Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 79
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Kogel
    Groep 1
    Uitslagen
    12:15 Discus
    Groep 1
    Uitslagen
    12:40 80mH Uitslagen
    13:15 Ver
    Groep 1
    Uitslagen
    13:20 Hoog
    Mat 1
    Uitslagen
    13:30 1000m Uitslagen
    13:55 Speer
    Groep 1
    Uitslagen
    14:05 Kogel
    Groep 2
    Uitslagen
    14:20 Hoog
    Mat 1
    Uitslagen
    14:45 Speer
    Groep 2
    Uitslagen
    15:50 80m Uitslagen
    16:05 Discus
    Groep 2
    Uitslagen
    16:15 Ver
    Groep 2
    Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u16:40u
    Jongens Junior D
    Kogel - Groep 1
    80mH
    Hoog - Mat 1
    Hoog - Mat 1
    80m
    Ver - Groep 2

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    460 Joris Baalmans Atledo 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 Atledo JD ------ 277
    461 Kasper Baalmans Atledo 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - Speer Groep 1JJD - Hoog Groep 2 Atledo JD ------ 738
    462 Quinten Bressers Atledo 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m Atledo JD ------ 624
    463 Tim Kuijpers Atledo Speer
    Discus
    Ver
    JJD - Speer Groep 2JJD - Discus Groep 1JJD - Ver Groep 2 Atledo JD ------ 0
    464 Mika van Lieshout Atledo 80m
    1000m
    JJD - 80mJJD - 1000m Atledo JD ------- 0
    465 Ryan Marcus Atledo 80mH
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel Groep 2 Atledo JD ------ 873
    466 Pepijn Wijnen Atledo 1000m
    80mH
    Discus
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Discus Groep 2 Atledo JD ------ 825
    467 Sem van Boxtel AV Attila 80m
    1000m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel Groep 1 AV Attila JD ------ 686
    468 Sam van der Burgt AV Attila 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 2 AV Attila JD ------ 1114
    469 Jayden Geerts AV Attila 4x80m
    Ver
    JJD - Ver Groep 1 AV Attila JD ------- 0
    470 Kars Goossens AV Attila 4x80m
    Kogel
    JJD - Kogel Groep 2 AV Attila JD ------- 287
    471 Matthijs van Os AV Attila Speer
    Discus
    JJD - Speer Groep 1JJD - Discus Groep 1 AV Attila JD ------- 0
    472 Milan van Rooij AV Attila 80m
    JJD - 80m AV Attila JD -------- 0
    473 Tristen Strooper AV Attila Speer
    Hoog
    JJD - Speer Groep 2JJD - Hoog Groep 1 AV Attila JD ------- 1081
    474 Mathys Vermeulen AV Attila 80mH
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mHJJD - Discus Groep 2 AV Attila JD ------ 605
    475 Tim Versteijnen AV Attila 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2 AV Attila JD ------ 0
    476 Kamiel Watzeels AV Attila 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m AV Attila JD ------- 438
    478 Mats van der Linden AV Marvel 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep 2 AV Marvel JD ------ 0
    479 Luuk Mettler AV Marvel 80m
    80mH
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Kogel Groep 2 AV Marvel JD ------ 1064
    480 Jens van Oirschot AV Marvel 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH AV Marvel JD ------ 949
    481 Senn den Boer AV Sprint 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 2 AV Sprint JD Team 2 ------ 255
    482 Jesse Boomaars AV Sprint 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Sprint JD Team 1 ------ 364
    483 Merijn Coenen AV Sprint 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 2 AV Sprint JD Team 1 ------ 752
    484 David Geurts AV Sprint 4x80m
    Speer
    Discus
    JJD - Speer Groep 1JJD - Discus Groep 1 AV Sprint JD Team 2 ------ 585
