mJJC - 300mHJJC - Discus Groep 1 Taxandria ...letiek JC ----- 1804
    454 Cas van Gorp Taxandria 100m
    800m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Ver Groep 1 Taxandria ...letiek JC ----- 1756
    455 Raoul van Heel Taxandria 4x100m
    Hoog
    JJC - Hoog Groep 1 Taxandria ...letiek JC ------ 702
    456 Marijn Hoondert Taxandria 800m
    300mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 300mH Taxandria ...letiek JC ----- 1021
    457 Daan van Laerhoven Taxandria 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m Taxandria ...letiek JC ----- 0
    458 Christian Maas Taxandria 4x100m
    Kogel
    JJC - Kogel Groep 1 Taxandria ...letiek JC ------ 0
    459 Okke Snoeren Taxandria Discus
    Ver
    JJC - Discus Groep 2JJC - Ver Groep 2 Taxandria ...letiek JC ------ 0

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 10
    AV Marvel MRVL 2
    AV Spiridon SPRD 6
    AV Sprint SPRN 16
    DAK DAK 6
    Gloria Atletiek GLRA 3
    O.S.S. - VOLO VOLO 6
    Prins Hendrik PH 15
    Scorpio SCRP 8
    Taxandria Atletiek TXND 8
  • Teams
  • 100m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x100m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Prins Hendrik JC Team 1 Prins Hendrik - JJC
    Begeleider: Joep Janssen
    Jurylid: Zie D-junioren
    9 7757
    2 Scorpio JC Scorpio - JJC
    Begeleider: patrick Kuppens
    8 7658
    3 AV Sprint JC Team 1 AV Sprint - JJC
    Begeleider: Bram Hommel
    8 7106
    4 Taxandria Atletiek JC Taxandria Atletiek - JJC
    Begeleider: Vincent van den Elsen
    8 6378
    5 AV Attila JC AV Attila - JJC
    Begeleider: Ingrid Oonincx
    Jurylid: NTB
    10 6216
    6 AV Spiridon JC AV Spiridon - JJC
    Begeleider: Debby Tonissen
    Jurylid: n.n.b.
    6 5822
    7 DAK JC DAK - JJC
    Begeleider: Adrie Kivits Theo van Houten
    Jurylid: Zie D junioren van Dak
    6 5647
    8 AV Sprint JC Team 2 AV Sprint - JJC
    Begeleider: Bram Hommel
    8 4879
    9 Prins Hendrik JC Team 2 Prins Hendrik - JJC
    Begeleider: Joep Janssen
    Jurylid: Zie D-junioren
    6 3896
    10 O.S.S. - VOLO JC O.S.S. - VOLO - JJC
    Begeleider: Joren Suijker
    Jurylid: Karel Weijkamp
    6 3868
    11 Gloria Atletiek JC Gloria Atletiek - JJC
    Begeleider: Erwin Gulickx
    Jurylid: Adriaan Timmermans
    3 2560
    12 AV Marvel JC AV Marvel - JJC
    Begeleider: Rob van den Braak
    Jurylid: Henk van de Langenberg
    2 2060

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Rens de Graauw PH Prins Hend...JC Team 1 11,55 +2.1 m/s11,64 904
    2 Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JC Team 1 11,60 +2.1 m/s11,78 895
    3 Jaco Delissen AV Attila AV Attila JC 12,31 +2.1 m/s12,20 774
    4 Henk Glaudemans PH Prins Hend...JC Team 1 12,35 +4.0 m/s13,08 767
    5 Jim van Esch Taxandria Taxandria ...letiek JC 12,39 +2.1 m/s12,58 761
    6 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC 12,43 +2.1 m/s12,51 755
    7 Yannick van Dijk PH Prins Hend...JC Team 1 12,47 +2.1 m/s12,49 0
    8 Max Kreeft AV Spiridon AV Spiridon JC 12,52 +4.0 m/s12,95 740
    9 Stijn Hendriks Scorpio Scorpio JC 12,62 +2.1 m/s12,58 725
    10 Pepijn Roels AV Sprint AV Sprint JC Team 1 12,78 +2.1 m/s1,12 701
    11 Marijn Leusink AV Spiridon AV Spiridon JC 12,80 +4.0 m/s13,60 698
    12 Lars van Spijk DAK DAK JC 12,83 +2.1 m/s--- 693
    13 Cas van Gorp Taxandria Taxandria ...letiek JC 13,14 +4.0 m/s13,44 648
