Categorie 'Jongens Pupil A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 58
Categorie afkorting: JPA
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 1000 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 4 pogingen )
  • Verspringen ( 4 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Jongens Pupil A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:00 Kogel Uitslagen
    10:35 Kogel Uitslagen
    10:40 Ver
    Ver 1
    Uitslagen
    10:55 Ver
    Ver 2
    Uitslagen
    11:30 Ver
    Ver 1
    Uitslagen
    11:40 Kogel Uitslagen
    12:15 1000m Uitslagen
    12:25 1000m Uitslagen
    12:35 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:00u13:05u
    Jongens Pupil A
    Kogel
    Kogel
    Ver - Ver 1
    Ver - Ver 2
    Ver - Ver 1
    Kogel
    1000m
    1000m
    1000m

    Atleten 'Jongens Pupil A'

    Snr Naam Startgroep M
    727 Gerben van Dijk AAV SISU JPA-3 a
    728 Damian Hoetink AAV SISU JPA-3 a
    729 Nathan Kleiker AAV SISU JPA-3 a
    730 Thomas Koster AAV SISU JPA-3 a
    731 Cavo van Mastrigt AAV SISU JPA-3 a
    732 Mike Visser AAV SISU JPA-3 a
    733 Jelle de Groot AC TION JPA-3 a
    734 Jair Hop AC TION JPA-3 a
    735 Jurre de Jonge AC TION JPA-3 a
    736 Finn Korf AC TION JPA-3 a
    737 Kasper Nijmeijer AC TION JPA-3 a
    738 Jort Siebelt AC TION JPA-3 a
    739 Seth Veldman AC TION JPA-3 a
    740 Henrik Boomkamp ASV JPA-1 a
    741 David Dinter ASV JPA-1 a
    742 Casper Laninga ASV JPA-1 a
    743 Wisse Reesing ASV JPA-1 a
    744 Semmuel Verdouw ASV JPA-1 a
    745 Wessel Koekkoek ACO JPA-3 a
    746 Nout Meijer ACO JPA-3 a
    747 Bo Woortmeijer ACO JPA-3 a
    748 Jurre van Alst AV Archeus JPA-2 a
    749 Wessel te Bokkel AV Archeus JPA-2 a
    750 Thomas van Boven AV Archeus JPA-2 a
    751 Tijl Grevers AV Archeus JPA-2 a
    752 Thomas Hekman AV Archeus JPA-2 a
    754 Jurre van der Kaaij AV Archeus JPA-2 a
    755 Finn Migchelsen AV Archeus JPA-2 a
    756 Leonardo ...Fernandes AV Archeus JPA-2 a
    757 Delany Reurink AV Archeus JPA-2 a
    758 Umut Yüksel AV Archeus JPA-2 a
    759 Leon Dasselaar ATNY JPA-1 a
    760 Maarten de Groot ATNY JPA-1 a
    761 Thomas Knobben ATNY JPA-1 a
    762 Jesse Kuipers ATNY JPA-1 a
    763 Léroy Mensink ATNY JPA-1 a
    765 Justin Braun Haaksbergen JPA-3 a
    766 Jarno Heijnsdijk Haaksbergen JPA-3 a
    767 Boaz Wieskamp Haaksbergen JPA-3 a
    768 Fabian Bos AV Iphitos JPA-2 a
    769 Daan Hulst AV Iphitos JPA-2 a
    770 Job Riesewijk AV Iphitos JPA-2 a
    771 Christiaan Righart AV Iphitos JPA-2 a
    772 Matthijs Righart AV Iphitos JPA-2 a
    773 Joep Scholten AV Iphitos JPA-2 a
    774 Sem Smidt AV Iphitos JPA-2 a
    775 Ben Van Der Waart AV Iphitos JPA-2 a
    776 Teun Bijpost AV Rijssen JPA-1 a
    777 Christian ten Brinke AV Rijssen JPA-1 a