    485 Dyamo Hoek AV Sprint 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Sprint JD Team 1 ------ 1289
    486 Giel Huijsmans AV Sprint 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep 2 AV Sprint JD Team 2 ------ 214
    487 Frank van ...n Franken AV Sprint 80m
    80mH
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Kogel Groep 2 AV Sprint JD Team 2 ------ 758
    488 Sam Janssens AV Sprint 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 2 AV Sprint JD Team 1 ------ 0
    489 Jules van Kan AV Sprint 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 2 AV Sprint JD Team 2 ------ 319
    490 Tijl van Kasteren AV Sprint 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 AV Sprint JD Team 2 ------ 764
    491 Jimmy Marcera AV Sprint 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 1 AV Sprint JD Team 1 ------ 1914
    492 Luuk Pelkmans AV Sprint 1000m
    Speer
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep 1JJD - Hoog Groep 2 AV Sprint JD Team 1 ------ 1653
    493 Wesley Nagtzaam DAK 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - Kogel Groep 2JJD - Ver Groep 1 DAK JD ------ 216
    494 Rick Smits DAK 1000m
    Speer
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep 2JJD - Discus Groep 2 DAK JD ------ 439
    495 Edwin Van...r Heijden DAK 80m
    Speer
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Speer Groep 1JJD - Kogel Groep 1 DAK JD ------ 964
    496 Merijn Verdijk DAK 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 2 DAK JD ------ 1375
    497 Jonas Vos DAK 1000m
    80mH
    Discus
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Discus Groep 1 DAK JD ------ 745
    498 Koen van Weerden DAK 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2 DAK JD ------ 0
    499 Midas Hezemans VOLO 80mH
    Discus
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Discus Groep 1JJD - Hoog Groep 1 O.S.S. - VOLO JD ------ 240
    500 Beer Vergeer VOLO 80m
    Discus
    Ver
    JJD - 80mJJD - Discus Groep 2JJD - Ver Groep 1 O.S.S. - VOLO JD ------ 449
    553 Melle Walschots VOLO Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - Speer Groep 1JJD - Hoog Groep 2JJD - Ver Groep 2 O.S.S. - VOLO JD ------ 1058
    554 Tim van der Bruggen PH 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2 Prins Hend...JD Team 3 ------ 599
    555 Casper Couwenberg PH Speer
    Kogel
    Hoog
    JJD - Speer Groep 1JJD - Kogel Groep 1JJD - Hoog Groep 2 Prins Hend...JD Team 1 ------ 0
    556 Koen Diepen PH 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 1 Prins Hend...JD Team 1 ------ 617
    558 Sven Grooters PH 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 2 Prins Hend...JD Team 1 ------ 1033
    559 Ferencz Ketelaars PH 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Groep 2 Prins Hend...JD Team 3 ------ 352
    560 Jens de Kock PH 80mH
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver Groep 2 Prins Hend...JD Team 1 ------- 511
    561 Pepijn Kremers PH 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - Kogel Groep 2JJD - Ver Groep 1 Prins Hend...JD Team 3 ------ 794
    562 Luc de Kruijf PH 80mH
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 1 Prins Hend...JD Team 2 ------ 670
    563 Max de Kruijf PH 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep 2 Prins Hend...JD Team 2 ------ 0
    564 Xander Maarse PH 1000m
    Discus
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 1 Prins Hend...JD Team 3 ------ 227
    565 Sven van d...eerendonk PH 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH Prins Hend...JD Team 2 ------ 1054
    566 Jake Romijn PH 80mH
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 2JJD - Hoog Groep 1 Prins Hend...JD Team 1 ------ 1250
