Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 27
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 600 meter
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    9:30 Hoog
    hoog 3
    Uitslagen
    9:30 Hoog
    hoog 2
    Uitslagen
    11:20 60m Uitslagen
    11:20 60m Uitslagen
    11:45 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    12:30 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    14:35 600m Uitslagen


    Tijdschema

    9:30u14:45u
    Meisjes Pupil A1
    Hoog - hoog 3
    60m
    Kogel - kogel 1
    Kogel - kogel 1
    600m

    Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 600m
    19 Suze van Driel AAC `61 Meerkamp
    MPA1 groep 1 a -
    45 Manon Delhaas AV Aquilo 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 1MPA1 - 600m a
    46 Lindsey Kuil AV Aquilo Meerkamp
    MPA1 groep 1 a -
    47 Rianne Kuiper AV Aquilo 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 1MPA1 - 600m a
    48 Lotte Kwak AV Aquilo 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 1MPA1 - 600m a
    49 Lotte Smith AV Aquilo 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 1MPA1 - 600m a
    65 Elise Hesling Fivelstreek 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 1MPA1 - 600m a
    79 Norah Pont Heerenveen 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 1MPA1 - 600m a
    80 Lois Richardson Heerenveen 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 1MPA1 - 600m a
    83 Emma Le Blansch Hollandia 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 1MPA1 - 600m a
    93 Rixt Wobma HRRR 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 1MPA1 - 600m a
    152 Kirsten Wever AV Jahn II 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 1MPA1 - 600m a
    167 Naomi Lantink AV PEC 1910 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 1MPA1 - 600m a
    190 Marie Leopold Duitsland 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 1MPA1 - 600m a
    214 Zonne Hozee SPWS 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 2MPA1 - 600m a
    215 Senne Lieberom SPWS 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 2MPA1 - 600m a
    216 Fay Prins SPWS 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 2MPA1 - 600m a
    217 Nienke Veldthuis SPWS 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 2MPA1 - 600m a
    218 Puck Voors SPWS 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 2MPA1 - 600m a
    246 Anouk Huisman Groningen 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 2MPA1 - 600m a
    247 Jasmijn Kraima Groningen 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 2MPA1 - 600m a
    248 Kirsten Land Groningen Meerkamp
    MPA1 groep 2 a -
    249 Nica Lips Groningen 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 2MPA1 - 600m a
    250 Elsa Tichelaar Groningen 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 2MPA1 - 600m a
    256 Dana Woudstra Groningen 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 2MPA1 - 600m a
    282 Jennecy Prokop Phanos 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 2MPA1 - 600m a
    284 Sophie de Haas SAV 600m
    Meerkamp
    MPA1 groep 2MPA1 - 600m a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 1
    AV Aquilo AQLO 5
    AV Fivelstreek FVLS 1
    AV Heerenveen HRVN 2
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Jahn II JAHN 1
    AV PEC 1910 PEC 1
    Duitsland GER 1
    EAC De Sperwers SPWS 5
    Groningen Atletiek GRNG 6
    Phanos PHNS 1
    SAV SAV 1