    778 Mart Nijland AV Rijssen JPA-1 a
    779 Runar Slinkman AV Rijssen JPA-1 a
    780 Gijs de Cloet MPM JPA-1 a
    781 Quido Damhof MPM JPA-1 a
    782 Daan van Dijk MPM JPA-1 a
    783 Youri Hoolt MPM JPA-1 a
    784 Sven Kosters MPM JPA-1 a
    785 Lars Strikker MPM JPA-1 a
    786 Sjoerd Verburg MPM JPA-1 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV SISU SISU 6
    AC TION TION 7
    Achterhoekse Sport Vereniging ASV 5
    ACO / Van Elderen ACO 3
    AV Archeus ARCH 10
    AV Atletics Nijverdal ATNY 5
    AV Haaksbergen HKBG 3
    AV Iphitos IPHS 8
    AV Rijssen RSSN 4
    Marathon Pim Mulier MPM 7
  • Meerkamp
  • 1000m
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A

    # Naam 1000mKogelVerPunten totaal
    1 Sven Kosters MPM 3:36,80 7,36 4,15 1572
    2 Quido Damhof MPM 3:36,98 7,67 3,90 1538
    3 Wessel Koekkoek ACO 3:44,99 7,49 3,85 1473
    4 Cavo van Mastrigt AAV SISU 3:35,95 6,93 3,61 1445
    5 Runar Slinkman AV Rijssen 3:34,75 6,86 3,51 1428
    6 Finn Korf AC TION 3:58,75 6,25 3,83 1326
    7 Henrik Boomkamp ASV 4:02,19 6,71 3,45 1261
    8 Jort Siebelt AC TION 3:53,37 5,80 3,47 1253
    9 Kasper Nijmeijer AC TION 3:56,15 5,86 3,51 1251
    10 Leon Dasselaar ATNY 3:49,95 6,46 3,05 1227
    11 Mart Nijland AV Rijssen 4:09,49 5,85 3,66 1218
    12 Delany Reurink AV Archeus 4:18,72 6,77 3,51 1203
    13 Christiaan Righart AV Iphitos 4:06,76 6,20 3,33 1185
    14 Fabian Bos AV Iphitos 4:16,17 6,24 3,49 1179
    15 Christian ten Brinke AV Rijssen 4:23,05 6,52 3,51 1172
    16 Jesse Kuipers ATNY 4:15,56 6,01 3,45 1160
    17 Thomas Koster AAV SISU 4:08,10 5,01 3,60 1157
    18 Joep Scholten AV Iphitos 4:19,85 6,03 3,52 1157
    19 Jarno Heijnsdijk Haaksbergen 3:52,15 5,21 3,12 1151
    20 Nout Meijer ACO 3:56,12 5,44 3,05 1132
    21 Ben Van Der Waart AV Iphitos 4:20,30 5,93 3,43 1131
    22 Tijl Grevers AV Archeus 4:16,86 6,34 3,09 1102
    23 Daan Hulst AV Iphitos 4:41,11 7,24 3,22 1087
    24 Thomas Knobben ATNY 4:30,91 6,74 3,04 1060
    25 Bo Woortmeijer ACO 4:10,61 4,37 3,25 1031
    26 Seth Veldman AC TION 4:18,92 6,23 2,80 1028
    27 Jurre van der Kaaij AV Archeus 4:20,68 5,22 3,14 1025
    28 Youri Hoolt MPM 4:35,83 6,02 3,15 1020
    29 Semmuel Verdouw ASV 4:08,45 5,43 2,67 998
    30 Nathan Kleiker AAV SISU 4:16,30 4,51 3,13 992
    31 Mike Visser AAV SISU 4:19,82 4,75 3,00 969
    32 Sem Smidt AV Iphitos 5:22,73 6,60 3,38 955
    33 Job Riesewijk AV Iphitos 4:47,31 6,24 2,94 952
    34 Jelle de Groot AC TION 5:04,70 5,12 3,56 949
    35 Léroy Mensink ATNY 4:30,56 5,28 2,87 936
    36 Jair Hop AC TION 4:16,95 4,25 2,86 917
    37 Matthijs Righart AV Iphitos 4:48,95 5,30 3,06 910
    38 Damian Hoetink AAV SISU 4:32,71 5,47 2,62 890
    39 Teun Bijpost AV Rijssen DNS 6,71 3,27 821
    40 Wessel te Bokkel AV Archeus 4:52,88 4,83 2,77 808