    567 Robbie Smulders PH 1000m
    Speer
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep 2JJD - Discus Groep 1 Prins Hend...JD Team 2 ------ 1199
    568 Joey Soyo PH 80m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Kogel Groep 2JJD - Hoog Groep 1 Prins Hend...JD Team 2 ------ 448
    569 Simen Thijssen PH 80m
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mJJD - Discus Groep 1 Prins Hend...JD Team 3 ------ 481
    570 Viggo Tijbosch PH 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - Kogel Groep 2JJD - Ver Groep 1 Prins Hend...JD Team 1 ------ 1929
    571 Lans Timmermans PH 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m Prins Hend...JD Team 1 ------ 0
    572 Finn Verhoeff PH 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH Prins Hend...JD Team 1 ------ 1359
    573 Xavier van Zutven PH 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2JJD - Ver Groep 1 Prins Hend...JD Team 2 ------ 1028
    574 Nuno van Berkom Scorpio 80mH
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Kogel Groep 1JJD - Hoog Groep 2 Scorpio JD Team 1 ------ 696
    575 Diego Broere Scorpio 80m
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mJJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 1 Scorpio JD Team 2 ------ 939
    576 Rick van Dongen Scorpio 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep 1 Scorpio JD Team 2 ------ 474
    577 Olivier van Gelder Scorpio Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - Speer Groep 1JJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 2 Scorpio JD Team 1 ------ 892
    578 Stijn Groeneveld Scorpio 80mH
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 2 Scorpio JD Team 1 ------ 0
    579 Thomas Hessels Scorpio 80mH
    4x80m
    JJD - 80mH Scorpio JD Team 1 ------- 233
    580 Ryan Jansen Scorpio Speer
    Discus
    Kogel
    JJD - Speer Groep 2JJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 2 Scorpio JD Team 2 ------ 1762
    581 Joran Kant Scorpio 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH Scorpio JD Team 2 ------ 362
    582 Moos Ligtvoet Scorpio 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 Scorpio JD Team 1 ------ 458
    583 Stijn Maarschalk Scorpio 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel Groep 1 Scorpio JD Team 2 ------ 392
    584 Daan van der Made Scorpio 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2 Scorpio JD Team 2 ------ 0
    585 Vigo Maljaars Scorpio 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 2 Scorpio JD Team 2 ------ 1369
    586 Luca Uitenbroek Scorpio 80m
    1000m
    JJD - 80mJJD - 1000m Scorpio JD Team 1 ------- 394
    587 Roan van Vessem Scorpio 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 1 Scorpio JD Team 1 ------ 294
    588 Lennart de Vries Scorpio 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m Scorpio JD Team 1 ------- 455
    589 David van Laerhoven Taxandria 80mH
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Kogel Groep 1JJD - Hoog Groep 2 Taxandria ...letiek JD ------ 896
    590 Gijs Schoenmakers Taxandria 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep 2 Taxandria ...letiek JD ------ 1500
    591 Daan Verschoor Taxandria 1000m
    Speer
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep 2JJD - Discus Groep 1 Taxandria ...letiek JD ------ 1000
    725 Bram de Graaf Scorpio 80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer Groep 2 Scorpio JD Team 1 ------- 977

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 7
    AV Attila ATTL 10
    AV Marvel MRVL 3
    AV Sprint SPRN 12
    DAK DAK 6
    O.S.S. - VOLO VOLO 3