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A1

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 9,75 8,30 1,15 1506
    2 Suze van Driel AAC `61 9,97 5,39 1,20 1339
    3 Nica Lips Groningen 9,90 5,25 1,10 1268
    4 Norah Pont Heerenveen 10,03 5,10 1,10 1237
    5 Puck Voors SPWS 10,83 5,17 1,15 1165
    6 Jasmijn Kraima Groningen 10,54 4,97 1,10 1154
    7 Rixt Wobma HRRR 10,03 3,70 1,10 1135
    8 Fay Prins SPWS 10,82 5,28 1,05 1101
    9 Elsa Tichelaar Groningen 10,38 5,36 0,90 1056
    10 Naomi Lantink AV PEC 1910 10,15 3,71 1,00 1044
    11 Sophie de Haas SAV 10,51 4,84 0,95 1039
    12 Elise Hesling Fivelstreek 10,48 3,48 1,05 1016
    13 Kirsten Wever AV Jahn II 11,04 4,13 1,05 991
    14 Zonne Hozee SPWS 11,66 4,10 1,05 915
    15 Dana Woudstra Groningen 10,87 4,26 0,90 913
    16 Rianne Kuiper AV Aquilo 10,77 3,00 1,00 898
    17 Kirsten Land Groningen 11,00 3,14 1,00 880
    18 Nienke Veldthuis SPWS 11,84 3,63 1,00 822
    19 Anouk Huisman Groningen 11,06 3,64 0,85 804
    20 Manon Delhaas AV Aquilo 11,43 4,06 0,85 792
    21 Lotte Kwak AV Aquilo 12,11 3,50 0,95 746
    22 Marie Leopold Duitsland 12,27 3,51 0,95 731
    23 Lindsey Kuil AV Aquilo 12,70 3,60 0,90 658
    24 Lotte Smith AV Aquilo 12,84 2,98 0,85 556
    25 Senne Lieberom SPWS 13,14 2,99 0,80 494
    26 Lois Richardson Heerenveen DNS DNS DNS 0
    26 Jennecy Prokop Phanos DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 9,75 --- 517
    2 Nica Lips Groningen 9,90 --- 494
    3 Suze van Driel AAC `61 9,97 --- 483
    4 Norah Pont Heerenveen 10,03 --- 473
    4 Rixt Wobma HRRR 10,03 --- 473
    6 Naomi Lantink AV PEC 1910 10,15 --- 455
    7 Elsa Tichelaar Groningen 10,38 --- 422
    8 Elise Hesling Fivelstreek 10,48 --- 408
    9 Sophie de Haas SAV 10,51 --- 403
    10 Jasmijn Kraima Groningen 10,54 --- 399
    11 Rianne Kuiper AV Aquilo 10,77 --- 368
    12 Fay Prins SPWS 10,82 --- 362
    13 Puck Voors SPWS 10,83 --- 360
    14 Dana Woudstra Groningen 10,87 --- 355
    15 Kirsten Land Groningen 11,00 --- 338
    16 Kirsten Wever AV Jahn II 11,04 --- 333
    17 Anouk Huisman Groningen 11,06 --- 331
    18 Manon Delhaas AV Aquilo 11,43 --- 286
    19 Zonne Hozee SPWS 11,66 --- 259
    20 Nienke Veldthuis SPWS 11,84 --- 239
    21 Lotte Kwak AV Aquilo 12,11 --- 210
    22 Marie Leopold Duitsland 12,27 --- 194
    23 Lindsey Kuil AV Aquilo 12,70 --- 151
    24 Lotte Smith AV Aquilo 12,84 --- 138
    25 Senne Lieberom SPWS 13,14 --- 111
    Jennecy Prokop Phanos DNS --- 0
    Lois Richardson Heerenveen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 8,30 --- 537
    2 Suze van Driel AAC `61 5,39 --- 367
    3 Elsa Tichelaar Groningen 5,36 --- 365
    4 Fay Prins SPWS 5,28 --- 360
    5 Nica Lips Groningen 5,25 --- 358
    6 Puck Voors SPWS 5,17 5,81 353
    7 Norah Pont Heerenveen 5,10 --- 348
    8 Jasmijn Kraima Groningen 4,97 --- 339
    9 Sophie de Haas SAV 4,84 --- 330
    10 Dana Woudstra Groningen 4,26 --- 289
    11 Kirsten Wever AV Jahn II 4,13 --- 279
    12 Zonne Hozee SPWS 4,10 --- 277
    13 Manon Delhaas AV Aquilo 4,06 --- 274
    14 Naomi Lantink AV PEC 1910 3,71 --- 247
    15 Rixt Wobma HRRR 3,70 --- 246
    16 Anouk Huisman Groningen 3,64 --- 241
    17 Nienke Veldthuis SPWS 3,63 --- 241
    18 Lindsey Kuil AV Aquilo 3,60 --- 238
    19 Marie Leopold Duitsland 3,51 --- 231
    20 Lotte Kwak AV Aquilo 3,50 --- 230
    21 Elise Hesling Fivelstreek 3,48 --- 229
    22 Kirsten Land Groningen 3,14 --- 200
    23 Rianne Kuiper AV Aquilo 3,00 --- 188
    24 Senne Lieberom SPWS 2,99 --- 187
    25 Lotte Smith AV Aquilo 2,98 --- 186
    Jennecy Prokop Phanos DNS --- 0
    Lois Richardson Heerenveen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Suze van Driel AAC `61 1,20 --- 489
    2 Emma Le Blansch Hollandia 1,15 --- 452
    2 Puck Voors SPWS 1,15 1,15 452
    4 Norah Pont Heerenveen 1,10 --- 416
    4 Rixt Wobma HRRR 1,10 --- 416
    4 Jasmijn Kraima Groningen 1,10 --- 416
    4 Nica Lips Groningen 1,10 --- 416
    8 Elise Hesling Fivelstreek 1,05 --- 379
    8 Kirsten Wever AV Jahn II 1,05 --- 379
    8 Fay Prins SPWS 1,05 --- 379
    8 Zonne Hozee SPWS 1,05 --- 379
    12 Rianne Kuiper AV Aquilo 1,00 --- 342
    12 Naomi Lantink AV PEC 1910 1,00 --- 342
    12 Nienke Veldthuis SPWS 1,00 --- 342
    12 Kirsten Land Groningen 1,00 --- 342
    16 Lotte Kwak AV Aquilo 0,95 --- 306
    16 Sophie de Haas SAV 0,95 --- 306
    16 Marie Leopold Duitsland 0,95 --- 306
    19 Lindsey Kuil AV Aquilo 0,90 --- 269
    19 Elsa Tichelaar Groningen 0,90 --- 269
    19 Dana Woudstra Groningen 0,90 --- 269
    22 Manon Delhaas AV Aquilo 0,85 --- 232
    22 Lotte Smith AV Aquilo 0,85 --- 232
    22 Anouk Huisman Groningen 0,85 --- 232
    25 Senne Lieberom SPWS 0,80 --- 196
    Jennecy Prokop Phanos DNS --- 0
    Lois Richardson Heerenveen DNS --- 0