    41 Daan van Dijk MPM 5:10,87 4,99 2,55 720
    42 Umut Yüksel AV Archeus 4:41,74 4,10 2,39 717
    43 Casper Laninga ASV DNS 5,92 2,96 711
    44 Jurre van Alst AV Archeus 5:00,72 3,94 2,67 699
    45 Jurre de Jonge AC TION 5:10,40 4,53 2,58 695
    46 Wisse Reesing ASV 4:59,83 4,92 2,22 683
    47 Thomas van Boven AV Archeus 5:38,80 5,37 2,59 680
    48 Boaz Wieskamp Haaksbergen DNF 4,52 2,90 606
    49 Gerben van Dijk AAV SISU 5:24,43 3,73 2,32 546
    50 Gijs de Cloet MPM 5:24,12 3,17 2,14 464
    51 David Dinter ASV DNS DNS DNS 0
    51 Thomas Hekman AV Archeus DNS DNS DNS 0
    51 Finn Migchelsen AV Archeus DNS DNS DNS 0
    51 Leonardo ...Fernandes AV Archeus DNS DNS DNS 0
    51 Maarten de Groot ATNY DNS DNS DNS 0
    51 Justin Braun Haaksbergen DNS DNS DNS 0
    51 Lars Strikker MPM DNS DNS DNS 0
    51 Sjoerd Verburg MPM DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil A

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Runar Slinkman AV Rijssen 3:34,75 --- 550
    2 Cavo van Mastrigt AAV SISU 3:35,95 --- 543
    3 Sven Kosters MPM 3:36,80 --- 538
    4 Quido Damhof MPM 3:36,98 --- 537
    5 Wessel Koekkoek ACO 3:44,99 --- 492
    6 Leon Dasselaar ATNY 3:49,95 --- 465
    7 Jarno Heijnsdijk Haaksbergen 3:52,15 --- 454
    8 Jort Siebelt AC TION 3:53,37 --- 448
    9 Nout Meijer ACO 3:56,12 --- 434
    10 Kasper Nijmeijer AC TION 3:56,15 --- 434
    11 Finn Korf AC TION 3:58,75 --- 421
    12 Henrik Boomkamp ASV 4:02,19 --- 404
    13 Christiaan Righart AV Iphitos 4:06,76 --- 383
    14 Thomas Koster AAV SISU 4:08,10 --- 377
    15 Semmuel Verdouw ASV 4:08,45 --- 376
    16 Mart Nijland AV Rijssen 4:09,49 --- 371
    17 Bo Woortmeijer ACO 4:10,61 --- 366
    18 Jesse Kuipers ATNY 4:15,56 --- 345
    19 Fabian Bos AV Iphitos 4:16,17 --- 342
    20 Nathan Kleiker AAV SISU 4:16,30 --- 341
    21 Tijl Grevers AV Archeus 4:16,86 --- 339
    22 Jair Hop AC TION 4:16,95 --- 339
    23 Delany Reurink AV Archeus 4:18,72 --- 331
    24 Seth Veldman AC TION 4:18,92 --- 330
    25 Mike Visser AAV SISU 4:19,82 --- 327
    26 Joep Scholten AV Iphitos 4:19,85 --- 327
    27 Ben Van Der Waart AV Iphitos 4:20,30 --- 325
    28 Jurre van der Kaaij AV Archeus 4:20,68 --- 323
    29 Christian ten Brinke AV Rijssen 4:23,05 --- 314
    30 Léroy Mensink ATNY 4:30,56 --- 284
    31 Thomas Knobben ATNY 4:30,91 --- 283
    32 Damian Hoetink AAV SISU 4:32,71 --- 276
    33 Youri Hoolt MPM 4:35,83 --- 265
    34 Daan Hulst AV Iphitos 4:41,11 --- 246
    35 Umut Yüksel AV Archeus 4:41,74 --- 244
    36 Job Riesewijk AV Iphitos 4:47,31 --- 225
    37 Matthijs Righart AV Iphitos 4:48,95 --- 219
    38 Wessel te Bokkel AV Archeus 4:52,88 --- 206
    39 Wisse Reesing ASV 4:59,83 --- 185
    40 Jurre van Alst AV Archeus 5:00,72 --- 182
    41 Jelle de Groot AC TION 5:04,70 --- 170