    Prins Hendrik PH 19
    Scorpio SCRP 16
    Taxandria Atletiek TXND 3
    Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 Prins Hendrik - JJD
    Begeleider: Vincie Vossenaar
    Jurylid: Ouder Koen Diepen (tot 13.30)/Ouder Tinke Grotenhuis (vanaf 13.30)
    8 7363
    2 AV Sprint JD Team 1 AV Sprint - JJD
    Begeleider: Stephan Campos
    6 6519
    3 Scorpio JD Team 2 Scorpio - JJD
    Begeleider: Leendert Brethouwer
    7 5701
    4 Scorpio JD Team 1 Scorpio - JJD
    Begeleider: Leendert Brethouwer
    9 4803
    5 AV Attila JD AV Attila - JJD
    Begeleider: Ingrid Oonincx
    Jurylid: NTB
    10 4638
    6 Prins Hendrik JD Team 2 Prins Hendrik - JJD
    Begeleider: Vincie Vossenaar
    Jurylid: Ouder Luc/Max de Kruijf (tot 13.30) /Ouder Janne van den Berg (vanaf 13.30)
    6 4399
    7 DAK JD DAK - JJD
    Begeleider: Ruud van Loon
    Jurylid: Ruud
    6 3739
    8 Atledo JD Atledo - JJD
    Begeleider: Tim Schellekens
    Jurylid: Ard-Jan Moerdijk
    7 3677
    9 Taxandria Atletiek JD Taxandria Atletiek - JJD
    Begeleider: Regina Schoenmakers
    3 3396
    10 AV Sprint JD Team 2 AV Sprint - JJD
    Begeleider: Stephan Campos
    6 3138
    11 Prins Hendrik JD Team 3 Prins Hendrik - JJD
    Begeleider: Vincie Vossenaar
    Jurylid: Ouder Viggo Tijbosch (tot 13.30)
    5 2864
    12 AV Marvel JD AV Marvel - JJD
    Begeleider: Rob van den Braak
    Jurylid: Henk van de Langenberg
    3 2013
    13 O.S.S. - VOLO JD O.S.S. - VOLO - JJD
    Begeleider: Franklin Bolder
    Jurylid: Karel Weijkamp
    3 1747

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jimmy Marcera AV Sprint AV Sprint JD Team 1 10,35 +1.7 m/s10,32 732
    2 Dyamo Hoek AV Sprint AV Sprint JD Team 1 10,40 +1.7 m/s10,61 723
    3 Finn Verhoeff PH Prins Hend...JD Team 1 10,48 +1.7 m/s10,70 709
    4 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JD Team 1 10,55 +1.7 m/s10,59 696
    5 Gijs Schoenmakers Taxandria Taxandria ...letiek JD 11,41 +2.9 m/s11,56 553
    6 Vigo Maljaars Scorpio Scorpio JD Team 2 11,43 +1.7 m/s11,40 550
    7 Luuk Mettler AV Marvel AV Marvel JD 11,54 +2.9 m/s12,12 534
    8 Lans Timmermans PH Prins Hend...JD Team 1 11,57 +1.7 m/s11,40 0
    9 Sven van d...eerendonk PH Prins Hend...JD Team 2 11,86 +1.4 m/s--- 487
    10 Bram de Graaf Scorpio Scorpio JD Team 1 11,96 +1.4 m/s--- 473
    11 Moos Ligtvoet Scorpio Scorpio JD Team 1 12,07 +2.9 m/s12,41 458
    12 Sam van der Burgt AV Attila AV Attila JD 12,08 +3.3 m/s12,72 457
    13 Joey Soyo PH Prins Hend...JD Team 2 12,14 +2.9 m/s12,31 448
    14 Jens van Oirschot AV Marvel AV Marvel JD 12,16 +1.4 m/s--- 446
    15 Diego Broere Scorpio Scorpio JD Team 2 12,20 +1.7 m/s11,56 440
    16 Tijl van Kasteren AV Sprint AV Sprint JD Team 2 12,23 +3.3 m/s12,68 436
    17 Joran Kant Scorpio Scorpio JD Team 2 12,67 +2.9 m/s12,34 0
    18 Sem van Boxtel AV Attila AV Attila JD 12,83 +3.3 m/s13,08 360
    19 Simen Thijssen PH Prins Hend...JD Team 3 13,00 +3.3 m/s13,30 340
    20 Frank van ...n Franken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 13,11 +3.3 m/s14,24 327
    21 Edwin Van...r Heijden DAK DAK JD 13,20 +1.4 m/s--- 317
    22 Quinten Bressers Atledo Atledo JD 13,33 +3.3 m/s13,57 302
    23 Luca Uitenbroek Scorpio Scorpio JD Team 1 13,35 +1.4 m/s--- 0
    24 Senn den Boer AV Sprint AV Sprint JD Team 2 13,44 +3.3 m/s13,72 0
    25 Beer Vergeer VOLO O.S.S. - VOLO JD 13,86 +1.4 m/s--- 245
    26 Wesley Nagtzaam DAK DAK JD 14,14 +1.4 m/s--- 216
    27 Milan van Rooij AV Attila AV Attila JD 14,57 +3.3 m/s15,19 0
    28 Joris Baalmans Atledo Atledo JD 15,52 +1.4 m/s15,70 91
    Mika van Lieshout Atledo Atledo JD DNS 12,61 0
