Categorie 'Meisjes Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 21
Categorie afkorting: MPC
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 600 meter
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    9:50 10:00 40m Uitslagen
    10:30 11:30 Vortex Uitslagen
    11:30 13:00 Hoog
    hoog 3
    Uitslagen
    14:25 14:35 600m Uitslagen


    Tijdschema

    9:50u14:35u
    Meisjes Pupil C
    40m
    Vortex
    Hoog - hoog 3
    600m

    Atleten 'Meisjes Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 600m
    23 Britt Berends AAC `61 Meerkamp
    MPC MEERKAMP a -
    24 Ilse Clobus AAC `61 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    25 Luna van Driel AAC `61 Meerkamp
    MPC MEERKAMP a -
    26 Norah Kerstholt AAC `61 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    53 Leonie Kuiper AV Aquilo 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    70 Nora de Boer Fivelstreek 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    71 Nienke Borst Fivelstreek 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    72 Renate Hingstman Fivelstreek 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    73 Esmee Noordhoek Fivelstreek 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    74 Anneloes Veldman Fivelstreek 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    95 Alysha Em... da Silva HRRR 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    159 Yinthe Stel AV Jahn II 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    194 Luisa Leopold Duitsland 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    195 Neeske Stickford Duitsland 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    196 Johanna Tomaszewski Duitsland 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    222 Iva Prins SPWS 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    224 Julie ten Napel SPWS Meerkamp
    MPC MEERKAMP a -
    261 Jillis Boekaar Groningen 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    262 Enora Jong-A-Pin Groningen 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    263 Ella Wijnholds Groningen 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a
    292 Selin Balta SV Veendam 600m
    Meerkamp
    MPC MEERKAMPMPC 600M a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 4
    AV Aquilo AQLO 1
    AV Fivelstreek FVLS 5
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Jahn II JAHN 1
    Duitsland GER 3
    EAC De Sperwers SPWS 2
    Groningen Atletiek GRNG 3
    SV Veendam Atletiek VNDM 1

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    1 Esmee Noordhoek Fivelstreek 7,34 10,50 1,00 984
    2 Luna van Driel AAC `61 7,57 8,00 0,90 814
    3 Julie ten Napel SPWS 7,73 10,50 0,85 799
    4 Alysha Em... da Silva HRRR 8,00 9,50 0,90 769
    5 Ilse Clobus AAC `61 7,98 10,50 0,85 755
    6 Nora de Boer Fivelstreek 7,85 11,00 0,80 752
    7 Britt Berends AAC `61 8,36 12,00 0,75 648
    8 Neeske Stickford Duitsland 8,64 8,50 0,85 610
    9 Jillis Boekaar Groningen 8,37 6,50 0,85 605
    10 Anneloes Veldman Fivelstreek 8,61 7,50 0,85 593
    11 Iva Prins SPWS 8,08 7,00 0,75 590
    12 Leonie Kuiper AV Aquilo 8,35 5,50 0,85 582
    13 Yinthe Stel AV Jahn II 8,60 8,50 0,75 543
    14 Norah Kerstholt AAC `61 8,04 7,50 0,65 536
    15 Selin Balta SV Veendam 8,41 8,50 0,70 535
    16 Luisa Leopold Duitsland 8,94 10,00 0,75 526
    17 Renate Hingstman Fivelstreek 8,56 5,00 0,70 427
    18 Ella Wijnholds Groningen 8,99 6,00 0,70 394
    19 Enora Jong-A-Pin Groningen 8,30 6,00 NM 372
    20 Johanna Tomaszewski Duitsland 9,04 5,00 0,70 360
    21 Nienke Borst Fivelstreek 8,75 4,50 NM 263