    42 Jurre de Jonge AC TION 5:10,40 --- 153
    43 Daan van Dijk MPM 5:10,87 --- 152
    44 Sem Smidt AV Iphitos 5:22,73 --- 119
    45 Gijs de Cloet MPM 5:24,12 --- 115
    46 Gerben van Dijk AAV SISU 5:24,43 --- 115
    47 Thomas van Boven AV Archeus 5:38,80 --- 78
    Casper Laninga ASV DNS --- 0
    David Dinter ASV DNS --- 0
    Thomas Hekman AV Archeus DNS --- 0
    Finn Migchelsen AV Archeus DNS --- 0
    Leonardo ...Fernandes AV Archeus DNS --- 0
    Maarten de Groot ATNY DNS --- 0
    Justin Braun Haaksbergen DNS --- 0
    Teun Bijpost AV Rijssen DNS --- 0
    Lars Strikker MPM DNS --- 0
    Sjoerd Verburg MPM DNS --- 0
    Boaz Wieskamp Haaksbergen DNF --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Quido Damhof MPM 7,67 --- 503
    2 Wessel Koekkoek ACO 7,49 --- 493
    3 Sven Kosters MPM 7,36 --- 486
    4 Daan Hulst AV Iphitos 7,24 --- 479
    5 Cavo van Mastrigt AAV SISU 6,93 --- 462
    6 Runar Slinkman AV Rijssen 6,86 --- 458
    7 Delany Reurink AV Archeus 6,77 --- 452
    8 Thomas Knobben ATNY 6,74 --- 451
    9 Henrik Boomkamp ASV 6,71 --- 449
    9 Teun Bijpost AV Rijssen 6,71 --- 449
    11 Sem Smidt AV Iphitos 6,60 --- 442
    12 Christian ten Brinke AV Rijssen 6,52 --- 438
    13 Leon Dasselaar ATNY 6,46 --- 434
    14 Tijl Grevers AV Archeus 6,34 --- 427
    15 Finn Korf AC TION 6,25 --- 421
    16 Fabian Bos AV Iphitos 6,24 --- 421
    16 Job Riesewijk AV Iphitos 6,24 --- 421
    18 Seth Veldman AC TION 6,23 --- 420
    19 Christiaan Righart AV Iphitos 6,20 --- 418
    20 Joep Scholten AV Iphitos 6,03 --- 408
    21 Youri Hoolt MPM 6,02 --- 407
    22 Jesse Kuipers ATNY 6,01 --- 407
    23 Ben Van Der Waart AV Iphitos 5,93 --- 402
    24 Casper Laninga ASV 5,92 --- 401
    25 Kasper Nijmeijer AC TION 5,86 --- 397
    26 Mart Nijland AV Rijssen 5,85 --- 397
    27 Jort Siebelt AC TION 5,80 --- 393
    28 Damian Hoetink AAV SISU 5,47 --- 372
    29 Nout Meijer ACO 5,44 --- 370
    30 Semmuel Verdouw ASV 5,43 --- 370
    31 Thomas van Boven AV Archeus 5,37 --- 366
    32 Matthijs Righart AV Iphitos 5,30 --- 361
    33 Léroy Mensink ATNY 5,28 --- 360
    34 Jurre van der Kaaij AV Archeus 5,22 --- 356
    35 Jarno Heijnsdijk Haaksbergen 5,21 --- 355
    36 Jelle de Groot AC TION 5,12 --- 349
    37 Thomas Koster AAV SISU 5,01 --- 342
    38 Daan van Dijk MPM 4,99 --- 340
    39 Wisse Reesing ASV 4,92 --- 336
    40 Wessel te Bokkel AV Archeus 4,83 --- 330
    41 Mike Visser AAV SISU 4,75 --- 324
    42 Jurre de Jonge AC TION 4,53 --- 308
    43 Boaz Wieskamp Haaksbergen 4,52 --- 308
    44 Nathan Kleiker AAV SISU 4,51 --- 307
    45 Bo Woortmeijer ACO 4,37 --- 297
    46 Jair Hop AC TION 4,25 --- 288
    47 Umut Yüksel AV Archeus 4,10 --- 277
    48 Jurre van Alst AV Archeus 3,94 --- 265
    49 Gerben van Dijk AAV SISU 3,73 --- 249
    50 Gijs de Cloet MPM 3,17 --- 203