    14 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JC 13,43 +4.0 m/s13,80 0
    15 Bram Schutte PH Prins Hend...JC Team 2 13,44 +2.1 m/s15,19 607
    16 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 13,57 +2.6 m/s--- 589
    17 Stan van Tilburg AV Sprint AV Sprint JC Team 2 13,75 +2.1 m/s--- 566
    18 Jasper van... Oetelaar AV Marvel AV Marvel JC 14,17 +2.6 m/s--- 513
    19 Daan van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JC 14,23 +2.1 m/s14,95 0
    20 Jules Karremans AV Attila AV Attila JC 14,24 +4.0 m/s14,56 504
    20 Mathias Koch VOLO O.S.S. - VOLO JC 14,24 +2.6 m/s--- 504
    22 Michon Goddijn AV Sprint AV Sprint JC Team 2 14,39 +2.6 m/s--- 0
    23 Thymen van Zon DAK DAK JC 14,42 +2.1 m/s--- 483
    24 Thomas Beisiegel VOLO O.S.S. - VOLO JC 14,45 +2.6 m/s--- 480
    25 Rico Timmermans PH Prins Hend...JC Team 2 14,82 +2.1 m/s15,85 437
    26 Lars Karremans DAK DAK JC 15,14 +2.1 m/s--- 0
    27 Michiel Gulickx Gloria Gloria Atletiek JC 16,34 +2.6 m/s--- 284
    Gijs Fuite AV Attila AV Attila JC DNS --- 0
    Joris Verhoeven PH Prins Hend...JC Team 2 DNS 14,92 0
    Niels Laros Scorpio Scorpio JC DNS 14,00 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Niels Laros Scorpio Scorpio JC 2:10,99 2:10,00 769
    2 Rik Spelthan PH Prins Hend...JC Team 1 2:13,84 2:15,20 733
    3 Marijn Hoondert Taxandria Taxandria ...letiek JC 2:18,99 2:18,60 673
    4 Cas van Gorp Taxandria Taxandria ...letiek JC 2:19,64 2:24,55 666
    5 Sem van Campen AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:19,84 2:21,74 664
    6 Milan Watzeels AV Attila AV Attila JC 2:20,77 2:24,33 654
    7 Pepijn Roels AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:21,97 2:24,97 641
    8 Joost Winkel AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:25,28 2:31,31 606
    9 Tijn van Aalst AV Attila AV Attila JC 2:25,91 2:24,54 600
    10 Remko van den Hout AV Attila AV Attila JC 2:28,45 2:30,57 0
    11 Gijs Houtman PH Prins Hend...JC Team 1 2:28,63 2:19,14 572
    12 Koen Tilman AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:29,67 2:22,67 0
    13 Yorick Brethouwer Scorpio Scorpio JC 2:31,20 2:27,00 548
    14 Steven Vriends DAK DAK JC 2:32,45 --- 536
    15 Timo Timmermans Gloria Gloria Atletiek JC 2:33,15 --- 529
    16 Mika Moors VOLO O.S.S. - VOLO JC 2:39,10 --- 476
    17 Ryan Heeren AV Spiridon AV Spiridon JC 2:39,40 --- 474
    18 Maurits Kuipers AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:40,75 2:37,51 462
    19 Daan van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JC 2:41,50 2:41,02 0
    20 Stan van Tilburg AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:41,76 2:41,07 0
    21 Rik van der Ven PH Prins Hend...JC Team 1 2:43,81 2:43,00 0
    22 Lars Karremans DAK DAK JC 2:56,36 --- 343
    23 Michiel Gulickx Gloria Gloria Atletiek JC 3:13,11 --- 237
    Jasper van... Oetelaar AV Marvel AV Marvel JC DNF --- 0

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Rens de Graauw PH Prins Hend...JC Team 1 43,33 40,85 761
    2 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC 44,76 --- 709
    3 Max Kreeft AV Spiridon AV Spiridon JC 45,85 --- 671
    4 Stijn Hendriks Scorpio Scorpio JC 45,86 --- 671
    5 Jim van Esch Taxandria Taxandria ...letiek JC 46,67 52,53 644
    6 Mark Smolders AV Sprint AV Sprint JC Team 1 47,35 45,20 622
    7 Jaco Delissen AV Attila AV Attila JC 50,76 --- 522