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Esmee Noordhoek Fivelstreek 7,34 --- 480
    2 Luna van Driel AAC `61 7,57 --- 435
    3 Julie ten Napel SPWS 7,73 --- 405
    4 Nora de Boer Fivelstreek 7,85 --- 384
    5 Ilse Clobus AAC `61 7,98 --- 361
    6 Alysha Em... da Silva HRRR 8,00 --- 358
    7 Norah Kerstholt AAC `61 8,04 --- 351
    8 Iva Prins SPWS 8,08 --- 344
    9 Enora Jong-A-Pin Groningen 8,30 --- 309
    10 Leonie Kuiper AV Aquilo 8,35 --- 301
    11 Britt Berends AAC `61 8,36 --- 299
    12 Jillis Boekaar Groningen 8,37 --- 298
    13 Selin Balta SV Veendam 8,41 --- 292
    14 Renate Hingstman Fivelstreek 8,56 --- 269
    15 Yinthe Stel AV Jahn II 8,60 --- 263
    16 Anneloes Veldman Fivelstreek 8,61 --- 262
    17 Neeske Stickford Duitsland 8,64 --- 257
    18 Nienke Borst Fivelstreek 8,75 --- 242
    19 Luisa Leopold Duitsland 8,94 --- 215
    20 Ella Wijnholds Groningen 8,99 --- 209
    21 Johanna Tomaszewski Duitsland 9,04 --- 202

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Britt Berends AAC `61 12,00 --- 190
    2 Nora de Boer Fivelstreek 11,00 --- 172
    3 Esmee Noordhoek Fivelstreek 10,50 --- 162
    3 Ilse Clobus AAC `61 10,50 --- 162
    3 Julie ten Napel SPWS 10,50 --- 162
    6 Luisa Leopold Duitsland 10,00 --- 152
    7 Alysha Em... da Silva HRRR 9,50 --- 142
    8 Yinthe Stel AV Jahn II 8,50 --- 121
    8 Selin Balta SV Veendam 8,50 --- 121
    8 Neeske Stickford Duitsland 8,50 --- 121
    11 Luna van Driel AAC `61 8,00 --- 110
    12 Anneloes Veldman Fivelstreek 7,50 --- 99
    12 Norah Kerstholt AAC `61 7,50 --- 99
    14 Iva Prins SPWS 7,00 --- 87
    15 Jillis Boekaar Groningen 6,50 --- 75
    16 Ella Wijnholds Groningen 6,00 --- 63
    16 Enora Jong-A-Pin Groningen 6,00 --- 63
    18 Leonie Kuiper AV Aquilo 5,50 --- 49
    19 Renate Hingstman Fivelstreek 5,00 --- 36
    19 Johanna Tomaszewski Duitsland 5,00 --- 36
    21 Nienke Borst Fivelstreek 4,50 --- 21

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Esmee Noordhoek Fivelstreek 1,00 --- 342
    2 Luna van Driel AAC `61 0,90 --- 269
    2 Alysha Em... da Silva HRRR 0,90 --- 269
    4 Anneloes Veldman Fivelstreek 0,85 --- 232
    4 Leonie Kuiper AV Aquilo 0,85 --- 232
    4 Ilse Clobus AAC `61 0,85 --- 232
    4 Julie ten Napel SPWS 0,85 --- 232
    4 Jillis Boekaar Groningen 0,85 --- 232
    4 Neeske Stickford Duitsland 0,85 --- 232
    10 Nora de Boer Fivelstreek 0,80 --- 196
    11 Britt Berends AAC `61 0,75 --- 159
    11 Yinthe Stel AV Jahn II 0,75 --- 159
    11 Iva Prins SPWS 0,75 --- 159
    11 Luisa Leopold Duitsland 0,75 --- 159
    15 Renate Hingstman Fivelstreek 0,70 --- 122
    15 Ella Wijnholds Groningen 0,70 --- 122
    15 Selin Balta SV Veendam 0,70 --- 122
    15 Johanna Tomaszewski Duitsland 0,70 --- 122
    19 Norah Kerstholt AAC `61 0,65 --- 86
    Nienke Borst Fivelstreek NM --- 0
    Enora Jong-A-Pin Groningen NM --- 0