    Uitslagen 600 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Emma Le Blansch Hollandia 2:11,25 ---
    2 Norah Pont Heerenveen 2:13,81 ---
    3 Rixt Wobma HRRR 2:14,63 ---
    4 Puck Voors SPWS 2:16,71 2:10,46
    5 Elsa Tichelaar Groningen 2:18,13 ---
    6 Sophie de Haas SAV 2:18,96 ---
    7 Jasmijn Kraima Groningen 2:19,01 ---
    8 Anouk Huisman Groningen 2:23,40 ---
    9 Elise Hesling Fivelstreek 2:25,24 ---
    10 Dana Woudstra Groningen 2:30,76 ---
    11 Manon Delhaas AV Aquilo 2:31,94 ---
    12 Nica Lips Groningen 2:32,82 ---
    13 Fay Prins SPWS 2:33,51 ---
    14 Zonne Hozee SPWS 2:37,36 ---
    15 Senne Lieberom SPWS 2:39,11 ---
    16 Rianne Kuiper AV Aquilo 2:42,15 ---
    17 Lotte Kwak AV Aquilo 2:43,67 ---
    18 Marie Leopold Duitsland 2:43,97 ---
    19 Lotte Smith AV Aquilo 2:46,27 ---
    20 Kirsten Wever AV Jahn II 2:51,43 ---
    Jennecy Prokop Phanos DNS ---
    Lois Richardson Heerenveen DNS ---
    Naomi Lantink AV PEC 1910 DNS ---
    Nienke Veldthuis SPWS DNS ---