    David Dinter ASV DNS --- 0
    Thomas Hekman AV Archeus DNS --- 0
    Finn Migchelsen AV Archeus DNS --- 0
    Leonardo ...Fernandes AV Archeus DNS --- 0
    Maarten de Groot ATNY DNS --- 0
    Justin Braun Haaksbergen DNS --- 0
    Lars Strikker MPM DNS --- 0
    Sjoerd Verburg MPM DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil A

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Sven Kosters MPM 4,15 --- 548
    2 Quido Damhof MPM 3,90 --- 498
    3 Wessel Koekkoek ACO 3,85 --- 488
    4 Finn Korf AC TION 3,83 --- 484
    5 Mart Nijland AV Rijssen 3,66 --- 450
    6 Cavo van Mastrigt AAV SISU 3,61 --- 440
    7 Thomas Koster AAV SISU 3,60 --- 438
    8 Jelle de Groot AC TION 3,56 --- 430
    9 Joep Scholten AV Iphitos 3,52 --- 422
    10 Kasper Nijmeijer AC TION 3,51 --- 420
    10 Delany Reurink AV Archeus 3,51 --- 420
    10 Christian ten Brinke AV Rijssen 3,51 --- 420
    10 Runar Slinkman AV Rijssen 3,51 --- 420
    14 Fabian Bos AV Iphitos 3,49 --- 416
    15 Jort Siebelt AC TION 3,47 --- 412
    16 Henrik Boomkamp ASV 3,45 --- 408
    16 Jesse Kuipers ATNY 3,45 --- 408
    18 Ben Van Der Waart AV Iphitos 3,43 --- 404
    19 Sem Smidt AV Iphitos 3,38 --- 394
    20 Christiaan Righart AV Iphitos 3,33 --- 384
    21 Teun Bijpost AV Rijssen 3,27 --- 372
    22 Bo Woortmeijer ACO 3,25 --- 368
    23 Daan Hulst AV Iphitos 3,22 --- 362
    24 Youri Hoolt MPM 3,15 --- 348
    25 Jurre van der Kaaij AV Archeus 3,14 --- 346
    26 Nathan Kleiker AAV SISU 3,13 --- 344
    27 Jarno Heijnsdijk Haaksbergen 3,12 --- 342
    28 Tijl Grevers AV Archeus 3,09 --- 336
    29 Matthijs Righart AV Iphitos 3,06 --- 330
    30 Nout Meijer ACO 3,05 --- 328
    30 Leon Dasselaar ATNY 3,05 --- 328
    32 Thomas Knobben ATNY 3,04 --- 326
    33 Mike Visser AAV SISU 3,00 --- 318
    34 Casper Laninga ASV 2,96 --- 310
    35 Job Riesewijk AV Iphitos 2,94 --- 306
    36 Boaz Wieskamp Haaksbergen 2,90 --- 298
    37 Léroy Mensink ATNY 2,87 --- 292
    38 Jair Hop AC TION 2,86 --- 290
    39 Seth Veldman AC TION 2,80 --- 278
    40 Wessel te Bokkel AV Archeus 2,77 --- 272
    41 Semmuel Verdouw ASV 2,67 --- 252
    41 Jurre van Alst AV Archeus 2,67 --- 252
    43 Damian Hoetink AAV SISU 2,62 --- 242
    44 Thomas van Boven AV Archeus 2,59 --- 236
    45 Jurre de Jonge AC TION 2,58 --- 234
    46 Daan van Dijk MPM 2,55 --- 228
    47 Umut Yüksel AV Archeus 2,39 --- 196
    48 Gerben van Dijk AAV SISU 2,32 --- 182
    49 Wisse Reesing ASV 2,22 --- 162
    50 Gijs de Cloet MPM 2,14 --- 146
    David Dinter ASV DNS --- 0
    Thomas Hekman AV Archeus DNS --- 0
    Finn Migchelsen AV Archeus DNS --- 0
    Leonardo ...Fernandes AV Archeus DNS --- 0
    Maarten de Groot ATNY DNS --- 0
    Justin Braun Haaksbergen DNS --- 0
    Lars Strikker MPM DNS --- 0
    Sjoerd Verburg MPM DNS --- 0