    Mats van der Linden AV Marvel AV Marvel JD DNS 11,60 0
    Max de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 DNS 11,44 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Koen Diepen PH Prins Hend...JD Team 1 3:10,24 3:05,06 617
    2 Sven Grooters PH Prins Hend...JD Team 1 3:11,71 3:12,58 605
    3 Lans Timmermans PH Prins Hend...JD Team 1 3:12,47 3:05,15 0
    4 Sven van d...eerendonk PH Prins Hend...JD Team 2 3:16,92 3:12,99 567
    5 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:22,91 3:20,60 526
    6 Gijs Schoenmakers Taxandria Taxandria ...letiek JD 3:24,26 3:25,25 517
    7 Rick van Dongen Scorpio Scorpio JD Team 2 3:30,95 3:35,00 474
    8 Daan Verschoor Taxandria Taxandria ...letiek JD 3:31,39 3:29,01 471
    9 Lennart de Vries Scorpio Scorpio JD Team 1 3:34,07 3:36,00 455
    10 Rick Smits DAK DAK JD 3:36,70 --- 439
    11 Kamiel Watzeels AV Attila AV Attila JD 3:36,91 3:33,66 438
    12 Pepijn Wijnen Atledo Atledo JD 3:39,63 3:45,43 422
    13 Robbie Smulders PH Prins Hend...JD Team 2 3:42,31 --- 407
    14 Luca Uitenbroek Scorpio Scorpio JD Team 1 3:44,66 --- 394
    15 Stijn Maarschalk Scorpio Scorpio JD Team 2 3:44,95 3:38,00 392
    16 Jesse Boomaars AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:50,27 4:02,13 364
    17 Ferencz Ketelaars PH Prins Hend...JD Team 3 3:52,49 3:46,64 352
    18 Sam Janssens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:52,95 3:41,52 0
    19 Jonas Vos DAK DAK JD 3:53,06 --- 349
    20 Roan van Vessem Scorpio Scorpio JD Team 1 3:55,49 3:42,00 0
    21 Sem van Boxtel AV Attila AV Attila JD 3:57,79 3:44,16 326
    22 Quinten Bressers Atledo Atledo JD 3:58,50 3:58,79 322
    23 Jules van Kan AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:59,17 3:51,58 319
    24 Tim Versteijnen AV Attila AV Attila JD 3:59,57 3:50,28 0
    25 Koen van Weerden DAK DAK JD 4:03,91 --- 0
    26 Jens van Oirschot AV Marvel AV Marvel JD 4:16,57 3:42,78 240
    27 Xander Maarse PH Prins Hend...JD Team 3 4:19,79 4:11,50 227
    28 Giel Huijsmans AV Sprint AV Sprint JD Team 2 4:23,07 4:09,70 214
    Mats van der Linden AV Marvel AV Marvel JD DNS 3:40,00 0
    Max de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 DNS 3:12,13 0
    Mika van Lieshout Atledo Atledo JD DNF 3:52,90 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Finn Verhoeff PH Prins Hend...JD Team 1 12,44 +2.8 m/s12,55 650
    2 Jimmy Marcera AV Sprint AV Sprint JD Team 1 12,93 +2.8 m/s12,94 595
    3 Dyamo Hoek AV Sprint AV Sprint JD Team 1 13,20 +2.8 m/s13,17 566
    4 Jens de Kock PH Prins Hend...JD Team 1 13,75 +2.8 m/s13,51 511
    5 Jake Romijn PH Prins Hend...JD Team 1 13,80 +2.8 m/s13,79 0
    6 Merijn Verdijk DAK DAK JD 15,07 +2.9 m/s--- 396
    7 Vigo Maljaars Scorpio Scorpio JD Team 2 15,37 +2.8 m/s15,38 373
    8 Joran Kant Scorpio Scorpio JD Team 2 15,51 +2.8 m/s16,27 362
    9 Luc de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 16,07 +2.0 m/s16,46 321
    10 Ryan Marcus Atledo Atledo JD 16,13 +2.0 m/s16,37 317
    11 Sam van der Burgt AV Attila AV Attila JD 16,51 +2.9 m/s19,14 291
    12 Xavier van Zutven PH Prins Hend...JD Team 2 16,79 +2.2 m/s17,66 273
    13 Jens van Oirschot AV Marvel AV Marvel JD 16,95 +2.2 m/s17,15 263
    14 Sven van d...eerendonk PH Prins Hend...JD Team 2 17,05 +2.0 m/s16,41 0
    15 Senn den Boer AV Sprint AV Sprint JD Team 2 17,07 +2.0 m/s17,10 255
    16 Luuk Mettler AV Marvel AV Marvel JD 17,24 +2.0 m/s16,93 245
    17 David van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JD 17,26 +2.2 m/s17,78 244
    18 Midas Hezemans VOLO O.S.S. - VOLO JD 17,32 +2.9 m/s--- 240
    19 Mathys Vermeulen AV Attila AV Attila JD 17,34 +2.8 m/s15,95 239