    8 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JC 51,40 50,61 504
    9 Chiel Hulshof PH Prins Hend...JC Team 1 51,53 52,94 501
    10 Mike van den Braak AV Marvel AV Marvel JC 52,63 --- 472
    11 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JC 52,90 --- 0
    12 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JC 54,14 --- 435
    13 Tibbe Teunissen AV Sprint AV Sprint JC Team 1 54,52 50,60 426
    14 Yorick Brethouwer Scorpio Scorpio JC 55,27 --- 0
    15 Bram Schutte PH Prins Hend...JC Team 2 55,45 --- 404
    16 Lars van Spijk DAK DAK JC 55,52 --- 402
    17 Sjoerd Oberman PH Prins Hend...JC Team 2 55,75 --- 397
    18 Ryan Heeren AV Spiridon AV Spiridon JC 57,82 --- 0
    19 Marijn Hoondert Taxandria Taxandria ...letiek JC 57,97 --- 348
    20 Joost Winkel AV Sprint AV Sprint JC Team 2 58,16 --- 344
    21 Dieter Stolzenbach PH Prins Hend...JC Team 2 58,27 58,70 0
    22 Mathias Koch VOLO O.S.S. - VOLO JC 1:00,17 --- 304
    23 Steven Vriends DAK DAK JC 1:00,42 --- 299
    24 Guus Guikink AV Sprint AV Sprint JC Team 2 1:01,80 --- 273
    25 Jort Bouman AV Sprint AV Sprint JC Team 2 1:07,13 --- 0
    26 Malik Bolder VOLO O.S.S. - VOLO JC 1:10,00 --- 138
    Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JC Team 1 DNF 41,30 0
    Jeremy van Zutven PH Prins Hend...JC Team 1 DNF 49,51 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JC 46,55 --- 699
    2 Rens de Graauw PH Prins Hend...JC Team 1 41,21 47,61 632
    3 Chuck Pols Scorpio Scorpio JC 36,90 --- 0
    4 Max Kreeft AV Spiridon AV Spiridon JC 36,54 --- 569
    5 Benjamin ...bbelstein PH Prins Hend...JC Team 1 35,13 34,79 0
    6 Tygo Naafs AV Spiridon AV Spiridon JC 34,92 --- 0
    7 Rick Mallens AV Sprint AV Sprint JC Team 1 34,21 32,42 537
    8 Joris Verhoeven PH Prins Hend...JC Team 2 31,59 28,47 498
    9 Mark Smolders AV Sprint AV Sprint JC Team 1 27,30 18,20 0
    10 Kevin van Loon DAK DAK JC 26,63 24,71 422
    11 Jim van Esch Taxandria Taxandria ...letiek JC 25,23 --- 399
    12 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JC 20,64 --- 319
    13 Rico Timmermans PH Prins Hend...JC Team 2 20,01 19,06 0
    14 Timo Timmermans Gloria Gloria Atletiek JC 18,90 --- 286
    15 Mike van den Braak AV Marvel AV Marvel JC 18,54 18,99 279
    16 Jules Karremans AV Attila AV Attila JC 16,89 --- 0
    17 Michon Goddijn AV Sprint AV Sprint JC Team 2 15,64 11,50 221
    18 Joep Braakhuis VOLO O.S.S. - VOLO JC 14,33 --- 192
    19 Thymen van Zon DAK DAK JC 13,92 --- 0
    20 Malik Bolder VOLO O.S.S. - VOLO JC 13,83 --- 0
    21 Okke Snoeren Taxandria Taxandria ...letiek JC 8,67 --- 0
    Guus Guikink AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNS --- 0
    Martijn Gulickx Gloria Gloria Atletiek JC DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JC 12,31 --- 628
    2 Chuck Pols Scorpio Scorpio JC 11,79 --- 0
    3 Rick Mallens AV Sprint AV Sprint JC Team 1 11,44 11,13 589
    4 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JC 10,12 --- 528
    5 Benjamin ...bbelstein PH Prins Hend...JC Team 1 10,11 10,42 528
    6 Joris Verhoeven PH Prins Hend...JC Team 2 10,09 9,93 527
    7 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria ...letiek JC 9,42 --- 494
    8 Kevin van Loon DAK DAK JC 9,20 9,40 483
    9 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JC 9,06 --- 476