    20 Thomas Hessels Scorpio Scorpio JD Team 1 17,44 +2.2 m/s18,16 233
    21 Daan van der Made Scorpio Scorpio JD Team 2 17,49 +2.0 m/s16,85 0
    22 Jesse Boomaars AV Sprint AV Sprint JD Team 1 17,63 +2.2 m/s17,57 0
    23 Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JD Team 1 17,66 +2.0 m/s16,81 220
    24 Jonas Vos DAK DAK JD 17,74 +2.9 m/s--- 215
    25 Tim van der Bruggen PH Prins Hend...JD Team 3 17,84 +2.0 m/s17,08 210
    26 Tim Versteijnen AV Attila AV Attila JD 17,88 +2.2 m/s18,98 0
    27 Pepijn Wijnen Atledo Atledo JD 18,53 +2.9 m/s18,99 172
    28 Koen van Weerden DAK DAK JD 18,66 +2.9 m/s--- 0
    29 Stijn Groeneveld Scorpio Scorpio JD Team 1 18,69 +2.2 m/s18,91 0
    30 Frank van ...n Franken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 19,68 +2.9 m/s20,35 115

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JD Team 2 46,24 --- 721
    2 Jake Romijn PH Prins Hend...JD Team 1 33,50 35,31 548
    3 Tristen Strooper AV Attila AV Attila JD 32,95 --- 540
    4 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 30,59 --- 504
    5 Bram de Graaf Scorpio Scorpio JD Team 1 30,56 --- 504
    6 Robbie Smulders PH Prins Hend...JD Team 2 27,88 30,19 462
    7 Casper Couwenberg PH Prins Hend...JD Team 1 26,23 22,81 0
    8 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JD Team 1 22,45 --- 0
    9 Daan Verschoor Taxandria Taxandria ...letiek JD 21,31 --- 349
    10 Matthijs van Os AV Attila AV Attila JD 20,79 --- 0
    11 David Geurts AV Sprint AV Sprint JD Team 2 20,20 --- 328
    12 Edwin Van...r Heijden DAK DAK JD 19,83 --- 321
    13 Kasper Baalmans Atledo Atledo JD 19,38 --- 312
    14 Rick van Dongen Scorpio Scorpio JD Team 2 18,65 --- 0
    15 Melle Walschots VOLO O.S.S. - VOLO JD 16,70 --- 258
    16 Giel Huijsmans AV Sprint AV Sprint JD Team 2 13,14 --- 0
    17 Rick Smits DAK DAK JD 12,85 --- 0
    Tim Kuijpers Atledo Atledo JD DNS 16,66 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sven Grooters PH Prins Hend...JD Team 1 27,00 23,14 428
    2 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JD Team 2 26,99 --- 428
    3 Koen Diepen PH Prins Hend...JD Team 1 25,82 29,94 0
    4 Mathys Vermeulen AV Attila AV Attila JD 23,30 --- 366
    5 Merijn Coenen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 22,22 --- 347
    6 Robbie Smulders PH Prins Hend...JD Team 2 21,23 18,69 330
    7 Roan van Vessem Scorpio Scorpio JD Team 1 19,34 --- 294
    8 Luc de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 18,94 17,78 0
    9 David Geurts AV Sprint AV Sprint JD Team 2 17,43 --- 257
    10 Pepijn Wijnen Atledo Atledo JD 16,13 14,74 231
    11 Matthijs van Os AV Attila AV Attila JD 15,06 --- 0
    12 Beer Vergeer VOLO O.S.S. - VOLO JD 14,85 --- 204
    13 Midas Hezemans VOLO O.S.S. - VOLO JD 14,62 --- 0
    14 Jules van Kan AV Sprint AV Sprint JD Team 2 14,59 --- 0
    15 Sam Janssens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 14,33 --- 0
    16 Stijn Groeneveld Scorpio Scorpio JD Team 1 14,32 --- 0
    17 Jonas Vos DAK DAK JD 13,81 --- 181
    18 Daan Verschoor Taxandria Taxandria ...letiek JD 13,77 --- 180
    19 Rick Smits DAK DAK JD 13,65 --- 0
    20 Simen Thijssen PH Prins Hend...JD Team 3 12,08 12,67 141
    21 Xander Maarse PH Prins Hend...JD Team 3 11,64 10,67 0
    Tim Kuijpers Atledo Atledo JD DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JD Team 2 11,97 --- 613
    2 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JD Team 1 11,17 11,70 577
    3 Ryan Marcus Atledo Atledo JD 10,71 8,99 556
    4 Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JD Team 1 9,06 --- 476
    5 Merijn Coenen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 7,70 --- 405
    6 Pepijn Kremers PH Prins Hend...JD Team 3 6,90 7,35 360
    7 Stijn Groeneveld Scorpio Scorpio JD Team 1 6,74 --- 0
    8 Luc de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 6,71 7,12 349
    9 Casper Couwenberg PH Prins Hend...JD Team 1 6,39 6,26 0
    10 Edwin Van...r Heijden DAK DAK JD 6,33 --- 326
    11 Frank van ...n Franken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 6,16 --- 316
    12 Sem van Boxtel AV Attila AV Attila JD 5,70 --- 0
    13 Kars Goossens AV Attila AV Attila JD 5,69 --- 287
    14 Luuk Mettler AV Marvel AV Marvel JD 5,66 --- 285
    15 David van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JD 5,32 --- 263
    16 Stijn Maarschalk Scorpio Scorpio JD Team 2 5,15 --- 0
    17 Xander Maarse PH Prins Hend...JD Team 3 4,90 4,34 0
    18 Joey Soyo PH Prins Hend...JD Team 2 4,90 --- 0
    19 Wesley Nagtzaam DAK DAK JD 4,69 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jake Romijn PH Prins Hend...JD Team 1 1,60 1,60 702
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,50 --- 623
    3 Tristen Strooper AV Attila AV Attila JD 1,40 --- 541
    4 Diego Broere Scorpio Scorpio JD Team 2 1,35 --- 499
    5 Melle Walschots VOLO O.S.S. - VOLO JD 1,30 --- 462
    5 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JD Team 1 1,30 --- 462
    7 Merijn Verdijk DAK DAK JD 1,30 --- 462
    8 Kasper Baalmans Atledo Atledo JD 1,25 1,28 426
    9 Daan van der Made Scorpio Scorpio JD Team 2 1,25 --- 0
    10 Midas Hezemans VOLO O.S.S. - VOLO JD 1,25 --- 0
    11 Casper Couwenberg PH Prins Hend...JD Team 1 1,20 1,30 0
    12 David van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JD 1,20 --- 389
    13 Tim van der Bruggen PH Prins Hend...JD Team 3 1,20 1,30 389
    14 Joey Soyo PH Prins Hend...JD Team 2 1,20 1,25 0
    15 Xavier van Zutven PH Prins Hend...JD Team 2 1,20 1,25 389
    16 Tim Versteijnen AV Attila AV Attila JD 1,15 --- 0
    Koen van Weerden DAK DAK JD NM --- 0
    Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JD Team 1 5,18 +1.6 m/s5,03 656
    2 Jimmy Marcera AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,83 +3.7 m/s--- 587
    3 Merijn Verdijk DAK DAK JD 4,49 +5.1 m/s--- 517
    4 Jens de Kock PH Prins Hend...JD Team 1 4,29 +3.8 m/s4,50 0
    5 Vigo Maljaars Scorpio Scorpio JD Team 2 4,14 +1.2 m/s--- 446
    6 Pepijn Kremers PH Prins Hend...JD Team 3 4,08 +2.4 m/s3,88 434
    7 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JD Team 1 4,06 -0.3 m/s--- 430
    7 Gijs Schoenmakers Taxandria Taxandria ...letiek JD 4,06 +0.7 m/s--- 430
    9 Moos Ligtvoet Scorpio Scorpio JD Team 1 3,89 +1.3 m/s--- 0
    10 Diego Broere Scorpio Scorpio JD Team 2 3,78 +0.4 m/s--- 0
    11 Sam van der Burgt AV Attila AV Attila JD 3,74 +3.6 m/s--- 366
    11 Xavier van Zutven PH Prins Hend...JD Team 2 3,74 +1.2 m/s3,70 366
    13 Ferencz Ketelaars PH Prins Hend...JD Team 3 3,69 +1.9 m/s3,03 0
    14 Melle Walschots VOLO O.S.S. - VOLO JD 3,60 +2.2 m/s--- 338
    15 Tijl van Kasteren AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,55 +2.7 m/s--- 328
    16 Beer Vergeer VOLO O.S.S. - VOLO JD 3,38 +2.1 m/s--- 0
    17 Jayden Geerts AV Attila AV Attila JD 3,34 +2.4 m/s--- 0
    18 Senn den Boer AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,12 +2.9 m/s--- 0
    19 Wesley Nagtzaam DAK DAK JD 2,89 +2.3 m/s--- 0
    20 Joris Baalmans Atledo Atledo JD 2,84 +1.6 m/s2,84 186
    Tim Kuijpers Atledo Atledo JD DNS 3,24 0
    Mats van der Linden AV Marvel AV Marvel JD DNS 4,43 0
    Max de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 DNS 4,29 0