    10 Thijs Baartmans AV Sprint AV Sprint JC Team 1 8,95 8,81 0
    11 Jaimy Kraus AV Attila AV Attila JC 8,64 --- 0
    12 Dieter Stolzenbach PH Prins Hend...JC Team 2 7,99 7,77 0
    13 Mika Moors VOLO O.S.S. - VOLO JC 7,78 --- 409
    14 Christian Maas Taxandria Taxandria ...letiek JC 7,77 --- 0
    15 Rik Spelthan PH Prins Hend...JC Team 1 7,59 8,09 0
    16 Thomas Beisiegel VOLO O.S.S. - VOLO JC 7,08 --- 0
    17 Mike van den Braak AV Marvel AV Marvel JC 7,08 6,49 370
    18 Jort Bouman AV Sprint AV Sprint JC Team 2 6,83 --- 356
    19 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 6,77 6,22 0
    20 Martijn Gulickx Gloria Gloria Atletiek JC 5,65 --- 284

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jeremy van Zutven PH Prins Hend...JC Team 1 1,75 1,75 817
    2 Casper Haagh Scorpio Scorpio JC 1,70 --- 779
    3 Thijs Baartmans AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,60 1,60 702
    4 Raoul van Heel Taxandria Taxandria ...letiek JC 1,60 --- 702
    5 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria ...letiek JC 1,55 --- 0
    6 Ouren Röttjers DAK DAK JC 1,55 --- 663
    7 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JC 1,55 --- 0
    8 Chiel Hulshof PH Prins Hend...JC Team 1 1,45 1,45 0
    9 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JC 1,45 --- 582
    9 Timo Timmermans Gloria Gloria Atletiek JC 1,45 --- 582
    11 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JC 1,40 --- 0
    11 Ryan Heeren AV Spiridon AV Spiridon JC 1,40 --- 0
    13 Tibbe Teunissen AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,40 1,45 0
    14 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JC 1,40 --- 541
    15 Joost Winkel AV Sprint AV Sprint JC Team 2 1,35 1,35 499
    16 Joris Hageman VOLO O.S.S. - VOLO JC 1,35 --- 499
    17 Mika Moors VOLO O.S.S. - VOLO JC 1,30 --- 0
    Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNS 1,30 0
    Jay Béaart PH Prins Hend...JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jeremy van Zutven PH Prins Hend...JC Team 1 6,10 +2.5 m/s5,90 828
    2 Casper Haagh Scorpio Scorpio JC 5,72 +1.5 m/s--- 759
    3 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC 5,45 +2.1 m/s--- 0
    4 Jaimy Kraus AV Attila AV Attila JC 5,26 +3.6 m/s--- 672
    5 Ouren Röttjers DAK DAK JC 5,19 +3.9 m/s--- 658
    6 Marijn Leusink AV Spiridon AV Spiridon JC 4,99 +3.1 m/s--- 619
    7 Rick Mallens AV Sprint AV Sprint JC Team 1 4,89 +1.9 m/s4,73 599
    8 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JC 4,83 +1.4 m/s--- 0
    9 Tygo Naafs AV Spiridon AV Spiridon JC 4,75 +1.6 m/s--- 0
    10 Rik Spelthan PH Prins Hend...JC Team 1 4,74 +3.5 m/s4,98 0
    11 Sjoerd Oberman PH Prins Hend...JC Team 2 4,34 +1.1 m/s3,77 486
    12 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 4,15 +2.3 m/s4,26 448
    13 Cas van Gorp Taxandria Taxandria ...letiek JC 4,12 +0.7 m/s--- 442
    14 Jasper van... Oetelaar AV Marvel AV Marvel JC 4,04 +4.2 m/s4,44 426
    15 Guus Guikink AV Sprint AV Sprint JC Team 2 4,01 +3.4 m/s4,22 0
    16 Lars Karremans DAK DAK JC 4,00 +2.6 m/s--- 0
    17 Joep Braakhuis VOLO O.S.S. - VOLO JC 3,81 +1.4 m/s--- 380
    18 Michiel Gulickx Gloria Gloria Atletiek JC 3,70 +2.0 m/s--- 358
    19 Malik Bolder VOLO O.S.S. - VOLO JC 3,36 +3.6 m/s--- 0
    20 Okke Snoeren Taxandria Taxandria ...letiek JC 3,22 +4.4 m/s--- 0
    Jay Béaart PH Prins Hend...JC Team 2 DNS 3,58 0